t f Electris D Voor Peter Gemengde Berichten EDAH Reclame N.V. EDAH Tel 31 Districts-Arbeidsbeurs Advertentiën Bekendmaking. H. Volleberg L. Volleberg Comi V.V.l Tuinkc Tuinkc Th. I „De Veria* rruzeij R. K. Huoi leende geneeskundige hulp en con stateerde armbreuk. GEVONDENEen rijwielplaatje. Inlichtingen Marechausseekazerne. WAARSCHUWING. Gebruik van melk. De Burgemeseter van Venray waarschuwt de ingezetenen en speciaal de ingezetenen die hun melk koopen, buiten de Stoomzuivelfabriek. om alle melk die aau de deur wordt ge kocht. voorzichtigheidshalve te koken met het oog op het veelvuldig voor komen van mond- en klauwzeer. Venray, 21 September 1933. De Burgemeester van Venray O. VAN DE LOO. Pater Nielen. Den 3e Oct a.s. zal de Zeereerw. Pater Auacletus Nielen O.F.M., Directeur van het St. Antoniuspatro- Daat, Handelsavondschool. Jongelin gen-Congregatie enJoDge Derde Orde alhier, den dag herdenken, waarop hij voor veertig jaren, het kloosterkleed aannam in de Orde der Minder broeders. Uit ingewonnen inlichtingen blijkt ons, dat de Jubilaris afziet van alle uiterlijk feestbetoon, zulks wegens de moeilijke tijdsomstandigheden. Toch mecnen wij, dat financieele of andere giften ten bate van zijn geliefd Patronaat, dat nog de vorige week „de noodklok luidde." hem zeer zeker eene alleraangenaamste felicitatie zoude zijn. MISSIE OP JAVA. Vertrek van Pater Ariaens O.F.M, Wij herinneren nog eens aan den Bloempjesdag, die Zondag a.s. wordt gehouden in het dorp en in de ge huchten Merselo en de Smakt ten bate van de Missie op Java, waar heen Pater Ariaens binnen enkele weken zal vertrekken. Wij, Katholieken, hebben een eereplicht te vervullen tegenover Ned.' Oost-Indië. Wij hebben iets goed te maken tegenover onze groote bezitting in het Oosten, die eeuwen lang slechts werd beschouwd als een rijke bron van inkomsten voor ons land. Teveel hebben onze voorouders vergeten, dat zij ook zware ver plichtingen hadden jegens het land, dat zij aan zich onderwierpen. Door hun levenswijze en gedragingen heb ben zij onberekenbare schade toe gebracht aan godsdienst en zedelijk heid. Gelukkig is dat nu veranderd. Ons land heeft de laatste tientallen jaren talrijke Missionarissen uitgezonden om die schade te herstellen. Het arbeidsveld voor onze Paters en Zusters is er uitgebreid en moeilijk. Naast de duizende Nederlanders vragen ongeveer óOmiliioen heidenen en Mohammedanen de zorg der Missionarissen. Op Java alleen wonen ongeveer 30millioen Mohammedanen. Geen wonder dan ook, dat de Paters en Zusters, die naar Indië vertrekken, rekenen op den steun van hun Katholieke laodgenooten. Daarom, inwoners van Venray, toont morgen weer eens, dat ge het werk van Uw Missionarissen weet te waardeeren. Daar mag Zondag niemand zijn zonder Java-bloempje. De arme Javaantjes vragen uw steun Voor de Missie van Pater Ariaens. Zondag 1 October a.s. zal Ven- raysch Fanfarecorps in de Wilhel- minazaal alhier een Muziekavond met komische voordrachten geven. De opbrengst is bestemd voor de Missie van Pater Ariaens. De entrée is zeer laag gesteld, nl. 25 cent per persoon. Komt allen naar deze muziekavond en steunt Uw dorpsgenoot. Elk kwartje helpt mee Pater Ariaens zal persoonlijk deze avond tegenwoordig zijn. Als komieken zullen optreden de Heeren Hub. Lucassen en Fr van Bergen. Aanvang 's avonds 8 uur. Radio-Centrale. Ook het gehucht Heide en Leunen zal bij de Radio Centrale worden aangesloten. Uit beide plaatsen zijn reeds vele abonnementen opgegeven Met den bouw van het net zal volgende week