lanhesteding Karraderen Wielerclub Venray Reclame Week H. JAC Huishoud net fe voor turn- werkzar 2 drageile Paasch-étalage Provinciaal Nieuws Gemengde Berichten Het bouwen van een Landhuisje Advertentiën Voor Koper-, P. CLEPHAS Oofolcvoer OcMencJvoer Biggenmeel Varkensmeel Uit de hand te koop Paaschcadeau. L. COLLAERT Superbe World Corset Wol enT Wed. Tl. I Landb»i J.Coene&pt 1300 gul le hype 2 n< dienstn werden 2 menschen zwaar gewond, —o— Tenslotte enkele korte vermeldin- oen. De oorzaak van de ramp met het vliegtuig „City of Liverpool" in België wordt aan kwaadwilligheid of onvoorzichtigheid van den pas sagier Voss geweten. De Engelscbe vliegtuig-expeditie naar den Mount Everest is er in geslaagd om boven 's werelds hoog- sten bergtop te komen en dezen te a/erkennen. Zie a.s. DONDERDAG en ZATERDAG onze UITSLUITEND PRIMA KWALITEITEN Rund-, Kalf-, Varken en Schapenvleesch. Opgemaakte Schotels, aan extra lage prljz^r Slagerij Chr. Gouman*-Janssen. VENRAY. 8 April 1933. GEVONDEN Een zaag en een kinder-overjas. Inlichtingen Gemeente-politie. GEVONDENeen bontje. In lichtingen Marechausseekazerne. De brigade-commandant der Kod. Marechaussee te Venray maakt bekend, dat op 31 Maart j.l. op den weg tusschen Rijkevoort en St. Antonius is gevonden een pak manu facturen bestaande uit elf coupons. Er komt een zeer onduidelijk adres op voor, mogelijk is dit W. Maassen of W. Maas te Venray. Zij die inlichtingen over dit pak manufacturen kunnen verstrekken worden beleefd verzocht dit te doen bij genoemde brigade commandant. Te Oirlo gevonden een rij wielplaatje. Inlichtingen marechaussee kazerne. Diegene die op 1 April een verkeerd damesrijwiel heeft mede genomen en hiervoor een ander rijwiel heeft achtergelaten, wordt verzocht zich ten spoedigste te melden bij de Gemeente-politie. Parochiale zangrepetitic. Dinsdagavond 11 April, om half 8 is de eerste parochiale zang-repetitie in de Parochiekerk, gevolgd door een kort Lof. Niemand, die komen kan, verzuime Lourdes-Zieken-Comité. Vorig bedrag f 15.'— Van N. N. f 1.— Uit de spaarspot van Jan en Nelly f 0,40 Ter eere O. L. Vrouw van Lourdes f 1. Van een werkman f 0.25 Voor de zieken f 2.50 Totaal f 20.15 We zijn over de f 20.—, en 't gaat nu naar de f 25.—. Wie helpt ons hiermee Met de verkoop der K.M. gaat 't bijzonder goed. Een der meisjes ver kocht op één middag over de 100 K.M. Anderen 6080 enz. Dus hiermede gaat 't goed. Denk nu ook eens allen aan de inschrijving. Inkwartiering. Op 3 Mei a.s. zullen alhier wor den ingekwartierd een 10-tal officieren, een 94-tal onderofficieren en 16 manschappen, benevens een 100-tal paarden, behoorende tot de School voor Reserve-Officieren der Bereden Artillerie te Ede, zulks voor één dag (met voeding.) Aanbesteding Ziekenhuis. Zaterdag had te Roosendaal de aanbesteding plaats van 't bouwen van een ziekenhuis te Venray. Architect A. W. Oomen, Oosterhout Ingeschreven werd als volgt A. H. Martens, Venray f 151.875 H. Oudenhoven, Venray f 157,980 Gebr. Dekkers. Breda f 160 000 Gebr. v. Heeswijk. Best f 168.900 W. Theunissen. Heemstede f 168.985 N. V. Albo, Breda f 170.800 Gew. Beton Mij., Breda f 171.000 M. Bakkeren, Princenhage f 171.900 Gebr. Oudenhoven, Venray