Bijvoegsel PEEL EN MAAS Zaterdag 23 Nov. 1935, no. 47 Kerkelijke Diensten. Parochiekerk. Morgen ZONDAG maandelijksche H. Communie voor de Euch. Sectie om 10 uur zal de Hoogmis worden opgedragen tot dankzegging voor de ontvangen weldaden waarna processie en Te Deum, 2 uur kleine Congregatie, half 3 herhalingscate chismus voor de meisjes, 4 uur H. Familie. MAANDAG half 8 gezongen H. Mis ter eere van de H. Cecilia, 8 uur de uitvaart voor Karei Rutten, kwart na vier Lof. DINSDAG half 8 besteld jaarg. voor Jos. Vollebergh en echtgenoote 8 uur jaarg. 2de klas voor JohanDa Smits, Antoon Smits en Petronella Bekkers, 9 uur plechtige Huwelijks mis voor Aloysius van Baar en Jacoba Willems. WOENSDAG half 8 uitvaart voor Ant. Custers, 8 uur Sol. jaarg. voor Laurentius van Valkenburg. DONDERDAG feest van de H. Oda en aanbidding van het H. Sacrament, 6 uur eerste H. Mis en uitstelling van het Allerheiligste, 8 uurleesmis voor den Eierbond St. Oda, 10 uur de Hoogmis, van 12 uur aanbiddiüg voor de mannen der H. Familie, zangboekjes medebrengen, van 23 uur aanbidding voor de leden der Maria-congregatie, 3 uur de Vespers en half 6 Completen, Lof en Te Deum. Te Veltum geen H. Mis. VRIJDAG half 8 zieledienst voor de overl. familie Ariaens en Wintels, 8 uur jaarg. voor Hend. Poels en Johanna Camps. ZATERDAG half 8 zieledienst voor Engelbert Wagemans. De jongens der 3e en 4e klas en de meisjes der 4e klas komen te biechten, kwart na 4 Lof. A.s. ZONDAG 1 December 6 uur eerste H. Mis en generale H. Com munie voor de mannen der H. Familie. Patroonheiligen H. Familie P. Schols,' J. Aerts, L. Noyen, A. Janssen, M. v.d. Bekerom, J. Willems, J. Franssen, H. v. Kessel, P. Cleophas, C. v. Uden, H. Janssen, G. Spee, W. Swakhoven, Th. van Dijk. K. J. V. Maandag 23 Vormingscl.Mariaclub 34 Godsdienstclub Mariaclnb 89 Paraat Dinsdag 7.308.30 Agnesclub de Ster 89 Magneet, Oda en 't Zonneke Woensdag 7.158.15 Gymnastiek 89 Zangclub Donderdag 7 uur Naaikrans. Vrijdag 5 uur Kringvergadering voor de leidsters van de K.J.M., voor K. J. V. en K. J. V. 89 Caritas en Kompas. Paterskerk ZONDAG de H. Missen om 5, 6 en 7 uur, kwart over 8 de Hoogmis, waar „Te Deum" tot sluiting van 't Kerkelijk jaar, Gelegenheid om te biechten aan de Epistelzijde, kwart voor 5 gezongen Vespers, half 6 Lof. Om 7 u. b.l. voor overl. fam. Bur- gers-Weijs. MAANDAG, feest van St. Catrien, generale absolutie voor de leden van D.O. Ofn 7 u. b.l. voor de vrouw van Mart. Verschuuren. DINSDAG, volle aflaat voor alle geloovigen, wegens het feest v.d. H. Leonardos a Porte Mauritio. Gedu rende de uitstelling te verdienen volle afl. Half 8 gez. H. Mis ter eere van St. Antonius, half 6 gez. Vespers- WOENSDAG half 8 gez. H. Mis voor overl. fam. DerksSmits. DONDERDAG volle aflaat wegens het feest v.d. H. Jacobus, om half 6 gezongen Vespers. VRIJDAG volle aflaat wegens het feest van alle Heiligen der Derde Orden v.d. H. Vader Franciscus. Om half 8 pl. Hoogmis, half 6 gezongen Vespers. Iedere dag om half 8 een H. Mis voor klooster en weldoeners. Deze week 7 H. Missen voor Petro nella v.d. Putten. lier de Orde. Zondag 7 uur H. Mis metalgem. H. Communie der mannen. Voorbe reiding door den predikant. Zang van het Dameskoor der Derde Orde. Om half 10 H. Mis met liturgische gezangen. Intentie groei en bloei der Derde Orde. Onder de H. Mis slotpreek met pauselijken zegen en collecte voor ons