TÉ-, Blow uil L Bijenbond Org. „Waschpatent" PETER HENDRIX KLQI Fa. Dr. A. >r ianbesteding Voor den Vastentijd Eierschouwers, Koop Provinciaal Nieuws Gemengde Berichten Oistncts-Arbeidsbeurs Joseph Advertentiën HUB. Aan 't van ouds bekende adres v.h. Jan Bekkers zit- en slaap kamer te huur, LEZING aaaaastfaacD Het bouwen van twee dubbele woningen, Peter Hendrix St. Petrus Banden Dankui H. 1 St. PetlE IC HUR HET dragei ziet in deze actie opnieuw een be wijs van Duitsche inmenging in Oostenrijk's aangelegenheden. De Italiaansche regeering heeft te Triest de organisatie van Oosten- rijksche Nazi's ontbonden. Daarbij is een volledig wapenarsenaal ge vonden en werd een groot aantal bommen in beslag genomen, welke voor de terrorisatie van Oostenrijk waren bestemd. Inzake de socialistische bestuurs- methoden van Weenen. waaraan nu een einde is gemaakt, is de Oosten- rijksche regeering aan hei „onthullen" gegaan. Burgemeester Seitz zou b.v. maandelijks voor 1500 schilling aan sigaretten in rekening hebben ge bracht... Wat zal men er van zeggen We herinneren ons ook Duitsche Nazi onthullingen over Centrum mannen. Beschuldigingen hebben slechts waarde, als de beschuldigden zich kunnen verweren. Hitler had gesproken, maat Göring heeft beslistDimitrofï c.s olijven gevangen Op Cuba is weer eens een opstand uitgebroken. De verhouding tusschen Spanje en het Vaticaan wordt meer en meer gespannen. VENRAY. 24 Februari 1934 Kiezer slyst. De Kiezerslijst van Venray is vastgesteld met 4866 personen, stem gerechtigd voor Tweede Kamer, 4812 voor Prov. Staten en 4725 voor Gemeenteraad. Feestvcrgadering Jonge Boeren. In het St. Antoniuspatronaat hield de federatie van Jonge Boeren Donderdagavond hare feestvergade ring, welke zeer druk bezocht was. Ze werd geopend door den Voor zitter, den heer G. Poels te Oostrum, die op treffende wijze herdacht den ontslapen Eere-voorzitter Jan Poels. In diens plaats werd gekozen de Burgemeester van Venray. Rector Wevers te Posterholt hield een duidelijke en zeer leerzame lezing over „Wat wil de organisatie der Jonge Boeren." De avond werd verder gevuld met enkele interessante films. Uitvoerig verslag volgende week. Stille Omgang. Naar we vernemen, zullen de reis kosten voor de deelnemers vanaf Station Venray bedragen f 4.25 per persoon, met inbegrip van contributie en programma. De trein vertrekt Zaterdag 10 Maart om 9 uur 's avonds. Terug Zondagmorgen circa 10 uur. Waar schijnlijk wordt voor het vertrek nog een vergadering uitgeschreven. Deelnemers worden verzocht zich tijdig op te geven bij den Heer Henri Jacobs. Stationsweg of aan het Bureau van dit Blad. Men leze het artikel over de Stille Omgang in het Tweede Blad. Oudersavond K.J.V. Op Zondag 4 Maart a.s. wordt door de K.J.V.'ers een Oudersavond gegeven voor de ouders van de aangenomen en aspirantleden. Ais spreker zal optreden Direc teur Jenneskens. Verder wordt de avond door de K.J.V'ers met zang en tooneelstuk- jes gevuld. Naar wij vernemen is door Mgr. Lemmens, Bisschop van Roer mond, benoemd tot lid van het Kerkbestuur der Parochie St. Petrus Banden, de heer Dr. A. Vercauteren. De vacature was ontstaan door het overlijden van den heer Jan Poels. Voor het kantongerecht te Venlo stonden Dinsdag verschillende personen uit Venray terecht wegens overtreding der Loterijwet. met de bekende „prikplanken". Eisch 15 gld. boete of 15 dagen hechtenis. Woensdagavond woedde