f Ir. f Red eciame Aanbesteding Pootaardappelen. Plan too Massamensch of Christenmensch Gemengde Berichten Districls-Arbeidsbeurs Advertentiën Operafrein naar Duisburg Markten Bekendmaking. J. JACOBS, Veltum Nederlandscke Pefroleum- H. Odenhoven fijne Koffie zwarte en gek!. Klompen Th. Pouwels Sanatogen DE ADELAAR Attentie s.v.p. Cocoslooper Goedkoope Winkel Boel farei Goei KR hinkel ;laaf Si( nen MARI Slai sliei 40! T0IÜ' te o: best HT! roodb aa pal st Inmafei J. Coeiri oi Volksontwikkeling Patronaat Patersstraat MAANDAG 30 OCTOBER 8 uur Onderwerp Spreker Prof. Dr. F. Feron. Entrée 10 ct. R.K. georganiseerde arbeiders gratis. U kunt zich een plaats reser veeren. Geen zorgen meer voor den heelen winter. U bespaart zich urenlang wachten.Reser veeren bij de Heeren H. Oden- hoven en A. Millen n f 3 50 per persoon, 2 kaarten f 6.R.K. georganiseerde arbeiders .reser veering f 1. feest vieren. Een dezer vier, de Eerw, Mère Marcella, is voor de inwoners van Venray geen onbekende. Reeds meer dan 25 jaren wijdt zij haar beste krachten aan de opvoeding der Ven- raysche jeugd. Hoevelen onder ons herinneren zich den eersten gang naar de „groote" school, die zoo moeilijk was, maar o zoo gauw voelden we er ons thuis, dank de vriendelijkheid van Mère Marcella. Hoeveel kleintjes, jongens zoowel als meisjes, heeft zij in den loop der jaren met zorg en liefde voorbereid voor de eerste H. Communie Over de mooie bruidjes-groepen met 't feest van H. Kindsheid of in pro- cessie's zwijgen we maar. Iedereen weet wel. wie daarbij de groote, stille werkster is. Er is veel, waar mede de jubilaresse zich in de afge- loopen vijf en twintig jaren ver dienstelijk heeft gemaakt. 't Zal de Eerw. Mère Marcella dan ook zeker op den dag van haar zilveren feest niet aan belangstelling ontbreken. Waarschuwing bakkers. De Burgemeester van Venray waarschuwt de bakkers, dat het streng verboden is gedenatureerde rogge te verbakken of hiervan rogge of meel in hun bakkerij in voorraad te hebben. Venray 27 October 1933. De Burgemeester van Venray O. VAN DE LOO. GEVONDEN twee sleutels. Inlichtingen gemeente-politie. Zonder middelen van bestaan werden alhier twee Duitschers over de grens gezet. Veehouders. Naar wij vernemen, zal waarschijn lijk op de markt van Donderdag 2 November te Venray overname van vee door de Rundvee-centrale plaats hebben onder de bekende voorwaar den. Officieel staat het echter nog niet absoluut vast. CHRISTUS KONING. Wederom zullen U Zondag speld jes te koop aangeboden worden. Laat nu de meisjes, die zich belang loos beschikbaar stellen voor den verkoop ervan, niet tevergeefs klop pen aan uw hart en beurs. 't Is voor zoo'n heerlijk doel: te demonstreeren voor Christus'Koning schap. Terwijl in andere landen overal de vijand van Christus open lijk wordt gehuldigd, terwijl men er zelfs niet voor heeft terug geschrok ken, den verrader van Christus een standbeeld op te richten, willen wij nu ons protest laten hooren en ons op den grooten dag van Christus' Koningschap gaan tooien met de wit-gele kleuren. 