Jong ens- HARRY ARTS Voor weinig geld een nieuwe. KONTAKT V. FOC Fijnproevers „GOUMANS" Gemengde Berichten Advertentiën. VERLOREN licht-blauwe rozenkrans Bijenbond Leunen-Venray c.a. LEZING DANK aan H. An tonius en H. Maagd Maria Aanbesteding A. Afrastering van een Tennisbaan; B. Aanleg van een huiswaterleiding. Huis en Bouwland Notaris Pluymaelcers Wij Wasschen voor U H Wiinands-Kepser Extra lage Sck oonmaa! pruzen Jok. Claessens pakjes H. J. EBBERINK OIRLO. H. Gerfrudis Landkouwkond TodIiouI (e Oosfrum. Notaris Holt us te Horst versche Visch en Bokking, 13 haring v. 25 ct. Voor 'n Hoed ol Pef t Nieuwste in Kinderwagens Jok. Claessens Verlaagde prijzen Schoolkousen H. J. Ebberink prefereren eigen fabrikaat PAASEITJES genoemd, zou 't ons toch niets ver wonderen, dat zij morgen eens zullen laten zien dat ze tot meer in staat zijn dan 't hekje te sluiten. Stille Omgang. Hedenavond vertrekken uit onze gemeente circa 200 mannen per extra-trein naar Amsterdam om aldaar deel te nemen aan de Stille Omgang. Om 9.15 wordt hedenavond een plechtig Lof opgedragen in de Mariakapel te Oostrum. Een beperkt getal kaartjes enz. nog tot hedenmiddag 12 uur af te halen bij H. Jacobs, Stationsweg. Gevonden en verloren. Portemonn.aie m. inhoud, is op 't politiebureau; kindermuts, bij Hen driks, Draalstr-; rij wielplaat je, bij Wed. v. Meijel, Veulen; rijwielplaatje aan een slot, bij H. Oudenhoven, Hoenderstr. Aangeloopen; klein zwart hondje, is op politiebureau. Verloren glacé-handschoen, t.t.b. Bureau dezer. GEVONDENeen rijwielpomp, is bij W. Verheijen, Leunen K 27. PostzegeFautomaten Aan de voorgevel van het Post kantoor te Venray zijn twee post zegelautomaten aangebracht. Deze automaten verstrekken twee frankeerzegels van iy2 cent, resp. van 5 cent na het inwerpen van 3 centen, resp. 1 dubbeltje, waarna een handle om te draaien is. Indien de automaten niet goed werken is de loketambtenaar van het Postkantoor hierover in te lichten. Voor het publiek, dat tot heden vanaf Zaterdagmiddag 3 uur tot 's Maandags half 9 geen frankeer zegels meer kon verkrijgen, is dit een uitkomst en voorkomt op ge wone dagen het wachten voor het loket ten Postkantore. Oprichtingsvergaderingen, Op Dinsdag 22 Maart a.s. wordt er in onze parochie overgegaan tot de oprichting van 'n K.B.J.V. om 2 uur en van 'n K.A.J.V. en K.M.J.V. om 8 uur. H. Priesterwijding. LEUNEN. Op Zaterdag 2 April zal onze dorpsgenoot de Eerw. Heer G. Litjens te Roermond inde Kapel van het Groot Seminarie het H. Priesterschap toegediend worden door Z. H. Exc. Mgr. dr. G. Lemmens. Z. Eerw. zal eerste Paaschdag in de Parochiekerk alhier zijn plechtige eerste H. Mis opdragen. CASTENRAY. Zaterdag 12 Maart werd door onze plaatselijke afdeeling van den Bijz. Vrjjw. Landstorm de jaarvergadering gehouden. Voorzitter Yollebergh richtte een woord van welkom tot de talrijke aanwezigen, speciaal tot Pastoor Verheggen en de commissieleden Steeghs en Geurts. Na een dank woord aan den plaatselijken leider en al de leden voor hun trouwe op komst bij de schietoefeningen, ging de voorzitter over tot het