M DEES WAEK ir.ii Lommen Schenkt dit jar PRACTISCH - r Verkoop van biggen Gemengde Berichten. GEVRAAGD net dagmeisje Advertenttën Johan Martens Feest- vergadering Groene Kruis Lunchroom VERHEUGEN GESLOTEN. Jonge Boeren LEZING over Paardenfokkerij. Nu is kei iiid A. VAN HAM Zn. bakkersknecht PRACHTKANS BIEREN ZICH AAN 2 nette meisjes reparatie van alle schoenwerk Collaert, Mers. weg TE HUUR Huis met 15 a. bouwland TE HUUR een Woning Hout te Venray Notaris Holtus te Horst HUIZEN te Oos trum-Venray. Mr. FM A Haffmans van Delft's Kinderwagen Notaris Berendsen roodb. maalkalf en een rund flinke Houtv¥ KERKBOEKEN voor Boekhandel Fa. van ded Wagenvachten Kam Voetzakken Heren-ModeartiL Dames-Modearti-J hu H. ZWITSERLOOD. Dameshemden c» een Damesliemd naar Ice; Alléén bij Zwj zeer vele bezoekers, die dit feest hebben gemaakt tot een succes. DIRECTEUR PATRONAAT. GEVONDENeen alpacca rozen krans. Inlichtingen Gemeentepolitie. Jubilé Zusters llrsulinen. De Congregatie der Zusters Ursu- linen zal Maandag 25 November a.s. haar 400-jarig bestaansfeest her denken. Deze heuglijke gebeurtenis zal natuurlijk in alle huizen met dankbaarheid herdacht worden. Voor het doctoraal examen geneeskunde slaagde te Leiden onze dorpsgenoot de heer J. Rutten. Fruitveiling te Oostrum-Venray. Marktbericht van 20 November 1935. Bellefleur I 9.20—11.00; II 6.30— 8.40; Val 4.50—5.20; Rebut 3.30— 3.90Valbellefleur II 3.40III 1.50- —2.60; Boskoop I 9.60; Onges. 5.60 7.90 Sterappelen U 7.40 III 4.90 Onges. 5.706.60Val Corpendu I 5.50 II 2.80Val Bismarck 4.40— 4.80 Jodenperen I 6.809.00n 4.30; ni 2.50. Op de Woensdag gehouden veemarkt was de aanvoer in totaal 306 stuks t.w. Dragend vee 42, Vet vee 27, Gust vee 31, Kalveren 1, Biggen 205. Handel matig. Prijzendragend vee f 150 tot f 200. gust vee f 80 tot f 140, vet vee van 20 tot 23 cent per pond, biggenvan f 9 tot f 13.50 per stuk. A.s. Zondag houdt de P.D.V. De Eendracht een onderlinge ten toonstelling in het clublokaal vanG. Verstralen aan de Eindstraat. De tentoonstelling is geopend voor publiek vanaf 2 uur n.m. De keu ring heeft plaats Zaterdag en Zon dag vm. Als keurmeester fungeert de kampioen-keurmeester P. F. van Eist uit Roosendaal. Wie volgt? De. tijden zijn zwaar, ontzettend zwaar, dat zal niemand wel meer ontkennen en vooral hij niet, die door de gewijzigde tijdsomstandigheden buiten betrekking of werk geraakt is. Vooral hij, de stoere robuste voor geen werk terugdeinzende werk man, nu gekluisterd aan de ketenen der werkloosheid, gedrukt door het rotsblok „zorgen." Wat moet dat gaan worden Spookbeelden dwarrelen reeds boven verschillende gezinnen. Maar gelukkig is er nog de mensch, die zijn evennxensch kan helpen. De goedhartige, meevoelende en mee levende medemensch, die van hetgeen hij heeft nog iets kan missen om de nood te lenigen. Naar wij vernemen, geeft Visch- handel HENSKENS 500 pond zee- visch als St. Nicolaascadeau aan de werkeloozen en de tewerkgestelden bij de Bekennormalisatie van Venray. Zouden de vereenigde slagers ook eens niet tot een gelijk aantal ponden vleesch kunnen komen En... er zijn nog zooveel anderen. Wie volgt! „Eiken dag een goede daad", zegt de verkenner. Anderen mogen het ook gerust doen. M. GOUMANS—RUTTEN. Onze koek en speculaas is in kwaliteit de baas. Uitvoering K.J.M.V- In dezen tijd moeten we vooral letten op de jeugd, die zich met vuur ondanks moeilijke omstandigheden blijft wijden aan den herbouw, van wat in den crisis verloren ging. Ook de K.J.M.V. die in hun club zoo ijverig werkt en thans met „De Bibliothecaris" voor het voetlicht treedt in de Wilhelminazaal