I ri Voo flink nieuw Huis Altlv Gemengde Berichten. Districts-Arbeidsbeurs Advertentiën Antoon Peeters Wilh. Kerstjens Landbouwfond Voor Pinksteren n nieuw Cosfuum Jan Thomassen STORM SCHOENWERK. ISD. CRANEN Koolplanlen A. Coopmans Filmsferkaarfen Notaris Pluymaekers net meisje TE HUUR slachfhanen prima maalkalf fokhancn BAKKERIJ annex Kruidenierswinkel M. ELBERS. iu: De Strot The Orig Poels-iansst Rijwiele IVermis Flaasbree bus bait 10. I entoonstelling Brussel 29-30 junt TM. F 6» Yoor de arme zieken naar Lourdes, Zoo gaat het goed. Niemand blijve achter met zijn gift. Vele kleintjes maken één groote. Nog 20 dagen en dan moet het geld bij mekaar zijn. Moet er een zieke thuis blijven Het antwoord is aan U Als allen geven, dan blijft niemand thuis. Morgen is het Zondag. Besluit dan om ter eere van Maria uw gift te zenden aan kapelaan R. Linssen, Groote Markt B of deponeer het aan dat adres in de brievenbus. Maria, de Moeder der menschen, de troost der zieken, zal uw daad zegenen. Geeft heden. Namens de zieken, hartelijk dank. Deze week ontvingen we M. V. f2 50 Mej. J. f 2.50 J. C. U. V. uit de bus f 1 H. C. f 2— N. N. f 1— N. N. f 2.~ N. N. f 0.50 Van Gleike f 0.25 N. N. f 1.- Uit de br bus bij Kapelaan f 0.25 Burgemeester en Wethouders van Venray doen te weten, dat door den Raad dier gemeente in zijne openbare vergadering van 1 Februari 1935 Is vastgesteld, de navolgende verorde ning Verordening op de heffing van opcenten op de (Jenieente-fonds- bclasting in de Gemeente Venray. Artikel 1. Er zullen ten behoeve dezer ge meente worden geheven 55 opcenten op de hoofdsom der Gemeentefonds- belasting. Artikel 2. De opcenten worden niet geheven op de aanslagen van hen, die binnen het Rijk geen vaste woonplaats heb ben. Artikel 3. De invordering geschiedt overeen komstlg de verordening van 22 Dec- 1931, Nr. 338/45. Artikel 4. Deze verordening wordt herzien, zoodra de gemeente voor de heffing der gemeenteföndsbelasting wordt gerangschikt in een andere dan de derde klasse. Artikel 5. Deze verordening treedt in werking met 1 Mei 1935.| De thans geldende verordening op de heffing van opcenten op de Ge meentefondsbelasting in de gemeente Venray vervalt met 30 April 1935' behoudens voor wat betreft aansla gen over het. dan afloopend of vroegere belastingjaren. Zijnde deze verordening goedge keurd bij Koninklijk Besluit van 7 Mei 1935, no. 21, waarbij de veror dening de dato 22 December 1931, houdende voorschriften, naar welke de belasting zal worden ingevorderd, is aangehaald. En is hiervan afkondiging geschied waar het behoort den 27 Mei 1935. De Burgemeester en Wethouders van Venray, O. VAN DE LOO De Secretaris, VAN HAAREN Gevonden: twee rijwielplaatjes, waarvan één kosteloos. Achtergelaten een paar lage heerenschoenen, voorzien van nieuwe zolen en hakken. Inlichtingen Marechausseekazerne. Maandagavond hield het Be stuur van Venray's Harmonie met Feestcomité en Comité van Propa ganda een vergadering ter bespreking van de dezen zomer te houden festival en muziekconcours. Het programma voor deze dagen werd in groote trekken vastgesteld en de verschillende werkzaamheden van voorbereiding verdeeld. Voor het festival hebben ruim 25 muziekgezelschappen ingeschreven en voor het muziekconcours 9 