uitreiken van de fraaie herinneringsplaten, welke bij gelegenheid van het prinse lijk huwelijk aan H.M. de Koningin werd aangeboden en waarvan elke Landstormer een reproductie ontving. Vervolgens bracht de leider een keurig jaarverslag uit, waarin dank baar gememoreerd werd de onder vonden steun en medewerking van gewestelijke en pl. commissie en alle vrijwilligers. Propaganda werd gemaakt voor de bijeenkomst der afd. Oirlo en Castenray op 15 Maart, alwaar als spreker zal optreden de le luitenant Merkus, secretaris der Limburg3che Jagers. Voor deelname aan den Landdag, welke dezen zomer in Limburg gehouden zal worden, gaven zich reeds 15 leden op. Tot slot werden onderstaande prijzen uitgereikt van den in 't af- geloopen jaar gehouden schietwed strijd le pr. H. Emonts 96 p.; 2e pr. H. Kuijpers 96 p.; 3e pr. J. Clas sens 96 p.; 4e pr. M. Dinghs 96 p.; 5e pr. H. Dinghs 95 p.; 6e pr. M. Emonts 95 p.; 7e pr. J. Keijzers 94 p.; 8e pr. H. Smits 92 p.; 9e pr. W. van Rhee 89 p.; 10e pr. G. v. Kuijck 89 p.; lie pr. H. Verstegen 89 p.; 12e pr. G. Thielen 85 p.; 13e pr. H. Vollebergh 84 p.; 14e pr. Th. Strijbos 83 p.; 15e pr. M. Dinghs 71 p.; 16e pr. W. Jacobs 54 p. Onderscheiding. Bij Kon. besluit is benoemd tot officier in de orde van Oranje-Nassau Th. Creemers, kanunnik, deken en pastoor te Horst. Ongelukken te Wanssum. De motorrijder Br. uit Lottum kwam alhier in botsing met een hond van V. Het dier werd over reden en gedood. De heer B. be kwam beenkwetsuren en brak een paar ribben. Bij de werkzaamheden met het loshakken van kali in het pak huis alhier, had de arbeider H. Th. het ongeluk te vallen van een hoog te van 2 M., waardoor hij een paar ribben brak. WANSSUM. Door de Landelijke Rijvereen. kring Wanssum werd be sloten dezen zomer een groot con cours te houden in het schitterend gelegen sportpark alhier. Motor contra auto. Op het kruispunt Bergen—Sieben- gewald—Rijksweg Nijmegen—Venlo is Woensdagmiddag om zes uur de 18-jarige motorrijder Loock, ambte naar ter secretarie te Bergen, komende uit de richting Bergen,) tegen een auto, welke uit de richting Nijmegen kwam, gebotst. De motorrijder liep een zware hersenschudding en een schedel- basisfractuur op en is in levens gevaarlijken toestand naar het ziekenhuis vervoerd. Nieuwe verbindingsweg. In de laatst gehouden raadsver gadering der gemeente Meerlo is besloten om de aarden weg vanuit Meerlo naar Blitterswijck te ver harden. De aarden weg zal aange vuld worden met puin, waardoor een laag kiezel zal gewalst worden. Men hoopt op 1 Juli met den weg klaar te komen. Dit wordt een belangrijke ver betering zoowel voor de inwoners van Meerlo als Blitterswijck, omdat het snelverkeer niet anders plaats kon vinden dan over Wanssum. Boerderij afgebrand. Te Nederweert ontstond door on bekende oorzaak brand in de woning van den landbouwer R. Janssen. Het huis brandde geheel uit. Van de meubelen kon weinig gered wor den. Een viertal varkens vond den dood in het vuur. Huis en inventaris waren zeer laag verzekerd. Onder wagenwiel geraakt. Woensdagnacht is aan de gevolgen van een noodlottig