Gymnasium Boerenbond Merselo. Algem. Vergadering Gemengde Berichten Oistricts-Arbeidsbeurs Jaarvergadering Donderdag 22 Maarf. Eiervereeniging S«. Oda dienstbode Jeanne. Paardenverzek. voorjaarsschatting Laaf uw privé- zaak vermogen Verpachting. Notaris Plnymaekers Jos. C. M. Neeteson Voor H. Communie O.T. Rozenberg Op de Woensdag alhier gehouden paardenmarkt stonden ongeveer 100 paarden aan de lijn. Ofschoon er nogal enkele dieren werden verhandeld, waren de prijzen niet hoog. De ontvanger der directe belastingen alhier de heer N. J. Schepers is toegevoegd aan den ontvanger der directe belastingen te Heerlen. Autobusdienst Helmond - Deurnc - Venray blgf't. Bij K. B. is ongegrond verklaard het beroep van de Nederlandsche Spoorwegen tegen de beschikking van Gedeputeerde Staten van Noord- Brabant, waarbij aan G. H. Kupers te Venray vergunning is verleend tot het in werking houden van den autobusdienst vaD Helmond over Deurne naar Venray. Rechtbank te Roermond Uitgesproken vonnis op Dinsdag 13 Maart 1934. Ph. de R. 24 jaar te Venray thans gedetineerd 2 maanden ge vangenisstraf wegens misdrijf van art. 246 Wetboek van Strafrecht. Verd. Mr. J. B. Wreesman. Eisch 6 maanden. Handboogsport, Zondag 11 Maart had onder Voor- zitterschap van den heer P. Gooren alhier, de algemeene jaarvergadering plaats van den Handboogschutters- bond „De Vriendschap" in Café Fr. Martens te Leunen Alle aangesloten vereenigingen waren aanwezig. De aftredende Hoofdbestuursleden H. Vollebergh, Castenray en J. Jeuken, Venray werden herkozen. Het eerste bondsconcours in 1934 werd vastgesteld op 13 Mei bij „De Eendracht" aan het Veulen. De nieuw opgerichte Handboog schutterij „Willem Teil" te Oirlo, werd met algemeene stemmen aange nomen als lid van den bond, zoodat deze thans 11 vereenigingen telt. De nieuwe doel zal hare banen feestelijk openen op 17 Juni a.s. Van de rondvraag werd door verschillende leden gebruik gemaakt. Door den Voorzitter werden allen naar tevredenheid beantwoord, zoodat deze vereeniging op een zeer mooie en welgeslaagde vergadering mag terugzien. Naar we vernemen zijn er te Holthees—Smakt ook nog plannen tot oprichting van een Handboogschutterij zoodat weldra op elk gehucht van Venray de Handboogsport beoefend zal worden. Arbeidsbemiddeling. Bij de organen der Arbeidsbe middeling in het district Venray stonden op het einde der vorige maand de volgende aantallen als werkloos ingeschreven Venray 210 Beugen 47 Bergen (L.) 369 Boxmeer 137 Broekhuizen 11 Deurne 580 Horst 141 Maashees 43 Meèrlo 27 Oploo 21 Sambeek 45 Vieilingsbeek 18 Wanssum 23. OOSTRUM. De Heer P. Vee- blackt, slaagde aan de R.K. Kweek school te Venio voor het Godsdienst diploma. OOSTRUM. Door twee solisten van onze Harmonie zal worden deel genomen aan het Solistenconcours te Amsterdam op 7 en 8 April a.s. en wel J. Verblakt met piston in de Tweede afdeeliug en H. Janssen met bariton in de Eere-afdeeling. BLITTERSWIJK. Dinsdag heeft de Rechtbank te Roermond den slager B. T. van hier wegens het aanbrengen van valsche goedkeurings- merken op door hem geslachte en naar Rotterdam verzonden varkens veroordeeld tot twee maanden ge vangenisstraf met bevel dat de tot dat doel gebezigde stempels zullen worden vernietigd. De