De Gruyters (Wijnen w&sp1 Bruiloften P. van Opbergen Huwelij ksgedicht *fiBAK a 2AC«r! Bekendmaking ine Kleediny. Opening Rijwiel-seizoen. Gebr. de Haas, Helmond HET GESCHENK, gOOPB 15 cent TH. ARIAENS-KOSMAN RUBBER-LAARSJES TH. POUWELS, Hofstraat 8 In moderne MANTELSTOFFEN, JAPONSTOFFEN, MANTELS, JAPONNEN, REGENKLEEDING, DAMESHOEDEN Manufactuurhandel Dames- of Heerenrijwielen Een eerste klas Rijwiel Kinderrijwielen Ho" fabrikaat f 16.- GriekscheMushaatwgnTb Ook HEEREN-OVERSCHOENEN. Reuzensorteering Porcelein, Glaswerk Schilderijen, Spiegels, Kapstokken, Waschstellen, Keukenkasten, Rookstellen, Drinkstellen,enz. Een prachtsorteering Rijwielen in alle modellen en uitvoeringen staat voor U gereed. Door onze groote voorraad kunnen wij leveren beneden elke concurrentie. sinds verleden jaar flink op vooruit gegaan. Een solide verdediging met keeper en rechtsback als uitblinkers; een hard-sjouwende middenlinie in een enthousiast jeugdige voorhoede. Een ploeg waar beslist toekomst in zit. De Servatius-keeper beging voor de rust twee flaters, welke hem even veel doelpunten kostten. De verdedi ging was mede door het falen van den keeper, na de rust beter dan er voor. De keeper heeft zich na de rust schitterend hersteld. De midden linie heeft enorm veel werk verzet. Deze linie moet evenwel zorgen, dat er geen te groote gapingen ontstaan tusschen haar en de backs. De nieu. we spil heeft zeer goed voldaan; hij hoede zich evenwel voor te groot enthousiasme... De voorhoede kon, vooral vóór de rust, maar niet op schot komen. Verschillende opgelegde kansen werden gemist. Deze voor hoede kan echter nóg beter. Vooral aan de voorzetten moet meer aan dacht worden besteed. De binnen- spelers moeten beter hun verbindings- rol begrijpen. Van de vijfde plaats verhuisde Servatius naar de derde. SERVATIUS—BELFELDIA 5—2. Beide ploegen lopen hard van stapel. Belfeldia weet al spoedig een 2-tal corners te forceren. Dan wordt Servatius iets gevaarlijker doch de goede richting is er nog niet. Bel feldla heeft onverwachts succes als bjj een effectvol schot de bal via de handen van den keeper in het doel verdwijnt. Aangemoedigd door dit succes valt Belfeldia fanatiek aan met een cor ner als resultaat. Wederom komt Belfeldia gevaarlijk opzetten, de midvoor lost een laag schot en ook nu verdwijnt het leder via de handeD van den anders zo betrouwbaren Servatius-keper 02. Dat vindt Servatius een beetje te bar, een goede aanval besluit de Servatius-linksbinnen met een on houdbaar schot 12. Servatius blijft aanvallen, doch deze aanvallen worden niet zuiver afgewerkt, steeds stond er een Bel- feldia-speler of lat of paal in de weg, terwijl de Belfeldia-keeper uit het goede hout gesneden is. Na de rust heeft Belfeldia aan vankelijk weer het beste deel van het spel. Dan trekt Servatius fijn combinerend ten aanval en de mid voor jaagt de bal langs den keeper 2—2 Nu heeft Servatius de smaak te pakken. De linksbuiten rent langs het lijntje en maakt er 32 van. Dan komt Ee feldia wederom op zetten, een corner op het Servatius- doel veroorzaakt een zeer benauwde situatie. Een verrassende Belfeldia- aanval loopt dood in de buitenspel- val. Dan is Servatius wederom aan bod. De onvermoeide Servatius-spil plaatst zuiver naar de linksbinnen, deze omspeelt de backs en no. 4 ligt in de touwen. Belfeldia geeft de moed echter niet op en de Servatius- keeper, welke nu z'n zelfvertrouwen heeft herkregen, moet enkele harde schoten onschadelijk maken. De wedstrijd verflauwt ietwat. Als de Servatius-midvoor een fraaie schietkans beeft, voorkomt hem hierin de linksback, welke de bal hard in eigen doel jaagt 52. Belfeldia wendt alle pogingen aan om de achterstand te verkleinen doch de Servatius-achterhoede geeft geen krimp. Vcor Zondag a.s is V.O S.