ongeval de land bouwer A. Stalverman uit Bocholtz overleden. S. bevond zich Maandag middag met een van zijn zoons op de binnenplaats van de hoeve, waar een paar jonge paarden voor den wagen gespannen stonden. Op tien meter voor den wagen kwam de jongen plotseling te vallen, waarop zijn vader toesnelde, om de nogal vurige paarden tot siaan te brengen. Daarbij kwam S. eveneens te vallen, met het noodlottig gevolg, dat hg een wiel van den wagen over het lichaam kreeg. Nadat hem door dr. Göckemeyer de eerste hulp verleend was, is de ongelukkige naar het ziekenhuis te Heerlen vervoerd, waar onmiddellijk bloedtransfusie werd toegepast, maar ook dit heeft niet meer mogen baten. S., die 56 jaar oud was, laat vijf kinderen na. Reeds deze maand garnizoen. Te Roermond en te Weert zullen in den loop dezer maand op elke plaats 300 man gelegerd worden. Vreeselijk drama te Eindhoven. Donderdagmorgen omstreeks half elf werd de Narcisstraat te Stra tumEindhoven opgeschrikt door het gerucht, dat in een van de wo ningen een afschuwelijk drama zou zijn gebeurd. En al spoedig bleek, dat het juist was; een geheel gezin was in den afgeloopen nacht ver moord. Heel den ochtend was de woning van de familie E. gesloten gebleven. De melkboer had vergeefs gebeld en ook andere leveranciers waren ver wonderd, dat er niemand in huis scheen te zijn. Niettemin meenden de buren, dat zij des nachts nog leven in huis had den gehoord. Toen men ook later op herhaaldelijk bellen geen antwoord kreeg, heeft een broer van den be woner zich met eenige anderen nadat men zich toegang tot het huis verschaft. Hen wachtte een af schuwelijk schouwspel. Op den trap- overloop vonden zij den man, J. van E., met vrijwel afgesneden bals in een grooten plas bloed liggen. Onmiddelijk waarschuwde men de politie en toen deze daarop het huis verder onderzocht deed zij nog vree- selijker ontdekkingen. In de slaap kamer van het echtpaar vond men de vrouw des huizes op het bed lig gen eveneens met afgesneden hals en op een andere kamer de lijken van de twee kinderen, de 14-jarige jongen en een 16-jarig meisje, die op gelijke wijze van het leven waren beroofd. Spoedig bleek, dat men met een familiedrama, een driedubbelen moord gevolgd door zelfmoord en gepleegd door den vader van het gezin zelf, had te doen. Een geneesheer, die nog was ont boden, kon hij alle vier slechts den dood constateeren. Omtrent de aanleiding tot de vree- selijke daad tast men in het duister. Waarschgnlijk moet deze echter wor den gezocht in zwaarmoedigheid van den man, die een gering wachtgeld trok en tevens agent was van een weekblad. De familie stond zeer gunstig bekend en ook de man was zeer oppassend. Grootc boerderijbrand. Woensdagmiddag is de kapitale boerderij van den heer Franssen te Deurne tot den grond toe afgebrand. Een gedeelte van den inboedel ging verloren. De brandweer der gemeente Deurne die spoedig ter plaatse was kon echter weinig uitrichten. Verzekering dekt de schade. Oor zaak van den brand is onbekend. Drie boerderijen in de asch gelegd. Een felle brand heeft Donderdag avond drie