Vee-verzekering Wed Jac Schaeffers prima Broedeierec „KRISTALL" Algem adt roodbtfiaa een roodbojna; Algem. weekoverzicht Stillen Omgang Tandarts Kruyfzer AFWEZIG. Gezellige CARN CASTENRAY. Harddraven en Volks- vermakelijk lieden Groote Volks- vermakelijklieden HENSKENS-ARTS Jean en Jozef Schaeffers, Joh. van Lankveld Advertentiën Si. Jozefskapel Smakt. Hlompta Th. Pouwels Te pachten BOERDERIJ, EEN SENSATIE 4 Schlager-Platen f 1.25 f Gulden-Platen N.V. Vulkaan Tuinbri Li ere TIÜK burgion partijiihi Bloem-, Tuin- en Landhouwzaden Anl. v.d. Linden een v een dragei V VAK W El ren. vooral wijl bij nog wel enkele b< langstellenden verwachtte. Na verloop dezer pauze werd de vergadering om 8 uur geopend door den Voorzitter op dezelfde wijze als hierboven vermeld en verzocht de Voorzitter den Secretaris over te gaan tot de voorlezing der notulen der vorige vergadering, welke on veranderd werden goedgekeurd. (Vervolg zie Bijvoegsel). Kiezerslijst. De vastgestelde Kiezerslijst bevat voor de Gemeente Venray 4751 personen kiesgerechtigd voor de Tweede Kamer, 4675 voorde Prov. Staten en 4592 voor den Gemeente raad. Stillen Omgang. Naar wij vernemen is door Z. D. H. de Bisschop van Roermond tot geestelijke leider van de Afdeeling Venray aangewezen de Weleerw. Heer Kapelaan Geurts. Openstelling Secretarie, kantoor Gemeente-Ontvanger en Arbeids beurs met Vastenavond. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter openbare kennis, dat bovengenoemde bureaux op Maandag 27 en Dinsdag 28 Februari uitsluitend van 10 tot '2 uur voor middag voor het publiek geopend zijn. Openstelling Bureau V leeschkeuringsdienst. Het Bureau van den Vleesch- keuringsdienst is op Maandag 27 en Dinsdag 28 Februari voor het doen van aangiften ingevolge de Vleesch- keuringswet enkel opengesteld van half 9 tot half 10 voormiddag. Uitbetaling volgens de Vorst- regeling ten kantore van den Gemeente- Ontvanger op Zaterdag 25 Febr. De Burgemeester van Venray brengt ter kennis van de tewerk gestelde werkloozen uit deze ge meente bij de Havenwerken te Wanssum, de Bekennormalisatie en het spitten van grond onder toezicht van het Staatsboschbe- heer, dat de uilbetaling der vorst- regeling voor Dinsdag 21, Woens dag 22 en Donderdag 23 Februari zal plaatshebben ten kantore van den Gemeente-ontvanger »Onder den Boog" op Zaterdag 25 Febr. a.s. en wel als volgt a. des namiddags van 2 tot half 4 voor de lewerkgestelden bij het spitten van grond onder toe zicht bij het Staatsboschbeheer. b. van half 4 tot 5 uur de te- werkgestelden bij de Havenwer ken te Wanssum. c. van 5 lot 7 uur voor de tewerkgeslelden bij de Beken- normalisatie. Venray, 23 Februari 1933. De Burgemeester van Vemay, O. VAN DE LOO. GEVONDEN een portemonnaie met geld, een rijwielbelastingmerk en een kosteloos rijwielbelastingmerk, Inlichtingen marechausséekazerne. Voor de Rechtbank te Roer mond stond deze week terecht M. G de V., 23 jaar. handelaar te Venray. verdacht van mishandeling van W. H. Martens te Venray, op 14 Juli j.l.; eisch en vonnis vrijspraak. P. A. L. M. 18 jaar. landbouwer te Venray. vrijgesproken van mis drijf van art. 247 van het Wetboek van strafrecht. De eisch was 2 mnd. LORD DEMON (De