-Servatius vastgesteld. Deze Venlosche jongste I.V.C B.-er heeft tot nu toe nog geen grootschen indruk achtergelaten. En toch kent men nog niet haar juiste kracht. Als Servatius maar geen enkelen tegenstander onderschat en speelt voor wat ze waard is, dan kan men met vertrouwen dit uitstapje tegemoet zien. Servatius toont u dat vertrouwen waardig Scheidsrechter: P. Kurvers. Leider Th. Hoedemakers. Vertrek 12.30 uur. Wederom wordt Servatius II met een uitwedstrijd in het veld gestuurd. Nu is het de beurt van Brughusia om Servatius de puntjes te betwis ten op het groene veld. Of deze eer den Brughusianen winst zal opleveren betwijfelen wij ten zeerste. Serv. II is te zeer van de belangrijkheid van dezen wedstrijd overtuigd om zich van de wjjs te laten brengen. Scheidsrechter: Westheim. Leider: E. Naatvogel. Vertrek: 12.30 uur. Servatius III heeft weer eens een thuiswedstrijd op het programma en zal als gastheer fungeeren van de jongste Valkjes. Dit kan, daar het een derby betreft, een spannende ontmoeting worden. Servatius 3 zal er natuurlijk alles op zetten om haar ongeslagen reeks te prolongeeren. Deze wedstrijd begint om 2 uur. Scheidsrechter A. Pijpers. VALK-REVUE. In een kalm gespeelden wedstrijd toonde De Valk zich het sterkst en won met 3—0 van Gennep 2. Niettegenstaande De Valk onvolledig moest uitkomen, wegens een kleine blessure van den aanvoerder, wist zij dit goede resultaat te bereiken. Vanaf den aftrap ondernam De Valk eenige goede aanvallen, doch de ver dediging van Gennep was goed op dreef en retourneerde alles De Valken bleven echter aandringen en de keeper moest eindelijk zwichten voor een schot van Kesse'.s. Tot rust bleef de stand onveranderd. Na de rust zaten de Valken er iets beter op en Loonen zag spoedig kans om er 2-0 van te maken. Bij het einde had De Valk de stand tot 3-0 opgevoerd, hetgeen de ver houding goed weer gaf. Morgen komt Constantia Wanroy op bezoek en wij verwachten dat dit een zware opgave is. Constantia is een van de kopclubs en om de eerste plaats te behouden moet De Valk winnen Zullen de Val ken hun zegereeks voortzetten of zal Constantia, evenals verleden jaar, hun een halt toeroepen Als De Valk echter volledig kan opkomen, hebben zij de beste kans, doch er zal flink aangepakt moeten worden Met open spel en goed plaatsen is ook morgen succes te be reiken. finest old Red-ot ^5 White Portwme Fine Red- 130 White Portwine Vermouth advocaat Roode- /f Wii'n 90 Portugeesche Castellon Rood* 8Q Samos Superieur Rosetti ot R'>f.evUl,.~'i") (Roode- e" n Jeze origineeie Profiteer van d door Wiinen eens °P 1 1 0I Vermouth I ...nlrnOD heeft weer ontvangen Ook in heerenmaten ruim voorzien. Prijzen voor heeren vanaf f 3.75. DAMES- EN KINDERKLEEDING Nijmegen: Alléén Korte Molenstraat 7-9 Lage prijzen. brengen wij altijd iets nieuws, altijd iets aparts, zoowel in de stoffen als in de modellen. Laat onze fraaie sorfeering eens aan U voorleggen en U zult verbaasd zijn over de fraaie keuze, de prima kwaliteiten en beslist niet hooge prijzen. Hofstraat 11 VENRAY Telef. 114 geheel compleet met drager, jasbeschermer, kettingkast, J C bandrem en freewheel, voor de speciale prijs van gefabriceerd van prima materiaal, roestvrij lakwerk, para-banden, compleet met jasbeschermer en drager, f Clfl met terugtraprem, met volle garantie voor slechts 1 Molenstraat 215 Tel. 337 Kr. Steenweg 43 Tel. 113 waarvan men jarenlang plezier heeft, is" een mooi bekende adresFirma v. d. Munckhof

Peel en Maas | 1940 | | pagina 10