f f Gymnasium ALLU H. JACOBS Paarden verzekeri d g Gras- en Klaverzaden M. Hendriks, Oostrom 0 Hermin mooie w Gemengde Berichten Advertentiën Pierre Fam. Janssen- Janssen V.V.V. - Excelsior Wielerbaan, N. V. li Zaaivi Luli Spuiri Serradeli bij eik Ti Industri een bdt kameidi dubbde te'n< partij Indis mans. Verder was aanwezig de Rijkslandbouwconsulent Dr. Droes- sen, de Heer Burgemeester, gde W. E.AHeer';TheunlsseD, Ypldatsc-ijk Schoolbestuur,- voorzitters van om liggende afd. B. B en 'n groot aantal vaders van jongen# die het eindexamen passeerden. Doordat de Voorzitter van de Commissie .van Toezicht, de Heer J. Poels, tot zijn spijt verhinderd was, werden belangstellenden begroet door 't Hoofd der School, de Heer J. Wijnhoven. Hierna volgde 't mondeling exameD, afgewisseld met 'n gezellig intermezzo onder 't genot van 'n kopje thee en geurige sigaar. De ondervraging ver liep naar volle bevrediging, zoodat aan 22 jongens het rijksdiploma kon worden verstrekt, waarvan 4 met zeer veel vrucht, 10 met veel vrucht en de rest met vrucht. Als Voorzitter van de Vereeniging Landbouwonderwijs kreeg nu den Z. E. Heet Bemelmans bet woord. Naast het directe nut dat van het landbouwonderwijs uit gaat, wees Spreker op het groote nut van alle onderwijs tot vorming en ontwikke ling van den mensch. Bijzonder als hierbij het godsdienstig gedeelte niet vergeten wordt. Daarom feliciteerde Spreker de jongens met het behaalde succes en spoorde hen aan hun kennis voortdurend te blijven onderhouden en aan te vullen. Zij die daartoe in staat waren wekte bij op tot het volgen van de Landbouw-winter- school. Dr. Droessen hierna het woord voerende, memoreerde den oud- Voorzitter van de Vereeniging Land bouwonderwijs, de Heer Ament, wien het landbouw-onderwijs zoo bijzonder interesseerde. 't Deed Spreker goed dat zoowel uit het schriftelijk werk alsook bij het mondeling gedeelte bleek, getracht werd zooveel mogelijk de practijk recht te doen wedervaren. Hij drukte oe jongens nog eens bijzonder op het hart 't geleerde zooveel mogelijk in practijk te brengen, om zoo het bedrijf zooveel mogelijk te rationali seeren en zoo verstandig mogelijk te beheeren. Ook dankte Spreker het hoofd der school voor al het werk wat deze nog buiten zijn schooltaak deed. De Heer Burgemeester, Eere voorzitter van het Schoolbestuur, feliciteerde jongens en ouders met het bereikte resultaat en wekte eerste op zich aan te sluiten bij de Ver eeniging van Jonge Boeren, om zoo hun kennis nog voortdurend te kunnen aanvullen. Hij wees ben op de plicht van dankbaarheid ten op zichte van bun ouders, die hen io de gelegenheid gesteld hadden dit onder wijs te volgen en ten opzichte van de lesgevers, de Ileeren godsdienst leeraars en het hoofd der school. Dr. Droessen feliciteerde hij'met het schitterende succes bij de verkiezing, zoodat zijn mandaat als Kamerlid zoo goed als zeker is. Spreker noemde hem de rechte man op de rechte plaats en hij hoopte dan ook dat Dr. Droessen als Kamerlid nog een lange reeks van jaren beschoren mocht zijn om bet landsbelang te dienen en die van den landbcu?. in het bijzonder. Dit lokte Dr. Droessen nog eens uit den hoek, die Spreker dankte voor z'n felicitatie en allen die hem het vertrouwen schonken voor deze gewichtige taak. waaraan hij zijn volle persoon zou geven. Na 'n kort dankwoord ven het hoofd der school werd deze gezel lige bijeenkomst gesloten. GEVONDEN een auto-zwengel Inlichtingen Gemeente-poiitie. Bij de afd. Venray van het Lourdes-Zieken-Comité zijn deze week de volgende giften binnenge komen Vorig bedrag f 10. Van een gezonde voor een zieke f 2.50 Voor de genezing van een zieke f 1 Enkele kilometers voor de reis naar Lourdes f 0 50 Bij het bekomen van werk f 1- Totaal f 15.