f f Radio-Centrale. EXTRA- TREIN Gemengde Berichten TOON. Advertentlën. Onzen oprechten dank Familie Arts. Water tentoonstelling te LUIK Zondag 30 Juli '39 LUIK TE KOOP fijne Kersen Zaaiwikken, Spurriezaad, Gras- Klaverzaden M. HENDRIKS VoordeKermis Th. POUWELS Hengelsport Extra zware Vischhennep Stroomlijn- pennen Vischkoekjes V. Fonclc Jr. In verband met bijzondere omstandigheden, verwijzen wij voor het 3e programma naar b!z. 18 van de Kath. Radiogids, terwijl tevens de programma's per microfoon zullen worden aangekondigd. wordt als een van de grootste en meest indrukwekkende in de geschie denis der Kerk. Mgr. Wijnhoven is overgekomen om Zijn Moeder te be zoeken en zal in Holland blijven tot begin van September. Dc a.s. Blijde Gebeurtenis. In verband met de a.s. Blijde Ge beurtenis in het Prinselijk Gezin, zullen ook in Venray wederom fees telijkheden georganiseerd worden, onder leiding van het Oranje-Comilé, die daartoe a.s. Maandag eene ver gadering belegd hebben. GEVONDEN een groentenemmer is bij A. Voer- mans, Langeweg. GESLAAGD. Onze dorpsgenoot, de Heer Fr. Peters Gzn., onderwijzer, slaagde te Roermond voor het examen Hoofd akte. Proficiat R. K. Studentenclub St. Bernardus. 25 Juli 9.30 uur Bestuurs- en Leden vergadering. 11 uur Algemene vergadering in het Patronaat. 26—29 Juli Leiderscursus. 11 Aug. Bondsdag te Horst. 14 Aug. Sportdag te Gennep. 1718 Aug. Recollectie. 19—21 Aug. K. A. Studiedagen te Roermond. 21—26(29) Aug. Bivak. Denkt aan de clubmis. 's Woens dags en 's Zaterdags om half 8 Degenen die zich wensen op te geven als lid van de Studentenclub, kunnen daarvoor terecht bij Mode rator of Bestuur. Het vacantie- programma wordt in onderdelen be handeld op de eerste algemene ver gadering. Weest daarom allen aan wezig. Houdt bovendien zoveel mogelijk bovengenoemde datums vrij. Wij verwachten verder dat de sportgroep zoveel mogelgk deel neemt aan de sportdag, georgani seerd op Zondag 30 Juli door de Gymnastiekvereniging „St. Chris- toffel". Veel succes. SCHITTEREND SUCCES. Dat in het ambacht, mits dit werkelijk gekend wordt, groote levensvreugd zit en daardoor tot prachtig succes leidt, bleek op de I3e groote Nationale Tentoonstelling Het Nederlandsche Trekpaard te 's Hertogenbosch dezer dagen ge houden. Aan deze tentoonstelling was mede verbonden een wedstrijd in het hoofbeslag, een zeer belang rijk punt voor paardenliefhebbers. De bij uitstek deskundige jury heeft het hoefbeslag bekroond, van den heer Hub. Lucassen, hoefsmid, Paters- straat alhier, die zijn kunnen getoond had in het beslaan van Nr. 38 de kampioen-hengst Nico van Melo, eig. Hengstenassociatie Vooruitgang Venray en Omstreken, met felicitatieschrflven der jury, 91/, punten. Nr. 126 Cartouche eig. J. H. Ram- baghs, Castenray, 8l/z p- Nr. 290 Fée de Grandglise, eig. Ant. Poels, Venray, 9 p. Nr. 292 Dompteuse van Smakt, eig. J. v.d. Winkel, Smakt, 81/, p. Nr. 362 Dompteuse van Smakt, eig G. J. Kersten, Smakt, 9 p. Gaarne voegen ook wij onze geluk- wenschen bij die der Jury, die het vakwerk van onzen dorpsgenoot zoo onderscheidde. KERKCONSECRATIE CASTENRAY. Op 3 September e.k, arriveert Z.Exc. Mgr. Lemmens, Bisschop van Roermond te Castenray, alwaar Mgr. op 4 September de kerk zal consa- creeren. Dat er in verband met deze hooge gebeurtenis grootsche feestplannen ontworpen worden, laat zich begrijpen. Gunning Kapel. De richtprgs voor 't verbouwen der kapel te Holthees bedroeg f 3506.50, terwgl de minimumprgs was f 3188.50. De laagste inschrijvers waren P. Coenen te Holthees voor f 3148.en M. Veldhuizen te Maas hees voor f 3225.