RAAS I De Koniii Verdoem fïl. ..COUMANS' Missiewedsfrijden Advertentiën. Serradella-, Gras- en Klaverzaden M. HENDRIKS H. DONDERS AFWEZIG van 15 April t.m. 18 April a.s. Matzijden Kousen Damesblouses, Handschoenen, Onderjurken, R. Timmermans leerling timmerman GEVRAAGD eigengemaakte Vleeschwaren li&Hnhcvw- ï{ócióp> 3wielige bakfiets, en heerenrijwiel 2 ongem. biggen TE KOOP 6 ongem. biggen 5 ongem. biggen TE KOOP voederaardappelen bijenkorven LUX0R Th i@et macht in le Eischt het beste Rund-, Kalfs- Varl Resten GORDIJNEN ZWITSERLOOD, Paa TE KOOP bouwterrein Industrie poters dr= 1 Slai fijij kent van „hooren zeggen", kom en luister eens naar onze vergaderin gen. Het wordt door ons gewaar deerd en het zal U een voldoeniDg zijn. MEDEWERKER. T entoonstelling. In 't Patronaat wordt heden Zon dag een tentoonstelling gehouden van de door de leerlingen der Pa- tronaats-Teekenschool in dit jaar vervaardigde teekeningen. Deze tentoonstelling is geopend van 11.30 tot 1 uur en van 2—4 uur. De toegang is vrij. Gevonden: een zak kalk en rijwielplaatje op 't politiebureau. Rijwielplaatje bij M. Verstegen, Beekweg 16. Een paar grijswollen handschoenen, bij L. Wil- lems, Nachtegaal. Gevonden i Een rijwielbelastingmerk. Inlichtingen bij de Marechaussee. Een rijwielbelastingmerk. Inlichtingen bij Thijssen, chauffeur, Merselo. Een paar heerenhandschoenen. Inlichtingen bij Wilms, Nachtegaal. Bekroond. Op de te Beek (L.) gehouden Paaschveetentoonstelling behaalden de Gebr. Verschuuren, slagers alhier, met hunne inzending Vaarzen het kampioenschap en reserve kampioen schap. Aan de inzenders proficiat Deze prachtdieren worden a.s. week in hunne slagerij geslacht en zullen Witte Donderdag in de etalage te bezichtigen zijn. Maar één dag Néén, lederen dag kuni U allen profiteeren van onze verlaagde prijzen. Reparaties goedkoop en vlug. TH. JANSSEN, Henseniusstr. 8. (Adv.) Veemarkten Venray. De laatste veemarkten worden drukker bezocht en ook de vee- aanvoer is aanmerkelijk grooter ge worden. Zoo ook j.l. Maandag. Indien nu het gevreesde mond- en klauwzeer maar verdwenen was, zou dit onze markten veel ten goede komen, door meer handel en aanvoer. HET GROENE KRUIS vergadert morgen Zondag in 't Pa tronaat (zie advertentie). Het be stuur verwacht heel zeker, dat van de 1200 leden, nu ook eens een flink getal ter vergadering zal komen. Vergeet 't niet. Aanvang 7 uur. Seizoenarbeiders naar Duitschland, Gisteren Vrijdag zijn door bemid deling van de Venraysche Districts- Arbeidsbeurs 22 seizoenarbeiders uit het district Venray naar Rheinland vertrokken. Deze arbeiders in groep jes van 2 tot 4 en zelfs één groep van 8 personen zijn tewerkgesteld bij diverse landbouwers in Rheinland. De vraag naar deze arbeiders is aldaar buitengewoon groot en dage lijks trekken transporten dezer arbeiders naar Duitschland. Ook in deze omgeving is de animo veel grooter dan vorige jaar. Limburgsche Lourdes-bedevaart. Met de lente komen de reisplannen in ons op en daarbij behoort van zelf de Limburgsche Lourdes-bede vaart, die telkenjare meer en meer in belangstelling komt en steeds meer deelnemers telt. Zijn er nu al zoovelen, die naar Lourdes gaan om Onve LieveVrouw van Lourdes op eene door Haar uitverkoren plaats te gaan eeren, de zieken, die daar ook zoo gaarne zouden heen gaan om door Maria's voorspraak hulp en genezing te ver krijgen in hun lijden, doch niet in staat zijn de kosten van zulk een reis te dragen, zien hun mede- menschen vertrekken, doch blijven achter.... Zou daarin geen verande ring te krijgen zijn Een