Een bewijs dat doorslaat. P. Smits Swan en Parker V ulpennen Winterseizoen. Ontvangen PET1R HENDRIX Haarden, Haardkachels, Kachels, Kachelplaten Gebr. Lucassen Advertentiën Wij kregen een klant voor een overjas naar maat. Maar wat gebeurde Bij bekeek terloops een confectiejas, paste die aan, vroeg de prijs en zijn besluit was kort. Hij kocht een confectiejas. Waarom De klant keerde tevreden huiswaarts en liet ons de over tuiging, dat onze confectie aan de eischen des tijds voldoet. Wilt U ook zoo bediend worden Wij hebben voor U gereed Heeren Overjassen 12.75 Jonge Heeren Ulsters Rafiné lekkertjes 8.45 4.75 CROOTE STRAAT TELEFOON 92 Ifauagt- In Dames- en Kinder- Hoeden en Mutsen kef nieuwste waf Je mode brengt Iedere dame kan zeker slagen kij MAISON AMBROSIUS Firma van den Munckhof Sluif LI aan kii de Radio- Cenfrale VENRAYSCHE RADIOCENTRALE Haarden, Haardkachels, Kacliels. Fornuizen versche eieren Verlaagd in prijs onze fiine Koffie mei bon ducht zijn, zou kunnen lelden tot een algemeen verbod of opheffing van de partij. Inderdaad blijken bij nadere infor matie van de Msb. de communisten bezig hun bescheiden in veiligheid te brengen. De aanleiding daartoe schijnt te zijn gelegen in het feit, dat van sommige zijden bij de Regeering wordt aangedrongen op een krachtiger optreden tegen de communistische Parij. Of de regeering aan dien aandrang gevolg zal geven is evenwel niet bekend. Uitvoer van meerhoevige (lieren. Volgens mededeeling van den rijkslandbouwconsulent te Berlijn, worden, met het oog op de uitbrei ding welke het mond- en klauwzeer hier te lande heeft ondergaan, door het Pruisische Ministerie van Land bouw, voorshands geen doorvoer- vergunningen voor uit Nederland afkomstige meerhoevige dieren meer verleend. Reeds verleende doorvoervergun- ningen worden niet teruggenomen. lagtnafofk KaieissUagjB. DIE ELLENDIGE RUGPIJN. Wanneer gij 's morgens bij het opstaan gekweld wordt door pijn in uw rug, welke onuitstaanbaar is bij bukken, bij de geringste inspanning en die u steeds ondragelijke last veroorzaakt bij uw dagelijksch werk, toont dit aan, dat de onzuiverheden niet voldoende uit uw bloed gefil- teerd worden. Vooral ook als zich daarnevens verschijnselen vertoonen als voortdurende hoofdpijn, duizelig heid, wallen onder de oogen, een afgemat gevoel, enz. De organen, wier taak het is om het bloed te zuiveren van de erin voorkomende afvalstoffen, werken traag of zijn verzwakt, en verwaarloozing van deze verschijnselen kan voeren tot zeer ongewenschte verwikkelingen. Komt uw organen te hulp bij de eerste waarschuwende kenteekenen, dat zij niet in orde zijn. Foster's Rugpijn Nieren. Pillen zijn een speciaal middel voor bovenge noemde kwalen. Zij zijn wetenschap pelijk samengesteld en beoogen slechts één doelhet opwekken tot gezonde werkiog der organen, die zorg dragen dat uw bloed voort durend goed gefiltreerd wordt en die de onzuiverheden eruit afvoeren. En dat zij inderdaad volkomen voldoen aan de eraan gestelde verwachtingen, toonen de duizenden getuigschriften uit alle deelen der wereld van dank bare personen, die hun gezondheid herkregen met behulp van Foster's Rugpijn Nieren Pillen. Verkrijgbaar bij apothekers en drogisten a f 1,f 1.75 en f 3. per door. Let vooral op den juisten naam. 50 Alle artikelen voorbanden in DE ADELAAR Jos. C. M. Neeteson ass. apotheker. Kolenzeeften, Kolenemmers, Poken, Tangen, Kachelhaakjes, Kachelzeiien, Bedkruikjes, Voetflesschen enz. Patersstraat 9 18 DE ADELAAR Jos. C. M. Neeteson. De kwaliteit was goed en de pas was keurig, g De afwerking kon den toets met maatwerk gerust doorstaan. Hij wist dat al onze confectie op eigen atelier vervaardigd wordt. 0 Hij kocht niet alleen Nederlandsch Fabrikaat, maar ook nog Venraysch. De prijs was trots alles zoo laag, dat voor het overschot nog een mooie slipover of bijpassende shawl te krijgen was. 16.50, 17.50, 19.50, 21.50 moderne vischgraat en diagonaal dessins aardige modellen, kleine stijging per maat. in blauw en bruin, kleine stijging per maat. 10.45 Voor omstreken van Venray bezoekt een onzer U vóór Allerheiligen. - - - Dus wacht zoolang. JEUKBI kunnen wij U aanbieden 72 Een zeer uitgebreide keuze, De prijzen zijn zoo laag als nooit tevoren. Vervormen Opmaken Groote sorteering Prachtige modellen Lage prijzen de goedkoopste 28 de gemakkelijkste de beste manier van Radiogenot. Schoolstraat 9. beslist onvergankelijk, van elke foto. Mooie gedachtenis aan een overledene. Firma van den Munckhof Groote Straat 28 Venray moderne en sierlijke modellen en kleuren. Vulemraers, Kolenschoppen en alle Winterartikelen. Bieten snijders Giervaten, Ploegen. Eggen enz. aan uiterst lage prijzen. Smederij Leunen Te koop gevraagd, groote en kleine kwantums aan de hoogste prijzen. G. Berkens, Patersstraat. Pootaardappelen. Wederom af te geven te velde en op partij goedgekeurde INDUSTRIE klas A zuivere eigen stamseiectie. EERSTELINGEN klas B en ROODE STAR klas B. incL zak en certificaat. Levering voor den winter. Onderstaande soorten en ma ten biedeD wij vrijblijvend aan: Iodustrie klasse A 28—35 f 5. 35—55 l 4-, 25-28 f4 - Eerstelingen klasse B 2835 f 3.50, 35-55 f 2 75. Roode Star klasse B 28—35 f 4.50, 35-55 f 3.75 Alles per 100 Kg. L. Custers, Oirlo E 4. Eelt of pijnlijke voeten Sukkel er niet langer mee 1 Haal een uilstekend middel in »De Adelaar». Succes verzekerd. Jos. C. M. Neeteson ass. apotheker. van 50 voor 46 ct. per pd. Spaart de bons voor St. Nicolaas. Bons bij Koffie, Boter, Thee, Pudding, Huishoudzeep en Zeeppoeder. Door de bons te sparen, behoeft U met St. Nicolaas geen geld uit te gaven. Onze bons behouden steeds de volle waarde. Th.. Fouwels hofstraat 8 28 TB KIOOB prima le nab. met 2 x 9 goedgek Siegerlander Zaaitarwe P. H. Muysers, Merselo. 2

Peel en Maas | 1933 | | pagina 3