Bijvoegsel van „Peel en Maas" 16 Maart 1940, no. 11 Kerkelijke Diensten» PAROCHIE-ACTIE: dagelijksche vertegenwoordiging van het ge zin In de H. Mis. PAROCHIEKERK. Gironummer 136144. Heer der weekkap. Kuepei s, Tel. 186 Morgen ZONDAG de H. Missen om 6, 7, 8, 9 en 10 uur. Om 7 uur Algem. H. Communie voor de school vrije jongens tot 17 jaar. In alle H. Missen collecte voor het H. Graf Half 10 de wijding der palmtakken en processie met KJ.M. en K.J.V. Half 3 kinderlof, 5 uur Lof en 6e Lijdensmeditatie. MAANDAG half 7 zielmis, 7 uur leesmis voor de vrouw van Jean van Maris, half 8 leesmis, 8 uur gest. jaarg. 2de klas voor Johannes Ant. Janssen en Anna van Vosselen, 5 uur Lof. DINSDAG half 7, 7 uur en half 8 leesmis, 8 uur gest. jaarg. voor Jacobus Verhaag en ouders. WOENSDAG half 7, 7 uur en half 8 leesmis, 8 uur gest jaarg. voor Johannes Michels en Gertrudis Wis- mans. Dezen dag wordt biecht ge hoord van 5 tot 7 uur. DONDERDAG 8 uur de Hoogmis en processie naar het H. Graf. Paaschcommunnie van de leerlingen der Meisjesscholen en voor de kin- - deren van de school Heijde. Van 8—9 H. Uur. Tót 's morgens 8 uur' H. Wake. De leden van de nachte lijke aanbidding en van de H. Stede worden verzocht zich aan hun uur te houden. VRIJDAG 7 uur den Dienst, de O flambouwdragers worden verzocht in zoo groot mogelijk getal het Aller heiligste te vergezellen, zoowel Don derdag als Vrijdag. Ook worden gaarne nieuwe leden aangenomen. Vrijdag 3 uur H. Kruisweg, 7 uur Lijdensmeditatie en zegen met het H. Kruis. ZATERDAG 7 uur de wgding van het vuur en de doopvont, waarna de Hoogmis. Onder de H. Mis gelegen heid tot communiceeren. 6 uur Lof. Er wordt biecht gehoord van 3 tot 6 en van half 7 tot 8 uur. De parochianen worden verzocht witte bloemen te offeren ter versie ring van het H. Graf en wel op Woensdag voormiddag. Zij, die de graven hunner overle denen wenschen opgemaakt te heb ben, gelieven dit op te geven bij den heer F. Vermaaten (onder den Boog) PAASCHACTIEWij bidden en offeren, opdat geen enkel Venrayer zijn Paaschcommunie verwaarloost. Wil U s.v.pl, nog eens bijzonder denken op bijdragen voor de kleine Communiekantjesadres E. Mère Marcella. De zelatricen vervoegen zich aan alle woningen om de vaders in te schrijven in het Pauselijk Liefdewerk tot Voortplanting des Geloofs en alle moeders in 't St. Petrus-liefde werk we verwachten algemeene deelnamewe hopen, dat geen enkel huisgezin blijft uitgeschakeld uit deze voornaamste Missiewerken. De brooduitdeeling bij het jaarg. fam. Verbunt-Heris van heden Zater dag is op nader te bepalen dag uit gesteld. Morgen Zondag zullen aan de kerk deuren lot-kaart en uitgereikt wor den voor de „Actie voor God". Laat geen enkele kaart verloren gaan. H. Familie. In de week van 17 tot 23 Maart hebben de volgende leden van de H Familie het feest van hun patroon heilige: Chr. Goumans, Jos. Keijzers, P. Kruijsen, P. Derks, N. Min, H. Ste vens, Jos. Direks, P. Bouten, H. Janssen, Joh. Willemsen, P. Kusters, Hub. Jacobs, H. Verstraten, G. Swin kels en J. Rooyakkers. JEUGDWERK. STERGROEP. Zóndag 7 uur H. Mis Paaschcommunie, daarna gezamen lijk ontbijt. KROONGROEP. Mariet je Philipet- to groep en Theresia groep. 