LAAT ONS Goumans-Rutten Gemengde Berichten Dankbetuiging. Advertentiën. Róómsche Hieuwen! ÖicUtus Kónuiq. T uinbou wvereen. L eunen. Alg. Vergadering Kaarten om mooie prijzen inCaféW.DIRCKX LEUNEN. Gemeenteiacht Vierlingsbeek de jacht op de gemeentegronden (pl.m. 250 H.A.) Kaarfen om mooie prijzen G. van Dijck, Heide Prijskaarten H. Cremers, Halfw. BIEDT ZICH AAN Meisje 21 jaar BIEDT ZICH AAN nel dienstmeisje TE KOOP zaaihaver, ongemerkte biggen en drag, varken TE KOOP roodbonte koe een schot 10 1. melk beste stamb.zeug met 9 ongemerkte biggen Maand Maart St. Jozefbeelden vanaf 25 ct. Schooikousen H. J. EBBERINK Vastenavond te Holthees. veleranenwedslriid barakconcours. I0R "Irn t»C LEB QCI ham „TIM Gede Ida; priiJ in ei. Diret c banlft Voor te K' P.vl voerrechten en Accijnzen te Kerkrade (station). Gazelle reclameboekje. Af en toe is het goed, den blik eens achteruit te werpen, teneinde den zoogenaamd goeden ouden tijd te vergelijken met den nieuwen. Het verschil is vaak geweldig. Het jaarlijksche reclameboekje, dat de Gazelle Rijwielfabriek te Dieren uitgeeft, stelt deze maal het verkeer van nog geen eeuw geleden tegenover dat van thans. De oude postkoets zou weinig meer thuis zijn tusschen de moderne verkeers middelen, die op zichzelf nog steeds weer meer geperfectionneerd worden.. Zet de eerste auto maar eens naast die van tegenwoordig En hoe is het met de wegen ge gaan De met karresporen door ploegde landweg van voorheen is een gladde rgweg geworden, oude ponten zijn door grootsche bruggen ver vangen. Tenslotte beschouwen dichter en teekenaar de onvolmaakte „veloci- pède", die uitgegroeid is tot het betrouwbare rijwiel van nu, zooals het voor velerlei doel vervaardigd wordt door de Gazelle fabriek. Kortom, het is weer een boekje, dat èn door inhoud èn door uitvoe ring de aandacht verdient. Uw Vastenavondbroodjes bezorgen. Bestel ze tijdig Gevonden voorwerpen. Twee rgwielplaatjes, een bij Erven Wismans, Heide en een bij M. Ver- steegen, Beekweg 16; een vulpen is bij H. Clevers, O. Oostr. weg 39; een rozenkrans met étui is aan Bureau van dit Blad. Venray's Harmonie. Vastenavondzondag geeft Venray's Harmonie met welwillende mede werking van het Gemengd Koor „Polyhymnia", Venray's Mannenkoor en den hier alom bekenden karakter komiek Hub. Lucassen een avond van muziek, zang en voordrachten. net programma bevat een 14-tal muzieknummers afgewisseld met voordrachten. Zie advertentie in dit blad. Rumoer om honderd gulden. Ieder tooneelstuk heeft toch nog altijd zijn aantrekkelgkheid, omdat het een weergave bedoelt te zijn van het leven. En hoe meer het dit be nadert, zoowel naar inhoud als spel techniek, des te meer zal het onze voldoening kunnen wegdragen. Wan neer dat de redelijke eischen zijn, die wij aan het tooneel mogen stel len, dan hoeven wij niet bang te zijn, of Br. Berachus met zijn jon gens zullen daaraan Carnaval-Dins dag ook zeker voldoen, wanneer hij voor het voetlicht zal treden met het komisch tooneelspel in 3 bedrijven „Rumoer om Honderd gulden". Aangezien de tooneelclub Servatius geen onbekende is, aangezien ook 't mooie doel waarvoor het stuk wordt opgevoerd, ljjdt het geen