30 L. Wijnhoven I HANDELSCURSUS o Sepfemb. vrij TURNFEESTEN St. Christoffel Damesgymnastiekclub Servatius I - Boxmeer Fijne Vleeschwaren Spotgoedkoop Attentie P. BEERKENS Onze Red am© LUX0R Theater Hofstraat 8 Th, Pouwels, Hufstr, Tel. 64 W. de Haen H. DONDERS OOGARTS Advertentie n TE KOOP prima TOMATEN Volks- ontwikkeling. Goeden Raad is geld waard. KONTAKT valappelen Voorloopig Bericht Boerderij te Venray-Veulen Ontvangen groote sorteering Th. POUWELS Hoera de tijd wordt beter Het Uur der Wraak v. d. R. K. Venraysche Middenstand. De lessen worden hervat op Dinsdag 17 September 6 uur Het TOELATINGSEXAMEN Het Bestuur der Handelsavondschool. Voetbalwedstrijd DE VALK l-S.S.S.I Overloon groote partij mooie Borden Th. POUWELS Houdt allen op hef Sf. Jozefsferrein, om 2.45 u. Allen, ook niet-K.J.V.ers, die willen deelnemen aan een gymnastiekclub, welke vanaf 1 Sept. gegeven wordt, kunnen zich opgeven bij E. RAEDTS, Maasheescheweg 16. Opening v.h. nieuwe Voetbalseizoen REIS WITTEM Maandag 2 Sep). Garage Derksen Klei-Poot- aardappelen BEZOEKT hef Groot Ruiterfeest met Spring concours en Rennen te HEIJEN op Zondag 1 Sept. NAAR WITTEM GARAGE KUPERS, Telefoon 95 Onze bekende 2 bus Leverpastei voor 25 ct. Deze Week Telefoon 106 Will U dtt iaar nog goedkoop en mooi Behangen, RECLAME-ETAIACE groote en uitgebreide keuze net dienstmeisje vojj oogenblik van naar rtfNaardat groote van de vrouwe eezal weerklinken. ?trzijn, welke niet Jaar toch zal de et voortleven voor in de drie élke zij hem ge- euJie nog te jong vele het verlies te tjpr den dood dezer $eft. ft-eigt Engeland ei Volkenbond. Joop, dat de oorlog Of zou zijn te ver- tón itief vervlogen, den bekenden Ward Price il"- en in de vol- gs\eeft verklaard, y^o-eval gevoerd 10e worden, omdat ïïder Italianen in Sanzelf" zouden den Volken- gig van Engeland, pft hij verklaard, geen andere len aanval op i vrhinderen. Der- ïlei zal hij als een bechouwen en hij waengeweld tegen of de wereld ging laten gaan, grooten Suropa in vuur ïg ran den Volken- Sotember a.s. zal eg-.tie zenden, doch talè's standpunt te Bscht de Volken- dai zal Italië zich ped van Genève Itiliaansche acten tegen Abessinië atfmnaperassen en solni ter informatie ara. Maar in geen sicl daar ook maar en. sanen een formeele atn het Abessini- en een aanzegging vtrzet tegen elke welke Italië den De vreemde- laBook Oost-Afrika er ook de Italiaan- ^.dös Abeba maakt Ir is sprake van (fficieele oorlogs- JTegus zal zenden, als een politio- ïinfsmaatregel zal :ooals Japan ge- entver Mandsjoerije aeect gezegd, dat hij le saken zuiver zal :n «orlogsverklaring tr-nanoeuvres, zoo nog nooit heeft week door SffS*de streek van ng duce en alle daarbij tegenwoor- nilitaire entourage tsnad belegd, waar- corlog benoodigde politieke besluiten is er tegen Moskou. waarop geduren de communistische e Moskou in het ,nnen tot voorberei- mnistische wereld- o. opgemaakt, heeft ontstemming protesten te van de Ver. Staten Japan, Polen, Let- taten. 