T &n KAARTEN Huis f© huur Costumière. Mierlo-Houf i F. J. VASKE-I BAKKERIJ TH. Wil D. Valk I VOOfiffik DANK aan v. tlb koop Vrouw en den H.' Bellefleur appelen Gerardus Binnenland. Advertentiën. Tiel Janssen Jac. Michiels Nieuwjaarsdag en Zondag 2 Jan. Café W. DIRCKX BIEDT ZICH AAN GEVRAAGD Jongen 16-17 jaar flinke Werkster Beschaafd Meisje TE KOOP 3 zware gemerkte biggen TE KOOP gemerkte biggen MIA EWALTS Kaarten om Café G plats van Dijck sto ">fperen 8 ct p.k. TEfjK zeug m "1 s*J GEVESTIGD op geb.u d Lood-, Zinkwerk, Wate|l< Verwarming. Merse!osc!ieweg II A Wafelen luxe-broodjjei Gebakjes, Cakebrob< Roomsoesen, Roomjb Maandag 3 Januari begint o: Ba!ans-Ö» ans-k/pruMr Glas-, Porc elein- en Emailr b* TE KOOP best maalkalf Van Noort's pootaardappelen TE KOOP Wintersport Voor Jok. Claessens lacq Coenst Aan houders van abonnementen zal een kaart ten hunne huize wor den aangeboden, waarbij zij verzocht zullen v/orden hun toeslag op hunne abonnementen, als aandeel in deze kosten van dezen extra-avond te willen voldoen, zooals steeds ge bruikelijk geweest is. Moge de getroffen regeling met aller medewerking het gewenschte resultaat opleveren. 100-jarig bestaan Pensionaat „Jerusalem" te Venray. In 1938 zal het honderd jaar ge leden zijn, dat de Eerw. Zusters Ursulinen zich te Venray vestigden en hier het bekende pensionaat „Jerusalem" oprichtten. Zeer vele jonge meisjes uit de betere standen van Nederland en het buitenland hebben er haar opleiding genóten en. velen onder haar worden, dank zij deze opleiding, vooraan staande vrouwen in de maatschappij. Dit honderdjarig bestaan zal niet ongemerkt voorbggaan Tot dit doel heeft zich een comité gevormd van 21 oud-leerlingen, onder leiding van mevr. Steins-Bisschop Herckenrath, voorzitster en mevr. P. HaanImkamp, secretaresse te Bergen op Zoom. GEVONDEN; smidshamer is bij J. van Gerven, O.Oostr. weg 45; twee rijwielplaatjes' zijn op 't politiebu reau. Aangeloopen: Foxterrier, is bij Beerkens, Veldstraat, een hond is P. v.d. Broek, Kempweg, Verloren: rozenkrans, Draalstraat 12. GEVONDEN een rozenkrans. In lichtingen Maréchaussée-kazerne. Diefstal. Een meisje, dat in de Schoolstraat even haar rijwiel onbeheerd voor een woning liet staan, kwam tot de ontdekking, dat haar boodschaptasch met beurs waarin f 10,van de fiets verdwenen waren. Rechtbank te Roermond. Voor den Politierechter te Roer mond stond Woensdag terecht: A. C. P. 45 j, huisvrouw R. te Maashees, wegens diefstal van een paar rozenkransen van M. van Melis uit Helmond, gepleegd te Venray. Eisch en vonnis f 10 of 10 d.h. Aanbesteding. Donderdag werd aanbesteed het bouwen van een winkelhuis aan den Stationsweg voor den heer G. v. Soest. Er waren 18 inschrijvers. Hoogste Rutten, Oirlo f 6650, laagste Theu- nissenGocren Ysselsteyn f 5174. Biljartliefhebbers. Zondagavond zal de beroemde bil- jartmeester Maxini in Hotel Schaef- fers een biljart-séance geven. Zie advertentie. JamboreeJïlm. In aansluiting op het bericht van de filmavond te geven