Tl Hi le firn Paardenverzekering Zaadhandel. flinke E.R dienstbode Waco's Vakkleeding Gemengde Berichten. Districts-Arbeidsbeurs Advertentlën schoenreparatie 2e Paasaanhieding in Schoenwerk naar CRANEN Tuin- en Land- bouwzaden, A. Coopmans lijn® Vleeschwaren voor 22 cent. 40.000 Kg. mangel wortelen MARKTEN: Overalls De voorzitter deelde mede. dat de schutterijen „Het Zandakker" Venray en „Wilhelmina" Siebengewald heb ben gevraagd om wederom als lid van den Bond te mogen toetreden. Met algemeene stemmen werden beide schutterijen als lid aangenomen. Ook deelde den voorzitter nog mede, dat aan de schuttersbond „Land van Cuyck" was gevraagd om ook dit jaar wederom een gecom bineerd concours te houden. Als datum werd gekozen 14 Juli a.s. Door de heer Laarakkers, Afferden werd nog gevraagd waar de grens is bij opkomst in geval vau slecht weer. Werd besloten om bij elke weers gesteldheid te komen. GEVONDEN te Smakt een zil veren rozenkrans. Inlichtingen Marechaussee-kazerne. Do schoonmaak. Geeft U nu maar even Uw adres op aan het Gymnasium en we komen U helpen opruimen. Ge doet er meteen een goed werk mee. Katholieke Illustraties, Mooi Lim burg en andere geïllustreerde bladen, ook Missietijdschriften als Annalen van de Voortplanting des Geloofs, Katholieke Missiën en dergelijke, ge bonden of niet gebonden, 2ijn wel kom. Aan de Bisschoppelijke Kweek school voor onderwijzers te Roer mond slaagde otze dorpsgenoot F. van Opbergen voor het godsdienst diploma A. VERBOUWING KLOOSTER „JERUSALEM" Door den Heer Jos. Wielders, Architect B.N.A. te Sittard. werd Donderdag voor rekening der Eerw, Zusters Ursulinen alhier, onder- handsch aanbesteed het verbouwen van het klooster „Jerusalem" alhier. Ingeschreven werd als volgt Gooden, Meijel f 22900 H. Oudenhoven Lzn.» Venray f 21450 Stiphout. Sambeek f 20775 A. Pijpers, Leunen f 20200 Gebr. Oudenhoven, Venray f 19790 P. Oudenhoven, Venray f 19650 A. H. Martens, Venray f 19435 Aan de laagste inschrijver werd het werk opgdragen. Do eerste plakkers aangehouden. Dinsdagavond heeft de gemeente politie alhier de eerste kladderaars, die gratis reclame wilden maken voor de a s. verkiezing van leden voor de Provinciale Staten, aangehouden. Het bleken volgelingen der partij Mussert te zijn uit Tegelen. Goedkoope hokking. Door Kees Henskens, Vischhandel Venray, zijn voor de volgende week 500 kistjes bak- en braadbokking aangekocht. Eindles Landbouwschool. Donderdagmiddag werd de slui- tingsles gehouden van de 4e klas der Landbouwschool „St. Martinus" alhier. Aan alle leerlingen kon het diploma worden uitgereikt. In een uitvoerig verslag komen we hierop volgende week terug. Peelbranden. De gebruikelijke voorjaars peel branden zijn weer aangevangen. Het vuur woedt tusschen Venray en Deurne. CHRISTUS GEKRUISIGD. In de Vasten geen tooneel. Prachtig 1 Dat juichen wij toe, geen tooneel zooals wij heel 't jaar door zien. In dezen tijd van ernst en boete, geen blijspel, zelfs geen tooneelspel of drama, maar geestelijke en wereldlijke' overheid heeft een uitzondering gemaakt voor 't Bijbel spel »Gekruisigd", det Zondag op de planken gaat. Dat stuk, 't ls predikatie, die ons goed zal