in de Peel wederom een flinke heide brand, die ver zichtbaar was- Waar schijnlijk is dit eene voortzetting van den brand, die reeds Zaterdag tusschen Liessel en Helenaveen be gonnen is. Tot 28 Februari 1934, Woensdag middag nam. 3 uur kunnen ten mijnen Kantore vrijwillige verbeteringen der belasting-aangiften gedaan worden. Daags daarna is 't te laat. Zie artikel voorpagina. G. W. MUSKENS. Schoolstraat 14 Venray. Een jeugdig haringventer alhier verkocht op de gehuchten 25 stuks haring, waarbij 1 kilo visch cadeau, die later zou bezorgd worden. Onder allerlei voorwendsels en leugens wist hij op deze manier nog wel iets te verkoopen. Doch de beloofde visch bracht hij niet. Ook gaf hij zich uit verkooper te zijn voor den visch- handel Henskens enz. enz. Men zij gewaarschuwd 1 MERSELO. Dinsdagavond ont stond door onbekende oorzaak brand i;; bet woonhuis en stalling der weduwe Zegers aan het Daland. Daar het huis met riet gedekt was, vond het vuur gretig voedsel en s'ond spoedig alles in lichte laaie. Een klein gedeelte van den inboedel kon slechts gered worden. Een 70-tal kippen kwamen in de vlammen om, benevens een pas geslacht varken Het overige vee. varkens en een koe, kon men nog tijdig redden. Een en ander was verzekerd bij den Boerenbond. Bekendmaking. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter algemeene kennis dat de op heden vastgestelde lijst van kiezers voor de Tweede Kamer der Staten-Generaal, voor de Provinciale Staten en voor den Gemeenteraad, vanaf den 23sten Februari tot en met den 16den Maart a.s. op de Secretarie der gemeente voor eenieder ter inzage is nedergelegd en tegen betaling der kosten in afschrift en stemdistricts ge wij ze in uittreksel verkrijgbaar is gesteld. Tot en met den 9den Maart is eenieder bevoegd bij het Gemeente bestuur verbetering van de door dat Bestuur vastgestelde kiezerslijst te vragen, op grond dat hij zelf of een ander, in strijd met de wet, daarop voorkomt, niet voorkomt, niet behoorlijk voorkomt of al dan niet voor eenige verkiezing aange wezen is als bevoegd om bij volmacht te stemmem. Venray 22 Februari 1934. Bouwverordening Venray. Belanghebbenden worden er nog maals aan herinnerd, dat de nieuwe verordening op het bouwen en de bewoning voor de gemeente Venray (Bouwverordening) is in werking ge treden, en derhalve van nu af met de bepaling daarvan bij het bouwen, verbouwen enz., van woningen en andere gebouwen in den zin der woningwet moet worden rekening gehouden. Exemplaren van de nieuwe bouw verordening zijo ter Secretarie ver krijgbaar a f. 0.75. Venray, 22 Februari 1934. Burgemeester en^y^ethouders van Venray O. VAN DE LOO. De Secretaris. VAN HAAREN. GEIJSTEREN. Morgen Zondag heeft alhier de plechtige installatie plaats van den nieuwen Herder dezer parochie, den Zeereerw. Heer F. Ortmans, voorbeen kapelaan teHaelen De installatie zal geschieden door den Hoogeerw. Heer Deken Tbielen van Venray, met assistentie van de Zeereerw. Heeren pastoors van Wanssum en Biitterswijk. De feestcommissie is reeds druk in de weer om alles zoo goed mogelijk te doen slagen en de noodige ver- sieiing aan te brengen. OVERLOON. Op uitnoodiging van de Jonge Boeren alhier, zal de heer Ganzeboom uit Nijmegen Maandag 26 Februari een spreek beurt houden. Maandagavond vergaderde de Eiervereeniging „St. Theobaldus" alhier, onder voorzitterschap van M. Gerrits. Uit het jaarverslag van den Secre