is onzen steun overwaardig. Ëen enkel woord tot opwekking voor een bezoek morgen aan hun tooneelavond mogen we gerust plaatsen. Een bezoek tot de K.J.M.V. zal steunen om voort te gaan op den ingeslagen weg. Per vliegmachine naar het Droomland. Ofschoon 't ons zwaar vïel, meen den we toch weer een toneelstukje te moeten opvoeren ten einde een St. Nicolaasfeestje te kunnen houden. Ieder' weet immers dat 't dit jaar nodiger is dan ooit. Daarom doen we met vertrouwen een beroep op onze dorpsgenoten om ons te steunen. Ons doel is natuurlijk op de eerste plaats de armere kinderen te ver rassen. De bemiddelde ouders vergoeden vanzelfsprekend door hun steun wat we voor hun kinderen uitgeven en gewoonlijk meer. Onze jongens geven U verder behoorlijk waar voor Uw geld, zodat U volkomen tevreden zult zijn. Ze zullen U n.l. meenemen naar hun Droomland. Hun sprookjesrijk van elfen en kabouters, reuzen en dwergen. U zult zich daar behaaglijk voelen en met weemoed terugdenken aan Uw eigen jeugd. U zal verstomd staan, hoe grappig en ongedwongen de kereltjes zullen spelen. U zal wezenlijk genieten van keurig toneel werk en van beschaafde kinderzang. We nodigen U dan nogmaals allen vriendelijk uit. De jongens en wij deden wat we konden. Nu is 't Uw beurt om de rest te doen. Helpt den Sint onze 505 leerlingen op een hem waardige wijze bedenken. U zult er geen spijt van hebben en de jongens zullen U dankbaar zijn. H. Ontwikkelingsavond. In de goed bezette Patronaatszaal voerde Maandag j.l. de heer B. Ver hoeven uit Arnhem het woord over den grooten Priester-dichter Guido Gezelle, wiens leven en werken ten volle geteekend werd. Op Donderdag 28 November a.s. des namiddags 4 uur zal de Raad der Gemeente Venray een openbare vergadering houden. Aan de orde is 1. Notulen. 2. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot oninvorderbaar- verklaring Dienstjaar 1931, verk. van hout f 7. 1932, verk. van hout f 11. 1931, opc. koops. hout f 0.70 1932, opc. koops. hout f 1.20 1933. Rioolbelasting f 14.40 1933, Trottoirbel. f 5.74 1933, Scboolg. B.L.O. f43.45 1934 Rioolbelasting f87.03 1934, Trottoirbel. f23.23 1934, Schoolg. BLO f344.60 1934, Schoolg. O. L.O. f 26 3. Aanbieding der Gemeente rekening dienst 1934. 4. Aanbieding der Gemeente- begrooting dienst 1936, en der be grooting van het bedrijf der Gas fabriek dienst 1936. 5. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot verkoop van circa 37 H.A. ontginningsgrond gelegente Venray-Ysselsteyn. 6. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot belegging van f 3000 afkomstig uit den verkoop van gronden. 7. Aanvrage van de Vereeniging „Ons Belang" te Castenray om de noodige gelden beschikbaar te stellen voor de stichting eener bijzondere lagere neutrale school te Castenray. 8. Verzoek van de afd. Venray van den Ned. R.K. Bond van Hotel-, Café-, Restauranthouders en Slijters „St. Joseph" om de belasting op de biljarten volgens de personeele be lasting af te schaffen of te verlagen. 9. Ingekomen reclame van P. Janssen te Venray, Willemstraat, tegen zijn aanslag in de rioolbelas ting voor twee door hem verhuurde huizen. 10. Ingekomen verzoek van het R.K. Kerkbestuur te Smakt om als nog een subsidie te willen verleenen in de kosten van de plaats gehad hebbende vergrooting en verbouwing der kerk. U. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot het verleenen van een aanvullingssubsidie groot f1600 aan het Algemeen Burgerlijk Arm bestuur. 12. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot het nemen van een besluit omtrent niet verlichting van motorrijtuigen op meer dan twee wielen en stilstaande rijwielen op meer dan twee wielen ingericht voor het vervoeren van goederen. 