boerderijen, gelegen aan de Middenstraat te Beesd, geheel in de asch gelegd. Van de inboedels kon niets noemens waardigs worden gered. Het vee, dat in de stallen stond, kon evenwel tijdig worden losgemaakt en in veiligheid worden gebracht. Fabrieksbrand te Waalwijk. In verband met den brand, welke Donderdagmorgen heeft gewoed in de N. V. Chroomlederfabriek „De Amstel", waarbij de geheele fabriek is vernield, kan worden gemeld, dat de schade wordt geschat op ongeveer twee millioen gulden. Muncbener Passiespelen te Oss, Vanaf Dinsdag 15 tot en met Zon dag 20 Maart worden te Oss opge. voerd de alom bekende en vermaar de „Münchener Passiespelen". Doodelijk ongeluk. Woensdagmorgen is op het vee marktterrein te Den Bosch een om streeks 35-jarige man door een trac tor overreden. De tractor ging den ongelukkige over het hoofd, zoodat deze op slag dood was. Aanrijding met doodelijken afloop. Dinsdagmiddag reed op den Rijks straatweg GraveDen Bosch onder Berghem een auto uit Nijmegen, terwijl zich voor deze uit een boeren kar bevond. Op het moment dat de autobestuurder den wagen wilde passeeren kwamen enkele kinderen stoeiend voor de kar vandaan. De chauffeur remde uit alle macht en trachtte nog uit te wijken, doch hij kon niet verhinderen dat hij den elfjarigen M. de Reuver, woonachtig in het woonwagenkamp onder Oss, aanreed. De aanrijding was zoo hevig dat de getroffene onmiddellijk dood was. Belastingcontrole op den weg. De klachten over de controle van de documenten voor de motorrijtui genbelasting blijven voortdurend aanhouden, schrijft ons de K.N.A.C. Het begint er zelfs naar uit te zien, dat deze controle op den weg tot een ernstig euvel begint uit te groeien. En dit alles zonder eenige noodzaak, omdat met een goedkoo- per en eenvoudiger systeem practisch alle moeilijkheden met één slag kunnen worden opgelost. Deze oplossing bestaat in het ook in andere landen sinds jaren toege paste systeem, het belastingpapier in kleinen vorm op de voorruit van de auto zichtbaar te doen aanbren gen. Door het toepassen van ver schillende kleuren en teekens op het biljet kunnen de verschillende klassen en belastingtermgnen reeds op afstand worden onderscheiden. De K.N.A.C. heeft zich thans tot de ministers van Financiën en Waterstaat gewend met het verzoek de medewerking van een ambtenaar van elk dezer departementen. Van een dak gevallen. Dondermiddag is de 73-jarige schilderspatroon W. de Jong, toen hij bezig was met het verven van de daklijst eener woning te Leeuwarden, komen te vallen van een hoogte van ongeveer 4 meter. De man viel achterover en sloeg met het hoofd tegen den grond. Enkele oogenblikken later gaf hij den geest. Ook Duitschland ter stembus. Verwacht wordt, dat de Duitsche rgksdag heden ontbonden zal wor den en dat, tegelijk met Oostenrijk, ook Duitschland ter stembus zal wor den opgeroepen. Burgerlijke Stand Venray. Aangiften van 11 tot 18 Maart. GEBOREN Gertruda A. R. Verdellen, 4 Oude Oostrumscheweg Maria G. Eijssen, Merselo Gerardus L. J. Weijs, Leunen Steeg Jozef W. G. Dechnar, Langstraat Petronella A. M. Linskens, Oostrum Wilhelmina J.P. Claessens, Ysselsteyn Leonardus J.