Jongens- Hee ren... Or, A. Lommen Hand- tasschen n Delicatesse! „GOUMANS NOUGAT-EI Gemengde Berichten Tuin- en Landkouwzaden Frits Gooren VISCHZAAK braadbokking en gerookte bokking. HARRY ARTS HOBBEL'S ZAADHANDEL Ie H.Communie Tk POUWELS Gezusters Henskens Landbouw- zaden Gras- en Klaver soorten zijn in de beste kwali teiten aan goedkoope prijzen geregeld verkrijgbaar bij C. HERMANS Extra Aanbieding resten Balatum, Cocoslooper, Wasdoek, Schoorsteenrand, Behangselpapieren Spotprijzen. Boerinnenbond pakjes HJ. EBBE RINK Dames- en Kinder- P. HENDRIX Eng. Hemd Das Hoed of Pel H. i. Ebberink GEVRAAGD nefle Loopjongen Dienstbode flink dagmeisje TE HUUR Burgerwoning TE HUUR Burgerwoning TE KOOP dragende zeug 2 stierkalveren, gepr. aardappelen kinderwagen en wieg. Zo'n met slagroom. Verbod laten liggen van iepenhout. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter openbare kennis dat het ingevolge de Boschwet ver boden is van 1 April tot 1 October iepenhout te laten liggen, opgesta peld te houden of te vervoeren. Het verbod geldt niet voor geheel ontschorst hout, hout meteen door snede kleiner dan 7 cM., hout dat onder water ligt en hout, waarvan de schors in haar geheel met timmer- manscarbolineum is bestreken. Venray, 24 Maart 1938. Burgemeester en Wethouders van Venray A.H. M. JANSSEN De Secretaris, VAN HAAREN. Geslaagd. Voor het op 24, Maart gehouden examen Ziekenverpleging slaagde te Heerlen onze 'dorpsgenoote Mej.Mia Poels. De blijde dag onzer Kleinen. „Wat ge aan de minsten der Mijneh hebt gedaan, dat hebt ge aan Mij gedaan." Welk een heerlijke en troostende gedachte voor allen, die een helpende hand uitsteken naar armen en be- hoeftigenwelk een heerlijke en troostende gedachte voor ons Ven- raaiers, nu, in deze moeilijke tijd, aan de roepstem van den Vader der armen gehoor te kunnen geven. De Eerste H. Communie der kleinen nadert en zovelen vragen zich be zorgd af„hoe en waarvan zullen we ons jongetje of meisje kleden Zij, die aan de werkverschaffing zijn of steun trekken, kunnen weinig of niets van dat weekloon missen om wat voor hun Communicantje te kopen. En welke Vader en Moeder zien niet gaarne hun kleinen netjes uitgedost op die grote, mooie dag Geen opsmuk, geen onnoodige sier neen eenvoudig maar keurig kan elk Venraais Communicantje eruit zien op de blijdste en gelukkigste dag van heel 't leven, wanneer'de- meer gegoeden wat voor die kleine, arme stakkers over hebben. Voor deze een pakje, een paar schoentjes of kous jes, voor een ander een kleedje, een stuk ondergoed of wat dan ook. De HoogEerw. Heer Deken of de Zuster, belast met de voorbereiding der kleinen, zal gaarne elke gift, hoe gering dan ook in ontvangst nemen. God lone 't U. EEN MOEDER. Gevonden een hamer, is by B. Loerts, Maas- li eesche weg. Aangehouden. Woensdag werd alhier aangehou den en naar de gevangenis te Roer mond overgebracht de 23-jarige chauf feur M. J. van hier tot het onder gaan van de hem wegens doodrijden van de heer van den Berg, burge meester van Meerlo, zoowel door de Roermondsche Rechtbank als het Bossche Gerechtshof opgelegde zes maanden gevangenisstraf. Verwijder de rupsennesten Wij wijzen op het dreigende ge vaar van een rupsenplaag. De rups van den Bastaardsatijn- vlinder treedt ook dit jaar in grooten getale op en dreigt weder groote schade te doen en veel overlast te veroorzaken. De winternesten