13. Ingekomen stukken. HOLTHEES. Toen de 18-jarige L. Fleuren alhier een koe naar den stal wilde brengen, kwam hij te vallen, waardoor het dier hem 'n tiental meters meesleurde en hem een trap op zijn rechter-bovenarm gaf. Deze werd verbrijzeld. Op geneeskundig advies moest hij naar het Ziekenhuis te Boxmeer worden vervoerd. Woensdagavond hield de afd. MaasheesHolthees van den N.C.B. in de zaal van F. Bonants een alge- meene vergadering, onder voorzitter schap van M. Rieter, Maashees. Spreker van deze avond was M. Bonants, directeur Brandassurantie van den N.C.B. te Tilburg. Door B. en W. werd aan onze schutterij „O.L. Vr. Gilde" vergunning verleend tot het houden van een Loterij. De trekking zal plaatsheb ben op 3 Februari 1936 en zal wor den bekend gemaakt in „Peel en Maas." OVERLOON. Morgen Zondag en Maandag zal de St. Jozef vereeniging haar jaarlijks concert met tooneel- uitvoering geven. Opgevoerd wordt Gessin-Blanda", tooneelspel in drie bedrijven door J. Tromp en de klucht .Zwarte Piet" in éên bedrijf. Aan de aannemer Th. Kersten alhier, werd opgedragen het bouwen van een schuur voor rekening van de gemeente Maashees en Overloon. HORST. Zondagnacht werden hier op een drietal plaatsen ruiten inge gooid, waaronder een groote winkel ruit. Van de hooizolder gevallen. De 19-jarige landbouwersknecht D. te Ottersum, die bij het verrichten van zijn werkzaamheden van den hooizolder viel, is in het Ziekenhuis te Gennep aan de gevolgen daarvan overleden. BLERICK. Woensdag had de eerste groote sociale studiedag plaats van de R.K. Jonge Boeren en Tuinders, van den kring Venlo. Dit is de eerste van een serie studie-dagen, die in den komenden winter in alle kringen van Limburg gehouden zullen worden. De sprekers, alsmede de onder werpen, welke zij zullen behandelen, zullen voor alle kringen gelijkluidend zijn. De problemen, die als de belang rijkste voor dezen tgd behandeld zullen worden, groepeeren zich allen rond het gezin, de plaats van het gezin in het bedrijfsleven, het gods dienstige leven in het gezin en de voorbereiding voor het gezin. De opkomst voor dezen eersten studie-dag was buitengewoon groot. VENLO. Pastoor Motké is inden nacht van Dinsdag op Woensdag overleden. Z.Eerw. werd geboren te Roermond 1 Juni 1876. Hij werd in 1903 te Roermond tot priester gewijd. Goed onttrokken aan faillieten boel. De politie ie Brunssum heeft ter beschikking van den officier van Justitie gesteld den bierbottelaar S., die aan den faillieten boedel zou onttrokken hebben 4000 fleschjes bier, een complete installatie voor het vervaardigen van limonade en een huisboedel. Wielrijder rijdt voetganger omver. Maandagavond is de ongeveer 40- jarige A. L. die te voet op wegwas naar Sint. Anthonis te Ledeakker door den wielrijder P. uit St. Antho nis aangereden. Het slachtoffer bleef bewusteloos op den weg liggen. Nadat geneeskundige hulp was inge roepen is L. naar zijn woning ver voerd, waar hij Dinsdagmorgen te half vijf zonder tot bewustzijn te zijn gekomen is overleden. Dubbele boerderij afgebrand. Te Liessel op het „Sloot" is Dins dagmiddag brand uitgebroken in de dubbele boerderij, bewoond door de landbouwers W. Aarts en Van Some ren. De brandweer uit Deurne, die binnen een kwartier aanwezig was, kon zich slechts bepalen tot be scherming van de aangrenzende boerderijen. In drie kwartier was de dubbele boerderij met bijbehoorende schuren geheel door het vuur ver teerd. Van den inboedel kon nagenoeg niets worden gered. Ook