reeds begonnen worden. Een ernstig; woord over den Handelscursus. Venray moet blij zijn met het feit. dat er hier is een Handelsavond school. Andere gemeenten snakken er naar en kunnen er in de huidige omstandigheden geen krijgen. Venray moet er blij over zijn, dat jongens en meisjes die niet precies voor de wetenschap worden opgeleid, althans deze goede en goedkoope gelegen heid hebben om nog wat te leeren. Om de kennis op te doen, waaraan zij eenmaal dringend behoefte kun nen hebben de toekomst ziet er zoo donker uit. Hoe gaat het Eerst juicht men een Instelling uitbundig toe, en dan komt de trieste onverschilligheid. We hebben het gezien aan het af gedankt Mulo-onderwijs, en zoo voort. Wij schrijven dit niet omdat er zich niet genoeg nieuwe leerlingen zouden hebben aangegeven. Dat loopt best los. Maar het volhouden mankeert. De tweejarige Handels avondschool moest en zou een drie- ja-ige worden daar werd van allerlei kar.ten om geroepen 1 Ja, dat was nog eeDs watDan kon Venray eens voor den dag komen 1 Ea nu Al te veel leerlingen ver laten de Handelsavondschool na het tweedezelfs al na het eerste jaar. Heeft daarom het St. Antonius- patronaat, toch alreeds zoo zwaar belast, zich zoo groote onkosten van verbouwing op den hals moeten halen De Regeering bedankt ervoor, om te kleine klassen te subsidieeren. Venray moet het wèl wetenals het derde jaar van onze Driejarige Handelsavondschool zou moeten opgeheven, dan krijgt Venray van zijn leven de uitbreiding niet terug. Weet men niet, dat verscheidene Handelsavondscholen met driejarig leerplan niet de vereischte permissie geven om op te gaan voor het Middenstandsdiploma, voordat het derde jaar is voltooid Laten de ouders toch bet belang begrijpen van Venray en Venray's bloeien het belang van hun zoons en dochters. Er worden redenen opgegeven waarom men den Handelscursus te vroeg verlaat, waar men niets tegen kan inbrengenmaar ook al te dik wijls redenen die te flauw zijn. Er zullen voor menigeen nog tijden komen dat men het hevig betreurt niet meer geleerd te hebben en dus wordt achtergesteld bij anderen, die beter bewapend meedoen in den steeds feller strijd om het bestaan. Mogen dan degenen die besloten hadden om dit onderwijs in den steek te laten, hun besluit nog eens terdege herzien I Mogen leerlingen, die enkele jaren terug de Handelsavondschool al te vroeg loslieten, den verloren draad weder opvatten. N. Gewestelijke aardappelen organisatie. Landbouwers, die gewoon waren in Vroegere jaren hun aardappelen direct aan den consument te ver- koopen, kunnen dit blijven doen, mits zij erkend zijn als zoodanig. Om erkend te worden kan men zich wenden tot 't Districtskantoor (zie adv.) Men moet dan meenemen de lid maatschapskaart. Zij die nog geen lid zijn worden in hun zigen belang aangeraden zich op te geven. Niet-leden mogen in 't vervolg geen aardappelen telen,noch vervoeren Van Gladiolen. Door toevallige omstandigheden werd in het Verslag van het Bis schoppelijk Bezoek aan het St. Antonius-Patronaat iets vergeten. De overvloed van prachtige gla diolen, die overal in de versierde zaal prijkten, was een vriendelijke attentie van Weys' Kweekerij op het Overbroek. HEIDE. Onze Zangvereeniging besloot het jaarlijksch Concert met Tooneeluitvoering te geven op 5 en 6 November a.s. CWERLOON. Zondag verga derde de R. K Kiesvereeniglng in het Patronaat. De heer M. Eibers nam zijn ontslag als voorzitter, ook M. Jacobs bedankte. Als 2 nieuwe bestuursleden werden gekozen M. Peters (Hz.) en P. van Mil. De volgende