K< oopjes Sen Gemengde Berichten Advertentiën. Anny Vermeulen Achill Verpoest Consultatiebureau Boerenknecht GEVRAAGD Meisje 14-15 jaar GEVRAAGD flinke dienstbode Dienstmeisje Servalius I Tiglial Tegelen mooie TUIN 3 10 pk. Lister motor Voor de Kermis Porcelein-, Glas- Aardewerk Wellner artikelen JP. Herulrix 10 extra korting 100 TE)P zware 25 WliU 2 jt j Of fte nt in GROOTE PARTIJ LAPPEN voordelige vleeswaren slagerij chr. goumans Di^nstnlicKt. I bestuurslid der TFaufo^on 12 AugustusBondsdag in Hoer mond. 1520 Augustus „Bivak" naar 's Heerenberg. 30 Augustus: Sportdag in Gennep. BEKENDMAKING. Burgemeester en Wethouders van Venray, brengen ter kennis van be langhebbenden, dat door de Over heid thans gelden beschikbaar worden gesteld voor de verbetering van ARBEIDERS-woningen, waaronder wordt verstaan het verbeteren van de inrichting van verouderde wonin- gen, het treffen van voorzieningen tegen vochtigheid of brandgevaar, het verbeteren van sanitaire instal- latie, aansluiting aan de rioleering, L het restaureeren van verwaarloosde woningen, het aanbrengen van gas, water of electriciteit, het splitsen van voor de huidige verhoudingen ondoelmatige perceelen in verschil lende woningen enz. De bijdrage in de verbeteringskos- ten wordt a fonds perdu, (d.w.z. om *niet) verleend en zal bedragen 1/3 van de kosten van verbetering, met een maximum van f 165.per wo ning; in gevallen van zeer ingrijpen de verbetering kan aan die verbe tering een bedrag van ten hoogste f 720.ten koste worden gelegd, en kan de bijdrage een dienovereen komstige verhooging ondergaan tot maximaal f 240. Zij, die voor toekenning van een bijdrage in aanmerking wenschen te komen, kunnen ter gemeente-secre tarie nadere inlichtingen verkrijgen, betreffende indiening van het ver zoek, daarbij over te leggen be scheiden enz. Venray, 20 Juli 1938. Burgemeester en Wethouders van Venray A.H. M. JANSSEN De Secretaris, VAN HAAREN. GEVONDEN een paar lederen handschoenen, zyn bij Flinsenberg, Broekweg. Kindsheidfeesten. Wegens de feesten der Eerw. Zus ters Ursulinen is de Kindsheid optocht uitgesteld tot in September. Aanbesteding. Uitslag aanbesteding voor 't 'oouwen van 'n woonhuis voor den aeer E. v. d. PasCh aan de Wilhel- minastraat, alhier. L. Maassen, Venray f 4760 Jos Kappel f 4686 G. Jansen f 4675 P. Volleberg en Zn. f 4666 Th. Siebers, Venray f 4590 Chr. Reijnders, Wanssum f 4550 J. Oudenhoven, Venray f 4497 A. Verbeek f 4490 P. H. Oudenhoven, f 44S0 H. Oudenhoven f 4475 Th. Maassen f 4459 G. H. Verstralen f 4419 Th. Claessens f 4330 Gunning volgens bestek. „Venray Vooruit," Donderdagavond j.l. hield in Café 'reemers te Halfweg de Hotel-, afé-en Restauranthoudersbond afd. "enray eene spoedeischende vergade- mg. Deze vergadering had hoofd- akelrjk ten doel (in aansluiting ergadering „Venray Vooruit" in aal Schaeffers) om te komen tot aststelling van contributie voor irecte belangstellenden. De Voorzitter van „Venray Vooruit", r. L. Sala, gaf een duidelijke uit- mzetting van de beteekenis dezer ireeniging voor ons bedrijf. De vergadering was zeer gped ezocht en ieder aanwezig lid heeft \n ook spontaan zich als contri- leerend lid opgegeven. Het Bestuur vwacht dan ook, dat alle niet -nwezige leden van onze vereeniging x de caféhouders die niet bij onze dederen zijn aangesloten, spoedig 'llen volgen. OOSTRUM. Op de Internationale akkerijtentoonstelling „Itoba" te cnhem behaalde de heer W. Rutten Oostrum den 4e prijs met diploma et zijn inzending roggebrood. Kring HorstVenray. Jeugdcompetitie. Uitslagen van 17 Juli. d. A. MeterikWanssum 3—1 "d. B. D.E.V.Excelsior 21 d. C. OostrumErica 11 Programma van 24 Juli. d. A. H.S.C.