Dat gaat U allen Edah Reclame N. V. EDAH Groofe Balans-Uitverkoop Zoekt Uw voordeel Onder de Sovjetvlag Nieuwjaarskaarten Vanaf Zaterdag 30-12-33 01 korting [0 op alle Winterartikelen 0 korting 0 op alle andere artikelen H.H.Pluimveehouders H. Weijs, Leunen ZIE ONZE ETALAGES Voor Veegenees middelen Th. Pouwels J. H. Seiik@ns Boerenleenbank Venray. Crisis- Rundvee-Cenfrale f 5.- per koe Houtverkoopingen. Notaris Pluymaekers Winterhanden Wintervoeten Harmonie Sub Mairis Tulela, Oosirum Concert en Tooneeluifvoering Profiteert nog Speciale Aanbieding Kasteel-Reclame Th. Pouwels Veel heil en zegen aan klanten en vrienden. Th. Lichteveld Kleermakerij, Mersel. weg Aan familie en bekenden veel heil en zegen. G J. Geurts Huize S». Servalius De Propafjandaclub „Credo Puflito" wenscht zeereerw. Adviseur, be* gunsligers en leden der stands- organisatie een Zalig Nieuwjaar. Zalig Nieuwjaar! De Nieuwe winkel Hen8eniu8plein 1. De RK.V.V. DE VALK wenscht aan donateurs, leden en supporters een Zalig Nieuwjaar Geluk en voorspoed in 1934! Gebr. van Bergen, Fotografie Langstraat Klanten en vrienden heil en zegen Jos. Jacobs, Winkelier Zalig Nieuwjaar A. Coopmans, Zaadhandel Allen veel heil en zegen N. Stoks, Luxe-autoverhuur Geluk en voorspoed aan vrienden en begunstigers J. H. Seljkens, Rijwielhandel Leunen Vrienden en klanten vedl geluk en voorspoed Gebr. Hoedemaekers Bakkerij Langstraat Heil en zegen in 't nieuwe jaar Piet Beerkens, Schilder Begunstigers Nieuwjaar en vrienden Gelukkig Gebr. Verschuren Slagerij. Zalig Nieuwjaar aan klanten familie en bekenden M. Raayinakers-Rutten Kapper, Groote Straat 5 Aan begunstigers en vrienden vee! heil in 1934. 11. Hendriks-v d Broek, Overloon Allen veel heil en zegen Bakkery Th Wintels Klanten en vrienden veel hei^ en zegen G. Aarts, café Aan allen veel heil en zegen Wed. Kennis, Palersslraat Aan allen een Zalig Nieuwjaar Peter Hendriks, Rijwielhandel Klanten, vrienden en familie een Zalig Nieuwjaar Wed. Goumans, slagerij Aan klanten, familie en vrienden veel heil Jean Schaeffers, Schoolstraat Klanten en vrienden Zalig Nieuwjaar S. Claessen-Custers Bakkerij Aan allen een Zalig Nieuwjaar P. Maessen, Meubelmaker Geluk en voorspoed aan vrienden en klanten Jean Papers Aan allen een Zalig Nieuwjaai Th. Ariaens-Kosman Vrienden en klanten Gelukkig Nieuwjaar Th. Pouwels, Hofstraat Veel heil en zegen aan klanten en vrienden W. Gossens, Bakkerij Veel heil en zegen in 1934 Piet van Mil, Kleermakerij Begunstigers en vrienden Gelukkig Nieuwjaar W- Seuren, Coiffeur Allen een Zalig Nieuwjaar Jos. Hendriks en Zonen Aan vrienden en klanten een Zalig Nieuwjaar L. Lucassen Rijksgedipl. Hoefsmid Zalig Nieuwjaar A. Milieu, Naaimachines Begunstigers en vrienden veel heil en zegen N. Bekkers Zaad- en fruithandel Familie klanten en vrienden veel heil en zegen P. Schaeffers Gedipl. Horlogemaker Zalig Nieuwjaar aan klanten en vrienden L. Wynhoven Koloniale waren Zalig Nieuwjaar aan klanten en vrienden J. Verriet N. V. EDAH Aan allen een Zalig Nieuwjaar G. Kupers Rijwielhandel Zalig Nieuwjaar aan allen! M. Wynhoven-Roelofs Slagerij Zalig Nieuwjaar aan vrienden en klanten P. Oudenhoven-Schaeffers Sigarenmagazijn Zalig Nieuwjaar aan vrienden en begunstigers P. Baken Bakkerij Zalig Nieuwjaar J. Derksen Aulogarsge Zalig Nieuwjaar M. Liljens, Coiffeur Vrienden en klanten Zalig Nieuwjaar J. In de Rijp, Coiffeur Allen een Zalig Nieuwjaar Jac. Tillcmans Allen een Zalig Nieuwjaar! P. Hoedemaekers Henseniuspiein Zalig Njeuwjaar aan allen Barten-Hoedemoekers St Oedenrode Heil en zegen aan klanten en vrienden A. Sanders-van Maris Kousenhuis Gelukkig Nieuwjaar aan klanten