4ge leeftijd in Italië vel der Italiaansche aar vervroegd. t^taliaansche oor troepen en miinitie vrij te stel- en van den Oosten ier Fey zouden van gn. ting en onlusten in zich nog steeds uit. landbouw zou af- jke Stand nray Augustus 1935. Strijbosch, Langstr. Wijnhoven, Oirlo genpas, Kruisstraat Philipsen, Bus Heide Transsen, Langeweg- ijsgen, Leunen. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 leesmis, 8 uur jaarg. voor Hend. Poels en Gertrudis Camps. Vrijdag eerste der maand en ver eering van het H. Hart van Jezus, half 7 bestelde Hoogmis tot bijz. intentie, half 8 jaarg. voor J. Roelofs Anna Verstappen en familie, 8 uur gestichte leesmis, 7 uur Lof en eer herstel aan het H. Hart. Zaterdag komen de jongens der 7e en 8e klas en de meisjes der 6e klas te biechten, 7 uur Lof. A.s. Zondag 8 Sept. gaat de groote processie naar Oostrum, 6 uur eerste H. Mis, half 8 leesmis waarna de processie. K. J. V. Maandag 61/.,81/2 naailes. Dinsdag 78 groepleidsters en leidstersvergadering. Dinsdag 89 kernleden en aspirant-kernleden. Woensdag 8%9zangles Donderdag 79 naaikrans. Patroonheiligen H. Familie. A. v. Bracht, J. Claessens, M. Rutten, J. Peeters, M. Lenssen, M. Vullings, P. Kusters, J. Krommenakker, A. Goumans, G. Gommans, J. Gommans. Paterskerk Zondag de H.H. Missen om 5 uur kwart voor 6, 7 uur, kwart over 8 de Hoogmis. Onder alle hl. Missen predicatie over het Jeugdwerk. Ge legenheid tot biechten aan de Evan geliezijde. Kwartvoor 5gez. Vespers half 6 Lof met oefening van den H. Kruisweg. Na de Hoogmis Te Deum bij gelegenheid van den verjaardag onzer geëerbiedigde Koningin. Maandag 7 uur b.l. voor Frans de Haen. Dinsdag, gedurende de uitstelling te verdienen volle aflaat, half 8 ge zongen H. Mis ter eere van St. An tonius, half 6 gezongen Vespers. Maandag half 8 gez. zieledienst voor Weleerw. Pater Amantius Jan. sen, besteld door de D.O. Vrrjdag, le Vrijdag dermaand: om half 8 gez. hl. Mis ter eere van het Goddelijk Hart met Litanie, half 6 Lof met Acte van Eereboete. Derde Orde. Maandag om half 8 gezongen Re quiem Mis voor den Eerw. Pater Amantius Janssen, oud-directeur der Derde Orde. De Tertiarissen worden uitgenoodigd deze H. Mis bij te wonen. Zaterdag 7 Sept. om half 8 speciale gezongen H. Mis voor denZeereerw. Pater Silvester, Dir. der Derde Orde op 't zilveren feest van Zijn intrede in de Eerste Orde van den H. Fran- ciscus. Na dezen H. Dienst huldiging van den Jubilaris in 't Patronaat. s daarna op Zondag 8 Sept. algemeene H. Communie van de tertiarissen tot intentie van hun Directeur. Woensdag 11 Sept. gaat de D. O. ter bedevaart naar Kapel in 't Zand. De deelnemers moeten om kwart voor 8 in de Paterskerk komen. Vandaar vertrekken achtereenvol gens de verschillende bussen. Te Roermond aangekomen, trek ken we in processie naar de Kapel, waar een plechtige H.'Mis, gezon gen door het volk, wordt opgedra gen voor de levende en overleden leden van onze vereeniging. Na het Evangelie predikatie. Om 2 uur komen allen samen - in de Kapel Gebed, intenties, lied „O reinste der schepselen" en H. Kruisweg. Om half 5 samenkomst in de Kapel, Lof met processie en