Op Tandarts Kruytzer I 2500 PENSION L. VAN RH1 P. HendrixPatere Gemengde Berichten. Advertentie n roeping AFWEZIG van 5 t.m. 15 Aug. Brandverzekering Oogsimijien. H. JACOBS 20 °lo korfing PALTHE Willem Winters GEVRAAGD GEVRAAGD slagersknecht TE KOOP kermisperen Aanbe§ Het bou een Boerd Hoera radicale O van 80( Sdi«É Zaaiwikl Spurrie M. HENI Winkelhi Bakkerij i Notaris Holfu De bussen voor Bru: GARAGE OEF Burgers en Buitenlui, laat U fotografeeren CASTENRAY Oudste gildeHolthees. Oudste KeizerVierlingsbeek. Oudste VendelVierlingsbeek. Mooiste VendelHolthees. Grootst aantal leden Vierlingsbeek Kleinste tamboerMarinegroep, Geysteren. Mooiste geheel Zandakker, Venray Korps vaste paalle pr. Bergen 2e pr. Holthees3e pr. Holthees 4e pr. Sevenum5e pr. Afferden 6e pr. Siebengewald7e pr. Well. Korps vrge handle pr. Bergen 2e pr. Holthees 3e pr. Holthees 4e pr. Sevenum. KeizerskruisA. Martens, Holthees. KoningskruisF, Bonants, Holthees Personeele wedstrijdle pr. J. Tis sen, Bergen2e pr. J. Welbers, Hol thees 3e pr. J. Welbers, Bergen 4e pr. Budinger, Siebengewald5e pr. P. Tissen, Bergen6e pr. H. van Kempen, Holthees. Extra aanbiedingle, 2e, 3e en 4e pr. St. Petrus, Bergen. GEVONDEN: een sleutel, schaar en beurs met geld. Inlichtingen bij de Gemeentepolitie. KERMIS VENRAY. Reeds de ouden leerden, dat het goed is van tijd tot tijd eens van den band te zijn. Vooral in onze dagen van nijpende zorgen en tal van dwingende bepalingen in het eigen bedrijf, doet het soms echte deugd zich daaraan eens van los te maken, om later met verfrischte krachten zijn taak weer op te nemen. Zoo gezien, biedt de aanstaande kermis gelegenheid te over om eens op verhaal te komen. In Hötel „De Zwaan" en Lunchroom Verheugen kunnen we genieten van le klas muziek en een heerlijk zitje. Ook in Café Creemers aan de Eindstraat is wederom een prima Accordion-trio geplaatst. In de Wilhelminazaal treedt Zon dagavond het Variëté-cabaret onder leiding van Piet Holman op. Riozzi's bioscoop zagen we na enkele jaren absentie zijn oude plaats weer innemen. Maar ook de plaatselijke bioscoop doet haar best met keurige program ma's publiek te trekken. Ook voor jolyt is goed gezorgd. De beide marktterreinen staan vol met diverse „spullen", waarover de jongere generatie thans reeds finan- tieele bespiegelingen houdt. Janvier is er eigenlijk met een kermis-apart. Stoomcaroussel annex Lunapark met tal van wentelende trappen, tapijten, loopers etc. Te veel om op te noemen. Luchtschommels, kindercaroussel, gebak-, paling- en zuurkramen, suikerkramen, patates frites, ijsco's, en weet ik wat nog meer, zij zullen velen zeer aangename oogen- blikken bezorgen. Dansliefhebbers kunnen terecht in de keurig-frissche Wilhelminazaal, de bekende danssalons uit Sieben gewald. die geplaatst zijn achter het Café „De Engel" en naast Café Piet Vollenberg, de groote danssalon van Hendriks—Lamée uit Boxmeer, die naast Hotel Gitzeis de standplaats heeft, en tenslotte de danstent Wil- lems, die geplaatst is achter Garage Kupers. Moge de kermis 1935 al deze moeite en inspanning der ondernemers ruim beloonen, dan kan het niet anders of Venray zal zyn naam hoog houden. De Venraysche kermis is een pret tige kermis, die we dan ook gaarne aan allen toewenschen. Donderdag hield de R.K. Ven raysche Middenstand een spoed- eischende vergadering in hotel de Zwaan, voornamelyk over 't punt wijziging van 't besluit in zake 't plaatsen van advertenties in gelegen- heidsgidsen en 't geven van cadeaux aan fancy fairs. Een punt werd voornamelijk be handeld in verband met de komende Landbouwtentoonstelling. Besloten werd tot 't volgende bestuursvoorstel, waarmee de ver gadering accoord ging: Als Standsorganisatie tegenover Standsorganisatie meenen wij goed te doen ons besluit inzake adver- teeren in gelegenheidsgidsen enz. buiten werking te stellen. Zoodoende is voor dergelijke feesten eenieder vry om te adverteeren of medailles te schenken. De voetbalwedstrijd welke Donderdagavond De Valk tegen de Studenten speelde, werd door de Studenten met 60 gewonnen. Studentenclub St. Bernardus. 