- Door dames zelatricen zullen de komende weken foto's van het zieken transport der Limburgsche Bedevaart naar Lourdes bij de inwoners te koop worden aangeboden. Deze foto's dragen de naam van kilometertje en de prijs hiervan is 25 cent. Wie dus een dergelijke foto koopt, betaalt een kilometertje voor de reis van een zieke naar Lourdes. Aanbesteding. Voor rekening van den heer P, J Burgers te Oostrum werd aanbesteed het bouwen van een buis aan het Veulen. Ingeschreven werd als volgt: M. Thyssen, Oirlo f 3255 A. Tacken. Oostrum f 3176 P. Janssen, Venray f 3164 Linskens-Mulders, Blitlersw. f 3155 K. Jacobs. Venray f 3130 A. Verbeek. Venray f 3097 L. Maassen, Venray f 3065 P. Spee, Venray f 3063 H. Maas, Blitterswijck f 3000 Gegund aan de laagste inschrijvers. Architect Poujé en Hermkens, Handel. Een chauffeur uit Erp, (N.Br.) werd alhier aangehouden en bij visitatie bleek dat genoemde persoon een geladen revolver bij zich droeg Het vuurwapen werd in beslag ge- Vraagt voor een beteren HOED inerk Moores. Alleenverkoop voor Venray. JEAN LEMMENS. het oogenblik candidaten zijn. reeds meer dan 50 In de Maandagavond gehouden jaarvergadering van Venray's Fanfare corps werd het aftredende bestuurs lid Dr. Vercauteren met algemeene stemmen herkozen. Verder werd besloten om dezen zomer deel te nemen aan de Festivals te LeuneD, Sevenum en Overloon. Dinsdag werd te Deurne publiek verkocht de vroeger alom bekende herberg en uitspanning „de Leeuw" met annex gebouwen en bouwterreinen aan de markt aldaar, tegenover de kerk. Eigenaar werd de Heer Jac. Fonck te Venray voor de som van f 14.450. Naar we vernemen, zal op dit prachtig gelegen pand een manufac turenzaak verrijzen. Op de groote Paaschveeten- toonstelling te Beek bij Maastricht, behaal Je een koe van den Heer H. Poels, slager alhier, in de afdee- ling vet vee, de eerste prijs, met prachtige medaille en diploma. Dit prachtbeest zal hier voor de a.s. Paaschdagen worden geslacht, en naar we vernemen aan niet ver hoogde prijzen worden uitverkocht. Zie achterstaande advertentie. Vergadering Stierhoudery „Eensgezindheid" In het Bondsgebouw te Leunen hield de Stierhouderij „Eensgezind heid" hare jaarvergadering. Wegens ongesteldheid van den Voorzitter, de heer Mart. Wismans werd de druk bezochte vergadering geopend door de heer Joh. v. Meijel. Na opening met gebed en woorden van welkom tot de veel opgekomen leden, werd na een korte inleiding ter zake, na vaststelling der notulen, het jaarverslag over 1932 uitgebracht. Het ledental bedroeg op 31 Dec. 1932 119, het aantal koeien 454. In eigendom had de vereeniging drie stieren, terwijl gestationeerd bleef de welbekende fondsstier Jan Hendrik 3055 S. Peter Sjoerd 1618 S. bleef een steun voor de vereeniging. Zijn fokwaarde wordt immer hooger geschat. De productie van zijn be kende afstammelingen is algemeen goed. Mede door den vasten bouw, het gewenschte type, de niet over dreven hooge melkgift in het begin der „lactatieperiode", het goede dag gemiddelde gepaard aan een goed procent vet, is Sjoerd 1618 S van uitnemende gebruikswaarde. De nalatenschap in mannelijke lijn is welbekend. Wat betreft het financieele gedeelte, bleek de