door de R.K. Verkenners te Venray op 6 Januari in Luxor, deelen we nog mede, dat behalve de reeds gemelde films ook de officieele Jamboree-film gedraaid wordt. Deze officieele film wordt uit sluitend aan de verkenners verhuurd en is dus niet de film die hier in Venray reeds op enkele plaatsen ge draaid is geworden Prijzen namiddagvoorstelling Kinderen onder de 12 jaar 10 en 20 cent, boven de 12 jaar 25 en 50 cent. Avondvoorstelling75, 50 en 25 ct. In de namiddagvoorstelling wordt alleen de Jamboree-film en de „The Gang Show" vertoond. Beugelbond Venray Uitslag van deze week: Venray IYsselsteyn 3—5 HeideLeunen 6—2 In de eerste partgen was Venray I goed tegen de kampioenscandidaten opgewassen, maar de laatste partijen werden zeer slecht door Venray I gespeeld. Heide voldeed aan de gestelde ver wachting door van Leunen te winnen met 62. Ysselsteyn 7 6 0 1 12 3818 Heide 7 5 1 1 11 37—19 Leunen 7 2 1 4 5 2333 Recht d. Zee 7 1 3 3 5 24—32 Venray I 8 0 3 5 3 2341 Uitvoering Operette „De Boschkat." Voor een propvolle Patronaatszaal heeft Venray's Gemengd Koor op 2e Kerstdag haar jaarlijksche feestavond mogen geven. Gewend als we steeds zgn van „Polyhymnia", dat zulk een avond steeds is, een avond van waar kunstgenot, zoowel op muzikaal als tooneelgebied, dit jaar mogen we wel zeggen, overtrof het gebodene ieders verwachtingen en is weer zeker door „Polyhymnia" het aller beste gegeven wat er redelijkerwijze te verwaenten was. In de keuze van de aardige operette „De Boschkat" is het Gemengd Koor al zeer bijzonder gelukkig geweest en de vele toeschouwers zullen nog lang met genoegen terugdenken aan deze welgeslaagde feestavond, want, wat „Polyhymnia" met de sympa thieke medewerking van „Euterpe", onder de bekwame leiding van Dir. Welting en regisseur den Heer P. van Opbergen, met deze operette gepresteerd heeft, heeft, ieders be wondering en groote voldaanheid opgewekt. Werkelijk, het was prachtig, het was schitterend, 't was af. Wat een samenwerking moet er geweest zijn om alles zoo ingewerkt te krijgen, gezien dat alle leden mee deden. Wat is er genoten van het heerlgke stemmetje en mooie spel van Neeltje „de Boschkat", dat ons thans voor het eerst bij „Polyhymnia" geopen baard werd. Van welk een beschaafd spel en mooie zang deed ons ook „Annemie" genieten. En wat te zeg gen van Dries Ook al een debutant. Was 't niet ontroerend te zien hoe zoo'n struische kerel moest vechten voor „zijn liefde." Wat gaf boer Wouters niet 'n prachtige type te zien, maar ook de overigen waren allen voor hun rol „geknipt." Allep hier te noemen is ondoenlijk. Solo's, duo's en samenzang, we heb ben ervan genoten. Wat een heerlijke, kostelijke tooneeltjes, 't was in één woord è,f. De boerenkermis, het zg. kransen of bogen enz., wat kwam het alles prachtig uit, op het door eenige leden geheel belangeloos ont worpen en uitgevoerde decor. „Polyhymnia" van harte proficiat, i ga zoo door, de krachten zijn er voor en Uw roem zal gehandhaafd blijven. Resumeerende, tevens