Duvel) Door verscheidenen is gevraagd of .Lord Demon" een ernstig drama is Het ziet er hier en daar wat ernstig uit, maar dat is juist het dol-vermake- lijke. De Lord is een aan lager wal geraakt adelijk heer, die hoofd is ge worden van een dievenbende. De po litie kan hem niet te pakken krijgen, hij is sluw als een demon, .duvel". Hoe het afloopt Dat zullen zij zien die komen kijken naar de opvoering van dit Schlagerstuk van een beroemd tooneelschrijver. Zooals uit achterstaande advertentie blij t, wordt het een en ander opge luisterd door muziek van „Eu'erpe". welk gezelschap op 12 Februari j.l. zoo schitterend heeft voldaan. Veel genoegen Vastenavond-Zondag zal Ven- ray's Fanfare-corps haar jaarlijksch concert met tooneeluitvoerlng geven. Voor muziek- en tooneelliefhebbers valt er weer te genieten, 't Programma vermeldt een 5 tal muzieknummers w.o. het bekende meesterwerk .,Le Barbier de Sévilla" van G. Rossini. Verder wordt opgevoerd de klucht in 2 bedrijven „Ze krijgen mekaar," onder regie van den heer H.Lucassen. Aan dit concert zal het bekende duo Peeters uit Sittard hun mede werking verleenen. OOSTRUM. In café Camps al hier vereenigden zich j.l. Zondag de ambtenaren en beambten der Ned. Spoorwegen, teneinde afscheid te nemen van opzichter Klein, die den dienst thans mee pensioen gaat ver laten. Uit de groote opkomst bleek wel voldoende hoe geacht bij bij allen was. De heer N. Siebers, ambtenaar N.3. alhier sprak het eerst den scheidenden opzichter toe. Hij begint met er op te wijzen, hoe in eea jaar tijds reeds van drie personen afscheid moest genomen worden. Eerst stations chef Camps, toen baanwachteres van de Voort en thans den heer Klein. Spreker memoreert verder de loop baan van den heer Klein, die thans na 19 jaren in Venray doorgebracht te hebben, geëindigd is. Het verheugt hem. dat de heer Klein nog steeds de beste gezondheid bezit en wenscht hem en zijn familie nog vele jaren van welverdiende rust toe. Nog werd het woord gevoerd door de heeren Hoogeveen, Stations chef alhier, Bos, ploegbaas te Lottum en J. Hamacher, treincontroleur te Nijmegen. Moge de heer Klein, die zich te Nijmegen gaat vestigen, nog vele jaren een welverdiende rust genieten. LEUNEN. Door onze Fanfare St. Catbarina werd besloten op Kermis-Zondag 11 Juni een groot nationaal Festival te organiseeren. CASTENRAY. Onze Ruiterclub zal morgen Zondag eene tooneel- uitvoering geven in de zaal van Rhee, terwijl Dinsdag harddraverijen en volksvermakelijkheden gehouden wor den. (Zie advertentiën). YSSELSTEYN. Vastenavond- Zondag wordt in de zaal van P. Janssen alhier een tooaeeluitvoering gegeven. (Zie adv.) HORST. Voor het hotel J. alhier werd ten nadeele van L. K, een heerenrijwiel gestolen. HOLTHEES. Wegens het over lijden van Jos. Bonants, is benoemd tot plaatselijk zaakvoerder der V. V. C. de heer J. Bonants-Derks alhier. OVERLOON. Maandagmorgen werd ter hoogte van café Welbers door gemeentepolitie en rijksamb tenaar een persoon aangehouden die 10 kg. Duitsche boter vervoerde. Boter en rijwiel werden in beslag genomen. Op de vergadering van de Boerenleenbank werd in de vacature Jos. Poels tot bestuurslid gekozen Fr. Klaassen. Bij acclamatie werd