-G. M. Backus, Landweertweg Gerarda J. H. v. Leuken Leunscheweg Josephina J. G. v. Leuken, Leunscheweg OVERLEDEN Antonetta Hendrix, echtgenoote van J. W. Janssen, 44 j. Ysselsteyn. Catharina P. M. Kuijpers, 20 jaren, zonder beroep, Castenray. Peter Brauer, echtgenoot van Anna M. van Diepen, 43 j. Hoenderstraat. Maria C. P. v.d. Ven, 2 jaar, Hoen derstraat. 3 patiënten v. h. St. Annagesticht. Kerkelijke Diensten. PAROCHIEKERK. Gironummer 136144. Tel. 175. Heerd. week: Kap. v. Wijngaarden. Tel. 187. Morgen ZONDAG om 6 uur H. Mis, 7 uur H. Mis voor de St. Vincentius- vereeniging, 8 uur H. Mis voor de levende en overleden leden der R.K. W.V., 9 uur Kindermis, 10 uur de Hoogmis voor de Vereeniging „H. Stede." In alle H. Missen collecte voor de verwaarloosde kinderen. Half 3 Kinderlof, 6 uur Lof en 3e Lijdens meditatie. MAANDAG 7 uur leesmis, half 8 besteld jaarg. voor Ant. van Dijk, Petronella Wismans en overleden kinderen, 8 uur jaarg, 2e klas voor Mart. Poels en Johanna Rutten, 6 uur Lof. DINSDAG half 7 leesmis voor Joh. Noyen en Wilhelmina Janssen, 7 uur leesmis, half 8 best. jaarg. voor Henricus Arts, 8 uur jaarg. voor Math. Creemers. WOENSDAG half 7 leesmis, 7 uur leesmis, half 8 leesmis, 8 uur Sol. jaarg. voor Maria Petronella Esser. DONDERDAG half 7 leesmis, 7 uur H. Mis te Veltum, kwart na 7 Sacramentsmis en generale H. Com munie voor de leerlingen der meisjes school, 8 uur Sol. jaarg. voor Johan nes Michels. VRIJDAG feest van O.L. Vrouw Boodschap. De H. Missen om 6, 7, 9 en 10 uur, half 3 Kinderlof, 6 uur Lof. ZATERDAG half 7 O.L. Vrouwen- mis, 7 uur, half 8 en 8 uur leesmis. H. Familie. Deze week vieren hun patroon heilige J. Derks, M. Lenssen, A. Huibers, G. Krommenacker, M. v.d. Bekerom, H. Linssen, H. Willems, J. Verheijen, P. J. Relouw. RETRAITE. Van 29 Maart tot 1 April wordt er te Roermond een retraite gegeven voor gehuwde vrouwen. Degene, die daaraan willen deelnemen, kunnen zich deze week daartoe aanmelden bij Kapelaan Linssen. Patronaats-Agenda. ZONDAG na de Hoogmis tot 12 uur Leesbibliotheek. Wegens het vergevorderde seizoen wordt de P.ibliotheek gesloten. Alle boeken moeten Zondag ingeleverd worden. Niet vergeten 3.305.30 Klein Patronaat. 6.309.30 Groot Patronaat. DINSDAG 7.30—10.30 Goud-Pluvier WOENSDAG 6.307.30 Algemeene groep voor alle Jo. Wachters. VRIJDAG om half 8 Ouders-avond. Help er Vader en Moeder aan denken. JONGE WERKMAN. MAANDAG half 9 Voor vormings cursus voor de Aspiranten. GEW. SOCIALE CURSUS. MAANDAG 7.30—9.30 les in Ne- derl. Taal en Economie. WOENSDAG 7.30—9.30 les in Ge schiedenis en Godsdienst. K. J. V. Morgen Zondag 7 uur algem. H. Communie. Na de Hoogmis biblio theek. Half 7 Magr. Sinclair. Maandag 2 uur Naaikrans, 8 uur Leidstersclub. Dinsdag 2 uur opr. verg- K.B.J.V. uur opr. verg. K.M.J.V. en K.A.J.V. Poetsen Mariaclub. K. J. M. Morgen Zondag half 11 Mar. Phil, en Ther.-groep en Rosa v. Lima. Om 3 uur Agnes-groep. Donderdag 4 uur Kringvergadering K.J.M.