Comité heeft zich nu gevormd, dat zich het lot der arme zieken zal aantrekken door gelden in te zame len om op financieel gebied dit vraagstuk op te lossen. Zou liefde tot den lijdende evenmensch ons er niet toe brengen om een offertje te geven Gods loon zal zeker groot zijn Mogelijk komt er wel iemand, die de reiskosten van een zieke, circa f 75, geheel voor zijn rekening neemt? Maar. vele kleintjes maken een groote," zegt het spreekwoord en zijn, zooals hieronder vermeld, reeds kleine bijdragen voor dit schoone doel binnengekomen. Iedere gift, hoe klein ook, is welkom en wordt gaarne ingewacht door Kapelaan Linssen en kan ook op diens postgiro no. 186106 worden gestort. Venray, waar de deugd der naas tenliefde veelvuldig beoefend wordt, zal het Comité zeker niet teleur stellen. Einde Mei gaat de Limb. Lourdestocht. Van N. N. f 0.50 f 0.25 f 1 f 0.35 Wie volgt PDV De Eendracht. 't Seizoen zette in met de eerste africhtingsvlueht op Asten op 3 April. A.s. Zondag volgt de africhting op Weert, terwijl Zondag 17 April de eerste programmavlucht van „De Zuiderbond" gevlogen wordt. Fantasie Karikatuur Figuren Gebak Banketbakkerij-Kokerij Voor de arbeidersvrouw Binnenkort zijn de twee knipcur sussen (twee dubbele cursussen) voor de arbeidersvrouwen afgelopen. Er hebben ruim 30 leden aan mee gedaan. Men heeft er, dank zij de gelegenheid ons door 't Landbouw- huishoudonderwijs geboden, leerên naaien en knippen, vooral leeren verstellen en van oud nieuw ge maakt We mogen gerust zeggen, dat bij de moeilijke omstandigheden van tgd en werk, van schoonmaaktijd en het laat thuiskomen van den maD, de opkomst zeer goed was. Er werd met ijver gewerkt en men heeft een tekort aan kennis ingehaald, wat 't huishouden ten goede zal komen. Zoo'n cursus doet gr 3d werk. Jammer genoeg konden er niet meer aan meedoen. Na deze cursussen begint een dubbele kookcursus. Weer geheel en al gratis, in de Landbouwhuishoud- school. Menschen, die er verstand van hebben, zooals de Zusters van de Wijkverpleging, zeggen, dat deze cursus voor vele gezinnen van zeer groote beteekenis is. Dat men nu niet eigenwijs gaat zeggen: dat behoeft men mij niet te leerenWij kunnen allen leeren, vooral waneer men nooit een ge legenheid had, op school iets van dien aard te hooren, Goed koken is voor 't huisgezin even noodzakelijk als degelijk ver zorgde kleeding. Ons doel is, op alle gebied de arbeidersvrouw te ont wikkelen en aldus 't gezin op een gezonder peil te brengen. De oproep is nu tot allen Wil men meedoen, dan geve men zich zoo spoedig mogelijk op bij de be stuursleden der Werkl. vereeniging. De cursus is toegankelijk voor vrouwen van arbeiders, ook voor ongeorganiseerden. Ook voor hen, die binnenkort gaan trouwen. Elke week één les op Woensdag of op Donderdag van 6.45 tot 915. Natuurlijk begrijpen de mannen, dat zij daar ook 'n offer voor moe ten brengen van 's avonds thuis te blijven en zich eenigszins te behel pen. De cursus duurt 6 weken. Beugelbond „Venray." Uitslag Zondag j.l. Ysselsteyn—Venray 7—1. YsselsteynRecht door Zee 80. YsselsteynHeide 53. Ofschoon Venray I verloor, werd er toch zeer verdienstelijk gebeugeld. „Recht door Zee" was niet opge komen, waardoor deze club volgens 't reglement met 80 verloor. „Ons Genot" Heide kreeg in Yssel steyn de eerste nederlaag in dit seizoen. De eindstand is als volgt Heide 6 4 1 1 9 30—18 Yssslsteyn 6 3 2 1 8 31—17 Venray I 6 1 3 2 5 22—26 Recht door Zee 6 0 3 3 3 1335 Valschheid in geschrifte. Dinsdag werd voor de rechtbank te Roermond behandeld de zaak tegen den reeds