twijfel, of de ruime patronaatszaal zal nog te klein blgken. Tijdig reserveeren is daarom niet overbodig. U verzekert zichzelf een genotvolle avond met hoogstaande ontspanning en steunt daarenboven nog Uw eigen jeugd werk. De uitvoering is gesteld op half acht en reserveeren van 11 tot half 1. Beugelbond „Venray". Wegens het vroegtijdig einde van de wintercompetitie werd door bo- vengenoemden Bond besloten, om reeds nu met de wedstrijden voor de zomer-wisselbeker te beginnen. Teneinde 't aantal wedstrijddagen zóóveel mogelijk te beperken werd besloten, dat iedere vereeniging op één dag meerdere thuiswedstrijden zal spelen. Zoodoende speelde „Ons Genot" Heide verleden Zondag ach tereenvolgens tegen „Recht door zee", „Venray", en „D.OS." De uitslagen luidden: Ons GenotRecht door zee 71 Ons Genot—Venray 6—2 Ons GenotD.O.S. 53 Mgr. Dr. Poels commandeur. Zijne Majesteit Koning Leopold IH der Belgen heeft Mgr. prof. Dr. Mag. H. A. Poels te Heerlen benoemd tot commandeur in de Kroonorde van België en prof. Mr. Dr. E. J. J. van der Heyden, hoogleeraar te Nijmegen, tot commandeur in de orde van Leopold II. Woensdagmiddag heeft de nieuwe gezant van Z. M. bij ons Hof, Z. Exc. Baron Herry, aan beide heer en met een hartelijke toespraak de versierselen uitgereikt. HEIDE. Op het Voetbalterrein van „Erica" alhier zullen Zondag middag om half 2 volksvermakelijk heden georganiseerd worden. Vastenavond te Castenray. Vastenavond-Dinsdag zal ons anders zoo stille dorpje weer in het teeken der belangstelling staan. Ieder jaar groeit het aantal deel nemers en belangstellenden bij de van oudsher bekende volksvermake lijkheden. Ditmaal vooral kunnen de bezoe kers van een aangename middag verzekerd zijn. Om te beginnen de groote Cross Country. Hiervoor is door de Land. Rijver. De Eendracht, naast de prachtige prijzen bestaande uit kunstvoorwerpen, een fraaie wisselbeker beschikbaar gesteld. Wanneer de beker tweemaal ach tereenvolgens of driemaal in 't ge heel door eenzelfde ruiter gewonnen wordt, is dit zijn eigendom. Het geheele parcours, loopend door het prachtige veelal heuvel achtige terrein „aan de Berg", is overzichtelijk. De afmarsch der ruiters vindt om half 2 plaats vanaf 't Jagershuis. De namen der juryleden als het Hoofdbestuurslid G. Nab, Meerlo. L. Bexkens, instructeur te Blerick en G. Fleurkens, commdt. Rijver. Ysselsteyn, zgn een waarborg voor een vlot en ordelijk verloop. Om 4 uur teruggekeerd in het dorp, zullen aldaar de tradioneele volksvermakelykheden als beugel- balrijden, zakloopen, mastklimmen enz. een aanvang nemen. Als nieuwigheid is hier ditmaal nog aan toegevoegd een 3 K.M. veldloop en ringsteken per fiets. Al bij al een program dat er mag zijn en bij gunstig weer honderden belangstellenden zal trekken. WANSSUM. Donderdag had alhier een botsing plaats tusschen een vrachtauto van H. uit Lottum en een vrachtauto van v. Daal en Co. uit Tienray. De auto van H. uit Lottum werd deerlijk gehavend, terwijl van de auto van v. Daal de koplamp vernietigd werd. De politie heeft de zaak in onderzoek. Op de vergadering van den Middenstand werd benoemd tot Secretaris in de vacature Kuipers, de heer Jan