—. Volgens de richt prijsmethode is het werk gegund aan M. Veldhuizen voor het laagste cijfer boven den miniumprgs. DE NIEUWE RIJWIEL- BELASTINGPLAATJES. Met ingang van Donderdag 21 Juli zgn op de postkantoren der pos terijen de rijwielbelastingplaatjes voor het belastingjaar 1939—1940 (1 Aug. 1939—31 Juli 1940) wederom verkrijgbaar. Naar wg vernemen, zal het van 1 tot en met 8 Augustus geoorloofd zgn, te fietsen zonder belasting plaatje. Na dien datum is het bezit ervan weder verplicht. Geeft uw radiotoestel aan. Wie een radio-onvangtoestel bezit, is verplicht daarvan aangifte te doen. Deze aangifte kost niets, zij kan ge schieden op een formulier, dat op elk postkantoor gratis wordt ver strekt. Wie verzuimt aangifte te doen men is hiertoe binnen 14 dagen na plaatsing van het toestel verplicht stelt zich bloot aan hechtenisstraf van ten hoogste zes maanden of boete van ten hoogste f 1000. Wie zijn toestel nog niet aange geven heeft, doe het thans dadelijk. Een verontschuldiging dat men het niet wist, wordt niet aangenomen. PACHTWET. Bij Kon. besluit is benoemd voor den tijd van vijf jaren tot plaats vervanger van het tweede lid der pachtkamer van het kantongerecht te Venlo: J. G. A. Rutten te Broek huizen. PRINS BERNHARD IN LIMBURG. Z.K.H. Prins Bernhard heeft Don derdag zijn eerste bezoek gebracht aan de provincie Limburg. Het bezoek droeg een informeel karakter, maar de ontvangst was daar niet minder hartelijk om. Een stralend zomerweer begunstigde zijn tocht door het Limburgsche land, waar bezocht werden de Roermond- sche Eiermijn, de proefboerderij van den L.L.T.B. te Beesel en de Staats mijnen. HET VLIEGVELD VOOR ZUID-LIMBURG. De commissie van voorzitters en rapporteurs uit de Staten van Lim burg acht de vraag of het vliegveld voor Zuid-Limburg in Beek dan wel in Hulsberg dient te worden aange legd, niet van primair belang. Beslissend hieromtrent is veel meer het oordeel van deskundigen. Afgezien van de exploitatie-moge lijkheid van het vliegterrein in de eerste jaren is een bgdrage van f 100.000 uit werkverschaffingsover wegingen gemotiveerd, nu het Rijk een zoo groote bgdrage verleent. De commissie kan zich eenparig met het voorstel van Gedeputeerde Staten vereeaigen en stelt voor aan Provinciale Staten dienovereenkoms tig te besluiten. A. SCHEEPERS f In het ziekenhuis te Heerlen is Heerlen is in den ouderdom van bg- 57 jaren overleden de Heer A. Scheepers, wethouder van sociale aangelegenheden en loco-burgemees ter aldaar. De Heer Scheepers was sinds 1 Mei 1906 lid van den Raad en sinds 1913 Wethouder. De Heer Scheepers was een ge boren en getogen Heerlenaar, van nabij maakta hij de metarphose van plattelandsplaats tot industrie-stad mede. In landbouwkringen was hij eveneens een vooraanstaande per soonlijkheid. Noodlottige slag van een schommel. In een der schooltuinen in de Roer- mondsche Weerd te Roermond is Donderdagmiddag de negenjarige Truusje Willems door een lucht- schommel getroffen. Het meisje liep een zware hersenschudding op en werd naar het ziekenhuis te Roer mond overgebracht. Eenige tijd na aankomst is zij daar overleden. FRAUDE. Te Amstenrade is een verduistering aan het licht gekomen, welke ten nadeele van het R. K. Kerkbestuur zou zijn gepleegd door den vorigen penningmeester van dit bestuur. De verdachte, die tevens o.a. ge meentesecretaris is en sedert jaren het algemeen vertrouwen genooiis in verband met verschillende geruch ten verleden jaar uit