J J. C. Ramhtj, Venfo f 75 cents-week van J. C, Raming En nu, üemengde Berichten Stillen Omgang OIRLO. Concert enT ooneel- uiivoering 4-0 BIJENBOND A!gem. Vergaderiag WACO's VAKKLEED1NQ gaan we naar de popufaire wefke gehouden worcft van 18'-25 Tehr. Manden vof goederen voor 75 cent, en reiskosten vergoed afs aftijd. (Raadpleeg de Nieuwe Venl. Crt. van Vrijdag 17.Febr.) gebied. Niet omjsr Spreker over helde naar h",V pessimisme, maar om todlOorcers te wijzen op het ver schijnen dier seinen. Het Katholicisme brengt in zich mede een zekere blijd schap en gerustheid, omdat haar Stichter gezegd heeftZie, ik ben met U tot het einde der tijden. Achtereenvolgens behandelde Spr. verschillende tijdverschijnselen, die hij deed kennen als noodseinen eener ontredderde maatschappij, waar hij als een lichtende achtergrond tegen over plaatste het voor ons, Katho lieken. zoo heerlijk bemoedigende Christus overwint, heerscht en regeert. Een luid applaus steeg op. toen de Weleerw. Heer Kapelaan Geurts den Spreker voor zijn indrukwek kende rede dankte en de hoop op een weerzien er aan toevoegde. Na de mededeeling. dat Maandag 20 Februari op den slot-ontwikke- lmgsavond van dit seizoen alhier zal komen spreken de Weleerw. Pater Dr. Stracke, in Vlaanderen en elders zeer bekend, sloot hij dezen avond met den Christelijken groet. Dinsdagmiddag had alhier in de slagerij van den heer M. Wijn hoven een ernstig ongeluk plaats. De 17-jarige knecht Driessen uit Horst-Meterik zou eea varken met het schietmasker gaan treffen. Daar hij waarschijnlijk hiermee niet goed bekend was, heeft hij het wapen op zich zelf gericht, daar hij het schot in de borst kreeg. Eenigen tijd later werd hij eerst bewusteloos. Onmid dellijk werd geestelijke co genees kundige hulp ingeroepen. Nadat hij het H. Oliesel had ontvangen is hij direct naar het ziekenhuis te Venlo overgebracht. Hoewel de kogel nog niet is ver wijderd, kan de toestand van Dr. thans heel goed genoemd worden. VENRAYSCHE MIDDENSTAND De Venraysche Middenstand heeft haar propaganda- en ontwikkelings- avonden tot een succes weten te maken. De propaganda was af, menig Middenstander schaarde zich in zijn gelederen, de ontwikkelingslesscn een unicum, gegeven met zijn doorvoeld door- en inzicht. De bijgebrachte ideëen moeten daadwerkelijk worden, de wilstrek, het kan en het moet was den leden op het gelaat te lezen. Zoo willen wij het zien, „een voor allen, allen voor een", elk bewust van zijn taak voor zichzelf en zijn gezin, maar ook van zijn taak voor de organisatie. De beide heeren v. d. Brull en Koops hebben U eenige richtlijnen tot bepaling uwer taak aangegeven, volg ze. Dat was in de laatste vergadering, die de voorzitter na een welkom aan beide heeren, de dames en heeren aanwezigen, met gebed opende. Voorts dancte voor de steun aan de Loterij ten bate onzer Handels- cursus gegeven, om dan 't woord te ge /en aan de heer H. E. v. d. Brull, Rotterdam. Genoemde spreker ontwikkelde voor ons het economisch verweer en reclame. Hij schetste de onderlinge concurrentie en naijver in vroegere dagen, maar ook de tijd dat we in onze concurrent moeten zien een medecollega. Het kapitaal, aldus spreker, geïnteresseerd in warenhuizen en filiaalbedrijven rust niet, 't prepa reert zich voor een eventueele op leving. Waar blijft de Middenstand. De Middenstander moet zich orga nisecren, om in de organisatie de nooden te bespreken, de organisatie gaal naar de bond om dan te komen bij 't Bureau van Econ. Verweer en reclame, om van hieruit inlichtingen te verschaffen. Doelmatige, sugges tieve, de publieke opinie bewerkende reclame moet er komen. Maar dan moeten wij eerst ons zelf bewerken, ons eigen inlicht onder 't oog zien, trachten te komen tot gezamelijke inkoop, reclame, service, het publiek ter wille zijn enz. Gezien in 't kader der samenleving, heeft de Katholieke Middenstand een groote taak te be werken. Als de Paus in Q. A. de excessen veroordeelt van het kapitaal, hoe moeten wij dan staan, wanneer 't zelfde kapitaal alleen om 't woord winst ook gaat slaan in de Midden standsorganisatie. Hierna ontrolde de heer Koops den aanwezigen de Middenstands- rolprent en klopte, te oordeelen naar 't geboekte succes, niet tevergeefsch op menig Mlddenstandshart. De rol prent, waarin spreker scherp omlijnde de behoefte tot organisatie, het egoïsme als oorzaak der vele debacles, het gemis aan liefde voor zijn stand, de werking der middenstandsraad. de loop van Middenstanders (in deze meer speciaal de vrouwen) naar ver bruikscoöperaties, grootwinkel- en filiaalbedrijven, het gemis aan vak kennis, het parasiteeren op onze stand, de dienende taak. De voorzitter dankte dan de beide sprekers, het applaus bewees wel, dat de spreekbeurten hadden inge slagen. De loterij had ee i vlug en gezellig verloop, en allen gingen voldaan huiswaarts. De volgende prijzen werden nog Diet afgehaald: 13e prijs lot 175, 89e prijs lot 164, 46e prijs lot 82, 91e prijs lot 250, 67e