Peters Jz. en tot Pen ningmeester de heer J. Euwals, beiden uit Wanssum. Het 8-jarig zoontje van den heer J. Valkx had het ongeluk met spelen zoodanig te vallen, dat hij met zijn oog in de prikkeldraad viel. Het jongetje werd in het ziekenhuis te Venlc opgenomen. Men vreest voor het behoud van het oog. OVERLOON. In het Patronaat alhier vergaderde de Vrijwillige Burgerwacht. Na voorlezing der notulen, gaf de Penningmeester een duidelijk financieel verslag, dat sloot met een batig saldo van f 7.50. De afd. telde momenteel 30 leden. Besloten werd nog in de maand Februari in de zaal van J. Gerrits schietoefeningen te houden metK.S.O. Tevens zal dan telkens een herhalings cursus worden gegeven van het ge weer, uitsluitend theorie. Hierna gaf Commandant H. Wey- mans een korte uiteenzetting van een toekomstig luchtbeschermings plan. Door den heer Kalmy uit Nij megen werd in 't Patronaat op duidelijke wjjze een uiteenzetting gegeven over het Collectieve Arbei derscontract voor de R.K.W.V., wat voor de arbeiders van groot belang is. Door den Eerw. Heer Kapelaan van Vierlingsbeek werd voor de leden van de R.K.W.V. en andere belangstellenden een lezing gehouden over socialisme en communisme. HOLTHEES—SMAKT. Door onze voetbalvereeniging H. S. V. V. werd besloten met de Vastenavonddagen eenige feestelijkheden te organiseren. En wel te beginnen Zondag meteen Veteranen voetbalwedstrijd tegen de veteranen van Overloon op hun ter rein bij café W. Loonen. Aanvang 2 uur. Voor verdere bgzonderheden zie Sportrubriek. Na de voetbalwedstrijd, welke een comisch karakter zal dragen, zal er een barakconcours worden geopend in café W. Loonen, waarvoor prach tige prijzen zullen worden beschik baar gesteld. Maandag zal dit concours worden voortgezet in café Jos. Nellen, Smakt en Dinsdag in café Asselberghs, Smakt en vervolgens nog 3 Zondagen in de verschillende café's te Holthees. De PeelonÉginning teSevcnum. De officieele aanvang van de Peel- ontginning is vastgesteld op 10 Maart aanstaande. Men is echter reeds thans met de werkzaamheden begonnen. Carnavalsoptochten. De optocht 1938, welke Maandag te Venlo gehouden wordt, zal de voorgaande zeker in pracht en praal overtreffen. Men mag zijn verwachtingen gerust hoog ge spannen houden. Het officieele optocht-programma van Tegelen omvat niet minder dan 41 nummers, een optocht dus, die kwalitatief en kwantitatief dien van het vorige jaar zeker zal over treffen. Carnaval en de mijnen. Op Carnaval-Maandag wordt door de mijnen niet gewerkt. De arbei ders krijgen een betaalden verlof dag. Uit een boom gevallen. De knecht van den heer H. te Elsloo b(j Sittard, zekere R., had het ongeluk bij het snoeien uit een boom te vallen. Met min of meer ernstige kneuzingen en een ruggewervelfrac- tuur werd de man opgenomen. Zitdagen Kamerleden. Wij herinneren aan de zitdagen op 5 Maart, te houden door H. G. M. Hermans in de Sticnting de Steurs te Maastricht van 91/,—121/, uur en van Dr. Ir. W. J. Droesen van 10 13 uur in Café Nationaal te Venlo, in welk lokaal Dr. Ir. Droesen zijn zitdagen ook in de toekomst zal blijven houden. Op 7 Maart a.s. houdt Dr. Ir. W. J. Droesen zitdag te Gennep