Radio-Centrale. Onze varkensstapel. Van de Sport velden. Nieuwe Zaak. Nieuwe Schoenen. Jos. Hendriikx Zonen Jaarmarkt Venray Het onderstaande overzicht van de uitkomsten der varkens telling in het tijdvak van 13 tot en met 25 Februari 1939 is samengesteld door de afdeeling Statistiek van het landbouw crisis bureau van het departement van Economische Zaken, naar gegevens, welke door de provinciale landbouw-crisis-organisaties werden verzameld. Ter vergelijking zijn eveneens opgenomen de resultaten van de vroegere varkenstellingen van Augustus 1938 af. Augustus November Februari 1938 1938 1939 Biggen beneden 6 weken Varkens 6 weken50 Kg. 50-60 Kg. 60—70 Kg. 70-95 Kg. 95-120 Kg. 120-150 Kg. 150—180 Kg. boven 180 Kg. Mestzeugen Fokzeugen Dekrijpe beeren Totaal 450.900 490.428 139.445 112.297 173.544 88.654 61.355 34.000 12.943 23.795 175.554 5.121 1938 357.338 529.146 109.806 112.716 230.357 139.956 101.839 41.619 14.888 37.412 151.887 4.883 281.560 408.680 118815 110.035 191.526 100.689 71.337 39.567 13.703 17.667 153.484 4.773 1.768.036 1.831.847 1.511.836 Ze is altijd paraat en draagt ons op haar stillen karkas waarheen wij willen. De honderdjarige van straks moet in de bloemen. Als iets het heeft verdiend, dan is het de fiets, de jeugdige eeuwlinge. Vliegkracht verloting. De trekking van de Vliegkracht ver lotingen ieder met een hoofdprijs van f 6000.waarde en een groote reeks van schitterende prjjzen zal plaats vinden ten overstaan van Notaris J. C. J. Waldorp te 's Gravenhage in het Venduhuis der Notarissen. De Kon. Vereeniging van Lucht- vaart vestigt in een advertentie in dit nummer de aandacht op de adres sen, alwaar nog Vliegkracht-loten verkrijgbaar zijn, althans volgens de stand van zaken bij het ter perse gaan van deze courant. De mogelijk heid om zich van Vliegkracht-loten te voorzien, is er nog slechts enkele dagen. STAD EN LAND. In den zomer van 1940 zal op Houtrust in Den Haag een tentoon- stelling gehouden worden om stad en land dichter bij elkaar te bren gen door het geven van een indruk der moeilijkheden van het boeren- b edrijf. Van wie het plan uitgaat, is ons niet bekend, wel dat regeeriDg, het stadsbestuur en K.N.L.C. er sympa thiek tegenover staan. Geschenk van Mussolini. De pastoor van de St. Antonius- kerk te Scharn bij Maastricht heeft indertijd aan Benito Mussolini het verzoek gericht hem uit de Itali- aansche marmergroeven het noodige marmer te schenken voor de aan kleeding van de in aanbouw zijnde R.K. parochiekerk, welke in een arme wijk van Maastricht op de grens van Scharn ligt. Mussolini heett dit verzoek inge willigd en pastoor Janssen heeft thans bericht ontvangen, dat de benoodigde hoeveelheid marmer met begin Mei te Maastricht-Scharn kan worden verwacht. paald, zoodat allen op Zaterdag April a.s. wederom in het genot van groot verlof zullen worden gesteld. Het personeel, dat zoowel bij het 2e als bij het 17e Regiment Infanterie voor herhalingsoefeningen onder de wapenen is kon in de Frederik- Hendrikkazerne worden onderge bracht. Zulks is mogelijk, doordat wij juist leven in een periode, waarin bij de le Bataljons der beide Regi menten, behalve de kaderopleidingen, geen manschappen onder de wapenen zijn, zoodat de paviljoens grooten- deels vrij waren. Er is dan ook geen tentenkamp voor deze herhalings oefeningen gebouwd. Een gedeelte der soldaten, dat niet in de kazerne kon worden gelegerd is in een zaal te Blerick ondergebracht. VENLO. Bij het oversteken van de Vleeschstraat alhier is de 68- jarige echtgenoote van den heer H. Roncken over een bananenschil uit gegleden en met het hoofd op het wegdek terecht gekomen. Ofschoon het ongeval zich niet