Officier van Justitie had zes maanden tegen T. geëischt. OVERLOON. Maandag had al hier de sluiting plaats van de Moedercursus. Door de Z.E. Heer Pastoor v. Empel werd een dank woord gesproken tot de Leidsters van dezen Cursus. Spreker hoopte dat deze zoo nuttige lessen rijke vruchten mogen afwerpen. Vervolgens werd het woord ge voerd door den Z.E. Heer Pastoor Kitslaars uit Zeeland, die besprak de zoo gevreesde ziekte T.B.C. Spreker spoorde de zoo talrijk aanwezige moeders aan, toch steeds voorzorgs maatregelen te nemen tegen deze besmettelijke ziekte. Daarna werd de Leidster van dezen Cursus een prachtige vulpen aangeboden, als dankbare herinnering. Doorzijn eigen kar overreden. Dinsdagmiddag kwam de 25-jarige landbouwer W. Derickx te Roggel, terwijl hij mee zijn kar huiswaarts reed, op den weg Heythuyzen-Roggel, doordat het paard schrok, te vallen, zoodat hij onder de kar geraakte. Met zware kneuzingen werd de jongeman opgenomen en overleed spoedig aan de gevolgen. De H. H. Sacramenten der Stervenden konden hem nog worden toegediend. Chauffeur aangehouden. In verband met het doodelijk ongeluk, dat Dinsdagavond op den Venloschen weg te Tegelen plaats had, waarbij de 48-jarige mej. B. op slag werd gedood en de chauffeur van den aanrijdende auto doorreed is door de politie gearresteerd de 20-jarige W. B. wonende te Velden in dienst als chauffeur bij de Shell- benzine Mij. te Venio. Ook de auto is in beslag genomen. De aangehoudene beweert van een aanrijding niets af te weten. Vcnlosche Veiling-Vereeniging. Woensdag hield deze vereeniging bare jaarvergadering. Aan het ver slag ontleenen we het volgende: Al is 1933 nu geen bijzonder fruitjaar voor ons geweest, toch was het machinaal gesorteerde en coöperatief verkochte hoeveelheid fruit aan de fruitveiling te Venray in 1933 in totaal 121618 kg. en de opbrengst f 10961.47. In afwijking met vorige jaren ver minderde de aanvoer eieren in 1933 met 12982937 stuks of 12.28 pet. Voor de in 1933 aangevoerde en verkochte eieren, 92098330 kippen eieren en 632484 eendeneieren werd uitbetaald Kippeneieren f 2629139,85 of f 2.855 per honderd of f 0.492 p. kg. Eendeneieren f 16804.04 of f 2.657 per honderd of f 0.394 per kg, De prijs der kippeneieren, zoowel als die der eendeneieren is 4 cent per kg. minder dan in 1932. Wan neer we nog eens overdenken met welke moeilijkheden in 1933 te kampen waren en hoe donker op bepaalde momenten de vooruitzichten waren, dan moeten we toch dank baar getuigen, dat we er zoo goed uitgesprongen zijn. Over het kwantum, dat naar Duitschland mag geëxporteerd wor den hangt een groote geheimzinnig heid waarover niets te weten te komen is. Men schijnt maandelijksche toewijzingen te willen geven, maar we voelen nu reeds, dat die bedui dend lager zijn dan in 1933. Laten we niet wanhopen, maar rustig door werken. Dat onze leden toch vooral zorgen, dat wij een goed product ten ver koop kunnen aanbieden. Alleen het allerbeste product zal 't op dea duur winnen. De besturen moeten hun plicht doen door van tijd tot tijd bij de pakplaatsen eens te gaan kijken, opdat ook zij weten, hoe het er toe gaat en eventueel op« of aanmerkingen maken. Van de ver pakkers verwachten we meet toe wijding dan ooit en daarom moeten