eenige varkens, kalveren, vgf koeien en een paard kwamen in de vlammen om. Het gevaarlijke kruispunt te Linne. Op den Rijksweg onder Linne had Woensdagmorgen een ernstig auto ongeval plaats, waarbij de koopman D. Engelen uit Maasniel en diens 14-jarig dochtertje ernstig verwond werden en naar het Laurentius- ziekenhuis te Roermond werden overgebracht. Nieuwe afslachting van vee. Naar het „Vad." verneemt wordt er op het oogenblik een nieuw plan tot afslachting van een gedeelte van den veestapel voorbereid. Ontrouw ambtenaar. De ambtenaar ter gemeente secretarie te Vierlingsbeek J. van R. is Maandagmorgen wegens verduiste ring ten nadeele van de gemeente' kas gearresteerd en naar Den Bosch overgebracht. Reeds geruimen tijd vermiste de gemeente-secretaris, tevens gemeente ontvanger, kleine bedragen uit de kas. Zoo was er de vorige week een bedrag van f 130 te weinig. Daar het vermoeden bestond, dat van R. zich hieraan had schuldig gemaakt, werd een list bedacht om hem te betrappen. Burgemeester en secretaris deelden den ambtenaar mee, dat zij Vrijdag op reis gingen en de zaken aan hem toevertrouwden. Er was een gaatje in het plafond vlak boven de brand kast gemaakt, waarbij de politie post vatte. Toen v. R. nu Zaterdag probeerde de brandkast te openen en zich geld wilde toeëigenen, kon de politie hem op heeterdaad betrap pen. Twee dooden bij auto-ongeluk. In den nacht van Dinsdag op Woensdag te circa 2 uur heeft onder de gemeente Heesch bij Oss een zeer ernstig auto-ongeluk plaats gehad, waarbij twee dooden zijn te betreuren en drie personen zeer ernstig werden gewond, zoodat voor hun leven ge vreesd wordt. Vijfjarig jongetje verbrand. Te Oss is Woensdagmorgen een droevig ongeluk gebeurd, waarbij een jongetje van vijf jaar om het leven kwam. In een schuurtje bij de woning van den heer van Ballegooy aan de Merveldstraat op den z.g.n. Boon akker waren vier kinderen aan het spelen. Zij hebben daarbij blijkbaar gebruik gemaakt van lucifers met het gevolg dat de kleeren van een der kinderen, het vijfjarig zoontje van den heer van Ballegooy, vlam vatten. In een oogwenk was de arme kleine in vlammen gehuld. De andere kinderen begonnen te gillen en te huilen, waarop de moeder uit het woonhuis kwam toesnellen. Zij vond haar klein ventje met hevige hrand- wonden overdekt en in zoo'n erbar- melrjken toestand dat het vrijwel terstond overleed. In het been geschoten. Dinsdagnacht stiet een patrouille marechaussees uit Weert in de ge meentelijke ontginning Roukespeel op stroopers die met lichtbak en geweer opereerden. Op het aanroe pen richtte de drager van het geweer dit opwaarts, waarop de marechaus sees van hun vuurwapen gebruik maakten. Een der stroopers werd in het been getroffen. Hij moest naar het ziekenhuis te Weert worden overgebracht. Het garnizoen Ede. Binnenkort zal worden aangevan gen met den bouw van de nieuwe school voor reserve officieren der bereden artillerie aan de Kazerne laan te Ede. Het wordt een gebouw waarvan de aanbestedingskosten ruim 78.000 gulden bedragen. Wij vernemen voorts, dat in het komende voorjaar plannen bestaan te Ede een volledig militair hospitaal op te richten, waarmede een bedrag van ongeveer 3 ton zou zijn gemoeid. Militair vliegtuig maakt noodlanding. Woensdagmorgen omstreeks half elf heeft een militair vliegtuig uit Soesterberg no. 489, type R.S„ inde nabijheid van den spoordijk (blok E) gemeente de Bilt, een noodlan ding gemaakt. Het toestel, dat met den neus in een aardappelland te recht kwam, is bijna geheel vernield. De bestuurder werd tengevolge van een motorstoring gedwongen, een