't Tegenwoordig bestuur van onze studentenclub bestaat uit VoorzitterL. Laurensse, Paters- straat 15. Secretaris J. Goumans, Akkerw. 2 PenningmeesterCor Janssen, Patersstraat De onbewaakte overweg. Vrijdagavond, juist op een moment, dat er een trein den overweg aan den Maasheezerweg passeerde, kwam in volle vaart aangereden een auto uit Nijmegen. De chauffeur kon niet meer bijtijds remmen en was genood zaakt tegen de omheining naast den weg op te ryden. De omheining en de auto werden zwaar beschadigd. Men verzoekt ons te melden, dat door de Spaarkas „Onder Ons" in het café Dupont vanaf 21 Nov. j.l. tot vóór de kermis f 1100 werd gespaard. Als eene byzonderheid mogen wy wel berichten, dat de Heer Jac. Roeffs alhier, die de Nationale Bede vaart naar Lourdes medemaakte, de oudste deelnemer was aan deze Nederl. Bedevaart. De heer Roeffs, die den ouderdom van 87 jaren bereikte, heeft alle oefeningen te Lourdes volbracht en is in de beste stemming wederom van deze zware reis teruggekeerd. OVERLOON. Vrijdag behaalden de dames G. Hendriks, G. A. G. Giezen, W. v. Mill, A. M. Bloemen, A. L. J. Cruysen. G. M. W. Bardoel, allen van alhier het diploma Landbouw- huishoudschool te St. Anthonis. Dezer dagen had de timmer man P. Weymans alhier het ongeluk zich aan zijn knie te verwonden met een roestige spijker, waardoor bloed vergiftiging ontstond, in zoo erge mate, dat overbrenging naar het ziekenhuis te Venray noodzakelijk bleek. Burgerlijke Stand Maashees-Overloon. Gedurende de maand Juli. GEBOREN Martinus Wilhelmus Jacobus z.v. J. H. Hendriks-Gerrits, Overloon. Wilhelmus Johannes Gerardus z.v. A. G. Kersten-Gooren, Maashees. Maria Johanna d.v. J. A. Jans- Gerets, Maashees. Hubertus Martinus z.v. M. J. Th. Janssen-Derikx, Overloon. Gerardus Petrus z.v. K. H. van Treek-Spee, Maashees. Maria Therisa Christina d.v. P. P Kersten-Asselberghs, Holthees. Jacoba Mathea Maria d. v. F. Klaassen-Gerrits, Overloon. Maria Gerarda d.v. W. H. Deriet- Sikkes, Overloon. Anna Maria Wilhelmina d.v. H. J. Gelden-Willems, Maashees. WANS SUM. Door de Landelijke Rijvereeniging alhier zal op 8 Sept. a.s. een groot ruiterfeest worden georganiseerd. MEERLO. Door de samenvoeging der kassen in de vier afdeelingen (Meerlo, Tienray, Swolgen, Blitters- wijck) is dan ook eindelijk de gemeente ëén geworden. ,Voor den gemeente-ontvanger een uitkomst voor het geheel een verbetering daar nu het gepraat van zitting nemen den gemeenteraad voor een der afdeelingen ook uit is, want nu kun nen de belangen der gemeente Meerlo behartigd worden door alle zeven raadsleden. HORST. In de Dinsdag gehouden vergadering der studentenvereeniging alhier, werd wegens bedanken van den voorzitter dhr. Bettinger als nieuwe voorzitter gekozen de heer P. Houwers. Tevens werd besloten om Donderdag een bedevaartstocht naar Kevelaer te houden. Het asphaltbetonneeren van plm. 10 K.M. gemeentewegen alhier is gegund aan de laagste inschrijf- ster, de N.V. Bitumen weg te Utrecht, voor de som van f 70.800. De Peelweg Sevenum- Helenaveen geopend. Op feestelijke wijze is Maandag de nieuwe Peelweg Sevenum-Helena- veen geopend en in gebruik genomen. De Commissaris der Koningin en tal van autoriteiten woonden