en bekenden J. Poels-Janssen Rijwielhandel Gelukkig Nieuwjaar Gebr. Jeuken Kleermakerij Allen een Zalig Nieuwjaar G. Ambroslus en kinderen Zalig Nieuwjaar Wed. P. Schaeffers-Derksen Sigaren- en Pijpenmagazijn Gelukkig Nieuwjaar aan begunstigers en vrienden H. Zwitserlood Manufacturenhandel 20 10 Voorspoed en geluk in 1934! K. Hendrix-Baken, Schoenhandel Heil en zegen aan klanten, vrienden en familie Piet Volleberg Calé, Biljart, Beugelbaan Familie, vrienden en begunstigers Zalig Nieuwjaar J. Coenders-Gitzels Klanten zegen n vrienden veel heil en Jos. Custers-Olfers Begunstigers, familie en vrienden Gelukkig Nieuwjaar Hub. Spee Bakkerij Veel heil en zegen in 't nieuwe jaar aan familie, vrienden en klanten P. Coopinans-Janssen Manufacturenhandel Langstraat Veel heil en zegen aan familie en begunstigers M. Hendriks en Zn. Limonadefabriek Langstraat Veel heil en zegen aan vrienden en begunstigers F. W. Hendriks Huis-en Decoratie-schilder Langstr. Zalig Nieuwjaar aan vrienden en begunstigers Kees Henckens-Arts Vischhandel Begunstigers en vrienden een Zalig Nieuwjaar M. van Heese Aardappelhandel Jerusalem Allen een Zalig Nieuwjaar W. Greefkens, Sigarenmagazijn Geluk en voorspoed in 1934 W. Verheyen-Spee, Slagerij Familie, begunstigers en vrienden Zalig Nieuwjaar G. Berkens-Jenniskens Bakkerij Veel heil en zegen aan klanten en vrienden A. van Aarssen Kleermakerij Patersstraat Aan allen een Zalig Nieuwjaar Bloemisterij „Eeuwige Lente" Aan Familie en Clientèle een Zalig Nieuwjaar H. Camps Horlogerie-Optiek Zalig Nieuwjaar aan familie, vrienden en bekenden P. Lemmens-Op 't Root Melkinr. „Limburgia" Nijmegen 1934 zij 'n voorspoedig jaar P. van Opbergen-Pessers Sigaren- en Sigarettenmagazijn Aan vrienden en klanten veel heil en zegen. J. Gossens Sigarenmagazijn Zalig Nieuwjaar aan vrienden en klanten, H. vd Heuvel Leidekker, Maash. weg 22 H. Oudenhoven Lzn. Aannemer Hoenderstraat 31 wenscht allen Zalig Nieuwjaar. Een Zalig Nieuwjaar Aan de Compieschaar. M E. CH. Zalig Nieuwjaar wed. Gossens, Café Aan allen een kZalig Nieuwjaar J. Schaeffers, Café Zalig Nieuwjaar aan familie, vrienden en klanten. Jos. Sehaeffers-Zeegers, Leidekker. Aan alle vrienden en klanten een Zalig Nieuwjaar. J. Beckers Kleermaker, Leunen Voor 't komende seizoen steeds verkrijgbaar le kwal. W. L. Kuikens. Alle fokdieren afk. van Ceotr. fokst. Horst. Gelegenheid voor LOON- BROEDEN. Cap. 25000 eieren. Beleefd aanbevelend, Electrlsche Broederij. het meest bekende adres De Denneboom, Rotterdam. Alleenverkoop hofstraat 8 12 in dezen crisistijd, want wij zijn goedkoop met Scheren en Knippen Scheren 6 ct Haarknippen 20 ct Kinderen knippen 815 ct Dames knippen 20 ct Abonnement per maand 1 x knippen per md. en 2 x scheren per week 60 cent. Ook op verlangen aan huis scheren en knippen zonder prijsverhooging van Maandag tot Vrijdag 12 uur. Vlugge nette vakkundige bediening Scheermessen. Zeep, Damesspelden, Parfumerieën enz. verkrijgbaar. 28 Beleefd aunbevelend, Leunen K 13. De Spaaiders en Voorschot nemers worden beleefd verzocht hunne boekjes bij den Kassier in te leveren. Voorschotnemers worden er aan herinnerd, dat de rente per 31 December betaald moet worden. Namens het Bestuur der Boerenleenbank, 21 Dir. M. WISMANS. Zij, die de uitkeering van nog niet hebben afgehaald, wor den dringend verzocht dit zoo spoedig mogelijk te doen. Namens de Boerenleenbank te Venray, J. PIJPERS, Kassier. TE KOOP zeug m. 8 biggen bij J. Reintjes, Overbroek. Houtverkoop Zwart Water. De Gemeente Venray zal onder de gewone betalingsvoorwaarden publiek bij opbod verkoopen in de bosschen aan het Zwart Water circa 240 slagen