ernstig liet aanzien, is het slachtoffer naar het ziekenhuis overgebracht, waar kort na aankomst is overleden. Welkom in Duitschland. Een Duitscher die van Venlo naar Viersen verhuisde, passeerde met zijn meubeltransport de grens bij Kaldenkirchen. De dienstdoende douane had hem de gebruikelijke vragen gesteld. Neen, de man had niets aan te geven. Toen ondekte de ijverige douanier een pakje tabak van 75 gram, dat de man blijkbaar als aangename herinnering aan zijn verblijf in Nederland meenam. De Duitscher die in de Heimat terugkeerde, kreeg de keuze tusschen 510 mark boete of 25 dagen gevan genisstraf. Bovendien werd hij toch nog veroordeeld tot twee weken gevangenisstraf. EEN ZONDERLINGE RIJKAARD. Ter waarschuwing 1 Door de onlangs van kracht ge worden wijziging van artikel 27 van het Vreemdelingenreglement zijc nu niet alleen hotel- en pensionhouders doch alle burgers verplicht binnen 24 uur aangifte bij de politie te doen, indien zij aan vreemdelingen onderdak verschaffen. Een inwoner van Groningen is de eerste, die wegens overtreding van dit voorschrift, door den kanton rechter is veroordeeld. Men gaf hem een lichte straf: f 6 of 2 dagen hechtenis, doch de volgende overtreders zullen meer moeten betalen.' In 't kort. De directie van Maison de Bon- netrie te Arasterdam heeft, ter ge legenheid van het öOjarig bestaan der zaak, een bedrag van f 10.000 doen toekomen aan het Amster- damsch Centraal Comité voor jonge werkloozen. De Nederlandsche Spoorwegen deelen mede, dat met ingang van 1 Augustus 1939 de z.g. ambachts school-kaarten zullen worden afge schaft. In den Noordoost-polder, die thans in aanleg is, zal plaats zijn voor circa 50.000 bewoners, waar van de helft zich in de zes reeds geprojecteerde dorpen (één van 10 duizend en vijf van 3 duizend in woners) en de andere helft zich op het land zal vestigen. Op de stations Amsterdam C.S. en Den Haag H.S. zullen door de Ne derlandsche Spoorwegen „inlichtin genstands" worden geplaatst, voor zien van telefoonaansluitingen. Zoo wel mondeling als telefonisch zal het publiek daar inlichtingen kunnen vragen. Blijkt _uit de practgk, dat deze nieuwe „service"' aan de ver wachtingen voldoet, dan zullen ook op de andere groote stations derge lijke stands worden geplaatst. Herhalingsoefeningen te Venlo. Donderdag 23 Maart zijn de dienst plichtigen der lichtingen 1927 en 1928 voor herhalingsoefeningen in het garnizoen te Venlo onder de wapenen gekomen. De onderofficieren der genoemde lichtingen zijn reeds eerder onder de wapenen gekomen. Voor hen bedraagt de duur der her halingsoefeningen 17 dagen. Voor de korporaals en soldaten is de duur dezer oefeningen op 10 dagen be- Te Brussel is op den zeer hoogen leeftijd van 97 jaar overleden, een man, die vooral in West-Brabant een zeer bijzondere reputatie genoot. Het was de heer A. L. Kuypers, een van de grootste grondbezitters van Nederland, een man van grooten rijkdom, wiens uitzonderlijke karak tereigenschappen en vaak zonderlin ge gedragingen reeds tijdens zijn leven tot legende-vorming aanleiding hebben gegeven. Hij was een man, die door zijn rijkdom, maar meer nog door zijn levenshouding, die doorgaans met zjjn rijkdom flagrant in strijd was, sterk op de fantasie der Westbra- bantsche bevolking heeft gewerkt. Hoe rijk de man was, heeft be halve misschien de notaris, nooit iemand geweten en misschien wi3t hij het zelf niet eens. In geheel West-Brabant, van de schorren van de Schelde tot in den Biesbosch, had hij bezittingen liggen Uitgestrekte bosschen kon hij zijn eigendom noemen en 't aantal boer derijen, die hij verpachtte, loopt in de honderden. We hoorden het aantal pachters van den heer