deze plechtigheid bij. Burgemeester Everts van Sevenum begroette de aanwezigen op 't raad huis. Ook de Commissaris der Konin- gih voerde het woord. Hij hoopte dat deze ontsluiting der Oost-Peel rijke vruchten moge afwerpen. Burgemeester van Beek uit Deurne herdacht de twee groote figuren van de Peel wijlen Hub. Janssen en Jan Poels uit Venray. Hierna werd een rit over den nieuwen weg gemaakt. Smokkelaars gesnapt. Door de Marechaussee te Weert werd een tweetal beruchte smokke laars aangehouden, waarbij een groot kwantum boekjes sigarettenpapier en een motorrijwiel werden in beslag genomen. Zij hadden bovendien een oude schuld met de Justitie te vereffenen en werden naar de gevangenis te Roermond overgebracht. Een der aangehoudenen, woonach- tin te Zeist moest in België ver schillende jaren gevangenisstraf tegoed hebben, eveneens nog ver scheidene geldboeten schuldig zijn. De smokkelarij langs de grens. Ook de vrouwen in *t vak. Trots het strenge toezicht van politie en kommiezen bloeit de smokkelhandel nog steeds. Het smokkelen dat gewoonlijk in benden geschiedt vereischt van de ambte naren een zeer scherp toezicht. Herhaaldelijk worden dan ook kleine hoeveelheden smokkelwaar achterhaald. Dat ook het zwakke geslacht de smaak van dit avontuur lijk, nachtelijk werk te pakken heeft gekregen, bewijst wel de houding van eergisteren. De Kon. marechaus see te Weert slaagde er in de hand te leggen op een 5-tal smokkelaars die een bekeuring opliepen wegens frauduleuzen invoer van Belgischen suiker, margarine, spek, appelsiroop, mosterd enz. Onder de verbaliseer den bevonden zich vier smokkela- ressen, die dus blijkbaar de taak van het sterke geslacht overnemen. Het verjongde Kabinet. De Staatscourant van Woensdag avond bevatte de volgende mede- deeling. Het heeft H. M. de Koningin be haagd, bij het besluit van den 3len Juli 1935 No. 2 1. het aangeboden ontslag van de H.H. Minister van Staat, Dr. H. Colijn. Minister van Koloniën Jhr. mr. A. C. D. de Graaff, Minis ter van Buitenlandsche Zaken Mr. J. R. H. van Schaick, Minister van Justitie Mr. J. A. de Wilde, Minister van Binnenlandsche Zaken Mr. P. J. Oud, Minister v. Financiën: Mr. dr. L. Deckers. Minister van Defensiet Jhr. ir. O. C. A. van Lith de Jeude, Minister van Waterstaat; Dr. ir. H. C. J. H. Gelissen, Minis ter van Economische Zaken niet aan te nemen en met ingang van 31 Juli 1935 2. op de meest eervolle wijze ont slag te verleenen aan dr. J. R. Slote- maker de Bruine als Minister van Sociale Zaken en hem te ontheffen van het beheer ad interim van het Departement van O., K. en W., met dankbetuiging voor de vele en ge wichtige diensten, door hem aan H. en aan den Lande bewezen 3. te benoemen tot Minister van O., K. en W. Dr. J. R. Slotemaker de Bruine tot Minister van Sociale Zaken Mr. M. Slingenberg, lid van de Eerste Kamer der Staten-Generaal. We merken hierbij op, dat de portefeuilleverwisseling van minister Deckers als minister van Defensie met die van Landbouw en Visscherij eerst kan geschieden, zoodra de instelling van het nieuwe Departe ment van Landbouw en Visscherij officieel is. Opheffing locomotief-depots. Naar de „Stand." verneemt, zullen met ingang van 6 October a.s. de locomotiefdepots Rotterdam-Maas, Haarlem, Dordrecht en Susteren worden opgeheveu. Stempeling van rijwielplaatjes- In de practijk kon bij ongevallen, reeds eenige malen, de indentiteit van een verongelukten wielrijder worden vastgesteld. Verder was het eenige malen mogelijk, helers van gestolen belasting-merken te straffen, omdat gestempelde belasting-merken op hen werden gevonden. Om deze redenen heeft de bond van rijwielhandelaren (B.R.H.N.) be sloten, de mogelijkheid van stempe ling van rijwielbelastingmerken aan merkelijk uit te breiden. Bij alle leden van dien bond be staat thans gelegenheid, de rijwiel plaatjes van naam en adres te voorzien. Dit stempel is op geen en kele wijze te verwijderen. Het ministrie van Financiën heeft toestemming voor de stempeling ver leend. Posterijen heeft goedgevonden, dal gevonden plaatjes in de stan daard brievenbussen worden gewor pen. Zij worden dan, tegen vergoe ding van de gewone porto, aan den eigenaar terugbezorgd. VLEESCHGEHAKT IN BLIK. Voor distributie onder steuntrekk e nden. Een dezer dagen is in opdracht van de Nederlandsche Veehouderij- centrale een aanvang gemaakt met de fabricage van zuiver varkensge hakt in blik. De te verwerken varkens zijn eenigen tijd geleden afgenomen met het doel daardoor steun te verlee nen aan de varkensprrjzen en zijn geconserveerd geworden in de koel en vrieshuizen. Het ligt in de bedoeling dit varkens gehakt ter beschikking te stellen van werkloozen en andere steun- trekkenden op dezelfde wijze als thans reeds geschiedt met het rund- vleesch en gehakt in blik. Het nieuw te fabriceeren gehakt zal in zooverre van het reeds gedistribueerde product verschillen, dat het uitsluitend uit varkensvleesch en niet uit een meng sel van varkens- en rundvleesch zal bestaan. Deze fabricage is gewenscht, door dat de vraag naar de door de Ne derlandsche Veehouderijcentrale be schikbaar gestelde producten zeer groot is en nog steeds toeneemt. Op deze wijze wordt bereikt een ver lenging van den termijn van de be schikbaarstelling voor werkloozen. Daalde in het vorig jaar de afzet gedurende de zomermaanden tot onder de 100,000 bussen per week, in Juli van dit jaar was de afzet per week tusschen 250 en 300.000 kg Nader zal worden bekend gemaakt met ingang van welken datum de distributie van het nieuw te maken product een aanvang zal nemen. De Inkrimping van onzen eier- export naar Engeland. Zooals wij bereids meldden, treedt het door de Engelsche regeering sterk ingekrompen contingent op 1 Augustus in. In verband daar mede hebben de exporteerende licha men in een koortsachtig tempo ge werkt. om vóór den fatalen datum nog een zoo groot mogelijk kwantum eieren voor Engeland ingeklaard te krijgen. Woensdagnacht werden ruim 12.900 kisten van 720 stuks naar Engeland verscheept. De Roermond- sche Eiermijn verzond Dinsdag nog een extra-trein met acht wagons eieren. 't Is te hopen, dat onze regeering spoedig de noodige stappen]zal doen, ten einde met Londen .tot eên meer redelijke en billijke regeling te ko men. Het pijnlijk-verrassende besluit van Engeland, heeft voor onzen eier- export ondragelijk scherpe kanten. Een lange bestendiging daarvan, zou een vernietiging beteekenen van de Nederlandsche pluimveehouderij. Honderdjarige te Maastricht. De wed. Hendrix, wonende aan de St. Pieterstraat te Maastricht zal 25 Aug. a.s. haar honderdsten ver jaardag herdenken. Vooral de bewoners van de St. Pieterstraat hebben het plan dit zeldzaam feest op waardige wijze te herdenken. Het is de uitdrukkelijke wensch van de jubilaresse dat op haar 100ste verjaardag vooral kinderfeesten zul len plaats hebben. Verdronken. Door de rijkspolitie is Dinsdag avond te Eindhoven in het Eind- hovensch kanaal nabij de brug het lijk opgehaald van zekeren J. van de D.W.. wonende te Woensel. Zeer vermoedelijk is de man, door de duisternis misleid, naast de brug gestapt en in het water terecht ge komen. Kind door een auto overreden. Woensdagnamiddag werd op den Rijksweg naar Deurne het 3-jarig zoontje van den metselaar A. Manders te Liessel, terwyl het achter een