-leidsters. GYMNASTIEK. St. Chris toff el: Dinsdag 910 Leden. Donderdag 5.306.30 Adsp. 6.45—7.45 Adsp. 910 Leden: Damesgymnastiek: Woensdag 8.309.30. Meisjes gymnastiek: Dinsdag 56. Tijdens al deze lesuren gelegenheid tot aanmelden van nieuwe leden. Inlichtingen bij P. M. H. HOEDEMAEKERS Leraar Lich. Opv. M.O. PATERSKERK. Morgen ZONDAG de H.H. Missen om 5, 6 en 7 uur. Om 8.15 de Hoog mis voor de leden van de Aarts broederschap. Na de Hoogmis pro cessie. Gelegenheid om te biechten aan de Evangeliezijde. Om 4.45 gez. Ves pers, om 5.30 Lof met 3de Lijdens meditatie. DINSDAG Zesde Dinsdag van de Antoniusnoveen. Gedurende de uit stelling van 't Allerheiligste te ver dienen volle aflaat. Om 7 uur de Antonius-mis waaronder algem. H. Communie en gebeden ter eere van St. Antonius. 's Avonds om 5.30 Lof met predikatie en aanbeveling der intenties. WOENSDAG om 5.30 Lof ter eere van St. Joseph. VRIJDAG, feestdag van Maria Boodschap, gen. absolutie voor de leden der Derde Orde. De H. Missen als op Zondag, 's Avonds 5.30 Lof. Op de weekdagen zijn de H. Missen om 5.30, 6.15, 7.en 7.30 uur. Dagelijks om 7.30 'n H. Mis voor klooster en weldoeners. Morgen Zondag 7 uur H. Mis voor Anna Laurensse-Verriet. Maandag 5.30 H. Mis tot zekere intentie, 6.15 H. Mis voor overlede nen, 7 uur H. Mis voor Martinus Arts als lid v.h. Koordje, 7.30 pl. gez. Requiem voor Henricus v. Weegh Dinsdag 6.15 H. Mis tot zekere intentie. Verder nog een H. Mis ter eere van St. Antonius tot zekere intentie. Woensdag 5.30 H. Mis voor een overl. familie, 6.15 H, Mis v. Cornelis HeDskens als lid v.h. Koordje, 7 uur H. Mis voor Johannes v.d. Berg. Donderdag 6.15 H. Mis voor over ledenen, 7 uur H. Mis als jaarg. voor Mevr. Koolen-van Helvoirt. Vrgdag 6.15 en 7 uur H. Mis tot zekere intentie. Zaterdag 5.30 H. Mis voor over ledenen, 7 uur H. Mis voor Cornelis Henslcens als lid v.h. Koordje. A.s. Zondag 7 uur H. Mis voor Johannes v.d. Berg. Jonge Derde Orde. Morgen Zondag om 10 uur in het Patronaatsgebouw, buiten kerkelijke vergadering, afd. Jongens. A.s. Maandag 21 Maart, 's avonds om 7 uur novicen-onderricht, afd. Jongens. A.s. Woensdag 23 Maart, 's avonds om half 7, novicen-onderricht, afd. Meisjes. Districts-Arbeidsbeurs Kantoor: Marktstraat 10. GEVRAAGD boerendienstmeid v. Broekhuizen kappersleerling v. Venray Sigarenmakers voor Gennep 1 jongen 15 j. v. boerenwerk boerenknecht g. m. paarden omg. 2 boerenknechten 1 burgerdienstmeisje 18 jaar 1 boerenknecht 16 jaar 3 boerendienstmeiden Arbeidskrachten ten behoeve der landbouwers in Duitschland Boerenknechten voor Zuid-Limburg BIEDEN ZICH AAN 1 jongen en 1 meisje v. kantoorw. 2 burgerdienstmeisjes 15 en 16 jaar 1 bakkersleerling voor Paschen Magazijnknecht v. graanhandel enz 2 wegenbouwers keukenmeid v. Venray of omg. 1 kantoorbediende 1 meubelmakerskn. 2 jaar a.h. vak 1 daglooner eenige dagen in de week losse arbeiders 3 dagmeisjes burgerdienstmeiden van 18,19 en 20 j. Metselaars, timmerlieden, dakdek. kers, grondwerkers, winkelbediende, opperlieden, sigarenmakers enz. enz. Terug te bezorgen bij H. Da niels, Kempweg 3. door den WalEd. Heer A. VIS SERS op Dinsdag 22 Maart a.s. om 7 uur in het Bondsge- bouw te Leunen. (Bijenrassen en ziekten) Suiker kan alleen geleverd worden na teekenen der z.g. suikerlijst. 