't Is een mooi idee vaa den R.K, Vrouwenbond en buitengewoon sympathiek, want de winst wordt voor liefdadige doeleinden besteed, geheel en al in de plaats, waar de speldjes verkocht zijn. Steunt dan morgen Zondag allen uw eigen instellingen op charitatief gebied, maar laat dat niet de voor naamste reden zijn, waarom ge een speldje koopt. Neen, gij tooit U met het wit geel om te getuigen, dat gij zijt een vriend van Koning Christus 1 St. Oda Ziekenhuis. Van het St. Oda Ziekenhuis aan den Merseloschen weg alhier," is de kap reeds gericht. Het geheel maakt een plaisanten indruk en wanneer over enkele weken het torentje daarop zal verrijzen, met de vlag in top, zal Venray een prima-geoutilleerd gebouw rijker zijn geworden, dat, dank de artistieke leiding der gerenomeerde bouwdirec tie, eene zeer waardige plaats .zal innemen naast de vele kloosters en gestichten, welke de kroon versieren van de Koningin der Peel. Aaitbcsting verfwerk. Woning School Secretaris Heyde M. A. Kusters f 105.— f 72.— H. Arts f 83.— f 57— F. Hendriks f 105.80 f 59.80 Jos. Kusters f 120.f 47.— H. Jacobs f 129.f 51 Kengen f112— f 58.— Nastvogel f 144.50 f 96.50 Aanbesteding verbouwing kantoor Districts Arbeidsb. enz. Gebr. Oudenhoven f 4149 H. Oudenhoven f 4140 Th. Maassen f 4059 P. Spee f 3963 A. Tacken f 3889 G. Verstralen f 3872 J. Houwen f 3797 Gebr. van Bergen f 3790 L. Vollenberg f 3737 P. Vollenberg en Zo. f 3417 Naar het einde van het bioscoop conflict te Venray Naar de L.K. van welingelichte zijde wordt medegedeeld, zijn onder handelingen gaande, om te komen tot oplossing van het bioscoop- conflict te Venray. Door vele bioscoop-liefhebbers zal het einde van het conflict met span ning worden tegemoet gezien. Op de Wanssumscheweg werden verschillende wielrijders be keurd wegens het rijden op den rijweg, hetgeen verboden is. Eerstvolgende retraiten op Manresa Vcnlo 9—12 December, Horst. 1619 December, Venray. OIRLO. Voor het diploma boek houden, handelscorrespondentie en stenografie, slaagde onze dorpsgenoot Math. Duijf. Hij genoot zijne oplei ding aan de Asso-school te Arnhem. OVERLOON. Bij de Wed. P. Vloet werden een dezer nachten een groot aantal jonge eenden vermist. Van deze diefstal wordt verdacht een das. Door jachtopziener Fransen worden alle pogingen in het werk gesteld om deze dief te bemachtigen. HOLTHEES. Alhier is men be gonnen met het verbeteren der Vier- lingsbeeksche beek. Hieraan zijn een 40-tal arbeiders uit de gemeente Maashees Overloon en Vierlingsbeek tewerk gesteld. HORST. Onze dorpsgenoot de heer Jan Camps, bakker alhier, be haalde op de 15e Nationale Vak wedstrijd voor bakkers te 's Bosch een eervolle vermelding met inzending van Hollandsche Beschuit en thans op de Iuternationale Vak wedstrijd, uitgeschreven door het Huis der Bakkersbazen te Brussel, diploma met Gouden Medaille voor inzending Holl. Beschuit. Botersmokkel. Men meldt uit Well aan de N.V. Ct.Dinsdagmorgen kwam een luxe auto uit de richting Duitsche grens. Een kommies die deze auto wilde aanhouden, gaf hiervoor het ge- wenschte teeken, doch de auto reed door. Een tweetal kommiezen, die verderop stonden, openden het vuur, doch de auto reed verder zonder zich hieraan te storen. De kommiezen volgden den wagen, die deerlijk ge havend was, en vonden hem in Bergen terug. De boter was onderweg reeds afgeladen. De chauffeur een zekere A. G. uit Wellerlooi, werd aangehouden. De auto en de boter werden in beslag genomen. Tegen den chauffeur is procesverbaal op gemaakt. De wagen was bovendien nog