j Servatius - Gei Jongens- Palues M. Wii Carnaval Venray 1939. Advertentiën. J. M. Smits IONGE BOEREN Onteigend Paard. DIENSTBODE TE KOOP roodb. maalkalf Adelaar zaaihaver 2 weibeesten 1 jaar eetaardappelen TE KOOP roodbont maalkalf en 6 ongemerkte biggen TE KOOP best maalkalf Notaris Berendsen EBBERINK EBBERBN Huis nu Coopm Zaadht Voor de a.3. Maandag alhier te houden groote optocht, is biykens onderstaande lijst van deelnemende wagens en groepen enorm veel belangstelling, zoodat het een grootsche stoet zal worden. Wij laten ze hier volgen, zooals ze zyn ingekomen. Voelbalclub St. Servaas Groep „Vol verwachting klopt ons hart" Groep „De Junioren komen uit" Buurtschap Stationstraat Groep „Volksverhuizing" Bond van Caféhouders Wagen „Cambrinus met Beiersch Café" Wagen „Vleeschbereiding" Wagen „Beschuit m. muisjes voor onze le Prins 7 Groep „Toekomstdroomen van Venray" Wagen „Donauwalzer" Wagen „Glazenwasschers" Groep en Wagen „Begrafenis van de Peel" Wagen „Carnaval van heden en vroeger" Groep „De Ruiters" Slagershond Bakkersbond Jonge Middenstand Jonge Dames N. N. N. N. Jonge Boeren, Helde Kerkdorp Ysselsteyn Gemengd Koor Ruitersclub Mannenkoor Spaarkas Wagen „De Potters" Buurtschap Maasheezerweg Groep „De Boerenbruiloft" Voetbalclub de Valk Harmonie Venray Harmonie Oostrum Fanfare Leunen Euterpe, Venray Groep „Het Valk Bombardement" Groep „De Vrolijke Muzikanten" Groep idem Groep idem Wagen „Ober Bayern" Buurtschap Schoolstraat Groep „Sneeuwwitje en de dwergen" Kerkdorp Leunen Groep „Adamson en consorten" Kerkdorp Oirlo 2 Wagens „Oud en nieuw Carnaval" Kerkdorp Castenray Wagen „Café van Greet" Kerkdorp Smakt Wagen „De Zigeuners" Magazijn de Zon Wagen „Hollands welvaren" Buurtschap Langstraat Groep „Intocht van de Lente" Buurtschap Overloonsche weg en omgeving Wagen „Het Vroolyke Eind" N. N. Groep „Heel Watt en Half Watt" Boterfabriek Venray Wagen „Uitbeelding Producten" N. N. Groep „De Jantjes" Buurtschap Zwarte Klef Wagen „Oud Huisgezin" N. N. Groep „Jolly Joker" Turnclub St. Christoffel Wagen „De Trekschuit" N. N. N. N. N. N. AriaensKosman Jeugdige Bouwpatroons N. N. N. N. Groep „Roodkapje" Groep „De spelende kinderen" Groep „Drie Boerinnetjes" Groep „Potpourrie" Wagen „Wat V.V. nog te doen heeft" Groep „Moeder mit dochters naor het bal" Groep „Straatmuzikant" Schilderspatroonsbond St. Lucas Groep „Ridders van de Kwast" St. Odastraat en omgeving Groep „Staatloos" Melkventers, Boeren Wagen „le Geboortedag van Prins Carnaval" De wagen van den Prins komt het laatst. Zooals de wagens en groepen op de Langstraat aankomen worden ze in de stoet ingelast, dus die het eerste komt het eerste maalt. De wagen van de Bakkersbond trekt echter No. 1 achter de Marechaussee te paard, dit met bijzonder doel. Wij verzoeken te willen zorgen op tijd te zijn, dus om half twee op de Langstraat, want om klokslag 2 uur wordt vertrokken. Op ongepaste voorstellingen en kleederdracht wordt uitdrukkelijk gelet en desnoods terug gezonden zonder aanzien des persoons. 