voorbijrijdenden auto den weg wilde oversteken door een uit de andere richting passeerende luxe auto ge grepen en overreden. De kleine bekwam een ernstige schedelfrac tuur en overleed vrij spoedig. Diefstal. Uit het Roemeensch paviljoen op de Wereldtentoonstelling v^n Brussel is een schilderstuk van een Roe meensch schilder ter waarde van 300.000 lire ontvreemd. Oss zonder einde. Men meldt uit Oss Door de bekentenis van J. F. U., die aan de politie heeft verklaard aan 35 inbraken en diefstallen te hebben deelgenomen, meestal in ver- eeniging met andere personen, heeft de politie te Oss ook opheldering kunnen brengen in eenige andere tot dusver duister gebleven delicten. Op verzoek van de gemeente politie is van Amsterdam naar Oss overgebracht de 29-jarige G. L. en uit het huis van bewaring te 's Her togenbosch is Donderdag daarheen overgebracht de 25-jarige J. v. B., die reeds voor andere feiten te 's Hertogenbosch was opgesloten. Na langdurig verhoor hebben beiden Donderdagavond bekend, medeplichtig te zijn aan verschillende diefstallen, samen met bo venge noemden U. gepleegd. Door de bekentenissen van J. v. B. heeft de politie bovendien weer een spoor gevonden in andere onop gehelderde misdrijven, waarvan de mede-daders intusschen reeds alle in de gevangenis te 's Hertogenbosch verblijven. Het drama van een visscher. Ergens aan de overzijde van de Maas te Rotterdam huist 'n familie, waarvan de man getrouwd is met een Duitsche vrouw en die meent over haar wettigen echtgenoot een klein beetje den baas te kunnen spelen. Dat komt wel eens meer voor De bewuste man houdt echter bar veel van visschen en vermoedelijk omdat hg graag een vischje ver schalkt, voelt de vrouw voor deze liefhebberij niets. De man is dus verplicht, wil hij zich dit onschuldig genoegen niet ontzeggen stiekem met zijn hengeltje er op uit te trekken. Woensdag nu kreeg hij een kans en vol goeden moed trok hij naar de Dokhaven, waar het tuigje spoedig lag te dobberen. Nauwelijks echter had hij zich een goed plaatsje ver zekerd of hij werd duizelig en viel voorover naast zijn dobbertje in het water. Ware het niet, dat juist een voorbijganger was langs geko men, dan zou dit verhaal willicht treurig zijn einde hebben gevonden, want de visscher verstond niets van de kunst van zwemmen. De voorbij ganger sprong te water en het ge lukte hem den drenkeling na veel moeite weer aan wal te krijgen. De visscher gaf geen enkel teeken van leven meer. De politie werd gewaarschuwd en nadat de drenke ling was overgebracht naar het politie-bureau Charlois, alwaar in middels een dokter was gearriveerd, werd onmiddellijk geprobeerd met kunstmatige ademhaling de levens geesten weer op te wekken. Het resultaat was nihil en de man bleef bewusteloos liggen. Het ergste werd dan ook gevreesd. Na fouilleering kwam men te weten wie de man was en zijn vrouw werd onmiddellijk gewaarschuwd. Er is toen iets gebeurd, waarvoor politie en dokter respect hebben ge kregen. De vrouw van den drenkeling ver scheen op het politiebureau en toen zij zich van een en ander op de hoogte had laten stellen en zij haar man levenloos zag liggen, riep zij plots met een stem als een reus, dat het politie-bureautje ervan schudde: „Steh' auf" en de man.... stond in eens kaarsrecht aan haar zijde. Een tweede uitroep van „komm mit" volgde en de clandestien- visscher-bewusteiooze volgde zijn wettige echtgenoote naar den uit gang, waar hij eerst nog een schrob- beering kreeg, van zijn vrouw, omdat hij de aanwezigen niet netjes groette. Wat de medische wetenschap niet had kunnen bereiken, speelde de vrouw alleen met haar stem in een ommezien klaar! Had