Kuypers schatten op niet minder dan achttienhonderd. In Borgvliet, even ten Zuiaen van Bergen op Zoom bezat hij 'n prach tig buiten „Mattenburg". Van den grooten weg Bergen op Zoom naar Antwerpen had men een prachtig gezicht op deze mooie villa, die in den zomer steeds omgeven was door schitterende bloemperken. Sedert jaren heeft de eigenaar de villa evenwel niet meer bewoond, want voor de belasting had hij het landgoed opgegeven als pakhuis. Hjj bewoonde met zijn eenige doch ter een bescheiden woning in Brus sel en als hij naar Borgvliet kwam, sliep h(j in het huisje van den bosch wachter. Deze boschwachter en een tuinman vormden zijn geheelen staf van personeel. Zijn zaken, die toch on getwijfeld van zeer grooten omvang moeten zijn geweest, beheerde hij geheel zelf. De eenige, wien hij ooit heeft toe vertrouwd zijn zaken^te kennen, was notaris Goderie te Wouw en na diens dood, de opvolger, notaris Siebelink. Ook in de woning te Brussel was geen hulp van dienstpersoneel aan wezig. Als men den man op straat of ergens anders ontmoette, zou men in hem nooit een multi-millionair vermoed hebben. Zijn kleeren waren uiterst sober om niet te zeggen sjofel. Zjjn over jas was groen van ouderdom en z'n hoed stamde uit een lang vergeten modetijdperk. Zijn dochter, die haar vader overal vergezelde, was hierin zijn evenbeeld- Niet alleen de klee ding evenwel, maar ook zijn optreden was lijnrecht in strijd met zijn rijk dom. Een auto heeft de heer Kuypers nooit bezeten. Vroeger hield hij een rijtuig, maar naarmate het verkeer intenser werd, maakte hij bij voor keur gebruik van de busdiensten. Kleinere afstanden legde hij te voet af. De chauffeurs van de busdiensten, die hem vaak vervoerden, hebben evenwel nooit ook maar één cent fooi van hem gehad. Geen wonder, dat over een zoo uitzonderlijke figuur thans tal van verhalen de ronde doen, Het is zeer moeilijk in deze verha len waarheid en fantasie van elkaar te scheiden. Aan zijn boerderijen liet hij weinig doen. De pachters moesten dat zelf maar opknappen. Geen enkele boer derij was verzekerd. Voor zijn pach ters was de heer Kuypers moeilijk. Aan den anderen kant zijn er voor beelden, dat hij pachters, die hij graag mocht, soms de geheele pacht over een slecht oogstjaar heeft kwijt gescholden. Terwijl hij blijkbaar iederen cent driemaal omdraaide voor hij hem uitgaf, zijn er voorbeelden te over, dat hij nonchalant met geld om sprong. Eens kocht hij een boer derij voor f 160.000 en toen hij con tant betaalde bleek, dat hij dit ka pitaal los in zijn colbertje had zitten, Als hij uit geweest was om pacht gelden te innen en met groote be dragen bij zich per laatsten trein te Bergen op Zoom arriveerde, vertikti hij het om zich per taxi naar Borg vliet te laten brengen, maar ging te voet, weer of geen weer. Het moet eens gebeurd zijn, dat hij om trein geld uit te sparen, te voet van Ber gen op Zoom naar Wouw wandelde. Als hij echter om honderd gulden gulden binnen te krijgen, voor tien maal meer moest verprocedeeren, kon hem dat ook niets schelen. Een" pijnlijke boodschap, Tot slot een authentiek verhaal, dat den man zeer goed typeert. Wijlen notaris Goderie liep al dagen rond met het weinig aanlokkelijke vooruitzicht, den heer Kuypers te moeten mededeel en, dat hij bij een transactie f 30.000 had verloren. Na dagen van beraad ging de notaris naar Brussel om het hem te vertel len. Schroomvallig begon bij het slechte nieuws mede te deelen, maar de heer Kuypers wentelde alle be zwaren weg door de mededeeling: .Dertig duizend gulden Dat is toch zoo erg niet, man. Daar moet je niet over inzitteD. We gaan vanavond samen .naar de circus en dan is de heele zaak