f 29 d. St. „Asfrid H. DONDERS SMAKT. Gemengde Berichten Districts-Arbeidsbeurs Advertentiën ELLY mangelwortelen OOGARTS Tuin-, landbouw zaden. Gras- Klaverzaden Ons Nieuwste Koekje Alberf Hesin TE UUÜE HUIS met tuin Harmonicaspeler roodb. maalkalf kuikenhok zeug m. 12 biggen Op Zondagen9.30 Hoogmis, 3 uur Lof. St. Jozef-dag: 10 uur Hoogmis, 3 uur Lof. Alle Woensdagen en onder Oc taaf van St. Jozef: 8 uur H Mis, 3 uur Lof. Andere dagen: H. Mis om 7.15 Voor de a.s. Paaschdagen woidt in de Slagerij van H. Poels-Kellenaers een koe geslacht welke meermalen bekroond is en het respectabele ge wicht heeft van 790 K.G. Van zulk een pracht beest koopt toch zeker iedereen. Ook zal men daar wederom de extra Paaschetaiage op Donderdag en Zaterdag kunnen bezichtigen. (Adv.) Door het Gemeentebestuur is het navolgende telegram van rouw beklag gezonden aan Hare Majesteit de Koningin Aan Hare Majesteit de Koningin 's Gravenhage. Het Gemeentebestuur van Venray. met groote droefheid kennis genomen hebbende van het overlijden van Hare Majesteit de Koningin-Moeder, betuigt Uwe Majesteit, Zijne Konink lijke Hoogheid Prins Hendrik der Nederlanden en Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Juliana, mede namens gemeenteraad en ingezetenen eerbiedigste deelneming in dit onher stelbaar verlies, met grooten dank herdenkend, wat Hare Majesteit de Koningin-Moeder vijfenvijftig jaren was voor Nederland VAN DE LOO, Burgemeester. VAN HAAREN, Secretaris. De Burgemeester van. Venray ver vult hiermede den treurigen plicht den ingezetenen kennis te geven van bet overlijden van Hare Majesteit de KoniDgin-Moeder. De Burgemeester, ofschoon zich overtuigd houdende, dat eenieder van zelf alles vermijden zal, wat niet in overeenstemming is met den rouw om de droeve gebeurtenis, noodigt niettemin allen uit, zich van alle feestviering en luidruchtigheid in het openbaar te oathouden, teneinde alzoo een bewijs te geven vao deelneming in den diepen rouw, die het land vervult. Venray, 20 Maart 1934. De Burgemeester voornoemd, O. VAN DE LOO. BEKENNORM ALIS ATI E. De Burgemeestervan Venray brengt ter kennis van belanghebben den, dat degenen, die inlichtingen wenschen te krijgen omtrent het bouwen van bruggen of leggen van duikers in de verbiterde beken, zich kunnen vervoegen bij den Heer C. Mathijssen, technisch Ambtenaar van het Waterschap der Noord-Limburg sche Beken ten Westen der Maas, die daartoe wekelijks zitting zal houden voorloopig iederen Vrijdag namiddag van 24 uur op het kantoor van Gemeentewerken „Onder den Boog", Groote Markt. Venray, 21 Maart 1934. De Burgemeester van Venray, O. VAN DE LOO. VUILNISBELT. De Burgemeester van Venray brengt nogmaals ter algemeene kennis, dat als plaats waar vuil, asch of af val mag worden gestort van gemeente wege is aangewezen een omrasterd gedeelte van perceel sectie C 2440, gelegen nabij den Maasheesche weg. Alléén binnen het omrasterd gedeelte mag derhalve puin enz. gestort worden. Het storten van puin elders in de gemeente is ten strengste verboden en zal bij overtreding van dit ver bod procesverbaal worden opge maakt. Venray, 21 Maart 1934 De Burgemeester van Veniay, O. VAN DE LOO. GEVONDEN: Een rijwielplaatje. Inlichtingen Marechausséekazerne. Operatrein naar Duisburg. Naar