P. Smits Dames- en Kinderhoeden Onze Reclame L. Wijnhoven Keurige ¥ilfhoedjes Opbergen F r. van z. Zóó n Slipover Kinderwagens I9.50 Heerenhuis Meubelverkooping. Roeloffzen Tilburg Gebr. Lucasseu Haarden, Haardkachels, Kachels, Kachelplaten Voor het a.s. seizoen PETER HENDRIX, Patersstraat 9 J. Coenen-Houtackers Varia. Advertentiën Stoomen Verven Sluif U aan hij de Radio- Centrale VENRAYSCHE RADIO-CENTRALE Haarden, Haardkachels, Kachels. Fornuizen Bietensnij ders Deze week in Vill. Haarvilt en Fluweel. Moderne modellen en kleuren. Zeer lage prijzen. I 1.90. f.65. 1.50. De nieuwste MUTSEN. MANUFACTUURHANDEL Zuiver Wollen SLIPOVERS Iets fijns in WOLLEN HEEREN-SHAWLS i 375 GEBR. JEUKEN. Groole Straat Van Delft's Koopt thans uwe Inmaakglazen bij ons 5 pel. KORTING bij aankoop van 12 stuks ineens Grootcl uit Geldrop het leven heeft gekost. Een nr. et levensmiddelen zwaar ge laden vrachtauto van den grossier *F. Maas uit Geldrop, welke op dat tijdstip met groote vaart kwam aan rijden, is bij het indraaien in de St. Jorisstraat het trottoir opgevlogen en tegen de pui van het café H. Driessen terecht gekomen. De deur van het café werd geheel ingedrukt, terwijl de auto kantelde. Van Grootel die naast den bestuurder gezeten was. viel uit de cabine en kwam onder de omgeslagen auto terecht. Hij bleek een ernstige schedelbreuk te hebben bekomen en is enkele oogenblikken na het ongeluk over leden. De bestuurder J. Maas uit Geldrop werd ernstig aan borst en hoofd ge wond en is naar het St. Joseph- ziekenhuis te Eindhoven overgebracht. Van liegen gesproken. Vrouw: Ik zal je maar niet vra gen wat je gevangen hebt; mannen liegen toch altijd als ze spreken van de visschen die ze hebben verschalkt. Man: Den lijken ze daarin de vrouwen; die liegen altijd als ze spre ken van de mannen die ze hadden kunnen vangen. Hulp van },zyn vrouw." Voor het station van den Wes terspoorweg te Parijs, viel voor ee- nige dagen een heer op straat neder. Al spoedig bespeurde men, dat hij een aanval van beroerte had, en droeg men hem in een der naastbij gelegen huizen, waar een oogenblik later eene vrouw huilende en ont daan, en om haar man haar lieve man roepende, hem kwam opzoeken' al weeklagende zijn das losmaakte, en de omstanders verzocht als je blieft haar toch maar met haar man alleen te laten, want dat zóóveel menschen hem benauwden. Men voldeed aan haar verzoek. De vrouw was zoo lief en zorgvul dig als maar mogelijk is. Eindelijk komt de dokter hij doet eene ader lating en de zieke herleeft. Ik ben blij dat het zoo goed afloopt, zei- de hem de dokter, ook om uwe vrouw. Mijne vrouw Ja, je vrouw, de arme ziel! Men had ze wel in hare tranen kun nen baden, toen ik hier kwam ze heeft wat goed voor u gezorgd. Maar dokter, ik ben niet ge huwd. Hij voelde zijne zakken na. Jawel, ze heeft me gerold ik ben beurs en horloge kwijt. Egoisme. Kostheer: Juffrouw, de koffie is vanmorgen véél sterker dan gewoon lijk Hospita: O, meneer; dan heb ik u in vergissing mijn kommetje gebracht. en bouwterreinen. Boomgaard en bouwland. DE NOTARISSEN Pluymaekers te Venray en Esser te Princenhage zullen op Maandag 9 Oct. 1933, nam. 5 uur, in het Hotel „De Zwaan'' te Venray, ten verzoeke van Mevr. Wed. H. Esser—Le Brun publiek verkoopen Gemeente Venray. I. 3 mooie en gunstig gelegen bouwterreinen aan de Schoolstraat, elk met een frontbreedte van 10 M„ diep 32 M. Gedeelte van Sectie C no. 6040. II. Het in uitstekenden staat van onderhoud verkeerende Renteniers huis met bergplaatsen, garage, tuin en zij-ingang aan de Groole Straat no. 8, in 2 perc. en massa. Gedeelte van Sectie C no. 6040, groot circa 20 A. III. 2 Bouwterrein aan de Wilhel- minastraat (verlengde v. d. Veldstr.) met een