dezer rupsen vindt men thans aan de uiteinden der takjes van laan- en fruitboomen, in heggen en struiken. Kleine nesten kunnen gemakkelijk voor dorre blaadjes worden aange zien, de grootere, die zoo groot zijn als een kindervuist vallen gemakke lijker op. In elk nest bevinden zich 100 tot 200 (soms zelfs 500 en meer) rupsjes, die meestal begin April uit de nesten komen en dan de knoppen en later de bladeren van boomenen struiken opeten, waardoor de vrucht zetting onmogelijk wordt. Voor de gezondheid van de men- schen zijn de iupsen niet ongevaar lijk, de haren kunnen ernstige oog ontstekingen en pijnlijke prikkeling der huid veroorzaken! Het optreden van een nieuwe plaag moet zooveel mogelijk worden voorkomen, hetgeen plaatselijk zeer goed mogelijk is. Ieder die boomen bezit, kan daar toe medewerken, door de nesten thans uit de boomen te verwijderen door ze uit te knijpen of af te stroopen en ze te verbranden. Beugelbond „Venray." De beugelclub Venray I heeft eer van haar werk gehad Zondag j.L De wedstrijd Ysselsteyn—Venray I eindigde in een gelijk spel 44. De mannen van „Ons Genot" van de Heide konden ze echter niet in de luren leggen, deze wonnen met 53. „Recht door Zee" verloor met 8—0 van Venray L Door de wedstrijden van Zondag j.l. is „Ons Genot" Heide kampioen ge worden en Venray I is geen hekken sluiter meer. De stand is nu Heide 5 4 1 0 9 27—13 Venray 5 1 2 2 4 21—19 Rechtdoorzee 5 0 3 2 3 13—27 Ysselsteyn 3 0 2 1 2 13—11 WANSSUM. Bij de gehouden aan besteding der melkritten, yanWans- sum naar Oostrum werd deze ge gund aan de laagste inschrijvers zijnde J. H. Peters en H. N. Peters alhier. Ten nadeele van den landbou wer H. J. alhier werd een dezer nachten van een met stroo geladen vierwielige wagen een band op laffe wijze kapot gesneden. OVERLOON. Aan de spaarrege ling B-steun nemen in deze gemeen te momenteel deel 67 personen, waarvan 34 met een toeslag van 40 cent en 33 met een toeslag van 25 cent. Voor steun kleine boeren komen momenteel in aanmerking 49 per sonen, waarvan 25 in groep B en 24 in groep C. Tot heden hebben zich in deze gemeente voorgedaan 54 gevallen van mond- en klauwzeer, waarvan 28 in Overloon, 14 in Holthees en 12 in Maashees. Het aantal vrijgestelden we gens broederdienst, lichting 1938, die zich vrijwillig voor den dienst hebben aangemeld en derhalve zijn ingedeeld bij het extra contingent, bedraagt 2. Woensdagavond hield de Boe renleenbank van Overloon haar algemeene jaarvergadering onder leiding van Directeur M. Jans. Rekening en balans over 1937 werd door den kassier uitgebracht. Er werd een winst gemaakt van f 981.50. Daarna volgde verkiezing van een lid voor den Raad van Toezicht, af tredend A. J. Goemans en een lid voor het bestuur, aftredend M. Jans. De Directeur deelt mede, dat Goe mans om gezondheidsredenen niet meer in aanmerking wenschte te komen. Spreker brengt Goemans namens de geheele vergadering dank voor alles in het belang der Boeren leenbank gedaan. Dertig jaren lang heeft hij zijn beste krachten gegeven en nu Goemans om gezondheids redenen heen gaat, moeten wij dit nog te meer respecteeren. Onze wensch is dat Goemans nog vele jaren in de beste gezondheid mag getuige zijn van den groei en bloei der Boerenleenbank. M. Jans werdherkozen als bestuurs lid, terwijl P. Vloet-Goemans werd gekozen als lid van den Raad van Toezicht. De volgende subsidies