doen naar de ziel en die begeleid door een keurige aankleeding van personen en tooneel nog beter in onzen geest zal blijven hangen dan 't woord alleen. Christus en Annas, Liefde en baat strijden met elkander. En in schijn wordt de liefde overwonnen door de haat. Dat kunt gij zien en hooren Zondag in de Wilhelminazaal. De hoofdmomenten uit dat groote werelddrama zijn 't „Hosanna" dat Christus begroet, maar tevens haat verwekt in 't Paleis van Caïphas en aanzet tot een doodvonnis, het „schuldig des doods" brandend van haat, in de vergaderzaal van het Sanhedrin maar tenslotte het „In waarheid, Deze was de Zoon van God, onmiddellijk vóór 't heiligdom van Juda's ontzielden eeredienst. Een strijd wordt gevoerd in de ziel van Caïphas, een strijd tusschen zijn vader zijn en Hoogepriester-zijn. Jezus heeft zijn blind zoontje Joseph genezen, maar gedreven door den sluwen Annas, wordt bij een willoos werktuig in de handen van de baat. Zijn haat tot Christus gaat zoover dat hij zijn eigen zoontje vervloekt. In kinderlijke eenvoud klinkt het antwoord van Palm-Zondag uit Josephs mono: Gezegend Hij die komt in 's Heeren naam en oomid dellijk daarna de profetie der over winning.... Jezus is God.... En als Josue de priester weigert Joseph uit den tempel te drijven dar. zal AnDas.... doch daar klieft een bliksemstraal de lucht, de donder ratelt, de voorhang van het Heilige der Heiligen scheurt. Dat is de dgod van Jezus. In visioen ziet Joseph Calvarië en terwijl Caïphas in rade loc ze woede zijn tegenstander vloekt, neemt Josue 't woord van den hoofd man op Golgotha over ,.In waarheid deze was de Zoon van God." Komt Zondag allen naar zaal „Wilhelmina", daar zult gij genieten van taal en kleur en klank. De Engelenkoren en de zang der Levieten is getoonzet door Dr. Eliseus Brüolng, dat zegt U genoeg. OOSTRUM. Het bouwen van een woonhuis voor rekening van den heer P. H. Janssen alhifer, is opge dragen aan den heer Ant. Tacken, aannemer te Oostrum. VEULEN. Zaterdag had hier een treurig ongeluk plaatd. Het 3jarig kiDd van den landbouwer R geraakte onder een Jer wielen van een beladen kar en werd bijna op slag gedood. De politie onderzoekt of hier sprake is van schuld. Jonge Boeren Leunen. Vaandelwyding. Dezer dagen had te Leunen de plechtige vaandelwijding plaats van de Jonge Boeren Vereeniging aldaar. Onder het Lof werd het vaandel gezegend door den Z.E. Heer Pastoor Strijkers, die de symbolische betee- kenis der vlagversiering verduidelijkte en de deugden, die een Jonge Boer moet sieren, naar voren bracht. Na afloop van het Lof marcheer den de JoDge Boeren met begeleiding van de Fanfare te Leunen door het dorp, naar de feestvergaderiüg in het Bondsgebouw. Hier heette de Voorzitter der afd. Leunen de heer Jenniskens, allen hartelijk welkom, in het bijzonder de Z.E. Heeren Wevers en Strijkers, den E.A. Heer Burgemeester van Venray, de technische adviseurs, de heeren Wijnhoven, Vissers en Coen- ders, de Besturen der omliggende Jonge Boerenvereenigingen, het Boerenbondsbestuur en Bestuur en leden der Fanfare. Dan is net woord aan den spreker van den dag, de Z.E. Heer We v". Geestelijk Adviseur de Limburgsche Jonge