alle moeite, zorgen en kosten aan deze operette besteed, die zoo geweldig in de smaak van het publiek viel, getuige het vele en langdurige applaus, zou het toch., heel jammer zijn, als dit alles voor één avond geweest is. Hoevelen zijn er niet teleurgesteld moeten worden wegens 'gebrek aan plaatsen. We gelooven zeker, dat, als deze operette nog een keer gegeven wordt, „Polyhymnia" weer een volle zaal trekt en in dit geval zou ik iedereen willen aanraden, die om de een of andere reden nog geen ge legenheid heeft gehad het te zien, ga er heen en geniet. En met boer Wouters zou ik zeggen: „is dat nou 'n avond of is 't dat niet." Een voldaan toeschouwer. Horster veemarkt. De omstandigheden in aanmerking nemende, was de totaal-aanvoer goed, De prijzen ws.ren iets minder dan verleden week. 2 Dragende koeien en vaarzen van f 2?0 tot f290; vet vee met prijzen .-.an 70 tot 76 cent per Kg. geslacht. Jongvee f 130 tot f 180. De handel goed. Biggen prijzen van f 15 tot f 19. Ook hierin vlotte handel. GEYSTEREN. Vrijdagavond zal alhier in zaal Bergmans een ont wikkelingsavond worden gegeven- Spreker Aalmoezenier N. Wolfs uit Maastricht. WANSSUM. De collecte ten bate van de Baby-uitzetten bracht alhier f 45 op. Uitslag aanbesteding voor het bouwen van een pastorie. C. Reinders Wanssum f 10287 Gebrs. Kersten f 9880 F. v. Enkevort f 9829 Th. Vissers en Zn. f 9579 Gegund aan laagste inschrij vers. OVERLOON. Maandag werd al hier de oudste inwoonster Mej. D. Bloemen naar haar laatste rustplaats gedragen. Zij had den ouderdom van 92 jaren bereikt. Door onze gunstig bekend staande tooneelvereeniging zal op 2 en 3 Januari worden opgevoerd „En waar de ster bleef stille staan". Het is meermalen gebeurd, dat de zaal te klein Dleek te zijn. Wie dus van dit Kerstspel wil genieten, zorge om zes uur aanwezig te zgn. chocolade. De ouderen ontvingen bonbons en de mannen kregen ieder ter herinnering een plateelemaschbak. Maar ook de zusters werden niet vergeten. Alierlei verschillende ge schenken werden haar overhandigd. Op den Tweeden Kerstdag zijn de wacht worden. Deze film wordt alleen vertoond voor de aangeschreven ledeD, van klein- midden- en groot-Patro naat Jongelingenvereeniging en Goud pluvier alsook voor de VerkenDers en Studenten (Parochieele K. J. C.) Jongens beneden 11 jaar kunnen Koningin en de Prinses uitgereden wij niet toelaten. Breng dus geen naar de omgeving van den Zeebur- gerdrjk, waar Zij geruimen tijd ge wandeld hebben. Later reden zij naar den Nieuwen Wandelweg, waar de Vorstinnen even eens een korte wandeling hebben gemaakt. voor verkregen gunst Prins Bernhard en z'n broer. Het schijnt waarschijnlijk te wezen, dat Prins Aschwin deze weex een bezoek aan Zijn broeder zal brengen, indien althans de toestand van Prins Bernhard zulks veroorlooft. Het zou dan in het voornemen van Prins Aschwin liggen de jaarwisseling in ons land door te brengen. Stijgende werkloosheid. Een droef feit valt op het einde des jaars te constateeren: de werk loosheid