herbenoemd tot lid van den R.v.T. G. Bloemen. Er werd een bedrag vaQ f 440 aan subsidies toegekend. Een dezer nachten werden bij de landbouwers Wienen en Peeters eenige tamme konijnen gestolen. Fokstation te Horst. Blijkens het jaarverslag 1932 ver' richtte het Centraal Fokstation te Horst wederom gewichtige diensten aan de Pluimveehouders, aangesloten bij de Bonden van den N.C B. en L.L.T.B Aan de leden werden afgeleverd 23329 W.L. en 2279 Barnevelder tweedaagskuikens, 11245 W.L. en 2496 Barnevelder broedeieren, 114 foktoomhennen, 532 foktoomhanen, 823 jonge hennen. De gemiddelde productie van on geveer 500 W.L. Ie leg bedroeg 221.5 eieren, die van 150 dito Bar nevelders 161.9 eieren de gemiddel de productie in den 2en leg was van W.L. 170.2 van Barnevelders 138.5 in den 3en leg resp. 151.2 en 118.8 eieren. De gemiddelde productie van de voor het seizoen 1932 samengestelde bedrijfstoomen was voor W L. 240.8 en voor Barnevelders 177.2 eieren. Van welke groote beteekenis deze hooge legcijfers zijn vooral thans bij dalende eierprijzen, zal voor eiken pluimveehouder duidelijk zijn. H. A. Driessen f In het ziekenhuis te Venlo is Woensdag overleden de heer H. A. Driessen, rijksveearts te Heithuijzen, tevens keuringsveearts en hoofd van dienst van het vleeschkeuringsbedrijf „Kring Heithuijsen." Een flinke boete. Dinsdag eischte de Rijksadvocaat voor de Roermondsche Rechtbank tegen den handelsreiziger N. uit Roermond die terech* stond wegens vervoer van 2.400.000 blaadjes sigarettenpapier ter waarde van f 400 en welke zending hij verpakt in 4 kisten onder het motto „Boeken" had willen verzenden van het station Haelen naar Rotterdam f 8500 gulden boete en verbeurdverklaring der in beslag genomen goederen. Over 14 dagen zal de Rechtbank uitspraak doen. De aanslag op den burgemeester van Nederweert. Alhoewel de politie bet onderzoek naar den dader van den twee weken geleden op den heer J. van Uden, burgemeester te Nederweert gepleeg- den moordaanslag door uit een jacht geweer twee schoten op den heer van Uden te lossen, voortzet, is het tot heden nog niet mogen gelukken eenige positieve aanwijzingen omtrent den dader te krijgen. Wel is de politie meer en meer tot de overtuiging gekomen, dat de aanvankelijk als dader aangehoudene en later wederom vrijgelaten land bouwer T. niet de dader is. Smokkelaarster van zeven jaren. Nabij de grens in de buurt van Kerkrade werd een 7-jarig meisje uit Keulen aangehouden, dat 1000 siga retten bij zich droeg. De jeugdige smokkelaarster was in het bezit van een spoorwegmaandabonnement Keulen—Mariadorf. Dagelijks maakte het kind de smokkelreis Keulen grens. als het niet anders kan. zonder de medewerking van de Volksvertegen woordiging. Vier jaar geleden had Mussolini hem eens de maatschappelijke chaos geschilderd, welke het fascisme ter renovatie van den staat noodzakelijk maakte. „Over 25 jaar, zei de Ita- liaansche dictator, zal het bij u juist zoo zijn." Dr. Colijn glimlachte onge- loovig, maar nu, zoo constateerde hij doen allerlei teekenen me zien, dat indien in ons land geen ingrijpen de verandering in den geestestoestand komt, ook hier verandering zou moe ten worden gebracht in de overigens zoo hoog