reeds werd bekend gegeven zal op Zaterdag 7 April tot beluit van het operaseizoen te Duisburg worlen opgevoerd de opera „Faust" van Gounod. Te dien behoeve zal de bekende operatrein wederom loopen en wordt wat betreft de dienstregeling, prijzen etc. verwezen naar de desbetr. advertentie in dit blad. Opgemerkt wordt nog, dat de Faust in grootschen stijl, dus met ballet, voor het voetlicht zal worden gebracht. Wat dit zeggen wil. zal voor de ingewijden, die West- Duitschland's meest vermaarden schouwburg reeds hebben bezocht, geen nadere uitleg verelschen, Alles bij elkaar belooft het een waardig slot van een dankbaar operaseizoen te worden. Bekroond vee. Dinsdag had te Roermond de eerste Midden-Limburgsche Paasch- veetentoonsteüing plaats. Aan twee Venraysche inzenders werden de na volgende bekroningen toegekend: Categorie koeien (afgewisseld) kampioensprijs en 2e prijs H. Poels- Kellenaers. Categorie runderen (met 6 breede tanden) kampioen A. Poels. Categorie runderen (met 4 breede tanden) le pr. A. Poels. Genoemde inzenders behaalden op de Tentoonstelling te Beek dezelfde prijzen. Door de Gebr. Verschuren alhier, werd op de Bossche Paaschvee tentoonstelling met een vette koe een tweede prijs behaald, benevens een tweede ptijs met een vette vaars. Ook op de tentoonstelling te Beek bekwamen deze inzendingen de eerste en tweede prijs. Passie-Zangspel. Woensdag bad in het Patronaat de uitvoering van het Passiezangspel plaats, dat werkelijk de bijwoning meer dan waard was. Zeer juist, zei de W.E. Pater Onder-directeur van 't Patronaat, dat door dit zangspel de schoone litur gie onzer Kerk en het geweldige van Christus lijden en sterven tot ons gaat spreken, zooals op andere plaatsen dit gebeurt bij openlucht spelen en dergelijke. Het doel is vooral ons op te wekken tot het leeren meeleven en begrijpen der grootsche Kerkelijke plechtigheden der Goede Week. Na een hartelijk wöPrd van wel kom tot de aanwezigen begonnen de Zangertjes van St. Jozef uit Helmond met volle toewijding aan hun mooi spel, waaraan de aandachtige toe hoorder zich niet kon onttrekken. De stilte, die tijdens de uitvoering dan ook in de zaal was, getuigt meer dan wat ook, van het genot dat gesmaakt werd. Zoowel de zang als de groepeering der zangers met hun mooie gebaren en niet het minst de schitterende levende beelden, die de meest im posante gebeurtenissen weergaven, gaven blijk van ernstige bestudeering en leverden een geheel, dat het oor deel „zeer mooi", dat we van een deskundige mochten vernemen, dan ook ten volle verdienden. Met een schoon woord van dank aan allen, die op eenigerlei manier, in het publiek of achter de schermen aan het welslagen meegewerkt hadden en speciaal aan de jeugdige executan ten met hun leiders, sloot Pater Onder-directeur de2enfijn genot vollen avond. Attentie voor „Jim de Schrijver." Het St. Antonius-Patronaat werd verblijd met een hoogst aangename tijding, vanwege de Tooneelclub „St. Servatius." Den tweeden Zondag na Paschen zal deze gevierde Tooneelclub aan bet Patronaat de première gunnen van het prachtige Tooneelwerk „Jim de Schrijver." Voorwaar een zeer welkom aanbod stemmend tot innige dankbaarheid Niet alleen voor het Patronaat zelf, dat alle moeite moet doen om de zaak in stand te