werden ver leend Stierhouderij f 25; Boerinnenbond f 20; L. B. School St. Anthonis f 10; Jonge Boeren f 20; Geiten houders- bond f 10; B.V.L. f 20; St. Jozefs- vereeniging f 20; Steunfonds f 100; W. G. Kruis f 20. Tenslotte werd een lezing gehouden over den Coloradokever, door den heer Th. Zeelen uit Mill. Op 19 April a.s. hoopen de echtelieden P. J. van Kessel en Chr. Giesen den dag te herdenken waarop zy voor 50 jaar in 't huwelijk traden. Het zal deze krasse oudjes dien dag aan belangstelling niet ontbreken. In de vacature ontstaan wegens ontslagname van A. J. Goemans als gemeenteraadslid, zal M. Gerritfi hepi opvolgen. De Jaarbeurs gesloten. De 38ste Koninklijke Nederland, sche Jaarbeurs te Utrecht, die Dinsdagmiddag gesloten is, heeft zich mogen verheugen in een grooter belangstelling dan bij vorige Jaar beurzen het geval was. Als de ter beurze tot stand ge komen transacties niet evenredig zijn aan deze belangstelling, moet dat geweten worden aan de span ning en onzekerheid, die door de internationale politieke gebeurtenis sen hun schaduw op het zakenleven in ons land hebben geworpen. Het Provinciale Weggeld in Noordbrabanf. Zooals reeds eerder gemeld, is een pj jces uitgelokt om uitgemaakt te krijgen of de provinciale verordening tot heffing van weggeld op de pro vinciale wegen in Noordbrabant wel op de wet steunt. Donderdag is de uitgestelde straf zaak tegen den Bosschen bouwkun dige P. F., die terecht had gestaan wegens overtreding van de weggeld verordering, door zonder weggeld- kaart te rijden op den Vlymensehen weg, andermaal voor geweest. Het ging slechts om precies te doen vaststellen, waar de bekeuring pre cies was geschied. De officier van justitie persisteer de by zijn eisch van f 1 boete. Uitspraak over 14 dagen. Conflict in de Sigaren- industrie. In aansluiting aan de voorloopige besprekingen van j.l. Zaterdag, heb ben de hoofdbesturen der vier werk lieden-organisaties in de sigaren- industrie gisteren in hun bijeenkomst eenparig besloten tot het procla- meeren eener per 11 April a.s. in gaande werkstaking bij de firma's: Karei I te Eindhoven en Reusel; „Velasques" te Meerveldhoven en Reusel; „Schimmelpenninck" te Wagenin- gen; „La Bolsa" te Kampen; „Dejaco" te Culemborg; Bijdendyk en ten Hove te Deventer; en Lokin en Weisz te Amsterdam. Dezer dagen zal met de personee- len dier firma's worden vergaderd, ten einde de stakingslijstente tekenen. Merkwaardige doodsoorzaak In een perceel aan de Kruisstraat te Leiden is de alleen wonende 74- jarige weduwe J. C. van R., geboren M., dood te bed gevonden. Het door de politie ingestelde od- derzoek heeft uitgewezen, dat een houten balk onder het hoofdeinde van de bedstede, waarin de oude vrouw sliep, dusdanig vermolmd was, dat hij is doorgezakt, met het gevolg, dat de vrouw is afgegleden, waarbij het -beddegoed zoodanig op haar hoofd terecht kwam, dat zij zich niet meer kon bevrijden en is gestikt. De Engelsche pers in getallen. In Groot-Britanië verschijnen da gelijks 150 verschillende morgen- en avondbladen, die via 44.000 kiosken tallooze straatverkoopers aan den man gebracht worden. Hieronder zijn 60 ochtendbladen, 18 Zondagsbladen en de rest avondbladen. Van de 60 ochtendbladen verschy nen er 18 in Londen, waarvan er in het geheele land gelezen worden. Een enkele courant, de „Times" kost 2 pennies, de andere 1 pennie. De totale oplage der