ver- eenigingen. Door de verschillende comité leden zullen nog enkele inlichtingen hier en daar gevraagd moeten worden, waarna de volgende week het definitieve programma voor die dagen vastgesteld kan worden. De arbeider R. en de pompen maker C. alhier kregen over een familiekwestie verschil van meening, dat tenslotte met een ijzeren buis en een ketting werd uitgevochten. Het einde was twee hevig toege takelde bloedende mannen, waarvan C. met een schouderontwtichting naar den dokter toog. Beiden gingen zich hierna beklagen in de maré chausseeskazerne, zoodat de schuld vraag wel in Roermond nader zal worden onderzocht. CIRCUS VAN BEVER TE VENRAY. Donderdagavond gaf bet hier zeer aunstig bekend staande Circus Van Bever op het Sportterrein de ope ningsvoorstelling met een stampvolle tent. Dit circus moge klein \an om vang zijn, vergeleken bij de reuzen circussen, het biedt nochtans een programma, dat we schitterend mogen noemen. Humbug is den ondernemer vreemd, hij biedt tenvolle hetgeen wordt geannonceerd. Wij behoeven de bewoners van Venray en omgeving niet aan te sporen deze Nederlandsche onder neming te bezoeken, wij zijn over tuigd, dat ze de gelegenheid niet zullen laten voorbijgaan een goed circusprogramma te gaan zien. Ze zullen er geen spijt van hebben. De prijzen zijn aangepast aan de tijdsomstandigheden. Wij verwijzen verder naar de advertentie ih dit blad. En ongeluk kumt zelden alleen. Dat heb ik mien vader duk heure zegge en gleuve doe 'k 't ok. Van vur Paosse aaf heb ik al 'n kwaod oog, dat zudde wel gezien hebbe, went ik liep er aarig mit te kieke. En now kreeg ik de vurrige wèek nog een heel kwaoj tiend ok nog. Der kwaam enne vliegbrief uut de Missie. uit Celebes en dor stond ien, dat de klok gevallen was uut den toren van mien kerk, rats kapot. Der is niemes bats op kwaoj tiend, mer ik now heelemaol nle. Ik mot al zoveul betale vur mien kwaod oog. da'k vur de reparatie van die kwaoj klok of vur 't acschaffe van en neej, genne eens mer over heb. Zeuj der now niemes zien, die me hellepe kan hellepe wil Lést gave de Venrodsche minse vur 't cedeau an urren Deken ovver de drie duuzend guide. Dat vien ik schon 1 dat hil den Deke verdiend ok Ik bin mer gnne Venrodsche jong en gennen Deke.., mer ik heb ok gen drie duuzend guide vandoen teminste nie vur en neej klok. En klok zoo van en 150 a 200 guide, die zuk toch gèr hebbe 1 Toe now, prakkesiert er is over 1 Niet te lang prakkeziere en stuur dan mer wat an de Redaksie van Peel en Maas „vur en neej klok vur paoter Peeters". Krieg ik meer dan 200 guide, dan koop ik en klokkespeul I Toe mak de knipbeurs iefkes oop, ut is Juni, de maond van ut Heilig Hart en help now den Missionaris van het H. Hart, den schojer Dank ow wel 1 H. M. PEETERS. m s.c. HORST. Zondag werd door de muzlekvereeniging „Eendracht" te Melderslo Horst op feestelijke wijze het 2e lustrumfeest herdacht. Een 10-tal zang en muziekverenigingen verleenden hieraau hun medewerking. Er was groote publieke belangstel ling gedurende de concerten. TIENRAY. Bij een kort. maar hevig onweer dat hier Maandag avond woedde sloegen op verschil lende plaatsen de zekeringen van de eiectrische leidingen stuk. Onder Swolgen brandde door het hemelvuur een groote hoop takke bossen af op enkele