als laatste groet aan O. L. Vrouw in 't Zand lied „Wij groeten U" enz. ATTENTIEAlien brengen het Derde Orde-boekje mee en de latijn- sche misgezangen allen zingen flink mee bij de H. Mis; allen helpen mee het program stipt uit te voeren. Plaatsbewijzen zijn te verkrijgen bij Mej. E. Linssen, Patersstrq.at en de bestuursleden. De deelnemers van Leunen kunnen instappen bij de kerk te Leunen, die van 't Veulen op het Schoor. Patronaat Morgen Zondag Jonge-Wacht-dag. Algemeene H. Communie onder de H. Mis van kwart over 8. Plaatsen in 't koor op daartoe aangewezen stoelen. Om 3 uur Lof in de parochiekerk, waarheen gezamenlijk vanaf het Patronaat wordt opgetrokken. Om 4 uur spelen op 't sportter rein, waar na afloop gezamenlijk de avondboterham wordt gegeten. Om kwart voor 8 rondmarsch door 't dorp, waarna Wachtvuur op het Sportterrein. Kwart voor 11 vergadering der Jonge Derde Orde afd. jongens, in de kerk. Woensdagavond op de gewone uren groepbijeenkomst der afzon der afzonderlijke Jonge Wacht- groepen. Niet voor Leo XIII. Voor de talrijke bewijzen van deelneming, ontvangen bij het overlijden en de begrafenis van onzen dierbaren Zoon, Broeder, Behuwdbroeder en Oom Frans de Haen, betuigen wij onzen hartelijken dank. Uit aller naam, Venray, 31 Aug. 1935. iejsten Venray >chie&erk in alle H. Missen der kerk, 6 uur 7 uur H. Mis en voor de Familie, 10 uur de ia Te Deum wegens van H. M. de Konin- Congregatie waarna ring, 3 uur Lof en 7 speciale Mis voor aarde, half 8 lees- voor de Wel Verhofstad. leesmis voor vrouw d der Mariavereeni- 3 uur leesmis, 9 uur lijksmis voor Peter en en Anna Marga- tis. ,lf 7 leesmis voor lid der Mariavereeni- .arg. voor Thomas ajjyrate. 8 uur jaarg. dis en Gertrudis van VENLO Zaterdag 31 Augustus geen Spreekuur. Districtsarbeidsbeurs Kantoor: Marktstraat 10, GEVRAAGD Leerling smid 1 Sept. Werkmeisje Dienstmeisje 16-18 jaar Schilder (halfwas) bek. m. autosp Huishoudster v. kl. boerenbedrijf Dagmeisje voor Venray Radiomonteur voor Sittard Meubelmakers voor Brussum BIEDEIj ZICH AAN Winkeljuffrouw Huishoudster v. geestelijke Kleermaker 5 jaar aan het vak Dienstmeisje 25 jaar Dienstmeisjes 1620 j. v. direct Smid-baakwerker Chauffeurs Jongens voor alle werk Bakkersleerling Smidsleerling 10 cent per kilo L. Backus, Stationsweg. Stukgoederen Modeartikelen Vakkleeding Schoolstraat 5-7 Magazijn Sint Oda Bedden Matrassen Dekens Door lage bedrijfskosten naar den lagen verkoopsprijs PALTHETijdelijk op chem reinigen 20 pet. korting. Evenals voorheen bestaat er gelegenheid tot reserveeren van vaste plaatsen op deze spreekavonden, welke 9 Octo ber a s. aanvangen. Kaarten verkrijgbaar ad f 3.