vergeten." Toen 's avonds het tweetal zich ge reed maakte om naar het circus te vertrekken brak een noodweer los. Regen- en hagelbuien striemden Brus sels straten en de notaris verwachtte natuurlijk niet anders of zijn gast heer zou een taxi bestellen om daar mede naar het circus te gaan. Tot zijn groote verwondering evenwel maakte de heer Kuypers heelemaal geen aanstalten dat te doen en met zijn gast stapte hij door het weer, dat eigenlijk te slecht was om er een hond door te sturen, netjes te voet naar het circus, een wandeling van bijna twintig minuten. Wat een goede politie-hond vermag te doen. Dat een goed afgerichte politie hond goede diensten kan bewijzen, is dezer dagen te Soest gebleken. De heer H. K., candidaat-notaris te Amsterdam, was voor herhalings oefeningen opgekomen bij het 5e regiment infanterie te Amersfoort. Bij een dezer dagen gehouden middagoefening op de uitgestrekte heide Kampoord in de gemeente Soest verloor de heer K. zijn gouden armbandhorloge, hetgeen hij eerst na afloop der oefening bemerkte, zoodat hij aangezien men enkele uren getirailleerd had onmogelijk kon bevroeden, waar hij het horloge zou zijn kwijtgeraakt. Op de groote heidevlakte naar een polshorloge gaan zoeken, zou gelijk staan met het zoeken van een naald in een hooiberg en dus zat er voor den heer K. weinig anders op, dan in zijn verlies te berusten. Des avonds vertelde hij een kennis van het verlies en deze ried hem aan, zich in verbinding te stellen met den rijkshondengeleider, den heer J. B. de Sutter, te Amersfoort. Deze was bereid zijn medewerking tot opsporing van het verloren voor werp te verleenen en reeds den vol genden ochtend toog hij met den hond „Preston" naar de helde. Nadat de hond ruim een half uur het spoor gévolgd had, kwam hij aanloopen.... met het polshorloge in zijn bek. Dit is wel een zeer sterk staaltje van africhten van een speurhond, temeer, daar het den geheelen nacht zwaar geregend had en talrijke andere militairen de heide hadden doorkruist, wedstrijd dan staan haar kansen zoó gunstig mogelijk aangezien dit haar laatste uitwedstrijd is. Verliest Vios echter dan hebben ze evenveel ver- liespunten als Steyl en dan dalen tevens haar papieren. De Venrayers hebben wat hun po sitie betreft bij den uitslag geen voor- of nadeel, tenzij een eervolle plaats. Doch de wetenschap een sterke tegenstander op het groene veld ontmoeten, inspireert hen traditie getrouw zoodanig, dat ze tot groot- sche daden in staat zijn. Servatius zal laten zien dat er rekening met hen dient gehouden te worden. De Serv.-lui zullen er een eer stellen den ongestoorden opmarsch der Vios-boys een halt toe te roe pen. Bezield door geestdrift en enthousiasme zullen ze zich in den strijd werpen. Doch ook de Tegel- schen zullen trachten dezelfde wa pens te hanteeren indien hun zenu wen hun geen parten spelen, „Ser- vatius" alle hands aan dek, en het wordt de wedstrijd van het seizoen. Wanneer het weer wat meewerkt zal het Serv. terrein weer eens te klein blijken te zijn. Talrijke Tegelsche supporters zullen hun favorieten ver gezellen op dezen laatsten uitwed strijd waarvan voor hen het kam pioenschap kan afhangen. De wedstrijd begint om 2.30 uur. Scheidsrechter de heer F. Broos. De opstelling van Vios is als volgt: Hermans A. Schell J. Boots J. Hendriks Knutselaers J. Orval F. Smacks H. Huis J. Huis Th. Huis H. Pennings Servatius waarschijnlijk: H. Nooten A. Swinkels W. Vermeulen Eibers G. Jacobs J. Tol W. Peeters H. Geurtjens J. Gommans A. Gommans J. Wijnhoven Verder programma: Steyl—Gennep, F.C.V.D.S.S., PanningenTiglia, Servatius—Vios, Belfeldia—D.E.V. Servatius II gaat op de thee bjj de Valk II. Deze