zijn functie bij het kerkbestuur ontslagen Zgn opvolger ontdekte daarop in de boeken verschillende onregelma tigheden, waarna een onderzoek is ingesteld. Hierbij is aan het licht gekomen, dat verd. op schromelijke wijze misbruik heeft gemaakt van het in hem gestelde vertrouwen. In verband met een ander is de man gearresteerd en ter beschikking gesteld van den Officier van Justitie te Maastricht. De omvang der verduisteringen loopt in de duizenden, zoo wordt beweert. Valsche bankbiljetten vervaardigd. Te Apeldoorn is een aantal per sonen gearresteerd in verband met de vervaardiging en (of) uitgifte van valsche bankbiljetten, voorna melijk van f 10. De omloop van deze biljetten zou reeds vérstrekkende afmetingen heb ben aangenomen. In het belang van het onderzoek kon de politie nog geen nadere inlichtingen verstrek ken. Te Apeldoorn en ook in andere plaatsen zijn reeds verschillende bankbiljetten van f 10 ontdekt. De bankinstellingen zijn reeds ge waarschuwd. Ontstellende ontdekking. Terwijl de landbouwer G. ten H. te Vaassen, met een grasmaaima- chine nabij zijn woning aan het maaien was, is het 2-jarig zoontje een onbewaakt oogenblik voor het mes van de machine geloopen, met het gevolg, dat een der voetjes van het kind werd afgesneden^ Door den bliksem gedood. Bij een onweersbui welke over Mill trok, werd de 23-jarige dochter van den arbeider H. Rovers, die voor een open venster zat te naaien, door den bliksem getroffen en gedood. De bliksem heeft nog vernielingen aan gericht in vrijwel alle vertrekken waar muren gescheurd zgn en binten eD zolderribben zijn gespleten, terwgl voorts een varken van ongeveer 75 Kg. werd gedood. Een ieder is begaan met het droeve lot der ouders, die ongeveer 2 jaar geleden nog een dochter binnen een paar dagen onverwachts moesten verliezen en thans hun eenige doch ter op zulk een tragische wijze zien ontnemen. Man verdronken te Ravenstein In den nacht van Zondag op Maan dag keerden J. Dekkers en P. Bur gers uit Keent (Balgoij) van de ker mis te Ravenstein huiswaarts. Daar het veer te Balgoij wegens het'nach telijk uur gesloten was maakten zij gebruik van een oude roeiboot. Hier in bleek echter zulk groot lek te zijn dot de boot midden op d9 Maas zonk. Burgers, die zwemmen kon wist den oever te bereiken. Dekkers verdronk echter jammerlijk. Op het veld door den bliksem gedood. Maandagmiddag is de twintig jarige boerenknecht D. Westerhof in het veld te Dwingelo, door den blik sem getroffen en gedood. Men vond hem voorover liggend onder een boschje, waar hij vermoedelijk een schuilplaats had gezocht tijdens het noodweer. Kinderverlamming Te Twello, gemeente Voorst, heb ben zich in enkele dagen drie geval len van kinderverlamming voorge daan. De patiënten zijn in het ziekenhuis te Deventer opgenomen. Premie ongevallenwet. Het bestuur der Rijksverzekerings bank deelt mede, dat bij beschikking van 18 Juli 1939 van den minister van Sociale Zaken de bgdrage over het jaar 1938 is vastgesteld op 95 pet. van de voorschotpremie betref fende de ongevallenwet 1921. Er zal dus een verrekening of restitutie van 5 pet. plaats hebben van de voor 1938 bepaalde ongeval lenpremie. Pastoor H. W. Roes bediend. Naar men verneemt is de zeereerw. heer H. W. Roes, pastoor van de parochie van den H. Willibrordus te Deurne Donderdagmiddag voorzien van de H. H. Sacramenten der Ster venden. DE VIERDAAGSCHE. Naar wg vernemen zal het aantal deelnemers aan de vierdaagsche af- standsmarschen dit jaar zeer waar schijnlijk de 3800 overschrijden, al