stijgt weer onrustbarend. Blijkens de cijfers van het Centraal Bureau voor .de Statistiek was het aantal ingeschreven werkloozen eind November 1937 33.000 kleiner dan November 1936. Vergeleken bij eind October 1937 steeg het echter met 45.000, welke stijging die van ver leden jaar overtrof (25.000), terwijl zij ook grooter was dan in 1935 (33.000). Het betreft hier de geheel werk loozen, bij alle organen der openbare arbeidsbemiddeling als werkzoekende eind November 1937 ingeschreven. Opgemerkt zij, dat niet alle werk loozen in Nederland zich als werk zoekende bij de openbare arbeids bemiddeling laten inschrijven. Colijn verkouden. In verband met de verkoudheid, waaraan minister Colijn lijdende is, moet hij nog thuis blijven en woont hij de kabinetszitting nog niet bij. Voor slechts 10 cent kunt U nu kennis maken met de zoo voortreffelijke kou-, griep- en pijnverdrijvende „MIjnhardtjes" (hartvormige cachets). Tijdelijk proefdoosje 10 ct. Bij Apoth. en Dro'g, Burgerlijke Stand Venray. Aangiften van 23 tot 30 Dec. GEBOREN Joseph A. N. Min, Leeuwstraat Theodorus W. Ch. Voermans, Hoogriebroek Johanna M. M. Peeters, Lull Petronella J. Drabbels, Langstraat Gerarda Ch. Gielens, Heide Joseph H. M. Hoex, Oostrum Johan K. J. Arts, Patersstraat Maria P. H. Janssen, Heide OVERLEDEN 1 patiënt St. Servatiusgesticht Uit de gijzeling ontslagen. De journalist Hansen is Woensdag avond in vrijheid gesteld. Emigratie naar Frankrijk. In verband met in den laatsten tijd gemaakte propaganda voor emigratie naar Frankrijk wordt allen, die over wegen naar Frankrijk te verhuizen, ernstig aangeraden, ter vermijding van moeilijkheden en in hun eigen belang, zich ter zake met den rijks- landbouweonsulent, dr. A. Sevenster, 85 Rue de Grenelle te Parijs, in ver binding te stellen, alvorens tot emi gratie te besluiten. Mond- en klauwzeer-sterfte stijgt. Het Hbl. verneemt, dat sedert het begin van de huidige epizoötie door de drie groote destructoren (Bergum, Son en Overschie) reeds 12.430 dieren zijn vernietigd, welke zijn gestorven als direct of indirect gevolg van mond en klauwzeer. Bij dit aautal van 12.430 komen nog de cijfers van de kleinere destruc toren als Barsingerhorn, Amsterdam, Purmerend, Midwoud, winterswijk, Uithoorn en Dordrecht, benevens de sterfgevallen in de streken, waar nog niet wordt gedestrueerd. b.v. Zeeland. Tijdens de groote mond- en klauw- zeerepizoöte van 1911 stierven 17.400 runderen en varkens. Mond- en klauwzeer niet aangegeven. Wegens overtreding van de veewet hadden zich Woensdagmorgen voor het Bossche kantongerecht niet min der dan 21 boeren te verantwoorden, nadat de vorige week voor dezelfde overtreding 'n vijftal boeren terecht stonden. De overtreding bestond hierin, dat zij koeien, welke met mond- en klauw zeer waren besmet, zonder vergun ning van de eene wei naar de andere hadden vervoerd. Ook hadden som migen verzuimd door aanplakking bekend te maken, dat hun runderen waren besmet. Anderen weer hadden bg. de politie geen aangifte