voorzien van een valsch nummer. Rykc kinderzegen. De heer L. te Tegelen mocht het genoegen smaken om voor de vijfde maal aangifte te doen van de ge boorte van een tweeling. Spoorwegrail op het hoofd. Op het spoorwegemplacement van staatsmijn Maurits heeft de 36 jarige ploegbaas J. M. uit Geleen bij bet lossen van rails een daarvan op het hoofd gekregen. De ongelukkige kreeg een halswervel- en schedel fractuur en was op slag dood. Hij laat een weduwe met vier kinderen achter. Landgoed Lactaria door de gemeente Sambeek aangekocht. Bij den Maandag gehouden pu- blieken verkoop van het landgoed Lactaria onder Sambeek, bestaande uit model ingerichte boerderij. 14 woningen en ongeveer 320 H.A. bouw- en weiland en dennenbosch werd koop3ter de gemeente Sam beek voor de som van f 165.500. Het ligt in de bedoeling van de gemeente Sambeek om een groot gedeelte van dit goed te verkavelen voor kleine boerderijen van circa 8 tot 15 H.A. Dit besluit van Sambeek's gemeen teraad mag ten volle toegejuicht worden. Het past in dezen tijd. Een verkaveling van dit landgoed in een 25tal boerderijen zal ook nog veel werkverruiming brengen. De landarbeidersgezinnen, die tot dusverre op Lactaria werkzaam waren zullen ongetwijfeld op de eerste plaats in aanmerking komen hier een bedrijf te beginnen, dat hen in de gelegenheid zal stellen zich op te werken tot zelfstandig landbouwer. De aankoopsom mag matig ge noemd worden, doch uiteraard zal de verkaveling nog kosten met zich brengen. Het is een besluit, dat Sam beek's gemeentebestuur siert. Nieuwe crisisheffingen Naar het „Ned Weekblad voor Kruidenierswaren" verneemt, wordt in vakkringen ernstig rekening ge houden met de mogelijkheid van diverse nieuwe crisisheffingen, o.a. op rijst, blanke stroop, sago. bak meel en alle andere zetmeelproduclen. Aan de gevolgen overleden. Te Eindhoven is de heer J. over leden aan de gevolgen van een aan rijding door een motor op Maandag j.l. De politie stelt een onderzoek in. Tentoonstelling J. B Stand. Op Zondag 29 en Maandag 30 October a.s. houdt de R.K. Jonge Boerenstand te Deurne een tentoon stelling in het Patronaat. Borstkas ingedrukt. Te Milheeze raakte de landbou wersknecht C. v. d. Ztoen hij een paard op stal zette, bekneld tusschen paard en muur. Zijn borstkas werd ingedrukt. Slaapkamer geplunderd. Te Eindhoven zijn Woensdag nacht dieven ingeslopen in de woning van den heer v. G. Op een der slaapkamers hebben zij colliers, oor bellen, ringen en een tweetal porte- monnaies meegenomen. Van de daders geen spoor. Brutale sigarenverkoopers. Te Valkenswaard stapten twee personen uit een auto voor het St. Antooiusgesticht en liepen daar direct naar de kamer van den bejaarden H. Zij wisten hem sigaren Ie ver- koopen en namen zelf het geld uit het geldkistje, maar per abuis nog f 160 meer, zooals later bemerkt werd. De politie tracht de heeren op te sporen. Omzetbelasting aangenomen. In de zitting van Woensdag heeft de Eerste Kamer het wetsontwerp tot heffing van een omzetbelasting behandeld. De katholieke fractie verklaarde, slechts noode te kunnen voorstem men. 