Wollen Deken WOL n Hoed n Pet De Valk I D.O.S. Deurne Jonge Boeren LEUNEN ZAAD enz. De Cea-Mop H. Ebberink Th. Wintels GLAS Joh. Claassens- PETROMAX pri Schapenvlees Advertentiën. Paardenverzeicer. Openlijk dank COSTUMIÈRE. Alg. Vergadering alle soorten Mefselsfeenen Steenfabriek Het Veuien. BIEDT ZICH AAN jongen v. 17 jaar P. Hendrix Foor n Fijn van smaak Speculaas 25 ct. Groote Ontbijtkoek 25 ct. Taai Taai 20 ct. Borstplaat 25 ct. Bakkerij Th. POUWELS r oor H. EBBERINK Kees Henskens-Arls Figuurzagen Th. Pouwels noo dig H. EBBERINK Keulsche Inmaakpolten Winler-arlikel en Goumans' Roomflai EEN WONDER van#'is Oud-Hollandschtfcu Th. Pouwels* Hüfel Gedurende de wintermaanden wederom geregeld verkrijgbaar Schapensoepvleesch 30, 35 ct Schapencotelelten 40 ct Schapenschouder z.b. 50 ct Schapenrug (opgem 55 ct Schapenbout z.b. 60 ct alles per pond. Iets aparts! Natuurlijk van Slagerij Chr. Goumans den, dat de nakeuring van springstie- ren alhier zal plaats hebben op Woens dag, 27 Oct. 1937, des voormiddags te elf uur, op het Henseniusplein. Venray, 12 October 1937, De Burgemeester van Venray, G. H. HOUBEN 1. b. Het auto-ongeval op den Tienrayschen dijk te Horst. Dinsdag heeft de Rechtbank te Roermond de 21-jarige M. H. G. J., chauffeur te Venray, terzake het doodrijden van den heer P. van den Bergh, burgemeester van Meerlo op den Tienrayschen dijk onder Horst in den avond van 16 Mei j.l. veroor deeld tot 6 maaDden gevangenisstraf en intrekking van het rijbewijs voor den tijd van een jaar. De Officier van Justitie had tegen J. negen maanden gevangenisstraf geëischt. Gevonden Een sigarenkoker terug te bekomen bij J. Jacobs Paterslaan; Een rijwiel plaatje bij Coenen Hofstraat; Een rijwielplaatje bij H. Oudenhoven Leunscheweg 19; Een goudenring gemerkt F. J. N. v. d. M. bij de Wed. Jacobs Lull. Bestuursverkiezing Water, schap N.L. Beken. Woensdag werd de stemming ge houden voor het bestuur van het Waterschap. In Venray werden uit gebracht totaal 590 stemmen, waar van 1 blanco en 1 ongeldig. De door de Boerenbonden geadvi seerde candidaten werden met groote meerderheid van stemmen gekozen en wel de volgende personen: A. Poels, Hofstraat 476 stemmen H. Janssen, Hens.pl. 425 P. v. Dijck, Ysselsteyn 442 G. Houben, Veulen 489 J. Loonen, Oostrum 444 P. Pubben, Merselo 491 Tb. Peters, Oirlo 390 G. Reint:es, Leunen 332 P. Steeghs Castenray 438 G. Wismans, Heide 459 Te Horst werden gekozen de heeren Burgem. van Grunsven, H. Drabbels, J. Ambrosius, P. Jenneskens en Jac. Vullings. Te Sevenum de heeren Burgem. Everts. P. Haenen, P. Nabben, L. Verstappen, H. Obers, W. Lucassen. Ontwikkeiingsavonden. A.s. Maandag, 18 October, heeft het Bestuur trvt het houden van een spreekbeurt uitgenoodigd den be kenden Declamator Paul Hufdie in het herdenkingsjaar van den groot- eten Nederlandschen dichter een Vondelavond geven zal, waarop het grootsche leven en de prachtige werken van Vondel besproken zullen worden, werken, die na Vondels overgang tot het