f 174.200 J. Raaymakers, Wouw f 176.690 Het werk is opgedragen aan den laagsten inschrijver, de heer A. H. Martens te Venray. Toen Woensdagmorgen de 73-jarig mej. L. alhier een boodschap verrichtte, viel zij bij het verlaten van een winkel van den stoep. Deze val was zoo ernstig dat zij een heupbeen brak. Zondagmorgen werden door onze gemeentepolitie twee verlof- houders bekeurd wegens het in huis hebben van jenever. Beiden verkeer den in de meening, dat dit bij de nieuwe Drankwet was toegestaan. Naar wij van den Afdeelings Secretaris vernemen is de trekking van de loterij ten bate v.d. Ned. R. K. Bond voor Groote Gezinnen uitgesteld tot einde Mei a.s. Eventueele bestellingen van loten zullen nog gaarne in ontvangst worden genomen. Bouwvergunningen. Ingevolge de bouwverordening dezer gemeente werd vergunning verleend aan de Algemeene Overste der Eerw. Zusters Franciscanessen te Roosendaal tot het bouwen van een Ziekenhuis aan den Merseloschenweg aan G A. Gooren tot het stichten van een woonhuis te Boschhuizen aan W. Claessens tot het stichten van een woonhuis te Klein-Oirlo aan J. P. Jansen tot het atichten van een woonhuis aan denBeekweg aan J. M. H. F. Baron de Weichs de Wenne te Geysteren, tot het verbouwen van een boerderij te Oostrum. Hinderwet. Aan P. J. M. H. Linskens, timmer man te Oirlo, werd vergunning ver leend ingevolge de Hinderwet tot het plaatsen van een electro-motor vaü 5 P.K. in zijn timmerwerkplaats aldaar. Op de Woensdag alhier ge houden veemarkt, werden in totaal aangevoerd 552 stuks t.w. Stieren 1Dragend vee 83Vet vee 58Gust vee 69Kalveren 7 Biggen 334. Handel matig, prijzen lager, aanvoer groot. Prijzen Gust vee van f 60,tot f 110,Dragend vee f 150.— tot f 200,—; Vet vee van 24 tot 27 cent; Biggen van f 7,— tot f 11,—. Door een controleur der Crisiszuivelwet werd bij een bakker alhier 5i/t Kg. ongebanderolleerde reuzel in beslag genomen. HORST. Zondag hield de Coop. Stoomzuivelfabriek 3t. Lambertus haar jaarvergadering. De periodiek aftredende bestuurs leden J. H. Keursien en H. Impel mans werden herkozen, benevens het aftredende lid van den Raad van Toezicht de heer L. In 't Groene- wolt, terwijl de vacature ontstaan door 't overlijden van het bestuurs lid J. Weijs, werd aangevuld door verkiezing van P. J. Mlchels, Eikelen- bosch. Blijkens het jaarverslag bedraagt het aantal leden 325 met 934 koeien Ontvangen werd aan melk 2.949.847 Kg. melk met een gemiddeld vetge halte van 8.386 pet.; voor 1 K.G. boter was gemiddeld noodig 26.03 Kg. melk, terwijl een Kg. boter ge middeld opbracht ruim f 1.20. HOLTHEES. Onze dorpsgenoote Mej. Tonny Koenen, slaagde dezer dagen ais costumière aan de Mode vakschool te Maria-Heide. Proficiat. OVERLOON. Alhier heeft zich gevestigd een 2e jachtopziener, voor het houden van toezicht op het door Baron van Lamsweerde gepachte jachtrecht. Door de R.K.V.V. „S.S.S." zal op den 2e Paaschdag een lief dadigheidswedstrijd worden gespeeld tegen S. V. „Roland' I Kevelaer De opbrengst komt gedeeltelijk ten goede aan het plaatselijk Crisis- Comité. VELDEN. Naar wij vernemen is de bouw van de nieuwe R.K. Kerk te Velden opgedragen aan den laag sten inschrijver, aannemer Litjens uit