in het Patronaatsgebouw, Zandstraat van 107,-13 uur. Twee nieuwe parochiekerken te Weert. Zeer waarschijnlijk nog dit jaar zal worden overgegaan, tot den bouw van twee nieuwe parochiekerken te Wdert, en wel in de voor een jaar gestichte nieuwe parochies, St. Joseph welke tevens garnizoenskerk wordt en St. Oda, In beide parochies heeft men thans een noodkerk. Benoeming directeur Arbeidsbeurs. In de Woensdagavond gehouden zitting van den raad werd dhr. J. J. H, Boonen, chef de bureaux van de landbouw-crisisorganistie te Roer mond, benoemd tot directeur van de Venlosche Arbeidsbeurs. Spoorwegongelukken bij Amsterdam. Donderdagmorgen vroeg hebben in de omgeving van Amsterdam twee spoorwegongelukken plaats gehad, een op de spoorbaan tusschen Am sterdam en Haarlem en een ander, dat van ernstiger aard was, op het in aanleg zijnde groote spoorweg emplacement in de Watergraafs meer. Bij geen van beide ongelukken hebben zich persoonlijke ongevallen voorgedaan. De gevolgen hebben zich beperkt tot zeer ernstige malerieele schade en grocte stagnatie in het treinverkeer, maar deze laatste heeft een buitengewonen last veroorzaakt. Pot met kokende thee omgetrokken. Het vijf maanden oude zoontje van de familie V. te Breda, dat bij zijn vader op de knie zat, trok een pot kokende thee om. Het kindje werd met ernstige brandwonden naar het St. Ignatius-ziekenhuis vervoerd, waar het is overleden. W aarschuwing. De hoofdcommissaris van politie te Amsterdam geeft belanghebben den in overweging inlichtingen in te winnen bij zijn administratie, alvo rens in te gaan op aanbiedingen van de N.V. Maatschappij tot exploitatie van onroerende goederen Rotterdam- Schiedam, gevestigd Bonairestraat 15 te Amsterdam. De eerste asperges. De heeren E. A. Nederpel en J. Middelburg te Naaldwijk, hebben Donderdag ten paleize te Soestdijk aan H. K. H. Prinses Juliana de eerste asperges aangeboden. Deze asperges zijn kunstmatig gekweekt met electrische verwarming op den proeftuin te Naaldwijk. Doodelijk ongeval. Het 5-jarig zoontje van den arbei der B. G. te Eist is Donderdag van een hooizolder gevallen met het ge volg dat de kleine aan de bekomen wonden is overleden. Noodlottige brand. Te Enschedé heeft Donderdag middag een felle brand gewoed, waarbij een driejarig jongetje om het leven is gekomen. Voor dc Kon. Lijfgarde in Engeland. In den nazomer van 1936 is majoor Abel Smith te Windsor, die gehuwd is met de achternicht van Prinses luliana, op bezoek geweest bij den heer D. Bolt te Groningen om een paukenpaard te koopen voor de koninklijke lijfgarde in Engeland. De koop ging toen niet door, daar het paard niet aan de gestelde eischen voldeed. Thans heeft de heer H. Bolt, een broer van den heer D. Bolt, een paukenpaard geleverd, dat geheel aan de gestelde eischen voldoet. Het dier is naar Engeland vervoerd. Dit is het derde paukenpaard, dat de heer H. Bolt aan de koninklijke lijfgarde in Engeland heeft verkocht. Burgerlijke Stand Venray. Aangiften van 18 tot 25 Febr. GEBOREN: Antonius M. G. Janssen, Langstraat Hubertus C. A. Trommar Stationsweg Helena P. H. Janssen, Ysselsteyn Wilhelmus P. Th. Luypers, Landweertweg Hendrikus