zullen ditmaal 1000 militairen min der deelnemen dan "vorig jaar. Er zgn thans slechts 600 militairen ingeschreven. Van ccn brug gevallen en verdronken. Woensdag is de 44jarige schilder W. de Jong uit Herwgnen, toen hij werkzaamheden verrichte op de brug over de Waal bij Herwijnen, gevallen en in de rivier gestort. Hg wist zich nog eenigen tgd drgvende te houden, maar verdween kort daarna in de diepte. De man was gehuwd en vader van tien kin deren. Het nieuwste voor 1 cent. Bg P. Jacobs, Maash. weg kan men met de nieuwe autom. pomp zfln rgwielbanden oppompen voor 1 ct. 2) Engeland zou, in ruil voor deze partieele ontwapening, een enorme leening aan Duitschland verstrekken, teneinde Hitler in staat te stellen, om de Duitsche oorlogs industrie te veranderen in industrie van vreedzamen aard. 3) Indien Duitschland eenmaal de beperking van zijn bewapening begonnen is. zullen verdere conces sies aan het rijk, o. a. in zake het koloniale vraagstuk overwogen worden. 4) Engeland zal alle middelen te baat nemen voor het propageeren van zijn voorstel, opdat de Duitsche bevolking op de hoogte worde ge bracht van dit aanbod en dus we te, dat, indien het toch tot een oorlog komt, de Duitsche regeering daarvoor verantwoordelgk is. Dc „Karimata" gaat naar Indië. De tinbaggermolen „Karimata' welke een wereldvermaardheid heeft verworven bij de vergeefsche pogin gen tot het opbaggeren van het „Lutine"-goud nabij het eiland Ter schelling nu een jaar geleden, heeft van Smit's scheepswerf te Kinderdijk de laDge reis naar Ned. Oost-Indië met als eindbestemming het eiland Billiton, een afstand van ongeveer 10.000 mijlen aanvaardt. De sleepboot „Roode Zee" met als gezagvoerder den heer J. Klinge van L. Smit Co's Internationalen sleep dienst is met het transport belast. De bemanning van de sleepboot en de runners voor den molen zullen in totaal 25 a 27 koppen tellen. Tweede oefenvlucht van 100 Britscbe bommenwerpers naar Frankrijk. Een honderdtal Britsche bombar dementsvliegtuigen, waaronder Wel lington-, Whitley en Blenheimbom- menwerpers, heeft Woensdag een tweede oefenvlucht over langen afstand boven Frankrijk gemaakt. Kapitein Balfour de onderstaats secretaris van luchtvaart, maakte deel uit van de bemanning van een der Wellingtonbommenwerpers, die aan den tocht deelnamen. Eenige vliegers hadden den tocht reeds in het begin van den middag volbracht en keerden binnen de drie uur naar hun basis terug doch andere toestellen keerden eerst in den mid dag terug. De toestellen, die Parijs passeerden vlogen met geweldige snelheid op groote hoogte. Deze bommenwerpers hebben op hun tocht zonder tusschenlanding ook boven Marseille gevlogen. Positief vredesplan Naar men uit Londen seint, zou de Britsche regeering doende zgn met het ontwerpen van een „positief vredesplan", dat in den nazomer aan Hitier zou worden voorgelegd. Volgens bedoelde diplomatieke kringen zou het Britsche plan de volgende punten inhouden 1) Aan Duitschland zou worden verzocht, een deel van zgn bewape ning op te offeren. Engeland en de geallieerden zouden garanties voor een dergelijke unilaterale ontwape ning vragen, opdat deze werkelijk wordt uitgevoerd, Kerkelijke Diensten. PAROCHIE-ACTIE I meer eer bied en liefde voor Christus Eucharisticus. PAROCHIEKERK. Gironummer 136144. Heer der week: Kap. Kuepers. Morgen ZONDAG de H. Missen om 6, 7, 8, 9 en 10 uur. 7 uur H. Mis voor Petrus In de Rjjp en Petro- nella van Ham, 10 uur H. Mis voor vrouw Flinsenberg, half 3 kinderlof, 4 uur H. Familie, 6 uur Lof. 2 uur GEEN Congregatie. MAANDAG half 7 zielmis, 7 uur leesmis, half 8 leesmis voor wed. Camp3 als lid v.d. Retraitepenning, 8 uur de uitvaart voor Th. van den Boogaart. 