deze menscben, deze steunpilaren zouden we willen zeggen, zoodanig betaald worden, dat ze met Just, ijver en volle toewijding het werk kunnen en willen doen. Op de laatste algemeene vergadering is daar met tal van argumenten op gewezen en toch beteiken ons nog steeds klach ten en voelen we, dat 't hier en daar beslist niet in orde is. De eieren vooral nooit wasschen. Wel reinigen met een mesje of doekje. Maar in geen geval in water leggen om ze daarna af te wrijven en zoo teverpakken. Aldus behandelde eieren bederven zeer spoedig en wanneer deze eieren maanden in een koelhuis worden gezet, leveren ze een groote schadepost voor den handel, die ons natuurlijk hierover aaaspreekt. Besturen bespreekt dit punt eens op een vergadering en ziet aandachtig toe. Laten we allen medewerken, dat de pluimveehouderij niet door onze eigen schuld aan beteekenis verlieze. De invloeden van buiten kunnen wij niet voorkomen. maar door slechte behandeling van het product of ondoelmatige voeding kunnen wij schuldig zijn aan minder goede uitkomsten van het bedrijf. Voorlichtingsdienst eieren. Door den heer Lecluse werden lezingen gehouden te Oostrum, Heide Merselo, Veulen, Ysselsteyn, Oirlo en Leunen. Knoeiery met consenten. De rijks veld wacht te Belteld (L.) heeft een geknoei met consenten voor het vervoeren van aardappelen bestemd voor de mijnstreek ontdekt. Verscheidene personen zijn reeds aan een verhoor onderworpen. Enkele vervalschle vervoercon- senten zijn in beslag genomen. Het onderzoek, dal zich ook in het zuiden van de provincie Limburg uitstrekt, duurt nog voort. Rnttenplaag. Bij wethouder J. van Deursen, Helmondscheweg, te Deurne zijn in een der laatste nachten meer dan 100 jonge kuikens door ratten gedood. Een heele partij werden onder de pannen van het dak teruggevonden. Groeiende drukte op de Jaarbeurs. Het aantal bezoekers was op den eersten dag der Nederlandsche Jaar beurs 9 pet. en op den tweeden dag 16 pet. hooger dan op de overeen komstige dagen der vorige voorjaars- beurs. ..Ziekten van het jaargetij. Ket aantal sterfgevallen aan influ enza, bronchitis en pneumonie, dat enkele weken geleden een flinke ver mindering vertoonde, is sindsdien weer gestegen. In de 48 gemeenten des lands mei meer dan 20.000 zie len, werd gedurende de week van 4 tot en met 10 Maart j.l. het honderd tal weer aanmerkelijk overschreden. Aan influenza stierven 8 patiënten; aan bionchitis (acuta, chronica) 11 aan broncho-pneumonie (capillaire bronchitis) 54 aan lobaire pneumonie (croupeuze pneumonie) 16 en aan pneumonie zonder meer stierven 23 patiënten. In totaal eischten deze ziekten verleden week dus 112 slacht offers. Bestrijding der werkloosheid, Ingediend is thans het wetsvoorstel om 60 millioen uit te trekken voor het uitvoeren van groote werken ter bestrijding van de werkloosheid. Onverklaarbaar drama te Uitgeest. In de koffiebranderij van de firma J. S. Visser te Uitgeest, heeft zich Donderdag een vreeselijk drama af gespeeld. Bij genoemde firma werkten twee pakhuisknechts, de 64 jarige Mathijs Twisk en de 36 jarige P. van den Kommer, die reeds langen tijd bij de firma in dienst waren en tusschen wie, naar vrijwel zeker vaststaat, nooit eenige oneenigheid heeft be staan. Toen Donderdagmiddag