noodlanding te maken. De ma chine had evenwel een zondanige snelheid, dat zij voorbij dit weiland na tegen een aantal boomen en strui ken gebotst te zijn, in een aardap pelland terecht kwam. De beide in zittenden bekwamen geen letseL Japan en China. Japan deed de laatste jaren voort durend van zich spreken door zijn permanente actie tot uitbreiding van zijn gebied en zjjn invloed. Zonder oorlogsverklaring palmde het groote stukken Chine esch gebied in en stichtte den zoogenaamden onafhan- kelijken staat Mandsjoekwo, onaf hankelijk van China, maar nauw verbonden met Japan. Thans, nu de mogendheden in Europa met hun eigen zaken de handen vol hebben, acht Japan de gelegenheid gunstig, om zijn roof tochten te hervatten met als doel een geleidelijke Japaniseering van China. Duistere voorvallen in het jachtveld. Dinsdag stonden voor de Roer- mondsche Rechtbank terecht de jager J. P. J. uit Deurne en de jacht opzieners A. H. en H. van de V. uit diezelfde gemeente, de eerste ver dacht van het doodschieten van den politiehond van van de V. en de beide laatsten wegens mishandeling van J. De eisch van den Officier van Justitie luidde tegen H. en J. vrij spraak en tegen jachtopziener van de V., die volgens het O.M. noodeloos van zij a gummiknuppel gebruik heeft gemaakt f 40 boete. Vonnis over 14 dagen. 14—16 jaar. Adres Bureau v.d. blad. 8 Verloofd Lya Vermeulen en Groote Markt 5 Venray- Tuinstraat 2 22 Nov. 1935. Receptie Zondag 24 Nov. 12-1 u. R.K. Vereeniging het Limb. afdeeling Venray Zondag 1 December s avonds 7 uur, in de groote zaal van het Patronaat. 1. Feestrede van den Voorzitter. 2. Notulen der vorige vergadering 3. Kort overzicht van de geschie denis der vereeniging door den Secretaris. 4. Film. 5. Huldiging van het Groene Kruis door autoriteiten. 6. Sluiting. 35 Iedereen wordt verzocht deze be langrijke vergadering bij te wonen Specialist voor Huid- en Blaasziekten houdt spreekuur te VENLO, Houtstraat i op Zondag 24 November van 3 5 uur. Wegen omstandigheden is onze LUNCHROOM as. Zondag 24 November, vanaf 4 uur Vri]dag 29 November s avonds 7 uur zal Ir. TIM MERMANS, veeteelt-consulent, te Castenray in het Patronaat houden een Laat nu uw fruitboomen en sierheesters vakkundig Snoeien en Sproeien door gedipl. tuinlieden. 217 Beleefd aanbevelend, Stationstraat 6 Telt. 150 GEVRAAGD een flinke 3—5 jaar aan het vak, tegen 1 Januari. J. Brouwers, Oploo. 10 om te komen tot vergrooting van uw inkomen vindt U door middel van een Agentschap in Zaden eener bekende firma. Alleen so- liede personen gelieven om in lichtingen te schrijven onder lett. T.D.W. aan Nijgh en v. Ditmar's Adv. Bur., Rotterdam (C.) 2 Maandag 25 Nov. a.s. nam. 2 uur bij café De Engel te Venray. Gekochte biggen worden thuis bezorgd. 10 voor kinder- en werkmeisje. Adres Bureau dezer Courant. Voor soliede aan lage prijzen is de le Venraysche Volksschoenmakerij. Hebt U onze nieuwe verlaagde prijscourant al ontvangen Wij repareeren ook spek- schoenen. Minzaam aanbevelend, aan de Overloonscheweg. Adres Bureau dezer. op 1 December, Eindstraat 11. Te bevragen bij J. Lichteveld Eindstraat 11a. Notaris Pluymaakers te VENRAY zal op Maandag 2 December 1935. publiek verkoopen I nam. 2 uur ter plaatse, voor den heer F. Beerkens te Venray, School straat Circa 40 slagen boonenstaken en ruiterpalen te Venray a.d. Maas- heesche weg. II nam. 3 uur in het café van Seb. Rutten te Venray-Heide voor Mevr. Wed. J. A. Poels te Venray Hofstraat 70 slagen zwaar dennenhout als palen, staken, brandhout enz. in de bosschen nabij Huisman. zal op Donderdag 5 December i935 nam. 2 