óumans tyeutqeêak mand zal ontkennen Gemengde Berichten dat Kerstmis een huiselijk feest is. Dus gezellig en intiem. Laat U helpen deze sfeer te scheppen. Zooals steeds een groote sorteering KERSTGEBAK, KOEKJES, KRANSJES, BONBONS, POLONAISES, enz. Denkt li cok aan onze Vlieuui{aai6uta.fal$ Distributie-kring- Bureau Venray yiuuia[aaes menuken enkel grootte 25 ct. dubbel 50 ct. UITBETALING Kostwinnersvergoedingen. De Burgemeester van VENRAY brengt ter kennis van belangheb benden, dat in verband met de ko mende feestdagen, uitbetaling der kostwinners-vergoeding zal plaats hebben op DONDERDAG 28 Dec. a s. des voormiddags van 1012 en des namiddags van 2—4 uur. De eerste uitbetaling in het jaar 1940 zal plaats hebben op: DONDERDAG 4 Januari 1940, eveneens van 10—12 uur voormiddag en van 2—4 uur namiddag. Nogmaals worden belanghebbenden eraan herinnerd, dat zij verplicht zijn geregeld iedere week de ver goeding te komen afhalen. De uitbetaliDg geschiedt, zooals gebruikelijk in het lokaal onder het Raadhuis. Venray, 21 December 1939. De Burgemeester voornoemd, A. H. M. JANSSEN. Openstelling Bureau Burger lijken Stand 2e Kerstdag. Burgemeester en Wethouders vao VENRAY brengen ter openbare ken nis, dat het Bureau van den Bur gerlijken Stand in deze gemeente op 26 December (2e Kerstdag) des vm. tusschen 11 en 12 uur voor het pu bliek geopend is, enkel voor aan. giften van overlijden. Burgemeester en Wethouders vnü Mr. A. H. M. JANSSEN. De Secretaris, VAN HAAREN. BEKENDMAKING. Optuimen van cadavers Burgemeester en Wethouders van Venray breDgen ter kennis dat iD verband met de a.s. Kerstdagen de cadavers welke op Zaterdag, Zondag en Maandag (resp. 23-24-25 Decem ber a.s.) worden opgegeveD, zooveel mogelijk od 26 December door de N.V. Destructor N.C.B. zullen wor den opgehaald, mits de eigenaars van de cadavers dit wenschen. Venray, 22 December 1939, Burgemeester en Wethouders vnd. Mr. A. H. M. JANSSEN. De Secretaris, VAN HAAREN. Inlevering Rijksdistributiekaar ten en Distributiestamkaarten in bepaalde gevallen. Waarschuwing tegen misbruik. De Burgemeester van VENRAY vestigt de aandacht der bevolking op de verplichting tot inlevering van bovengenoemde kaarten van: a. overledenen, gelijktijdig by de aangifte van overlijden. b. hen, die naar een plaats buiten Nederland gelegen vertrekken, onver wijld. c eenieder, die ïn erkelijken militairen dienst verblijft (inbegre pen de vrijwillig dienende militair), onverwijld bij zijn militairen Com mandant. Niet-nakomen dezer verplichting, alsmede misbruik van Ry'ksdistribu- tiekaarten en distributie-stamkaar ten wordt streng gestraft. Venray, 20 December 1939. De Burgemeester van Venray, A. H. M. JANSSEN Openstelling Post- en Telegraafkantoor op beide Kerstdagen. Ie Kerstdag de diensten als op de Zondagen. Telegrammen worden aan- genomen van 89 en van 12 uur. 2e Kerstdag één bestelling. GESLAAGD. Te 's Gravenhage slaagde voor de akte M. O. Nederlandsck en Letter kunde, onze vroegere dorpsgenoot de heer W. Seholf, thans hoofd der R.K. Bijz. school te Oploo. Speldjesdag. Morgen Zondag wordt alhier een Speldjesdag gehouden door het Groene kruis alhier. De opbrengst is bestemd voor „Het gebrekkige kind" Rectificatie. In ons blad van vorige week was een bericht opgenomen betreffende de Kerstretours bij de Ned. Spoor wegen. De gewone retourkaarten. die, gekocht worden op 27 December tot en met 8 Januari zijn geldig tot 9 Januari. Dit moest zijn: de gewone retourkaarten gekoent op 17 Dec. DE BOSCHKAT. Houdt 2e Kerstdag vrij voor de jaarlijksche