de heer Schoenmaker, de eigenaar van de zaak, toevallig iets in de koffie branderij wilde brengen, deed hij een lugubere ontdekking. Bij het openen van de deur vond hij namelijk in een grooten bloedplas zijn beide knechts liggen, beiden met afgesneden hals. Medische hulp mocht echter voor Twisk niet meer baten, hij was reeds overleden. De andere pakhuisknecht P. v. d. Kommer, gaf evenwel nog teekenen van leveo. Bij de beide mannen vond men een geopend mes liggen en daar nu Twisk geheel overdekt was met steekwonden en schrammen, meent men te moeten aannemen, dat tusschen de beide mannen een hevige worsteling heeft plaats gehad waarbij v. d. K. het mes heeft ge hanteerd. Tenslotte zou Twisk door hem zijn overmeesterd en den doodelijken steek hebben ontvangen waarna v. d. K. de hand aan zich zelf zou hebben geslagen. Op haar uuinmer gezet. Hij: 't Eenige vervelende van Hebbels is, dat hij te veel praat. Zij: Dat is vreemd. Toen hij gister bij mij was, zij hij bijna niets Hij: O, maar hij is te beleefd, om iemand in de rede te vallen. Hatelyk. Zij: Willem, als ik jou was, zou ik mijn baard laten afscheren. Dat zou je minstens tien jaar jonger maken. Hij: Toch jammer lieve, dat jij er geen hebt 1 Kerkelijke Diensten Venray Parochiekerk Ingezonden. Buiten verantwoordelijkheid der Redactie. Graafsch Tooneel te Venray. Toen ik Zondag circa half acht zaal „Wilhelmina" binnen trad trof mij 'n akelige leegte. Ik vroeg mij af: is dat nu de waardeering tegenover den exploitant die alle moeite doet bij tijd en gelegenheid Venray op tooneelgebied iets goeds te brengen Is dat nu het Venraysche publiek, wiens gezegde „Er is hier nooit iets te doen" bijna spreekwoordelijk is geworden „Opera te Duisburg" staat ook heel wat geleerder dan „Graafsch Tooneel" al gaat de opera, voor wat de muziek betreft, voor de volle 100 pet. boven hun pet, enkelen niet te na gesproken. Men heeft er dan wel niets aan gehad maar men is toch in Duisburg geweest. De wegblijvers van Zondag j.l om welke reden dan ook, hebben zeer veel gemist. ,,t' Hoogste recht" van Ina Boudier Bakker wat veel van speelsters en spelers vergt, is door Graafsch Tooneel werkelijk op 'n schitterende wijze vertolkt. Iedere speelster en speler voelde de hem toegedeelde rol prachtig aan en ik kan nier anders zeggen dan dat allen, zonder uitzondering prachtspel te zien gaven. Iedere speler afzonderlijk te noemen zou mij te ver voeren, maar ik wil 'n uitzondering maken voor „Lize' (Mevr. W. de Graaf v. d. Putten) die zich een geboren tooneelspeelster heeft getoond; de uitbeelding was subliem. Het enthousiaste applaus afloop bewees dan ook ten volle de waardeering der aanwezigen voor Graafsch Tooneel en ik durf dan ook aan hun een van harte „Tot Kijk" toe te roepen en dan voor een volle zaal. Een bijzonder woord van dank aan de Blaaskapel „De Lausitzers" voor het opluisteren van deze avond welke zeer in de smaak van het publiek viel. U mijnheer de Redacteur dankend voor de verleende plaatsruimte. Toeschouwer. Ingekomen en vertrokken personen van 9 tot 16 Maart VERTROKKEN M. Crooymans, dienstbode, naar Maashees Óverloon J. Vissers, Pater, naar Woerden M. Grassebroekhoff, kloosterzuster naar Tegelen H. Lichte veld, kleermaker, naar