toestand voorde vereeniging uitgesproken gunstig. In de vacature J. Loenen, die wegens eindigen van lidmaatschap uittreden moest, werd gekozen de heer J. v. Meijel. Het inleggeld voor uitgetreden leden werd vastgesteld tot f 2.50 per koe. De vaststelling van den omslag gaf aan leiding tot ruime besprekingen en werd verlaagd met f 1. Na enkele mededeelingen en verstrekte inlich tingen werd dc. druk bezochte ver gadering gesloten op de gebruikelijke wijze. OVERLOON. De voorbereiding voor het openluchtspel, is in vollen gang. Gisteren hield het feest-Comité wederom een vergadering Op deze vergadering, werd de Commissie in verschillende sub Commissies gesplitst o.a. versiering commissie, buffet-com missie. regelings-commissie, e.a. Als algemeen Voorzitter, werd benoemd de heer W. Crooymans, Wethouder en als algemeen Secre taris de heer A. Janssen, Hoofd der School. HOLTHEES. Op de Zondag ge houden vergadering te Oeffeit, van Federatie van Muziekgezelschappen, werd bij loting het dezer zomer te houden festival toegewezen aan onze fanfare „Onze Lieve Vrouwegilde". HORST. Dezer dagen werd bij inschrijving aanbesteed, het leveren van de banken in de nieuwe kerk te Hegelsom. Ingeschreven werd door Peeters f 2987, L. Everaerts f2888, (iebrs. Haegens f 2900, Jos. Keyzers f 2794, Haegens en Martens f 2728 en Cuppens en Poels f 2635 aan welke laatste inschrijvers de levering werd opgedragen. MEERLO. De watermolen „Els- hout", eigenaar de heer G. Hendriks, molenaar, is in eigendom overgegaan aan het waterschap, zulks in verband met de normalisatie der Gr. Molen beek. TIENRAY. Paasch-Zondag zal de Eerw. Pater A. Cruijsberg, Congr. Missiehuis Steyl in de parochiekerk te Tienray zijn'plechtige Eerste H. Mis opdragen. Groote pluimvee- en kon^nen- tentoonstellmg. Door de Ver. Nut en Sport te Venlo werd besloten op 9 en 10 December a s een groote Pluimvee- en Konijnententoonstelling te organi- seeren. Bij deze gelegenheid zal tevens de mogelijkheid onder het oog wor den gezien om te komen tot een definitieve organisatie der Pluimvee- en Konijnenvereenigingen in Noord Limburg, evenals deze in Midden- Limburg reeds bestaat. Veel animo. In de vacature van burgemeester der gemeente Horn (L.) zouden op Do nieuwe kerk te Velden. Dinsdag i.I. had de aanbesteding plaats voor den bouw der nieuwe St. Andreaskerk. Architect Ir. Jules Kayser te Venlo. De inschrijvingen hiervoor binnen gekomen, waren als volgt Afbraak oude kerk en bouw der nieuwe kerk, zonder betonwerk Fa. Litjens Verrijt, Helden f 88.950 P. v.d. Berken, Grubbenv. f 96.798 Haegens en Martens, Horst f 96.990 J. Coenders, Aicen f 97.900 Th Spreeuwenberg, Venlo f 98.390 A. Bexkens, Venlo f 99.650 J. v. Boekholdt-v. Os, Venlo f 100.780 H. Engelen, Tegelen f 102,235 J. Deltrap, Venlo f 104.000 Fr. Mans, Venlo f 104 000 L. Everaerts, Horst f 104.155 P. Delsing-Seelen, Venlo f 104.600 Tegelsche Bouw-Mij. f 105.800 J. Lensen, Venlo f 108.000 Gebr. Oudenhoven, Venray f 108.980 Nooten-Croonen, Tegelen f 109.540 Jean Delsing, Venlo f 109.800 A. Martens, Venray f 109.970 J. W, Gooden, Meijel f 110 200 H. Oudenhoven, Venray f 110 200 J. Litjens, Velden f 115.433 Hendriks-Ross, Grubbenv. f 116 400 Gebr. Tummers, Maastricht f 121.740 Gebr. Jongen, Schaesberg f 125 000 De inschrijvingen voor het gewapend betonwerk waren als volgt: Th. Spreeuwenberg, Venlo f 5154 Gebr. Oudenhoven. Venray f 5300 Breuasche Beton Mij. f 5399 Beton Mij. De Peel f 5600 Haegens en Martens, Horst