bestuursleden werden bij acclamatie herkozenM. Jans, W. Crooymans. Ant. Fransen, Th. Kersten en J, Henckens. Het mond en klauwzeer breidt zich nog steeds uit. Als een bewijs, dat deze besmettelijke ziekte schade veroorzaakt, kan dienen dat een veehouder, wiens vee ook is aan getast, eerst 300 Kg. melk per dag aan de fabriek leverde, thans nog geen 100 Kg. meer per dag kan leveren. Een groote schadepost in dezen tijd. Maandag werd door den Heer M. Broeren uit Vierlingsbeek, Dis trict Secr. der aardappelen Centrale, zitting gehouden tot het afgeven van vervoerbewijzen voor aardappelen- vervoer van het land naar de boer derij, voor hen. die een openbaren weg moeten passeeren. Het vervoeren van aardappelen, meer dan 10 Kg., is dan ook verboden zonder bewijs Men zij dus gewaarschuwd. Zij die aardappelen moeten vervoeren en nog geen bewijs hebben aangevraagd, kunnen dit nog doen bij boven genoemde Secretaris. Aan de Gebr. Kersten, aan nemers alhier, is opgedragen het bouwen van een boerderij te Blitters- wijck voor de som van f 8922.—, voor rekening van den heer V. Reynen. Architect de heer P. Duijf, Horst. Woensdagavond vergaderde de R.K V.V. S.S.S, in het Patronaat Was deze club den laatsten tijd slapende, thans is haar nieuw leven ingeblazen. De volle medewerking werd toegezegd door vooraanstaande personen van Overloon. Er werd dan ook besloten met 2 elftallen deel te nemen aan de competitie. De heer W. Creemers bedankte als penningmeester. In diens plaats werd gekozen Joh. v.d. Zanden. HOLTHEES. Morgen Zondag neemt onze schutterij deel aan het schuttersconcours te Bergen. Bijeen komst omstreeks 1 uur bij Frans Bonants. HORST. De groote land- en tuinbouwtentoonstelling van de Jonge Boeren met de Kermisdagen alhier in het Patronaat gehouden, mocht zich steeds in een druk bezoek ver heugen. Vooral Zondag was het bezoek zeer groot. Met trotsch mogen de inzenders en ontwerpers op deze tentoonstelling terugzien. Er was slechts één roep: Prachtig geslaagd GRIENDTSVEEN. Maandag- voormiddag raakte het vierjarig zoontje van den tuinier P. van M. al spelende te water in de voor het huis liggende wijk en werd een poosje later levenloos opgehaald. Toegepaste kunstmatige ademhaling mocht niet meer baten. Kon. Marechaussee. Bevorderd tot wachtmeester de marechausseesJ. Roelofs te Horst en M. H. Peeters te Oss. Verplaatst: de wachtmeester W. Evertse van Venlo naar Maastricht. TEGELEN. Op last van den Officier van Justitie is alhier aange houden en ter beschikking derjuatitie gesteld de 26-jarige chauffeur T. S. van hier die wordt verdacht Ch. L., met wie hij sinJs eenige jaren ver keering had, telkens wanneer deze te kenoen gaf de verkeering te willen verbreken naar het leven te hebben gestaan. Verleden week op Reuversche kermis had hij het meisje ten aan- schouwe van talrijk publiek de keel dichtgeknepen. Jeugdige logé's bjj Tertiarissen. In „De Tertiaris" treffen we de eerste reeks mededeelingen aan van Pater Roorda, den promotor van den vorm der gezinsactiestads kinderen uit logeeren bij tertiarissen buiten. Hij schrijft oa. „Onze uitnoodiging aan Derde Orde afdeelingen, om ter liefde Gods stadskinderen onder de vacantie volop van het buitenleven te laten genieten, is niet aan doovemans deur geweest. De „ooms en tantes" hebben hun deur wagenwijd open gezet, zoodat we zelfs bij gebrek aan kasmiddelen, of liever reisgeld, de spontaan aan geboden gastvrijheid van onze broe ders en zusters in Gaasterland moesten afwijzen. Niet minder dan zes en vijftig jeugdige