gewaardeerde verhouding tusschen overheid en volk. Sommige autoriteiten treden reeds gestrenger op tegen de heftige dema gogie van zekere volksleiders. Thans is ook de leider van het N.A.S., de heer Sneevliet gearresteerd geworden wegensaanzetting tot dienstweigering. Wegens het uitgeven van opruiende geschriften zijn in den laatsten tijd trouwens reeds meerdere personen aangehouden geworden, o.a. de Rot- terdamscbe raadsleden Reuderink en Menist. Degenen, die de muiters in be schermiog namen, wekten daarmee een heftige reactie, waarvan de ge volgen nog niet zija te overzien. Dr. CoUjn. de leider der A.R.-partij, hield in Rotterdam een opmeikelijke rede ter inleiding van de verkiezingsactie- Hij betoogde de noodzaak, dat we een krachtige regeering krijgen, welke een zelfbewuste politiek voert, zelfs, Burgerlijke Stand Venray van 17 tot 24 Febr. 1933. GEBOREN Johan J. Martens, Klein Oirlo Hendrikus H. C. Reynders, Ant.straat Wilhelmus J. M. Raedts, Oostrum Catharina J. A. van Meijel, Broekweg Christina M. Volleberg, Spurktweg Johannes H. Chr. Rongen. Broekweg GEHUWD: Wilhelmus H. Thoonen, 31 jaar, landbouwer en Maria P. Klaassen, 27 jaar, beiden te Venray. OVERLEDEN. Peter Joh. Litjens, echtgenoot van A. C. Arts, 78 jaar, Heide. Anna Maria Verstegen, echtgen. van A. van Kessel, 61 jaar, Overl. weg. Martinus Kusiers, weduwnaar van A. M. Baltesen, 88 jaar, Molenhofweg 3 pat. St. Annagesticht. 1 pat St Servatiusgesticht Te Genève is tusschen Nederland. België en Luxemburg een nieuw Handels- en Scheepvaartverdrag af gesloten en ODderteekeDd. ter ver vanging van dat van 1863. Hierbij heeft niet verlaging van tarieven voortgezeten, maar men heeft elkaar onbeperkte meest-begunstigingsvoor- deelen verleend. D.w.z. dat de over eenkomende partijen hebben besloten om elkaar te doen deelen in alle voordeelen, welke in eenig handels verdrag, met welke mogendheid ook, zullen worden vastgelegd. Voorts i3 tusschen België en Nederland een vestigings- en arbeidersconventie ge- teekend, alsmede een conventie ter vermijding van dubbele belasting. Vooral de arbeidersconventie is van belang, omdat daarmee aan de arbeiders van het eene of andere land, werkende in den vreemde, ge lijke rechten als aan landgenooten worden verleend, wat betreft uitkee ringen uit werkloozenkassen, steun of werkverschaffing. Ook met Luxem burg zullen binnenkort gelijke over eenkomsten worden gesloten. Al weer heeft van de week een treinbotsing in ons land plaats gehad en weer was het bij Hedel. Nu werden een 20-tal wagons vernield, terwijl ook drie personen werden gewond. Zal men nu eens een onder zoek naar de veelvuldige treinbot singen van den laatsen tijd gaan instellen Er werden een paar gerucht makende strafzaken behandeld van de week, o.a. inzake den moord op den Haagschen millionair Eschauzier. De eisch tot vrijspraak in de straf zaak tegen den jachtopziener uit EgmonJ, die een betrapten strooper doodschoot met een schot, dat hem van achteren trof. heeft sensatie ge wekt. De oneerlijke penningmeester van het Isr. Weeshuis te Leiden, die ruim een ton verduisterde, werd tot 2 jaar veroordeeld de eisch was 3 jaar geweest. Verlaging spoorwegtarieven voor