Boeren Vereen. In een begees terende rede besprak deze het ideale strevingsdoel der Jonge Boeren. Het luid opklinkende applaus was dan ook welverdiend. Verder werd dan nog het woord gevoerd door den Burgemeester van Venray, den heer Wijnhoven, den heer Emonts, Kringvoorzitter Jonge Boeren afd. Venray en den heer P. J. Arts, Voorzitter Boerenbond Leunen. Het programma werd afgewisseld met zang en muziek. Tenslotte bracht de Voorzitter dank aan allen, die tot het welslagen van dezen dag hadden meegewerkt, waarbij spreker besloot met de hoop uit te sprekeo, dat de flinke Jonge Boerenvereen. Leunen moge groeien en bloeien. LEUNEN. Alhier vergaderde de Stierhouderij en Vee verzekering „Eensgezindheid". Uit 't jaarverslag blijkt, dat het aantal leden bedraagt 203. Er waren gemiddeld over drie schattingen verzekerd 775 koeien en 76 pinken voor een waarde van f 157585,— Aan premie werd be taald anderhalf procent. Er werden overgenomen 24 koeien waarvan 18 werden uitgepond, 3 verkocht en 3 afgekeurd. Ontvangsten bedroegen f 5710.51. Uitgaven f 4976.49. Batig saldo f 734.02, Tot lid comm. v. compt. werd gekozen A. Willems Nachtegaal, in de vacature J, Willems, Leunen. In de vacatures Jean Loenen, Leunen en P. Relou, Ysselsteyn, werden gekozen Jos. Loenen en Jac. Relou. Hierna vergaderden de leden der Stierhouderij. Uit 't jaarverslag bleek dat de stier Peter Sjoerd 2e klasse preferent was verklaard. Door verbouw van den stierenstal beschikt men thans over 4 vrije boxen. Het financieel overzicht gaf een batig saldo van f 125. Het dekgeld van stier Jan Hendrik werd bepaald voor koeien van leden op f 6, voor die van met-leden op f 8. Ook zal a.s. zomer een Jong veekeuring gehouden worden met een keuring op afstamming Hierna sluiting. HOLTHEES. Woensdagavond omstreeks half acht brak plotseling brand uit in de landbouwschuur in gebruik bij H. HendriksJacobs, eigendom van Baronesse d' Over- schie. Alle aanwezige gereedschappen, hooi en stroo benevens 't gebouw werden door het vuur vernield, OVERLOON. Dinsdag verga derden alhier de leden van vee- en paardenverzekering. Aan het jaar verslag ontleenen we 't volgende: Afd paarden; 1 April 118 leden met 146 paarden, verzekerd voor f 38.120. 1 Nov. 117 leden met 154 paarden, verzekerd voor f 39.880. 5 paarden werden overgenomen. Inkomsten f 1248.18. Uitgaven f 1077.07. Saldo f 171.11. Afd. vee: 130 leden met 550 koeien 19 koeien werden overgenomen, waarvan 17 ongeschikt voor con sumptie, 2 koeien werden uitgepond a 30 cent per kilo. De aftr. bestuursleden P. Klaassen en H. Peeters werden herkozen, evenals de leden der schattingscom- missie M. Jans en L. Willems. Dinsdag vergaderde eveneens de leden der Verkoopvereeniging alhier. Uit het jaarverslag bleek het volgende: Geleverd 677 varkens, 12 kalveren en 197 karren stroo. Inkomsten f 27.060.