Bijvoegsel van Peel en Maas 17 Nov. 1934, no. 46 Kerkelijke Diensten Venray Parochiekerk Morgen Zondag algemeene H. Com munie voor de K.J.M.V., half 3 her halingscatechismus voor de meisjes, geen Congregatie, 3 uur Lof. Maandag half 8 Ieesmis voor de overleden leden der St. Elisabethvereeni- ging, 8 uur Jaarg. 2e klas voor J. Wismans, L. Wismans en Petronella Jenneskens, kwart na 4 Lof. Dinsdag half 8 Ieesmis, 8 uur Jaarg 2e klas voor Hendrina Smulders, 9 uur plechtige Huwelijksmis voor Antonius Johannes Kruysen en Theodora Antonia v. d. Putten. Woensdag half 8 Ieesmis, 8 uur Sol Jaarg. voor Laurentius v. Valkenburg, Johanna v. Tncht, Henricus Verhofstad, huisvrouw en kinderen. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 Ieesmis, 8 uur Sol. Jaarg. voor Maria Elisabeth Severiens en haar neef Heijthuizen. Vrijdag half 8 Ieesmis, 8 uur Sol. Jaarg. voor Cornelis Raedts en Petr. Smits. Zaterdag komen de jongens der 7e en 8e klas en de meisjes der 5e klas te biechten. Zondagmiddag moeten degenen die mede de Jubilé-aflaat gaan verdienen om half 2 in de Paterskerk zijn. Van daar gaan de bussen naar de Parochie kerk Smakt en Oostrum Alleen zij die zich opgegeven hebben mogen gebruik maken van de bussen. Ook bij slecht weer gaan wij de Jubilé-aflaat verdienen. U. Familie. De volgende mannen vieren deze week hun Patroonheilige. G. Janssen, H. Willems, L. Backus, H. v. d. Munckhof, A. v. d. Bosch, A. Gellings. Paterskerk Morgen Zondag om 5 uur, kwart voor 6 en 7 uur H. Missen met on derrichting, 8 uur Hoogmis voor de leden v.d. Aartsbroederschap, na de Hoogmis processie, kwart over 9 H. Mis en vergadering Jonge Derde Orde kwart voor 5 gez Vespers, half 6 Lof Gelegenheid om te biechten aan de Epistelzijde. Na de Hoogmis repetitie Mannenzangkoor Derde Orde Maandag feest v.d. H. Elisabeth van Hongarije, volle aflaat, generale Abso lutie voor de D O., om 7 uur H. Mis voor Theodoras Droesen, Anna Elisab. Poels en Anna Catharina Poels, om half 8 H. Mis voor Gerardus Hubertus Janssen. Dinsdag om 7 uur gezongen H Mis ter eere van St. Antonius voor Theo doras Droesen. Anna Elisabeth Poels en Anna Catharina Poels, om half 8 voor Petrus van Kempen en Matheus van Kempen, half 6 St. Antonius-Lof. Woensdag, feest van O.L.Vr. Presen tatie, generale absolutie voor de D.O., 7 uur H. Mis voor Petras van Kempen en Matheus van Kempen. A.s. Woensdag begint het Triduum der D.O dat gepreekt wordt door den Zeereerw. Pater Borromeus de Greeve, met als onderwerp „Het Gezin". Ook niet-Tertiarissen kunnen de oefeningen bijwonen Woensdagavond 6 uur Opening, Veni Creator, Lof en preek, lied „Mijn vader is 'n edelman", (handboekje blz. 49) Donderdag, feest v.d. H. Cecilia, om 7 uur H. Mis tot geestelijk en tijdelijk welzijn der Tertiarissen, preek en al gemeene H. Communie der vrouwen. Na de Consecratie wordt de H. Com munie uitgereikt. Lied „Geloofd zij Jezus Christus" bl. 37. Om 8 uur pi. Hoogmis ter eere v.d. H. Cecilia Om 6 uur Lof met preek. Lied „Wij groe ten U, o Koningin, blz. 45 Vrijdagmorgen 7 uur H. Mis voor de overleden leden der Vereeniging, preek en algemeene H. Communie der man nen, lied „Knielt Christenschaar" blz. 30. Op 'n ander altaar om 7 uur H. Mis voor P J. Derks Wismans, om half 8 H. Mis voor overleden familie P. J. Derks-Wismans. Om 6 uur Lof met slotpredikatie en pauselijke zegen. Op dezen avond wordt er 'n collecte ge houden voor Venray's Derde Orde- liefdewerk „gezinshulp", gezien de slechte tijden en de winter die op komst is, bevelen wij deze collecte dringend aan in uw mildadigheid. Lied „Hoog straalde eens 't Kruis" blz. 49, 3 strofen 't Lof wordt zooals het vorig jaar door allen meegezongen daarom gelieve men het handboekje mee te brengen. Bloemen en kaarsen worden in groote dankbaarheid aan vaard. A.s. Zondag geen vergadering voor de leden van de Derde Orde. Patronaat Dezen Zaterdag om twee uur gym nastiek voor de kleineren in plaats van verleden Woensdag. De Jonge Tertiarissen gelieven te gedenken de afspraak van het Hand boekje mee te nemen. A.s. Dinsdag turnen om 6 uur en om 8 uur; ook Goudpluvier. A.s Woensdag om 7 uur gezamen lijke vergadering voor alle Groepen van Jonge Wachten. Voordrachten enz. goed leeren, en den Zangbundel niet vergeten. Verschijnen in uniform, waar van de hooge beteekenis zal worden uitgelegd. Burgerlijke Stand Venray van 9 tot 16 Nov. 1934. GEBOREN Johanna Th. J Nooyen, Oirlo Peter A. Jeuken, Heide Constantia G. v. d. Hulst, Venr. Broek Cornelia C. Hendrix, Merselo Johanna v d. Heuvel, Jan Hensenstr. Wilhelmus J. G. Boom, Langeweg. GEHUWD: Gerardus Willems, 30 jaar, land bouwer en Hermina A. Th. Janssen, 27 jaar, beiden te Venray. Mathijs M. Derks, 31 jaar molenaar en Agnes Aarts, 26 jaar, beiden te Venray.

Peel en Maas | 1934 | | pagina 11