goederenvervoer. Naar de Msb. verneemt zal de verlaging van de tarieven voor het goederenvervoer bij de Nederland- sche Spoorwegen zeer waarschijnlijk met 1 Mei a.s. ingaan. Een van de bijzonderheden van het nieuwe tarief is, dat naast vrachtverlaging de tot nu toe voor iederen beladen wagen geheven stationskosten van 50 cent geheel komen te vervallen. Levering van wapens en munitie uit Nederland De heer Albarda heeft tot den minister van Binnenlansche Zaken de vraag gericht of Je Regeering ook in de tegenwoordige zeer ernstige omstandigheden nog niet voorne mens is ten spoedigste maatregelen te nemen ten einde zooveel moge lijk te verhinderen, dat door leveran ties van wapens en munitie uit Ne derland en Nederlandsch-Indie de oor logen in het verre Oosten en in Zuid- Amerika worden bevorderd. Smokkelen van effecten. Op 12 November j.l. zijn te Bo chum een zestal Nederlandsche koop lieden gearresteerd, die op heeter- daad betrapt werden bij een poging tot eftectensmokkelen. voornamelijk aandeelen van de I. G. Farbenindus- trie. Reeds tweemaal waren zij erin ge slaagd de uit Nederland meegebrach te papieren te verkoopen en het geld weer mee naar Nederland te nemen De politie had hiervan echter lucht gekregen en de derde keer werden zij gearresteerd toen zij met 74.000 mark de grens wilden passeeren. Thans zijn zij veroordeeld tot straf fen, varieerend tusschen 3 maanden gevangenisstraf plus 38.000 mark en 7 weken gevangenisstraf plus 6.000 mark boete. De zesdaagsclie te Stutgart. De eindstand was: 1. Pijnenburg—Richli 929 pt. Op een ronde 2. Kilian—Puetzfeld 658 pt. Op 2 ronde 3. Tiets—Preuss 479 pt. Op 3 ronde: Huertgen—Goebel 416 pt. 5. Funda—Umbenhauer 339 pt. Spoorkaarljes voor den Stillen Omgang in den nacht van 11 op 12 Maart a.s. zijn vanaf heden verkrijgbaar bij de Firn a van den I Munckhof, Groote Slrfat en den Heer 11. Jacobs, Stationsweg 39, met inbegrip van programma enz. tegen den prijs van f 4.60. Kaarljes voor de Halte Oirlo Ca9tenray uilsluitend aan laatst genoemd adres. Tijdige aanvrage gewenscht HET BESTUUR. Kerkelijke Diensten Parochiekerk Morgen Zondag 2 uur Kleine Con gregatie, half 3 herhalingscatechismus voor de meisjes, 3 uur Lof. Na het Lof vergadering Apostolaat des gebeds 4 uur H. Familie. Maandag half 8 besteld jaarg. voor de Echtg. van Gerard van Rijswijk en ouders, 8 uur jaarg. voor Gerard Frans Aerts en zijne echtg. Antonia Michels en Francisca Janssen, geen Lof. Dinsdag half 8 besteld jaarg. voor de vrouw van Jac. Bistervels, 8 uur jaarg 2de klas voor Gerard Wismans, Anna Maria Thielen, Anna Maria en Francisca Wismans. Woensdag, Aschdag, half 7 eerste H. Mis, 8 uur tweede H. Mis, 9 uur Hoogmis, na iedere H. Mis worden kruisjes uitgedeeld. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis voor P. J. Litjens, half 8 besteld jaarg. voor Johannes Peeters en echtgenoote, 8 uur Jaarg. voor Gerard Litjens en echtgenoote. Vrijdag Eerste der maand en ver eering van het H. Hart van Jezus, half 7 bestelde Hoogmis, half 8 besteld jaarg. voor Jac. Schaeffers, 8 uur ge stichte leesmis, kwart na 4 Lof en eer herstel aan het H. Hart. Zaterdag komen de jongens der 5e en 6e klas en de meisjes der 3e klas te biechten, half 8 besteld jaarg. voor Anna Backus, kwart na 4 Lof. Op de Vrijdagen in de vasten, kwart na 4 Kruisweg en op de Zondagen 5 uur Lof en Lijdensmeditatie A.s. Zondag 6 uur eerste H. Mis om 7 uur H. Mis en generale H. Commu nie van de leden der H Familie. In de loop der eerste weken zal door de zelatricen van de Voortplanting des Geloofs de collecte gehouden worden bij de leden. Paterskerk. Morgen Zondag, Maandag en Dinsdag ilechtige viering van het 40-Urengebed Jet Allerheiligste zal uitgesteld zijn van 's morgens 5 uur tot 's avonds ongeveer half 7. Om 5, 6 en 7 uur H Mis. Om 8 uur de Hoogmis, kwart na negen vergadering der Derde Orde, mannenafdeeling, om half 3 voor de vrouwen. De mannen gelieve.-^ er aan te denken de Misgezangen mee te brengen. Kwart voor 5 gez. Vespers, half 6 Lof. In de dagen van Aanbidding worden de Tertiarissen verzocht zoo veel mogelijk hun Aanbiddingsuur te houden na de Hoogmis en in den vroegen namiddag. Nieuwe leden voor de 3de Orde kunnen zich tot den 2den Zondag in Maart aangeven bij den directeur of een der bestuursleden Maandag om 7 uur gelezen H. Mis voor Petrus Johannes Litjens als lid der Derde Orde, om 9 uur Hoogmis kwart voor 5 gez. Vespers, half 6 Lof Dinsdag Derde Dinsdag der Novene ter eere van St. Antonius, om 7 uur gelezen H. Mis voor Wilhelmina Gooren lid der Derde Orde, om 9 uur de Hoogmis waaronder toespraak eri ge beden der Novene, kwart voor 5 gez. Vespers, half 6 plechtig Lof, processie en Te Deum tot sluiting van het 40- Urengebed. Woensdag, Aschwoensdag, geboden vasten- en onthoudingsdag; 7uurasch- wijding waarna de Hoogmis. Donderdag om 7 uur gel Requiem mis voor Martinus Kusiers als lid der Derde Orde. De Derde-ordelingen worden verzocht de H. Missen voor de medeleden bij te wonen en de H. Com munie op te dragen voor hunne ziele rust. Vrijdag, Eerste Vrijdag der maand, tevens feestdag van de geheimen van den H. Kruisweg, Gen. Abs. voor de Derde Orde, volle afl. o g.v., 7 uur Hoogmis met Litanie, half 6 Lof met acte van eereboete. Donderdag om half 7, 7 uur en half H. Missen voor Martinus Kusters als lid van de Aartsbroederschap. Vrijdag om half 7, 7 uur en half 8 H. Missen voor Peter Johannes Litjens als lid der Aartsbroederschap. St. Antonius-Patronaat. Tusschen 10 en 12 Spaarbank, con tributie en afhalen van kaartjes. Patronaat heden voor alle leden te gelijk van half 7 tot ongeveer 9 uur. Wij vertrouwen dat onze jongens zullen denken om het Veertig-uren- gebed in de Paterskerk. Patersstraat 26 is a.s. MAANDAG en DINSDAG Op dan met Touringcar naar RHEINB Optocht en bezichtigt onder leiding Rheinberg. Hierna gelegenheid tot bez< trek circa 13 uur. Prijs retour f 2. Bekijk ouc bal'. UPER ur Vastenavond-Dinsdag 2 uur 15 v. d. Landbouwbond VENRAY-DORP. in de op 22 Febr. j.l. gehou den vergadering is besloten om de vergoeding voor onteigende koeien met 10 pCt. te verlagen en dus te brengen op 70,. 