L. Wijnhoven St. Xicolaas- cadeaux P. VAN OPBERGEN Fzn. St. Nicolaas bij V. PIJLS Voor St. Nicolaas a contant 10 pet. korfing goederen cadeau Manufactuurhandel M. Goumans-Rutten Ferd. Beerkens Wij verhoogden onze prijzen niet Ruimfl sorteering St Nicolaasartikelen Bakkerij Th. Wintels Wed. Schaeffers-Derksen Advertenitën Fijne Speculaas Kerkboeken enMissaals Vol verwachting klopt ons hart! Wij geven voor St. Nicolaas alles weg aan zeer lage prifzen. Fa. K. THOMASSEN Wenscht U iets moois en nuttigs te geven, doe dan eene keuze uit onze schitterende sorteering St. Nicolaascadeaux. Wij bieden U hef nieuwste in (al van artikelen aan buitengewoon lage prijzen. of 20 pet. van hel gekochte bedrag uit een fraaie sorfeering Stoffen. Sjaals, Mutsen, Handschoenen, enz. Koop deze daarom in de Telefoon 114 H ofstraat 11 Ruime sorteering St. Nicolaas artikelen s «CL E s v li In VULPENNEN 2 5* r S ■5" 3 ■o Firma van den Munckhof Alle soorten nieuwste Pijpen voor de Kinderen te spreken op Woensdagen 15, 22, 29 November en Zaterdag 2 December Nooit waren de prijzen zoo laag als thans Banketbakkerij Bezichtig thans onze Speciale Etalage Een sorteering Peperkoek Prachtsorteering CandijRoeken ST. NICOLAAS-GESCHENKEN voor Heeren Rookers zoo hopeloos is, als we dachten en dat er met kleine middelen nog veel te bereiken is in bet leven. We herinneren ons, hoe we in de na-oorlogscbe jaren ter gelegenheid van het Sinterklaasfeest eens een artikel schreven over de onvoldaan heid der menschheid, welke we een gefvolg meenden van het feit, dat het ons te goed ging. Op verjaar- of andere feestdagen werden de kinderen overladen met kostbare cadeaux, aan „prullen" heette hel toen, hadden de kinderen toch niets. En het gevolg was, dat een kind heelemaal niet meer te voldoen was en het kostbare speelgoed niet meer werd aangekeken. Sinterklaas en dergelijke familie' feesten zijn alleen echt ie vieren, als de verwachtingen niet te hoog ge- spannen zijn. Hoe meer men missen moet in het leven, hoe dankbaarder men zich kan en zal betoonen voor een kleinigheid. Zelfs voor een „prul". Een prul kan voor een kind, dat veel mist, meer waarde hebben dan het kostbaarste cadeau. Dat laatste is af en heeft een bepaalde bestemming, maar op het prul laat het kind haar fantasie los; ze zal er telkens weer iels nieuws in zieneo het regelmatig voor een ander doel aanwenden. Voor weinig geld kan men tegen woordig in de winkels van allerlei snuisterijen koopen. Kan bet heelemaal niets extra's lijden, welnu koop dan alleen nuttige cadeaux. En als alle middelen mochten ontbreken knutsel dan zelf iets. Maar laat het Sinterklaas zijn voor u en de uwen; kweekt blijd schap in de harten der kinderen en brengt eenig geld in het laetje van de ploeterende, zorgende winkeliers. Houdt vast aan de Sinterklaas traditie tot de tijden het zullen ver oorloven om er weer eenigen luister bij te zetten bus 3 pond 65 ct. Suikerbeestjes half pond 20 ct. Fijne Koek Dinant p. pd. 28 ct. Chocoladebeestjes, harten, Fijne Koek harten, ronde en gegarneerd, enz. Th. Pouwels Hofstraat 14 FIRMA VAN DEN MUNCKHOF Groole Straat 28 Onze Overjassen aan de bekende lage prijzen. Leeren Jekkers prima f 24.00, Manchester Jassen 8.25, 7.50, 6.25, 4.00. Manchester Broeken f 4.25, 3.75, 3.00, 2.80 Fluweelen Broekjes in alle maten. Prima Tweed Regenjassen f 11. Vossen Vossen f 68.48.30.22.50, 18.50 16.50, 12.50, 9.75, 6.50, 5.