^0. Uitgaven f 27.057.10, Als afgevaardigden naar de algem. kringvergadering te Boxmeer werden gekozen M. Jans en A. Schraven. De volgende subsidies werden toegekend Jonge Boeren f 10 en Geitenbond f 10. Werd besloten een bedrag van f 5 per lid beschikbaar te stellen als renteloos voorschot voor noodlijdende leden. Een commissie tot verdeeling van deze voorschotten werd ingesteld. Volgens het ledenregister is het hiervoor beschikbaar gestelde bedrag voor Overloon ruinj f 700. WELL. Uitslag aanbesteding magazijn Boerenbond alhier. Archi tect P. Duijf Horst Gebr. Klabbers, Well f 3338 F. Verstraelen, Blitterswijk f 3332 Gebr. Peeters, Swolgen f 3284 Chr. Thijssen f 3214 Gebr. Clabbers f 3198 Linskens—-Mulders, Blittersw. f 3180 M. Thijssen, Oirlo f 3089 H. Derks, Well f 2977 J. Rutten; Ayen f 2929 G. Rutten, f 2928 P. Huijgen, Well f 2877 Aaa laagsten inschrijver gegund. Kippenmarkt. Van bevoegde zijde verneemt de N.K.. dat het gerucht als zou de Roermondsche kippenmarkt in ver band met moeilijkheden met Duitsche betalingen en'- tijdelijk naar elders worden overgebracht onjuist is. Ze wordt nog wel degelijk le Roermond gehouden. Handelaars in verdoovende middelen gearresteerd. Reeds maanden was het den auto riteiten bekend, dat in Zuid-Limburg speciaal in de Mijnstreek, op groote schaal handel werd gedreven in ver doovende middelen als morphine, cocaïne en heroïne. Doordat de handel zich den laat- sten tijd bleek te concentreeren in en om Beek, werden door de gemeente politie bepaalde personen gevolgd. De rijksveldwachter te Hoeosbroek hield eveneens een verdacht persoon in het oog, die vermoedelijk in ver binding zou staan met den te Beek opereerenden man. Woensdagavond is de gemeente politie van Beek, en den rijksveld wachter uit Hoensbroek, in samen werking met den hoofdinspecteur van de centrale recherche ter be strijding van den haudel in verdoo vende middelen te Rotterdam, er iD geslaagd, den verdachte, den37jarige E. C. te Beek, aan. te houden, toen deze een hoeveelheid van 6 fleschjes morphine vervoerde, elk inhoudende 20 gram, waarvan de handelswaarde wordt geschat op f 700. C. was mijnwerker, thans sedert eenige jaren door invaliditeit tot werkeloosheid gedoemd en ging op zijn beurt de gangen der politie na. De verdachte uit Hoensbroek, G de V., die ook in deze buurt ver bleef, wist bij de arrestatie van C. te ontkomen, doch werd denzelfden nacht bij zijn huis aangehouden. C. heeft een volledige bekentenis afgelegd. Men heeft de zekerheid, dat bij dezen smokkelhandel verscheidene personen betrokken zijn, een geheel complot, dat vertakkingen moet hebben door het geheele laad, in het bijzonder in Noord en Zuid-Holland en Rotterdam een centrum van dien handel moet vormen. De moordzaak te Oss. Donderdag zijn door de Kon. Marechaussee te Oss verschillende personen gehoord in verband met de moordzaak van de Pas. Omtrent het resultaat van het onderzoek wenscht de marechaussee zich niet uit te laten. Men acht het echter niet onwaar schijnlijk. dat nog meer arrestaties zullen volgen. C' blijft voorloopig opgesloten. Tegen extra-kortingen in den handel. Naar het Ned. Weekblad voor Kruidenierswaren verneemt, worden in veroand met de talrijke groeps vormingen in de levensmiddelenbran che thans in fabrikantenkringen stap pen gedaan om te komen tot een organisatie „V. A. R." (Vijanden van Afgedwongen Reducties). Doel is, de koopcondities voor den geheelen handel gelijk te maken en geen re ductie meer te geven aan groepen, die