—Meterik 5 uur d. B. D.E.V.B.V.V. 5 uur d. C. EricaMerselona 4 uur De Valk b—De Valk a 12.45 Programma van 31 Juli. feugdtournooi te Horst, aanvang ïur. Aardappelvlokkenfabriek te Horst Te Horst heeft een zeer belang rijke vergadering plaats gehad onder leiding van den heer H. Drabbels. Op deze vergadering waren aan wezig ir. dr. W. Droesen, lid van de Tweede Kamer der Staten-Generaal, ir. Dewez, rijkslandbouwconsulent, de heer Dings, ir. van Schendel, ir. Bles en anderen. De directeur van den L.L.T.B., de Zeereerw. heer ir. H. Bemelmans had bericht van verhindering ingezonden. Door diverse sprekers werd het woord gevoerd over de wenschelyk- heid van de oprichting eener aard appelvlokkenfabriek. Aan het slot der vergadering werd'n zeer belang rijke motie gezonden aan Z.Exc. den Minister van Econ. Zaken. De motie luidde als volgt Ruim 500 boeren van den kring Horst van den L.L.T.B. in vergade ring te Horst byeen; Gehoord de besprekingen over de aardappelcultuur en de fabrieks matige verwerking van aardappelen tot veevoeder Gezien de groote behoefte aan vruchtwisseling zonder welke een goede cultuur op zandgronden niet mogelijk is, waarvoor in deze streek het algemeen de aardappel het meest gewenschle gewas is Gezien de sterke inkrimping van de aardappelteelt, sedert het invallen der economische crisis, tot ongeveer de helft r Verzoeken uwe Excellentie wel te willen overwegen de vele voordeelen aan de fabricage van aardappel- vlokkengries verbonden, de blijvende werkverruiming, de ruimere voor ziening met veevoeders bij stremming van den import. Betuigen eerbiedige aanhankelijk heid. H. DRABBELS, voorz. kring Horst. Drukke Zondag verwacht te Venlo. Venlo mag Zondag a.s. rekenen op een druk bezoek van vreemde lingen, op de eerste plaats leden van de H. Familie, die tegenwoordig zullen zijn bij de onthulling van het standbeeld van Henri Belletable', den stichter van de H. Familie. Vele extra-treinen uit Noord, West en Zuid zullen dien dag naar Venlo, de geboorteplaats van kapitein Belle table, rijden, terwijl men mag ver wachten, dat tientallen autobussen vanuit alle deelen van het land naar Venlo zullen komen. Ook de belang stelling uit de buurt is zeer groot. Verwacht kan worden, dat vele duizenden naar Belletable's geboorte stad zullen, stroomen, waar de eerste kerk van de H. Familie in Limburg aan den Stalberg in aanbouw is en voor welker ingang het forsche standbeeld dat op een hecht vier kanten voetstuk is geplaatst, reeds aangebracht is. Met het oog op het drukke ver keer van autobussen en auto's, heef t de politie speciaal de Maaskade en het Mgr. Nolensplein voor parkeer- pleinen aangewezen. Prov. Staten van Limburg In verband met de niet-toelating als lid van mr. Graaf de Marchant et d'Ansembourg is door den voor zitter van het Centraal Stembureau! tot lid van de Prov. Staten van Limburg benoemd verklaard