Katholicisme toe nemen in groote rijkdom en diepte van gedachten. Deze moeilijke taak is den Spreker wel toevertrouwd, hetgeen men kan afleiden uit de verschillende berich ten in dagbladen, die alle met lof het optreden van den heer Huf vermelden. Het zal Maandag dan ook druk zijn in het Patronaat, daar behalve abonné's en kaarthouders ongetwij feld vele belangstellenden zullen komen. (Zie advertentie) TOONEEL. Een goed tooneelspel mag er zijn. Als waarborg daarvoor, kunnen wij nu reeds melden, dat de bekende tooneel-vereeniging „St. Servaas", onder deskundige leiding van Br. Berachus, een welverzorgde uitvoe ring zal geven in en ten bate van het Patronaatswerk, op Zondag 24 October a.s. Zulks is een waardige afsluiting van het 25-jarig bestaansfeest, wat we nog des te meer op prijs stellen, daar Huize Servatius op deze geheel belanglooze en royale wijze het pa- rochieele jeugdwerk weet te dienen. Wanneer Br. Berachu3 met zijn jongens voor 't voetlicht treedt, dan zegt dat genoeg en staat ons dus weer een genoeglijke en hoogstaande tooneelavond te wachten. Zie advertentie en aanplakbiljetten. „Schinderhanoes" Door Venray's Mannenkoor is de operette „Schinderhannes" in studie genomen en het ligt in de bedoeling deze op 11 en 12 Dec. op te voeren. Dit bericht zal ongetwijfeld zeer velen genoegen doen, diar menigeen deze oude bekende operette, waaraan men nog prettige herinneringen zal hebben uit vroegere dagen, nog eens graag zal willen zien en hooren. Zondag 17 Oct. 2 uur Terrein Leunscheweg. Enlrée 20 ct. Aan de ingezetenen v. Venray. De St. Vincentiusvereeniging doet bij deze een beroep op de milddadig heid der ingezetenen. De winter staat voor de deur en velen zijn door werkloosheid en de stijging van de levensmiddelen en kleedingstoffen niet in staat 't noodige te koopen. Hoe dankbaar zouden velen zijn voor een kleedingstuk, dat nu misschien bij U als afgelegd in kast of kist opgeborgen ligtDe St. Vincentius vereeniging belast zich gaarne met 't uitdeelen. Mogen we in den loop der week eens komen aankloppen By voorbaat danken wij U. Namens de St. Vincent.-vereeniging E. Messemaekers, Secretaris. R.K. STAATSPARTIJ. Ter voorbereiding eD inzet van de winteractie der Kiesvereenigingen, zullen op Zondag 24 Oct. te Venray en Horst belangrijke vergaderingen worden gehouden en wel te Venray om 5 uur in het Ratronaat en te Horst om half 8 in het Patronaat. Op deze vergaderingen zal als spreker optreden dhr. J. Fouraschen, secretaris v.d. R.K. Limb. Kiezers- bond, terwyl de kring-propaganda leider, dhr. J. Boots, eene korte in leiding zal houden. Deze vergaderingen worden op de eerste plaats belegd, voor besturen der Kiesvereenigingen en propagan disten uit den geheelen Kieskring Horst en verder voor allen, die aan den uitbouw en versteviging van de R.K. Staatspartij wenschen mede te werken, terwyl ook andere belang stellenden welkom zijn. Het doel van deze vergaderingen is, om naast de bespreking van de voeren actie en propaganda, de