FOTO'S YAN DEZE WEEK Ka aankomst van H. M. de Koningin en H. K. H. Prinses Juliana voor een twee- daagsch bezoek te 's-Hertogenbosch, inspecteerde Zij de eerewacht voor het station. De feesten, ter gelegenheid van het 300-jarig bestaan der Universiteit te Utrecht werden ingezet mét het overdragen van het door de burgerij aan den senaat aangeboden senaatsrijtuig. De in de geheele wereld beroemde Universiteit van Heidelberg, viert deze maand haar 550-jarig be staan, ter gelegenheid waarvan .vertegenwoordigers van 30 landen naar Heidelberg zullen komen. - Links: de bibliotheek: rechts; kijkje op het bekende slot. Alfred Landon, de tegencandidaat van Roosevelt bij de a.s. verkie zingen. H. M. de Koningin en H. K. H. Prinses Jul de Waalbrug te Nijmegen bij de aankomst, H. M. de brug opende. iVerkeerstentoonstelling te Groningen. - De Commissaris der Koningin in de Provincie Groningen, Dr. J. P. Fgckema Andreae, Opendf de vjïrkeerstentoonstelling te Groningen. Voor de inzending yari de stad Utrecht, waar hij vroeger burgemeester was, toonde de Commissaris veel belangstelling. Groote belangstelling voor de nieuwe, verleden maand aanbestede boer derijen in den Wieringermeerpolder. - Dagelijks bezoeken tientallen boeren uit alle deelen van ons land den Wieringermeerpolder om te trachten een nieuwe boerderij te pachten. Een 7-tal auto's met nieuwe liefhebbers op de plaats waar een aannemer zijn eersten wagen met bouwmaterialen aanvoert om er een bedrijf te bouwen. Voor de uit te geven 48 boerderijen hebben zich reeds 5000 liefhebbers aangemeld. Van deze 48 perceelen gaan er 10 11 af voor de bedrijfsboeren. Gasbeschermlng. - In DuitsgWand, waar qasbeschermingsQefeningen aan de órds van den dag zijn, worden kelders fieb^wd»

Peel en Maas | 1936 | | pagina 9