60 en 50 pCt., dadelijk ingaande. HET BESTUUR. Ondergeteekende, Wed. Jac. Schaefters, bericht bij deze dat zij het Vastenavond-Dinsdag op hel Henseniusplein. Moeien de oude volksgebruiken en gewoonten verloren gaan Neen, zeggen wij. Houdt de oude onschuldige volksgewoonten met ons in eere. Kom DINSDAG a.s. naar he'. Ilenseninsplein naar de Groote Viscliverkoop en Vollcsvermakeliik- lieden Alle koopers bij ons, ook dames, kunnen gratis aan de te houden wedstrijden in ZaKLOOPEN, BALKRUIEN enz. deelnemen. Als prijzen stellen wij beschik baar le p ijs 5 pond fijne Kabeljauw of Maasvisch 2e prijs 4 pond idem 3e prijs 3 pond idem 4e prijs 2 pond idem 5e prijs 1 pond idem Aanvang vischvpkoop 3 uur. wedstrijden 4 uur. Voortaan IEDEREN DONDER DAG van 4—5 uur groote Viscliverkoop van Zecvisch, Riviervisch, volvet te Bokking enz. op het Hensenius plein. Dat de jeugd zich traine, de geoefende heeft 50 pet. meer kans Breng ons een bezoek, zie onze visch en U wordt kooper. 60 VIschhandel Dus jong en oud, groot en klein, Dinsdag naar het Henseniusplein. heeft overgedragen aan hare beide zoons die voortaan voor eigen reke ning werken. Met dank voor het genoten vertrouwen, hoogachtend, Henseniusstraat. 26 Steeds verkrijgbaar Houtcarbolineum. vruchtboom carbolineum Creoline Krimpen, enz aan concurreerende prijzen. Verder te bekomen van op den leg gecontroleerde kippen (210 eieren per kip). Niet verlicht. Hoenderstraat 33. 22 Voor de nieuwste CORRESPONDENTIE. Wegens plaatsgebrek moeten enkele verslagen blijven liggen tot volgende week. Woensdag 1 Maart opening St. Jozefsmaand. Om 3 uur plechtig Lof. reuzen prijsverlaging Hofstraat 8 10 Eng. Hemden, Boorden, Strikken, Bretels, enz. NAAR Marktstraat 5. 34 zeer vruchtbare, goed aaneengel, groot 12 H.A.. nabij harden weg Te aanvaarden 1 Mei en stop pelbloot 1933. Te bevragen bij Wed. A Litjens, Klein-Oirlo Venray. op gramofoonplatengebied Op één 25 cm. plaat zijn 4 der nieuwste Schlagers op genomen, welke ieder 2i/s minuut lang zijn In het ge heel dus 10 minuten muziek van een 25 cm.plaat De prijs is slechts Komt ze hooren Goedkoope muziek met de Vastena vonddagen Zoo juist ontvangen groote collectie met Hollandsche Zang en Voordrachten van Aug. de Laat, Louis Noiret, Albert de Booy, Louis v.d. Sande, Mariette Serlé, Duo Martin enz. enz. Prachtnummers Komt ze hooren Meest uitgebreid repertoire ter plaatse. Hofstraat 6 VENRAY op Woeil de Hoogm Bondsloka; Trouwe 18 r ag) Ma uur, verzi t Be: in de onlke n van kerk al. Te bevrj] F. Enckevort, a f 6.50 pejilo. M. Drabtj-lo. Schoolstraat 16 Vanaf heden geregeld verkrijg baar alle soorten Bloem-, Tuin- en Land houwzaden, Gras- en Klaverzaden aan concurreerende prijzen en in prima kwaliteit. 20 LloP TEJO bij G. Jans 53, 2)top he met 28 I elk Derckx, Oo le kob/evr Waar, zelitge Te kopvr n izer Je Adres Bui te >c bij A. van (1st, TE DC VI 14 Adres w i: bui le; TB DC een zwjrot al bij W. Plin, I weg L 17 I Draagt allen voor Heerei Kellners, Monteurs. Ch Irac zei :kers Klnier ten, irs e Damesjassen Kantooi Voorradig iiima schilterendwdel ÉJg iuisi Sto VRAAG onz< na hlau Ovi echt van kl in 2 85 p ik e Manchester late mansbroeken erer Scho aa MAGAZ SIN Wit, bruii ige blauwe drilr V Hermant grijze Buxl g blauwe Kepeien; en )en Gele Kep< n voor sder Mooie Katoi I ZoAak M»st Wille Stoffeer en ior Corset* ai Dam io LAAG! PI Prils'k WOLLED zuiver schape 1, ongeëven e ral Zie onze stee ge eti es Wij concurif&n

Peel en Maas | 1933 | | pagina 2