meters afstand van het woonhuis van A. K. De bewoners kwamen met den schrik vrij. Botersmokkelen per taxi. Zondagnamiddag werd een taxi bedrijf te Venlo opgebeld met het verzoek een taxi naar Weert te zenden teneinde eenige personen van daar naar Venlo te vervoeren. De chauffeur H. werd, toen hij te Weert aankwam, door de hem wachtende personen op bier onthaald, waarin vermoedelijk een verdoovingsmiddel was gedaan. De man geraakte althans buiten westen. In dien tusschentijd werd de auto met enkele honderden kilo's Belgische boter volgestopt. Vervolgens gelastte men den chauffeur naar Venlo te rijden. Aan de Maasbrug aldaar werd de auto echter door douanebeambten aangehouden en kwam de smokkel waar voor den dag. Boter en auto werden in beslag genomen. De chauffeur werd Da een verhoor op vrije voeten gesteld. Verborgen schat. Onder de gemeente Hunsel bij Weert werd bij proefwerken voor het bouwen van een nieuwe schuur bij de hoeve Hakenberg een jam emmertje gevonden, afgedekt met een vloertegel. Het emmertje bevatte guldens en rijksdaalders uit het jaar 1913 tot een totaal bedrag van 700 gulden. Motorrijder verongelukt. Onder de gemeente Susteren is Maandagavond op den rijksweg de motorbestuurder F. Lippens uit Sit- tard, terwijl hij in een bocht van den weg uitweek, voor een vracht wagen gevallen. De man is ter plaatse aan zijn verwondingen overleden. Hij is 35 jaar oud en laat een weduwe met 2 kinderen achter. Het Julianakanaal lekt. Het Julianakanaal lekt in de buurt van de gemeenten Urmond en Stein weer ernstig, zoodat de bewoners van den Westelijken kanaaloever tusschen het Julianakanaal en de Maas weer grooten overlast van het water krijgen. Schilder omlaag gestort. Bij de restauratie van het Gouver nemectsgebouw te Maastricht is ook werkzaam de 21-jarige schildersknecht C. A. Wynants uit Maastricht. Maandag stond hij op een hoogte van 7 M. te schilderen, toen hij plotseling uitschoot en naar beneden stortte. Met zware inwendige kneuzingeD werd het slachtoffer ter verpleging opgenomen. De heer J. A. Tromp tot notaris te Deurne benoemd. Bij Koninklijk Besluit is benoemd tot notaris te Deurne als opvolger van wijlen notaris Eug. de Leeuw benoemd de heer J. A. Tromp can- didaat-notaris te Roosendaal. Het doodrjjdcn van »J. van Bcrlo. De 20-jarige boekdrukker E. F. K. uit Deurne bad zich Dinsdag voor de Roermondsche Rechtbank te ver antwoorden wegens door schuld veroorzaken van den dood van den 62 jarigen Johannes van Berlo, die hij in den laten avond tegenover het café „Nooit Gedacht" op den Deurnescheweg onder Helmond dus danig had aangereden, dat het hoofd van den wervelkolom werd gedrukt en van B. vrijwel onmiddellijk over- leed. Wegens veroorzaken van dood door schuld luidde de eisch f 100 boete of een maand hechtenis. Verdachte verklaarde geen schuld aan hel ongeval te hebben. Mr. Rieter Je hebt als het regent en sneeuwt met zoo'n vaart niet te rijden, daarin ligt je schuld maD je praal veel te veel, ik zou maar wat leering uit dit geval trekken, inplaats van zoo te kletsen. Vonnis over 14 dagen. DE OSSCHE MISDADIGERS Ia aansluiting aan de mededeelin- gen in ons bijvoegsel over de be kentenissen van Jan Ceelen, lezen we in de Prov. 