afd. besturen en propagandisten voor zooveel noodig, tot meerdere activi teit aan te sporen, om daardoor tevens meerdere belangstelling en waardeering voor de R.K. Staatspar tij bij de kiezers te verkrijgen. Nog te veel afdeelingen zijn er, die tel kens na een gehouden verkiezing weer insluimeren, wat in de toekomst moet voorkomen worden. Moge de verschillende afd. besturen en propagandisten zich hun taak be wust zijn en toonen, dat zij tot actie en propaganda willen medewerken, door allen op een van bovengenoem de vergaderingen aanwezigen te zijn. Loterij Patronaat. Nog altijd staan eenige prijzen te wachten op de gelukkige winnaars. Controleer daarom even uw loten en haal de prijzen zoo spoedig mogelijk af aan het Patronaat. Prijzen, welke nog niet zijn afgehaald vóór Zondag 24 Oct. vervallen aan 't Patronaat. Ballon wedstrij d. Reeds eenige kaartjes zijn binnen gekomen, maar lang niet van allen. Degenen, die deze nog in hun bezit hebben, gelieven deze af te geven aan het Patronaat. Inlevertijd is ge steld tot en met Woensdag 20 Oct. Onder de dan aanwezige deelnemers zullen de prijzen toegekend worden as i de verst-afgedreven ballonnen. Uitslag volgende week. Operatrein naar Duisburg. Zaterdag 13 Nov. a.s. zal wederom een operatrein loopen naar Duisburg, alwaar zal worden opgevoerd „Der fliegende Hollander," romantische Opera van Richard Wagner. Aanmelding tot uiterlijk 5 Nov. a.s. aan het Bureau van dit Blad. Fruitveiling Oostrum-Venray. Ster-reinetten AI van 11.4012.30; ±5 I 11.10A grof 11.00—11.10A II 10.60—10.90 B II 8.90—9.20 C II 7.00—7.30Val goed 4.00—6.80 4.00 —6 80; licht gekl. 5.30—8.20; Belle fleur I 5.30—6.50; id. II 2.90—3.50; id. val 2.904.40Ossekoppen 4.60— 5.60 id. II 3.90Rabouwappeien I 5.50—6.00; id. II 3.30—4.90; Court- Pendu I 5.20—6.90 id. n 2.70—5.20 Goudreinetten I 6.407.10id. II 5.10—5.70 id. val 4.00 Fransche zure I 4.40id. II 3.20St. Remi-peren 5.80Nouveau Poiteau 5.00 id. II 3.50Liège Pont I 12.90 id. II 3.80 Stoofperen 3.004.90; Bergemotperen 3.70—5.20 Noten 0.29—0.32. Geslaagd. Aan de Modevakschool voorVenlo en Omstreken, gevestigd te Venlo, Nieuwstraat 31, Directrice R. Brou- wer-Schippers, slaagden de dames H. G. Crooymans van Overloon en M. E. A. Janssen van Merselo voor het diploma Costumière, in het Costuum, Mantel vak en Kinderklee- ding. WANSSUM. Zondag j.l. na de Hoogmis werd door de Voorzitter van de Stoomzuivelfabriek„H. Maria" te Oostrum onder een toepasselijk woord het diploma uitgereikt aan de leerlingen van de melkcursus alhier. - Met ingang van 11 October zijn alhier overgeplaatst, resp. naar Venlo, Roermond en Maastricht, een 10-tal manschappen van de politie- troepen. In den loop der week komen wederom nieuwe -manschappen. GEIJSTEREN. Alhier werd de Landbouwwintercursus geopend. Bij deze opening waren aanwezig de Zeereerw. Heer Pastoor en Burge meester en het bestuur van den Boerenbond van Wanssum. OVERLOON. Donderdag 21 Oct. s. zal alhier door de Eerw. Paters