uitvoering van het Ge mengd Koor „Polyhymnia". De operette „de Boschkat" waar borgt U 'n avond van waarlijk kunst genot. Mooie muziek en zang, solo's en koren, waartusschen het gesproken woord steeds afwisselt, maken het bywonen ervan tot een genot voor oog en oor, Polyhymnia, met medewerkiDg van Euterpe, staat er met zyn langjarige traditie borg voor, dat 't een avond wordt, die „af" is. De uitvoering op 27 December a s. wordt meer speciaal gegeven voor de hier en in de omgeving gelegerde militairen. Boeiinnenbond Venray-Heide. Dinsdag hield de Boerinnenbond te Venray-Heide haar jaarlyksche feest avond. Hierop waren tevens aan wezig de leden van den Boerenbond en Jonge Boeren, alsmede het Bestuur van den Boerenbond Venray- Dorp. In aanwezigheid van den HoogEerw Heer Deken, do technisch adviseur de heer Wynhoven en de leeraressen der Landbouwhuishoudschool, opende de geestelijk advlseur.de Eerw.Heer Kapelaan Beiten, de vergadering, riep allen 'n hartelijk welkom toe, in het bijzonder de HoogEerw. Heer Deken en prees de goede geest van samenwerking waardoor deze avond tot stand was gekomen. Nadat zich allen aan 'n heerlyke koffietafel te goed hadden gedaan, werd door de Jonge Boerinnen 'n tooneelstukje opgevoerd. Intusschen sprak de HoogEerw. Heer Deken de aanwezigen een hartelijk woord toe en was de Huishoudconsuleate Mej. Hendrikx met haar assistente ter vergadering gekomen. Hadden de Jonge Boerinnen door hun schitterend spel menig traantje opgewekt, de Jon~e Boeren voerden hierna 'n pantomine op die de lach spieren danig in beweging bracht. Nadat door Mej. Hendrikx woorden van felicitatie en van aansporing om op deze weg voort te gaan, ge sproken waren, bracht de geestelijk adviseur dank aan allen die deze feestavond hadden doen slagen en werd de vergadering gesloten met het lied„Aan U, o Koning der Eeuwen." Sluiting Cursus Landbouwhuishoudschool. Woensdag had de sluiting plaats van den tweejarigen Landbouwhuis- houdcur3US alhier. Tegen half dr;e verzamelden zich de genoodlgden, 't leerarend perso neel en de leerlingen der tweede klasse in het schoollokaal. Het openingswoord werd gevoerd door den Voorzitter der Commissie van Toezicht. Vervolgens werd als naargewoon- e een klein examen afgenomen. Uit de gegeven antwoorden bleek, dat de leerlingen uit de onderwezen vak ken heel wat kennis vergaard had den. Ter afwisseling werden enkele liedjes gezongen en door een leerling werd heel aardig gedeclameerd. De diploma's werden uitgereikt door den Z.E. Heer Ir. H. Bemel- mans, die teveDS 't woord richtte tot de aanwezigen. Mej. F. Keijzers dankte namens de cursisten allen, die tot het wel slagen van dezen cursus hadden bijgedragen. Daarna werd de koffietafel, door de cursisten verzorgd, alle eer aan gedaan Het woord werd nog gevoerd door den EdelAchtb. Heer Burgemeester, die ondanks zyoe drukke ambts bezigheden nog tijd beschikbaar had gesteld om met Mevrouw aanwezig te zijn. Na de mooie rede van den Burge meester werd door den Voorzitter deze bijeenkomst officieel gesloten. De gediplomeerden zyn Anna Aben, Toos Arts, Truus Beerkens, Anny Coopmans, Truus Flinsenberg, Anny v.d. Hulst, Mar tha Stevens, Anna Thuyls, Jo Vol- leberg en Dina Vermeulen, Venray. Fien Duyckers, Lena Emonts, Cato Geerets, Lina Kuypers en Drina Peeters te Castenray. Nella van Meijel, Heide. Mina Croymans en Drika Voer- mans te L°unen. Marie Janssen en Dora Poels te Merselo. Tony Classens, Bertha Lemmen en Anna Philipsen te Oirlo. Mien Camps en Anna Derks te Oostrum. Fien Keijzers en Mien Spreeuwen- berg