7 uur Lof. DINSDAG half 7 leesmis, 7 uur leesmis, half 8 leesmis voor Jos. van Opbergen, 8 uur uitvaart voor vr. Nagelhout, 9 uur pl. Huwelijksmis voor Albertus Verhegen en Ida Oudenhoven. WOENSDAG half 7 en 7 uur lees mis, half 8 leesmis ter eere v. d. H. Jozef, 8 uur gest. jaarg. voor Jan v. d. Munckhof en Gertrudis Evers. DONDERDAG half 7 leesmis voor Theo Verbeek, 7 uur te Veltum H. Mis voor de wed. Camps, kwart na zeven Sacramentsmis en generale H. Communie van de leerlingen der meisjesschool, 8 uur gest. jaarg. voor de overl. fam. v.d. Voort en Camps. VRIJDAG half 7 leesmis, 7 uur lees mis, half 8 leesmis, 8 uur Sol. jaarg. voor Adriaan v.d. Biggelaer, Catha- rina Otto en hunne dochter Wilhel- mina. ZATERDAG half 7 O.L. Vrouw-mis 7 uur leesmis, half 8 leesmis, 8 uur jaarg. voor Hermanus Martens, Jo hannes Martens en echtgenoote, 7 uur Lof. K. J. V. Dinsdag 8 uur Godsdienstclub. K. J. M. Zondag half 11 Oda- Lidwina- en Elisabethgroep. 3 uur Marietje Philipetto- van Lima- en Bernadettegroep. half 5 Theresiagroep. K.N.J.V. Maandag 8 uur sportterrein. Congregatie. ■Zondag 2 uur GEEN groote Gon- gregatie. Zei. TSJING-TAO en KINDSHEID. Zondag na de Hoogmis vergadering. Patronaats-Agenda. ZondagGEEN Patronaat, wegens vergadering in de zaal. Jonge Wacht. Maandag: half 8—9 uur Groep voor Don Bosco en Willibrordus. Woensdaghalf 8—9 uur Groep voor Gerardus. ALLEN zgn correct op tgd en met BLIJDE Jo. Wa.-geest. Jonge Werkman. Dinsdaghalf 9—10 uur Groep voor ALLE leden. Welpen-horde St. Petrus. Woensdags van 2—4 uur. Vrijdags van 56. Burgerlijke Stand Venray. Aangiften van 14 Juni tot 20 Juii GEBOREN Anny P. J. Trommar, Stationsweg Henrietta M. van Kessel, O verloonscheweg Maria J. P. H. Slangen, Veulen Johanna W. G. de Mulder, Scheide Helena A. H. P. Smeets, Ysselsteyn Maria P. G. Thijssen, Maash. weg ONDERTROUWD Herman Litjens, 41 jaren, arbeider en Wilhelmina M. Eibers, 26 jaren, beiden te Venray, OVERLEDEN Anna M. van de Pasch, wed. P. H. M. Camps, 65 jaren, Heide Wilhelm J. Drabbels, 6 w. Heide Th. L. A. van den Boogaart 73 j., St. Josephgesticht Lamberta M. C. Ensink, echtgen. van H. J. Nagelhout, 34 jaren, Grootestraat 2 patiënten St. Servatius. Districts-Arbeidsbeurs Kantoor: Marktstraat 10. GEVRAAGD dienstbode voor Eindhoven Timmerlieden 1 boerenknecht voor Lom 1 boerenknecht voor Ysselsteyn 1 verwarmingsmonteur 2 leerling naaimeisjes Eenige meisjes voor Corsettenatel. Arbeidskrachten ten behoeve der landbouwers in Duitschland Boerenknechten voor Zuid-Limburg Eenige IJzervlechters BIEDEN ZICH AAN Metselaars 1 jongen van een Ambachtschool voor Electricien 1 chauffeur tuinman 1 chauffeur schilder, DISTRIBUTIE en SPAREN: Maandag 10—11 B en C-boeren Alle anderen Woensdag van 5 uur tot half 7. De Heer en Mevrouw H. POELS—ROTTIER geven met vreugde kennis van de geboorte van hun zoon Ekeren, 14 Juli 1939. Veltwijcklaan 44. (Eenige kennisgeving). PATERSKERK. Morgen ZONDAG, 8e Zondag na Pinksteren, de H. Missen om 5, 6 en 7 uur, om 8.15 de Hoogmis, Gelegen heid om te biechten aan de Epistel zijde na de H. Mis van 5 uur. Om 4.45 gez. Vespers, om 5.30 Lof. DINSDAG gedurende de uitstelling van het Allerheiligste te verdienen volle aflaat. Om 7.30 gez. Antonius- mis. Om 5.30 gez. Vespers en Lof ter eere van St. Antonius. VRIJDAG om 7.30 gez. H. Mis. Om 5.30 oefening van de H. Kruis weg. Dagelijks om 7.30 'n H. Mis voor klooster en weldoeners. Op de weekdagen zijn de H, Missen om 5.30, 6.15, 7 uur en 7.30. H. H. MISSEN. Zondag om 6 uur voor Petronella Derikx-Wismans als lid van 't Koordje om 7 uur voor Anna Maria Camps geb. v.d. Pas. Maandag om 5.30 voor overl. ouders, om 6.15 tot zekere intentie, om 7 voor Gerard Alfons Rutten echtg. van Elisa Maas als lid van 't Koordje. Dinsdag om 6.15 voor Gerard Alf. Rutten echtg. van Elisa Maas als lid v. 