Missionarissen van Mill-Hill een Missiefilm worden vertoond in 't Patronaat, 's Middags 2 uur voor dames en 's avonds 7 uur voor heeren. OVERLOON. Maandag werd in het klooster op feestelijke wijze de 90ste verjaaidag gevierd van den heer B. Bloemen, 's Middags bracht de fanfare „Vriendenkring" „Nades" een sere nade. HORST. Dinsdag eischte de Offi cier van Justitie te Roermond tegen den aldaar gedetineerde iamiddels ontslagen kantonnier J. A. W., 40 jaar, van hier, terzake misdrijf van art. 247 van het Wetboek van straf recht drie jaar gevangenisstraf. j Uitspraak over 14 dagen. Veulenmonstering te Horst. Woensdag had onder groote be langstelling te Horst de Veulen monstering plaats van de Hengsten- houderij Venray, Horst, Sevenum e.o. Kampioen 1937 Hermida, eig. A. Poels, Venray. Kampioen 1936 Jeanne van Jans- lust, eig. A. Poels, Venray. Kampioen 1935 Jenny, eig. J. van Wanroy, Broekhuizenvorst. De prijswinnaars waren Wisselplaquette van Jan Poels Hermida, eig. A. Poels, Venray. Deze wisselplaquette wordt ge schonken aan het beste veulen van de afstammelingen van Dompteur, de laatst aangekochte hengst door Jan Poels z.gdie voorzitter was van de associatie. De plaquette moet drie maal gewonnen worden om definitief eigenaar te zijn. CAT. I. Afstam, van Avenir du Forest. Merrieveulens geb. in 1937. 1 Anny van Oyen, eig. E. CaUen, Oyen2 Avina van Rongenhof. eig. Tan Burgers, Veulen2 Lizetta van Avenir, eig. G. Raedts, Sevenum 3 Elley van Helpeney, eig. J. G. Soberjé, Horst; 3 N, N., eig. P. J. Steeghs, Castenray. CAT. II. Afstam, van Avenir du Forest. Merrieveulens geb. in 1936. 1 Jeanne van Janslust, eig. A. Poels, Venray2 Rozet van Speelhof, eig. M. Tacken-Weys, Meterik. CAT. IH. Afstam, van Dompteur Delcour. Merrieveulens geb. in 1937. 1 Hermida, eig. A. Poels, Venray 2 Dompteurs Stientje, eig. J. van Bree, Ayen-Bergen2 Irma, eig. P. A. Jenniskens, Meterik3 Rolfine, eig. P. Leijsten, Sevenum3 Lies, eig. W. Thielen, Castenray. CAT. IV. Afstam, van Dompteur Delcour. Merrieveulens, geb. in 1936. 1 Marie van Beek, eig. J. v. Osch, Merselo2 Miep van St. Leendert, eig. P. J. Rutten, Wanssum 3 Silvia van Oijen, eig. J. van Wanroy, Broek huizenvorst 3 Nelly van Ysselsteyn. eig. G. H. Vergeldt, Ysselsteyn. CAT. V. Afstam, van Dompteur Delcour. Merrieveulens, geb. in 1935. 1 Jenny, eig. J. van Wanroy, Broek huizenvorst 2 Dompteuse v. Smakt, eig. J. v.d. Winkel, Smakt3 Dora van Berckum, eig. A. Gielen, Seve num 4 Sofie van Schoor, eig. Heidens, Venray4 Corrie van St. Leendert, eig. P, J. Rutten, Wanssum 5 Annie de Ender, eig. H. Soberjé, Velden 5 Dompteuse van Ossenbroek, eig. G. Stroeke, Beers6 Gerda, eig. G. Tax, Wanssum. CAT. VII. Afstam, van Cavalier de Grubben. Merrie veulens, geb. in 1935. 1 Cora, eig. wed. P. J. Derikx, Volen2 Flora, eig. W. Keysers, Hegelsom3 Flora, eig. W. Smits, Meerlo. CAT. VI. Afstam, van Cavalier de Grubben. Merrieveulens, geb. in '36. Ie pr. niet toegekend2 Senorita, eig. P. J. Thissen, Volen 2 Roza, eig J. Gielen, Wanssum3 Gretha van Berkels, eig. P. van Doren, Sevenum3 Cavaline, eig. J. Ver voort, Lottum. CAT. VIII. Hengstveulens, geb. in 1937. 