7 uur H. Mis met Paaschcommunie, daarna gezamenlijk ontbijt. Alle standsorganisaties. Zondag om 7 uur onder de H. Mis algemeene Paaschcommunie van alle leden. Na de H. Mis gezamenlijk ontbijt. Zon dag kwart na 3 oefening van de H. Kruisweg. De andere dagen weer om 8 uur. Witten Donderdag aanbidding om 6 uur. PATERSKERK. Morgen ZONDAG, Palm-Zondag. De H. Missen om 5, 6 en 7 uur, om 7.45 begint de Palmwgding met processie, waarna de Hoogmis. Ook de geloovigen worden de palmen uitgereikt en men wordt verzocht bg goed weer met de palmprocessie mee te trekken achter den priest e**. Gelegenheid om te biechten aan de Evangeliezijde na de H. Mis van 5 uur. Om 4 45 gez. Vespers, om 5,30 Lof met 6de Lijdensmeditatie. Onder de H. Missen collecte voor 't H. Graf. DINSDAG, 9de Dinsdag van de Antonius-noveen. Gedurende de uit stelling van het Allerheiligste te verdienen volle aflaat. Om 7 uur de AntoniUBmis met Algem. H. Com munie, korte toespraak en aanbe veling der intenties. Om 5 30 Lof ter eere van St. Antonius. Woensdag, Donderdag en Vrijdag de donkere Metten om 4.30. Witte Donderdag beginnen de plechtigheden om 7 uur. Gelegenheid om te Communiceeren vanaf 5.30 ieder half uur en onder de plechtige Hoogmis. Om 11.30 de plechtigheid der voetwassching. 's Avonds om 7 uur aanbidding. Goede Vrijdag om 7 uur de plech tigheden. 's Avonds om 7 uur oefe ning van de H. Kruisweg. Paasch-Zaterdag beginnen om 615 de plechtigheden. Omstreeks 7.45 de pl. Paaschmis, waaronder' gelegen heid om te Communiceeren. De geloovigen worden uitgenoo- digd zooveel mogelijk de plechtig heden der Goede week bij te wonen. De Vasten duurt tot Paasch- Zaterdag 12 uur. A.s. Zondag, hoogfeest v. Paschen 's morgens geen gelegenheid om te biechten. H. H. MISSEN. Zondag 5 uur voor genezing van een zieke, om 6 uur voor overi.fam. Vollenberg-Verstegen, om 7 uur voor G. Pouwels. Maandag om 5 30 tot zekere in tentie, om 615 voor Anna Gertruda Coopmans-Janssen, om 7 uur tot zekere intentie. Dinsdag 5 30 tot zekere intentie ter eere van het H. Hart, om 615 tot zekere intentie ter eere van St. Joseph, tevens om 615 tot zekere intentie ter eere van St. Antonius, om 7 uur voor de overl. familie Wijnhoven-Roelof s. Woensdag om 6,15 tot zekere In tentie, Om 7 uur tot zekere intentie ter eere van 't H. Hart. DERDE ORDE. ZONDAG. Heden na de Hoogmis omstreeks kwart vóór tien bestuurs vergadering van de Derde Orde. Men gelieve de namen op te geven van de nieuwe leden. MAANDAG om 7 uur H. Mis voor br. Hendrik Heesen. De Tertiarissen worden er aan herinnerd, dat de Regel hen verplicht om voor den oveiledene het Rozenhoedje te bid den en de H. Communie op te dra gen.' Alle dagen van de Goed Week Generale Absolutie voor de Derde Ordelingen. TREKHONDENWET. Herkeuring van alle trekhonden. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter algemeene ken nis, dat door hen eene herkeuring van alle trekhonden wordt bevoIeD. welke zal worden gehouden op 17 en 18 April a.s.

Peel en Maas | 1940 | | pagina 11