de heer P. van Cannte Melick-Herkenbosch. Diefstal in een kerk. Te Elsloo werden uit de R. K. Kerk gouden en zilveren sieraden gestolen, exvoto's van O. L. Vrouw. De dader, een Maastrichtenaar, werd aangehouden in België, alwaar hij reeds voor 100 francs sieraden ver kocht had en de rest, die een waar de van f 300, nog in zijn bezit had. deze reis met hare verzorgster, jonk- vrouwe Feith, met hare ouders mede, Dit is dus de eerste groote reis van het prinsesje. Verschrikkelijk auto-ongeluk. Omstreeks het middernachtelijk uur heeft Woensdagnacht nabij Elden onder de gemeente Eist op den ryks- weg Arnhem-Nijmegen een auto ongeluk plaats gehad, dat twee menschenlevens geëischt heeft, ter wijl vier personen ernstig werden gewond. Weer valsche merken. Een door de Rijksveldwacht in samenwerking met eenige ambtena ren van den crisis-opsporingsdienst de laatste weken in de omgeviDg van Roermond ingesteld onderzoek heeft aan het licht gebracht dat in deze streek honderden van valsche oormerken voorziene biggen aan den man zijn gebracht. Vooral in de dorpen Linne, Montfort, St. Odiliën- berg, Posterhoit en Vlodrop zijn eenige honderden biggen met valsche tatoueeringen aangetroffen. In verband hiermede zyn de ver- koopers dezer biggen, de biggen- handelaren H. H. J., 32 jaar en G. J. H. J. 35 jaar, beiden uit Linne, Woensdag in alle vroegte in de buurt hunner resp. woningen gearresteerd en ter beschikking van den Officier van Justitie in het Huis van Be waring te Roermond opgesloten. Voor de vele koopers dezer biggen, meestal arbeiders en kleinere land bouwers, beteekent het koopen van deze valsch gemerkte biggen ook een aanzienlijken schadepost, aange zien de biggen opnieuw moeten worden gemerkt en opnieuw rechten moeten worden betaald. Stier losgebroken. Maandagmiddag is de 37-jarige landbouwer A. Arts te Huisseling, toen hij zich in de weide bevond, door een uit den nabijgelegen stal van zijn broer losgebroken stier aan gevallen. Nadat het dier hem een eindweegs op de hoorns had meege nomen. slingerde het beest den man tegen den grond en wierp zich ver volgens op hem. De borstkas van den man werd ingedrukt en vier ribben waren ge broken. A. is van de H H. Sacra menten der Stervenden voorzien. Berichten, die een tweeden oorlog lijken aan te kondigen, vóór de eerste geëindigd is. Uit Hsinking wordt gemeld, dat de RussischMandjoerijsche besprekin gen zijn afgebroken. Voorts wijst men in Hsinking op de omstandigheid, dat de beide bood schappers van het Japansche leger, die naar den Russischen comman dant waren gezonden, reed3 60 uur weg zijn, ten slotte wordt te Tokio vernomen, dat de besprekingen tus- schen Sjigemitsoe en Litwinoff zijn mislukt. Al deze berichten vormen een ver ontrustende sfeer voor de Japanners, wien zij een tweeden oorlog lyken aan te kondigen, terwijl de eerste nog verre van geëindigd is. MAASHEES. Maandagmiddag rd door een luxe-auto een kost- ir veulen van den landbouwer A. jens, dat plotseling den weg op- overreden en zoodanig ver- ad dat het moest worden afge- akt. VANSSUM. Onze dorpsgenoote j. G. Rutten alhier, slaagde te ;rmond voor de hoofdakte. - Alhier had een vergadering its van het Qranje-Comité ter preking van de viering van het eeringsjubileum van H. M. de lingin op 6 