houden en de eventueele opbrengst mag aanvaarden, maar ook om het kunstgenot van Venray's publiek. Er zijn in ons land weinig of geen dilettantenclubs die Jim de Schrijver" aandurven, nog minder die dit stuk aankunnen. „Jim de Schrijver" is een stuk van verrassende wendingen, sterke span ning, geweldige ontknooping. Het is een stuk uit voorname standen met fijne kostumeering en decors. Zulk een stuk is in Venray nog niet ver toond. Het moge misschien wat jammer zijn, dat deze uitvoering alreeds één week valt na die van Euterpe, doch St. Servaas kan met den besten wil geen anderen datum nemen. Wij zullen dus dit minzaamst gegeven paard niet in den bek kijken, ons van ganscher harte verheugend over het hooge kunstgenot dat aan Venray te wachten staat. Boer overreed zyn eigen „kalf". Een landbouwer uit deze gemeente vervoerde met paard en kar een kalf naar de slager G. Op een paa honderd meter afstand van de slagerij sprong het dier in een onbewaakt oogenblik voor de kar en kwam onder het rad terecht. Het dier waa op slag dood. Lourdes-ziekcn-comite Om ook dit jaar wederom een of meer min-vermogende ziekeu de be devaart naar Lourdes met de Lim burgsche bedevaart te laten meema ken, hebben de Studenten van het Gymnasium alhier besloten om tot dit doel een tooneeluitvoering te ge ven en wel op den 3e Zondag na Paschen. Opgevoerd wordt „De Bur gemeester van Denneheuvel". Gezien liet mooie doel, en het mooie spel der studenten, zal deze avond zeer zeker slagen. Gouden Priesterfeest. A.s. Donderdag 29 Maart zal het 50 jaar geleden zijn, dat Pater Dr. Innocentius Van Boort O.F.M. in de de kapel van het Roermondsche Seminarie de heilige Priesterwijding ontving. Den 28 Oct. i860 te Zaltbommel geboren, droeg hij reeds op zestien jarigen leeftijd het habijt der Minder broeders. Na de voltooïog zijner theologische studiën, werd hij, nog slechts Diaken, benoemd tot leeraar aan het gymnasium te Venray. Zoo- dra hij den \ereischten canonieken leeftijd bereikt had, volgde zijn priesterwijding. Kort daarop vertrok hij naar Rome. Daar bewees bij in het Generalaat der Orde gewichtige en uitmuntende diensten. Daar ook verwierf hij tegelijkertijd door voortgezette studie den titel van Doctor ia de wijsbe geerte. In het vaderland teruggekeerd, werd hij Lector van de philosophie in het klooster van Venray en tevens leeraar aan het gymnasium aldaar. Later ouderwees hij in het klooster van Weert het kerkelijk Recht, werd secretaris van den Provinciaal, Pro curator der Missiën, enz. En, bij el die bedrijvigheid vond hij nog tijd en gelegenheid om meer rechtstreeks te werken aah het heil van anderen, door armenzorg, trouw ziekenbezoek en veelvuldig biecht hooren. In zeer veel Limburgsche huizen zal op Witten Donderdag door kloosterzusters zeker een dank baar gebed gestort worden voor Pater Innocentius. Sinds 1908 woonde hij in het klooster van Maastricht en het laatste tiental jaren in het Missie college Sint Franciscus Solanus te Sittard. Hier nu geniet de Pater, na een leven van veelzijdigen en gestadigen arbeid, slechts sinds korten tijd en dan nog ongaarne, een welverdiende rust. Gezien zijn krachtig gestel en nog onverzwakte levenslust kan met meer dan gewoon vertrouwen in de toe komst, in Limburg en ver daarbuiten, door