Deurne Stationstraat 95 J. Wijnhoven, dienstbode, naar Venio Nieuw Golterweg. Morgen Zondag begint de Paaschtijd voor alle geloovigen, half 3 herhalings catechismus voor de jongens, om half acht vertrekt de H. Familie ter bede vaart naar Smakt, om 6 uur en 20 na 6 wordt de H. Communie uitgereikt. Met Paschen eindigt het jubeljaar, waarin wij herdacht hebben het 19e eeuwfeest van de verlossing van het menschdom door den dood van Chris tus, de instelling van de H. Eucharistie en het H. Priesterschap. Om God te danken voor die groote weldaden en Hem eerherstel te geven voor de.oneer die Hem wordt aange daan in zijn H. Sacrament, verzoeken wij U, volgens de wensch van Z. H, Excell. onze Bisschop: 1. Zooveel mogelijk deel te nemen aan het aanbiddingsuur dat nu Zondag 18 Maart van 5 tot 6 zaL gehouden worden in de Parochiekerk. 2. Zooveel mogelijk Donderdag in de Goede Week de H. Communie te ontvangen Dit zal een waardig besluit zijn van het jubeljaar. Maandag half 8 gezongen H. Mis voor de levende en overleden leden van de St. Josephsvereeniging Heide. uur jaarg. 2de klas voor Johanna Goumans en haar zoon Petrus, kwart na 4 Lof. Dinsdag half 8 besteld jaarg. voor Engelbert Oudenhoven, 8 uur jaarg. voor Catharina Mülders, Woensdag half 8 besteld jaarg. voor de overl. familie v. d. Bosch-Janssen, 8 uur jaarg voor Mathijs Creemers. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 besteld jaarg. voor Henricus Arts, 8 uur Sol. jaarg. voor Johannes Michels. Vrijdag half 8 zieledienst voor vrouw Wintels, hare dochter Maria en de overl. familie Wintels-Ariaens, 8 uur gezongen H. Mis ter eere v.d. Zeven Smarten van Maria waarna de Zeven Ween op het kerkhof gebeden worden de H. Mis wordt opgedragen voor Jan Poels als lid van de geestelijke bede vaart tot O. L. Vr. van Lourdes, kwart na 4 kruisweg. Zaterdag half 8 jaarg. voor Johannes Rongen, ouders, broeders en huisvrouw kwart na 4 Lof. Woensdag onder de H. Mis van half 8 zullen de kinderen der 3 laagste klassen hunne Paschen houden en Donderdag onder de H. Mis van half 8 de hoogste klassen. Zij, die wenschen de graven hunner overleden familie opgemaakt te hebben, gelieve dit bij de kerkmeester Vermaten onder den boog, op te geven. Van 7 tot 10 April zal er een jonge meisjesretraite te Roermond gehouden worden. Die er aan wenschen deel te nemen, gelieven zich op te geven bij Kap. Geurts, de K.J V.-meisjes echter bij Kap. Teunissen Voor de goede regeling bij 't Com muniegaan zal in 't vervolg de volgen de orde in acht genomen moeten worden. Wij vertrouwen dat alle ge loovigen zich aan deze regeling houden, opdat ieder godvruchtig zonder hin derlijk dringen en lang wachten ter H. Tafel kan naderen 1. 't Eerst gaan zij, die zitten aan den Evangeliekant (preekstoel) van 't middenschip tot aan 't kruispad. 2. Daarna zij die zitten aan den Epistel kant van 't middenschip tot aan "t kruispad. 3. Hierna komen de geloovigen van de zijbeuken. 4. Vervolgens zij, die zitten achter 't kruispad. Zij moeten door de zijpaden naar de Communiebank komen en kunnen door 't middenschip terug. Allen worden vriendelijk verzocht zooveel mogelijk rechts te houden. 