eenigen tijd aldaar gedetineerden landbouwer P. J. H. G. Poels van hier, die voorgevende te komen namens het schoolbestuur St. Antonius uit Venray, waarvan verdactte ten tijde, thans ruim 6 jaar geleden, secretaris was, bij zekere J. te Venray f 3000 had geleend. Ter bevestiging van deze geld- leening had verdachte een soort schuldbekentenis afgegeven, gesteld ten name van het schoolbestuur en deze, behalve met zijn naam, ook onderteekend met den naam van den voorzitter van het schoolbestuur. Dit laatste nu was het bezwaar, waarvoor hij zich had te verant woorden valschheid in geschrifte. Als eenige getuige werd gehoord de heer N. uit Venray, de man wiens handteekening door P. bedriegelijk scheen te zijn nagebootst. N. wist van het geheele geval niets af en ook niet in hoeverre de statuten van de schoolvereeniging voorzitter en secretaris de bevoegdheid gaven geld op te nemen. Een der rechters scheen h: raan nog al waarde te hechten. De officier van justitie mr. Rieter requisitoir nemende, legde het zwaartepunt bg de mogelijkheid, dat door deze valsche verklaring nadeel had kunnen ontstaan. Verder wilde spr. er rekening mee houden, dat het geld thans terug was en dat het reeds zoo lang geleden was. De eisch luidde een jaar voor waardelijk. Ook de verdediger mr. Wreesman bracht tal van punten naar voren, die volgens pl. ten gunste van dezen verdachte, die overigens eeu ongerept verleden heeft, pleitten en verzocht aan het slot van zijn pleidooi de rechtbank de man terug te geven aan zijn gezin. Vonnis over 8 dagen. Festival te Oostrum. Op de algemeene vergadering der Harmonie werd met algemeene stemmen besloten om op Zondag 10 Juli a.s. ter gelegenheid van het 20- jarig bestaan een groot festival te houden. OIRLO. Het kan zijn nut hebben het volgende bekend te maken. Oirlosche kermis wordt gehouden op den tweeden Zondag na Pinksteren, behalve wanneer de kermis aan de Heide ook op dien Zondag valt, dan wordt de kermi3 hier gehouden op den derden Zondag in Mei. Dit jaar zal nu de kermis te Oirlo vallen op den derden Zondag in Mei, dat is de 15e van de maand. YSSELSTEYN. Dezer dagen kwam de landbouwer J. van Gerven alhier, tot de ontdekking, dat een rat iD twee nachten 150 kuikens had ge slacht. Ze had de diertjes verborgen tusscher» het stroo en het dak. Voor de eigenaar een schadepost. De rat werd door een hond gevangen. WANSSUM. Aan de firma van Enckevort alhier is opgedragen het aanleggen van een tunnel in den rijksweg aan de Hamert, Wellerlooi. LEUNEN. Woensdagavond verga derde de Veeverzekering in café P. Litjens. Aan het jaarverslag ontlee- nen we het volgende In 1937 bedroeg het aantal leden 211 en waren verzekerd gemiddeld 774 koeien en 83 pinken. De geschatte waarde bedroeg gemiddeld over drie schattingen f 210.200. Overgenomen werden van leden 51 koeien, waar voor werd uitbetaald f 10.472,50. Tot lid van de comm. van Compt. werd gekozen Jos. Geurts. Behoudens de Heer Voermans, welke wegens vergevorderden leeftijd zijn candidatuur als bestuurslid niet meer wenschte te aanvaarden, werd het bestuur bij acclamatie herkozen. Na een woord van dank gebracht te hebben aan het aftredend bestuurs lid Voermans, volgde sluiting met gebed. HORST. De plechtige en feestelijke herdenking van het gouden priester feest van Deken Creemers te Horst zal op Tweeden Paaschdag plaats hebben. Naast een eerecomité is thans reeds een werkcomité druk doende met 't voorbereiden van de versieringen en huldebetoogingen. Op den feestdag zal een plechtige Hoog mis van dankzegging door den jubi