liefdewerk „Ge zinshulp". Dringend aanbevolen. Na de H. Mis lied; Mijn vader is een edelman. Om 2 uur kerkvergadering der Jonge Derde Orde, afd. meisjes. Patronaat. Half twaalf bibliotheek, kwart over vier klein- en middenpatronaat 6 en 7 uur groot- patfonaat en jon- lingenvereeniging. Dinsdag half 8half 11 Goud-Plu vier, waarbij voordracht over Abes- synië en de huidige toestand aldaar. Woensdag gewone tijd Jongewacht- groepen, ook Leo XTII. Burgerlijke Stand V enray. van 16 tot 22 November 1935. GEBOREN Theodorus P. H. Theunissen, Ysselst. Gerard P. M. W. Vermeulen, Oostrum Gerard P. H. van Meijel, Merselo Henri J. M. Kessels, Merselo Helena W. G. Martens, Leunen Allegonda J. M. Loonen, Hoenderstr. Franciscus M. van Gooi, Kruitweg Herman C. Jeuken, Stationsweg Huberta M. v. Kessel, Overl. weg Gertruda H. L. Zanders, Oirlo Mathilda M. Th. v Bergen, Langstraat Petronella J. M. Philipsen, Heide OVERLEDEN Anna G. Driessen, echtgenoote van L. Heidens, 57 jaar, Schoor. Carolus H. Rutten, weduwnaar van H. Wismans, 68 j., Schoolstraat. 1 patiente St, Anna. Voetbal. Kring Horst-Venray. Jeugd-competïtie. Door een samenloop van omstan digheden is de jeugd-competitie ver leden Zondag in de war geloopen. Op de eerst volgende vergadering zal de competitieleider van een en ander een uiteenzetting geven. T.O.P. moest B.V.V. ontvangen, doch trok naar Broekhuizen. Daar werd toen de wedstrijd Brughusia T.O.P. gespeeld, zoodoende vervalt deze oorspronkelijk op 24 November vastgestelde ontmoeting. Uitslagen van 17 November: BrughusiaT.O.P. 6—2. Programma van 24 November: B.V.V.Meterik 3 uur. Wordt gespeeld te Tienray. De jeugdleiders zijn met de consignes bekend. ILK. L. V. B. Kring HorstVenray. Kring Competitie omgeving Venray. Uitslagen van 17 November Afd. A VeulenOostrum 25 Afd. B De ValkOirlo 05 Programma van 24 November Afd. A MerseloVeulen 1 uur. Afd. B YsselsteynDe Valk 1 uur Programma van 1 December Afd. A Oostrum—Alerselo 1 uur. Afd. B OirloYsselsteyn 1 uur. Valk-revue. De Valk heeft het op eigen terrein tegen Gennep niet kunnen halen. De velen die een Valk-zege verwachtte zijn wederom teleurgesteld. Met 30 bleven de bezoekers meester De Valk II liet zich in Tienray niet van de wijs brengen. Thuis was reeds van T.O.P. gewonnen, in Tien ray deden de kranige reserves dit nog eens dunnetjes over. Met 52 werd T.O.P. gekraakt. Ook De Valk III keerde met buit huiswaarts. Het geigk spel (22) was voldoende om de leiding te be houden. Het vierde elftal begon de competitie met eeD flinke nederlaag. Voor a.s. Zondag is De Valk Constantia uitgesteld. De Valk II gaat naar Kronenberg Verrassingen uitgesloten keeren de Venrayers met twee punten rijker huiswaarts. HegelsumDe Valk III kan door de roodzwarten gewonnen worden. De uitslagen zien we met belang stelling tegemoet. Districts-Aa-beidsbeurs Kantoor: Marktstraat 10. GEVRAAGD 1 keukenmeisje voor Sittard 1 keukenmeisje voor Heerlen 1 boerenknecht v. dadelijk 1 boerenknecht v. Blitterswijk Leerling-kleermaker Schaapherder 1 smidsknecht 2 3 j. a,h. vak 1 boerenknecht Paschen 1 boerenmeid Paschen BIEDEN ZICH AAN 1 boerenknecht v. dadelijk 1 nette dienstbode v. dadelijk Dienstmeisjes 1620 j. v. direct Smid-bankwerker Chauffeurs Jongens voor alle werk Smidsleerling 2 kleermakersknechts 4 boerenknechten 1 nette burgerdienstbode 22 jaar i boerendienstmeid

Peel en Maas | 1935 | | pagina 5