Rotterdammertjes vertrokken naar Alverna, Nijverdal, Weert, Venray, Venlo en Helden, om hun longen vol te pompen met bosch- of heidelucht. Wat opviel was het betrekkelijk gering aantal jongens in verhouding tot dat der meisjes. Vergis ik me niet, dan zijn onze broeders en zusters op het platteland een tikje huiverig voor de opneming van stadsjongens, alsof dezen nu zulke bengels zijn. En toch I Luidens de berichten van vroeger en van thans, hebben ze er haast „geen kind aan", omdat de jongens zoo goed als den ganschen dag zich vermaken in open lucht. Juist de jongens van voor twee jaar werden bij voorkeur door dezeltde families weer teruggevraagd: wel een bewijsje, dat ze niet zulke rakkers en lastposten zijn als door sommigen blijkbaar wordt gevreesd. Expres vermeld ik deze bijzonder heid, opdat een volgend jaar ook aan onze frissche boys, aan wie hun ouders zeer graag een vacantiepretje gunnen en voor wie de buiten- menschen een beetje bang schijnen, een even gul logies wordt aange boden als aan hun zusjes." Onze noodloden de mijnindustrie. Op een vergadering van de Katholieke Kiesvereeniging te Schaes- berg werd gezegd, dat eea aantal mijnwerkersfamilies geen aardappelen meer kan koopen, nu deze veel duurder zijn geworden. Dr. Cals, de voorzitter van de zelfde vergadering, zeide dat in vele mijnwerkersgezinnen gebrek heerscht En Pater Wilhelmus de Leeuw schreef in Overal, dat meer dan 60 °/0 der mijnwerkershuishoudens nog maar twee keer per week vleesch op tafel krijgt. De toestand der mijn werkers werd erbarmelijk genoemd, vooral die van de particuliere mijnen. Wanneer aan iemand een voldoend loon moet worden gegund, dan is het aan den mijnwerker, die het zoo zuur verdient. De steunregeling voor rogge en gerst. Ondanks de mededeelingen, welke door den minister van Economische Zaken zijn verstrekt, bestaat er bij de lan ibouwers nog onzekerheid omtrent de vraag of alle rogge en gerst in 1934 gesteund zal worden en welke garantieprijzen voor deze producten zullen gelden. Naar aanleiding hiervan is door den heer v. d. Heuvel aan den minister gevraagd, of deze bereid is, met het oog op den reeds aange broken zaaitijd voor winter-rogge en wintergerst, mede te deelen voor welken prijs rogge en gerst geleverd kunnën worden en of nog eenige beperking voor deze cultures bestaan zal. Nymegen krygt geen natte kermis. De commissie voor de strafveror dening in de gemeente Nijmegen had bij meerderheid van stemmen voor gesteld bij wijze van proef geduren de de kermisdageo van 1933 met uitzondering van den laatsten ker misdag den z.g. Dollen Maandag het tapverbod buiten werking te stellen. De meerderheid van den Raad verklaarde zich tegen dit voorstel, dat werd verworpen met 17 tegen 15 stemmen. De gevaarlijke petroleumlamp De heer G. v. d. B. te Gemert hoorde Woensdagavond lawaai op den zolder, waar hij een kanariefok kerij had. Onraad vermoedend ging hij met een petroleumlampje kijken. Boven gekomen struikelde hij echter waardoor de lamp op den zolder stuk viel. De olie vatte vuur en in een ommezien was het huis een prooi der vlammen. Ook alle kanaries kwamen om. Verzekering dekt de schade. Den „steun" bedrogen. Een horlogemakersknecht te Til burg, die zich als werklooze bad laten inschrijven, terwijl hij toch bij een patroon in dienst was en daar geregeld zijn werk verrichtte, kreeg steeds verlof om te gaan stempelen en zich daardoor het steungeld als bijverdienste te verzekeren. Het bedrog is aan het licht geko men en toen de jongeman zich aan het stempelbureau