zich vormen met het speciale doel, door massalen aankoop extra condities te bedingen. De eerste stap in die richting is reeds gedaan door de Nederlandsche consumptiestroopfabrikanten. Deze hebben besloten met ingang van 1 April a s. geen stroop te leveren aan of door bemiddeling van combinaties, vereenigingen of groepen van groot handelaren, welke zich ten doel stel len boven den groothandelsprijs nog een extra korting, provisie of prijs vermindering te verkrijgen. De brand te Hooge Zwaluwe. Het onderzoek naar de oorzaak van den Maandagmiddag plaats ge- bad hebbenden grooten boerderij- brand in de Heikant te Hooge Zwa luwe, waarbij twintig stuks vee in de vlammen zijn omgekomen, is thans geëndigd. De 18 jarige dienstbode A. J. de B. heeft tegenover de rijks- en gemeentepolitie bekend den brand gesticht te hebben. Zij is voor deo officier van justitie te Breda geleid en in het Huis van Bewaring aldaar ingesloten. Mechanisatie der sigarenindustrie. De Burgemeesters van Eindhoven, Valkenswaard en Veldhoven hebben in vereeniging met de Kamer van Koophandel van O. Noord Brabant, de leden der Staten-Generaa! ultge- noodigd om op 2 April een bezoek te komen brengen aan de twee siga renfabrieken in den lande, welke reeds ten deele gemechaniseerd zijn, en waar men den nieuwen naast den ouden toestand kan aanschouwen, n.l. de fabriek van Karei I te Eindhoven en van Willem II te Valkenswaard. Noodlanding van een militair vliegtuig. Donderdagmiddag moest het mili tair vliegtuig nummer 597, dat op weg was van het vliegveld Twente naar Soesterberg. wegens het plot seling weigeren van de motoren een noodlanding maken. Deze landing geschiedde op een weiland in de ge meente Gorssel. Een prikkeldraadaf sluiting werd door deze landing ver nield, waarna het toestel over den zandweg tegen de boomen van een dennebosch ter plaatse botste. Op dezen zandweg bleef het toestel staan. De sergeant Meininger en de kor poraal Endenburg, beiden uit Soes berg, bleven ongedeerd. Het toestel werd zwaar beschadigd en zal ter plaatse gedemonteerd worden. Griep in het Noorden. In het Noorden des lands blijft de griep, die de laatste maanden reeds vele slachtoffers vroeg, onverminderd voortduren. Verschillende scholen z.ijn dermate ontvolkt, dat het onderwijs er door bemoeilijkt wordt, terwijl ook velen van het onderwijzend per soneel door de ziekte aangetast zijn. Te Baflo waren deze week nog 40 kinderen van de bijzondere school door de ziekte aangetast. Gelukkig kan niet van een kwaad aardige griep gesproken worden, al komen zoo nu en dan wel gevallen met doodeüjken afloop voor. Burgerlijke Stand Venray van 22 tot 29 Maart 1935 GEBOREN Johanna J. Spreeuwenbergf, Ysselsteyn Pieter A J. Weys, Castenray Wilhelmina M. M. Klaassen Brukske Antonetta Th. M. Ewals, Oirlo Martien F. H. Beerkens, Langstraat Mathieu J. H. Vollenberg, Ysselsteyn Johannes M. Donders, Hoebertweg Hendrikus J. J Heidens, Overbroek Antonius W. J. Heidens, idem Maria H. L. Hendriks, Merselo Franciscus H. G. Swinkels, Oirlo OVERLEDEN Hendrikus H. v. d. Weegh, echtgen. van J. M. H\ v. d. Pasch oud 66 jaar Henseniusstraat. Petronella J. H. Reintjes oud 2 jaar en 11 maanden, Veulen. 