't Is echter een harde nood wendigheid. Smokkelhandel in rogge. Naar men mededeelt, zijn door de Tarwe- en meelcentrale bijzondere maatregelen genomen om te voor komen, dat de smokkelhandel in rogge, welke in Zeeuwsch-Vlaanderen zoo goed als tot het verleden behoort zich zou verplaatsen naar Noord- Brabant. Door controleurs der centrale zijn dezer dagen wederom verschillende partijen gesmokkelde rogge in beslag genomen. Middenstand en groot-filiaalbedrijf Het Comité van Samenwerking uit de drie Ned. Kruideniersbonden heeft zich met een request tot den minister van Economische Zaken gericht, waarin het dringend verzoekt, snel en positief maatregelen te overwegen om verdere uitbreiding van het filiaalbedrijf te voorkomen. Adressant acht de bedrijfsgenooten in de levensmiddelenbranche in staat aan de buitengewone moeilijkheden, welke in het bedrijf heerschen, het hoofd te bieden, maar de pogingen daartoe worden schier onmogelijk gemaakt door de geweldige uitbrei ding van het groot filiaalbedrijf, dat er op gericht schijnt den kleinen en middelmatigen kruidenierszaken elke levenskans af te snijden. Geruchten en demonstraties. Cyfers gevraagd. Te Utrecht hielden de slagers een groote landelij ïe protestvergadering. Een aantal slagers ging gezamenlijk per auto van het Rotterdamsche slachthuis naar Utrecht. Aan de quto waren doeken met protest-opschriften bevestigd. Vele deelnemers hadden voor op hun motorkap een galg geplaatst, waaraan een opgeblazen zwaantje bengelde. Hieruit bleken de minder vriend schappelijke gevoelens jegens den directeur der Rundvee-Centrale, den heer Zwanenberg te Oss. In het geheele land werden fan tastische verhalen gedaan over het inkomen en gedragingen van dezen crisis-ambtenaar. Gesproken wordt van groote winsten der export- slagerijen, terwijl de boeren, voor wie de maatregelen toch in het leven worden geroepen, zich met zoo weinig tevreden moeien stellen. Het zich laten verbreiden van die praatjes, zonder dat er tegen ge reageerd wordt, is verkeerd. Zijn ze waar, dan dienen andere maatregelen te worden genomen, zijn ze onwaar, dan moeten die verzinsels worden tegengegaan. Dergelijke geruchten verwekken juist de groote ontevredenheid. Zich er niet aan storen, is psychologisch een fout. Daarom moet hier eens met open kaart worden gespeeld. Laat de vee- centrale, toch een regeeringslichaam, met hare cijfers voor den dag komen en publiek rekening en verantwoor ding doen. Het is een publieke zaak, die het geheele publiek mag zien, even goed als de begrooting en de rekening van de staatsmijnen eD andere staatbedrijven. Geen vee-export naar Italië. De directie van den landbouw deelt mede. dat. in verband met den stand van het mond- en klauwzeer hier te lande, deltaliaanscheregeering de afgifte van invoervergunningen voor levend vee, uil Nederland afkomstig, tijdelijk heeft gestaakt. Toenemen van mond- en klauwzeer in September. Hoe grooten omvang de ziekte hier le lande heeft aangenomen, blijkt wel uit de cijfers over Sep tember, in de Staatscourant van Woensdag gepubliceerd. In genoemde maand zijn in totaal 11856 nieuwe gevallen geconstateerd terwijl aan het begin der maand bovendien 8406 ziekte gevallen, vroeger geconstateerd, nog niet ge ëindigd waren. We laten hier nog de cijfers volgen voor de verschillende provincies afzonderlijk, waarbij wij de oude gevallen, die nog niet ge nezen waren, tusschen haakjes plaatsen. Groningen 41 (5); Friesland 90 (3); Drente 20(0); Overijssel 9(0); Gelderland 