bladen be draagt per dag 9.900.000 exemplaren dus 60 millioen per week. De couranteneigenaar zou op ieder blad moeten toegeven als hij geen inkomsten had uit de advertenties. Hij krijgt immers maar een klein gedeelte van den verkoopprijs, daar deze grootendeels aan de groot- en kleinhandelaars toevalt. De exploitatiekosten der bladen zijn enorm hoog. De hoofduitgaven van de „Daily Express" en de „Sun day Expres" (samen 365 nummers per jaar) bedragen 3.825.00Ó pond, waarvan 1.375.000 pond aan papier en inkt; de loonen der bedrijfsarbei- ders bedragen 700.000 pond, verzend kosten 600.000 pond, redactie 600.000 pond, ongevallenverzekering voar lezers 100.000 pond, reclame-,onkosten 400,000 pond. Nederlander in Duitschland gearresteerd. In de Westfaalsche hoofdstad Münster is eenige dagen geleden een bekende ingezetene van Enschedé, de 64-jarige H. H. B., directeur van een bouwhandel en -industrie aan gehouden. De heer B. was mede-vennoot van een steenfabriek in de Duitsche grensplaats Alstatte, welke vennoot schap ten deele in Nederlandsch, ten deele in Duitsch bezit was. Ingekomen en vertrokken personen van 18 tot 25 Maart. INGEKOMEN H. van Dierendonck, geb. Gooren, zonder beroep, Overloonsche weg 21a van Amsterdam; A. M. van Dierendonck, naaister, idem idem; M. G. H. Hendrix, zonder beroep, Patersstraat 9 van Sambeek; W. H. Lenssen, tuinier, St. Anc. straat 4b van Horst; H. G. Schwachofer, dienstbode, Broekweg 15 van Venlo; G. J. H. Voesten, dienstb. Hoen- derstr. 21 van Tegelen; H. M. Vermeulen, dienstb. Kolk- weg 4 van Maasbree; A. M. Pirlo, dienstbode, Mersel. weg M 3 van Grubbenvorst; W. P. van Schevikhoven, kl.zuster Eindstr. 10 van Grubbenvorst; B. W. Pohl, verpleegster, St. An- nalaan 5 van Vinkeveen. VERTROKKEN: M. H. J. Barents, dienstbode, naar' Horst; G. R. De Smet, zonder beroep, n. Gent; S. A. M. van Heijster, zonder be roep, naar 's Bosch, Weesstraat 2; F. Teepen, verpleger, naar Helmond, Molenstraat 141; J. A. Hooijmans, zonder beroep, naar Kerkrade. Patronaats-Agenda. ZONDAG: Na de Hoogmis tot kwart voor 12 ALLE boeken terug brengen. Er zijn nog verschillende boeken niet ingeleverd, anders volgt boete. Half 4 tot half 6 Klein Patronaat. Half 7 tot half 10 Groot Patronaat. Bij goed weer wordt gevoetbald, doch ALLEEN door Patronaats jon gens. De rest mag niet op het terrein. Goed onthouden DINSDAG: half 8 tot half 11 Goud- Pluvier. WOENSDAG: 6—7 Willibrordus- groep. Half 7 tot half 8 Gerardus- groep. GEWESTELIJK SOC. CURSUS. MAANDAG: half 8 tot half 10 les in Nederlandsche taal en Economie. WOENSDAG: half 8 tot half 10 les m Geschiedenis en Godsdienst. JONGE WERKMAN. MAANDAG: Om 8 uur Propagan da vergadering voor alle jonge ar beiders vanaf 16 jaar. VRIJDAG: Om 8ys uur Groep voor de eerste Je We groep. Burgerlijke Stand Venray, Aangiften van 18 tot 25 Maart. GEBOREN Jacobus P. Boom, Overloohschevsteg Maria G. P. Litjens, Endepoel Wilhelmus Ch. Arts, Ysselsteyn Theodora P. M. Martens, Leunen Wilhelmus J. van Kessel, Laagheidscheweg Pieter M. J. M. Claessens, Oostrum Martinus J. G. J. Verschuuren, 1 Patersstraat Gerarda J. M. van Hoof, Molenpad OVERLEDEN Wilhelmina Th. van der Ven, 1 jaar, Hoenderstraat. Aleida M. J. van Geffen, echtge- noote van H. M. Cremers, 50 jaren, Oostrum-Halfweg. Wilhelmina Friesen, weduwe van H. H. Dericks, 81 jaren, Langstraat. Jacobus Wilmsen, weduwnaar van M. G. Vollenberg, 81 jaren, Brukske. Johannes L. Gommans, echtgenoot van A. M. P. Nabben, 74 jaren, Langstraat. 