aanmeldde, werd proces-verbaal tegen hem opgemaakt. Onder zand bedolven. Donderdagmorgen is de 17-jarige arbeider J. de Boer uit Haarlem op de gemeentelijke zandgraverij te Bloemendaal door het zand bedolven. Urenlang is men bezig geweest het slachtoffer te bevrijden, waarvan, toen men 't vond, de levensgeesten natuurlijk reeds waren geweken. Omtrent de toedracht ven dit on geluk vernemen wij, dat de Boer bezig was zand in zijn auto te scheppen, toen plotseling een duin omlaag stortte, waardoor de jonge man alsmede de auto onder het zand werden bedolven. Onmiddellijk heeft men pogingen in het werd gesteld, den man te redden, doch deze lever den geen resultaat op. omdat er steeds weer zand omlaag viel. Eerst na 2 uur werken werd het voorstuk van de auto zichtbaar. Daarachter lag het slachtoffer. Eerst tegen den avond is men erin geslaagd het lijk te voor schijn te halen. Het parket van Haarlem woonde het reddingswerk bij. Zware brand te Den Bosch. Woensdagnacht heeft te 's-Her- tegenbosch een zware brand gewoed in de Schildenstraat. Het uitgebreide complex van de firma Danser, fabri- kante van lijkkisten brandde totaal uit, terwijl de opslagplaats van den kaashandel v. d. Berg—Passon zware schade beliep. Twee woningen, die boven en naast de brandende perceelen lagen brandden vrijwel leeg. De sigarenfabriek van de firma van de Laar kon slechts door boven- menschelijke inspanning behouden blijven. De schade beloopt tienduizenden guldens. Alles is slechts laag ver zekerd. Noodweer te Dirkshorn. Woensdagmiddag om half drie ontlastte zich boven de gemeente Harenkarspel een hevig onweer. Fel flitste de bliksem door het lood grauwe luchtruim, terwijl daverende donderslagen weerklonken. Spoedig barstte een hevige regenbui los die later bijna een wolkbreuk werd. Tijdens dezen plasregen dreef over Dirkshorn een winahoos, waardoor groote schade werd aangericht aan landbouwproducten en enkele ge bouwtjes, meldt de „Telegraaf". De deuren van een schuur van den heer J. Drommer benevens een kippen- schuur werden verwoest. Planken en ijzeren platen werden door de kracht van den wind opgenomen en over een afstand van meer dan honderd meter meegesleurd. Het dorp werd plotseling in duis ternis gehuld. Een geweldige storm stak op, gevolgd door eenige zware bliksemslagen, waardoor het pluim veebedrijf van den heer C. Vader zwaar werd geteisterd. Drie pluim- veehokken, elk 12x5 meter en twee hokken van 5x4 meter, werden met betonnen voetingen en al opge nomen en door de lucht geslingerd. Hout en glas dwarrelden door de lucht, betonnen platen werden tien tallen meters ver meegevoerd en 500 meter verder vond men zelfs de stukken hout over het land verspreid. Honderden jonge dieren, alle van het Plymouthras, werden door den neerslaanden regen gedood. Tot in ver afgelegen sloten vond men de doode dieren. Vee door den bliksem gedood In de Bergermeer bij Bergen (N.H zijn in een weide vier koeien en twee pinken van den veehouder J. de Graaf door den bliksem gedood. Deze week koffiereclame Bij elk pond Edah verpakte koffie 1 klein rubber gummi figuur cadeau. Bij 2 pond Edah verpakte koffie 1 groot rubber gummi figuur cadeau. Puddingreclame i Edah Pudding per doos van 36 pakjes 50 ct Imperial-pudding (goudmerk) per doos van 36 pakjes 68 ct Edah Kasteelpudding 5 pakjes voor 22 ct Fijne Vruchlenpudding per half pond 18 ct Profiteert van deze gelegenheid Wij vragen en bezorgen. Burgerlijke Stand van 15 tot 22 Sept. 1933. GEBOREN Suzanna A. Goossens, Standplaats Woonwagens. Anna M. A. Janssen. Langstraat Anna W. H. Lemmens, Ysselsteyn GEHUWD Joseph L. Renkens, 26 jaar, arbeider en Johanna L. L. Volleberg, 26 jaar, beiden te Venray. Wilhelmus Hub. van Kessel, 27 jaar, agent van Politie Eindhoven en Petronella H. A. Creemers. 