1 patient St. Servaas Kerkelijke Diensten Venray Parochiekerk Morgen Zondag om half 7 H. Mis voor de levende en overleden leden van de R K. Weruliedenvereeniging St. Joseph. De leden wordt verzocht deze H. Mis te willen bijwonen. Half 4 Apostolaat des gebeds, 5 uur Lof en 4e Lijdensmeditatie Maandag half 8 besteld Jaarg. voor de overleden familie Bouten en van Megen, 8 uur Jaarg. voor Amoldina Bistervels, 5 uur Lof. Dinsdag half 7 leesmis voor Henricus van de Weegh, half 8 besteld Jaarg. voor de overleden familie van Meijel en van Megen, 8 uur Jaarg. voor Jac. Verhaeg en ouders. Woensdag half 7 Zielemis voor Marie Kusters als lid der Retraitepenning, half 8 leesmis, 8 uur Sol. Jaarg. voor Helena Poels, huisvrouw van Johannes Michels. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis. half 8 leesmis, 8 uur Jaarg. voor Math. Minten en Anna Sophia Buis. Vrijdag eerste Vrijdag der maand en vereering van het H. Hart van Jezus, half 7 gezongen H. Mis, 8 uur gestichte leesmis, 5 uur Lof en eerherstel aan het H Hart. Zaterdag komen de jongens der 3e en 4e klas en de meisjes der 5e klas te biechten, 5 uur Lof. A.s. Zondag 6 uur eerste H. Mis. 7 uur H. Mis voor de mannen der H. Familie, waaronder generale H. Com' munie. K. J. V. Dinsdag van 8 -9 uur Godsdienstclub. Woensdag van 8—9 Zangclub. Donderdag half 7-half 9 Naaicursus. H. Familie. Deze week vieren hun patroonheilige: G. Janssen, M. Nooyen, W. Lenssen, L. Swinkels, A. v. Aarssen, H. Jacobs, H. Verstraten, G. Svyinkels, M. Kusters, J. Derks, M. Lenssen, Paterskerk Morgen Zondag om 5 uur, kwart voor 6 en 7 uur stille H. Missen met onderrichting, om kwart na 8 Hoogmis met preek, kwart voor 5 gez. Vespers, half 6 Lof met Lijdensmeditatie. Om half 10 H. Mis en Vergadering der D. O., afd. Mannen en Vrouwen wegens de Lijdensmeditatie, waaronder plechtigheid der inkleeding der nieuwe leden. De H. Mis zal worden opge dragen voor de Novicen. Onder de H. Mis worden de Latijnse Misgezangen gezongen. In deze vergaderinggeenvasteplaatsen. Dinsdag 7e Dinsdag der Noveen ter eere van St. Antonius, om half 7 Hoog mis waaronder toespraak en gebeden der ingekomen intentie. Om 7 uur b.l, voor Petrus Joh. Deriks Om half 6 gezongen Completen ter eere van St. Antonius. Woensdag om 7 uur H. Mis, waar onder gebeden ter eere van St. Jozef Donderdag volle aflaat voorde leden der D.O. wegens het feest van den H. Benedictus. Om half 6 gez. Completen. Vrijdag eerste Vrijdag der maand. Om half 8 Hoogmis, waaronder Litanie van het H Hart, om 7 uur b.l. voor Petrus Joh. Deri «s, om half 6 gezongen Completen met akte van Toewijding. Patronaat. Klein- en Middenpatronaat, voor de jongens tot 14 jaar, van half 4 tot kwart voor 5. Grootpatronaat, voor de jongens van 14 tot 16 jaar, van half 7.tot 8 uur Jongelingenvereeniging, voor jonge lingen van 16 tot 18 jaar, bijeenkomst tot half 10. Jonge Wacht. Groepbijeenkomst Woensdagavond. Op tijd zijn, jongens. Jonge Wachters komen niet te laat. A.s. Zondag, 7 April, algemeene H. Communie der jongens, dien dag buiten-kerkelijke vergadering derjon- gens-Jeugd-Derde Orde. KantoorMarktstraat 10. Worden gevraagd: 1 