2 patiënten St. Servatiusgesticht. 3 patiënten St. Annagesticht. Kerkelijke Diensten. PAROCHIEKERK. Gironummer 136144. Tel. 175. Heer der weekKap. Kuepers. Tel. 160 Morgen ZONDAG de H. Missen om 6, 7, 8, 9 en 10 uur, half 3 Kin derlof, 5.15 vergadering Apostolaat des Gebeds, 6 uur Lof en 4e Lijdens meditatie. MAANDAG half 7 zielmis, 7 uur leesmis, half 8 leesmis, 8 uur de uitvaart voor Johannes Gommans, 6 uur Lof. DINSDAG half 7 leesmis voor Jacobus Willems. 7 uur leesmis voor Joh. Noyen en Wilhelmina Janssen, half 8 leesmis, 8 uur Sol. jaarg. voor Christina v. Valkenburg. WOENSDAG half 7 leesmis, 7 uur leesmis voor Jan v.d. Berg, half leesmis, 8 uur Sol. jaarg. v. Johanna Verhofstad huisvr. v. L. v. Valkenburg DONDERDAG 7 uur te Veltum H. Mis, kwart na 7 Sacramentsmis en gen. H. Communie van de leer lingen der Jongensschool, 8 uu: jaarg. 2de klas voor Peter Ant. v.d. Munckhof en zijne echtgen. Theodora Poels. Van 6 tot 7 Biechthooren. Van 7 tot 8 H. Uur. VRIJDAG 1ste Vrijdag der maand i vereering van het H. Hart van Jezus, half 7 gez. H. Mis, 7 uur lees mis, half 8 best. jaarg. voor de overl. fam. Bouten en Van Megen, 8 uur gest. leesmis, 6 uur Lof en eerherstel aan het H. Hart. ZATERDAG half 7 O.L.Vr.-Mis, 7 uur leesmis, half 8 gest. jaarg. voor Petronella Feijen Wed. v. Diepen, 6 uur Lof. H. Familie. De volgende leden vieren hun PatroonheiligeP. J. Verblakt, Th. Vërstrafelen, M. Verstraelen, G. Görts, Sfc KelderSi J. Boom, Wijnands, J. Vèrstegeh, Fr. Janssen. K. J. V. Zondag na 't Lof aspirantenclub. Half 8 club Marg. Sinclair. Woensdag 8 uur leidstersclub. Donderdag 8 uur algem. godsd. club. Mis voor overl. K.J.V.ers. Zaterdag Priester-Zaterdag. Poetsen door Gemma Galgani. K. J. M. Zondag na de hoogmis komen allen, die zich nieuw opgaven voor de K.J.M. by elkaar. 3 uur K.J.M. voor allen. Zelatricen Kindsheid en Tsingtao Zondag na de hoogmis vergadering PATERSKERK. Morgen ZONDAG de H.H. Missen om 5, 6 en 7 uur. Om 8.15 de Hoog mis. Gelegenheid om te biechten aan de Epistelzrjde. Om 4.45 gez. Vespers om 5.30 Lof met 4e Lijdensmeditatie. DINSDAG Zevende Dinsdag van de Antoniusnoveen. Gedurende de uit stelling van 't Allerheiligste te ver dienen volle aflaat. Om 7 uur de Antonius-mis waaronder algem. H. Communie en gebeden ter eere van St. Antonius. 's Avonds om 7 uur Lof met predikatie en aanbeveling der intenties. WOENSDAG om 5.30 Lof ter eere van St. Joseph. VRIJDAG lste Vrijdag der maand toegewijd aan Jezus H. Hart. Om 7.30 de Hoogmis met Litanie, 's Avonds om 5.30 Lof met akte van Toewijding. Op de weekdagen zijn de EL Missen om 5.30, 6.15, 7.en 7.30 uur. Dagelijks om 7.30 'n H. Mis voor JiJooster en weldoeners. Morgen Zondag 7 uur H. Mis voor Johannes v.d. Berg. Maandag 6.15 H. Mis v. Cornelis Henskens als lid v.h. Koordje, 7 uur Et. Mis voor Joh, v.d. Berg. Dinsdag 6.15 H. Mis tot zekere intentie. Woensdag 6.15 H. Mis voor de Wed, Dericks, 7 uur H. Mis voor Jbh. v.d. Berg. Donderdag 6.15 H. Mis voor Joh. Ohristiaan Janssen, 7 uur H. Mis vöor overledenen. Vrijdag 6.15 H. Mis voor Martinus Maas. Zaterdag 6.15 H. Mis v. J. Gommans. A.s. Zondag 6 uur H. Mis voor Johannes Gommans, Derde Orde. ZONDAG. Heden veigadering der Derde Orde. Om half 10 de H. Mis met latijnsche gezangen, welke zal