22 jaar, te Venray. OVERLEDEN Maria Anna Hendriks, 77 jaar, weduwe Hendriks Ysselsteyn, Lambertus Hub. Lenssen. weduwn. van M. A. Verstraelen. 84 jaar, Maash. weg. Kerkelijke Diensten Venray Parochiekerk Morgen Zondag 2 uur kleine Con gregatie, half 3 herhalingscatechismus voor de jongens, 3 uur Lof, 4 uur H. Familie. Na het Lof Vergadering van het Apostolaat des gebeds. Maandag half 8 leesmis, 8 uur jaarg. voor Pieter Jan Franssen en echtgen., 9 uur begrafenis van de vrouw van Gerard Wintels, 6 uur Lof. Dinsdag half 8 jaarg voor Thomas Michels en Antonia van Meijel, 8 uur uitvaart voor de vrouw van Gerard Wintels. Dinsdag en Woensdag half 7 lees- missen voor Bertus Lenssen lid der flambouwdragers. Woensdag half 8 jaarg. voor Agnes Poell, 8 uur jaarg. voor de gebroeders Paulus, Antonius en Pater Joh. Niessen Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 leesmis, 8 uur jaarg. voor Anna Maria Janssen. Vrijdag half 8 leesmis, 8 uur jaarg. voor Mart Jenneskens. Zaterdag komen de jongens der 5e en 6e klas en de meisjes der 5e klas te biechten. Dezen dag vanaf 12 uur tot Zondag avond te verdienen een vollen aflaat, zoo dikwijls men de kerk bezoekt en bij ieder bezoek 6 maal het Onze Vader 6 maal het Wees Gegroet en 6 maal Eere zij den Vader bid, voor allen die waardig gebiecht en gecommuniceerd hebben. Biecht wordt gehoord van 4—7 uur. A.s. Zondag 6 uur eerste H. Mis, 7 uur H. Mis voor de mannen der H. Familie en generale H. Commnnie. Wij willen nogmaals de aandacht vestigen op de retraite, die van Dinsdag 3 Oct. tot Vrijdag 6 Oct. op Manresa gehouden wordt voor dienstplichtigen, die in den loop van den winter naar de kazerne moeten. Paterskerk Morgen Zondag 5, 6 en 7 uur H. Missen met onderrichting, 8 uur Hoog mis met preek. Volle aflaat o.g.v., wegens het feest van den H Pacificers, Belijder der le Orde. Kwart over 9 H. Mis en vergadering der Derde Orde, afdeeling mannen, half 3 voor de vrou wen, kwart voor 5 gez. Vespers, half 6 Lof. Dinsdag 7 uur Hoogmis ter eere van den H. Antonius, half 6 Lof. Woensdag Feestdag van den H. Elylarius, Belijder der Derde Orde. Volle aflaat o g.v. Donderdag 7 uur pi. Requiem voor onze overleden medebroeders, bloed verwanten en weldoeners Vrijdag om 7 uur Hoogmis, half 6 Lof en H. Kruisweg. Maandag om half 7, 7 uur en half 8 H. Missen voor Leonard Lenssen als lid v.d. Aartsbroederschap. Donderdag 7 uur Requiemmis voor z.g. Maria Wintels-Ariaens als lid der Derde Orde. Patronaat. De Spaarbankboekjes inleveren tot bijschrijving van de rente anders moet er een nieuw boekje worden aangeschaft. Dezen Zondag zal worden uit gelegd wat er bedoeld wordt met het nieuwe Patronaatssysteem. Lees maar vast wat er in deze krant over vermeld staat. Men moet niet te lang wachten met zich op te geven voor het Avondonderwijs dezen Zondag is er nog gelegenheid voor. A.s. Zondag geen Groepsverga dering. Jongens die op het Patronaat willen komen, moeten zich deze week kernen aangeven. KantoorSchoolstraat 18. Worden gevraagd: Molenaarsknecht 2 boerendienstmeiden i huishoudster (kleine boerderij) 1 keukenmeisje vooc Venray 1 boerenknecht (tevens bedrijfsl.) 