1 Dompteur van Spijkert, eig. gebr. van Kempen, Venray2 Avenir van Ysselsteyn, eig. Ant. Pouwels, Yssel steyn 3 Dompteur van CasteDray, eig. L. H. van Osch, Castenray4e Max v.d. Smakt, eig. M. J. Geurt3, Smakt. CAT. IX. Hengstveulens geb. in'36 le prijs niet toegekend2 Domp teur van Ossenbroek, eig. G. Stroe ken, Beers 3 Adriaan, eig. W. Leiser, Grubbenvorst. Jachtavontuur te Overloon, Alhier had dezer dagen een kostelijk jachtavontuur plaats, wat voor de betrokkenen eenigszins dramatisch, doch voor de buitenstaanders komisch verliep. De toedracht was als volgt Eenige jagers gingen het jachtveld in met drie honden. Eerst schoten zij twee hazen aan, maar deze ont sprongen den dans. Toen schoten zij een haas, welke door een der honden goed werd geapporteerd en deze bracht den haa3 bij zijn meester, maar toen werden de twee andeie honden jaloersch en begonnen te vechten. De ruzie liep zoo hoog, dat men besloot de grootste hond dood te schieten en terwijl die twee hon den vochten, liep de derde met den haas het bosch in en smulde deze bijna geheel op. Toen werd uog een konijn geschoten en tot overmaat van ramp haalde by thuiskomst der jagers, buurmans kat het konijn weg. De K.K.O. Rijmkroniek zal dit ver moedelijk Zaterdagavond uitzenden. V erkeersveiligheid van vrachtauto's. Vrijdag 22 October komt een auto in Weert, teneinde de vrachtauto's te controleeren op verkeersveiligheid en bedrijfszekerheid. Oude man doodgevallen. Te Echt viel de 82-jarige onge huwde landbouwer F. Will ems van de zoldertrap. Aan dc daarbij be komen inwendige verwondingen over leed hij enkele uren later. VENLO. Ten nadeele van een tweetal pensiongasten werd door zekeren G. A. alhier een bedrag van f 170 ontvreemd. Sinds Zondag is A. de wijde wereld ingetrokken; ver moedelijk heeft hij de wijk naar België genomen. De politie heeft reeds een uitgebreid onderzoek ingesteld, doch een juist spoor heeft men nog niet kunnen ontdekken. Burgerlijke Stand Venray. Aangiften van 8 tot 15 Oct. GEBOREN Martinus P. Th. M. Hendrix, Oostrum Johannes H. Swaghoven, Jan Hensenstraat Jan P. L. Verheijen Maasheescheweg Joseph Th Claassens, Oirlo GEHUWD Peter J. J. Volleberg, 30 jaren tuinarbeider, en Hendrika M. Gerrats 26 jaren, beiden te Venray. Jan H. Custers, 39 jaren, land bouwer te Horst en Gertruda A. M. Linders, 30 jaren, te Venray. OVERLEDEN Johanna M. Vermeulen, wed. van G. Pypers, 71 jaren, Groote straat. Kerkelijke Diensten. Parochiekerk. Parochiekerkgironummer 136144. Heer der week Kapelaan Linssen. Tel. 186. Morgen ZONDAG de H. Missen om 6, 7, 8, 9 en 10 uur, 2 uur groote Congregatie, half 3 Kinderlof, 6 uur Lof en rozenkrans. Collecte Univer siteit aanbevolen. MAANDAG half 8 leesmis voor den Schildersbond St, Lucas, 8 uur de uitvaart voor de Wed. Pypers. DINSDAG half 8 leesmis, 8 uur Sol. Jaarg. voor den Zeereerw. Heer