September a.s. esloten werd op den vooravond het feest vreugdevuren te ont- :en. Tevens zal op den dag van feest een H. Mis worden opge ien in de parochiekerk alhier, rna bijeenkomst op het raadhuis, namiddags zal de jeugd op het •tterrein feest vieren, terwijl voor ;roolere 's avonds gezellig samen- zal zyn te Wanssum en Geyste- Op Zondag 24 Juli zal onze are een concert geven te Geyste- Tevens zal ook de wielerclub Vliegende Limburgers" aldaar eeren. Voor belanghebbenden zal bij kommies der directe belastingen jr gelegenheid zyn tot het be en van kostelooze rywielplaatjes. COLORADOKEVER Te Heer. Gulpen en Budel zijn larven van den Coloradokever ge vonden. Men lette nauwkeurig op Geslaagd* Geslaagd aan de R.K. Universiteit te Leuven aan de faculteit van Wijs begeerte en Letteren, afd. Hooger Instituut voor Wijsbegeerte, de heer B. Kruijsen, geb. te Oploo, voor het Bacchelaureaat in de Thomistische Wijsbegeerte. Kath. Ned. Boeren- en Tuindersbond. In de Donderdag te Roermond ge houden algemeene vergadering van den Kath. Ned. Boeren- en Tuinders- bond had de verkiezing plaats van een nieuwen voorzitter wegens het bedanken van den heer Verheggen. Uit de vergadering werd voorge steld den heer A. N. Fleskens uit Geldrop te verkiezen zonder hoofde lijke stemming, hetgeen met applaus werd begroet, zoodat de heer Fleskens met algemeene stemmen werd ge kozen als opvolger van den heer Verheggen. WAARSCHUWING. Zwendelaars op vroom gebied In de buurt van Venlo wordt door een of meer colporteurs „gebeden en Litanieën" ter eere van den H. Cornelius namens den pastoor van Borgharen ten verkoop aan de hui zen aangeboden. Men deelt ons van betrouwbare zijde mede, dat de pas toor van Borgharen aan niemand een dusdanige opdracht heeft ge geven en van dezen „verkoop" ook niets afweet. Dc vacantiereis van het Prinselijk Paar. H.H, K.K. H.H. Prinses Juliana en Prins Bernhard zijn Donderdag per auto naar het buitenland vertrokken om in Heiligendamm in een der villa's van den groothertog van Mecklen burg voor een vacantieverblijf van enkele weken aan de Oostzeekust te vertoeven. Prinses Beatrix gaat op Een gevaarlijke vliegtocht. De Amerikaansche vlieger Corri- gan is er in geslaagd met zijn negen jaar oud vliegtuig den Oceaan over te steken. Hij is na Maandag van het Amerikaansche vliegveld te Floyd Bennet te zrjn gestart, in Ierland op het vliegveld Baldnnell (bij Dublin) geland. De vlucht heeft 28 uur en 13 minuten geduurd. De vlieger had slechts enkele instrumen ten aan boord, w.o. een kompas. Vuurzeeën in Amerika. Verschrikkelijke boschbranden, die met groote snelheid over de Noord- Amerikaansche westkust van Canada tot Californlë razen, dreigen geheele steden en dorpen in de asch te leg gen. Het vuur woedt op meer dan zes honderd plaatsen. Bij de Campbell- rivier is het vuurfront 15 K.M. breed en bedreigt het aan den boschrand liggende dorpen. Twee Canadeesche oorlogsbodems zijn aan de kust aangekomen, om eventueel de bedreigde bewoners aan boord te kunnen nemen. Meer dan duizend brandweerman nen zijn met blusschingswerk bezig, maar men vreest, dat het bosch niet meer te redden is, daar regen de eerstvolgende vier en twintig uur niet te verwachten is. De Campbell-rivier dient anders voor houttransport. Aan de oevers