f 9038 Coenders, Arcee f 9900 Litjens, Velden f 10800 Hendriks-Ross, Grubbenv. f 11250 Voor de afbraak der oude kerk en gewapend betonwerk der nieuwe kerk te zamen waren nog 2 inschrij vingen als volgt Haegens en Martens, Horst f 105 640 H. Engelen, Tegelen f 108.265 Gunning volgt nog. Nieuw Openluchtspel te Tegelen Naar wij vernemen zullen in het a.s. seizoen in het Openluchttheater De Doolhof te Tegelen wederom gedurende een 12-tal Zondagen open luchtspelen gehouden worden. Opgevoerd zal worden het Mid deleeuwsche stuk „Due Sevenste Bliscap van Maria" naar de bewer king van den bekenden schrijver Willem Smulders. De opvoeringen worden gegeven door „De Vereenig de Haagsche Spelers" onder regie van Pierre Balledux. In tegenstelling met de vijf voorafgaande jaren is dit de eerste maal dat het Tegelsche Openluchttheater door vreemde krach ten wordt bespeeld. Werkloozcnzorg in Limburg. Naar de L. K. verneemt, zal op initiatief van de afdeeling Limburg van de Vereeniging van Nederland sche Gemeenten op Zaterdag 8 April a.s. te half drie in den namiddag in het St. Christoffelhuis te Roermond een buitengewone vergadering worden gehouden ter bespreking van het vraagstuk der werkloozenzorg in Limburg. Eerstdaags zullen de uitnoodigingen tot het bijwonen van deze vergade ring worden verzonden aan provin ciale en gemeentelijke autoriteiten, besturen van sociale organisaties en anderen. Pater Dr. Cassianus Hentzen. Woensdag vierde de Z.Eerw. pa ter dr. Cassianus OFM te Maatricht zijn zilveren priesterfeest. Jacobus Petrus Wilhelmus Joachim Cassianus Hentzen werd geboren op 8 Juni 1882 te Rotterdam en trad in 1901 in de orde der Francis canen. Na zijne Priesterwijding werd hij ass. Pate: in Woerden. Van hier ging de jubilaris naar Leuven en promoveerde als Doctor in de Sociologie. Van Leuven ging de jubilaris naar Venray, en wel als lector in de Sociologie en'eloquentia. Toen deze klassen werden overge plaatst naar Maastricht, vertrok ook Pater Dr. Cassianus Hentzen naar het Zuiden. Van de vele functies waarmede de jubilaris belast is noemen we zijn taak als Definitor van de Provincie. Profectus Studie, Lector Jubilatus, Lid van den Onderwijsraad, Lid van den Partijraad van het Zuiden (en wel als eenigst stemgerechtigd Pries terlid) hoofdredacteur van de Col- lectania Franciscaoa, eene weten schappelijke uitgave der orde. Advi seur van de R.K. Werkgeversver- eeniging afd Limburg, Adviseur van meerdere andere werkgeversvereni gingen der Klein-Industrie, Adviseur van den R.K. Vrouwenbond, onder voorzitter der Algemeene Kath. Kunstenaars vereeniging. Waarschuwing yoor colporteurs In het Algemeen Politieblad vestigt de burgemeester van Eygelshoven er de aandacht op, dat door colpor teurs van de secte Zevende Dags Adventisten Reformatie, waarvan de hoofdzetel is gevestigd in het uit gevershuis van Geloof en Gewetens vrijheid te Bucholz bij Hannover (D.), aan de huizen boekjes worden ver kocht ter bestrijding van de tuber culose. Al wordt het bij den verkoop niet met zoovele woorden gezegd, alles heeft den schijn, alsof de op brengst geheel bestemd is ter bestrij ding van de tuberculose. Bij onderzoek is gebleken, dat de geheele opbrengst van de boekjes voor de verkoopers is. Elke colpor teur is in het bezit van een machti ging met protret, afgegeven en onder teekend door den leider A. Rieck, wonende te Eygelshoven. BRUNSSUM. Dinsdagavond is de mijnwerker R. V. op den los- toren der Staatsmijn Hendrik