Voor de Pinkster dagen Magazijn „De Zon" ADVERTEERT IN „PEEL EN MAAS" HET IS UW VOORDEEL! Voor Pinksteren Kleedinsmagazijn homassen. Interlock Ebberink TE KOOP Gebr. de Haas M. Vennekens, Venray Van de Sport velden SPRUTOL v,',frS Nu door het zonnige weer de natuur rondom ons zich als 't ware ver nieuwt, voelt ieder in zich de drang naar iets moois, iets nieuws. Als U onze etalages eens ziet, be merkt U dat U voor weinig geld in 't bezit kunt zijn van een keurige nieuwe Zomermantel of Japon. SWAGGERS 10.75, 12.45, 13.75, enz. Wacht niet langer, nu heeft U er nog 't volle plezier van en is de sortering nog groot. Komt U eens spoedig U slaagt zeker Foto-artikelen van Bergen Boekhouden G. W. MUSKENS Rolfilms een nieuwe Mantel of Japon? Wij hebben prachtige MANTELS en SWAGGERS in de nieuwste modellen van dit jaar vanaf 12.50 Fantasie- en Sportcostuums vanaf 14.50 JONGENSPAKJES m. en z. plusfour vanaf f 8.50. 't NIEUWSTE Balatumlooper 70 br. per Meter 45 ct 60 br. 38 ct Alle soorten Balatum 183 en 200 breed TH. POUWELS, Hofstraat 8 10 Dienstrijwielen afkomstig van de Gemeente Helmond. Gebruikte Simplex Transportrijwielen Gebruikte bakfiets en damesrijwielen Prima gebruikte buitenbanden Nieuwe rijwielen vanaf f 21.- Helmond DEERING Maaimachines op bestuursgebied op mij genomen. Mtjn voornaamste taak zie ik in de handhaving van rust., veiligheid en orde, in de waarborging van een geordend economisch en cultureel leven van de bevolking, zoomede in de schepping van alle voorwaarden voor de militaire behoeften, welke noodzakelijk blijken in een land, waarin tegen den wil der regeering van het Duitsche rijk helaas nog wordt gevochten. Een beslissende voorwaarde daar voor is, dat de bevolking zijn maat regelen loyaal opneemt en bereid willig nakomt. De Noorsche bestuurs- autoriteiten hebben zich voor medewerking ter beschikking gesteld. Zij blijven in functie en verrichten hun diensten gelijk tot nu toe. Alle Copie hierop betrekking hebben de, moet Donderd. voor 1 uur in ons bezit zijn. SERVATIUS - OMROEP Met zeer veel moeite is „Serva- tius" erin geslaagd Vos met een 32 nederlaag naar huis te sturen. Laat ons eerlijk zeggen, dat deze Venlo- sche club, gezien haar overwicht vooral in de tweede helft minstens een gelijk spel had verdiend. Na de rust was Vos bijna voort durend in den aanval en had de thuisclub niet veel meer in te bren gen. In het Vos elftal schuilen enkele prominente krachten zooals de spil, rechtsback en midvoor. Ook de kee per mocht er zijn. Vos zal haar weg in deze klas wel vinden, en nog meerdere sterke clubs doen strui kelen. Voor de rust was de thuisclub be slist sterker, hetgeen uitgedrukt werd in twee doelpunten van zeer goede kwaliteit. Ook het Vos-doelpunt vóór de rust gescoord was een juweeltje. Na de rust toen Servatius voor de derde maal den Vos-keeper had doen visschen, was het uit met de Serv. suprematie. Toen kregen we een her boren Vos te zien, welke aan de thuisclub haar spel oplegde. Het grootste deel van den strijd speelde zich af op de Servatius helft, waar de versterkte Servatius verdediging met de grootste moeite kan voor komen, dat het Servatius doel slechts eenmaal doorboord werd. Het einde kwam met een geflatteerde Serv. overwinning. Zondag a.s. komt D.S.S. op bezoek. Deze club speelt met wisselend suc ces en kan soms verrassend uit den hoek komen. Servatius zal met al haar krachten in het veld moeten komen, jom dezen wedstrijd tot een goed einde te brengen, om tenminste een eervolle plaats in de rangschik king te behouden. De wedstrijd begint om 2 30. Scheidsrechter de heer Breuns. Servatius 3 bij de Valk 3 op bezoek, nam revanche op de op eigen terrein geleden nederlaag. 