taris-verpakker ontleenen we het volgende Er werden geleverd aan de C.R.E. 2.042.470 kippeneieren, met een ge wicht van 118.100 Kg. Per 100 eieren werd* gemiddeld uitbetaald f 2.75 en per Kg. f 0.47.4. Er werden ge leverd 248.170 eendeneieren met een gewicht van 16.533 Kg. Per 100 stuks werd gemiddeld f 2.60 uitbe taald, per Kg. f 0.39. Door den Secretaris-verpakker werd eenige uitleg gegeven over het sor- teeren en stempelen der te leveren eieren. Tot bestuursleden werden bij acclamatie herbenoemd M. Gerrits en A. Hendriks. Op de gehouden vergadering van de Stierhouderij „Vooruitgang" werd tot bestuurslid herkozen A. Schraven. Er was een batig saldo van f 576. De stieren werden weder om voor een jaar geplaatst bij H. Peters voor f 1.80 vergoeding per dag. VENLO. Donderdagmorgen werd in de Maas te Venlo het lijk gevonden van een manspersoon. Het bleek te zijn de 49-jarige werklooze F. W. uit Venlo. Het lijk is naar het R. K. Zieken huis overgebracht. Bioscoopconflict en Middenstand te Yenlo. Woensdagavond werd te Venlo door den R. K. Middenstand een buitengewone algemeene vergadering gehouden ter bespreking van het in deze gemeente heerschende bioscoop conflict. Door de sluiting van de bioscopen achtte men de belangen van den middenstand ten zeerste geschaad. Uit de vergadering werd een commissie benoemd, bestaaude uit de heeren G. Baeten, H. Brull, F. Ex. L. Joosten en G. Smeets, welke de opdracht kreeg te trachten den Nederlandschen Bioscoopbond of de bioscoopexploitanten en den gemeenteraad van Venlo tot elkaar te brengen ten einde* aldus de mogelijkheid te scheppen, dat bet conflict wordt opgelost. De zeer tragische geschiedenis van een motor. De 27-jarige timmerman M. C. V., uit Biitterswijk, die thans reeds eenige maanden ter afrekening met Vrouwe Justitia in het Huis van Bewaring verbleef, omdat hij met zijn nieuwen motor een 20-tal verkeersovertredingen had gepleegd, stond Woensdag te Roermond terecht wegens onttrekken van dien zelfden motor aan zijn faillieten boedel. Zooals uit het verhoor van den deurwaarder, die met den curator de inventarisatie had verricht bleek, was verdachte, toen de beide heeren beslag kwamen leggen, op eens op den motor verdwenen. Verdachte zelf deed het voor komen, alsof hij niet wist, wie deze beide heeren waren en wat het doel van hun beider komst was. doch de deurwaarder verklaarde daartegenover uitdrukkelijk, dat V. wel zeer goed wist, waarom het ging, terwijl de motor reeds in beslag was genomen, toen V. erop wegreed. De Officier van Justitie achtte verdachte schuldig en eischte drie maanden gevangenisstraf, terwijl de verdediger na er nog eens extra op gewezen te hebben dat die motor voor verdachte toch wel bijzonder noodlottig is geworden eerst zat verdachte een maand in verband met de faillissementswet, daarna bijna drie maanden, omdat hij op den motor was weggereden en thans reeds enkele maanden 'voor voorloopig nog zonder eind voor uitboeting van verschillende ver keersovertredingen verzocht pl. vrijspraak sub. een straf gelijk aan het ondergane voorarrest. Uitspraak over 14 dagen. Doodelük ongeluk. Te Meyel heeft Donderdagmiddag een doodelijk ongeluk plaats gehad. Op onverklaarbare wijze is de 23- jarige H. Jansen door zijn eigen paard en kar overreden Met een juist passeerende personenauto is bij naar het ziekenhuis te Roermond overgebracht, waar hij na aankomst, aan de bekomen verwondingen is