gedaan. De ambtenaar van het O.M. eischte tegen de meeste verdachten een geld boete van 75 gulden. De kantonrech ter hield er rekening mee, dat de boeren er toch al hard voor zitten en veroordeelde het meerendeel tot tien gulden boete. Het Kerstfeest. Het Kerstfeest heeft voor ons dit jaar een treffende noot gehad door de wijze waarop het in den kring der koninklijke familie werd gevierd. Deze kring was dit jaar wel zeer uitgebreid, tenslotte behoorden alle verpleegden van het Burger ziekenhuis te Amsterdam er toe. H. M. de Koningin en Prinses Juliana hebben met Prins Bernhard opgezien tot denzelfden Kerstboom. Ook zijn de hofdames van H. M. de Koningin bij alle patiënten in het ziekenhuis langs geweest, informee rend naar hun toestand. Beladen met geschenken gingen zij rond. Vooral voor de kinderen was kleinere broertjes 11 jaar zijn. Voor de jongens van de gym nastiek geldt hetzelfde. Dus alleen de oudere aspiranten (boven 11 jaar) kunnen tegen gewone contributie deze film bijwonen. Alle kaartjes 's morgens afgehaald zijn en de ach terstallige contributie eerst aange zuiverd worden. Dinsdag 1/i8—l/2ll Goud-Pluvier als gewoon. Degene, die de film wenscht te zien, moet daarvoor Zondagavond komen daar wij de film maar een dag kunnen hebben. Woensdag 1/i7l/28 Jongewacht- groep. Paterskerk ZONDAG, feestdag van den Zoeten Naam Jezus. De H.H. Missen om 5, en 7 uur, om 8.15 de Hoogmis. Gelegenheid om te biechten aan de Evangeliezijde. Om 4.45 gez. Vespers 5.30 Lof. DINSDAG gedurende de uitstelling van 't Allerheiligste te verdienen volle aflaat. Om 7.30 gez. Antonius - mis. 's Avonds om 5.30 gez. Vespers en Lof ter eere van St. Antonius. DONDERDAG, feestdag van de H. Drie Koningen, gen. absolutie, de H.H. Missen om 5, 6 en 7 uur. Om 8.15 pl. Hoogmis, 4.15 gez Vespers, 5.30 Lof. VRIJDAG om 7.30 gez. H. Mis, om 5.30 gez. Vespers en Lof. Op de weekdagen zgn de H. Missen om 5.30, 6.15, 7.en 7.30 uur. Dagelijks om 7.30 'n H. Mis voor klooster en weldoeners. Dinsdag 6.15 H. Mis voor J. Noyen. 7 uur ter eere van St. Antonius tot zekere intentie. 7.30 de gez. Anto- niusmis voor herstel van een zieke. Donderdag 7 uur H. Mis voor Ma thijs Custers en zijne dochter Mina. Vrijdag 7 uur H. Mis voor Hen- drika Niesen. Kerkelijke Diensten. Parochiekerk. Gironummer 136144. Heer der week: Kapelaan Kuepers. ZONDAG de H. Missen om 6, 7, 9 en 10 uur, 7 uur H. Mis en generale H. Communie van de man nen der H. Familie, opgedragen voor J. Noyen, 2 uur groote Congregatie, half 3 Kinderlof, 6 uur Lof en pro cessie, MAANDAG half 7 zielmis waarna processie over het kerkhof, 7 uur leesmis, half 8 besteld jaarg. voor Gerard Janssen en Maria Gabriëls, 8 uur jaarg. voor Hend. Verblakt, kwart na 4 Lof. DINSDAG half 7 leesmis, 7 uur leesmis, half 8 besteld jaarg. voor Peter Joh. DerksWismans, 8 uur besteld jaarg. voor Nico Bekkers. WOENSDAG half 7 leesmis, 7 uur leesmis voor Wed. Gel lings, half 8 besteld jaarg. voor de vrouw van Godfried Verstralen, 8 uur jaarg. voor