29e 67 30e 635 31e 574 32e 662 33e 365 34e 66 35e 646 36e 883 37e 868 38e 650 39e 343 40e 275 41e 745 42e 599 43e 358 44e 824 45e 438 46e 538 47e 411 48e 338 49e 26 50e 318 51e 433 52e 228 53e 967 54e 957 55e 71 56e 359 57e 514 58e 52 59e 659 60e 678 61e 886 62e 434 63e 987 64e 418 65e 271 66e 404 67e 590 68e 299 69e 437 70e 819 71e 333 72e 575 73e 661 74e 4 75e 276 76e 384 77e 789 78e 296 79e 638 80e 302 81e 707 82e 222 83e 410 84e 913 85e 263 86e 337 87e 873 88e 963 89e 11 90e 398 91e 806 92e 454 93e 867 94e 793 95e 917 96e 50 97e 665 98e 373 99e 451 100e 309 Prijzen kunnen afgehaald worden Op IIBUCU tot 5 uur. Prijzen, die in deze maand niet afgehaald zyn, vervallen aan de naaikrans. Afhalen aan 't K.J.V.- gebouw (boven de Landbouwhuis- houdschool.) De naam van de pop was Lena, 't wiegje werd gewonnen door Maria Loonen. De oplossing van de rebussen 't Busje in ieder gezin erin (Tsingtao). Elke dag denk ik aan negertjes (Kindsheid). Welkom, Missionaris (Voortplanting). Inlandsche priesters zijn de redding der volken (St. Petrus Liefdewerk). Verplaatsing Zaak. De bekende Schoenhandel en Reparatie-inrichting van de Fa. Jos. Hendrix en Zn. is vanaf heden over geplaatst van Maasheesche weg 9 naar Maasheescheweg 4 B, alwaar hedenavond de opening plaats heeft. Wij wenschen de Firma Plendrix en Zn. veel succes in hun nieuw modern winkelgebouw. Beugelbond Venray. Uitslag wedstrijden. Klasse A. J Heide—Ysselsteyn 4—4 Venray—Heide 4—4 Klasse B. Heide—Ysselsteyn 5—3 VenrayHeide 44 Eindstand Klasse A. Venray 4 12 14 1616 Ysselsteyn 4 12 14 16—16 IJeide 4 0 4 0 4 16—16 Zooals men uit bovenstaande stand wel zal hebben gezien, geven in klasse A de clubs elkaar niets toe, zoowel in punten als in gewonnen partijen. Om zoo gauw mogelijk tot een eind- rcsultaat te komen zullen de clubs elkaar op een neutrale baan gaan bekampen. Eindstand klasse B. Heide 4 2 115 16—16 Ysselsteyn 4 2 0 2 4 1517 Venray 4 112 3 1517 In deze klasse is de B-ploeg van „Ons Genot" voor de tweede maal in 't bezit van den wisselbeker. A.s. Zaterdag Ysselsteyn—Heide op de baan Janssen-Wijnhoven. GEVONDEN: een halve gulden. Inlichtingen gemeentepolitie. Verkiezing Prov, Staten. Als uitvloeisel van de samenwer king t.usschen de besturen van de K. K.'s uit Venray en die van de kerkdorpen is ontstaan het kies- comité van de LooPeters. Ieder kerkdorp is hierin vertegenwoordigd, waaruit zich duidelijk demonstreert, dat over geheel Venray begrepen wordt de groote beteekenis van de komende verkiezing. Wil men iets bereiken, dan is voor alles samen werking, eenheid noodig. Zeker vraagt dit wel eens een persoonlijk offer, maar waar het algemeen belang ons dit vraagt, zal dat gaarne gebracht worden. De besturen van de K.K.'s vertrouwen dan ook, dat het voor beeld door hun gesteld, de leiding door hun gegeven zooveel mogelijk zal worden gevolgd. Sinds Jan Poels Venray ontviel hebben we geen plaatselijke ver. tegenwoordiger meer in de Staten gehad. Meer en meer zien we, hoe Venray de plaats, die het vroeger innam, verliest. Toch wenscht men die toestand niet. Trekken we daar om onze les uit wat vooraf ging en zorgen we nu voor een goede samen werking, zooals we die vroeger ken den. Laten onze leden van deK.K.'s inzien, dat zij het in handen hebben, Venray weer goed vertegenwoordigd te hebben in Maastricht. Ieder lid van de K.K. beschouwe het dan ook als een plicht 26 Februari present te zijn om mee te kiezen. 