921 (134); Utrecht 2329 (432); Noord-Holland 4408 (531); Zuid-Holland 3993 (2682); Zeeland 1104 (1482); Noord-Brabant 2639 (2636); Limburg 710 (498) De spoorwegen moeten ook leven Dat men er in officieele kringen soms vreemde bezuinigingsbegrippen op na houdt is nu weer te Doetin chem gebleken. Daar ter stede zullen deze week een honderdtal runderen voor rekening van de Rundveecen trale worden geslacht. Wat zou meer voor de hand hebben gelegen dan dat deze dieren genomen zouden zijn uit de meer dan 250, die op de veemarkt te Doetinchem tot dat doel zijn aangekocht. Die oplossing is echter fe eenvoudig. Men heeft van deze dieren een vijftigtal in Doetin chem gehouden, de rest naar slacht plaatsen elders in het land gezonden en het kwantum voor Doetinchem gecompleteerd met 50 runderen uit... Sneek. Maar de spoorwegen moeten ook leven. GEVONDEN: Een heerenrijwiel en een rijwielplaatje. Inlichtingen Marechausseekazerne. Burgerlijke Stand Venray van 20 tot 27 Oct. 1933. GEBOREN Petronella M. W. Poels, Merselo Hubertus E. Thuyls, Stationsweg Antonia G. Janssen, Heuvelstraat Paulus J. Duykers, Castenray Helena Hölzken, Woonwagenkamp GEHUWD: Hendrikus M. Strijbos, 28 jaar, landbouwer en Katharina R. van Lipzig, 29 jaar, beiden te Venray. OVERLEDEN Theodorus Verheyén, 75 jaar, Merselo. Francisca H. Relouw, 4 weken, Akkerweg. Eduard M. Swinkels, 2 maanden, Scheide. Kerkelijke Dieasten Venray Purochiokork Morgen Zondag feest van Christus- Koning, half 7 leesmis voor Credo Pugno alg. H. Communie Apostolaat des Gebeds, 8 uur alg. H Communie aspirant-leden der K.J V Na de Hoog mis en het Lof zal door allen gezongen worden „Aan U, o Koning der Eeuwen" 2 uur kleine Congregatie, half 3 her halingscatechismus voor de jongens, 3 uur Lof en Rozenkrans. Na het Lof vergadering Apostolaat des Gebeds. Maandag half 8 leesmis, 8 uur Sol. Jaarg. voor den Z.E Heer Pastoor Pascal Smeitz en ouders. Dinsdag Vigilie voor het Hoogfeest van Allerheiligen, geboden Vasten en onthouding van vleeschspijzen, half 8 jaarg. voor Anna Custers, 8 uur jaarg. voor Hendrina Veiblakt. Wordt biecht gehoord van 3 tot 6 en half 7 tot 8 uur. Woensdag Hoogfeest van Allerheiligen de diensten als op Zondag, vanaf 12 uur en Donderdag den geheelen dag kan verdiend worden een volle afl., zoo dikwijls men na waardig gebiecht en gecommuniceerd te hebben, de kerk bezoekt en bij ieder bezoek 6 maal het Onze Vader, Wees Gegroet en Eere zij den Vader bidt tot intentie van Z. H. den Paus, 3 uur de Vespers van Aller heiligen en daarna de Vespers van Allerzielen. 6 uur Lof, Rozenkrans en Allerzielenpreek. Donderdag Allerzielen, 6 uur 3 H. Missen, 8 uur 3 H. Missen, 10 uur de Hoogmis, gezongen door het volk, voorafgegaan van 2 stille H. Missen, voor de weldoeners der kerk, waarna processie over het kerkhof. Gedurende de Ziele-octaaf om half 7 Zielmis en 6 uur Lof en Rozenkrans. Vrijdag eerste der maand, vereering van het H. Hart van Jezus, half 7 be stelde Hoogmis half 8 besteld jaarg. voor Th. Verbeek en echtgenoote 8 uur gestichte leesmis. Tevens feest van St. Hubertus te Veltum," 7 uur leesmis, 9 uur Hoogmis met preek. Zaterdag komen de jongens der 5e en 6e klas en de meisjes der 4e klas te biechten. A.s. Zondag 6 uur eerste H. Mis, 7 uur H. Mis en generale H. Communie