Helden, voor de som van f89 500. Met de slooping van het oude kerkgebouw zal zoo spoedig moge lijk worden begonnen, waarbij zoo veel mogelijk werkloozen uit de ge meente Velden zullen worden tewerk gebeld. VENLO. De piloot en de leer lingvlieger die voor ongeveer drie weken geleden op het vliegveld te Venlo met hun machine neerstortten en ter verpleging in bet ziekenhuis aldaar werden opgenomen, zijn Woensdagmiddag door hun collega's per vliegtuig weer afgehaald en terug gevlogen naar Soesterberg. Sluiting bioscopen. De drie Venlosche bioscopen en die te Tegelen zullen met ingang van Vrijdag 28 April sluiten. De oorzaak van deze sluiting is, dat de gemeente Venlo geen ge noegen nam met het verzoek den leeftijdsgrens voor bioscoopbezoekers te verlagen van 18 op 14 jaar. Fabrieksbrand te Tegelen. Donderdagmorgen omstreeks 11 uur is brand uitgebroken in de ge bouwen van de N. V. „De Globe" ijzergieterij, van de fa. Gebrs. Does- burgh, te Tegelen. Aan het groote fabrieksgebouw, dat geheel van stèen, beton en ijzer is opgetrokken is een kleiner ge bouwtje, de z gn. teerinstallatie ver bonden. In dit bijgebouw staat een beton nen reservoir, waarin ongeveer 4 5000 liter vloeibare teer, waarin de gegoten ijzeren producten in warmen toestand worden ondergedompeld. Vermoedelijk is nu een stuk ijzer in te heeten toestand in het teer gebracht, waarop de brandbare vloei stof heeft vlam gevat. De groote hoeveelheid teer brandde spoedig met ongekende hevigheid en ontwikkelde ontzettend dichte rookwolken. Boerdertf afgebrand. Dinsdagavond omstreeks half tien ontstond door onbekende oorzaak brand in de kapitale hofstede van de Wed. Schroeten te Weert Aange wakkerd door den vellen wind, greep het vuur snel om zich heen en vond in het vele stroo ruim voedsel. De geheele boerderij stond weldra in lichte laaie en brandde tot den grond toe af. Een paard, een os, twee koeien, twee vaarzen en een kalf, bijna alle meubelen, kleeding enz. werden een prooi der vlammen. Per soonlijke ongelukken kwamen niet voor. De schade wordt door verze kering gedekt. Brandstichting. Als verdacht van brandstichting in de boerderij van de wed. Schroeten te Weert, welke boerderij met in boedel en vee Dinsdag j.l, totaal uitbrandde is aangehouden de 18 jarige dienstknecht van genoemde boerderij J. V. uit Nederweert. Omtrent de motieven, welke hem tot deze daad hebben geleid is niets bekend. Kind verbrand. Het kicdje van 14 maanden van zekeren J. aan de Lakenweverstraat te Maastricht heeft een ketel kokend water over het lichaam gekregen. In het ziekenhuis is de kleine aan de gevolgen bezweken. Man en vrouw to water. Huisvrouw S.. wonende aan de St. Aotoniusstraat te Maastricht bracht het middagmaal naar haar man, die aan de haven werkt. Hier kreeg zij woorden met haar echtge noot en sprong pardoes te water. De man sprong haar achterna. Havenwerkers brachten het echt paar op het droge. De vrouw was bewusteloos en werd overgebracht naar het zieken huis Calvariënberg. Een Passie-zangspel. Men schrijft uit Helmond aan de Msb. Het novum in ons land is onge- twijfeld de opvoering van een Passie zangspel door een honderdtal zan gertjes van de bijz. lagere school der St. Jozefparochie