bij A. Thielen H. Vastentijd Huis c.a. Reclame. Peter Hendrix, Patersstraat 9 Voor de vastendagen Beddetijken, Dekens, Veeren en Kapok, alle soorten KOUSEN, JONGENSPAKKEN in alle maten en prijzen Rijwielen ijzersterke BONZO-Schoenen JANSSEN ft lonen Boekhandel Firma van den Manckhof. Districis-Arbeidsbeurs Advertentiën Bouw-, weiland en boomen te Castenray. Notaris Pluymaekers Stillen Omgang Voor Vitrage, Overgordijnen, Vetschoenen uit één stuk. Hebt U pij olijke voeteh KOMA yteun6choenen te Brussel, die weten wil wie de zwaarste vrouw van België is, heeft te Lovendegem bi) Gent een dame ontdekt, die 183 kilo weegt, 1 M. 74 groot is en een „taille" heeft van 1 M. 76. Haar oudste dochter is 19 jaar oud en weegt 87 kilo, haar jong ste is er 13 en bereikt nu reeds een gewicht van 81 kilo Klap van een molenwiek. Te Horn werd de echtgenoote van den molenaar Linssen door een der wieken zijner windgraanmolen ge troffen. Zij werd eenigen tijd na het ongeval door haar man in bewuste loozen toestand op den molenberg met een levensgevaarlijke hoofdwonde gevonden. VENLO. De kiezerslijst der gemeente Venlo, vastgesteld op 22 Febr. 1933 bevat 11372 kiezers voor de Staten-Gene- raai10964 voor de Provinciale Sta ten en 10473 voor den gemeenteraad. Aantal van het kiesrecht geschorsten 31. Verleden jaar bedroegen deze ge tallen respectievelijk 11059; 10645; 10159 en 30. KantoorSchoolstraat 18. Worden gevraagd: Boerenknechten voor Venray, Vier lingsbeek, Wanssum, Veulen Boerendienstmeisjes voor Merselo, Oirlo, Heide, Smakt, Horst, Wans sum Burgerdienstmeisjes voor Venray, Boxmeer Jongens voor boerenwerk voor Heide, Vierlingsbeek, Blitterswijk, Wanssum Bakkersleerling voor Venray Kleermakersknecht voor Venray Keukenmeid en kinderjuffrouw voor Tilburg Kappersbediende voor 's Bosch. Bieden zich aan Metselaars, timmerlieden, opper lieden, stucadoors, losse arbeiders steenfabrieksarbeiders, meubelmakers, werkvrouwen, dagmeisies, boerenknechten, schilders verstelnaaster, keukenmeid, smid-bankwerker, aank. auto-monteur enz. 12 burgerdienstmeiden 1 keukenmeid voor paschen 2 boerendienstmeisjes Notaris Holtus te HORST zal op Woensdag 1 Maart 1933, nam. 4 uur in het café en ten ver zoeke van den Heer Antoon Dinghs te Castenray, publiek verkoopen of verpachten voor den tijd van 3 of 6 jaren Een perceel bouw- en weiland, gelegen te Horst aan de Castenray- sche Brug, groot 94 A. 50 c.A. dadelijk te aanvaarden. Onmiddellijk daarna ten verzoeke van den Heer H. v. d. Pasch te Castenray. publiek verkoopen 3 eikenboomen, gekapt liggende en 6 canadaboomen, te wassen staan de te Horst aan de Castenraysche Brug. te Venray. le VENRAY zal op Dinsdag 7 Maart 1933, des nam. 6 uur, in het café van G. Verstralen le Venray, Eindslraat, voor den Heer Jan Janssen al daar, publiek verkoopen Gemeente Venray Een solied gebouwd, geriefelijk ingericht en goed onderhouden huis met bijgebouw aan de Eind- straat no. 12, groot 2 a. 10 c., gunstig gelegen en zeer geschikt voor elk ruimte behoevend be drijf. Het huis bevat beneden 3 ka mers en keuken, boven 4 kamers en zolder. Te veilen in 2 perceelen en in massa. Aanvaarding in eigen gebruik en in lasten op 15 Maart a.s. Be taling der koopsom op 15 Juni 1933. 1 pond fijne Koffie en 1 sterke pijp met binnen- mesje en sterk mondstuk samen voor 68 ct. Onze reclame in knikkers gaat deze week nog door. Fijne blanke gebeukte Stokvisch per pond 28 Gedr. Schijfappelen 15 Appelsiroop 1 Kg. bus 33 emmertjes 10 pond 1.45 De beste Sacharine 10 doos 38 Suiker per pond 20 Fijne Erwten 8 Fijne Boonen 8 Azijnextract groote flesch voor 5 liter azijn 24 Koek van ruim 1 Kg. 25 Fijne Kaas vanaf per pond 22 Ingelegde haring flesch 35 flesch niet inbegrepen. Speculaas per pond 25 Verder Inmaakkruiden, Keukensiroop, Slaolie, Boterolie, Jam, Raapolie, Uien enz. Hofstraat 8. 50 Zij, die voornemens zijn deel te nemen aan den Stillen Om gang, welke in den nacht van 11 op 12 Maart zal worden ge houden, worden in verband met het aanvragen der spoorkaartjes beleefd verzocht zich liefst zoo spoedig mogelijk op te geven bij den heer H. Jacobs, Stations weg of bij Firma v.d. Munckhof Groote Straat. De kosten, met inbegrip van programma enz. zullen circa f 5, bedragen. Het Bestuur Marktstraat 5. GAZELLE EN. BURGERS E.KT.Rb. Banden en alle Onderdeelen. Eleetrische Rijwiellantaarns. Zaklantaarns, Pertrix Batterijen. Handwarmers, Stuurtassehen, Jasbesehermers, Spatlappen, enz. Alleenverkoop van de en ontvangen de welbekende met Wood-Milne onderwerk. 3imaal sterker dan het allerbeste leder. Vraagt voor fijn werk het merk „Voor Deugdelijk Bekend". Oeen stikwerk-reparatiekosten meer. vraagt dan de wereldberoemde door H.H. Doctoren aanbevolen Wenscht U degelijk Winterwerk, U slaagt bij ons! Zie Etalage Zie Etalage Reparaties spoedig, netjes, alles uiterst concurreerend Beleefd aanbevelend, Het Lijden van Christus Qedachten en gevoelens over Jezus' Lijden voor iederen dag van het jaar. 652 blz. Ingenaaid f 4.50. Ingebonden f 5.25 Overwegingen over het lijden van O.H. J.C. 344 blz. Ingenaaid f 2.50. Ingebonden f 3.25

Peel en Maas | 1933 | | pagina 6