32 was hier de eindstand ten gunste van Serv. 3. Hiermede werd wederom een zeer lastige klip omzeild. Er rest nog esn zwaar uitwedstrijd programma. Zomer sproeten verdwijnen spoedig door een pot Bij alle drogisten. Moeder! U moet altijd opgeruimd zijn om U draait het huisgezin. U kunt niet gemist worden en moogt nooit prikkelbaar zijn, want iedereen heeft U noodig. Voor hoofdpijn, kies pijn, rheumathiek, depressie enz. kunt U geen tijd heb ben en daarom doet U ver standig en neemt 11 na een drukke dag een WITTE KRUIS. U blijft dan fit en elke pijn verdwijnt radicaal. Ze zijn onschadelijk en nemen gemakkelijk in, want ze zijn practisch geheel smakeloos. poeders pe' f 50 tx, to tel 12 i DUTIM - OESTGEEST. VALK-REVUE De Valk toerde Zondag naar Wan- roy en bracht het niet verder dan tot een verdeeling der punten. Het begin was onzeker en het eerste half uur was „Constantia' de meerdere. Toen het wat beter ging, stond de Valk voor het feit om 2—0 achterstand in te loopen. Na de rust tapte de Valken uit een ander vaatje en Wanroy moest alle zeilen bijzetten om niet over rompeld te worden. Toen de stand 2—2 aangaf, werd er gestreden om het winnende punt, doch beiden slaagden er niet meer In om te doelpunten, zoodat het einde een verdeeling der punten gaf. De Valk IH moest in eigen huis de punten laten aan Servatius Hl, waarmede deze revanche namen voor de nederlaag op eigen bodem. DE VALK I-BOXMEER. Hemelvaartsdag bracht De Valk de zwaarste nederlaag van dit sei zoen. Vanaf het begin liet 't zich aan zien, dat Boxmeer het den Valken niet gemakkelijk zou maken. Met snelle doorbraken brachten zij het doel der gasten In gevaar en een goed schot van den rechtsbinnen opende de score. De Valk reageerde hierop met een goed opgezette aanval, welke den gelijkmaker bracht. Toch hield Box meer het beste van het spel, maar het was te kort om succes te be halen. De achterhoede weerstond den druk en de rust trad In met 1—1. Na de rust probeerde de Valk den eersten aanval, welke besloten werd met een hard schot tegen de lat! Nu bleek de voorhoede al haar krult te hebben verschoten, want Boxmeer was niet meer voor het doel van de Valken weg te slaan. Geleidelijk voerden zij den stand op tot het einde kwam en hun een verdiende 61 overwinning bracht. Boxmeer was te sterk voor de opstelling, welk de Valk in het veld kon brengen. Jammer, dat zij niet compleet waren, de bezoekers zou den dan getuige geweest zijn van een spannende wedstrijd. Voor Zondag wenschen wij de Valken beter succes! J P.D.V. „DE ZWALUW" Bovengenoemde vereenlglng hield op Zondag 21 Mei een wedvlucht met oude duiven vanaf Deventer, afstand 82 K.M. De duiven werden gelost 12 uur met Z.W.-wlnd. Aan komst eerste duif 1-24-16. Laatste duif 2-13-19. De prijzen werden behaald als volgt le L. Poels, 2e, 6e, 8e, 12e en over- duif St. Servaas, 3e, 5e, 10e, en 19e J. Dlnjens, 4e, 17e en 18e G. Jansen, 7e en 13e E, Nastvogel, 9e J. Ver» stegen, lie en 15e Joh. Jansen, 14e H. Vermeulen, 16e Jean Jansen. Vergrootingen en Olieverf-Portretten. LANGSTRAAT VENRAY Bezoekt ons Atelier 1 is nu meer dan ooit noodzakelijk Laat Uw aangiften Inkomsten- en Vermogensbelasting en Boekhouding verzorgen door Schoolstraat 14 Venray Wij belasten ons met ont wikkelen en afdrukken van Ontwikkelen Afdrukken 10 ct. 5 ct. Probeert U 't eens, U zult tevreden zijn Firma v. d. Munckhof Wij krengen ze U. modern in coudb en lijn. maar tevensde duurzaamheid en kwaliteit blinkt uit bij THOMASSEN'S Dames- en Heerenkleeding. Uw keuze is haast onbeperkt en de prijzen zullen weer een extra verrassing voor U zijn. Ook vindt U bij ons een uitgebreide collectie Ook hebben we wederom ontvangen een prachtsort. Komt U eens een kijkje nemen in onze Kleeding- afdeeling, want om goed en goedkoop gekleed te gaan, moet men zijn bij Cocos, Loopers, Karpetten, Matten, Tafelzeil, Tafellinoleum, Vloerlinoleum, Gordijnstangen, Traproeden, enz. Lage prijzen, Alles wordt thuis bezorgd VOOR NAAR Marktstraat 5 Telf. 172 met 26 x 2 wielen. 26 x 2 voor bakfietsen. Alles prima in orde. Groote voorraad Dames-, Heeren- en Kinderrijwielen, Autopeds en Driewielers, in alle prijzen en modellen. Molenstraat 215 Kr. Steenweg 43 met een geheel nieuw model mes- senbalk, welke niet meer stopt, zeer lichte trekkracht. Dit nieuwe model machine loopt geheel in kogellagers, geen pallen meer ln de loopwielen, maar samen met de kamwielen in een oliebad. Slechts eenmaal smeren in het MEDIklA Deering Zelf binders, vEEKlNIU Harken en Schudders Deering „Tractors en Tractor" Binders. Aanvoer direct van de fabriek. Leverbaar uit voorraad. STATIONSWEG TELEFOON 61

Peel en Maas | 1940 | | pagina 10