te Helmond. De heer Theo Driessen, onderwijzer aan deze school, heeft de laatste jaren een sterk jongenskoor Grego- riaansch geschoold en zijn resultaten dwongen niet alleen plaatselijk, doch ook reeds elders als Venray en Oir- schot, groote bewondering af. Ook het initiatief, de muzikale en verdere voorbereiding van dit Passie zangspel gaat van den heer Driessen uit en de twee eerste opvoeringen voor volle zalen mogen geslaagd heeten. De bedoeling van dit zang spel is den zangertjes de beteekenis van de Goede Week en den Paasch dag beter te doen beleven en ook bij het auditorium de 3temming te wekken, welke uit de heilige muziek der kerk wordt geboren. Groote plannen te Eindhoven. Men meldt uit Eindhoven: Er zal hier voor de bouwvakar beiders weer werk komen. De bouw onderneming „Nationaal Grondbezit" zal tusschen de Julianastraat en de Laagstraat te Gestel langs de spoor lijn EindhovenValkenswaard niet minder dan 192 middenstandswonin gen bouwen, waarbij een aantal nieuwe wegen zullen worden aange legd. Dezelfde maatschappij is bezig met den bouw van 80 woningen aan den Leenderweg, terwijl het in 't voornemen schijnt te liggen om aan den Eckartscheweg te Woensel 500 woningen te bouwen. Wellicht zal dit werk dat binnenkort zal worden begonnen de werkloosheid belangrijk verminderen. Kind uit den trein gevallen. Donderdagmiddag omstreeks half twee is tusschen Arnhem en Utrecht een kind, dat met een transport Nederlandsche kinderen van Duis burg naar Nederland op weg was. uit den trein gevallen. Het kind, Albert Hekkert geheeten, afkomstig uit Hervest Borsten (Dhad in eeD onbewaakt oogenblik kans gezien het portier te openen met het ge melde noodlottig gevolg. Met een hersenschudding en een gebroken enkel is het in het zieken huis te Bennekom opgenomen. Steiger naar heneden gestort. Donderdagmiddag omstreeks 5 uur had op het terrein der gemeente-gas fabriek te Zwolle een ernstig onge luk plaats. De vijf arbeiders Mulder, Heet, Karei, Post en Timmerman waren bezig ijzeren platen in een ko lenbunker aan te brengen. Zij ston den op een steiger, die plotseling instortte. Met machines en platen vielen zij naar beneden. Mulder, die het eerst op den beganen grond te recht kwam, was er het ergst aan toe, daar de overige arbeiders, als mede de platen op hem terecht kwa- meD. In levensgevaarlijken toestand werd hij opgenomen. Ook de vier overige arbeiders bekwamen min of meer ernstige verwondingen. Trap van een paard. Terwijl Woensdagavond de heer H. Bremer te Oudehaske den heer L. Hof behulpzaam was bij het pro- beeren van een jong paard, kreeg hij, toen het paard schrok, een trap tegen het hoofd. Met gebroken kaken werd het slachtoffer opgenomen enl naar het ziekenhuis te Heerenveen vervoerd, waar de man aan de be komen verwondingen is overleden. Ouders past op uw kinderen. Donderdag zijn te IJmuiden (Oost) twee meisjes, van ongeveer zes jaar, door een nog onbekend individu met oneerbare bedoelingen aangerand. De politie tracht den dader op te sporen. Het nat regiem in Amerika. Donderdagnacht om 12 uur is het drankverbod in Amerika buiten werking getreden. Vreeseljjke hongersnood in N W.