26 Febr. is voor ons de krachtproef om onze eenheid, onze samenwerking te demonstreeren. Zoo zal succes niet uit blijven en Venray weer worden vertegenwoordigd door hen, die met ons meeleven en meewerken om de plaats, die het zich heeft verworven, te behouden. Bestuur Kiescomité v.d. Loo—Peters, CHR. STAPPERS, Voorz. J. WIJNHOVEN, Secr. P.S. De zetter vergat in het vorige stukje van het Kiescomité bij de namen der candidaten, die zich terugtrokken te vermelden de Heer Vine. Pyls. VERBOD VERMOMMING. De Burgemeester van Venray brengt ter algemeene kennis, dat betreffende de vermomming en het zich verkleed vertoonen in het open baar het navolgende iD de Algem. Politieverordening der gem. Venray is bepaald. Art. 107. „Het is verboden, zich in het openbaar te vertoonen, ver kleed als persoon van een andere sekse, als geestelijke of lid van een geestelijke orde, of als bedienaar van eenigen godsdienst, als overheids persoon of als militair, behoudens indien bij optochten of bij openbare feesten of uitvoeringen daarvoor vergunning van den Burgemeester is verkregen.» Art. 108. „Het is verboden, zich in het openbaar te vertoonen, het aangezicht geheel of gedeeltelijk met een masker bedekt of op eenigerlei andere wijze onkenbaar gemaakt, tenzij met vergunning van den Burgemeester». Van het verbod in art. 108 vnmd., wordt alleen ontheffing verleend voor personen, die Carnavals-Maan dag aan den optocht deelnemen, ge durende den optocht, waaronder wordt begrepen van huis (vereeni- gingsgebouw) naar opstellingsplaats en van ontbindingsplaats naar huis vereenigingsgsbouw) Het publiek wordt gewaarschuwd tegen overtr. van art. 107 en 108 der Politiev., dit verbod is ook van toepassing in dranklokalen dansin- richtingen en andere plaatsen waar openbare vermakelijkheden worden gegeven. Aan de politie is opdracht gegeven ten strengste toe te zien op de naleving van bovenstaande verbodsbepalingen Prijzen Carnavalsoptocht. De volgende prijzen worden be schikbaar gesteld. Voor de mooiste wagens 6 prijzen: f 15.— f 10.—, f 7.50, f 5.—, f 3.—, f 2 50. Voor de mooiste groepen 4 prijzen: f 7.50, f 5.—, f 3.—, f 2.50. Voor de mooiste gecostumeerde dames 4 pry zen5.f 3.f 2. f 1.50. Voor de mooiste gecostumeerde heeren 4 prijzen f 5.f 3.f 2.50, f 1.50. Deze prijzen worden terstond na afloop van den optocht op het Hen- seniusplein, alwaar de stoet wordt ontbonden, uitgereikt. Broeder Stevens O.F.M. overleden. Bij de Minderbroeders te Weert werd telegrafisch bericht ontvangen uit Pantos (Biazilië) datinTaquary tengevolge van een droevig ongeluk is overleden de Eerw. Brooder Wil- hadus Stevens O.F.M. in. den ouder dom van 35 jaar. Nadere bijzonder heden ontbreken nog. Door as van een molen gegrepen. Woensdagmiddag is de 18-jarige dienstbode mej. Noteborn, werkzaam by den molenaar Engelen in Gulpen, doordat haar kleeren door de as van den molen werden gegrepen, eenige malen in het rond geslingerd. Het meisje werd ontzettend verminkt. Enkele oogenblikken na het gebeur de is het slachtoffer overleden. Trap van een veulen tegen het hoofd. Te Sprang bij Waalwijk kwam het 4-jarig zoontje van den heer v. Vugt al spelende te dicht by een in den stal van landbouwer de Bie staand jong veulen. Het beest werd schich tig