liggen houtstapel van ongeveer 30 millioen kubieken voet, die reeds in brand staan. De brandschade hier aangericht, wordt reeds op 40.000 pond sterling geschat, terwijl de ge heele schade in Canada en de Ver. Staten verschillende millioenen dol lar bedraagt. Van de drie Amerikaansche staten Washington, Oregon en Californië is Californië het zwaarst geteisterd, hier woedt het vuur op 350 plaatsen. Districts-Arbeidsbeurs Kantoor: Marktstraat 10. GEVRAAGD 1 leerling schilder 1 2 jaar aan het vak. 1 huishoudster voor Haps 2 burgermeiden voor Venray 1 burgermeisje voor Deurne 1 boerenknecht voor Sittard Maaiers en binders stersged. den oogst v. Venray en omgeving. Burgerdienstmeid voor Venray Metselaars v. Duitsch grensgebied Boerenknecht voor Venray Boerendienstmeisje voor dadelijk Arbeidskrachten ten behoeve der landbouwers in Duitschland Boerenknechten voor Zuid-Limburg BIEDEN ZICH AAN 1 boerendienstmeid voor dadelijk 1 burgerdienstmeid 1 jongen v. kantoorwerk 2 jongens voor kantoor of magazijnwerk Werk-dagmeisje losse arbeiders timmerlieden, grond werkers, winkelbediende, opperlieden, sigarenmakers enz. enz. Burgerlijke Stand Venray. Aangiften van 15 tot 22 Juli. GEBOREN Amalia Th. M. Vermeulen, Hoenderstraat Johannes J. M. Raedts, Oostrum Leonardus F. M. Nagelhout, Schoolstraat Cornelia W. M. de Mulder. Oirlo Maria M. J. Linders, Patersstraat Maria H. Versteegen, Merselo Peter H. M. van Eisen, Gasstraat Agnes P. H. Thijssen, Leunen ONDERTROUWD Peter J. Peeters, machinist, Oude Oostrumscheweg en Hendrina J. H. Jacobs, zonder beroep Landweertweg. Johannes J. M. Siebers, betonwer ker, te Wanssum en Maria H. J. Barents, zonder beroep Spurkt. OVERLEDEN Peter G. H. van Dijck, echtgenoot van Wilhelmina Raafs, 60 jaren, Smakterweg. Franciscus A. M. Creemers, 13 jaren, Merselo. Kerkelijke Diensten. PAROCHIEKERK. Gironummer 136144. Heer der weekkap. van Wijngaarden Morgen ZONDAG de H. Missen ow 6, 7, 8, 9 en 10 uur, om 2 uur groote Congregatie, 7 uur H. Mis voor Gerard van Dijck besteld door de duivenclub „De Zwaluw". MAANDAG half 7 zielmis, 7 uur leesmis, half 8 leesmis, 8 uur lees- mis, 7 uur Lof. DINSDAG half 7 leesmis voor de vrouw van Jan v^d. Crommenakker, 7 uur leesmis, half 8 leesmis, 8 uur leesmis. WOENSDAG half 7 leesmis voor G v. Dijck als lid v.d. Retraitepen ning, 7 uur leesmis, half 8 leesmis, 8 uur jaarg. 2de klas voor Everard Messemaekers, Agnes Geenen en kinderen. DONDERDAG 7 uur te Veltum H. Mis, half 7 leesmis voor vrouw van Gerven, kwart na 7 Sacraments mis en generale H. Communie van de leerlingen der Meisjesschool, 8 uur best. jaarg. voor Martinus Vermaten en echtgencote. VRIJDAG half 7 leesmis v. vrouw van Gerven, 7 uur leesmis, half 8 besteld jaarg. voor Johannes Schaef fers en overl. kinderen, 8 uur jaarg. voor Mathys Verriet en Petronella Coopmans. ZATERDAG half 7 O.L.Vr.