te Ysselsteyn. Truus Gielen, Joke Jochems en Anna Tax te Blitterswijk. Truus Philipsen en Marie Hen driks te Deurne. Marietje Jans, Elise Kunen en Lena Reynders te Geijsteren. Truus Aerts, Anna Geurts en Maria Bartels te Meerlo. Jo van Enckevort, Siska van Dijk en Dina Maas te Wanssum. Het totaal aantal ingeschreven candidaten voor de nieuwe cursussen bedraagt 130 en wel 57 voor den tweejarigen huishoudcursus, 40 voor de avondcursussen en 23 voor den zuivelkookcursus. Het aantal deelneemsters aan de zuivelkookcursussen bedroeg in de laatste twee maanden 160. KAMER VAN KOOPHANDEL Verkiezing leden afdeeling Kleinbedrijf. Bij de Donderdag gehouden stem ming voor de leden van de K. v. K, voor Noordelijk Limburg te Venlo, ter vervulling van 4 plaatsen in de Afdeeling Kleinbedrijf, openvallendd door periodieke aftreding op 1 Ja nuari 1940, werden gekozen de af tredende leden: W. Lenders Helden, H. A. Peters, SteyJ, H. J. A. Ver heugen, Venray. Voorts: M. J. Gommans, Helden. Niet herkozen werd de Heer Jac Winters uit Venlo. HORSTER VEEMARKT. Horst, 19 December. Totaal aan voer 165 dieren, waarvan 15 stuks rundvee, 8 paarden en 142 biggen. Handel in rundvee naar aanvoer handel goed. In biggen was de han del zeer vlug met goede prijzen. De ongemerkte biggen gingen tot f 6 per stuk. Gemerkte biggen van f 12 50 tot f 15 per stuk. Da volgende week wordt marktdag gehouden op Woensdag 27 December. OVERLOON. Donderdagavond ver gaderde de WerkliedenvereenlgiDg in 't Patronaat. De heer De Zwart uit Nymegen, Bondsvrijgestelde, be handelde achtereenvolgens het heden- daagsche leven en het verzekerings wezen. Op duidelijke wijze werden de aan hem gestelde vragen beant woord. De Voorzitter dankte Spreker voor zijn leerzame uiteenzetting en voor zijn aandeel dat hij heeft gehad in de loonsverhooging van onze arbeiders in de werkverschaffing. van 21 Dec. 1939 no. 5020, afd. arbeid, waarbij een aantal bepalin gen van de collectieve arbeids overeenkomst voor het schilders bedrijf algemeen verbindend zijn verklaard voor de werkgevers en arbeiders in dat bedrjjf. De ver bindendverklaring is geschied voor het tydvak van 1 Januari tot en met 31 December 1940. Auto op onbewaakten overweg versplinterd. Donderdagmiddag is op den onbe waakten overweg in den spoorweg HaarlemVelsen nabij het station Bloemendaal een vrachtwagen van de firma Houtgraaf gegrepen door een sneltrein. Beide in de cabine zittende per sonen, beiden gehuwd en vader van resp. 5 en 2 kinderen, waren op slag dood. De versplinterde auto werd in stukken langs de spoorbaan teruggevonden. Beide slachtoffers, van der V. en van G., waren te Haarlem woon achtig. Kazemattenbouw. „Naar aanleiding van geruchten, dat er kazematten afgeleverd of in aanbouw zouden zijn, waarbij men in de beschermende betonlaag met de vuist een gat kan stooteD; dat er veel te weinig cement en dat er zand van inferieure kwaliteit ge bruikt zou zijn voor het maken van het noodige beton, heeft het Ut- rechtsch Nieuwsblad naar de juist heid der geruchten geïnformeerd. Men deelde het blad mee, dat er inderdaad geknoeid is. Zelfs in dier voege, dat verschillende opgeleverde verdedigingsobjecten thans gesloopt worden om door de betreffende aan nemersfirma, onder de scherpst denk bare controle, opnieuw gebouwd te worden. Néén, het Rijk heeft hierbij C.A O. Schildersbedrijf. In de Staatscourant van Donder dag is opgenomen de beschikking van den Minister van Sociale Zaken Ingekomen en vertrokken personen» Van 15 tot 22 Dec. INGEKOMEN: P. Barents, landbouwer, Spurkt B24 van Wachtendonk A. de Hoog, idem, Lull C 70 van Straelen Dl. J. Janssen, dienstbode, Oirlo F18 van Sevenum M. Stoks, molenaar, Leunscheweg 5 van Grubbenvorst P. Sieliakus, automonteur, Hense- niusplein 9 van Brunssum H. Gubbels, idem, idem, van Te- gelen E. Camps, zonder, Akkerweg 12 van Maasbree G. Berbers, diens tbVeltum L 2 van Geleen J. Willems, kapper, Patersstraat van Maastricht J. Breukers, zonder, Grootestr. 