en trapte het ventje tegen het hoofd. Korten tyd later is de kleine aan de gevolgen overleden. Dreigementen aan het adres van Engeland, Frankrijk en Nederland* In de Japansche pers teekent zich een campagne af, welke de regeering er toe wil brengen, Hainan te benut ten als een middel, om in de komen de maanden pressie uit te oefenen op Frankrijk en Engelaud. Tegelykertyd wordt in sommige bladen felle critiek uitgeoefend op Arita wegens de gematigheid van zijn aDtwoord op de stappen van den Franschen ambassadeur te Tokio, Jules Henry en van den Britschen ambassadeur Craigie, na de ontsche ping van Japansche troepen op het eiland Hainan. Alle gebruikelijke reserve over boord gooiend, schrijft de „Osaka Asaki": „Door de bezetting van Hai nan bezitten wij de macht over leven en dood van Hongkong en plaatsen wij Indo-China in onze invloedssfeer. Frankrijk en Engeland zijn van nu af aan onmachtig een vastberaden houding tegen ons aan te nemen. Zy zullen meer en meer gaan voelen, welk een belemmering de bezetting van Hainan door de Japanners vormt voor hun imperia. Ook een ander land zal dit gaan gevoelen: Nederland, dat zich van Nederlandsch-Indië heeft mees ter gemaakt zonder voor dit bezit ook maar met het minste offer te betalen. Wij verwachten, dat dit land, zich bewust van den nieuwen toestand, ons den verkoop van Nieuw - Guinea zal aanbieden. Burgerlijke Stand Venray. Aangiften van 10 tot 17 Febr. GEBOREN Henriette G. Th. v Bergen, Langeweg Koenraad J. J. Kruytzer, Grootestr. Maria C. A. Litjens, Merselo Petronella W. L. Poels, Merselo Johanna H. M. Wilms, Veulen Petronella G. Ewals, Oirlo Josephina R. W. Versteegen, Veulen Gertruda P. H. van Gassel, Veulen Gerardus L. Zegers, Akker weg Theodor G. M. Achten, Oostrum Petronella M. Versieyen, Oostrum Franciscus M. G. Janssen, Leunen Johanna L. Truyen, St. Odastraat GEHUWD Gerardus H. A. Camps, 34 jaren, landbouwer en Anna M. W. Willems jaar, beiden te Venray OVERLEDEN: Huberdina P. H. Smits, 3 mnd., Langstraat Maria B. H. Wismans, 49 jaren, hoofd eener school, Stationsweg Johannes W. M. van Osch, 2 md. Leunen 1 patiënt St. Servatius 2 patiënten St. Anna Patronaats-Agenda. Zondag; 3de Zondag v. d. maand. Om 7 uur H. Mis met algemeene H Communie. De zitplaatsen nemen we in de vrije banken v.h. middenschip en aan de zijkanten. Zangertjes gaan in de eerste bank zitten. Allen aan wezig en goed meezingen. Half 7half 10 patronaat. Geen groepraad. Maandag en Dinsdag zal er voor alle patronaatsleden en voor de leden der andere jeugdvereenigingen om half 7 (juist) film gedraaid worden. We hebben voor beide avonden een heel verschillend uitgebreid en keu rig program. In dit verband is de contributie 10 ct. per avond en voor 2 broers samen 15 ct; voor 3 broers, die lid zyn van het Patronaat 20 ct per avond. Degenen, die hun ouders mee willen brengen (want het duurt zeker tot 10 uur) kunnen dit gerust doen. Deze hebben vrijetoegang. We zijn er zeker van, dat dit een ge paste ontspanning is. Groote Rin- tin-tin en detectivefilm, met veel bij- filmen. Contributie die eerst aange zuiverd moet z^jn, afdragen by 't binnenkomen, Ontheffing winkelsluiting. Tydens de Carnavalsdagen mogen de winkels geopend zijn als volgt: Zondagin