5. Na deze allen komen pas de kinderen. De leden van de Eucharistische Afd. van den Kath. Jonge Middenstand hebben zich bereid verklaard om mede te helpen aan de uitvoering van dit plan, dat niets anders beoogt dan ver hooging van den eerbied voor dat verheven Sacrament drs Altaars. Wij verwachten dan ook, dat allen zich hieraan zullen houden uit eerbied en hoogachting voor Christus in de H. Eucharistie en tot eigen heiliging en stichting der geloovigep. H. Familie. De volgende mannen zullen a.s. week hun patroonheilige van dit jaar vieren: J. Janssen, Chr. Wijnhoven, J. H. Claes- sens, C. van Meel, M. Swin'- els, P. Gerrits, Jan'Hendriks, J. Gerrits, Jos. van Vegchel, Adolf Verbeek, Frans vam Gerven. Bedevaart der H, Familie naar de Smukt. Volgorde Liederen (Deze uitknippen en medenemen in het boekje, dit zal de regeling in de processie vergemakkelijken. In de pro cessie vormen wij rijen van vier Onder de processie is er collecte voor de H. Mis en de Kaars). 1 2 Processiemarsch (Fanfare) Aan den H. Joseph (nieuw boekje 65, vervolgbundel 17) 3 Gij Davids eed'le Koningspruit (nieuw boekje 119, oud boekje 23) 4 Processiemarsch 5 H. Joseph, Patroon der Kerk (nieuw boekje 120, vervolgb. 15) 6 Processiemarsch Bij aankomst in de kerk op de Smakt. St.Joseph, Patroon van een zaligen dood (nieuw boekje 121, vervolgb. 19) Onder de H. Mis zingen alle mannen de „Misgezangen." Na de H. Mis Tantum Ergo, Zegen, vereering relikwie en lied Moge onze zang zich paren (nieuw boekje 122, oud boekje 27). Om half 11 vertrek naar de Kapel van O.L. Vrouw van de Zeven Smarten. Vijf Onze Vaders voor onze zieken en lied O Maria die de bede (nieuw boekje 114 vervolgb. 21). Onder weg terug 1 Processiemarsch 2 Groote Joseph, zoon van David (nieuw boekje 118, oud boekje 22) 3 Processiemarsch 4 Aan den H. Joseph (nieuw boekje 65, vervolgbundel 17) 5 Processiemarsch. Terug in de Groote Kerk Tantum Ergo, Zegen met het Aller heiligste, Laudate Dominum. Paterskerk Morgen Zondag om 5, 6 en 7 uur H. Missen 8 uur pi. Hoogmis voor de leden der Aartsbroederschap. Na de Hoogmis processie. Predikatie over het Apostolaat der Hereeniging. Kwart voor 5 uitstelling van het Allerheiligste en pl. Vespers, om half 6 pl. Lof met acte van eerherstel ter herdenking van de groote weldaad van de Instelling der H. Eucharistie. Maandag en Dinsdag om 7 uur en half 8 een H. Mis voor eene overledene. Maandag feestdag van den H. Joseph. Volle aflaat o.g v. Gen. absolutie voor de Derde Orde. Om 8uurpl. Hoogmis, waaronder plechtige professie van Eerw. Broeders. Om half 6 Lof. Dinsdag 8e Dinsdag der Noveen ter eere van den H. Antonius, 7 uur Hoog mis met toespraak en gebeden der Noveen, half 6 Lof. Woensdag om half 6 Lof ter eere v. d. H. Joseph. Donderdag feestdag v. d. H. Benve> nutus, volle aflaat o.g.v. Vrijdag feest van de 7 Smarten van Maria, Patrones onzer Kerk, om 8 uur pl. Hoogmis, 6 uur Lof en Lijdens meditatie. N.B. Morgen Zondag kwart na 9H. Mis en Vergadering der Jonge Derde Orde. Patronaat. Boeken van de Bibliotheek terug brengen er blijven er elk jaar achter; deze zullen in rekening moeten worden gebracht. Dinsdag kan er geen Goud-pluvier zijn wel Turnclub. Woensdag geen Vergadering van de Groepen, en geen Apologetische Cursus. Burgerlijke Stand Venray van 9 tot 16 Maart 1934. GEBOREN Johanna H. A. Gielen, Merselo Jacques H. M. Mariens, Oostrum Alberdina Chr. Jacobs, Veltum Josephina v.d. Cruysen, Venr. Broek Jozef J. Baken, Schoolstraat Wilhelmina H J. Swinkeis, Wieënweg Elisabeth A. J. Zanders, Oirlo. Maria M. O. Baltesen, Kruitweg. OVERLEDEN 2 patiënten St. Servatiusgesticht. KantoorSchoolstraat 18. Worden gevraagd: Huishoudster voor boerderij. 