worden opgedragen voor br. Jacobus Willems. Na de H. Mis gecombineerde vergadering van MANNEN en VROU WEN, waaronder de plechtigheid der inkleeding van nieuwe ledeD, waar aan voor dezen een volle aflaat is verbonden. Men wordt verzocht de eerste rij stoelen aan beide zijden vrij te laten. Geen vaste plaatsen. VRIJDAG om 7 uur H. Mis voor de overledenen der Derde Orde, in het bijzonder voor hen die in het laatste kwartaal zyn overleden. ZATERDAG om 7 uur Repuiem- mis voor br. Jacobus Willems De Tertiarissen worden verzocht deze H. Mis bij te wonen en voor den overledene het Rozenhoedje te bidden en de H. Communie op te dragen. Districts-Arbeidsbeurs Kantoor: Marktstraat 10. 'GEVRAAGD 1 flinke dienstmeid voor Denrne 12e meid en burgermeid v. Helmond boerendienstmeid v. Broekhuizen kappersleerling v. Venray Sigarenmakers voor Gennep 1 jongen 15 j. v. boerenwerk boerenknecht g. m. paarden omg. 1 burgerdienstmeisje 18 jaar 1 boerenknecht 16 jaar 3 boerendienstmeiden Arbeidskrachten ten behoeve der landbouwers in Duitschland Boerenknechten voor Zuid-Limburg BIEDEN ZICH AAN 1 leerling kleermaker 1 jongen en 1 meisje v. kantoorw. 2 burgerdienstmeisjes 15 en 16 jaar 1 bakkersleerling voor Paschen Magazijnknecht v. graanhandel enz 2 wegenbouwers keukenmeid v. Venray of omg. 1 kantoorbediende losse arbeiders 3 dagmeisjes burgerdienstmeiden van 18,19 en 20 j. Metselaars, timmerlieden, dakdek. kers, grondwerkers, winkelbediende, opperlieden, sigarenmakers enz. enz. Voor de tewerkgestelden bij de werkverschaffing: De kaarten zullen afgestempeld worden Woensdagavond a.s. van half 8 tot half 9. Huidarts houdt spreekuur te VENLO, Houtstraat 4 op Zondag 27 Maart van 3-5 uur. Steeds voorradig Gras-, Klaver- Serradel- zaad op bestelling Boschhuizen. 214 Ondergeteekende bericht hier mede dat zij de heeft overgedragen aan Harry Arts. Wed. Kees Henskens Wekelijks verkrijgbaarversche visch. Deze week groote aan voer van 13 haring voor 23 ct. vh. Kees Henskens. 26 Land- en Tuinbouwzaden prima kwaliteit. Voor blijvend weiland vrage men prijs aan. Zaden in depot. AgentA. Verheijen, Leunen. Voor de prachtsorteering Taschjes, Rozenkransen, Kerkboekjes, Missaals, Schilderijtjes, Beeldjes, Beursjes, Prentjes, Kaarten. Lage prijzen. HOPSTRAAT 8 Hallo Hallo Ondergeteekenden maken het geachte publiek van Venray en omstreken bekend, dat de Visdihandel van wijlen Kees Henskens op denzelfden voet zal worden voortgezet door 2 Verschillende Grootestraat S. Si van een partij Leunen. Algem. Vergadering op Woensdag 30 Maart om half 2. LEZING door den Zeereerw Heer Pastoor. Trouwe opkomst verzoekt Het Bestuur. Voor aar J Groote sorteering in de meest luxe- en moderne uitvoering. Patersstraat 9 19 voor 'n mooi lf cvi (vh A. Thielen) 14-15 jaar, voor begin April. Adres Bureau dezer. 8 GEVRAAGD voor 1 Mei een zelfstandige bekend met de keuken. 2 P. Smits, Schoolstraat. a-E-VItA-A-Ca-ID Fonck, Hofstraat. a.d. Langstraat, direct te aanv. Adres bureau dezer. met mooie tuin. Aanvaarding I Mei. Adres Bureau dezer. 2 TE KOOP 300.000 natte turf gelegen aan den harden weg Deurne-Venray. Te bevragen bij P. J. Philip- sen, Langstraat, Deurne. 13 w. dracht, 2e worp. Ant. Philipsen, Merselo- Handrik. TB KOOB 5 gemerkte biggen, a f 1.90 per 100 kg. P. Vermeulen, Oostrum. TB KOOP een zoo goed als nieuwe Stationsstraat 7. S

Peel en Maas | 1938 | | pagina 2