al zijn vrienden de geestdriftige wensch worden geuit „Ad muitos annos MERSELO. De heer J. Verlaek, tijdelijk onderwijzer aan de Bijzon dere school alhier is thans benoemd, voor vast aan de Bijz. school te Broekhuizen. BLITTERSWIJK. Dinsdag 27 Maart a.s. hoopt pastoor P. S. J. Verheggen, pastoor te Blitterswijk, den dag te herdenken, waarop hij voor 25 jaar tot priester werd ge wijd. De nieuwe burgemeester yan Maashees en tlverloon. Bij Kon. Besluit van 19 dezer is met ingang van 1 April 1934 be noemd tot burgemeester van Maas hees en Overloon, de heer Antonlus Jans, rentmeester op het landgoed Bussloo (gemeente Voorst.) De heer A. Jans is geboren op 28 Maart 1887 te Beers bij Cuyk en is dus op het oogenblik 46 jaar. De nieuwe burgemeester, die reeds oogeveer 20 jaar rentmeester is te Bussloo. heeft steeds voor land- eo tuinbouw groote belangstelling ge toond. In de landelijke gemeente Maashees en Overloon, waar op het gebied van land- en tuinbouw nog veel mooi werk is te verrichten, zal burgemeester Jans ongetwijfeld gaarne al zija krachten in dienst stellen van de burgerij en de gemeente. Wij wenschen burgemeester Jans oprecht geluk met zijn benoeming en hopen, dat hij zich weldra de sympathiën, die zijn geachte voor ganger genoot, in dezelfde mate zal weten te verwerven. OVERLOON. Op de Maandag gehouden jaarvergadering van de Boerenleenbank werden tot bestuurs leden herkozen M. Jans en H. Peeters resp. voorzitter van 't bestuur en voorzitter van den Raad v. Toezicht De volgende subsidies werden toe gewezen Zustersklooster f 100 Geitenbond f 10.Jonge Boeren f 25.—, Stierhouderij f 60.—, Fok- en controle f 40.—Landbouwschool St. Anthonis f 10.—. Maandag had het 9 jarig zoontje van P. Peeters het ongeluk van een wipplank te vallen en zijn arm te breken. Door de St. Jozefsvereeniging werd besloten om op 2e Paaschdag wederom een concert met tooneel uitvoering te geven ten bate der R K. Sportvereeniging S.S.S. Opge voerd zal worden het succesnummer „Lord Demon", detectievespel in 5 bedrijven, terwijl enkele muziek nummers ten gehoore zullen worden gebracht. Maandag werd tegen enkele personen proces verbaal opgemaakt wegens het rijden zonder rijwiel plaatje. Dood gevonden. De 81-jarige te Roermond alleen wonende B. L. H. Musers, die door de buren sedert Zondag j.l. niet meer was gezien, zoodat men vreesde dat hem een ongeluk kon zijn over komen, werd Maandagavond in z.t tende houding op den vloer van zijn kamer dood aangetroffen. De Maashaven te Roermond. De nieuwe Roermonsche Maas haven zal op Dinsdag 17 April e.k officieel worden geopend. Een geheimzinnig hol b(j Venlo. In de bosschen te Genooi nabij Venlo, onder de gemeente Arcen en Velden, werd door den heer A. Mei Ier vlak bij diens buitengoed, een onderaardsch vertrek gevonden, dat ofwel door een zonderling, ofwel door smokkelaars moet zijn aange bracht. Te midden der dichte dennebos- schen, op een heuveltje, werd een gat gemaakt ter groote van 80 bij 80 c.M, afgedekt door een houten luik waarover zand ea dennenaalden gestrooid waren. Wanneer men dit luik verwijderde, kwam men in een 2i/t bij li/t metei groote. Zoowel de vloeren ais de wanden en zolder zijn geheel met planken afgedekt tegen den lossen zandgrond. In het vertrek