's Hert. Cit. nog de volgende bijzonderheden: Urenlang werd de jongeman in verhoor genomen. De politie kreeg daarbij medewerking van kennissen familieleden van C,, die hem eveneens op het hart drukten toch te zeggen waarom hij de misdaad pleegde. Overstelpt met bewijzen, gebukt onder den ondragelijken last van zijn wandaad, barstte C. tenslotte in snikken uit en bekende den moord op zijn vroegerer vriend van der Pas te hebben gepleegd. Van dat oogenblik af scheen het of men een ander mensch voor zich had. C. verklaarde in zijn bekente nis o.m. dat hij, sterk onder den invloed van vrouw v.d. P. geruimen tijd met het moordplan had rondge- loopen, maar niet wist hoe bet uit te voeren. Tenslotte rijpte het plan v.d. P. een leugen op de mouw te spelden en hem, onder voorwendsel van een goeden overval of om te gaan zien naar gestolen eenden, het veld in te lokken en hem dan neer te steken, C. heeft echter kort voor de uitvoe ring van zijn misdaad een revolver gekocht en daarmee op een avond dat v.d. P. dertig jaar werd, koel bloedig verschillende schoten op hem gelost, na den ongelukkige te voren op sluwe wijze voor hem uit te hebben doen gaan om hem zoo in den rug te treffen. De jeugdige dader onthulde nog dat hij koelbloedig had gewacht tor v.d. P. den laatsten adem uitblies en bovendien daarna bi) het lijk nog eenige minuten was blijven staan of het geluid der schoten wellicht aan dacht had getrokken. Daarna was hij naar huis gespoed en had zich te bed begeven. En C. murw nu, bekende nog meer en wees zijn medeplichtigen aan van de roofovervallen, die na den moord op v.d. P. het land in opschudding brachten. Dit alles bekent nu deze man en op hetzelfde oogenblik rukt een overvalauto van de marechaussees uit, om een uur later terug le keeren met de medeplichtigen, die van hun bed werden gelicht of van het werk zijn gehaald, zwaar geboeid en ver bijsterd dat na zoovele maanden en jaren 't geheim schijnt opgelost te zijn en de celdeureu zich in 't nabije verschiet voor hen openen. Te Tilburg werd Woensdag ge arresteerd J. K. verzekeringsagent aldaar. Deze was vroeger stationchef te Uden, doch wegens verduistering van gelden oneervol uit deze be trekking ontslagen. Hij wordt ervan verdacht in relatie te hebben gestaan met de inbrekers te Oss, aan wie hij inlichtingen verschafte. Als verzekeringsagent sloot hij brandverzekeringen af op huizen in Oss en omgeving. Na eenigen tijd gaf hij zijn handlangers opdracht een bepaald huis inbrand te steken. Als taxateur ontving hij dan 1 pet. der uit te betalen scha devergoeding. De marechaussee te Uden arres teerde ook den 28jarigen v.D. expe diteur v. D., expediteur en den 30 jarigen T. L., die sedert eenigen tijd een expeditiebedrijf te Uden hadden gevestigd. Hun levenswijze wekte al gerui men tijd achterdocht der politie. Bij een huiszoeking werd een volledig arsenaal van onderdeeleo, fietsbanden enz. gevonden, afkomstig van dief stal. Beiden hebben bekend er des nachts meermalen op' uitgetrokken te zijn om uit langs den weg staande bezinepompen benzine af te tappen. Bovendien werden zij ervan ver dacht diensten bewezen en goederen vervoerd te hebben voor de Os3che inbrekersbende. Zuivelexport naar Duitschlund stopgezet. Naar de Nieuwe Koerier verneemt, hebben de groote zuivelexportvereeni- gingen in