-China. In de provincie Sjensi, in het N. W. deel van China heerscht op het oogenblik een verschrikkelijke hongers nood ten gevolge van het feit, dat de laatste oogsten volkomen mislukt zijn. Buitenlanders, die in het geteisterde gebied trachten eenige hulp aan de slachtoffers te verleenen, deden erbarmelijke mededeelingen over den nood der bevolking. Naar schatting worden minstens twee millioen menschen met den hongernood bedreigd en bevinden vier millioen menschen zich in een toestand van uitersten nood. De uitgehongerde Cbineezen ster ven in grooten getale en diegenen hunner familieleden, die nog in leven blijven, zijn le arm, om rieten matjes te koopen ter bedekking van de lijken. De huizen zijn grootendeels afge broken en het materiaal verkocht, waardoor de bewoners in staat ge steld worden, eenig voedsel te koopen, dat zij temidden der arm zalige ruines verorberen. De primitieve landbouwwerktuigen en het eenvoudige kookgerei zijn reeds sedert lang verkocht en in vele dorpen hebben de bewoners alle honden en ezels opgegeten. De nood is zóó hoog gestegen, dat vaders hun dochters verkoopen en mannen hun vrouwen voor slavernij. Daar werktuigen ontbreken, is het niet mogelijk, kuilen te graven voor de lijken, zoodat deze overal ver spreid liggen, ten prooi aan wilde dieren. Burgerlijke Stand Venray van 31 Maart tot 7 April 1933. GEBOREN Godfried H. Linssen, Groote Marlri Hendrina A. G. Evers, Hoenderstraat Theodor F. M. Kroonenberghs, Henseniusplein Jacoba G. W. Lenssen, Vlakwaterweg Hendrika W. Hendriks, Broekweg Maria J. Fleurkens, Boschhuizen Petronella L. Pouwels, Langstraat OVERLEDEN Petrus L. H. Vollebergh, 4 j. Castenray Een dosis Foster's Maagpil- len bij het naar bed gaan verschaft 's morgens ge makkelijke en normale ont lasting. f 0.65 per flacon. Kerkelijke^ Diensten Parochiekerk Morgen Zondag in alle H. Missen collecte voor het H. Graf, half 10 de wijding der palmtakken waarna de Hoogmis, 5 uur Lof en de 6e Lijdens meditatie. Geen herhalingscatechismus. Maandag half 8 besteld jaarg. voor de overl. familie van Meijel en v Megen 8 uur jaarg. voor Jacobus Verhaeg en ouders, kwart na 4 Lof. Dinsdag half 7 leesmis voor Beatrix van Kessel, half 8 leesmis, 8 uur jaarg. voor Arnoldina Bistervels. Woensdag half 8 leesmis, 8 uur jaarg voor Hend. Verblakt en Petronella Verdellen. Donderdag 8 uur de Hoogmis, Ingekomen en vertrokken personen van 24 tot 31 Maart. VERTROKKEN P. Linders, z.b., naar Heerlen, Heilbron; H. Ricking, schilder, idem, naar Rheinberg; A. Spreeuwenberg, idem, naar Heerlen Heilbron; Th. van Soest, dienstbode, naar Venlo Arenbergscheweg 109; M. de Vries en gezin, koopman, naar Nijmegen Hoeddwarsstr. 35; P. Achten, metselaar, n. Simpel veld Broekstraat 13; de Wit, dienstbode, naar Vier lingsbeek A105; van 31 Maart tot 7 April A. Kafve, verpleegster, naar Til burg Smitspad 5; A. Baeten, dienstbode, n. Venlo Julianastr. 12; J. Zwartjes, dienstkn., n. Meerlo St. Annalaan B66; M. Keeren, verpleegster, n Chimay (B.); H. Löwen, wagenmaker, n. Venlo Keltenstraat 15; M. Barents, dienstbode, n. Eind hoven Kleine Berg 71; J. van Rhee en gezin, landbouwer naar Bergen Wellerlooi F52; A. van Dijnen, z.b., naar Horst; A. Hendriks en gezin, landbouwer, naar Maashees Overloon; A. Coppus, winkelbediende, naar Roermond Markt; Th. Engels, dienstbode, o. Horst. 