wedstrijd werd destijds na een half uur spelen wegens mist gestaakt met den stand 1—0 voor Servatius, gAan spanning zal het in dezen plaatselijken wedstrijd ook nu niet ontbreken. We hopen dat deze derby in de beste verstandhouding zal gespeeld worden en dat de sterkste moge winnen. Scheidsrechter de heer M. Beskens. Leider de heer Nastvogel. Servatius IV brengt een bezoek aan de havenbewoners uit Wanssum om de reserves van deze club te be kampen. In Venray won Servatius IV met 5—2. We gelooven dat ze nu wel met wat minder tevreden zullen zijn. Een kleine overwinning of een gelijk spel wordt hier verwacht. We zijn benieuwd. De wedstrijd begint om 1 uur. Scheidsrechter de heer W. Janssen De feestelijkheden ter gelegen heid van het 2de lustrum zijn vast gesteld op 14 en 21 Mei, met een programma dat klinkt als een klok VALK-REVUE. De reserves togen vol goeden moed naar Blerick, doch konden het met hun gewijzigde opstelling niet tot een overwinning brengen en moesten in S.Y.B. 3 hun meerdere erkennen. Met een 5—3 nederlaag kwamen de Venrayers in hun woon plaats terug. Morgen staat hun wederom een zware strijd te wachten n.l. tegen Servatius 2. Deze plaatselijke ont moeting kan een aardige strijd worden daar de Servatiuslui voorde Valken een niet te onderschatten tegenstan der zijn. Servatius zal natuurlijk probeeren om de 3—0 nederlaag op eigen terrein geleden goed temaken, te meer daar Servatius nog steeds de onderste plaats bezet en zooals 't spreekwoord zegt: „een kat in 't nauw kon soms rare sprongen maken. Daarom Valken weest op uw hoede. Laat het een faire strijd worden en dat de sterkste moge winnen. De junioren hielden de eer van 't roodzwarte kamp hoog en wonnen met 64 van B.V.V 2 na een aan trekkelijk partijtje voetbal gespeeld te hebben. De Benjamins gaan mor gen naar Ysselsteyn om Victoria aldaar te gaan bekampen. Bij flink aanpakken is een gelijk spel wel mogelijk. Programma Zondag 2 April. Gennep 2—Da Valk I. De Valk 2—R.K.H.V.V. De Valk 3Junioren. Alle copie hierop betrekkinghebben de, moet Donderd. vöör 1 uur in ons bezit zijn. SERVATIUS-OMROEP Zondag staat dan de veelbesproken en met spanning tegemoet geziene big-match Servatius-Vios op het^pro- gramma. Vooral de Tegelsche kam- pioenscandidaat is deze wedstrijd van enorm belang. Met geen gerust hart zien de Vios-menschen dezen wed strijd tegemoet. Op eigen veld im mers wist deze club in de aller laatste minuut en nog wel door een blunder van den keeper een 2—2 gelijk spel uit het vuur te sleepen. Servatius is dan ook de eenige club waaraan Vios op eigen terrein een punt moest afstaan. Wint Vios dezen D,IS.-nieuws. D.I.S. heeft een kostbare veer moeten laten in Arcen. Dat ons dat verwonderd Néén. Als enkele spelers reeds de nacht in Amsterdam heb ben doorgebracht in verband met de Stillen Omgang en dan tot overmaat van ramp de wedstrijd om 12.15 uur begon met 10 man, dan behoeft men hier niet verder meer over uit wijden. Wij meenen dat hier een krachtig protest bij de kringleiding op zijn plaats is, om in ieder geval géén wedstrijden meer om 12.15 vast te stellen, tenminste niet aan de over zijde der Maas. We hopen D.I.S. boys dat het morgen in Meerlo beter zal gaan Dus flink aan de slag. Horstcr Veemarkt. Totaal aanvoer op de Dinsdag ge houden veemarkt 118 dieren. Aan voer minder dan gewoonlijk, wat te wijten was aan het stormachtige, gure weer. Handel naar verhouding minder dan verleden week, althans van rundvee, waarvan 18 stuks aan wezig waren. De handel in biggen was als steeds, zeer goed. Prijzen biggen: ongemerkte f 5.— tot f8.—; gemerkte van f 13.