FOTO'S VAN DEZE WEEK Set öe Regiment Infanterie te Amersfoort vierde zjjn 123-jarig bestaan en Ras Hailu ontvangt van Graziani een onderscheiding. Te Addis Abeba ontvingen Ras Hailu en zijn onderbevelhebbers uit de handen yierde dit feest met een marsch door de stad, van vice-koning Graziani de medaille voor betoonden moed. Ras Hailu was vroeger gouverneur van Godjam, doch streed aaa i1Xtaiiaansche zijde, na door den negus te zij? afgezet, De Indische Vorsten, die in verband met het huwelijk van Prinses Juliana in ons lam vertoeven, brachten een bezoek aan de Julianatentoonstelling te Amsterdam. Tijden den rondgang. Na het feest. De enorme tribunes te Den Haag werden spoedig na de feestelijkheden afgebroken. Voor de exploitanten van de tribunes heeft de matige belangstelling voor betaalde open luchtplaatsen een strop van tienduizenden guldens beteekend De afbraak der reusachtige gevaarten op de Laan Copes van Cattenhurch. Een eigenaardig toestel, van Amerikaansche vinding, waarmede auto-rijvaardigheid met l behulp van een film op de proef wordt gesteld. IJmuiden hield, ter gelegenheid van het Vorstelijk Huwelijk, een historischen optocht, welke den intocht van Prins Willem I van Oranje in Amsterdam in het jaar 1580 voorstelde. De Zwrjge»' arriveert met logger K.W. 29. Tweeërlei genoegens. Op de tennisbanen Ier Bataaf te Scheveningen kon men zoo wel de schaats- als de tennissport beoefe nen, hetgeen dan ook blijkens bovenstaande foto, werd gedaan. Rechts: Generaal Franco ontving den Duitschen gezant bij de Burgos-regeering ter in ontvangst nemen van diens geloofsbrieven.

Peel en Maas | 1937 | | pagina 10