ons land den uitvoer naar Duitschland moeten stopzetten, daar zij niet voldoende garantie kunnen verkrijgen voor de risico's van be taling. Zwaar weer te Oss en omgeving. Woensdagmiddag woedde een zwaar onweer te Oss en omgeving gepaard gaande met zwaren hagelslag. Ook te Geffen woedde het onweer met groote hevigheid. De bliksem sloeg daar in de boerderij van de weduwe v. d, D. aan den Lagen Kant. De bewoners, die meenden, dat de bliksem op de lichtieiding was ge slagen, gingen naar boven kijken en constateerden, dat de bovenverdieping reeds in brand stond. De boerderij was in korten tijd een vuurzee. Alles kwam in de vlammen om. Verzekering dekt gedeeltelijk de schade. Bliksem zet boerdery in vuur. Tijdens een hevig onweer sloeg Woensdagmiddag de blikssm in de kapitale boerderij van den heer Torsch te Zelhem. De gebouwen gingen in vlammen op. Zwaar weer in de omgeving van Utrecht. Noord-Oostelijk van Utrecht trok Woensdagmiddag een vrij zware onweersbui voorbij. Voor zoover was na te gaan, heb ben geen ongelukken plaats gehad, maar wel is vrij veel schade toege bracht aan planten en gewassen door den hagel. Steenen van de bekende duiveneieren grootte zijn er gevallen en heel wat vruchtboomen zijn danig ontbladerd door de felle steenen. Vooral in Bilthoven is veel hagel gevallen en op den bekenden Soest- dijkschen Straatweg was de hagel zelfs geruimen tijd een ernstig ver keersobstakel De asfaltweg was ge vaarlijk glad en menige autobestuur der koos de verstandigste partij en zette zijn wageD tijdelijk langs den weg. Bekroond. HOLTHEES. Onze Fanfare be haalde Donderdag op het muziek concours te Vortum de 2de prijs in de 4e afdeeling. BEIERSCHE AVOND. Een ezel las 't stukje van Veritas, 't Beest kreeg er den kolder van. En ging toen op bol ervan. Maar liet zijn geest aan Veritas EEN OPMERKER. Correspondentie. J. A. Uw antwoord op de ingezon den stukken van vorige week, wordt wegens te late ontvangst eerst volgende week geplaatst. Burgerlijke Stand Venray van 24 tot 31 Mei 1935. GEBOREN Wilhelmina H. van Well, Ysselsteyn Henrica M Martens, Henseniusstraat Hendrik us W. Dericks, Langstraat Hendrikus J. Snijders, Oude O. weg Mathieu Jft. Drabbels, Langstraat Maria A. P. Willemse, Castenray Petronella W. Q. Weijs, Steeg. ONDERTROUWD: Theodorus Jansen en Wilhelmina P J. Michiels. Wilhelmus J. M. Swaghoven en Jo hanna W. van Es. GEHUWD Johannes A. Leyssen, 32 jaar, land bouwer en Maria H. P. Ewals, 24 jaar, beiden te Venray Hendrikus G. A. van Dijck, 27 jaar, monteur te Eindhoven en Johanna L. E. Vullings, 25 jaar, te Venray. OVERLEDEN Godefridus Martens, 79 jaar, weduw naar van Anna Maria Jacobs, Leunen. Trijntje Blankendaal, echtgenoote van N. Min, 64 jaar, Merselosche weg. Engelbertus Wagemans, ongehuwd, 80 jaren, Nachtigaal. Johannes van de Voort, ongehuwd, 71 jaren, Leunen. INGEZONDEN. Wie is Veritas Als hij zijn waren naam noemt, zullen wij hem van antwoord dienen. HET BESTUUR van VENRAY's HARMONIE. Paterskerk Zondag de H. Missen om 5 uur, kwart voor 6 en 7 uur met instructie, kwart over 8 Hoogmis met preek. Ge legenheid om te biechten aan de Evan geliezijde. Kwart voor 5 gez Vespers, half 6 Lof. Maandag, Dinsdag en Woensdag fc.l. voor Anna M. Camps-Loonen, als lid van het Koordje. Dinsdagochtend