overleden. WEERT. In de gehouden be stuursvergadering van de R.K. Mid- denstandsvereeniging alhier, is in principe besloten om ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van de R.K. Slagerspatroonsvereeniging „St. Hu- bertus" en het 20-jarig bestaan van den R.K. Bakkerspatroonsbond „St. Lucia" in den nazomer van dit jaar een Middenslandstentoonstelling te organiseeren, waaraan verbonden zal worden een vaktentoonstelling en wedstrijd voor slagers en bakkers patroons. Boerdery afgebrand. In Wijnandsrade is de boerderij van den heer Wimmers afgebrand. Tien runderen kwamen in de vlam men om. Het woonhuis kon door het energiek optreden van deHeerlen- sche brandweer behouden blijven. De schade wordt door verzekering gedekt. Oud-zouaaf overleden. Donderdag is te Helmond op 85- jarigen leeftijd overleden de heer H. Rooyakkers, de laatste oud-zouaaf te Helmond. De overledene was drager der onderscheiding „Bene Merenti." Ër wordt meer gerookt. In het jaar 1933 werden gerookt ongeveer 1409 millioen sigaren tegen circa 1355 millioen in 1932. Een vooruitgang dus van pl.m 4.1 pCt. Het aaDtal sigaretten, dat in 1933 werd gerookt, bedraagt ongeveer 3915 millioen tegen een aantal van 3655 millioen in 1932. Een aanwinst van ongeveer 7.4 pCt. Met de tabak (pijp-, pruim snuif en sigarettentabak) ging het in dalende lijn. Het jaar 1933 was ongeveer 12.7 millioen Kg. tegen het jaar 1932 met pl.m. 12,9 millioen Kg. Een nadeelig verschil van ongeveer 1.3 pCt. In groote lijn geldt voor Duitsch- land hetzelfde als voor ons land. Het vooroefeningsinstituut. Gaat het verdwijnen. In het rapport der Commissie- Idenburg wordt ook gesproken over het vooroefeningsinstituut. In opheffing daarvan ziet zij een mogelijkheid tot bezuiniging van 958 000 gulden per jaar. Bovendien meent zij. dat dit Vooroefenings instituut onvoldoende resultaten geeft, die niet voor voldoende verbetering vatbaar zijn, omdat zij uit de eigen aardigheden van het instituut voort vloeien. Tenslotte zouden ook de oefen- voorwaarden bij de regimenten door het Vooroefeningsinstituut geschaad worden. Daarom weg er mee 1 We krijgen er een beter leger door en een be langrijke bezuiniging. Bij de beraadslagingen over de begrooting van Defensie in de Eerste Kamer heeft de christelijk-historische woordvoeder Jhr. de Savornin Loh- man in eenzelfden geest over het Vooroefeningsinstituut gesproken. Maar Minister Deckers bleek er toch wel wat anders over te denkeD. Op de eerste plaats gaf hij uiting aan zijn op ervaring berustende overtuiging, dat dank zij het Voor oefeningsinstituut de weermacht dich ter tot het volk wordt gebracht. Daarnaast zijn er ook economische voordeelen. En van vermindering van de gevechtswaarde van het leger is geen sprake. Ondanks bet pleidooi van Minister Deckers ziet het er niet erg florisant uit voor het Vooroefeningsinstituut. Door de bezuinigingsargumenten, welke de voorstanders van opheffing mee hebben, zullen de pro-argumen ten wel tot zwijgen worden gebracht. Banketbakkers wenschen Zondagsverkoop. Het bestuur van de Nederbndsche Banketbakkers Vereeniging heeft een adres gezonden aan de Tweede Kamer met betrekking tot het in gediende ontwerp tot wijziging der Winkelsluitingswet. Adressante zet uitvoerig uiteen, hoezeer de banket bakkers lijden onder de Zondags sluiting en brengt de volgende wenschen fer kennis van de Kamer. 