laris worden opgedragen. Als pa rochieel geschenk zal worden aan geboden een nieuwe verlichting in het kerkgebouw. Door een ingenieur is reeds een plan met ontwerp-be- grooting ingediend. Tevens werd be sloten tot opvoering van het mysterie spel „De geheimen der H. Mis." Horstcr Veemarkt Totaal aanvoer op de Paaschmarkt 138 dieren. De handel was zeer goed. Aanvoer rundvee 98 stuks. Dragende loeien en vaarzen f 240 tot f 300. Vette runderen 70 tot 76 ct. per Kg. geslacht. Vette koeien 58 tot 66 ct. per Kg. geslacht. Goede kwaliteit vee. Hokkelingen f 45 tot f 75. Pinken f 175 tot f 190. Aanvoer 40 biggen van f 17 tot f 21. Kippen 44 ct. per Kg. Voor volgende markt, Dinsdag 12 April, wordt ook eenige aanvoer van dragende zeugen verwacht. OVERLOON. Van de 25 personen uit deze gemeente, welke zijn gekeurd der lichting 1939, werden er 10 ge schikt, één tijdelijk ongeschikt en 14 ongeschikt verklaard. Door de voetbalclub S.S.3. alhier is besloten in Juli a.s. op grootsche wijze het 20 jarig bestaan te herdenken. HOLTHEES. Betaalde men voor eDkele weken nog f 10 per 1000 Kg. voor het stroo, thans kost het maar f 3.50 per 1000 Kg. Dit is in hoofdzaak te wijten aan de slechte uitvoer naar Duitschland, wegens het heerschende mond- en klauwzeer in ons land. Boerderij afgebrand Dinsdagmorgen is te Swolgen de kapitale boerderij „Erkensplaats" welke bewoond werd door den eige naar, dhr. Th. Keursten tot den grond toe afgebrand. De bewoners wisten geholpen door buurtgenooten alle kostbare land bouwgereedschappen en werktuigen, een zestal koeien en de varkens te redden. De oorzaak van den brand is on bekend. Verzekering dekt de schade. Dood door schuld. De officier van Justitie te Roer mond eischte Dinsdag zes maanden gevangenisstraf tegen den 25 jarigen chauffeur W. H. F., uit Roggel, ter zake dat het aan zijn schuld te wijten is, dat Th. Janssen, afkomstig uit Roggel, tengevolge van een auto ongeluk om het leven, is gekomen. Het betreft hier het ongeluk met een vrachtwagen,die in den nacht van 18 op 19 December van het vo rige jaar in een bocht nabij de kerk, te Baexem, van den weg is gevlogen en ondersteboven kwam te liggen, waarbij de inzittende J. werd gedood. Zooals gemeld, is pastoor Timmers, toen deze zich voor het verleenen van geestelijke hulp terstond naar de plaats van het ongeluk begaf, door een beroerte getroffen en Over leden. De uitspraak volgt op 12 April. Aanslag op zijn vroegere verloofde De Roermondsche rechtbank heef t Dinsdag uitspraak gedaan in de zaak tegen den gedetineerden hulp commies L. L-, destijds gestationneerd te Ittervoort, aangeklaagd van den in den morgen van 27 November j." te Ittervoort gepleegden aanslag op zijn vroegere verloofde, Maria Geelen, De eisch was 12 maanden. Vrccselijk drama te Geleen. Donderdagmorgen heeft zich te Geleen vreeselijk familiedrama af gespeeld. Waarschijnlijk in'een vlaag van waanzin heeft een 36-jarige mijn- beambte zijn echtgenoote met een revolverschot cm het leven gebracht en daarna de hand aan zichzelf ge slagen. Omtrent de oorzaak van het ge beurde tast men volslagen in het duister. Man en vrouw stonden in Geleen, waar zij sedert midden 1937 woonden zeer gunstig bekend. Aan de gevolgen overleden, De heer P. te Eys-Wittem, die dezer dagen bij het kappen van hoo rnen door een zwaren tak werd ge troffen en met ernstige inwendige kneuzingen naar het ziekenhuis moest worden overgebracht, is thans aan de gevolgen van dit ongeluk over leden. P. was gehuwd en vader van vier kinderen. Een nieuw ziekenhuis te Helmond. Door het