FOTO'S VAN DEZE WEEK Z. K. H. Prins Bernhard bracht een bezoek aan Artis te Amsterdam. De Prins voor de apenkooi. Lord Baldwin reikte, als Kanselier der Uni- Autoriteiten op het bordes van het oude Kasteel van Koning Radboud ter gelegen- Het afscheid van de Koninklijke Familie van de hoofdstads Het vertrek yersi£ei£ te Cambridge, eere-doctoraten uit. beid xan den landdag van den gjjz, Vrij willigen Landstorm te Medemblik. yan hgt Paleis og den PajQ, Duitsch ministerieel bezoek aan Sofia. De Duitsche Minister van Buitenlandsche Zaken von Neurath begaf zich, na zijn bezoek aan de Joego-Slavisehe hoofdstad, naar Bulgarije, waar hij door Koning Boris in audiëntie werd ontvangen. De begroeting op het vliegterrein van Sofia. H. M. de Koningin, H. K. H. Prinses Juliana en Z. K. H. Prins Bernhard woonden in den Stadsschouw burg te Amstedam de galavoorstelling van de bal letten der Wagnervereeniging bij. De Koninklijke Familie in de loge. Daarachter v. 1. n. r.: Mr. L. J. A. Trip, voorzitter van het huldigingscomité, wet houder E. Boekman en de heer Vattier Kraane, secretaris van het comité. H. M. de Koningin bezoekt een opleidingsschip. H. M. de Koningin bracht tijdens de feestweek te Amsterdam een bezoek aan het opleidingsschip „Prinses Juliana". Bij de aankomst van H. M, werd zij door de jeugd enthousiast toegejuicht. Bij de Nederlandsche Scheepsbouw Mij. te Amsterdam werden twee tankbooten voor de Curagaosche Scheepvaart Mij. te water gelaten. De „Rufine" loopt van stapel. Met den bouw van den tunnel te Rotterdam is men begonnen. De burgemeester maakte op officieele wijze een aanvang aan de werkzaamheden

Peel en Maas | 1937 | | pagina 10