de liefhebberij-visscher niet een vrouw gehad, die hem in alles be baas was, dan zou hij misschien nooit meer tot het bewustzijn terug gekeerd zgn. Wat ware echter beter geweest Burgerlijke Stand Venray van 26 Juli 2 Aug. 1935. GEBOREN Henrica P. M. Arts, Merselo Theodorus M. de Riet Veulen Maria P. Winkels, Oostrum Theodora W. A. v. Dijck, Overbroek. GEHUWD Peter A. H. Potten, 28 jaren, timmer man en Catharina H. Seerden, 28 jaren beiden te Venray. OVERLEDEN Jan Versleijen, echtgen. van E. Lu- cassen, oud 75 jaren, Paterslaan. Willem C. A. M. Winters, echtgen van A. Puts, 58 jaar, Schoolstraat. Kerkelijke Diensten Venray Parochiekerk Morgen Zondag Solemniteit van St. Petrus Banden, 6 uur eerste H. Mis, 7 uur H. Mis en generale H. Communie van de mannen der H. Familie, om 10 uur de Hoogmis, waarna de groote processie, half 4 Lof. In alle H. Missen collecte ten bate der kerk. Maandag half 8 leesmis, 8 uur uitvaart voor Willem Winters, geen Lof. Dinsdag half 8 leesmis, 8 uur jaarg. voor Henri Wismans en echtgenoote. Woensdag half 7 Zielemis voor Petr. v. d. Putten, overleden lid der Mariacongregatie. om half 8 besteld jaarg. voor Theodorus Gerrats, zyne echtgenoote en overleden kinderen, 8 uur jaarg. voor Godfried Janssen. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 leesmis, 8 uur Sol. Jaarg. voor Constant en Antoinette Hellen. Vrijdag half 8 bestelde Zieledienst voor de overl. familie Verbeek, 8 uur jaarg. voor Jan v.d. Munckhof en Gertrudis Evers. Zaterdag komen de jongens der 5e en 6e klas en de meisjes der 5e klas te biechten, 7 uur Lof, half 8 bestelde Zieledienst voor de overl. familie Verbeek. Vrijdag half 7 leesmis voor Jan Versleijen. Patroonheiligen H. Familie. H. Cremers, P. Voesten, L. Ouden hoven, W. Willems, A. v. Oss, M. v. Gerven, M. Verstraalen, H. Strijbosch, M. Strijbosch, A. Gubbels, G. Jans sen, J. v. d. Pasch. M. Vollenberg, L. Rommen, G. v. Dijk, J. Remmen. Volgorde der Processie. Kinderen Scholen Dorp. Kinderen School Heide De Vrouwen Congregatie van O. L. Vrouw Jongenspatronaat Turnclub St. Christoffel H. Familie Werkliedenvereeniging en Credo Pugno Schutterij Het Zandakker Derde Orde St. Jozefsgesticht Meisjespatronaat St. Agnes. K. J. M. en K. J. V. Flambouwdragers Parochiekerk Venray's Harmonie Schutterij St. Anna Zouaven en Bruidjes Kerkelijk Zangkoor Eerwaarde Broeders van Liefde Eerwaarde Paters Eerwaarde Geestelijken Het Allerheiligste Groep Jonge Wachten Verkenners Studentenvereen. St. Bernardus De mannen, die bij geen vereeni- ging zijn aangesloten. Paterskerk Morgen Zondag de H. Mis om 5 uur, kwart voor 6, 7 uur met onder richting, om kwart over 3 de Hoog mis. Om kwart voor 5 gezongen Vespers, om half 6 Lof met oefening van den H. Kruisweg. Gelegenheid om te biechten aan beide zijden wegens de Portiuncula-aflaat. Maandag om 7 uur b.l. voor over leden zuster, om half 8 gezongen H. Mis, om half 6 gezongen Vespers. Dinsdag om half 8 gezongen H. Mis. Gedurende de uitstelling te ver dienen volle aflaat. Om half 6 ge zongen Vespers. Woensdag om half 8 gezongen H. Mis. Om half 6 gezongen Vespers. Te verdienen volle aflaat. Donderdag om half 8 gezongen H. Mis. Om half 6 gezongen Vespers. Vrijdag om half 8 gezongen H. Mis voor Joh. Versieyen, om half 6 gezongen Vespers. Zaterdag om half 3 b.l. voor Joh. Versieyen. Om 7 uur b.l. voor Jozef van Hooff. Patronaat. Zondagmorgen algem H Communie voor alle leden van 't patronaat. Er wordt van alle jongens verwacht aan die alg. H. Communie deel te nemen en daartoe aanwezig te zijn in de Hoogmis om kwart over acht en plaats te nemen in de kerkbanken of op 't koor. Om half 11 bijeenkomst