uur ter plaatse ten verzoeke van den Heer H. W. Michels Leunen publiek verkoopen circa 30 nos, staken, kepers, palen, enz. liggende op het Hoogriebroek, nabij den nieuwen grintweg. Notaris te HELDEN, zal op Vrijdag 13 December 1935, des nam. 4 uur in Hotel Verheggen te Oostrum, op verzoek van den Heer F. H. van Enckevort, wegens vertrek publiek verkoopen Gemeente Venray I. Een zeer solied gebouwd Huis met Tuin en afgesloten erf, groot circa 8 arén sectie E 2733 plaatselijk genummerd D lc. Het huis bevat beneden 7 vertrek ken, gang en waranda, 2 huis-, gier-, en regenwaterkelders, boven: 6 ka mers, badkamer en droogzolder, vaste kasten enz. Het huis is voor zien van koud-en warmwaterleiding, electrisch licht en verdere gemak ken, is zeer gunstig gelegen dicht bij kerk en school en uitstekend ge schikt voor elk bedrijf of heeren huis. II. Een bijna nieuw dubbel Woonhuis met tuin, groot ongeveer 6 aren; elke woning bevat beneden; 6 ver trekken, hal en kelder, boven: 3 slaapkamers, bverloop en droogzol der, z\jn voorzien van electrisch licht en verdere gemakken, eveneens zeer gunstig gelegen in de kom van het dorp te Oostrum. Aanvaarding en betaling 1 Mei 1936. TB IKOOF Adres Bureau dezer. te Vierlingsbeek. zal voor zijn Principaal bij inschrij ving verkoopen Perceel afgek. dennenbosch en perceelen ruim 20-jarige dennen- bosschen en perceelen mijnhout alle afk. van den Heer Max Janssen te Goch en gelegen nabij Wed. Michiels- Versteegen, den grintweg Maashees -Venray en de losplaats Smakt der N.S. Op elk boschperceel kan worden i ingeschreven op ondergrond en hout apart en op de massa. Aanwijzing doet Leon. Rutten op den Busch aan voormelden gintweg. Publicaties en verkoopsconditiën aan te vragen bij voornoemden Notaris, te wiens kantore de geze gelde inschrijvingsbiljetten moeten zijn ingediend vóór of uiterlijk op Maandag 9 December 1935. TE KOOP van 10 maanden. G. Spreeuwenberg, Ysselsteyn VRAAGT naar mijn nieuwe Van 'n 50-kaars-lamp 100-kaars- licht. Past altijd. Groote stroom- besparing. Groote sort. Pope lampen. P. JACOBS, Maash.weg GEWfÉ? om met brood Adres Bureau De Gemeente a,n bij opbod verkJ December a.s. hg half 2 precies, r riefhout en b i uit de bosscb De verkoop in de zaal Art' Degenen die niet hebben t Dagmissaais, Devotieboe' diverse uitvoeringen, Zone uitvoering reeds voor 90 Mooie sorteering Kinderkerkboei speciaal lage prijzen. ROMANS EN KINDER-LEESBC de nieuwste romans va schrijvers op bestelling; zonder lage prijs. Alles zeer geschikt voor ST. NICOLAAS-CADEAT en koopt Uw cadear fa. Groote keuze. Schoolstraat 7-5 Pyramide Zakdoeken voor dames- Slipovers Kinderb, Truien Kinderledi- Shawls Kinders'M Bretelles I Rietstoel Sokken Ligstoelc Eng. Hemden -H Fauteuils Kousen I Kapstokk; Combinés Kapstokkr Handschoenen I Vloerklt Leuke Schortjes Tafelkle- Ontbijtstellen Auto- Handwerken. Moden Een Z. W. Deken 'n pracb Ter kennismaking met onze ex. liteit Wintertricotage als Dames-, hemden, Herenbroeken, Borstrokken, D>- jurken, geven wij ieder die uit onderstaatv f 1.25 koopt, Interlock Dameshemden Interlock Directoirs in 10 maten Interlock Kinderhemden in 10 maten va Interlock Herenhemden, Broeken en Bor/ V8T Gemoltonneerd Zijden Onderjurken in' vanaf Gemoltonneerd Zijden Directoirs in 10 vanaf Tricot Zijden Onderjurken in 11 maten vanaf'»/ Tricot Zijden Directoirs in 10 maten Dikke zwarte Kinderbroekjes Voor St. Nicolaas hebben we een prar en Photo-albums met gratis hoekjes, gev Ook waterdichte Beenpijpen voor dames en Alle artikelen eerste kwalitt Èn zo goedkoop Èn dame.

Peel en Maas | 1935 | | pagina 2