PEEL EN MAAS BIJVOEGSEL van 25 Januari 1936, no. 4. Kerkelijke Diensten. Parochiekerk. Morgen Zondag geen Congregatie, half 3 herhalingscatechismus voor de jongens, 3 uur Lof, 4 uur H. Familie. Maandag half 8 zieledienst voor de overl. fam. Ariaens en Wintels, 8 uur jaarg. voor Petronella Dek kers, 8 uur leesmis voor de Hand boogschutterijen Diana en St. Ad na. kwart na 4 Lof. Dinsdag half 8 zieledienst voor Engelbert Wagemans, 8 uur jaarg. 2de klas voor Jan Poels en beide echtgenooten- Woensdag half 8 jaarg. voor Joh. Rongen, ouders, broeders en huis vrouw, 8 uur jaarg. voor Gerard Martens en Helena Henckens. Donderdag 7 uur te Veltum H.Mis, half 8 leesmis, 8 uur Jaarg. voor Gerard Poels en Theodora Eibers. Vrijdag half 8 Jaarg. voor Renier Poels en Johanna Janssen, 8 uur besteld Jaarg. voor Theodorus Droes- sen, Anna Elisabeth Poels en Anna Catharina Poels. Zaterdag komen de jongens der 7e en 8e klas en de meisjes der 4e klas te biechten, kwart na 4 Lof. A.s. Zondag 6 uur eerste H. Mis, 7 uur H. Mis en generale H. Com munie voor de mannen der H. Familie. Parochie-actie Morgengebed in de huisgezinnen. K. J. V. Dinsdag 7l/AS1/., Gymnastiek. Woensdag 7S Paraat. 81/.,97,, Zangclub. Donderdag 89 Godsdienstclub. Zondag 23 Januari half 5 afscheid van Mère Bernarda van 'l Agnes- patronaat, voor leden en oud-leden, in de Landbouwhuishoudschool, die bij deze vriendelijk worden uitge- noodigd. fi. Familie. PatroonheiligenW. Clephas, L. Janssen, M. v.d. Pas, W. Lenssen, H. Ciaesens, J. Swinkels, A. v. d. Putten, A, Huibers. G. Mommen, W. Daniels, M. Heszen, L. Litjens. Paterskerk Morgen de h. Missen om 5 uur, 6 uur, 7 uur, om kwart over 8 de Hoogmis. Onder alle h. Missen voor lezen van 'n bisschoppelijk schrgven. Gelegenheid om te biechten aan de Epistelzijde. Om kwart voor 5 ge zongen Vespers, om half 6 Lof. Dinsdag gedurende Uitstelling te verdienen volle aflaat. Om half 8 gezongen h. Mis ter eere van St. Antonius, 's avonds om half 6 ge zongen Vespers en Lof. Vrijdag om half gezongen h. Mis, 's avonds om half 6 oefening v. d. H. Kruisweg. Donderdag en Vrijdag te verdienen volle aflaat wegens het feest van de h. Hyacintha van Mariscotti en Ludovica Albertini en Paula Cam- bara Costa. Zaterdag om half h. Mis voor klooster en weldoeners. Derde Orde. Om 2 uur vergadering der J.D.O. afd. meisjes in de kapel van St. Jozef. Morgen Zondag vergadering voor de Derde Orde, om half 10 voor de mannen, om half 3 voor de vrouwen. De H. Mis wordt opgedragen voor br. Jacobus Keizers als lid van de Derde Orde. Patronaat. Van half twaalf tof twaalf uur bibliotheek en gelegenheid om kaart jes te halen voor Groot Patronaat en JoDgelingen. Geen klein- en middenpatronaat. Dinsdagavond van half 8 tot half elf Goudpluvier. Dinsdagavond om 7 uur verga dering van de Herauten der Jonge Wacht- Woensdagavond op de vastgestel de uren bijeenkomst van alle Jonge Wachtgroepen. Ook Leo XHI. Vrijdagavond half 8 vergadering van het Bestuur der J.D.O. afd. jongens. Burgerlijke Stand Venray. van 17 tot 24 Jan. 1936. GEBOREN Wilhelmus J. M. Janssen, Beekweg Maria H. G. van Rijs wij ck, Merselo Anna H. J. Janssen, Langstraat GertrudaL. J. Weijs, Steeg Johannes M. van Waaijenberg, Wilhelminastraat OVERLEDEN 2 patiënten St. Servatius. Voetbal. KRING-COMPETITIE OMGEVING VENRAY. Programma 25 Jan. Afd. A. OostrumMerselo 1 uur Afd. B. OirloYsselsteyn 1 uur Voor 2 Febr. Afd. A. MerseloOostrum Afd. B. YsselsteynDe Valk. R.K. V.V.C. Veulen zal zich niet terugtrekken uit de Afd. A. Doordat zich weer een aantal spelers hebben aangemeld als lid, kan en zal deze vereeniging haar competitie-pro gramma gewoon afwerken. L. T. Districts-Arbeidsbeurs Kantoor: Marktstraat 10. GEVRAAGD Boerenknecht bekend met melken voor Zuid-Limburg Boerenknechten bekend met Land bouwmachine voor Zuid-Limburg. 1 meisje 1617 jaar Smidsleerling 1 smidsknecht 2 3 j. a,h. vak 1 huishoudster voor boerengezin 1 heerenkapper 1 hotelkookster voor Sittard. BIEDEN ZICH AAN 3 boertndienstmeiden goed kunnen de melken. Dienstmeisjes 1620 j. v. direct Smid-bankwerker Chauffeurs Jongens voor alle werk 2 kleermakersknechts 6 boerenknechten Voor de tewerkgestelden bg de werkverschaffing: De kaarten zullen afgestempeld worden Woensdagavond a.s. van half 8 tot half 9.

Peel en Maas | 1936 | | pagina 5