tusschen een wipper en een steenwagen be kneld geraakt met het gevolg, dat hij kort daarna overleed. V. was woon achtig te Rumpen, gehuwd en vader van 5 kinderen. Zilveren Priesterjubilea. Op 4 April zullen de volgende Zeer Eerw. heeren in ons bisdom hun zilveren priesterfeest vieren: P. O. J. Brouns, pastoor te Schin- veld, J. H. Gerards, pastoor te Heugen, Th F. M. J. Mulder, pas toor te Broek Sittard, M. J. H. Riga oastoor te Wahl en Nijswiller, D. 3. F. Schoenmaekers, pastoor deken te Wijk-Maastricht, C. J. H. Spierts pastoor te Terwinseleo, A. B. Stein- aart, pastoor te Bleyerheide, P. M H. van der Goor, pastoor te Roosteren A, H. Versondert, leeraar aan het Bisschoppelijk College te Roermond en H. J. Vullings, rector van het Ward-Instituut, te Roermond. Brand. Te Deurne zijn Woensdagavond een tweetal woningen gelegen op de Griebus afgebrand. Ook de inboedel ging verloren. Het tecken des Kruis°s. Naar wij vernemen heeft de bur gemeester van Helmond de vertoo ning van de film „Het teeken des Kruises", welke vanaf Vrijdag in theater „Centraal" zou draaien, verboden. Ned. elftal samengesteld. Het Nederlandsch elftal, dat op Zondag 9 April a.s. te Antwerpen tegen België uitkomt, is als volgt samengesteld Doei van der Meulen (H.F.C.) aanvoerder. Achter: Weber (A.D.O.) en van Run (P.S.V.) Midden: Pellikaan (Longa), An- driessen (Ajax) en van Heel (Feijen- oord). Voor: Wels, (Uuitas). Bonsema (Velocitas), van Reenen (Ajax), van der Broek (P.S.V.) en van Nellen (D.H.C.). Als reserves zijn aangewezen van Male (Feijenoord). Diepenbeek (Ajax), Jaap Paauwe (Feijenoord), Nagels (Enschedé) en Vente (Neptunus). Tragische thuiskomst. Zekere T. in de Liesbosch te Princenhage trof bij zijn thuiskomst zijn 52 jarige vrouw dood in haar stoel aao. Bij zijn vertrek verkeerde ze nog in goede gezondheid. Een pak op het hoofd. Dinsdagavond is op de Waalkade te Nijmegen de 7-jarige J. v. d. Lin den, die daar speelde tusschen eenige pakken houtcellulose, onder een pak terecht gekomen. De jongen kreeg een zware schedelbreuk en overleed eenige oogenblikken later. Arbeidsovereenkomst W?.2lc'eA" industrie De loonen met 15 pet. verminderd Door een aantal steenfabrikanteu aan den boven-Waal werd met de arbeidersorganisaties overeengekomen de met 31 Maart afloopende eollee tieve arbeids overeenkomst tot 1 April 1934 te verlengen, onder voor waarde dat de loonen, tarieven en sociale vergoedingen door arbitrage zouden worden vastgesteld. Het scheidsgerecht heeft thans be slist, dat in afwachting van zijn eind-uitspraak vanaf 1 April loonen, tarieven en sociale vergoedingen uit de oude collectieve arbeidsovereen komst met 15 pCt. zullen worden verminderd. Intusschen wordt bij enkele fabrie ken een boekenonderzoek ingesteld. In het Retraitehuis voor vrou wen en meisjes te Roermond zal van 20—23 Mei door een Pater Franciscaan een retraite gegeven worden voor Tertiarissen, vrouwen (gehuwd of ongehuwd) en van 10—13 Juni voor Tertiarissen, meisjes van 16 -22 jaar. Wijl deze retraites 't vorig jaar zoo buiten gewoon zijn bevallen, mogen wij verwachten, dat zich spoedig een flink aantal hiervoor zal aanmel den bij Bestuur of Directeur. Kerkelijke Diensten Parochiekerk Morgen om 6 uur le H. Mis 7 uur H. Mis en generale H Communie van de leden der H. Familie. 