de geheele gemeente van 8 uur v.m. tot 12 uur 's nachts. Maandagin Venray-Kom van 5 uur v.m. tot 12.30 's nachts. buiten de kom van 5 uur v.m. tot 12 uur 's nachts; Dinsdag: in de geheele gemeente van 5 uur v.m. tot 12 uur 's nachts. Kerkelijke Diensten* PAROCHIE-ACT3Emeer eer bied en liefde voor Christus Eucharlsticus PAROCHIEKERK. Gironummer 136144. Heer der week Kap. Kuepers. Tel. 160. Morgen ZONDAG de H. Missen om 6, 7, 8, 9 en 10 uur, 2 uur groote Congregatie, half 3 Kinderlof, 6 uur Lof. MAANDAG half 7 zielmis, 7 uur gêen H. Mis, half 8 best. jaarg. voor Peter Joh. Litjens en Arnoldina Voesten, 8 uur jaarg. voor Johannes Arts, 9 uur plechtige Huwelyksmis voor Engelbert van de Pasch en Allegonda Folbers. Geen Lof. DINSDAG half 7 leesmis ter eere van den H. Antonius, 7 uur geen leesmis, half 8 leesmis voor de over leden familie van de PaschFolbers, 8 uur gest. jaarg. voor Catharina Mölders, 9 uur plechtige H. Mis voor de zielerust van Z, H. Paus Pius XI. De geloovigen worden verzocht deze H. Mis by te wonen en terH. Tafel te naderen. WOENSDAG Aschdag, geboden Vasten en onthouding van vleesch- pryzen. De H. Missen om 6, 7, half en 8 uur. Na iedere H. Mis worden kruisjes uitgedeeid, 4a der zeven Woensdagen van den H. Joseph en vereering der relikwie, 6 uur leesmis voor Peter en Simon Willems, 7 uur best. ieesmi3 ter eere van den H. Joseph, half 8 best. leesmis ter eere van den H. Joseph, 8 uur Hoogmis en Asch wij ding. DONDERDAG half 7 leesmis, 7 uur te Veltum H. Mis, kwart na 7 Sacramentsmis en generale H. Com munie van de leerlingen der Meisjes school, 8 uur gest. jaarg. voor Antoon Roelofs. VRIJDAG half 7 leesmis, 7 uur leesmis voor Bernardina Wismans, half 8 leesmis, 8 uur gest. Sol. jaarg. Mart. Janssen, 6 uur H. Kruisweg. ZATERDAG half 7 O.L. Vr. Mis, uur leesmis, half 8 best. jaarg. voor de vrouw van Gerard van Rys- wijk en ouders, 8 uur leesmis, 6 uur Lof. Gedurende den Vastentijd op de Vrydagen om 6 uur H. Kruisweg en des Zondags om 5 uur Lof en Lijdens meditatie. H. Familie. Deze week vieren hun patroon heilige A. Oudenhoven, M. Jacobs, M. Bou ten, A. Oudenhoven, M. Rongen, L. Swinhjels, M. Verschuuren, P". Beer- kens, J. Custers. Jonge Wacht. Deze week geen groepbyeenkomsten Jonge Werkman. Woensdag: 8—half 10 groepbijeen- komst. Gewestelijke Sociale Cursus. Woensdag: 7 uur les in 3 vakken. Welpen-horde St. Petrus. Dinsdag en Vrijdag 4x/4. Congregatie. A.s. Zondag groote Congregatie. K. J. V. Zondag 7 uur jeugdmis, half 8 ap. leden en asp. ap. leden. Maandag half 8 alle K.J.V.-ers. Woensdag 8 uur Mariaclub, Luidi- naclub en Marg. Sinclairclub, allen potlood en papier meebrengen. Poetsen door Mariaclub. K. J. M. Jeugdmis Rosa v. Lima. Zondag half 11 Oda Elisabeth Li- duinagroep, 3 uur Mar. Philippetto Agnes en Theresia. Donderdag 6.30 kringverg. K.J.M. leidsters. K.B.J.V. Dinsdag 2.45 groepl.verg. KM.J.V. Woensdag 7.30 groepl.verg. K.A.J.V. Donderdag 8 uur groepl.verg. Allen die nog costumes thuis heb ben van den tooneelavond, worden verzocht die deze week op 't gebouw te brengen. PATERSKERK. Zondag, Maandag en Dinsdag pl. viering van het 40-urengebed. Het Allerheiligste is uitgesteld vanaf 's morgens 5.30 tot na 't Lof. De H. Missen om 5, 6 en 