bevonden zich be halve een aantal losse planken en stukken hout, een zware 1 M. hooge vulkachel, waarop een braad pan is geplaatst. Aan den wand hangt een co-pus van een crucifix. Op een der steunbalken werd, voorts gevonden een hamer en een beitel. Vlak in de nabijheid van het oa- dergrondsch hol loopt een paadje. Vanaf een glooiend heideveld, toe gang gevend tot het bosch.zijn twee kleine dennetakjes in den grond ge stoken, als kenteekenen om den toe gangsweg te herkennen. Het drama te Someren Voor de Arrondissementsrechtbank stond Dinsdag terecht L. Zoud 34 jaar, geboren te Someren, thans gedetineerd in het Huis van Bewaring te Roermond. Hem wordt ten laste gelegd, dat hij op 7 Januari 1934 te Someren, Peter Hendrikus Bollen heeft dood geschoten. Eisch Vrijspraak, waarop verd. in vrijheid werd gesteld. KONINGIN-MOEDER EMMA De bijzetting van het stoffelijk overschot van de Koningin-Moeder is vastgesteld op Dinsdag 27 Maart. Men meldt uit Den Haag De K.R.O. en de A.V.R.O. zullen tezamen een ooggetuige verslag uit zenden van de uitvaart van de Koningin-Moeder. De K.R.O. zal het gedeelte van de plechtigheden verzorgen, dat zich in Den Haag afspeelt, de A.V.R O. het gedeelte buiten Den Haag en te Delft. Verplichte rundveebeperking Naar de Teh verneemt, overweegt het bestuur van de Crisis-rundvee ceotrale ernstig of en in hoeverre de vrijwillige rundveebeperking moet aangevuld worden door een verplich te. Een principieele beslissing is ook op heden nog niet genomen. Intus- schen verwachten ter zake kundigen, dat een verplichte beperking niet zal kunnen uitblijven. De oudste Nederlander. Donderdag 28 Maart wordt de weduwe Tjadens te Groningen, de oudste inwoonster van Groningen en van het geheele land, 105 jaar. „Opoe Tadens", zooals zij in de wandeling genoemd wordt, wandelt nog dagelijks achter haar wagentje in de stad. waar zij groote popula riteit geniet. Onze eierhandel met Duitschland. Naar de Msb verneemt heeft Dinsdag te Berlijn een conferentie plaats gehad voor de Nederlandsch- Duitschè commissie met betrekking tot de eierenhandel, ingesteld over eenkomstig het Ned.-Duitsehe handelsverdrag. Van Nederlandsche zijde is in deze commissie o.a. be noemd de heer J. M. Breukers te Roermond. Het resultaat der besprekingen van Dinsdag is voor onze eieren- handel zeer belangrijk. Er is n.l. met de Duitsche vertegenwoordigers overeengekomen, dat vanaf 22 Maart voor den verkoop van Nederlandsche kippeneieren naar Duitschland minimum prijzen zullen gelden. In overleg met Berlijn zullen deze prijzen tweemaal pet week worden vastgesteld. Tevens is bepaald, dat de eieren moeten verkocht worden tegen overgave van documenten of contant. De Duitsche importeurs zullen nergens op andere betalingsvoor waarden meer kunnen betrekken. Elke afnemer is in de gelegenheid gesteld om in guldenchéques te betalen, zoodat deze betaling kan worden verlangd. Burgerlijke Stand Venray van 16 tot 23 Maart 1934. GEBOREN Arnoldina M. Verschuuren, O.Oostr.w. Theodora J J. Drabbels, Oirlo Pierre H M. van Hoof, Molenpad Egidia Th. N. Peeters, Heuvelstraat Joseph J. van de Goor, Veulen Joseph J. H. Snijders, O. Oostr. weg Matheus G. J. Baten, Oirlo. Gerarda H. J Trommar, Stationsweg Antonius H. J. van Ooi. Vlakwater Gerardus J. J. Ehren, Zwarte Klef Joseph L. Ch. Wismans, Leunsche w. Frans W. J. van Gerven, Ysselsteyn Gerardus Th. J. Martens, Schoolstraat Pierre A. J. Micliels, Ysselsteyn Gertruda j. Derks, Hoenderstraat OVERLEDEN Huberdina Jans. echtgenoote van P. J. Sey*cns, oud 68 jaren, Steegsbroek Elisabeth J. I. Poels, 9 jaar en 11 md., Groote straat. 