't Koordje, om 7 uur voor Jan Arts echtg. van Everdina Janssen. Woensdag om 6.15 tot zekere in tentie, om 7 uur voor Anna Laurensse- Verriet. Donderdag om 6.15 voor Gerard Alfons Rutten echtg. van Elisa Maas als lid v. 't Koordje, om 7 uur voor de leden van de F.M.B. Vrgdag om 6.15 tot zekere intentie. Zaterdag om 7 uur voor Anna Maria Camps geb. v.d. Pas. DERDE ORDE. Vrgdag 7 uur Requiemmis voor Zr. Anna Maria Camps v.d. Pas. De Tertiarissen worden verzocht deze H. Mis bij te wonen en voor de over ledene het Rozenhoedje te bidden en de H. Communie op te dragen. Jonge Derde Orde. Morgen Zondag om 10 uur in het Patronaatsgebouw buitenkerkelijke vergadering, afdeling meisjes, Heden overleed, voorzien van de H. Sacramenten der Ster venden, in den ouderdom van 82 jaren, onze goede Moeder, Grootmoeder en Overgroot moeder In Henrica 't Groenewolt Weduwe van Henricus Poels. L. POELS, Pastoor Swartbroek J. JANSSEN—POELS ALPH. JANSSEN en kinderen, Venlo H. POELS J. POELS—VUT JJNGHS kinderen en kleinkinderen Antwerpen ANT. POELS enkindereD, Venray. Venray, 21 Juli 1939. D^ plechtige Lijkdienst, ge volgd door de begrafenis zal plaats hebben a.s. Maandag, te 10 uur voorm. in de Parochie kerk te Venray. bijzonder aan Heeren Geeste lijken en Kerkelijk Zangkoor, en verder aan allen, voor de deelneming ondervonden tijdens de ziekte en bij het overlijden en de begrafenis van onzen dierbaren Man en Vader. naar de Retour vanaf Venray f2.16 Alleen voor Nederlanders geen bewijs van Nederlanderschap of pas nodig. Inlichtingen aan 't station. en spoorkaarten Dienstregeling wordt bekend gemaakt. nader Tot onze diepe droefheid overleed heden, zacht en kalm, na een geduldig en voorbeeldig gedragen lijden, gesterkt door de genademiddelen derH.Kerk, onze lieve, zorgzame Echtge noote en Moeder Lambertha Maria Catharina Ensink Echtgenoote van Herman Jan Nagelhout in den ouderdom van 34 jaar. Wij bevelen de ziel van de dierbare overledene in Uw god vruchtige gebeden aan. H. J. NAGELHOUT RIETJE LEO Fam. ENSINK Fam NAGELHOUT Venray, 20 Juli 1939. De plechtige lijkdienst, gevolgd door de begrafenis, zal plaats hebben Zaterdag 22 Juli 8.45 uur in de Parochiekerk St. Petrus Banden te Venray. Bijeenkomst aan het sterfhuis te 8.30 uur. Bij genoegzame deelname eiken Zondag gelegenheid tot bezoek aan per touringcar of auto. KUPERS Tel. 95 a 20 ct. per kilo. Joh. Jeuken, Stationsweg C 2. Diepe Borden 9 Sterke Drinkglazen 8 Sterke Messen 10 Suikerlepeltjes 1 Vorken en Lepels 4 Taartscheppen 25 Melkkannetjes 18 Suikerpotten 18 Groote Schotels 25 4 Tassen met oor 25 Vlahorren 18 op elke Versch i j, Hyg. vei v Eens g pd Mooie die 4 witte li or Pore. Mel flli Pore. Suil Partij VU Puddingsc Restanten mt Pracht Onbreekb! al< Oneeloiiop Wat 11 inhoud 4 Emaille S ilrt Sterke BI Mooie De: frissche Kamerma 10 zoolang VoorradigSJ OOSTRUM Teief. 48 en verder honderden artikelen aan reuze lage prijzen. Alles bezorgen wg thuis. HOFSTRAAT 8 Zoo juist ontvangen het nieuwste vischvoer. Hofstraat 6, Venray

Peel en Maas | 1939 | | pagina 2