7 uur, om 8.15 de Hoogmis, Om 4.45 gez. Vespers om 5.30 Lof. Gelegenheid om te biechten aan de E vangeliezy de. MAANDAG 9 uur Hoogmis, 4.45 gez. Vespers, 5.30 Lof. DINSDAG, 3de Dinsdag van de Antonius-noveen. Om 7 uur Antoni- us-mis, waaronder alg. H. Communie om 9 uur Hoogmis, gezongen door 't volk met preek en aanbeveling der intenties. De intenties eenmaal in gestuurd, worden wekelijks afgekon digd. Om 4.45 gez. Vespers, om 5.30 pl. Lof met processie en Te Deum, tot sluiting 40-urengebed. WOENSDAG, Aschdag, geboden vasten- en onthoudingsdag, om 7.30 aschwtjding, waarna de Hoogmis. VRIJDAG 7.30 gez. H. Mis, om 5.30 oefening van de H. Kruisweg. Op de weekdagen zijn de H. Missen om 5.30, 6.15, 7 uur en 7.30. Dagelyks om 7.30 'n H. Mis voor klooster en weldoeners. H.H. NISSEN. Zondag 6 uur voor overl. familie Bakker van Vlerken; 7 uur voor P. M. Aan Vlerken. Maandag 5.30 voor Gerard Martens en Anna Maria Claassens; 6.15 tot zekere intentie; 7 uur voor Johannes Wagemans en Maria Gerrits. Dinsdag 5.30 voor Petronella Aarts- Ewals en dochters Maria en Mina; ,15 ter eere van St. Antonius; 7 uur voor Theodor Pouwels en echtgenoote 9 uur Hoogmis ter eere van St. An tonius en tot zekere intentie. Woensdag 7 uur voor Jan wynho- ven. Donderdag 7 uur voor Bertha Ver- meulen-Poell, als lid van 't Koordje. Vrydag 6.15 voor overL der familie Jenneskens-Rongen; 7 uur voor Th. Smits-Poels als lid van het Koordje. Zaterdag 7 uur ter eere v- Maria. DERDE ORDE. Gedurende de Vastenavonddagen aanbidding van het Allerheiligste door de Tertiarissen: Zondagmiddag ean 2.30—3.30; Maandagmorgen van 1112; Dinsdagmiddag van 2.303.30 Het aanbiddingsuur zal worden af gewisseld door overweging, gebed en zang. De Derde-Ordelingen worden drin gend uitgenoodigd het biduur mee te maken en het handboekje mee te brengen. Jonge Derde Orde. Tydens de aanbiddingsdagen aan bidding voor ALLE leden van de Jeugd-Derde-Orde vanaf kwart voor elf tot kwart over elf. Maandag echter van half elf tot elf uur. Heden Zondag om 3 uur Novici- aatsonderricht, afd. jongens. Districts-Arbeidsbeurs Kantoor: Marktstraat 10. GEVRAAGD 1 boerenknecht voor Schinnen Boerenknechten voor Sambeek Overloon, Merselo enz. 3 boerenknechten voor Paschen 1 boerendienstmeid voor Broek huizen 1 aankomend schilder 1 poetsmeisje v.d. schoonmaak 4 bur<rerdienatmeisjes v. Venray 2 boerendienstmeiden v. Paschen 1 boerenknecht voor Paschen Arbeidskrachten ten behoeve der landbouwers in Duitschland Boerenknechten voor Zuid-Limburg BIEDEN ZICH AAN 1 kindermeisje 3 burgerdienstmeisje 1517 jaar. 1 werkmeisje 23 jaar. 1 burgerdienstmeisje 15 jaar 4 burgerdienstmeisjes 1623 jaar 1 leerling monteur 1 huisnaaster 1 Boerenknecht voor 1 Mei '39 1 daglooner losse arbeiders, grondwerkers, opperlieden, sigaren- maakers enz. enz. 1 Boodschapper of wissellooper 1 dienstmeisje 16 jaar DISTRIBUTIE en SPAREN: Maandag 1011 B en C-boeren Donderdag 3.005.00 alle anderen Voor de hartelijke deelneming, ons betuigd bij het overlijden var. onze dierbare Echlgenoote en Moeder, Theodora Jacomina Smits-Poels, betuigen wij onzen oprechten dank. Namens de Familie, Venray, Febr. 1939. LEUNEN. Woensdag 22 Febr. om 1 uur practische snoeiles door den W.E. heer