2 flioke burgerdienstmeiden Venray 1 bakkersleerling voor 1 October Bieden zich aan Smidsknecht 3 j. aan 't vak Metselaars, opperlieden, losse arbeiders, werkvrouwen. steenfa brieksarbeiders, dagmeisjes, smid- bankwerker. smid bekend met hoef beslag, dakdekker, schilders. 3 burgerdienstmeisjes 14—17 jaar Bakkersknech t. 1 meubelmakersknecht 1 leerling-monteur 3 j. a.h. vak Voor de vele bewijzen van deelneming, ondervonden bij het overlijden en de begrafenis van onzen dierbaren Echtgenoot en Vader, betuigen wij onzen har- telijken dank. Wed. M. van Meiiel- Muijsers en Kinderen. Merselo, Sept. 1933. 16 Tot onze diepe droefheid over leed heden, voorzien van de H.H. Sacramenten der Stervenden, onze innig geliefde Vader, Behuwd- en Grootvader Lambertus Linssen weduwnaar van Agnes Maria Verstraalen, in den gezegenden ouderdom van ruim 84 jaren. Wij bevelen zijne ziel in Uwe godvruchtige gebeden aan. A. SEUREN—LINSSEN W. SEUREN AGNES MARIA BERTINA JOS WYL NETTY LAMBERT. VENRAY, 16 Sept. 1933. Tot onze groote droefheid over leed heden, voorzien van de laat ste H.H. Sacramenten, onze ge liefde Echtgenoote, Moeder, Be huwd- en Grootmoeder MARIA WINTELS, geb. Ariaens, in den ouderdom van 72 jaren. Wij bevelen hare ziel in Uwe godvruchtige gebeden aan. Venray G. WINTELS. Cuyk B. WINTELS A. WINTELS-VAN DEN BERG. J. WINTELS. Venray TH. WINTELS M. WINTELS VERBEEK en kinderen. Horst A. STEEGHS- W1NTELS ANT. STEEGHS en kinderen. Venray G. KUSTERS- WINTELS ANT. KUSTERS en kinderen. Oosterbeek B. DERKS-GEURTS en kinderen. Helmond D. HELSPER WINTELS K. HELSPER en kinderen. Geijsteren T. EU WALS- WINTELS J. EUWALS en kinderen. Helmond M. JACOBS- WINTELS J JACOBS en kinderen. VENRAY, 21 Sept. 1933. De plechtige lijkdienst, gevolgd door de begrafenis, zal plaats hebben a.s. Maandag 25 Sept., voorm. kwart voor negen in de Parochiekerk te Venray. Ondergeteekende, curator in het faillissement van B. THEEU- WEN, boomkweeker te Blitters- wijk, brengt ter kennis, dat heden ter Griffiën der Arrondis- ments-Rechtbank te Roermond en van het Kantongerecht te Venlo is gedeponeerd de goed gekeurde uitdeelingslijst in ge meld faillissement, welke aldaar gedurende tien dagen ter koste- looze inzage van de schuld- eischers zal liggen. De Curator Mr. ARMAND GEURTS Advocaat-procureur Roerm. straat 48. Tel. 1286 Venlo 22 Sept. 1933. Ondergeteekende bericht door deze, dat hij vanaf 19 Augustus 1933 zijn Aannemers- en MelselaarsbecJriji heeft overgedaan aan zijn zoon LOUIS. Onder dankbetuiging voor het jarenlang genoten vertrouwen, beveelt hij deze in ieders gunst aan. Hoogachtend, Langstraat, Venray. Onder verwijzing naar boven staande, bericht ondergeteekende dat hij vanaf 19 Aug. j.l. de zaak van zijn vader heeft over genomen en het door zijn vader genoten vertrouwen hoopt waar dig te blijven. 45 Aanbevelend, Langstraat, Venray. Zonl Aanvang Algem Zonda nm. 8 uur 10 Algem Zonda; na de Hoo lokaal. 3e Oostrum. Groi Perti Anodebl en R alles aan Petet Pati Wij mali Venray e* dat wij vai gevesligd Merseloa alwaar go worden, t Verver leinigim Thijmstr. 53, waterdich Stui Sp Schi Pate Sterke Mol Muizenvallijsti Sterke hout met zit Droogrekjes ks Aschze 5 cl Waschklamme veei Ui vi Rekken voor k teil Eiken Kapslüks ks ks Pijpenn >5 Groote prach ng 40 c t. Verder a el laagdeze Stallantaarns, in, glazen, Brandeizei Lampekatoenlep' Voer dair Steenen Polten |le Steriliseerpottenph Thermometers efïe Thermosflesschfl(>p< Kippenringen 50- 3 slags p8i75 Hofstfj. Op marktdageiis ''an fietsen. GEVW voor tne iet vichi in gezin met vichi kinderen. Inliceei Poels, Kruisstrar Marti Venray: Wee# Paardenmarkt»"

Peel en Maas | 1933 | | pagina 2