Peter Dekkers. Biechthooren van 45 uur. DONDERDAG feest der H. Drie koningen, de diensten als op Zondag, 7 unr Sacramentsmis met generale H. Communie voor alle schoolkinde ren, 9 uur H. Mis, toegankelijk voor iedereen, 2 uur Kinderlof. Van 7—8 H. Uur. VRIJDAG 1ste der maand en ver eering van het H. Hart van Jezus, half 7 gezongen H. Mis ter eere van het H. Hart, 7 uur leesmis, half 8 besteld jaarg. voor de vrouw van Jacobus Kersten, 8 uur gestichte leesmis ter eere van het H. Hart, kwart na 4 Lof en eerherstel aan het H. Hart. ZATERDAG half 7 O. L. Vrouw- Mis. 7 uur leesmis voor Joh. Noyen, half 8 jaarg. voor Petronella Smits, kwart na 4 Lof. K. J. V. ZONDAG na de Hoogmis biblio theek, half 7half 8 aspirantenclub. MAANDAG 8 uur vormingsclub Gemma Galgani. DINSDAG 2 uur Naaikrans, half Odaclub, half 8 toneelrepetitie 2de, 3de en 4de bedrijf. WOENSDAG 8 uur vormingsclub, Mariaclub. ZATERDAG Priesterzaterdag. Poetsen door Mariaclub. K. J. N. ZONDAG 3 uur Mar. Philippetto, Agnes en Theresiagroep. WOENSDAG half 3 Rosa v. Lima. CONGREGATIE. ZONDAG 2 uur groote Congregatie ZELATRICEN TSING TAO. Zondag na de Hoogmis zang repetitie. Patronaat, Bij het begin van het nieuwe jaar wordt Taan alle leden Gods rijksten zegen töegewenscht door Directeuren Leiders. Nieuwjaarsdag geen patronaat. Zondag: van 1112 Leesbibliotheek Tevens afhalen van kaartjes voor de film die 's avonds om 4 uur ge draaid ivordt Spannende 8-acter en kluchten. We kunnen deze film maar 1 dag mee, die geen Noveen der 3 Weesgegr. door 8 Districts-Arbeidsbeurs Kantoor: Marktstraat 10. GEVRAAGD 1 dagmeisje 1 paardenknecht voor Paschen Arbeiders bekend met eikenhout- bosschen te hakken. 1 boerenknecht en meid v. Wansum 2 bekw. boerenknecht g. k. melken Arbeidskrachten ten behoeve der landbouwers in Duitschland Boerenknechten voor Zuid-Limburg BIEDEN ZICH AAN 1 huishoudster voor dadelijk 1 burgerdienstmeid 25 j. v. dadelijk 1 boerenknecht 17 jaar 1' meubelmakerskn. 2 jaar a.h. vak 1 daglooner eenige dagen in de week 1 boerenknecht v. direct of Paschen 1 werkmeisje 1 boerendienstmeisje 15 j. v. direct 2 boerenknecht v. direct of Paschen 1 jongen 14 j. v. boerenwerk losse arbeiders 1 kindermeisje 14 jaar 4 dagmeisjes burgerdienstmeiden van 18,19 en 20 j. Metselaars, timmerlieden, dakdek kers, grondwerkers, winkelbediende opperlieden, sigarenmakers enz. enz 6 boerenknechten voor Paschen. Voor de tewerkgestelden bij de werkverschaffing: De kaarten zullen afgestempeld worden Woensdagavond van half 8 tot half 9. Ondertrouwd en Venray, 31 Dec 1937. Huwelijksvoltrekking in de Parochiekerk te Venray Dinsdag 25 Januari 1938. 14 om wild, plats en andere mooie prijzen in LEUNEN. 15 gelegen aan de Langstraat. Te bevragen bij Wed. Nico Bekkers, Grootestraat 34. 00 (linke boerenknecht die goed met alle voorkomend werk op de hoogte is. C. Linders, Merseloscheweg M lb. die kan melken. J. Aerts, Veldstraat 3. OBVKAAGD voor Vrijdags. Adres Bureau dezer. gevraagd voor den dag, in klein gezin. Bekend met de keuken en tafel dienen. Brieven onder no. 88 bureau van dit blad. J. Jenneskens, Brukske. Wed. J. vd Boogaard, Lull. TE KOOP perceel weiland groot 16 a., belend Hoedema- A. Arts, Endepoel kers en Merselo hoenderstraat 21. 