M. H. Erkelens, tuinbouwvakonderw. Helenaveen in den boomgaard van den heer A. Martens. Iedereen is welkom. Het Bestuur. Maandag 20 Februari vm. 11 uur zal bij café „de Engel" te Venray, bij inschrijving worden verkocht Een onteigend paard, afk. van P. Smedts, Veulen. Voor de Vasten iedere week prima versche Visch vanaf 20 ct. per kilo, 16 prima volle Haring 25 ct. Verder alle soorten GROENTEN en FRUIT. Fyne Wiener sapappelen 25 cent p. kilo, bananen 25 cent per kilo. Aanbevelend, H. Dechnar, Langstr. 4 Eerste Venraysche Visch- Groenten- en Fruithandel. GEVRAAGD 16-18 jaar. 8 P. Goumans Schoolstraat la. geschetst, oud 2 maanden. P. Hendrikx, Gasstraat. TB BOOB le nabouw goedgekeurde E. Poels-Voesten, Heide. TE KOOP dragend varken 2e worp, 15 weken dracht. Wed. J. H. Muijzers, Merselo Kleindorp. Zondag 19 Februari 2 uur Entrée 25 cent. Werkloozen en Uwe kippen zullen uit dankbaai eieren leggen, indien Gy de hokken reinigt en verfraa HAMMÉRIUS HOUTTEER-KLI Van binnen WIT bespaart lamplicht. Van buiten naar keuze. Voordeelig en toch duurzaam. Doori 2 x verven met Hammerius, bestrijdt allf Uit voorraad leverbaarHEIDE (tevens Ysselsteyi Timm.HOLTHEES L. Bos-Ewals, Timm.MEE Timm. OOSTRUM Ant. Tacken, Timm.LEUNE Schilder VEULENA. Drabbels, Timm. ENG. CREOLINE RIJKS CARBOl Franco levering. Vraagt prys. H. HAMMER'S OLIE- EN TEERINDUSTRIE, Al Kantoor: Meeuwenlaan 29. Tel. 608i TE KOOP 4 ongein, biggen L. van Vegchel, Heide. TE KOOP vet varken voor huisslachting en Jos. Verstegen, Smakt. TE KOOP zeug met 6 biggen van 5 weken, JvR, ook zonder biggen te koop. G. Smits, Overbroek. TB BOOB zaaderwten goedgekeurde en een partij Roode Star J. van Meijel, Deurnescheweg. L. Jeuken, Stationsweg C 2 TB BOOB dragende zeug 14 weken dracht en een best schot L. Backus, Stationsweg 23. Jac. Claassens, Boschhuizen te Vierlingsbeek» zal Donderdag 23 Februari 1939, nm. 1 uur, voor de Gemeente Maashees en Overloon publiek op het stuk verkoopen Circa 500 sl. zw. mooi dennen hout als: circa 175 sl. by M. Hen driks, Peelkant te Overloon (achter het Helder) als slieten, palen, boo- nenstaken en zwaar brandhout Circa 325 sl. (voor den voet gekapt) gelegen aan de grintweg Overloon Venray naby H. J. Hendriks, als zware opleggers, palen, slieten cn tophout. 3 slagen tophout a. d. grintweg OverloonVierlingsbeek. 1 sl. tophout (op een oppervlakte van circa 17 H.A.) in het bosch naby de steenfabriek, beginnend by H. van Veghel. Byeenkomst by no. 1 by M. Hen driks, Peelkant. By slecht weer in café M. Deriet te Overloon. Voor even naar w v.h. A. THIELEN Zaferdt 3 ons Boierhan Vs pond Preski Va pond Tongv Va pond Nierbr l1/, ons Procui 4 ons Haagschi l'/a pond hoof 2 ons Ontbijtsp 17a ons Droog Koopt I l>ii da hij weet i Aan Slagerij Telel Zoek! I n mo< Zijdent en Bot te Ai Notaris H zal op Vrydag 5 uur in Café Henseniusplein, den Heer P. J. publieih Een solied ge;< houden woonhi waarin nieuwe a hokken en bo 200 frultboomei aan de St. Oda< Te veilen als Het woonhui e groot circa 13.4 e Het woonhi kamers, keuk< jl huis en boven zolder. Alles else De boomgaar respectievelyk 10.35 aren, 10.7 Aanvaarding bakkery 6 M Mei a.s. heefljr Tuin- en li Gras- en voor bli f 20. r Prijscourt1

Peel en Maas | 1939 | | pagina 2