Pastoor Pascal Smeitz en ouders. WOENSDAG half 8 leesmis voor Joh. Claassens, 8 uur Sol. Jaarg. voor Elisa Sevriens en haar neef Heijthuizen. DONDERDAG 7 uur te Veltum H. Mis, kwart na 7 Sacramentsmis en generale H. Communie van de leerlingen der Meisjesschool, 8 uur Jaarg. voor Gerard Custers, ouders, broeders en zusters. VRIJDAG half 8 leesmis voor Simon Wlllems, 8 uur Sol. Jaarg. voor Henricus van den Boogaart en Theodora Janssen. ZATERDAG half 7 O.L. Vr. Mis, half 8 Jaarg. voor Thomas Michels en Anna Gertrudis Janssen. Zondag a.s. Zondag van het Apos tolaat des Gebeds tevens Missie- Zondag. In alle H. Missen preek door een Zeereerw. Pater Jezuit over het Apostolaat. Uit ieder huisgezin der parochie wordt minstens een lid in de parochie verwacht, opdat men op de hoogte zij. H. Familie. Deze week vieren hun Patroon heiligen M. Cleophas, G. Cleophas, Ch. Peeters, Bardoel, P. Rongen, Weys, J. Spee, J. Droesen, J. Poels, J. Janssen. K. J. V. ZONDAG 7 uur gen. Communie voor Congregatie, K.J.Y. en K.J.M, DINSDAG geen naaikrans. 7 uur afscheidsavond. WOENSDAG 8 uur Mariaclub. Poetsen door Margaretha Sinclair. K. J. M. ZONDAG 3 uur alle K.J.M.-ers. DINSDAG 7 uur afscheidsavond. Patronaat ZONDAG half 46 Klein patronaat half 7half 10 Groot patronaat WOENSDAG half 7 Jonge Wacht- groep. Van half 8half 11 Goud pluvier. Paterskerk Morgen ZONDAG de H.H. Missen om 5, 6 en 7 uur, 8.15 de Hoogmis voor de leden der Aartsbroederschap waarna processie. Gelegenheid om te biechten aan de Epistelzijde. On. der de H.H. Missen collecte voor de R.K. Universiteit, welke bijzonder wordt aanbevolen. Om 4.45 gez. Vespers, om 5.30 Lof met gebeden der Octobermaand. DINSDAG gedurende de uitstelling van het Allerheiligste te verdienen volle aflaat. Om 7.30 gez. Antonius- mis. 's Avonds 6 uur Lof ter eere van St. Antonius met gebeden der Octobermaand. VRIJDAG 7.30 gez. H. Mis. OP DE WEEKDAGEN de H. Mis sen om 5.306.157 en 7.30. Dagel. om 7.30 een H. Mis voor klooster en weldoeners. Zondag (heden) 7 uur H. Mis voor Anna Maria Custers-Wismans. Maandag 7 uur H. Mis voor Peter Wagemans. Woensdag, Donderdag, Vrydag en Zaterdag 7 uur H. Mis voor Peter en Simon Wilmsen. DERDE ORDE Zondag na de Hoog mis Bestuursvergadering. Jonge Derde Orde. Heden Zondag om 10 uur verga dering afd. jongens. Districts-Arbeidsbeurs Kantoor: Marktstraat 10. GEVRAAGD 2 werkmeisjes voor Venray 1 burgerdienstmeisje v. Boxmeer 1 dagmeisje voor burgergezin 1 keukenmeid voor Venray Metselaars voor Duitschland. Arbeidskrachten ten behoeve der landbouwers in Duitschland Boerenknechten voor Zuid-Limburg 1 kappersleerling 1 slagersleerling 1 ioneen voor boerenwerk bieden zich aan 2 jongens 14 j. v. boerenwerk 4 boerendienstmeiden 1 boerenknecht 21 jaar v. Paschen 1 kindermeisje 14 jaar 1 huishoudster burgerdienstmeideri van 18,19 en 20 j. eriieden daUdeK kers, grondwerkers,- winkelbediende, opperlieden, sigarenmakers enz. 1 Schildersknecht en 1 leerling v.d. Landbouwbond. Premiebetaling