uitstelling van het Allerheiligste, te verdienen volle aflaat gedurende de uitstelling", om half 8 gez. H. Mis ter eere van St. Antonius. Half 6 gez. Vespers ter eere van St. Antonius. Woensdag om half 8 b.I. voor overl. familie Laurensse Verriet. Vrijdag, le Vrijdag van de maand, om half 8 gez. H. Mis ter eere van het Goddelijk Hart met Litanie. Om half 6 gez. Vespers met acte van Eereboete. Zaterdag, vigilie van Pinksteren, ge boden vasten- en onthoudingsdag. Om half 8 beginnen de plechtigheden, waarna de Hoogmis Derde Orde. Vrijdag om 7 uur Requiem-mis voor Zr. Catharina Min-Blankendaal, als lid der Derde Orde. De Tertiarissen wor den herinnerd aan het regelvoorschrift Patronaat. Algemeene H. Communie der jongens. Nog betere opkomst is gewenscht. Waar blijven de groote jongens Kwart voor elf vergadering der Jonge Derde Orde in de kerk. Vergeet de kaartjes niet. Van half 1212 uur kaartjes voor 't circus verkrijgbaar. Prijs per kaartje 20 cent, inbegrip van contributie. De eenige gelegenheid, dus, present. Om 4 uur de uitvoering. Jonge Wacht-bijeenkomsten als volgt: Zondag (heden) om 10 uur de groep St. Thomas Woensdag om half acht algemeene groepbijeenkomst, dus:voor alle groepen. Attentie le Zondag, 2 Juni, om half twaalf aanmeten der Jonge Wacht-costumes voor de aspiranten. 2e Zondag, 2 Juni, om half twaalf verkrijgbaar de nieuwe gratis entrée- kaarten voor 't Sportterrein voor ALLE leden van het patronaat daardoor komen alle andere kaarten te vervallen. KantoorMarktstraat 10. Voor de tewerkgestelden bij de werkverschaffing Dé kaarten zullen afgestempeld worden Woensdag avond a.s. van half 8 tot half 9. Ondertrouwd Josephine Nass Martin Hoedemaekers Nijmegen, Groesb. weg 57 Venray, Henseniusplein 6 Huwelijksvoltrekking op Dinsdag 25 Juni a.s. des v.m. 9.30 ure in de Parochiekerk St. Martinus te St. Oedenrode. (Adres op 25 Juni Hotel „De Gouden Leeuw", St. Oedenrode Op 11 Juni liefde Ouders hopen onze ge- Kerkelijke Diensten Venray Parochiekerk Morgen Zondag 6 uur eerste H. Mis, 7 uur H. Mis en generale H. Communie van de mannen der H. Familie, 2 uur Congregatie, half 3 herhalingscatechis mus voor de meisjes, 3 uur Lof en processie, 4 uur H. Familie Maandag half 8 zielmis voor Piet Bom, lid van de Retraitepenning 8 uur uitvaart voor Engelbertus Wagemans, 7 uur Lof. Dinsdag half 8 leesmis, 8uurleesmis, Woensdag half 8 leesmis, 8 uur Sol. Jaarg. voor Ant.Joseph v.d. Boogaart. ^Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 leesmis, 8 unr Jaarg. voor Gerard Geurts, Johanna Buggems en ouders. Vrijdag 1ste der maand en vereering van het H. Hart van Jezus, half 7 Hoogmis, half 8 gestichte leesmis. 8 uur Jaarg. voor Johannes Buggems, 7 uur Lof en eerherstel aan het H. Hart. Zaterdag Vigilie voor het hoogfeest van Pinksteren, geboden vasten en onthouding van vleeschspijzen. half 8 de wijding van de doopvont waarna de Hoogmis, 7 uur het Lof. Zal biecht gehoord worden van 3 tot 6 en van half 7 tot 8 uur. In de maanden Juni, Juli, Augustus en September zal op nader te bepalen dagen eene hoogmis worden opgedra gen voor de vruchten der aarde en alle noodzakelijkheid K. J. V. Maandag half 6 K.J.M. v. aspiranten 8—9 vergadering voor alle Groep- leidsters en K.J.M.