22 Het Bestuur. voor verkregen gunst. S. Inlichtingen tot Maandagavond HOTEL G1TZELS. 2 (Voorioopig kosteloos) Bij vonnis der Arrondisse- ments-Rechtbank te Roermond, dd. 17 Maart 1938 is Joannes Carolus Hub. Vermeulen, wijnhandelaar, wonende te Ven ray, Oroote Markt 5, verklaard in staat van faillissement, met benoeming van het Lid dier Rechtbank Mr. M. van der Grin ten, tot Rechter-Commissaris, en ondergeteekende tot curator. De Curator Mr. ARMAND GEURTS Advocaat-Procureur Hamburgersingel 53, telef. 3316 Venlo, 17 Maart 1938. te VENRAY. te VENRAY zal op Dinsdag 29 Maart 1938, des nam. 6 uur in het Café van H. Odenhoven te Venray a.d. Overloon- sche weg voor zijn principaal, krach tens art. 1223 B.W. publiek verkoopen Gemeente VENRAY Een voor eenige jaren nieuw ge bouwd en geriefelijk .ingericht huis met tuin en bouwland aan den Beek- weg, kadaster sectie C no. 6010 groot 8 aren 90 cent., in eigendom toe- behoorende aan J. P. Janssen. Aanvaarding in eigen gebruik en betaling van den koopprijs op 1 Juli 1938; in lasten sedert 1 Jan. 1938. a 15 cent per kilo. Overhemden gestijfd en ge streken 15 ct. Boorden 8 ct. Aanbevelend, Oude Oostr. weg 20. k- Prima Straatbezems Prima Kamerbezems Anker luiwagens Witters met steel Mattenkloppers 20 ct 22 ct 25 ct 35 ct 25 ct Kastranden 10 Meter per rol 9 ct Kastpapier 10 Meter per rol 9 ct Handvegers 14 ct Stofblikken 12 ct 4 doos Punaises 8 ct 2 groote stang Huishoudzeep 22 ct 2 groote bus Vim voor 14 ct 7 rol Closetpapier 25 ct 1 groote doos Boenwas 19 ct 1 doos goud- of zilverbrons 10 ct 1 prima zware Dweil 15 ct Cocoslooper 100 breed p.M. 85 ct Gang- en traplooper p. M. 35 ct enz. enz. ZIE ETALAGES goed afgewerkt en niet duur. (vh A. Thielen) Feestviering van de aangeroepen tegen ongedierte in huis en op stal. Zondag 20 Maart om 10 uur plechtige Hoogmis met feestpiedicatie. 2 Venray-Dorp. A.s. Zondag 20 Maart des voorm. betaling der premie van Ongevallen- en verplichte Ziekteverzekering. 14 De Secretaris. zal op Maandag 28 Maart 1938, nam. 5 uur in café Verheggen te Oostrum, ten verzoeke van zijn principaal publiek verkoopen 30 nos. zwaar dennentophout ge legen nabij P. van Arssen in de bosschen van de Gebrs. Steeghs, aan den weg Oostrum-Oirlo. Wekelijks verkrijgbaar v.h. Kees Henskens. H. J. Ebberink (vh. A. Thielen) vindt U bij ons. *t Kleine Wonder Ei model *n lust om te zien. Kinderwagens met stroomlijn dikke banden reeds vanaf 18 50 Kinderledikanten f 4 75 Sulky-Sportwagens f 2 95 Looprekken f 2 40 van Kunstmoederkachels, Droogvoederbakjes, Drinkbakjes, Drinkemmers, Sluis Optokvoer, Levertraan voor kuikens Groote Droogvoederbakken enz. Alles wordt thuis bezorgd. Telefoon 64- 19 met dubbele knie in zwart en gekleurd (vh A. Thielen) Mooie keuze in Perka kappen Zijden Kappen Celluloid Kappen Deca kappen Kralen randen Slaapkamerschalen Ganglampen Kronen 345 in hout, chroom,3i Lage prijzen. Uitsteken!?! HOFSTRAAT 6

Peel en Maas | 1938 | | pagina 2