Zondag 17 October voorm. van 11 tot 12 uur bij M. Litjens- Peeters te Leunen. De premie bedraagt l1/., pet. aan O. L. Vrouw van Oos trum en den H. Gerardus Majella, voor een verkregen gunst, door 't houden van de krachtdadige Noveen der drie Weesgegroeten. N N. GEVESTIGD als Hopende door prompte en nette bediening ieders gunst te verwerven. Truus Bertrams Oude Oostr. weg 32 Boerinnenbond Leunen. Algem. Vergadering op Donderdag 21 Oct. nm. half 2 Agenda: Bespr.Moedercursus. Lezing door den W.E. Heer H. Mulder. Het Bestuur. Dinsdag 19 October in het Bondsgebouw. Verkrijgbaar 2 aan matige prijzen. Agenten gevraagd voor verkoop van uit Holland's beste zaadstreek. Bij ons de hoogste beloo. ning van alle firma's. Aange naam werk door schitterende kwaliteiten. Vakkennis niet noo dig. Vraagt direct inlichtingen bij Struik Co. Enkhuizen. Biedt zich aan Jongen 14 jaar die goed kan melken. Adres bureau dezer. voor boerenwerk. Kan ook met paarden omgaan en is genegen te melken. Adres bureau dezer. voor linoleum- en geverfde vloeren. Bij Nico Kachelpoets, Haard- duivel, Tervo Kachelpoets en Hartedief Kachelpoets gratis een staalspons gedurende 14 dagen. Aviso Zilverpoets, Busjes Koperpoets. Globe doosjes Koperpoets, enz. Patersslraal ,9 23 Vraagt zicht- zending naar ^■e (vh A.Thielen) 't Is uw voordeel doch zeer goedkoop zijn alles per pond. per half pond. Beleefd aanbevelend, SS Telefoon 93 in alle maten. Glassnijders, Stopverf enz. HOFSTRAAT 8 Ziet etalage naar ■■(vb. A. Thielen) 't Is uw voordeel Kwaliteit is ostze reclame! Hier zijn we alweer met onze reuze Vischal'slag, niet te hoog, niet te laag, niet te vlug, niet te traag. le soort Kook- en Bakschelvisch 1815 cent per poDd. 2e soort 10 ct. per pond. Kabeljauw 2520 ct. Krimpkabeljauw in mooten 3530 Kook- en Bakschol 2520 ct. Groote Tarbot 3530 ct. Groote Tong 6560 et. Alles kersversch en van de beste kwaliteit. Alle soorten levende Maasvi-jch 15 ct. per pond De echte vette volle inleg HA RING 12 stuks voor 1 kwartje, als het moet 13 stuks. 40 Donderdag van 4 5 uur op de markt vischverkoop a 10 ct. per pond. Wederverkooper ge vraagd (jongen of meisje) voor Heide, Ysselsteyn en het Veulen. los en op kaart. 2 Beugels, Zaagjes, Schroeven, Uilzaagfiguren. Reuzesortiment Uitsteek figuren. Mesjes, Doordrukpapier enz. Hofstraat 8 Telefoon 64 Dan naar (vh A. Thielen) 't Is uw voordeel van 5 tot 60 Liter inhoud. Koolmessen Appelboren KINDERLEDIKANTEN f 4.50 in verschillende kleuren. Wiegen met voet en kap f 3.50 Looprekken f 2.85 Ruststoelen riet f 3.25 Strijktafels. Mouwplanken, Waschborden en Teilen. Kolenschoppen, Kachelhaakjes, Kolenkitten, Waterketels, Bedkruiken, Thermosfiesschen, Kachelzeiltjes, Schildlampen aan zeer lage prijzen. WijD hoven GOEDKOOPE WINKEL. 230 Volgens een oer-oudi! grootste maal, 10 Petromax Kousjes f 1.20. Alle Petromax lantaarns, glazen enz. Alk Spiritus per flest' Alle soorten Lampen, glazen,E®la lantaarns voor karren, W

Peel en Maas | 1937 | | pagina 2