-leidsters. Dinsdag 7—8 Mariaclub. 89 bijeen komst voor alle deelneemsters van de Katholiekendag. Woensdag 8-9 Zangclub. Donderdag 7-9 Naaiclub. Patroonheiligen H. Familie. G. van Sinten, S Gooren, P. J. Geurts, L. Koopmans, P. J Loonen, A. Derks, Fr. Hendriks, A. Verbeek, J. Peeters, A. Sanders, J. Keizers, Gerrits, P. J. Ewals en H Thomassen. en hunne 25-jarige Echtvereeniging te herdenken. Dat zij nog lang mogen ge spaard blijven, wenschen hunne dankbare kinderen. Venray, Overloonsche weg. Venray-Dorp. A.s. Zondag 2 Juni des voorm. betaling der premies vari Vrijw. Ziekteverzekering en Hagelverzekering. 14 De Secretaris. Komt eens eerst een bezoek brengen aan ons Kleeding- magazijn. Wij hebben voorradig de allerbeste COSTUUMS in de prijzen5.75,8.75, 12.50, 16.75, 18.75, 22.50, 26.-, 28.50, 32.50. Alle costuums zijn vervaardigd van de beste stoffen. Bij elk costuum een lap stof cadeau. Komt zien en U slaagt zeker bij loopt het zooals vorige markt, en dan zulke lage prijzen voor zulk prima Daarom laat deze Pinksteraan bieding niet voorbijgaan. Voor groot en klein. to. Biggenmarkt. 18 in alle soorten voorradig, (vrij van knolvoet). Verder nog Peterselie- Knolselderie- Prei- en Tomatenplanten Zaadhandel, Langstraat. IE Ontvangen de nieuwste Firma van den Munckhof. te VENRAY zal op Woensdag 5 Juni 1935 vm. 11 uur nabij het cefé De Engel te Venray, voor den Boerenbond al daar, publiek veikoopen PAARD afk. van Verhaag, Merselo. GEVRAAGD niet beneden 16 jaar, voor direct, vlug en netjes kunnende werken Adres Bureau dezer. 8 aan den Oostsingel. Te bevr. bij Th. Pouwels, Holstraat 8 TB KLOOF M Swinkels, Brukske. TE KOOP oud 3 maanden. S. Muijsers, Heide. TLB KOOP partij individueel gebroede geschikt voor fok-en verm.bedr. te leveren na goedk. N P C. J. Janssen, Heide L 49, fok ker 1219. Ondergeteekende maakt het geachte publiek van Venray bekend, dat hij op Vrijdag 7 Juni zal openen eene Eindsfraaf-Overloonsctte weg. Door prima waren en nette bediening hoopt hij wederom veler gunst te mogen verwerven. Beleefd aanbevelend, Op alle Kruidenierwaren wordt 5 pet. korting gegeven op de lage prijzen. Vraagt ons Spaarboekje. Voor 10 gulden gekocht, wordt 50 cent terugbetaald. 50 Zaterdag 1 de groote Ufa spanning, waar acteur, gs^ildi de stoutste'bra' Bekend Fliegt Sensatie, J Bes A Verwackt tr schlager De Nederlands grootste Geheel nieuwe {ezt Circustent. Ruil Van alle plaats Een gri RASPAARDEN Moderne Dress I. F. Volzano THE t VI Pas terug van eeo suct Ade tobber MALEIS H MASTER VOLZ Al Mej. MARY LITTLE TYCKY in hun pbenomeni DE KONINGEN \7 IRMA BELLY 6 MI Arabische VOLBLOE Dressuur Potpourri V. VALK'S ORKEÊ Voorstelling!! Prijzen Avondvofj 2e Rail 7 Matinée volwassene Pd V ValnnStac Laatste Kamploenswed- UiUUIlai strijd te Eindhoven Vertrek bus Zondag 12 uur fcjg Bij voldoende deelname vertrek Aanmelding vóór Zondagmorgen 8 uur o 3 gulden per persoon GARAGE DERKSEN Mooie diepe Po reel ei n Kom Glazen Zoutvaatje Tassen mei'oor Tassen zonder oc Borrelglaasjes Bierglaasjes Cakevormen Glazen Vlaschol'j Taarlscheppen Sierke Messen Kaslpapier mei Sauslepels poiceUl Sauslepels email U Soeplepels emaii Soeplepels porceij Groole porcelein >i Glazen Kommer .'I Pracht groole l Kachel zeiltjes

Peel en Maas | 1935 | | pagina 2