1 patient St. Servatiusgesticht Kerkelijke Diensten Venray Parochiekerk Morgen Zondag in alle H. Missen collecte voor het H. Graf, om 8 uur H. Mis ter eere van St. Jozef tot intentie der R. K. Werkliedenbond St. Jozef, half 10 de wijding der Palmtakken waarna de Hoogmis, 5 uur Lof en 6e Lijdensmeditatie, half 3 herhalings catechismus voor de meisjes, half 4 vergadering Apostolaat des Gebeds Maandag half 8 jaarg. voor Renier Poels en Johanna Janssen, 8 uur uit vaart voor Elly Poels, kwart na 4 Lof. Dinsdag half 8 leesmis, 8 uur jaarg. voor Arnoldina Bistervels. Woensdag half 8 leesmis, 8 uur Sol. jaarg. voor Helena Poels, huisvrouw van Johannes Michels, dezen dag wordt biecht gehoord van 4 tot 6 uur. Donderdag 8 uur Hoogmis, 's avonds 7 uur rozenhoedje en miserere waarna processie naar de Sacristie, de flam bouwdragers worden verzocht het 1 Allerheiligste te vergezellen, het Aller heiligste blijft den geheelen dag uitge steld. Vrijdag uitstelling van het Allerhei ligste om 6 uur, 8 uur den dienst, 3 uur kruisweg, 7 uur.Lijdensmeditatie en zegen met het H. Kruis. Zaterdag 7 uur de wijding van het vuur en de doopvont waarna de Hoog mis, kwart na 4 Lof, van 3 tot 6 en half 7 tot 8 uur wordt biecht gehoord. Op alle dagen in de Goede Week is het gebruik van vleesch toegestaan, behalve op Goeden Vrijdagen Zaterdag tot 12 uur. Gedurende de Paaschtijd wordt 's morgens biecht gehoord tot 8 uur. A.s. Zondag, Paaschdag, eerste der maand, om 6 uur eerste H. Mis, om 7 uur H. Mis en Gen. H. Communie voor de mannen der H. Familie Van 7 tot 10 April zal te Roermond eene retraite zijn voor meisjes. Men gelieve zich daarvoor op te geven bij Kap. Geurfs. De meisjes der K.J V. echter bij Kap. Teunissen. H. FAMILIE. A.s. week vieren de volgende man nen de patroonheilige van dit jaar. J Jenniskens, P. Pouwels, A. Sijbers, J. Claessens, Jos. van Opbergen, M. Lemmen, H. Kersten, P. G. Martens, J. F. A. Claes. Paterskerk Morgen Zondag om 5, 6 en 7 uur H. Missen, half 8 Palmwijding en pro cessie, waarna de Hoogmis. Onder alle H. Missen collecte voor het H. Graf, bijzonder aanbevolen. Heden ver gadering der Derde Orde, waaronder inkleeding van nieuwe leden, om half 10 voor de mannen, om half 3 voor de vrouwen, kwart voor 5 gez. Vespers, half 6 Lof. Deze week eiken dag-Gen. absolutie voor de Derde Orde. Dinsdag 9de en laatste Dinsdag der Noveen ter eere van den H. Antonius, om 7 uur de Hoogmis met toespraak en gebeden der Noveen, half 6 Lof. Woensdag. Donderdag en Vrijdag om 5 uur de donkere Metten. Donderdag, Vrijdag en Zaterdag 's morgens om 7 uur de plechtigheden Donderdag den geheelen dag aan- biddag. Om 12 uur de plechtige Voet- wassching. Van 7 tot 8 heilig uur voor de Derde Orde ter pi. herdenking van het 19e eeuwfeest van de instelling der H. Eucharistie. De tertiarissen worden verzocht dien dag ter H. Tafel te na deren en het heilig uur bij te wonen. Men brenge het nieuwe