2 paardenknechts v. Paschen 4 boerendienstmeiden BoerendieDstmelsje 16—18 jaar bekw. melkknecht 1 smidsknecht 2 a 3 j. a h, vak 2 burgerdienstmeisjes v. Paschen 2 burgerdienstmeiden dad., Paschen 1 dagmeisje eenigszins b. m. koken Bieden zich aan 1 burgerdienstmeisje bek. m. koken 1 burgerdienstmeisje 17 jaar 1 burger of boerendienstm. 23 jaar 1 boerendienstmeid 2 meisjes 14 jaar 1 werkmeisje 23 jaar ALGEMEENE des avonds om 7 uur in het Café M. Janssen. HET BESTUUR, Heden Zaterdag 17 Maart 7 uur in café „DE ENGEL" Trouwe opkomst wordt drin gend verzocht door 17 HET BESTUUR Bij Dr. ENGELMAN te Heiloo nabij Alkmaar wordt spoedig gevraagd v.g.g.v. 2 Advertentiën Eenige en algemeene kennis geving voor Venray en omstreken De Heer en Mevrouw THIJS LINTHORST-POELS, geven met vreugde kennis van de ge boorte hunner Dochter TWELLO, 11 Maart 1934. (Venrode) De rekeningen van de leer lingen moeten vöör Zaterdag 24 Maart ingeleverd worden. 10 P. RECTOR.' v.d. Landbouwfond. De gewone jaarlijksche der paarden zal de volgende week woiden gehouden als volgt MAANDAG 19 Maart voorm. 9 uur te Merselo. DINSDAG 20 Maart voorm. 8 uur in het Dorpnam. 2 uur te Lull en om 4 uur te Oostrum. WOENSDAG 21 Maart voorm. 9 uur (niet 8 uur) te Leunen en nam. 2 uur aan de Heide. DONDERDAG 22 Maart voorm. 8 uur te Castenray en nam. 2 uur te Oirlo. VRIJDAG 23 Maart voorm. 9 uur aan het Overbroek en om half 11 bij M. Koenen, Veulen. ZATERDAG 24 Maart voorm. 9 uur te Ysselsteyn. Alles op de bekende plaatsen. De leden worden dringend ver zocht de boekjes mede te brengen. 36 HET BESTUUR. De Nederlandsche Ziekteverzekering „VONA" Sonsbeekslngel <7, ARNHEM verzekert U tegen Dokters-, Apotheek-, Ziekenhuis- en Operatiekosten. Premie f 1.- per maand 23 cent per week. Vraagt inlichtingen. en vöör 1 Mei a.s. door ons corrigeeren. Accountantskantoor H. Oldiuijsen. Venio Tel. 1132 Straelsche weg 32. te VcDray zal op Woensdag 21 Maart 1934, nam. 5 uur in het Bondslokaai te Leunen, ten verzoeke van het Bestuur der R.K. Kerk te Leunen, publiek verpachten: Eenige perceelen bouwland te Leunen. Eelt of Likdoorns? Sukkel niet langer, maar haal een uitstekend middel bij ass. apotheker. ontvangen prachtcollectie Kerkboeken Rozenkransen Schilderijtjes Souvenirs enz. J. Coenen-Houtackers Profiteert nu van de MATTEN-RECLAME Groote kamermat prima 48 ct Deurmatjes vanaf 16 ct Mooie gangloopers p. el 33 ct Cocos-tapijt 1 M. br. p. el 65 ct Tafelzeil mooie kleuren p.el 48 ct Spatzeiltjes 60 x 100 36 ct Koperen traproeden p.stuk 10 ct Gordijnroeden compleet 18 ct Verder alle soorten roeden en ringen. GOEDKOOPE WINKEL. Speciaal O ogen* Opticien houdt ieder en WOENSDAG en ZATERDAG van half 11 tot half 1 en van 2 tot 5 uur ZITDAG Groote Straat 15a, Venray (bij F. Verhey Kostefoos Oogonderzoek Levering van 1 ehlas BRILLEN ook op voorschrift van H.H Oogartsen

Peel en Maas | 1934 | | pagina 2