W. M. Arts, Kruitweg Joanna M. L. Direks, Veulen Johannes H. Van Well, Ysselsteyn Gerardus J. Linders, Merselo GEHUWD Pieter Hendrik Madou, 25 jaar, landbouwer te Horst en Johanna G. Klaassen, 21 jaar, z.b., te Venray. Kerkelijke Diensten. Parochiekerk. Gironummer 136144. Heer der week Kap. v. Wijngaarden Tel. 187 Morgen ZONDAG de H. Missen om 6, 7, 8, 9 en 10 uur. 7 uur H. Mis voor Jhr. v. Fisenne bij gelegenheid van zijn 25-jarig jubileum als presi dent v.d. hoofdraad v.d. St. Vincen- tiusvereeniging, 8 uur H. Mis voor Piet Alberts. 10 uur Hoogmis voor vrouw Flinsenberg, geen kleine Con gregatie, half 3 Kinderlof, geen H. Familie, 6 uur Lof. In alle H. Mis sen collecte voor het Bisdom. MAANDAG 7 uur best. jaarg. voor Antoon Lemmens en Anna Bakkus, half 8 best. jaarg. voor Johannes Peeters en echtgenoote, 8 uur gest. jaarg. voor Gerard Litjens en zijne echtgen. Maria Wismans. Geen Lof wegens het 40-Urengebed in de Paterskerk. DINSDAG begint de maand Maart toegewijd aan de vereering van Sint Joseph, half 7 leesmis, 7 uur leesmis, half 8 best. jaarg. voor Jacobus Schaeffers en zijn zoon Piet, 8 uur jaarg. 2de klas voor Jacob Bister- veis en Anna Maria Lemmens. WOENSDAG, Aschdag, geboden vasten en onthouding van vleesch- spijzen, de H. Missen om 6, 7, half 8 en 8 uur, Na iedere H. Mis worden kruisjes uitgedeeld. Vijfde Woensdag van St. Joseph 7 uur H. Mis ter eere van St. Joseph waarna vereering H. Relikwie. DONDERDAG half 7 leesmis voor Joh. Noyen, 7 uur te Veltum H. Mis, kwart na 7 Sacramentsmis en gen. H, Communie van de leerlingen der meisjesschool. VRIJDAG 1ste der maand en ver eering van het H. Hart van Jesus, half 7 gezongen H. Mis ter eere van het H. Hart van Jesus, 7 uur lees mis, half 8 gesticht jaarg. voor Henricus Hendriks, zijne echtgen. en Maria Gertrudis Hendriks, 8 uur ge stichte leesmis, 6 uur H. Kruisweg. ZATERDAG half 7 O.L. Vrouw-mis, 7 uur leesmis, half 8 gest. jaarg. v. Peter Camps en echtgenoote, 6 uur Lof. Gedurende de H. Vastentijd op de Vrgdagen om 6 uur H. Kruisweg en des Zondags 5 uur Lof en Lijdens meditatie. H. Familie. Deze week vieren hun Patroon heilige G. Peeters, J. Vullings, J. Lemmens, M. Verstralen, H. v. Oyen, P. Spee, Coppus, G. Cleophas, M. Cleophas, P. Verrjjt, J. v.d. Mortel, A. van Kessel. De 2de Zondag in Maart zal de H. Familie voor den 50en maal ter bedévaart gaan naar Smakt. GENOOTSCHAP VOORTPLAN TING DES GELOOFS. De zelatricen v.d. Voortplanting des Geloofs worden verzocht deze maand de contributie der leden op te halen. ZELATRICEN KINDSHEID TSING TAO. Zondag na de hoogmis vergade ring, trouwe opkomst wordt ver wacht s.v.p. geld meebrengen. K. J. V. Zondag na de hoogmis bibliotheek 2.15 aanneming van de K.J.M. in Je ruzalem de K.J.V.-ers worden ver zocht hierbij tegenwoordig te zijn. Dinsdag 7.30 gezellige avond voor alle K.J.V.-ers waarbij verloting. Maandag H. Mis voor overleden K.J.V.-ers. Zaterdag priester-Zaterdag. Poetsen door aspiranten. K. J. M. Zondag 11.15 zangrepetitie voor alle K.J.M.-ers. 2 uur allen op tijd aan het gebouw. Woensdag half 3 Rosa van Lima. Patronaats-Agenda. ZONDAG: Na de hoogmis tot 12 uur Bibliotheek. Ys4Va® Klein patronaat. 