bestuur van het St. An- toniusgasthuis te Helmond is een complex van ö'/a H.A. grond aange kocht, gelegen nabij het centrum der stad en grenzend aan het Wandel park „De Waranda" bestemd voor den bouw van een nieuw ziekenhuis, Het bestaande ziekenhuis is reeds ge- ruimen tijd overbezet, niettegen staande regelmatige uitbreiding. Dc Duitsche vlag aan kloosters in Limburg Toen bij gelegenheid der aanhech ting van Oostenrijk aan Duitschland de vlag van dat rijk ook door Duit sche kloosters in Limburg werd uit gestoken, hebben sommigen daar aanstoot aan genomen. Nu de kans bestaat, dat men binnenkort die vlaggen andermaal kan zien wapperen, worde ter op heldering en ter voorkoming van ergernis medegedeeld, dat het uit steken van zulke vlag niet vrijwillig geschiedt, maar door Duitsche auto riteiten wordt voorgeschreven. Men houde overigens in het oog, dat deze vlag de officieele Duitsche rijksvlag is, zoodat op het uitsteken daarvan op zich geen aanmerking kan worden gemaakt. Tiende Tilburgsche voor jaar s- bijenmarkt. Nog nooit tevoren is de aanvoer op de tiende Tilb. Bijenmarkt van bijenvolken zoo groot geweest als thans. In totaal werden aangevoerd niet minder dan 719 bijenvolken in kor ven en 108 volken in kasten. Het grootste deel van de ver kochte volken was bestemd voor export naar Engeland. Overigens wer den ook belangrijke partgen ver kocht naar Nederlandsche fruitstre- ken.als Zeeland, Maas en Waal, West- Brabant, Limburg en Utrecht. Er werden behoorlijke prijzen ge maakt. Per korf werd van f 3.25 tot 4.50 betaald, terwijl de Engelsche kasten weggingen voor prijzen, varieerend van f 4.25 tot f 5.50. Ook werd een zeer levendige han del gedreven in imkersartikelen. Pre mies werden uitgereikt voor verste aanvoerders, grootsten aanvoer, grootsten koop en tenslotte ook voor de best verzorgde uniforme inzen ding. Nederlandsche arbeiders naar Duitschland. De directeur van den rijksdienst der werkloosheidsverzekering en ar beidsbemiddeling deelt mede, dat de plaatsing van groepen land- en veen arbeiders in Duitschland is begonnen. Branden. Te Someren zijn 4 H.A. dennen bosch door het vuur vernield. Te Haksterland is een boerderij afgebrand waarbij 27 koeien, 3 paar den en 22 stuks jong vee zgn omge komen. Te Brussel is bij een brand de Venlonaar P. Lighter in de vlammen omgekomen. ten bate van de Java-Missie op Zondag 10 April 1 uur Servatius SI-G.V.V. II 2.30 uur Servatius I - G. V. V. I Gemert Entrée 25 ct. Werkloozen en kinderen 10 ct. Burgerlijke Stand Venray. Aangiften van 1 tot 8 April GEBOREN Maria W. H. Litjens, Leunen Gerardus M.M. Voermans, Laagh.weg Jozef G. v.d. Munckhof, O. Oostr. weg Maria M. J. Arts, Maasheesche weg Maria A. H. Arts, Merselo Wilhelmina J. J. Peeters, Hoenderstr. Maria J. J. Janssen, Beekweg Wilhelmina J. M. Dircks, Oirlo Elisabeth M. P. Kroon, Maash. weg OVERLEDEN Wilhelmus Swaters, 10 md. Eindstr. Martinus Tacken, echtgen. van M. C. Philipsen, 70 jaren, Langstraat. Leonardus Verhaag, echtgen. van L. Heijnen, 76 jaren, Merselo. Maria G. Relouw, wed. van H. Hen- drix, 82 jaren, Heide. G. v. Waaijenburg, 3 md. Wilhm. str G. Tijssen, 20 md. Langstraat ONDERTROUWD: Fr. Noij, verpleger en A. Janssen, beiden te Venray. M. Verstraelen, landb. en J. van Meijel, beiden te Venray G. Wilms, landb. en M. Heesen, beiden te Venray W. de Rijck, landb. en A. van Rijs- wijck, beiden te Venray. H. Versteegen, landb. en J. Moor rees, beiden te Venray. Districts-Arbeidsbeurs Kantoor: Marktstraat 10. GEVRAAGD Net dagmeisje v. Venray 1516 jaar Jongens voor asperge velden Landarbeidersgezin v. Duitschland 1 flinke dienstmeid voor Denrne boerèndienstmeid v. Broekhuizen boerenknecht g. m. paarden omg. 1 burgerdienstmeisje 18 jaar 1 boerenknecht 16 jaar 3 boerendienstmeiden Arbeidskrachten ten behoeve dér landbouwers in Duitschland Boerenknechten voor Zuid-Limburg BIEDEN ZICH AAN 1 jongen en 1 meisje v. kantoorw. 