9 van Weert E. Wilskamp, kl.zuster, Overloon- scheweg 2 van Maasbree W. Kooreman, instrumentenmaker P.T.T., Henseniusstraat lib van Arn hem J. Michels, kleermaker, St. Anlo- niusstraat 7 van Heerlen B. Biebels, zonder, Veulen H 27 van Bergen (L) Schoeder H. M. wed. v.d JoDg-Vei- hagen, Patersstraat 29 van Monte- Carlo F. Basten, verpleger, Stationsweg 32 van Oltersum VERTROKKEN J. Stammen, dienstbode naar Ber gen (L.) C 169 H. M. G. Arts, dienstbode, naar Arnhem Kasteel Zerjpendaal A. M. J. Breukers, winkeljuffrouw naar Weert Langstraat 21 J. van BokhoveD, bakker, naar Rotterdam Goudschesingel 57c 2e. dat inlevering van opplak- vcllen met distributiebonnen num mer 5 behoort te geschieden op Maandag 8, Dinsdag '9, Woensdag 10 en Donderdag 11 Jan. a.s. Uit het bovenstaande blijkt, dat degeneD, die altijd op Maandag moeten komen, deze keer beide bon nummers gelijktydig in kunnen le veren voor beide nummers behoort echter een apart ontvangstbewijs te worden ingevuld en ingeleverd. De bepaling, dat iedere detaillist op de voor hem aangewezen dag moet inleveren, biijft gehandhaafd. Ook de kantooruren blijven zooals reeds eerder in dit blad is gepu bliceerd. J. B. A. SCHAEPMAN. Voedselhureau Venray Leunensche weg 15 Ieder belanghebbende ontvangt deze week wederom 'n nieuwe regislratiekaart. Deze kaarten moeten uiterlijk Donderdagavond, 28 December ingeleverd zijn op 't Bureau Leunsche weg. Verder wordt er de aandacht op gevestigd, dat er deze week zitdagen worden gehouden voor 't uitgeven van kunstmestbonnen. Men wordt beleefd verzocht de bonnen op de zitdagen af te halen en niet op het Bureau. Ieder, die bericht van toewij zing kunstmest ontvangen heeft moet dus op de zitdagen de bonnen afhalen. De zitdagen zijn: Woensdag 9—12 te Ysselsteyn, en half 2 tot half 6 te Merselo. geen financieele schade geleden. Want toen men, naar aanleiding van de geruchten, verschillende reeds ge reedgekomen werken op hun deug delijkheid beproefde, hadden de be trokken militaire instanties de koorden van de beurs dog in de hand. Er was nog niet betaald, zoodat de strop zich beperkt tot de aannemers firma. Men kan er van verzekerd zijn, dat een herhaling der knoeieryen voorgoed onmogelyk is geworden. Er zijn direct de noodige maat regelen getroffen om de controle te verscherpen en om betrouwbare op zichters aan te stellen. Waar noodig, zijn de controleurs, die in hun taak te kort schoten, ontslagen. TWEE SOVJET-DIVISIES VERNIETIGD. Te Helsinki is bericht ontvangen, dat de Finsche troepen bij Suomu- salmi, in de „wespentaille" van Fin land, twee sovjet-Russische divisies feitelijk hebben vernietigd. Naar gezegd wordt, zouden bijna 20.000 Russen zyn gedood. AFTOCHT DER RUSSEN. De veldslag in het gebied van Salla, in het Noorden des lands, is met een zware nederlaag der Russen geëin digd. Hun verliezen aan manschap pen en materiaal zijn groot. De Finnen zijn er in geslaagd, den vijand van zyn basis af te snijden, zoodat zij meteen den opmarsch der sovjets naar den spoorweg Rovaniemi Oeloe hebben gestuit. De Finsche generaal Wellenius, die het bevel voert ia het uiterste Noor den