hout, bestaande uit: paalhout, geriefhout, boonen- slaken, brandhout en dennen scnansen, op Dinsdag 2 Januari a.s. des namiddags 1 uur, ter plaatse. Bij ongunstig weder wordt de verkoop gehouden in de zaal der Wed.Arls te Merselo. Anders wordt ter plaatse begonnen bij den hoofdweg naar het Zwart Water. Degenen die hun vroegere koo pen nog niet hebben betaald, zijn UITGESLOTEN. Notaris Pluymaekers te VENRAY zal publiek verkoopen op Woensdag 3 Januari 1934 nam. 2 uur in het café L. Willems a.d. Nachtegaal voor den Heer W. Jenniskens, alhier 90 slagen voor de voet afgekapt dennenhout, dienstig voor weipalen, balkbout, ruiterstaken en brandhout, liggende a d. grintweg naar Deurne, Houtverkooping. Notaris Pluymaekers te VENRAY zal op Woensdag 3 Januari 1934 nam. 2 uur, in café L. Willems le Venray a.d Nachtegaal, publiek verkoopen I voor den heer V Fonck Jr. 40 slagen zwaar dennenhout dienstig voor palen, rekhout, sta ken, ruiterstaken en brandhout, gelegen a.d. Deurneschen weg. II voor de Erven M.Janssen van Rens alhier: 60 slagen voor de voet afgekapt zwaar dennen hout, dienstig voor palen, staken, opleggers en brandhout, gelpgen achterG. v. Dijck, Heide. Houtverkooping. te VENRAY zal op Maandag 8 Januari 1934 nam. 2 uur in het café van W. Swaghoven, Maasheesche weg Venray, voor Mevr. Wed. L. Raedls alhier, publiek verkoopen: 100 slagen rekken, brandhout, palen en boonstaken, liggende aan Smakterweg en Maasheesche weg. HOLT Venray, Oostrum, Oirlo. Notaris Boltus te HORST zal publiek verkoopen op Donderdag 4 Januari 1934 A nam. 2 uur ter plaatse te Venray-Oostrum, ten verzoeke van de Kinderen Loonen circa 80 nos. boonenstaker., ge- lintpalen, kepers, paien en brand hout, liggende in hun bosch nabij den harden weg Oostrum -Wansum B nam. 4 uur in café P. Vol- lenberg Maassen te Venray-Hen seniusslraat, ten verzoeke van de kinderen Vullinghs te Horst 50 slagen slaken, dienstig voor boonenstaken, boon en palen, rekken enz. en 2 slagen eiken slaghout, liggende te Venray op de Kemp. C nam. 5 uur in café Friezen te Oirlo, ten verzoeke van den heer P. Steeghs Circa 70 r.os. boonenstaken, dunsel en brandhout, gelegen tus- schen het Hoogriebroek en de Blakt a.d. weg naar Leunen. Gebruikt uitsluitend Neeteson's Winterzalf per groote doos 55 ct. Alleen verkrijgbaar bij Jos. C. N. Neeteson ass. apotheker „De Adelaar', Groote Straat Venray Zondag 31 December en Dinsdag 2 Januari a.s. 's avonds 6 uur, in de zaal van den Heer Linders. Hoofdnummer Dramatisch spel in drie bedrijven, uit het hedendaagsche Rusland, door Piet Mossinkhof. 240 le Rang f 1. ,2e Rang 50 ct. Opbrengst t.b. der Genadekapel Dinsdag uitsl. voor Hon. Leden. Pers. ben. 18 j. geen toegang. iot en met Nieuwjaar van onze speciale Kerstmis- Nieuwjaar reclame vanaf 2 Januari tot en met 6 Januari Prachtige grove Tafel rijs! 3 pond 19 dl. Ie kwaliteit Glycerine Zeep 3 pond 20 ct. per vaatje 30 pond I 1.95 Bij elke 2 pakken Edah Zeeppoeder a 13 ct. per pak of 2 doozen Edah Schoenpoets a 15 ct. per doos een zware alpacca lepel CADEAU. Voor slechts 1 pond cadeauwaarde een prachtige Thermosflesch met Bacealite Beker. WIJ vragen en bezorgen zonder prljsverhooging. TELEFOON 31 96 Zijn je oogen slecht Laat zijn wat wil Haal dan bij Rozenberg je bril. Speciaal-Oogen-Opticiën O. F. ROZENBERG Groote Straat 15a (bij F. Verhey) VENRAY LeveriDg van le klas Brillen, ook op voorschrift van H.H. Oogartsen. Nauwkeurig OOGONDERZOEK KOSTELOOS J SPREEKUREN: WOENSDAG eo ZATERDAG van half 11-half 1 en van 2—5 uur. GEVRAAGD neffe kostgangers Stationsstraat 51. Prachtsorteering 2 en 3 cent per stuk Hofstraat 8 10

Peel en Maas | 1933 | | pagina 4