1/i77a1® Groot patro naat. Geen Groepraad. DINSDAG: Geen Goud-Pluvier. WOENSDAG: 6—7 Willibrordus- groep. 7a7'7a® Gerardusgroep. Gedurende de Vastenavonddagen is er in de kerk der Eerw. Paters 40-urige aanbidding. Hoewel wjj daaraan niet gezamelijk kunnen deel nemen, vertrouwen wij toch, datwy persoonlek en naar eigen keuze eenigen tijd bg Jezus de wacht gaan houden. Wees daarin de andere jon gens een voorbeeld Gewestelijke Soc. Cursus MAANDAG: Wegens carnaval geen WOENSDAG: 7—9 les (Geschiede nis en Godsdienst.) Paterskerk ZONDAG, MAANDAG en DINS DAG plechtige viering van het 40- urengebed. Het Allerheiligste is uit gesteld van 's morgens half 6 tot na 't Lof. De H. Missen om 5, 6 en 7 uur, 8.15 de plechtige Hoogmis, om 4.45 plechtige Vespers, om 5.30 Lof. Gelegenheid om te biechten aan de Epistelzijde. Onder de H. Missen collecte voor 't R.K. Jeugdwerk. MAANDAG om 9 uur de Hoogmis, om 4,45 gez. Vespers, om 5 30 Lof. DINSDAG, 3de Dinsdag van de Noveen, om 7 uur Antonius-mis met algemeene H. Communie, om 9 uur Hoogmis gezongen door 't volk, met preek, gebeden der Anton ius-noveen en aanbeveling der inteaties. De intentie's éénmaal ingestuurd, worden wekelijks afgekondigd. Om 4.45 gez. Vespers, om 5.30 plechtig Lof met processie en Te Deum tot sluiting van het 40-urengebed. WOENSDAG, Asch-Woensdag, ge boden vasten- en onthoudingsdag, om 7.30 Aschwgding, waarna de Hoogmis. VRIJDAG, le Vrijdag der maand, om 7.30 gez. H. Mis met litanie, 's Avonds om 5.30 Lof met acte van toewijding. Op de weekdagen zjjn de H. Missen om 5.30, 6.15, 7.en 7.30 uur. Dagelijks om 7.30 'n H. Mis voor klooster en weldoeners. Heden Zondag 7 u. H. Mis voor Johannes van den Berg. Maandag 6.15 H. Mis tot zekere intentie. 7 u. H. Mis voor Josina Hoffman. Dinsdag 6.15 H. Mis tot zekere intentie. 7 u. Hoogmis ter eere van den H. Antonius tot zekere intentie. Woensdag en Donderdag 7 u. H. Mis voor Josina Hoffman. Donderdag 7.30 plechtige Zieledienst voor de Weleerw. Pater Joachim de Moei, overleden in de St. Jozef kliniek te Brugge. Vrijdag 7 u. H. Mis tot zekere intentie. 7.30 Hoogmis tot zekere intentie ter eere van het H. Hart. Zaterdag 7 u. H. Mis voor Johan nes van den Berg. Derde Orde. ZONDAG. Heden vergadering der Derde Orde. 's Morgens om 9.30 uur. de H. Mis, welke zal worden opge dragen voor br. Henricus Poels en Zr. Josina Hoffman. Daarna vergade ring der mannen af deeling. 's Middags om 2.30 uur vergadering voor de vrouwen. MAANDAG en DINSDAG om half 3 biduur voor de leden der Derde Orde zoowel mannen al vrouwen, afgewisseld door gebed, lezing en zang. De Tertiarissen worden drin gend hiertoe uitgenoodigd. Men brenge het handboekje mee. De volgende maand inkleeding der nieuwe leden-. Zij, die zich tot de Derde Orde geroepen gevoelen, ge lieven zich vóór half Maart bij Directeur of Bestuursleden aan te geven. Jonge Derde Orde. Morgen ZONDAG om 2 uur in 't St. Josephgesticht, kerkelijke ver gadering, afdeeling meisjes. Tjjdens 't 40-urengebed iedere dag van kwart voor 11 tot kwart over 11, aanbidding, zoowel voor de jongens- als meisjesafdeeling. Voor de vele blijken van deel neming bij het overlijden en de begrafenis van onze geliefde Echtgenoote, Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, betuigen wij onzen hartelijken dank. P. H. VERBEEK en kinderen Venray, Febr. 1938. Districts-Arbeidsbeurs Kantoor: Marktstraat 10. GEVRAAGD 1 meisjes 15 j. v. hulp i.d. huish. 