's avonds 7 uur Rozenhoedje en mise rere waarna processie naar de sacristie de flambouwdragers worden verzocht het Allerheiligste te vergezellen, het Allerheiligste blijft den geheelen dag uitgesteld. Vrijdag 6 uur uitstelling van het Allerheiligste, 8 uur den dienst, 3 uur Kruisweg, 7 uur lijdensmeditatie en zegen met het H. Kruis. Zaterdag 7 uur de wijding van het vuur en de doopvont waarna de Hoog mis, kwart na 4 Lof, van 3 tot 6 en half 7 tot 8 uur wordt biecht gehoord. Op alle dagen in de Goede Week is het gebruik van vleesch toegestaan, behalve op Goede Vrijdag en Zaterdag tot 12 uur. Gedurende den Paaschtijd wordt 's morgens biecht gehoord tot 8 uur. Dinsdagavond om half 8 is de eerste parochiale zang-repetitie in de Parochie- Kerk, gevolgd door een kort Lof. Nie mand, die komen kan, verzuime Paterskerk. Morgen Zondag, Palmzondag 5, 6 en 7 uur H. Missen, half 8 de Palmwijding en processie, waarna de Hoogmis. Kwart over 9 H. Mis en vergadering voor de Joiige Derde Orde en de Maria-Congregatie samen. Kwart vóór 5 gez. Vespers, half 6 Lof. Deze week eiken dag gen.-abs. voor de leden der Derde Orde. Maandag om half 7, 7 uur en half 8 H. Missen voor Leonard Jansen als lid van de Aartsbroederschap. Dinsdag negende en laatste Dinsdag der novene ter eere van den H. Antonius 7 uur Hoogmis met toespraak en ge beden der novene, half 6 Lof Woensdag om half 7, 7 uur en half 8 H. Missen voor Peter Thijssen als lid van de Aartsbroederschap. Woensdag, Donderdag en Vrijdagmiddag kwart over 5 de donkere Metten. Donderdag, Vrijdag en Zaterdag 's morgens om 7 uur de plechtigheden Donderdag den geheelen dag aanbid ding, om 12 uur pl. Voetwassching, 's avonds om 7 uur Rozenhoedje bij het H. Graf. Vrijdag om half drie oefening van den H. Kruisweg, 's avonds om 7 uur de laatste lijdensmeditatie. Patronaat Wegens omstandigheden, zooals afwezigheid enz. vergaderen dezen Zondag Jonge Derde Orde en Jon gelingen-Congregatie samen. A.s. Dinsdag laatste vergadering van Goudpluvier. Causerie van den heer Van Laarhoven, aanvoerder R. K. Nederlandsch Elftal, enkele weken uitgesteld; om begrijpelijke redenen. Des Zondags geen toegang voor jongens die te jong zijn voor het Patronaat. Een uitzondering kan nu en dan slechts gemaakt worden voor jongens die in de buurt van het Patronaat wonen. Ook kunnen we onmogelijk aan al die aanvragen vol doen van kleinere jongens die een vaste toegangskaart tot het Sport terrein willen hebben. Als de ouders zelf het vragen, zullen we zien. Er wordt door leden der Patronaats commissie geklaagd, dat verscheidenen zonder reden vrijdom van contributie verlangen. Op Dinsdag 18 April a.s. zal onder leden der N. R. K. B. P. worden 33811330 aan den Vierlingsbeekschen weg te MAASHEES, met bijlevering van alle materialen. Bestek en teekening verkrijg baar a f 5.- per stel (restitutie f 2.50 tot 5 dagen na besteding) bij J. Lenssen, café, Maashees. PIERRE MULKENS Bouwkundig Bureau Hamburgersingel, Venlo. Voor de ondervonden hartelijke deelneming bij het overlijden van onzen inniggeliefden Zoon en Broer MICHEL, betuigen wij aan allen onzen hartelijken dank speciaal aan dhr. Dr. Vercauteren, Eerw. Zuster, Onderwijzer en Schoolkinderen. W. Claessens-Peeiers 14 en Kinderen. In voorraad alle soorten 3- en 4-duims, bij M. van der Putten, Overloonsche weg 4, Venray. 