— tot f ia- Dinsdag 28 Maart a.s. de Paasch- markt. Zie advertentie in dit blad. U kunt zich ervan overtuigen, dat wij dat devies gevolgd hebben, door de prachtige collectie welke wij van de beste Nederlandsche fabrikaten ontvingenhet zal U zeer zeker tot tevreden heid stemmen. Wat kwaliteit, kleur en moderne snitten betreft, zijn wij zeer ruim gesorteerd, zoowel in DAMES-, HEEREN- als KINDER SCHOENEN. Komt eens 'n kijkje nemen, het verplicht U tot niets Groote Straat 25a Tel. 182 Maasheesche weg 4 B op Maandag 3 April PROGRAMMA 26 Maart tot en met t April Wl|zlglngen worden per microfoon bekend gemaakt. Zondag BRUSSEL Vlaamsch - Gramofoon Gesproken dagblad 9.20 Concert 10.00 Land- en Tuinbouwpraatje gramofoon. KEULEN 11.20 Militair concert DROITWICH 12.20 Apachenband BRUSSEL Vlaamsch 1.20 Gespr. dagblad KEULEN I.30 Populair concert DEUTSCHLANDSENDER 2.20 Concert, afgew. d. reportage landenwedstrijd LUXEMBURG 5.20 Gramofoon DROITWICH 6.20 Populair concert DEUTSCHLANDSENDER 7.30 Verzoekconcert KEULEN 9.50 Orkest BRESLAU II.20 Populair concert, dansmuziek Maandag 9.20 11.20 12.20 1.20 .30 2.20 ;.20 i.20 6.20 7—8 20 10.20 Dinsdag BRUSSEL (Vlaams) Gymnastiek, Gramofoon Gesproken dagblad LUXEMBURG '.20 Gramofoon DEUTSCHLANDSENDER 11.20 Orkest KEULEN 12.20 Orkest BRUSSEL Vlaamsch 1.20 Gesproken dagblad REGIONAL Programma .20 Hongaarsch orkest KONINGSBERGEN 3.20 Orkest PARIJS RP ,20 Orkest LUXEMBURG ,05 Concert 00—8.00 EIGEN UITZENDING Gramofoonplaten KEULEN Dansorkest STUTTGART .35 Gramofoon; WEENEN 10.20 Nachtconcert Woensdag BRUSSEL Vlaamsch 8,Gymnastiek, Gramofoon Gesproken dagblad LUXEMBURG 20 Gramofoon KEULEN 11.20 Sted. orkest BRUSSEL Vlaamsoh 12.20 Gramofoon 1.20 Gesproken dagblad DEUTSCHLANDSENDER &.30 Gevar. concert LUXEMBURG 2.20 Gramofoon KEULEN 3.20 Orkest DROITWICH 5.20 Hongaarsche muziek KEULEN 6.25 Concert 7.00—8.00 EIGEN UITZENDING Gramofoonplaten KEULEN 8Orkest WEENEN 9.50 Orkest BRESLAU 11.20 Nachtmuziek Donderdag BRUSSEL Vlaamsch Gymnastiek, Gramofoon Gesproken dagblad LUXEMBURG Gevar. concert HAMBURG Orkest BRUSSEL Vlaamsch Orkest Gesproken dagblad. DEUTSCHLANDSENDER Gevarieerd concert LUXEMBURG Gramofoon FRANKFURT Orkest DROITWICH Gevar. concert KEULEN Gramofoon EIGEN UITZENDING Gramofoonplaten PARIJS RP Orkest BRUSSEL Vlaamsch Concert Berichten BERLIJN Orkest BRUSSEL Vlaamsch - Gymnastiek Gramofoon Gesproken dagblad LUXEMBURG 9.20 Gramofoon Plechtige H. Mis KEULEN 12.35 Dansorkest BRUSSEL Vlaamsch 1.20 Gespr. dagblad DEUTSCHLANDSENDER I.30 Gevar. concert REGIONAL Programma 2.20 Dansmuziek WEENEN 3.20 Dansmuziek DROITWICH 5.20 Walker octet BRUSSEL Vlaamsch 6.05 Kinderuurtje. Gramofoon 7.00—8.00 EIGEN UITZENDING Gramofoonplaten BRUSSEL Vlaamsch 8.20 Orkest. Gesproken dagblad DEUTSCHLANDSENDER 10.20 Dansmuziek KEULEN II.20 Nachtmuziek Vrijdag BRUSSEL Vlaamsch 8.— Gymnastiek; Gramofoon Gesproken dagblad LUXEMBURG 9.20 Orkest HAMBURG 11.20 Bremer Stadmuzikanten DROITWICH 12.20 Orgelspel BRUSSEL Vlaamsch 1.20 Gesproken dagblad. KEULEN I.30 Populair concert LUXEMBURG 2.20 Gramofoon DEUTSCHLANDSENDER 3.20 Orkest DROITWICH 5.20 Populair concert KEULEN 6.20 Concert 7.00—8.00 EIGEN UITZENDING Gramofoonplaten DROITWICH 8.— Concert LEIPZIG 9.50 Populair concert, dansmuziek WEENEN II.20 Nachtmuziek Zaterdag BRUSSEL Vlaamsch 8.— Gymnastiek. Gramofoon Gesproken dagblad LUXEMBURG 9.20 Gevar. concert KEULEN 11.20 Militair concert DROITWICH 12.20 Orkest BRUSSEL Vlaamsch 1.20 Gesproken dagblad KEULEN 1.30 Populair concert LUXEMBURG 2.50 Gramofoon KEULEN 3.20 Orkest DROITWICH 5.20 Dansorkest BRUSSEL VI. 6.20 Populair concert 7.-8. EIGEN UITZENDING Gramofoonplaten. KEULEN 8.Gevar. programma HAMBURG 9.50 Vrooiyk l April programma

Peel en Maas | 1939 | | pagina 10