1. Een minimum van acht uren verkoop op Zondag voor winkels waar koek en banket enz. verkocht worden. 2. Bevoegdheid van den directeur generaal van den Arbeid, om onder nadere goedkeuring van den minister, voor bepaalde gemeenten of voor het geheele land, of voor bepaalde bedrijven de winkelsluitings wet gedeeltelijk of geheel tijdelijk buiten werking te kunnen stellen. 3. Ventverbod op de uren als de wiukels gesloten zijn. Waarschuwing aan veehouders. Men verzoekt de Msb. plaatsing van het volgende: Het blijkt dat den laatsten tijd veehouders koeien koopen van han delaren, die tevens het daarvoor benoodigde kapitaal verstrekken, dat in maandelijksche termijnen, verhoogd met rente, moet worden terugbetaald. Naar thans bekend is geworden, ontvangen deze veehouders bezoek van personen die zich rechtskundige adviseurs noemen en deze wijze van betalen, in verband met het renteper centage, als „schadelijk woeker" aan duiden, waaraan zij. mits behoorlijke vergoeding wordt betaald, „wel eens een eind zullen maken". Veehouders, die meenen, dat zij door veehandelaren op onbillijke wijze worden behandeld, door het betalen van abnormaal hooge rente, wordt aangeraden, alvorens in te gaan op de aanbiedingen van de z.g. adviseurs, zich tot de politie te wen den. Sensationeele moord in Frankrijk. Op de rails bij Dijen werd Woens dag het volkomen verminkte lijk gevonden van het lid van het Hof van Beroep te Parijs, Prince. Het onderzoek heeft tot nu toe uitge wezen, dat hij het slachtoffer is ge worden van een aanslag en dat de daders om het spoor te misleiden het lijk op de rails hebben gelegd, om een zelfmoord te suggereeren. Prince had twee gefingeerde tele grammen ontvangen, welke hem noopten naar Dijon te vertrekken aangezien zijn moeder ziek zou zijn. Het ingesteld onderzoek heeft uit gewezen, dat de juiste oorzaak van den dood van Prince niet meer kan worden vastgesteld. Het lijk is op de rails gelegd, toen de dood reeds lang was ingetreden. De moeder van Prince verzekert, dat haar zoon belangrijke papieren bij zich heeft gehad. In de zakken en in de tasch van den doode zijn echter slechts onbelangrijke brieven gevonden. De baanwachter van een klein plaatsje in de nabijheid zegt, dat hij een auto met afgezetten motor op den landweg heeft gezien. Men vermoedt, dat deze auto ge diend heeft ter vervoering van het lijk. Gebleken is, dat Prince van het station is afgehaald door lieden, die niet bekend waren bij het stations- personeel. Burgerlijke Stand Venray van 16 tot 23 Febr. 1934. GEBOREN Leonardus J. G. Maesen, Veldstraat Maria G. Branje, Kolkweg Huberdina J. J. Jacobs, Veltum Martinus P. J. Hendriks, Kruisstraat Elizabeth F. G. Wijnhoven, Veldstraat Hendrik M. G. Ingenpas. Langstraat Hendrika G. W. van Rens, Merselo Josephus A M. Verheugen, Gr. Straat Alfridus G. v. d. Weyer, Ysselsteyn Josephina J. M Jenneskens, Brukske OVERLEDEN Willem Spreeuwenberg, weduwnaar van J. G. Kuenen, 84 jaar, Schoor. 2 patiënten St. Annagesticht. Kerkelijke Diensten Venray Parochiekerk Morgen Zondag 5 uur Lof en 2e Lijdensmeditatie. Maandag half 8 besteld jaarg. voor de vrouw van Herman Timmermann, 8 uur jaarg. voor Ant. Roelofs, kwart na 4 Lof. Dinsdag half 7 leesmis voor Jan Poels, lid van den Retraitepenning, half 8 besteld jaarg. voor Henricus Hendriks, zijne echtgenoote en hunne dochter Gertrudis, 8 uur Sol. jaarg. voor Martinus Janssen. Woensdag half 7 leesmis voor Jan Poels, lid der flambouwdragers, half 8 besteld jaarg. voor de vrouw van Jacobus Bistervels, 8 uur jaarg. 