frontbreedte van circa 12.50 M. en 22.50 M. en een diepte van 41 M. 4 2 Bouwterreinen aan de Mgr. Verrietstraat met een frontbreedte resp. van circa 13.60 M. en 15.40 M. en een diepte van 40.50 M. Het laatste dezer perc. wordt tevens be grensd door de op het uitbreidings plan ontworpen Mgr. Dr. Poelsstraat. Sectie C no. 3621, groot 26.60 A. IV. Huis en tuin aan de Veld spaat no. 8, gedeelte van Sectie C no. 5793, groot circa 2 a. 50 c.a. V. Boomgaard nabij de Veldstraat, gedeelte van Sectie C no. 5793, groot circa 27 A. VI Bouwterrein en bouwland aan de Veldstraat, gedeelte van Sectie C no. 1645, groot circa 18 a. 45 c.a. Koop VI moet koop V wegen over een afgepaalde strook grond. VII. Bouwterrein en bouwland aan de Draalstraat, gedeelte van Sectie C no. 1645, groot circa 18 a. 45 c.a. VIII. Afgekapte dennen in het Vlakwater, Sectie B 1052, 1950 en C 3028, groot 5.50.30 H.A. Aanvaarding nabetaling der koop penningen op 1 Dec. 1933. Schetskaart verkrijgbaar ten kantore van Notaris Pluymaekers. Belangrijke Notaris Pluymaekers te VENRAY zal op Vrijdag 13 October 1933, voorm. 10 uur, ten verzoeke van Mevr. Wed. H. Esser—Le Brun, te Venray Groote Straat 8, tegen contant geld, publiek verkoopen Een gedeeltelijken, goed onder houden inboedel als antieke kasten, eikenhouten buffetkast, torskast, renaissancekast, boe kenkast, glazenkast, diverse buf fetten, 9 stoelen en fauteuils met leerbekleeding, 9 stoelen met fau teuils (riet), 8 stoelen met leer bekleeding, 5 fa-uteuils (moquette bekleeding), Jaarsmahaard, tafels, schilderijen, spiegels, gang- en andere lampen, lichtkroon. Keukenkasten, gasoven, kachels porcelein, glas, aardewerk en keukengerief. Gangklok, kapstokken, gang - en traploopers, traproeden, vloer- kleeden, karpetten, gordijnen, schrijfbureau met fauteuil, brand kast (780 KG.)) 1.10 x 75 x 63. Slaapkamerameublementen in mahonie- en eikenhout, lits- jumeaux, 2persoons ledikanten, waschtafels, waschkaslen, wasch- stellen, bedden en dekens. Een groote partij tuinmeubelen, bloemen en sierboomen in kuipen. Delftsch en ander aardewerk [Kerstmis- en oorlogsborden), schotels en vazen, kastslellen en beelden, rekken met tinnen bor den, koperwerk, electr. motor, wa terslangen en wat verder te koop zal worden aangeboden. De antieke kasten, het Delftsch aardewerk, tin en koper zal wor den verkocht nm. om 2 uur. Kijkdag Donderdag 12 Oct. a.s. van 10—12 en van 2—5 uur tegen betaling van 10 ct t.b. v.d. arme. Het aangewezen adres voor het bezorgen van Stoom- en Verf- goederen is20 WED. H. SCHELLEN Henseniusstraat. Aflevering binnen een paar dagen StoomververIJ Chem. Wasscherij Goedkoop. Prima afwerking. de goedkoopste 28 de gemakkelijkste de beste manier van Radiogenot. Schoolstraat 9. beslist onvergankelijk, van elke foto. Mooie gedachtenis aan een overledene. Firma van den Munckhof Groote Straat 28 Venray moderne en sierlijke modellen en kleuren. Vulemmers, Kolenschoppen en alle Winterartikelen. Giervaten, Ploegen, Eggen enz. aan uiterst lage prijzen. half pond fijne Cacao voor 15 ct. half pond Biscuits „Zonnebloemen", „Bruss. Kermis" voor 17 ct half pond Hoestballen 17 ct, half pond Pepermuntballen 17 ct Zuiver smakende Koffie deze week 3 pond voor slechts 85 ct. TELEFOON 106 Wi) vragen en bezorgen het U. 48 Smederij Leunen Groote sorteering Prachtige modellen Lage prijzen brengen wi] een fraaie sorteering Hofstraat 11 VENRAY Telef. 114 Dat is prettig dragen en zeer practisch, want een slipover kan het heele jaar door gedragen worden. Neemt U er ook een. Wij hebben ze voor U gekocht. moderne dessins 2.45, 3 10, 3.45, 3.60, 5.25. 66 ZIE ETALAGE ZIE ETALAGE Trots de zeer lage prijzen geven wij nog 30

Peel en Maas | 1933 | | pagina 3