bij het patronaat tot deelname aan de pro cessie. Tijdens de kermis is verder 't Patronaat gesloten. Districts-Arbeidsbeurs Kantoor: Marktstraat 10. GEVRAAGD 1 keukenmeid en 2de meisje 1 boerenknecht voor Venray 1 boerenknecht voor Holthees machine-bankwerker voor Heerlen 1 dienstbode voor dadelijk 2 boerendienstboden voor dadelijk 1 net meisje 18 j. voor Oosterbeek 1 burgerdienstmeisje eenigszins bekend met koken BIEDEN ZICH AAN 1 dienstmeisje 15 jaar 1 dienstmeisje 16 jaar 1 dienstmeisje 20 jaar 1 dienstmeisje 21 jaar 1 dienstmeisje 23 jaar 1 huishoudster v. klein burgergezin 2 boerendienstknechten Metselaars, opperlieden, timmerlieden enz. 2 boerendienstmeisjes 1 winkeljuffrouw Met deze vervullen wij den treurigen plicht U mede te deelen, dat na een smartelyk doch geduldig gedragen lijden, gesterkt door de H. Sacramen ten der Stervenden, geheel over gegeven aan Gods H. Wil, is overleden onze onvergetelijke, innig geliefde en zeer zorgzame Echtgenoot en Vader Wilhelmus Cornells Arnoldus Maria WINTERS in den leeftyd van 58 jaar. Overtuigd van Uwe deelne ming in dit voor ons zoo smar telijk en onherstelbaar verlies, bevelen wij de ziel van den dierbaren afgestorvene in Uwe godvruchtige gebeden aan. ANNA WINTERS—PUTS MARIA WINTERS ALPHONS WINTERS WILHELMINA WINTERS BETSIE WINTERS MAJELLA WINTERS JOHAN WINTERS HENRY WINTERS JACQUES WINTERS Venray, 31 Juli 1935. 46 TE KOOP een solied en ruim Winkelhuis met ruime bergplaats en tuin gun stig gelegen in de kom van een dorp gem. Venray, voor alle doel einden geschikt. Te aanvaarden naar overeenkomst. Br.no. 25 Bureau v.d. blad. Zij, die nog iets te vorderen hebben van of verschuldigd zijn aan de nalatenschap van den Heer MART. CLAESSENS te Venray-Overbroek, overleden op 3 Juli jl., worden verzocht daarvan opgave of betaling te doen ten kantore van G. W. MUSKENS, Schoolstraat, Ven ray. 17 Heeren Landbouwers, verze kert uwe oogstmijten tegen brand, volgens Amsterdamsche Beurspolisconditiën, inclus. broei en gedurende het dorschen. Nadere inlichtingen omtrent premiën enz. worden gaarne verstrekt door Stationsweg 39. 21 Tijdeliik op de prijzen van chern. reinigen. Depot Venray: Schoolstraat 7. hypotheek op nieuw gebouwd huis, met ruime overwaarde. Adres Bureau dezer. 10 aangeboden Adres bureau v d. blad. 8 Adres Bureau dezer. 8 Oude Oostr. weg 37. 8 Donderdag 8 uur zal in café V berg, Langstraat, organiseerde aan aanbesteed voor rekening va Heide. Bestek e bekomen a f 2.! Louis Vollenberg, De Kermis te Venn Wie goedkoop en«» Moet de VISCHKR. Groote Marl Alles aan cri Wij geven als recla vette Palinj Aile soorten gerook Vischwaren. Neemt overheerlijke Maat; voor 't gebruik, 2 v Huismoeders van Tijdens de Kermis' 10 van onze nieuwt haringen voor 25 c< Alles in de Vischkraam Wesllieim-! A.s. Woensda wo. Dames-, He derschoenen en e ie soort Wer Bij ons is het I. Cl Voorradig prima let OOSTRUM zal op MAANDAG 1935, nam. 5 uur ir Weijers te Horst, t< zijn principaal, kr 1223 B.W. publiek v een winkelhuis, klante in volle bedri met heete luchtovt broodmachine met ui en wittebrood-machi motor, benevens eig achtergebouwen en tig gelegen te Hc straat, kadaster se grool 9.10 A., eig heer Jos. Janssen-vs Het pand verkeert staat van ondertffUl voor autogarage ei bedrijf. vertrekken Zondagmorgen na de H. Mis van 5 plaatsen vrij. Reserveer U een plaats voor Kei maand Augustus en voor Wittem in Septembei WELLNER MODERN TAFELZILVER TELEFOON 108 maak met de Kermis een uitstapje naar Cr in het prachtige met bloemen versierde al een bootje op het mooie water van Ook steeds aan huis te ontbieden. Beleefd

Peel en Maas | 1935 | | pagina 2