38 Lood- en Zinkwerken, Gas-, Waterleiding, Pompen en reparatiën naar Paterslaan 2. 10 Kwaliteit* wordt U geleverd door Van de Voort s Graan handel Oostrum Telefoon 60 y Venray. Ook in dezen tijd is HET BESTE nog altijd *t VOOR DEELIGST. Vraagt het aan hen, die proe ven namen. De vruchtbare boerderij „WEIDE- LUST" te VenrayVeulen, be staande uit huis, schuur, stalling, kippenhok, boomgaard, bouw- en weiland groot circa 12 H.A. Aanvaarding op de gewone tijd stippen in 1934. Inlichtingen ten kantori van N-otaris Pluymaekers te Venrajen bij den eigenaar de heer P, J. Weys te Venray—Overbroek. Aan alle koopers van Bokking. Voor elke 25 ct. Bokking 4 stuks cadeau. Bij elke kilo Visch 1 pond cadeau. Verkrijgbaar aan huis en as. Donderdag van 4-5 uur op het Henseniusplein. Dus, huismoeder', profileer van de gelegenheid. Aanbevelend, Kees Henskens-Arts Voor degenen die zich nog wenschen op te geven als lid van bovengenoemde vereeniging, is deze week nog vrij van in schrijfgeld. Men gelieve zich aan te melden bij G. Linders, Oda- straat 2 of W. Swaghoven, Maas- heesche weg 15. 14 Schoenwerkreparatie van 8 April tot 15 April. Wij bieden U deze week als reclame onderstaande prijzen, om U te overtuigen van ons degelijk materiaal en afwerking. Heeren zolen hakken f 1.40 Jongens zolen hakken f 1.15 Dames zolen hakken f 1.10 Meisjes zolen hakken f 1.15 Kinder zolen hakken f 0.90 Wij garandeeren iedere repa ratie, indien de zolen blijken te vroeg versleten te zijn, geven wij gratis nieuwe. Prijzen contant Halen en be zorgen zonder prijsverhooging. Minzaam aanbevelend, 31 Mr. Schoenmaker Merselosche weg 10 Venray Schoolstraat 5-7 MAGAZIJN SINT ODA. Vraagt ook het overbekende een weldaad voor gezonde en zieke vrouwen. Het maagcorset bij uitnemendheid. Sportcorsets, Corsetbanden, Corselets, Charretellehouders, Verbandhouders, Charretelles enz. PRIJSVERLAGING van alle soorten Sajetten en Breiwol. Agentschap PALTHE Almelo Stoomen, Verven enz, Hiermede maa kende het gocl Venray en oajl dat zij heden 2 een zaak in Dames-, Ki Jongeisl Heerens Sportkousen en de Dames- Ondef f Wol, Sajet, fi#i enz. Beleed GrooteMt Venray- Aanst. Zonfeg van 9—10 er betaling der per Veeverzése en verplith len-en Ziekiei ■ijj Stationsweg 31 beveelt zich tel' het aanleggenen Middenk Landhouwbc aan billijk tarfcf. Verder betont lastingzaken, 1 enz. Verzdte op elk gebieduil liede Maatschjpp Uw adres voir a van prima hva prjer Gen circa f als le hypothek bouwen wooihu overwaarde. Adres Burau Wegens ojvo GEVRAAGD op mooi gelejen en vruchtboune ten dienste. Biet M. Bureau deter Getr. voor een p.1 Adres Bin Biedei z resp. 19 en 17 winkel en verére bekend met kikei op goede behaide loon. Liefst inVe ken. Tegen Mo o Adres Burea d Gert middelb. leeffd, op een klein bot 1 H. bouwlari e alle werkzaartiet te verrichten. Vo Goede behanlelii verkeer. Adres Burau Biedei Willem Swaklovt Broekweg 17. TBK 13 weken draht Rens, Leunen

Peel en Maas | 1933 | | pagina 2