310 TB KLOOF een scheuteling keus uit twee. G. van Lierop, Langeweg 39. Ondergeteekende maakt be kend dat zij zich heeft gevestigd als Costumière en houdt zich beleefd aanbevolen voor het ma ken van alle voorkomende dames- en kimderklee- dang. Zij hoopt door nette be diening de gunst van velen te verwerven. Veldstraat 6. Gedipt. Costumière der Eerste Ned. Modevakschool-Vereen. De wedstrijd v. d. dag! uat ecu «cov. iig vv.~i.izvu auuu <w" UCUUCU, Z.UUUQL, auc ICUCU yxjyja. vi»u rast met suikergoed en heerlgke Goud pluvier) alléén ZoDdag ver-Elltrée 20 ct., werkloozen 10 ct. Nieuwjaarsavond Heide. TE KOOP Kinderwagen zoo goed als nieuw. Schoolstraat 2. 10 cent per kilo L. Backus, Stationstraat 23. ongemerkt .1 S 1 G Peters, ir Vanaf 27 December Vlugge afwerking. Vaktyin Beleefd aanbevelend, L Telefoon 93 Thans koopjes als nooit te\ o 4 doozen Bico Schoenpoets (zeer g-Jjie 9 Kleerhangers met dwarslat 9 rol Closetpapier (125 gram per r~j I) 7 rol Closetpapier (150 gram per J.J 4 spel Speelkaarten, iets aparts '4 6 zware Pansponsen A 4 Tassen met oor, zwaar groot moer-el 15 Indian Scheermesjes, zeer goed f. 1 Scheerapparaat met mesje, iets fij is 1 Scheerkwast met 1 stuk Scheerzeep 4 pakken Lucifers 1 houten Lepelrek met lepels, spotpïjlij 1 Schrijfbloc, 1 tl. inkt, lpenhoude f 9 Notitieblocs, spotprijs 7 Notitieboekjes 4 rol Kastrand met 1 docje punais:j','n 2 rol Kastpapier etten ofgeruit m. I 7 pakjes Schuurpapier, zer goea- |- 16 doosjes Punaises 1 Kladbloc 500 vel 1 bus Schura, 1 doos Bij schoen(Sf 1 gummisnons 1 pak Bico Kaarsen en lpak KeWjVs 13 stukken Toiletzeep 1 Zakbatterij compleet 1 zeer mooi Lepelvaasje e 4 verctirjfüx 25 alluminium lepeltjes 5 bussen Schura merk W 'f 3 potjes Meubelwas, zeer;oed 10 zakjes Waschblauw 9 pakjes Chloor voor de ïsch 144 stuks Waschpennen 100 stuks prima Enveloopi 2 prima Dweilen 30 ct. Kamerv g 1 Kolenkit met handgrepei 1 Kolenkit met hengel 1 Huishoudtrap 6 treden Eet. 1 1 groote doos Boenwas ,l£ct. 1 gr.: 1 mooie groote Boenmops 1 groot biezen Koffer Zie de taiag»! H. van Meijel, Merselo. Vraagt steeds AgentM. van Gerven, Berg weg Zondag 2 Jan. 2 uur Sportterrein Leu-ischeweg Eindstraat 12: nóg enkele Haardkachels tegen elk aannemelijk bod. Ledikanten vanaf 2 gld. Tafels vanaf 2 75 gld. Leg- en hangkasten, Wasch- machines vanaf 5 gld. Petrol, en electr. lampen. Kinderledi kanten 3 gld. Nog enkele Kin derwagens aan spotprijzen 1- en 2-persoons matrassen dat een feest: zij werden allen ver- hebben, zoodat alle leden (ook van Schaatsen extra fijn groote maat f 1.25 Hak- en teenleer met band compleet 48 ct Bob-sleeën f 2 25 ReuzensorteeringKunstschaatsen N. J. kaarten 10 voor 10 ct. Speelkaarten 5, 8, 10 ct. fh V2Pon(J ^ndelkra^e «koop van

Peel en Maas | 1938 | | pagina 2