van de mannen der H. Familie. Op dezen Zondag n.l. 5 November zal de algemeene Secretaris der Nederlandsche H. Familie, de Z.E. pater Govers C.S.S.R. komen spreken. Paterskerk Zondag feest van Christus Koning, 5, 6 en 7 uur H. Mis met onderrichting 8 uur Hoogmis met preek, kwart over negen vergadering Derde Orde, afd. mannen, half 3 afd. vrouwen. Na elue vergadering korte repetitie van kerkl, volkszang voor 't a.s. Triduumen keu ze van bestuursleden wijk 1 en 3, kwart voor 5 gez. Vespers, half 6 Lof en ge beden der Octobermaand. Maandag feestd. Z. Angela, volle afl. half 6 Lof. Dinsdag 7 uur Hoogmis, half 6 Lof ter eere v.d. H. Antonius. Woensdag feestdag van Allerheiligen Gen. abs. D.O.. om 5 6 en 7 uur H.H Missen, 8 uur pl. Hoogmis, kwart voor 5 pl. Vespers half 6 Lof met gebeden. Vanaf Woensdagmiddag 12 uur tot Donderdagavond 12 uur kan de aflaat van Allerheiligen worden verdiend. Bij elk kerkbezoek moet men bidden: 6 maal Onze Vader, Weesgegroet en Eer aan den Vader, tot intentie van Z. H. den Paus. Donderdag, Allerzielendag. Vanaf 5 uur H.H. Missen, 8 uur pl Requiemmis 2 uur oefening H. Kruisweg, half 6 Lof Vrijdag, le Vrijdag der maand, 7 uur Hoogmis, hatf 6 Lof en acte van eereboete. Patronaat. Feest van Christus-Koningalge meene H. Communie van de Jonge Wachten. De Jonge Wachten gelieven allen om vijf uur in het Patronaats gebouw aanwezig te zijn. A.s. Woensdag om half acht zangbundels meebrengen. KantoorSchoolstraat 18. Worden gevraagd: 1 slagersleerling 2 boerendienstmeiden 1 huishoudster (kleine boerderij) 2 fliüke burgerdienstmeiden Venray 1 bedrijfsl. v. boerderij v. Paschen 1 jongen v. boerenwerk v. Paschen 1 boerenknecht v. Broekhuizenvorst Bieden zich aan Smidsknecht 3 j. aan 't vak Metselaars, opperlieden, losse arbeiders, werkvrouwen, steenfa brieksarbeiders, dagmeisjes, smid- bankwerker, smid bekend met hoef beslag, dakdekker, schilders. 5 burgerdienstmeisjes 1417 jaar 1 meubelmakersknecht 1 leerling-monteur 3 j. a.h. vak 6 jongens van 14 en 18 jaar Boekhouder Boerendienstmeid voor Paschen Heden overleed, voorzien van de H. Sacramenten der Stervenden, in den ouderdom van 77 jaren, onze lieve Moeder Pauline Poels geb. Trynes Weduwe van P. J. Poels. Fam. H. POELS-COUELLY Fam. L. GRIJSPEERDT- POELS Fam. A. POELS-COUELLY Fam. G. jENKINS-POELS London, 20 Oct. '33 Eastbourne. (Eenlge kennisgeving). 28 Diepbedroefd deelen wij mede, dat ons zoontje IVO enkele oogenblikken na zijn geboorte overleden is. Canisiusziekenhuis Nijmegen 23 October 1933. De Heer en Mevrouw HAVERMANS-Paardekooper Namens Mej. de Wed. V. ASSELBERGHS te VENRAY- SMAKT, zal op Donderdag 9 November a.sdes nam. om 4 uur in haar café aldaar, onder R.K. georganiseerde aannemers, worden Het bouwen van een moderne Boerderij. Bestek en teekening a f 5.- vanaf 31 October verkrijgbaar bij de besteedster en bij J. EBBEN, Beers 30 Bouwkundige. op Zaterdag 11 November a.s. „Der fliegende Hollander" (von Rich. Wagnar) Aanvang 18.20. Einde pl.m. 21.05 Vertrek Venray 14,45, aank. Duisburg 16.19, vertrek aldaar 23.35, aank. Venray 1.00 uur (alles Amst. Tijd;. Prijzen (incl. 3e klas Spoor): Loge f 4 30, Balcon f4.05 Parket f 3 80, 2e Rang f 3 30, 3e Rang f 2 80 (2e klas Spoor 60 ct. extra), Aanmelding Lm. Vrijdag 3 Nov. vm. 11 uur bij Firma van den Munckhof. Kaarten verkoop Maandag 6 l.m. Donderdag 9 Nov. Geen pas. Prospectus gratis. Prij zen alweer verlaagd. Tegen lagen koers kunnen zg. Verteringsbons worden aangevr. lot een max. van 10 Rm, p. persoon Venray Donderdag 2 November Deurne Maandag 30 October Industrie klasse A 35—55 f 4.