10 uur Hoogmis, gezongen door alle aanwezigen. Morgen Zondag begint de Paaschtij.l voor alle geloongen, half 3 herhalings - catechismus voor de jongens, 5 uur Lof en 5 le Lijdensmeditatie. Maandag half 8 leesmis, 8 uur sol. Jaarg. voor Martinus Janssen, kwart na vier Lof Dinsdag half besteld Jaarg. voor overl. familie Bouten en van Megen, 8 uur jaarg voor Joh A. van Vosselen en A. Janssen Woensdag half 8 Jaarg. voor Peter C >mps en echigenoote, 8 uur Jaarg. voor Johannes Michels en Anna O. Wismans. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 Jaarg. voor Martin C-imps en M Hermkens- Vrijdag 1ste der maand en vereering van het H. Hart van Jezus, half 7 bestelde Hoogmis, hall 8 leesmis, 8 uur gezongeu H Mis ter eeré van de Zeven Smarten van Maria, waarna de Zeven Weeën op 't kerkhof gebeden worden, kwart na 4 Lof en eerherstel aan het H. Hart Zaterdag kwart na 4 Lof. Dinsdag onder de H Mis van half 8 zullan de kinderen der drie laagste klassen hunne Paschen houden en Woensdag onder de Mis van hall 8 de hoogste klassen. Zij die wenschen de graven hunner overleden familie opgemaakt te hebben, gelieve dit bij den kerkmeester Vermaten onder den boog op te geven. Van 21—25 April zal te Roermond eene retraite gegeven worden door den Zeereerw Heer Jenneskens Wie daaraan wenscht deel te nemen gelieve zich deze week op te geven bij Kapelaan Teunissen Paterskerk. Morgen, Passiezondag, om 5, 6 en 7 uur H. Missen met oorlerrichting. 8 uur Hoog mis met preek, kwart voor 5gez. Vespers, half 6 Lof en H. Kruisweg Dinsdag 3ste Dinsdag der Novene '.er eere van St Antonius, om 7 uur Hoogmis met toespraak en gebeden der Novene. De Hoogmis zal worden opgedragen voor de levende en overledene leden var. den Fran- ciscaanschen Missiebond, balf 6 Lof, feest dag van den H. Benediclus v Philadelphia, volle aflaat o g v. Vrijdag feestdag van O L Vr. van Zeven Smarten, Patrones onzer kerk Tevens lste Vrijdag der maand, om 8 uur pl, Hoogmis met Litanie v.h H. Hart, "s avonds om uur Lof en 5de lijdensmeditatie A,s. Zondag collecte voor het H Land Patronaat Zondag boeken van de Patronaatc- bibliotheek terugbrengen. Geachte Ouders, Er staat in dit nummer een stukje over de patronaatskostuums der Jonge Wachten. Dat stukje kan (als gevolg van later alsnog ontvangen schrijven) worden aangevuld. Hopelijk zal er binnen enkele maanden een einde komen aan een ongewenschten toe stand, door de directies der Patro naten te recht bestreden. Het ziet er werkelijk naar uit dat de leveringen der kostuums tn onderdeelen ervan niet meer onmiddellijk van de Centrale zullen geschiedeu, maar zullen gaan over de Middenstanders, die daartoe door den plaatselijken patronaats directeur worden aangezocht. WAARSCHUWING. Hondenbelasting. Tegen degenen, die in het bezit zijn van een hond en daarvan nog geen aangifte hebben gedaan ten kantore van den Gemeente-Onnvan ger en de verschuldigde belasting betaald, zal proces-verbaal worden opgemaakt. Burgerlijke Stand Venray van 24 tot 31 Maart 1933. GEBOREN Peter J. J. van Dijck, Oostrum Anna L. J. Janssen, Veulen Maria E. H. Tonen, Vlakwater Joseph M. Arts, Merselo Maria L. J. Winkelmolen, Marktstraat OVERLEDEN Mathilda M. van Helvoirt, echt genoote van C. J. Kooien, 65 j., Palerslaan. Pieter J. Thijssen, echtgenoot van M. G. Leysten, 66 jaar, Scheide 2 patiënten Sl.Servatiusgestichl 1 patient St. Annageslicht Districts-Arbeidsbeurs KantoorSchoolstraat 18. Worden gevraagd: 1 huishoudster v. St. AntODis 4 boerendienstmeiden v. Paschen 1 boerendienstmeid voor Horst 1 boerenknecht 40—50 j.v. Venray JongeD v. boerenwerk voor Bergen, Heide en Ysselsteyn 1 