verklaarde, dat de Russen terug geworpen zijn tot in de omgeving van Hojhenjaervl en dat een heel bataljon Russen vernietigd is. De Finnen hebben Salla zelf in tusschen nog niet heroverd. De Burgemeester van Venray maakt aan belanghebbenden het na volgende bekend le. het is verboden op toewijzin gen van gedistribueerde artikelen in totaal een kleinere hoeveelheid af te leveren of te vervoeren, dan waarop die toewijzingen recht ge ven; de mogelijkheid is echter ge opend om toewijzingen, die te groot zijn, op het Distributie-Kringbureau te laten verminderende na die vermindering overblijvende hoeveel heid moet ten volle afgenomen wor den; 2e. het is in den vervolge toege staan om de op de toewijzingen aangegeven hoeveelheid in ten hoogste drie gedeelten af te leveren en te vervoeren; indien men van deze mogelijkheid gebruik maakt, moet de op het geleidebiljet open gelaten ruimte voor het invullen van de vervoerde hoeveelheid in 2, respectievelijk 3 vakken worden verdeeld en telkens het vervoerde kwantum worden ingevuld 3e, de biljetten moeten voortaan met inkt worden ingevuld 4o. de geleidebiljet tei moeten niet meer bij het Distributie-Kring- Bureau worden ingeleverd, doch zorgvuldig worden bewaard voor een eventueele controle 5e. ongebruikte toewijzingen moe ten wel worden ingeleverd. De Burgemeester van Venray A. H. M. JANSSEN Aan belanghebbenden wordt be kend gemaakt le. dat inlevering van opplakvel- len met distributiebonnen nummer 6 behoort te geschieden op Maandag 8, Dinsdag 2, Woensdag 3 en Don derdag 4Januari a.s.; In het nummer van „Peel en Maas" dat op Zaterdag 30 Dec. verschijnt, bestaat wederom ge legenheid tot het plaatsen van Nieuw jaarswenschen. De prijs hiervan bedraagt Opgaven worden ingewacht tot Vrijdag 29 Dec. 10 uur. Burgerlijke Stand Venray. Aangiften van 14 tot 21 December GEBOREN Maria J. C. van Rijt, Smakterweg Gertruda Janssen, Hoenderstraat Anna H. Willemse, Castenray Johanna M. J. Arts, Maasheescbeweg Antonia M. Koenen, Scheyde Wilhelmina C. L. Lormans, Langstr. Hubert a E. A. Wilmsen, Veltum ONDERTROUWD Antonius van Dinter 33 jaar, land arbeider te Deurne en Gertruda H. van Meyel, 27 jaar, z.b., te Venray OVERLEDEN Martinus Janssen, 26 jaar, land bouwer, Heyde Hendrikus Willems, echtgenoot van J. M. Relouw, 74 jaar, sigaren fabrikant, Hagelweg 3 patiënten St. Servatius 1 patient St. Anna Kerkelijke Diensten. PAROCHIE-ACTIE s meer eer bied en liefde voor Christus Eucharlsticus PAROCHIEKERK. Gironummer 136144. Heer der weekKap. Kuepers. Morgen ZONDAG begint het Uren- gebed, 6 uur 1ste H. Mis en uitstel ling van het Allerheiligste, 7 uur H. Mis, 8 uur H. Mis, 9 uur Kindermis, 10 uur de Hoogmis voorde oorlogs slachtoffers. Na de Hoogmis verga dering v. h, Apostolaat des Gebeds, de zelatricen worden verzocht trouw op te komen. Half 4 Completen en Lof. Van 11—12 aanbidding v.d. Jonge- lingenvereeniging en schoolvrije jeugd 12—1 JoDge Boeren, 1—2 H. Familie. 2—3 Congregatie en KJ.V., zang boekjes meebrengen. MAANDAG, Hoogfeest van Kerst mis, 4 uur de Kerstmis gevolgd door 2 stille H. MisseD, 6 uur uitstelling van het Allerheiligste en 3 H, Missen waaronder de Herdersmis, 8 uur 3 H. MisseD, 10 uur de Hoogmis voor afgegaan door 2 stille H. Missen Aanbiddingsuren sis op Zondag, helf vier Completen en Lof. DINSDAG, 2de Kerstdag, 6 uur lste H. Mis en uitstelling van het Allerheiligste, 7 en 8 uur leesmis, uur Kindermis, 10 uur de Hoogmis, 3 uur Kinderlof, 5 uur CompleteE, Lof, processie en Te Deum. Aanbid dingsuren zooals den vorigen dag. WOENSDAG