— Eerstelingen klasse B 2845 f 3. per 100 Kg. incl. zak en certificaat. ANT. VOERMANS. Leunsche weg 16a, Leunen. Er staan geen bokken meer ter dekking bij Halt chauffeur, stop Wat staat daar bij Kees Dikke Paling 55 ct. Stoofpaling 35 ct. Alle soorten Maas- en Zeevisch vanaf 20 ct. per kilo. Eiken Donderdag van 4 lot 5 uur op het Henseniusplein. Kees Henskens-Arts G, o wat goedkoop 't Is haast een wonder. 15 Maatschappij „Purfina". Door concurrentie gaan de prijzen omlaag. Handel in Benzine, Petroleum, Smeeroliën enz. Goed in kwaliteit. Uiterst concurreerend in prijs. In 't groot en in 't klein. Alles wordt zeer gaarne thuis be zorgd. Aanbevelend, 24 Overloonsche weg 4. gaan wij met onze prijzen steeds omlaag Kolenscheppen voor 10 Kolenemmers 55 Kolenzeeften 55 Kacheizeilljes 45 Biezen Slijkmallen 25 Slofblikken 10 Coco8 Handveger 25 Bedfles8chen zw. vertind 85 Thermosflesschen 45 Waterketels m. zak 150 Waterpotten emaille 36 Toiletemmer m. deksel 100 Schildlampen 65 Stallantaarns 155 Muizenvallen 5 Rattenvallen 20 Appelboren 12 Moesmessen gebogen 25 Büoopeners 15 Koekenpan blank 68 Handdoekrekjes met opschrift 40 Zware waschborden 75 Prima Speelkaarten 10 Wit krijt per doosje 5 en 10 Kinderledikanten v. 9 50 voor 8.50 Hobbelstoelen voor 200 Aarde Bloempotten 5, 6, 7, 8, 9 Inmaakpolten van 5 tot 50 Liter 1 Thermosflesch 3/4 Liter en 1 pond fijne Koffie samen voor 98 ct. 10 doosjes Sacharine 40 Fijne Beschuit per pak 8 Fijne Speculaas per pond 28 Katjesdrop half pend 25 Groote Zoutedrop half pd 25 Goudsche Hoestballen per half pond 18 Pepermunt per half pond 18 Pudding per pak 2 Bruss. Kermis per pond 35 Fijne Rozijnen zonder pit per pond 12 Neemt proef met onze met bon per pond 46 ct. Hofstraat HET ADRES voor Mansklompen vanaf 60 ct Vrouwenklompen vanaf 4-3 ct Kinderklompen vanaf 22 ct Riemen, Kappen, Lak, Nageltjes, enz. enz. Hofstraat 8 16 verkrijgbaar in 8 Wenscht U een mooie en warme vloerbedekking, koopt dan bij ons prima le kwaliteit kost slechts 68 ct. per el Bek] jaren ge vestigd i,evens- verz« m vergoe ding provisie, een fat-bode, voor eigentschap te Venijng- KaP'" taal- erjing. Voor kracht, lichten. Brievfvan leef tijd, vihring er referentTjO Bureai van ditl 22( Voolntoor-, Schooljndschole! Potloi Briel Notitii K: ,tablocs, as- en Brieto Vloeidrujei Vraagt Verkrijgt Groote Gummi, ■ateurs, igers en HALT geschikt graven. planten 1 e'end, A.H. Sl aashc Staa kkinc dekt en Uistekend f l.jking. P. Heni-enhof, Geijsterenl Not zal op 1933, nam Swakhoven verzoeke Eug. Esser, 20 slagen on en t< gelegen op den heer N naar Maast npl bost san de Notti lolt zai ten verzc zijn pi op Dondard ivembe voorm. 11 te Venray pubioopen eene grooli planket chroten eni ollu No vt in ca Ein< Weled erkoo Adres Bi zer. T 10 F 2 vulka er bre hin zoo g( niei L. Lucasgd, J senstraat.' TB St. Anna| TI !>0 Bellefl apj 6 stekrubejn ir v Ier f 6 per 100I L. BackuMOns )C TE DC Vulkaan, I aat Speciale inl slechts A 8 d r L 14

Peel en Maas | 1933 | | pagina 2