-Mis, 7 uur leesmis, half 8 leesmis, 8 uur leesmis Congres H. Familie en plechtige onthulling van 't standbeeld van Belletable. Vertrek van uit Venray per extra trein om 12.55. Vertrek uit Venlo om 20.24. Autobussen rijden voor 10 ct. retour naar 't station. Rij wielen kunnen gratis aan 't station geplaatst •worden. Degenen, die per fiets naar Venlo gaan moeten om 3 uur aan wezig zyn aan 't Veilingsgebouw. Degenen, die 's morgens willen ver trekken kunnen dit doen met den trein van 9.49 uur. Congregatie. Zondag 2 uur groote Congregatie. K. J. V. Zondag 7 uur Maria-club 8 uur leidsters. Dinsdag 2 uur naaikrans 8 uur Gemma Galgani, Odaclub en aspiranten. Woensdag 8 uur Marg. Sinclair. Allen, die zich opgaven om speldjes te verkoopen voor Herwonnen Levens kracht gelieve daaraan a.s. Zondag te denken. Poetsen door Odaclub. K.M.J.V. Woensdag half 8 korfbal. K. J. M. Zondag half 11 Odagroep (groep 3), H. Lidwina (groep II), Theresia en Elisabethgroep (groep I), 3 uur Mar. Philippetto, Agnes, Rosa van Lima. Donderdag half 6 K.J.M.-leidsters. Patronaats-Agenda. Zondag 3.30—5.30 Klein Patronaat 6.30—9.30 Groot Patronaat. By goed weer voetbalgelegenheid. Woensdag géén groep voor de geïnstalleerde JoWa wegens de twee daagse trip naar Alverna. In hun plaats wel groep voor de aspiranten van 78.30. We zetten weer ons beste beentje voor, want binnenkort zal de installatie gehouden worden. PATERSKERK. Morgen ZONDAG de H. Missen om 5, 6 en 7 uur, om 8.15 de Hoog mis. Gelegenheid om te biechten na de H. Mis van 5 uur aan de Epistel zijde. Om 4.45 gez. Vespers, om 5.30 Lof. DINSDAG gedurende de uitstelling van 't Allerheiligste te verdienen volle aflaat. Om 7.30 gez. Antonius- mis. 's Avonds om 5.30 gez. Vespers en Lof. WOENSDAG om 7,30 plechtige zieledienst voor Alb. v.d. Boogaart. VRIJDAG om 7.30 gez. H. Mis. 's Avonds om 5.30 oefening van de H. Kruisweg. Op de weekdagen zyn de H. Missen om 5.30, 6.15, 7 uur en 7.30. Dagelijks om 7.30 'n H. Mis voor klooster en weldoeners. Gelegenheid om aan 't klooster de jaarlrjksche bydrage te betalen voor de stoelen. H. H. NISSEN. Dinsdag 26 Juli om 5.30 voor Anna Laurensse-Verriet. Om 6.15 voor Gertruda van Vegchel- Arts. Om 7 uur ter eere van St. Antonius tot zekere intentie. Om 7.30 Hoogmis als zieledienst voor Anna Spee en overleden familie Spee-Arts. Donderdag 28 Juli om 7 uur voor Henri van de Weegh-van de Pasch. Vrydag 29 Juli om 6.15 voor Anna Laurensse-Verriet. Om 7 uur voor Henri van de Weegh- van de Pasch. Jonge Derde Orde. Maandagavond half 8 novicen.on- derricht, afd. jongens. Donderdagavond half 8 novicen- onderricht, afd. meisjes. GENADEKAPEL OOSTRUN. Kerkconsecratie. Zondag de H.H. Missen om 7 uur half tien; 3 uur Lof met Rozenhoedje 6 uur afhalen van den Bisschop in de volgorde als verleden Zondag aan gegeven, gevolgd door een kort Lof. Maandag 6 uur H. Mis; 7 uur H. Mis van den Bisschop; de H. Com- munie.uitdeeling geschiedt eveneens door den Bisschop. 8.15 aanvang der Kerkconsecratie; 9.15 relikwieproces sie van uit de school, waar het volk zich kan aansluiten en na welke processie de kerk toegankelijk is voor het volgen der verdere plech tigheden. Circa 10.15 plechtige Hoogmis met pontificale assistentie. Tot slot toe spraak van den Bisschop. A.s. Zondag feest der H. Kinds heid, de H.H. Missen om 7 uur en half tien; in beide feestpredicatie en collecte voor de H. Kindsheid; na de Hoogmis optocht door het dorp. Getrouwd: 2 en Antwerpen, 23 Juli 1938. Toekomstig adres: Drongensteenweg 236, Gent -voor zuigelingen. Donderdag 28 Juli, 4 en 11 Aug. geen Cons.Bureau. In plaats daarvan Dinsdag 26 Juli en 9 Aug. 