zeer bekwame keukenmeid, loon f 30 per maand 3 boerenmeiden voor Venray 1 meisje 14 jaar 1 boerenknecht b.m. melken 1 boerendienstmeisje 1 Mei 1 boerenknecht voor Wanssum Ijsventers, gegadigden kunnen zich tot uiterlijk Maandagavond opgeven bij de Arbeidsbeurs, boerenknechts en meiden. Bieden zich aan 1 smidsknecht b.m. hoefbeslag 1 burgermeid voor Venray 1 werkmeisje 2 dagen per week 1 bekwaam smidsknecht 1 burgerdienstmeid voor Helmond 3 dienstmeisjes van 17 a 21 jaar 2 boerenknechten 16 jaar 1 dienstmeisje pl.m. 24 jaar 1 kindermeisje 2 winkeljuffrouwen 2 burgerdienstmeisjes 1 keukenmeid 25 jaar Schoenmakersleerling Aank. mach. bankwerker Op 12 April a.s. hopen onze geliefde Ouders Martinus Arts en Johanna Cornelissen hunne 25-jarige Echfvereeniging te herdenken. Dat zij nog vele jaren voor hen mogen gespaard blijven, is de wensch van hunne dankbare Kinderen. (Wegens H. Vastentijd viering op nader te bepalen datum). Venray, Maasheesche 'weg. Ondergeteekende beveelt zich beleefd aan voor alle voork. zoowel grof als fijn werk. J. van de Mortel Voorl. adresBroekweg 6. v. d. Landbouwbond. Premiebetaling ZATERDAG 30 MAART nam- van 7 tot 8 uur te Oostrun. bij Herrn. Verheijen. ZONDAG 31 MAART voorm. van 11 tot 12 uur te Leunen bij M. Litjens—Peeters. nam. van half 4 tot half 5 te Oirlo in het Bondslokaal. De premie bedraagt 2 pet. Trouwe opkomst verzocht. 20 HET BESTUUR. geven wij a.s. Woensdag op de Markt. Enieder heeft gezien hoe ze jl. Dinsdag van de hand gingen. Ze zijn ook spotgoedkoop, dus a.s. Woensdag t.o. Biggenmarkt. Wij zijn tevreden met een kleine winst. Voorradig soortechte kiemkr. Tuinboonen voor den inmaak, Struikpeulen, vroege Kropsla. (Wikken en winterkoofplanten zijn uitverkocht). Langstraat 44. Als het maar goed gaat.... Volgende week Donderdag, ook op de Markt, geven we 25—30 Zuiderzeebokking voor 25 ct. 8 Kees Henskens Alle soorten gesneden en per pond. Schotel met 6 soorten Vleesch Alles wordt thuis bezorgd. Telefoon 64 25 GEVRAAGD eenigszins bekend met koken. Aanbiedingen aan J. Siegers Molenstraat 204, Helmond. Te bevragen bij P. Verbeek, Maasheesche weg. 8 TE KOOF a f 2per 1000 kg., afge haald bij J.Verhalle, Venraysch veld, nabij Molenhof. 12 Venray Woensdag 3 April Horst Maandag 1 April Guyk Dinsdag 2 April Wychen Dinsdag 9 April Het adres voor de echte Koksbuizen, Bakkersjassen, Eelt of Likdoorns Sukkel niet langer, maar haal een uitstekend middel bij Jos. C. M. Neeteson vh asa. apotheker v. Dr. Struben. Slagersjassen (wit en blauw) Kelnersjassen, Kruideniersjassen Kantoorjassen, lange en korte, in diverse kleuren en soorten. Coiffeursjassen, Dametassen, witte en gekleurde. Stofjassen voor Dames en Heeren in blauw geel, wit en grijs. SCHILDERS-OVERALLS. Schoolstraat 5-7 Magazijn Sint Oda Heerenhemden Polohemden Werkmanshemden Boezeroens. Grijs gestreepte Heerenpantalons, Manchester werkmansbroeken Blauw keper linnen werkkielen Blauw keper' linnen werkbroeken Peau de Pêche Jongensbroeken Blauwe Jongensbroeken enz. Alle malen uit voorraad direct leverbaar. Waco's Vakkleeding bovenaan Door lage bedrijfskosten naar den lagen verkoopsprijs

Peel en Maas | 1935 | | pagina 2