half 7 leesmis, 7 uur H. Mis voor Bernard v. Opbergen en Theodora Maes, half 8 leesmis voor vrouw SwachhoveD, 8 uur jaarg. voor Petrus Dekkers. DONDERDAG half 7 leesmis voor de Wed. M. Verhoeven, 7 uur te Veltum H. Mis voor fam. Jacobj- Adriaans, kwart na 7 Sacraments mis en generale H. Communie van de leerlingen der Meisjesschool, 8 uur gest. jaarg. voor Johannes Munsters en Margaretha Wijnhoven. VRIJDAG half 7 leesmis voor overl. ouders Jeuken-Berkelmans Leo Jeuken en Eerw. Broeder Ber- kelmans, 7 uur en half 8 leesmis, uur jaarg. voor Hend. Verblakt. ZATERDAG half 7 O. L. Vrouw- mis, 7 uur leesmis voor Henricus Maessen en kinderen, half 8 best. jaarg. voor Peter Wagemans, 8 uur gest. jaarg. voor Johanna Munsters, 5 uur Lof. Vriendelijk maar dringend verzoek aan de ouders om de kinderen onder de vacantie iederen morgen naar de H. Mis te sturen en de kindereD aansporen om ook ter H. Communie te gaaD. Pats-onaaês-Ayenda. Zondag en de twee eerste Kerst dagen is er voor alle Patronaats leden, Jo. Wa Verkenners, Congr., aspiranten van Voetbal en Gymnas tiek en voor de geheele schoolvrije jeugd aanbiddingsuren van 1112 We vertrouwen ten stelligste dat allen hieraan deelnemen. Teven3 wenschen wij aan allen een Zalig Kerstfeest. Zoi dag geen Leesbibliotheek en geen Patronaat. Dinsdag geen Goud-Pluvier. Jonge Wacht. Deze week geen Groep. Denkt wel aan de aanbiddingsuren. K. J. V. Geen opgaaf ontvangen. PATERSKERK. Morgen ZONDAG, 4de Zondag van de Advent, de H. Missen om 5, 6 en 7 uur, om 8.15 de Hoogmis. Gelegen heid om te biechten aan de Epistel- zijde na de H. Mis van 5 uur. Om 5 30 Lof. Hedenmiddag wordt alleen biecht gehoord van 2.305 30. MAANDAG, Hoogfeest van Kerst' mis. De l3te H. Mis begint om 4 30 om 5 uur de pl. Herdersmis, waar onder de H. Communie wordt uitge reikt. Onder de Herdersmis Volks zang. Allen worden verzocht mee te brengen „Zingt allen mee". Onder de 3de H. Mis worden Kerstliederen gezoDgen. Om 6 30 beginnen 3 stille H. Missen. Onder de 2de H. Mis wordt de H. Communie uitgereikt. Om 8.15 de pl. Hoogmis. Om 4,45 pl. Vespers, om 5 30 pl. Lof met feest predikatie. 's Morgens geen gelegen heid om te biechten. DINSDAG, 2de Kerstdag, feest van den H. S'ephanus. De H. Missen om 5, 6 en 7 uur. Om 8.15 de Hoogmis, en 4.45 gez. Vespers en 5 30 Lof. VRIJDAG om 7.30 gez. H. Mis. Om 5.30 Lof. Dagelijks om* 7.30 'n H. Mis voor klooster en weldoeners. Op de weekdagen zijn de H. Missen om 5.30, 6.15, 7 uur en 7.30. Deze week zal de korentermyn worden gehouden. Om moeilijkheden by 't vervoer te voorkomen, beleefd verzoek het koren zoo mogelijk mee te geven. H. H. NISSEN. Zondag 7 uur tot zekere intentie. Maandag 5.45 voor Gertr. Coop mansJanssen, 6.30 voor Mart. Janssen. Dinsdag 6 uur voor Jac. van G er venRutten, 7 uur voor Mart. van Vlerken. Woensdag 6.15 voor Maria Camps- vd Pascb, als lid van het Koordje. Donderdag 615 voor Maria Camps- vd Pasch, als lid van het Koordje, om 7 uur voor A. J. Ardtsvan SevenbergeD, overleden te Gennep. Vrijdag 615 voor Maria Camps vd Pasch, als lid van het Koordje, om 7 uur voor Adriaan Metselaar. DERDE ORDE. MAANDAG Generale Absolutie vanwege het Kerstfeest. WOENSDAG om 7 uur H. Mis voor br. Martinus Janssen. De Tertiaris sen worden herinnerd aan het Regel voorschrift. Woensdag en Donderdagavond om 7 uur Franciskaansche Kerstviering in de Aula van het Gymnasium. By deze gelegenheid zal de bekende tooneelclub „Sint Servaas" opvoeren het Kerstspel „Kermisvolk op Kerst mis". De Tertiarissen worden ver-

Peel en Maas | 1939 | | pagina 2