1 dagmeisje voor Venray. 1 kindermeisje 15 jaar 1 jongen 15 j. v. boerenwerk 1 boerenknecht v. Castenray 1 meisje 14-15 j. v. Maashees boerenknecht g. m. paarden omg. leerling kleermaker keukenmeid voor Tilburg 2 boeienknechten 1 burgerdienstmeisje 18 jaar 1 boerenknecht 16 jaar 1 flinke boerenknecht k. melken 1 slagersleerling 3 boerendienstmeiden Arbeidskrachten ten behoeve der landbouwers in Duitschland Boerenknechten voor Zuid-Limburg BIEDEN ZICH AAN Magazgnknecht v. graanhandel enz 2 wegenbouwers keukenmeid v. Venray of omg. 1 kantoorbediende 1 persoon voor het spittenjv. tuinen 1 huishoudster voor dadelgk 1' meubelmakerskn. 2 jaar a.h. vak 1 daglooner eenige dagen in de week losse arbeiders burgerdienstmeiden van 18,19 en 20 j. Metselaars, timmerlieden, dakdek. kers, grondwerkers, winkelbediende, opperlieden, sigarenmakers enz. enz. Voor de tewerkgestelden by de werkverschaffing: De kaarten zullen afgestempeld worden Woensdagavond ,.s. van half 8 tot half 9. U blijft toch in den nacht van 19 op 20 Maart a.s. niet thuis Allen op naar Amsterdam om hulde te brengen aan Woensdag 2 Maart na de Hoogmis van 9 uur. Trouwe opkomst verzocht. 55 Het Bestuur. Vastenavond Zondag en Maandag Gelegenheid tot opgeven als lid van een SPAARKAS. De Burgemeester van maakt bekend, dat ingaande het jachtseizoen 1938 bij inschrij ving voor den tijd van zes jaren wordt verpacht Inschrijvingen in gesloten en veloppe in te dienen vóór 1 April a.s. ter gemeentesecretarie. Vierlingsbeek, 24 Febr. 1938 De Burgemeester vnd A. J. JENNISKENS. Gedurende de Vastenavond Gedurende de Vastenavond Dinsdag om visch. goed bekend met alle voorkomend naai- en huiswerk, liefst omgeving Venray. Er wordt meer gelet op goede behandeling, dan op hoog loon. Adres Bureau ^an dit blad. met alle werkzaamheden op de hoogte. Hoenderstraat 8. TE KOOP stamboekzeug met 12 biggen bij H. Linders, Geijsteren. le nabouw Gouden Regen eet- en gedenat. voederaardappelen G. In 't Hulst, Hiept. 2 TE KOOE haard, kachels, eiken waschkast m. marmer en spiegel, man"»» kastje, eci<„ - Schoolstraat 36, Venray. TE KOOP JvR., 15 weken dracht. Wed J H. Muijsers, Merselo. aan telling 7 Maart, en P. J. Cox, Gouden Leeuw, Veulen. TE KOOP G. Peters, Oirlo F 18. TE KOOP 6 ongem. biggen W. Loonen, Leunen. Heeren.... voor 'n Hoed naar H. J. Ebberink (vh. A. Thielen) Prachtsorteering Bloemen, Kandelaars, Bloemvazen, Hoek- en rechte Schapjes. Tafeltjes, Bloempapier, Draad, Kaarsen, Lichtjes, Olie, Lampjes, enz. Wordt (huis bezorgd. Telefoon 64 in zwarf en gekleurd rri* (vh A. Thielen) Morgen Zondag Holth.-Smakt-Overloon Aanv 2 uur. Terrein W. Loonen. Na afloop begint in Café W. LOONEN een v fy-maak Zon ANNY hle supe of U >r harti iele W' emd i genos meer jet niet opt sb Zon iet SF e Ran; .•ia 8 ut eeimooii 5, ooi Ge Car Da cat Puike ditte b Aan! i i 4 naar de Grootste.1'

Peel en Maas | 1938 | | pagina 2