2de klas voor Martin Bax, Leonard van Kuik en Petronella Roffers. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 besteld jaarg. voor Johannes Coopmans en echtgenoote Anna Maria Janssen, 8 uur jaarg. 2de klas voor Johannes Rongen en Wilhelmina Broeks. Vrijdag 1ste der maand en vereering van het H. Hart van Jezus, half zeven bestelde Hoogmis, half 8 besteld jaarg. voor Gerard Pijpers en ouders, 8 uur gestichte leesmis, kwart na 4 Lof en eerherstel aan het H Hart. Zaterdag half 7 leesmis voor Jan Poels, lid der flambouwdragers, half 8 besteld jaarg. voor Anna Bakkus, kwart na 4 Lof. Voortaan wordt biecht gehoord van 4 tot 6 uur. A.s. Zondag 6 uur 1ste H. Mis, 7 uur H. Mis voor de mannen derH. Familie waaronder generale H. Communie. STILLE OMGANG". In den nacht van 10 op 11 Maart zullen duizenden mannen uit heel Nederland in stille godsvrucht optrek ken naar Amsterdam. Reeds meerdere jaren is er een groep mannen ook uit Venray opgegaan ter Stille Omgang om in dien nacht stil door Amsterdams straten te trekken ter eere van Jezus in 't H. Sacrament. Wij hopen dat deze groep grooter worde om ook Venray een waardige vertegenwoordiging te geven bij die grootsche stille hulde aan onzen verborgen God in 't taber nakel. Inlichtingen verschaffen u gaarne de mannen, die reeds vorige jaren den Stillen Omgang hebben meegemaakt. H FAMILIE. De mannen, die a.s. week hun pa troonheilige voor dit jaar vieren. M. Roffers, A. Marcellis, J. Willems, L. van Dijck, H Thuyls, F. Beerkens. Zoo er nog prefecten zijn, die nieuwe abonne's op het Familiekrantje hebben aangeworven, dat deze het dan zoo spoedig mogelijk laten weten aan den Heer Bern. Kruysen, Groote Markt. Paterskerk Morgen Zondag om 5, 6 en 7 uur H. Missen met onderrichting, 8 uur Hoogmis met preek. Kwart over 9 H. Mis en vergadering der Derde Orde, Mannen-afdeeling, half drie voor de Vrouwen. Kwart voor 5 gezongen Vespers, half 6 Lof Dinsdag, 5e Dinsdag der Noveen ter eere v. d. H. Antonius, om 7 uur Hoogmis met toespraak en gebeden der Noveen, half 6 Lof. Vrijdag, le Vrijdag van de -Maand, toegewijd aan het H. Hart van Jezus, om 7 uur Hoogmis en Litanie van het H Hart, feestdag van de Geheimen van den H. Kruisweg, Generale absolutie voor de Derde Orde, volle aflaat o.g.v. Om 6 uur Lof en lijdensmeditatie. Patronaat. Maandag, Dinsdag en Woensdag, op de gewone uren, cursus Heeren Jeugd leiders, Goudpluvier, Apologetische cursus. Geachte Ouders, Indien mogelijk in de eerstvolgende dagen enkele Jonge Wachten uit hun door de Hoogw. Bisschoppen verlang de Vereeniging worden verwijderd, be hoeft u niet direct aan iets ergs te denken. Niet onwaarschijnlijk beteekent dat alleendat het Bestuur hen niet geschikt en flink genoeg acht voor deze Organisatie. Niet fier zijn op de uniform met Christus-monogram is al reden genoeg. Wat de andere, ons evenzeer dier bare, jongens betreftde Hoogw. Bisschoppen verlangen dat zij tot de Vrije Clubvorming behooren. Er zijn in den laatsten tijd o.a. opgericht een Missieclub (onderafdeeling van het Groot seminarie te Roermond) een Club van Sobrietas de Club „Soli Deo gloria" voor zang. Elke jongen (we bedoelen bij voorkeurde jonge ren) kan, als hij maar wat goeden wil heeft, lid van de Vrije Clubvorming zijn. Laten de onverschilligen maar weggaan Het spreekwoord„hoe meer zielen, hoe meer vreugd" gaat niet altijd op. De tijd van de zooge naamde Speelpatronaten is voorbij. Zelfs de naam „Patronaat" zal ver dwijnen. KantoorSchoolstraat 18. Worden gevraagd: Melkknechten voor Duitschland Huishoudster voor boerderij. 