keukenmeid v. Helmond, Sittard en Venray Bieden zich aan 9 burgerdienstmeiden Metselaars, timmerlieden, opper lieden, losse arbeiders, werkvrouwen, steenfabrieksarbeiders, verstelnaaister dagmeisjes, boerenknechten, schilders smid-bankwerker. Heden overleed tot onze diepe droefheid na een lang durige, geduldig verdragen ziekte, meermalen gesterkt door de genademiddelen der H. Kerk, zacht en kalm, onze innig geliefde dierbare Echt- genoote, Moeder, Behuwd- en Grootmoeder Mevrouw Mathilda Maria van Helvoirt Echtgenoote van den Heer Cornells Josephus Kooien in den ouderdom van 65 jaar. Wij bevelen hare ziel in Uwe godvruchtige gebeden len zeerste aan. C. J. KOOLEN JOH. A. P.PAANAKKER- KOOLEN C G. PAANAKKER ADRI P. J. JORNA- KOOLEN CHR. JORNA MIES J. A. KOOLEN Venray. 26 Maart 1933. 42 Tot onze diepe droefheid overleed heden ons innig ge liefd Zoontje en Broerlje in den leeftijd van 4t/l jaar. H. VOLLEBERGH- NELISSEN en Kinderen Castenray, 29 Maart. 2i Voor de hartelijke bewijzen van deelneming, ondervonden bij het overlijden en de begra fenis van onzen innig geliefden Echtgenoot, Vader, Behuwd- en Grootvader, betuigen wij onzen oprechten dank. Venray, Maart 1933. 18 (Eenige en algemeene kennisge ving voor Venray). Zondag 2 April Competitiewedstrijd Aanvang half 2. Terrein den Dril. Op 17 April hopen onze ge liefde Ouders Willem Daniels en Hendrina van Arsen hunne 40-jarige echtveree- niging te herdenken. Dat God hen nog lang moge sparen, is de wensch van hunne kinderen en klein'-inderen. Venray-Veltum. Bij vonnis der Arrondisse- ments-Rechtbank te Roermond, d.d. 30 Maart 1933, is B. J. Ch. TEEUWEN, boomkweeker te Blitierswijk, op eigen verzoek verklaard in staat van faillissement, met benoe ming van Mr. M. J. A. M. v. d. Grinten, lid dier Rechtbank tot Rechter-Commissaris en onder- geteekende tot curator. De Curator Mr. ARMAND GEURTS; advocaat-procureur. Roerm. str. 48. Telef. 1286. VENLO, 30 Maart 1933. Stationsweg 39 Venray beveelt zich beleefd aan voor het aanleggen en bijhouden van Middenstands- en Landbouw boekhouding aan billijk tarief. Verder behandeling van Be lastingzaken, Huurcontracten, enz. Verzekeringen op ek gebied uitsluitend bij so- liede Maatschappijen. 20 De rekeningen voor de leer lingen van het Gymnasium moe ten vóór Vrijdag 7 April inge leverd worden. 10 P. RECTOR. Zij, die genegen zijn toe te treden als lid eener op te rich ten Rijwielclub en worden beleefd uitgenoodigd zich a.s. Zondag op te geven in café W. SWAGHOVEN, Maas- heezer weg. 16 v. d. Landbouwfond. Premiebetaling: Zondag 2 April bij L. v. Rhee te CASTENRAY, na de hoog mis tot 12 uur. De premie bedraagt 2 pCt. HET BESTUUR. Voorradig 14 prima kwaliteit Hofstrait Leien va Losse Grifels DoosjpsfJr Griffe|ö( Schooletui3 Sponsdoozjn Losse Sponsenei Boeken tassihe Penhouders,Gu Poliooien Schijf] Boterham lÉn verkrifcb; Verschillend Gras- en KI aan ongekad die iets te vodert verschuldigd zij ai van wijlen Aob I weduwe van brn echtgenoote v» van Kessel, \t»rd van opgave te doen vooral" tore van Notai h TE K Eersteliigt 2000 kg. Ie jab rooid, en eenh: voldragen J. Maas, ttid TB K goed bevolkt G. Vermeufcn, Eigenheini vroege, le mbo M. Lenssei, E TE K Groote Sj^ Te B broedn prima werkeli, spotprijs. Te bevraga I Tij I 8000 Kg.in Joh. Rambags', TKK Unica lo W. Lemmet, i TE it aan spotprijzl, Adres B gekeurd kiast kleine maat e e mangtu Jos. CroijHin: TEE 3 beste jn h«u H. Peters, i^el 1

Peel en Maas | 1933 | | pagina 2