— Marters 7.50, 4.75. Bontkragen alle prijzen f 1.25 Truien, Pullovers, Wollen en Gestikte Dekens, enz. Geef een praetiseh St. Nicolaasgeschenk. Wij geven aan ieder kooper een mooi cadeau. Manufactuurhandel. Tel. 109. Mooie luxe blikjes Speculaas 6 ons inhoud voor 58 ct. Mooie luxe blikken Biscuits van 48, 1—, 1 35 Bonbons, Borstplaat en Pastilles in luxe doosjes 25, 35, 75, 100 en duurder Verkade's Borstplaat Chocoladebeestjes Chocolade poppen Taai Taai Koek Dinant Fijne Speculaas pp. 28 Vijgen pakje 10 ct Pinda's per pond 10, Vijgen p pond 10 Dadels per pond 11 ct. Zie Etalages. TELEFOON 106 96 Wij vragen en bezorgen het U. 2 ons 25 ct 2 ons 25 ct. 8 stuks 25 ct. per pond 20 ct 25 ct. blik 3 pond 75 Dadels 20 ct Bovendien geven wij lot en met 6 December a.s. Het stelt U in staaf uw cadeau zonder verdere onkosten beduidend te vergroofen. vindt U in den Boekhandel. -o o o N N 2* ft Prachtkeuze in sortimenten doozen Luxe Post Correspondentiekarls in verscheidene kleuren. Missaals, Katholieke Vrouw, Man, Jongen, Meisje. Kerkboeken, Zondagsmissaais goedkoop, Bijbels, Atlassen, Keukenboeken, Boek voor Moeder en Dochter, Papiermanden, Brievenbakjes, Vloeidrukkers Briefwegers, Postkaartalbums, Schrijfmappen, Poëziealbums, Passerdoozen, Perforateurs, prachtige Papierblocs in diverse prijzen. vindt U een ruime sorteering van de goed koopste tot de duurste soorten. ■3 SS 3 JT O f G 03 3 Sm &9 3 3 fï O &9 3 O O 3 3 <3 3 Luxe Lederwaren als Handtaschjes, Sigarenkoker, Portefeuilles Portemonnaies, Rozenkrans-étuis enz. Rozenkransen, luxe doozen Post, fijne Odeurs en Eau de Cologne. en Rookartikelen. Tabak, Sigaretten, Sigaren in kistjes vanaf 20 stuks. Fijne Speculaas 30, 40, 45 ct. per pond Blik Speculaas inh. 4pond f 1.15, betere soort p.bl 3 pd. f 1.15 Taai Taai 25 ct. Fijne Peperkoek alle soorten en prijzen. Chocoladefiguren, luxe doozen Bonbons en vele soorten Chocoladetabletten en reepen. 244 Groote Straat 14, evenals vorige jaren telkens van 2 tot 5 uur n.m. Gelieve de kinderen onze gestempelde cassabons mede te geven deze worden uitgegeven van 11 Nov. tot 6 Dec. en hebben een waarde van minstens 5 pet. JDe ongestempelde oude slechts 2 pet.) 374 Stationstraat 1 54 Telefoon 54 Beleefd tof een bezoek uifnoodigend. Taai Taai 20. Koek Dinant 30, Speculaas 25 en 40 ct. mandelspeculaas 45 en 70 ct. per pond Banketletters 80, Gev. spe< ulaas 60 ct als harten en ovale met suiker. aan prijzen waarvan U staat te kijken. Onze Reclamekoek is nog verkrijgbaar 4 25 ct. Ruiine sorteering Chocotadeflguren, Letters, Doozen en Tabletten. Ooder voortdurende aanbeveling, 76 TELEFOON 93. koopt men het voordeeligst en bij voorkeur bij Patersstraat 30. Pijpen. Lederwaren. Sigaren. Sigaretten in alle merken en verpakkingen, aan zeer lage prijzen. Ruime keuze houten en étui-Piipen. Vraagt onze beroemde BIG BEN PIJPEN. 250 Beleefd aanbevelend.

Peel en Maas | 1933 | | pagina 6