2 paardenknechts v. Paschen 2 boerendienstmeiden Boerendienstmeisje 16—18 jaar 1 flinke keukenmeid voor Geldrop Boxmeer en Antwerpen. dagmeisjes bekw. melkknecht bekw. keukenmeisje v. Roermond Bieden zich aan Smidsknecht 3 j. aan 't vak Metselaars, opperlieden, losse arbeiders, werkvrouwen, steenfa brieksarbeiders, dagmeisjes, smid bankwerker, smid bekend met hoef beslag, schilders. 6 burgerdienstmeisjes 14—17 jaar 2 meubelmakersknechten 1 leerling-monteur 3 j. a.h. vak 6 jongens van 14 en 25 jaar electricien 3 jaar a.h.v; l bakkersknecht boerenknechten 5 flinke dienstmeiden voor Paschen Geven met vreugde kennis van de geboorte van hun zoon A. KROON A. KROON-JANSSEN, geven met vreugde kennis van de voorspoedige geboorte van hun zoon Griendtsveen, 20 Febr. 1934. te bekomen Schoolstraat 24 Venray H. J. A. VERHEUGEN M. C. VERHEUGEN - DEBETS Venray, 19 Febr. '34. £2 Heden overleed tot onze diepe droefheid, na voorzien te zijn met de laatste H.H. Sa cramenten, onze innig geliefde Echtgenoote, Zuster en Be huwdzuster Josephina Francisea Huberta Krudde- v. d. Voort bij de geboorte van haar zoontje Hans. Deventer. 20 Febr. 1934 Briokgr. weg 7 P. J. L. KRUDDE Roermond P. M. H. VAN DE VOORT J. v.d. VOORT-CREMERS Echt MÈRE MARTINA O.R.U. Deventer W. J. KRUDDE ec dochter M. W. KRUDDE en dochter Beek F. A. KRUDDE M. KRUDDE AMSE en kinderen Deventer A. H. KRUDDE H. Uitvaartdiensten op Zater dag 24 Februati in de Parochie kerk van de H. Joannes Vinney waarna begrafenis van uit de kerk. 50 Gemeubileerde met of zonder pension. Adres Bureau dezer Courant. Leunen-V enray. door den Bijenteeltonderwijzer VISSERS te Leunen, op Dinsdag 27 Februari 's avonds 7 uur, in het Bonds- lokaal te Leunen. Onderwerp Het bestui- Vingsnut der honingbij. De besturen der Tuinbouw- vereenig. en Jonge Boeren wor den hierbij uitgenoodigd 24 Het Bestuur. Donderdag 1 Maart a.s. nam. half zes, zal in Café P. Loonen, Stationsweg, onder R.K. georg. aannemers van het rayon Ven ray worden voor rekening van den Heer A. J. J. Poels te Venray. Bestek met teekening verkrijg baar bij A. H. MARTENS te Venray, ad f 2.50 per stel. onmisbaar voor de kinderwasch In prijs verlaagd. Vraagt inlichtingen bij Patersstraat 9 12 Fijne Snijkaasjes prima Gouda-kaas Edammer kazen 4 pond Haring in flesschen v. 10 en 7 st Eieren aan dagprijs, spotgoed koop, dagelijks versche aanvoer. Winkeivereeniging Henseniusplein. Pertrix Batterijen, Rooster- en Anodebatterijen. Voor de t| ei blijken van igs toond bij Ui Zangersjuur aan allen, bier bestuur en ers opi echten d( Weer aangeh de bekei^ji uit de fabrié J te Horst. Vèg AlUtc Winkaeni Hen^ph Patersstraat 9 10 Ruim) Lag is den 2en ei iedere maate Houtstraalte teeren vani u Betroimr EEN Kapok-, Mi- of Alpen|m EEN staaldjr OF EEN wollen, jjtei moltek djm. Schoolstr. 5-7 iga Daarvoor is n K Bedvee Zeegras, IDoor lagdri naer lagen vjop TB 15 Vac Wed. L. vail, TE 3< dubbele opln en lange todk met atsluitbar^te d. Borst, Oveisc in*het vakku ste ad Jos. v.h. ass.&ki Groofi NfeS< aslhmpof verzwag, sproetehi pijnenler Airen ken lin AspirinTb Bloeden soorteilro vele stj) verfrishdi hoeveel (steedspch Boenw(ie!

Peel en Maas | 1934 | | pagina 2