handboekje mee. Vrijdag om half 3 H. Kruisweg en om 7 uur oefening en lijdenspredikatie Patronaat. Op den gewonen bibliotheek tijd de achtergebleven boeken terugbrengen. Spaarbankboekjes inleveren. Maandag gymnastiek (maar Zaterdag vanzelf niet). Wegens groote vergadering kan er Dinsdag geen Goudpluvier zijn (wordt later op aangename wijze ingehaald), doch wel Turnclub. Woensdag de gewone vergaderingen der Groepen. Nota voor ouders en anderen. Naar aanleiding van geneeskundig advies moeten wij dringend verzoeken om voorloopig alle zaken die het Patronaat betreffen, te behandelen met Pater Hippolytus. Pr. Directeur. GEVONDEN een zak met dub beltjes en kwartjes. Inlichtingen bij de gemeente-politle. Correspondentie Wij ontvingen een ingezonden stuk over „De zwijgende klokken te Venray," bij gelegenheid van bet overlijden onzer Koningin-Moeder. Hoe* raak en goed bedoeld dit schrijven ook is, kuDnen wij het niet opnemen, daar de inzender vergeten heeft zijn naam op te geven. KantoorSchoolstraat 18. Worden gevraagd: 1 smidsknecht voor Overloon 2 boerenknechten voor Oirlo 1 boerenknecht voor Holthees 1 burgermeid voor Boxmeer Rieden zich aan 2 meisjes 14 jaar 1 burgermeisje 16 jaar 1 burgermeid 24 jaar Heden overleed tot onze diepe droefheid, na een lang durig mei geduld gedragen lijden, meermalen gesterkt door de Genademiddelen on zer Moeder de H. Kerk, ons innig geliefd dochtertje, zusje en nichtje in den ouderdom van bijna 10 jaar. De diepbedroefde familie, H. POELS G. POELS-Kellenaers TRUUS JOSEPH HENRI JO MIA. ALFONS JAN IDJE TILLA POELS Venray, 20 Maart 1934. 37 TB BOOB L. van Dijck, Lull VENLO Villapark 24 AFWEZIG van 30 Maart tot en met 2 April a.s. Steeds voorradig: op bestelling. 315 FRITS GOOREN Boschhuizen 99 Bijzonder lekker van Smaak Allerfijnst van kwaliteit. Deze weck ter kennismaking slechts per pond Reuzen Ontbijtkoek circa 2 pond 24 ct. R 103 40 1 Mei, een nieuwgebouwd bevat beneden 2 kamers, gang, keuken en achterkeuken, boven 4 kamers en droogzolder. 1 jaar bewoond. Ook te koop P. Pouwels, Bontekoestraat 6, Venray. 21 biedt zich aan voor het geven van. dansmuziek op bruiloften. TB BIOOB bij W. Manders, Maasheesche weg 7 Te koop mangelwortelen f 4 per 1000 kg J Janssen-Voesten, Weverslo TE KOOP 4 x-3 M. zoo goed als nieuw. P. Loenen, Leunen. TB BOOB tweede worp, bij Jacob Dirkx, Slakt-Oirlo. Inboedel en Land- bouw-inventaris te Venray-Merselo wegens vermindering van bedryf. Notaris Roltus te HORST zal op Woensdag 4 April 1934-, nam. 2 uur ten huize en ten verzoeke van den Heer Ant. Stiphout en kinderen te Merselo publiek verkoopen Inboedel als: stoelen, tafels, spie gels, schilderijen, potten en pannen, koper, tin, aardewerk, een bijna nieuw fornuis enz. Schuur en akkergereedschappen als een zoo goed als nieuwe dorsch- machine, electromotor 4—5 P.K., een zoo goed als nieuwe maaima chine, hakselmachine, zaaimachini, schoffelmachine, een zoo goed als nieuwe lange kar (middelzwaar) me- lotte en wendelploeg, 2 Ijzeren eggen paardentuig, touw en kettingen, big- genbak, zeugenkooi, kalverkooi, mestwagen, melkwagen, kruiwagens, raderen, een rijtuig dienstig voor melkkar, wanmolen, wan, eenige zakken haver en wat verder te koop zal worden aangeboden Si

Peel en Maas | 1934 | | pagina 2