's morgens van 9 45—11 uur. TE KOOP 2 zeugen m. biggen Wed. G. Direks, Lull. Voor direct gevraagd g. m. paarden kunn. omgaan. Adres P. J. Rutten, Wanssum B 6. Draalstraat 32. die zelfstandig kan werken. Adres Bureau dezer. GEVRAAGD niet beneden 18 jaar, die goed kan werken. 2 Aanbied, van Haren, Oostsingel in alle afdeelingen. Voor de vele blijken van deel neming bij de ziekte en het overlijden van onzen dierbaren Echtgenoot en Vader onder vonden, zeggen wij hartelijk dank. Wed. G. van Di|ck en Kinderen. Zondag 24 Juli Aanvang 3 uur. Entrée 25 ct. Werkloozen en kinderen 10 ct TIE ICO OP met 75 prachtige fruitboomen, geschikt voor bouwterreinen, gelegen bij ingang St. Anna- gesticht. Te bevragen bij W. Swaghoven, Maash.weg 15. TE HUUR mooi Woonhuis met tuin Hoenderstraat 14. I TE KOOP 8 een in goeden staat zijnde Ford-garage L. J. van Haren. TE KOOP 2 Kleerkasten vanaf f 14. 7 Keukenkasten f 10. 2 Buffetkasten f 18. 4 Linnenkastjes f 4.50 6 Waschtafels f 3. 6 Nachtkastjes f 3. Brabantsche Kookkachels,, f 4. Eindstraat 12. TE KOOP 3 scheutelingen bij W. Jenniskens, Brienshoek- Leunen. ontvangen een ruime sorteering Lepels, Vorken, Messen en verder alle soorten Patersstraat 9. Schoolstraat 5-7 ook op Meubelen. Woivlokmairas 3deelig met peluw f 12.60 en 14.18 Zwarte Saiet zeer sterk, ons-knot nu slechts TB ->3 100 lji^ h« keuze uiiks L. van Bai 4 Augustus™, oud 3 maandey berg-Arts, Yssfe i alli C 'Q C(LDik 6 35 cf Twisted. gekleurd sterk voor vloerbedekking th®na 32 ct Oirsdioisdie Zetels 3.75, Sterke Oirschotsche Keukenstoel nu f 1.75 Prima onvermengde Java Kapok per pond aan spotprijzen. koopt U bij als pekelvlees 15 ct. p. ons droogworsi 16 ct. p. ons gek. schouderham 40 ct. p. 12 pd. gek. metworst 25 ct. p. 12 pd VVetl dat elk Üiï d psini d 4ieze ±- k graa rJr Burgemc van belangh terlossingen 1. De G' 2. De D 3. Dalai 4. Zijta 5. Zijta 7. Sma 8. De 9. Bv 10. Zijl 11. De. De fihjj 13. De Endepoel 14. De Hiept 15. Klein Dorp 16. Weverslosche 17. Zijtak vd We\tCl 18. De Nachtigaal 19. De Rouwkuilcti 20. De Kustert 21. De Straat 22. Kempkensberg 1 23. Ysselsteynsche 24. Zijtak van de Ys 25. De Litsenberg i 27. De Zompen dé 28. De Zompen de 29. De Zomp'en de 2 33. De Boschhuizer 34. Zijtak v.d. Boscl 32. Zijtak van het O 35. De Pomp 36. De Zompgraaf 37. Zijtak van de 7 '38. De Falkenskamp 39. De Zandhoek 40. -Witte Vennen I 41. Zijtak van de Z'.i 42. Trans Cedron f 43. Waterlaat de I 44. Oirlosche Pas j 45. Waterlaat de Sc; 46. De Brienshoek 47. Leunsche Beek 'i 48. De Heide 49. De Steeg 50. Het Volen 51. Zijtak vd Water] 52. De Brugskenscluj 53. De Breevennen ,d 54. Zijtak van de Bt» 55. Leiding van Ove: 56. Het Veulen *1 57. De Wig 58. llit de Bosscheru 59. De Staart 60. De Moost 61. De Putten 63. De Rotvcnnerlou 64. Zijtak v.d. Bod' 65. Klein Oirlo 66. Castenraysche 1c 68. Uit de Bergen S 69. Het Castenraysc'f 71. De Veulensche j 72. De Ontginning 74. De Horsterweg 6. Zwart Water 26. De Zompen 30. Op de Buis 31. Oostrumsch Vee» 62. De Vossen-Venn 67. De Castenrayschf 70. De Grenssloot 73. Diepelengsche ie bi n> 6. De eventueel constateerd op 16, en voor de overtredP1 en 14 September d.-; En zal deze op plakt en aangekond - Venray, 23 Jul. Aangeplakt op de aan het Raadhuis Juli 1938. De Hoofdage. tevens onbezold j L. t L

Peel en Maas | 1938 | | pagina 2