- voor 1 plaats, f 5 voor 2 plaatsen (mits uit een gezin) verkrijgbaar vanaf heden bij de Heeren Propagandisten Jos. Poels en Ar.t. Jeuken, Groote Straat en den Secretaris G. W. Muskens, Schoolstraat. Koopt Uwe Electrische Lampen goedkooper bij KONTAKT. Hofstraat 6 Venray TB KOOI3 a 2 cent per kilo H. Rutten, Lull, Stationsw. C 13 Notaris Pluymaelcers te VENRAY zal op nader te bepalen datum, pu bliek verkoopen in pacht bij Martin Smits. Dames- en Kinderhandtaschjes, Boekentasschen, Fietstasschen, Boodschaptasschen enz. Spotprijzen. HOFSTRAAT 8, 16 Zaterdag 31 Augustus 8 uur Zondag 1 September 5 en 8 uur bieden wij U een buitengewoon prachtprogramma met twee hoofdnummers: Vol vroolijkheid, tempo, goede muziek en grootsche tafereelen. Achter dit alles schuilt de ellende van de financieele en commercieele depressie, waaronder Amerika gebukt gaat, met Warner Baxter, Madge Evans, Sherley Tempte en andere groote acteuis. Verder ZANE GREY's veel geprezen roman met George O'Brien en Claire Trevor. Een filmwerk vol actie, romantiek, drama, hevige gevechten die tempo houden in deze groote Wild- West film. Niemand mag dit programma missen. Bespreekt tijdig uwe plaatsen. Aanmelding van leerlingen voor den len cursus kan geschieden bij de Heeren H. VERHEUGEN, J. VAN HEYSTER, P. JANSSEN, Stationsweg. in het Patronaat. Zij die den cursus reeds volgden, behoeven zich niet op nieuw aan te geven- zal worden afgenomen op Maandag 16 September om half 6 in het Patronaat. Nadere inlichtingen verstrekken gaarne bovengen. Heeren Zondag 1 Sept. 2.3U uur op 't Sportterrein Entrée 25 cent. Wederom ontvangen a ö'/a cent. Alle soorten Porcelein-, Glas-, Emaille- en Zinkwaren aan de bekende lage prijzen Wordt thuis bezorgd. HOFSTRAAT 8 17 TE KOOI3 fijne inmaak- en stoofperen a 3 cent per kilo M. Lenssen, Brukske. voor een bezoek aan de Morgen Zondag aanvang hall 3 Nog enkele plaatsen vrij. Aanmelding vóór Zondag 12 uur. Voor Zondag 15 September gelieve zoo spoedig mogelijk op te geven. KEVELAER op Zondag 8 September. gekeurd klasse A, als Eerstelingen, Bintje, gele en blauwe Eigenheimer,Industrie Roode Star enz. verkrijgbaar in elke sorteering. Bestellingen deze week op te geven. g Ie geven Joor Rij' uvereen. •Ons G enoegen lanvang uur. Dinsdag 10 en Donderdag 19 September a f 1 50 per persoon. Aanmelden B Tongworst, droge Metworst, Plockworst, Schenkeworst, Bloedworst, Leverworst, gekookte Ham, droog doorregen Spek, rauwe Ham, Vet Spek, droog Rookvleesch Alles le kwaliteit. Laagste prifzen. TELEFOON 64 44 Edammer Kaasjes ongeveer 3 pond voor slechts 58 cf. Heele Zalm thans slechts 20 ct. Sardines in tomatensaus groot blik 15 ct. Pilchards 2 gr. hlik 30 cf. Zeer fijne Candijkoek slechts 20 cf. Wij vragen en bezorgen het U. komt dan zien naar onze en kijkt ot er wat voor U bij is. Wij hebben wederom een in voorraad. Aanbevelend, Groote Straat 21. van den Bi oom. Leunen GEVRAAGD voor burgergezin. Waar, zegt de uitgever. t 2 pond fijne Rozijntjes zonder pit 25 ct. 5 pond Soda 10 ct. Doos Pudding 36 pakjes 45 ct Suiker verp. ot onverp. Kg. 43ct. Vermicelli fijndraad, middel of figuur 10 ct. Fijn Zout 10 ct. 2 pak zelfrijzend Bakmeel 20 ct. Grenadine, Ranja, Citroen enz. (geen Limonette) gr. flesch 40 ct Groote doos Huishoudzeep 2 dubbelstukken 15 ct. Neemt proef met onze fiine Koffiesoorten wordt gratis gemalen. 48 1 pond fijn» Koffie en f groote bedrukte China maf samen voor 75 cf.

Peel en Maas | 1935 | | pagina 3