2 burgerdienstmeisjes 15 en 16 jaar 1 bakkersleerling voor Paschen 2 wegenbouwers keukenmeid v. Venray of omg. 1 kantoorbediende losse arbeiders 2 jongens 15 jaar v. boerenwerk burgerdienstmeiden van 18,19 en 20 j Metselaars, timmerlieden, dakdek. kers, grondwerkers, winkelbediende, opperlieden, sigarenmakers enz. enz. Voor de tewerkgestelden bij de werkverschaffing: De kaarten zullen afgestempeld worden Woensdagavond a.s. van half 8 tot half 9. Voor Kinderjurkjes slaagt U bii V. PULS. Zie Etalage. Nog voorradig Oostrum. 2 OOGARTS Venlo Kinderkousen lang 3/4. Sokjes, koopt U voordeeiiger bij t o. 't Postkantoor. Voor de H. Communie hebben wij 'n prachtsorteering Kerkboeken, Rozekransen, Zondags- en volledige Missaals, Schilderijtjes, Beeldjes, Portemonaie's, Rozenkrans- étui's en Handtaschjes. Colliers met Kruisjes enz. 2 JOH. CLAESSENS. GEVRAAGD 1 a 2 jaar aan het vak. Adres Bureau dezer. Vertegenwoordiger voor groote soliede Levensverzekering- Mii. in Venray en omstreken. Brieven onder no. 120 bureau dezer. Aanbevelend onze TE KOOP een in goeden staat zijnde 2e hands, zeer goedkoop. Adres bureau dezer. 2 XE! /Kloon? dragend varken 13 weken dracht W. Ewals, Overbroek. TE KOOP M. Geurts, Smakt. Wed. Sikkes, Overloonsche weg A 2. XIEJ KOOP P. Spreeuwenberg, Veulen H 29 5000 kg. dikke oude en nieuwe, bij P.J. Loonen, Oude Oostr.weg 46. TE KOOP 2 gemerkte scheutelingen G. Görtz, Maasheescheweg 57. Voor le H. Communie: Kerkboeken, Rozenkransen, Missaals, Zondagsmissaais, Zingt Allen Mee. FIRMA VAN DEN MUNCKHOF VF.NRAY Voor Zaterdag 8 uur ei uur hebben wij een geweldig prt.j teerd met CONRAD VEIDT en NO', film met een geweldige actie creatie van diepe bewogenhe:n als nooit tevori De gevangenen in een strafki&i Het Duivelseiland met de banm ellende en wreedheid. De groo l Deze geweldige film werd zeste te Amsterdam verl eveneens een prachtfilm, die (5 opgang maakli Om teleurstelling te vy U de voorstelling vait|V veel mogelijk te bezoe het vuordeeligst klal van Telefoon 28 i van 8—10—12—15 ct. per el (koopjes), (ri gespen en knoop Extra aanbod BRUINE KAHKI JASSENti Prima onvermengde JAVA KAP(5 Voorloopig bericht. Notaris Pluymaekeri te VENRAY zal op nader te bepalen datum, ten verzoeke van de Wed, P. M. Jennis- kens c.s. publiek verkoopen HUIS MET TUIN a.d. Leunsche. weg, groot 20.30 Aren. Paardenfokkers, de Hengst Mordicus van Luur uit Gemert komt eiken Dinsdag NA 5 uur bij Smeets te Ysselsteyn en na 7 uur in den Nachtegaal. Dekgeld f 10.Veulengeld f 8.of f 15. ineens. wegens sterfgeval partij sigarenvormen, 1 groote en 1 ki. pers, 1 draaib. lighal, en een mooi in de kom van 't dorp. 16 Wed. vd Putten, J. Hensenstraat XJE3 KOOP mangelwortelen 5 14 - per 1000 kg., geprikte en eet- aardappelen H. Maas, Heijde. XE KOOP eetaardappelen Roode Star, en van A gewas, vroeg gerooid. W. van Dijck, Lull. TE KOOP 2 ongem. biggen A. Claessens, Brukske. XE K/OOI* Industrie poters, 2 zw. scheutelingen en ongeschetst kalf Kind. Janssen, Wieën. TE KOOP mangelwortelen Wed. Vullings, Overbroek. INEn inved m< waarii (met tuin e; voor t Wed. l HUIS geheel Adre J. Jan Joh. n 80 I Th.3 Oostri J°j zonde*1 telling H.' Vierlif

Peel en Maas | 1938 | | pagina 2