prijs lot 244 en lot 120, prijs 5 pakken beschuit. Door de afdeelingen Jonge Boeren in VeDray wordt wederom een feestavond georganiseerd. Dit brengt tot meer contact, tot meer dere samenwerking der verschillende afdeelingen. Hoe vieren de Jonge Boeren feest Niet door dineeren of soupeeren, maar door eigen kunst ten gehoore te brengen en wel vooral door hét opvoefen van een spreekkoor 1 Dit is vooral voor Ven ray nog iets nieuws 1 Ook hieruit blijkt, dat ook de Jonge Boeren begrijpen, wat het pu bliek vraagt, steeds iets Dieuws, De belangstelling zal er dan ook niet te geringer om zijn. Verder zal de avond gevuld wor den door ontwikkelings- en klucht films van de Kali-maatschappij „Bre da" en voordrachten. Om de stem ming er in te houden heeft de Jasz- Band uit Oostrum hare medewerking toegezegd. Met zoo'n uitgebreid program kan succes oiet uitblijven. Zie adv. De Schutterij „Het Zandakker" hield Zaterdagavond eene vergade ring, waarop werd besloten aan hare donateurs en leden een genoeglijken feestavond te bezorgen, en wel na Paschen. De juiste datum wordt nog bekend gemaakt. Tevens werd besloten tot de Midden-Limburgsche Bond toe te treden GEVONDEN Een kinderhand- schoen. Inlichtingen Gemeente politie Nieuwe Kerk te Oostrum Dinsdag vergaderden de inwoners van het Rectoraat Oostrum. om te spreken over den bouw van eene nieuwe kerk, met behoud van de oude kapel. De Zeereerw. Heer Rector heette de talrijke aanwezigen hartelijk welkom en hield een mooie en duidelijke inleiding, waardoor al direct een goede stemming in de zaal was waar te nemen. De voornaamste punten van de inleiding waren le De kapel is te klein en zal in de toekom t nog meer te klein worden, daar Oostrum steeds vrij sterk in bevolking toe neemt; 2e het bouwen is tegen woordig zeer goedkoop, zoodat men nu voor heel wat minder zou kun nen bouwen, dan waarvoor men het later zou moeten doen. De bedoeling van Rector en het Kerkbestuur was nu niet, om in deze vergadering direct te beslissen, maar om eens het gevoelen van de in woners te vernemen. Door verschillende van de aan wezigen werd gevraagd om inlich tingen en werd het voor en het tegen overwogen, maar over 't al gemeen werd het plan toegejuicht en als er over gestemd had moeten worden, zou zeer zeker de groote meerderheid voor het plan zijn ge weest. Het spreekt van zelf, en dft is eigenlijk het voornaamste dat er heel wat geld voor noodig is om te kunnen beginnen en om de goed keuring van den Bisschop te krijgen. Een mooi bedrag is reeds toegezegd, maar toch nog veel te weinig en nu zal de Rector alle huisgezinnen be zoeken om eens te hooren, wat ze er voor over hebben als er gebouwd zou worden. Gezien de slechte tijd is de kans van slagen niet erg groot. Toch heeft het Kerkbestuur het initiatief genomen, omdat het zich inderdaad daartoe verplicht achtte. Het voor- loopige werk zal dan ook worden voortgezet in vertrouwen op den zegen van G. L. Heer en de voor spraak van Oostrums Lievrouwke. HORST. Tot onderwijzeres aan de bijz. jongensschool alhier werd benoemd mej. v. Bommel. Het nieuwe leerjaar van de R.K. Landbouwhuishoudschool is Maandag begonnen met 20 leerlingen De Havenwerken te Wanssuin. Het schiet met de havenwerken te Wanssum uitstekend op. Het uitgraven tot de waterspiegel is door de arbeiders in werkverschaf fing geschied. Nu begint men aan den bouw der haveobeschoeiingeen hooge loswal over een lengte van 120 M. en een 2.25 M. lagere ook over 124 M. lengte. Deze is aangenomen door de N.V. Bouw- en Beton Mij. Lim- burgia te Venlo, die het werk zal uitvoeren in gedeeltelijke samen werking met de Heidemaatschappij. Is dit een eerste stap om de parti culiere ondernemers in te schakelen bij de werkverschaffing De N.V. Limburgia heeft het hei werk opgedragen aan de Firma van Drunen te Hintham bij den Bosch. Deze heeft inmiddels het proefheien verricht, waarbij is gebleken, dat het maken van een betonnen schoeiing mogelijk is. Men i3 nu bezig met het maken der damplanken, het begin dus der werkzaamheden voor de beschoeiing. Als de schoeiing gedeeltelijk ge slagen is, zal met het uitbaggeren - beneden de waterspiegel dus begonnen worden. De schoeiiDg moet begin Mei klaar zijn en dan zal de haven begin Juni klaar wezen. OVERLüON. Vrijdagavond had in het patronaat een vertooning plaats van de nieuwe Landbouw- film getiteld„De Nederlandsche Landbouw in de praktijk en de rol die Chilisalpeter daarbij speelt". Deze film ging uit van de N.V. Chilisal- peterhandels-Mij. Rotterdam. De belangstelling was groot. Morgen Zondag zal in het Patronaat de prachtfilm worden ver- tooDU „De Triomf des Geloofs". De opbrengst is ten bate der Mfssie. HOLTHEES. Maandagavond vergaderde de Eiervereeniging in café Wed. V. Asselbergs. Uit het jaarverslag bleek, dat waren geleverd in het afgeloopen jaar 1449927 stuks kippeneieren en 6788 stuks eenden eieren. Ontvangen van de C V.V. f 46803,84. Lïitbetaald aan de leden f 45240.57, per 100 stuks gem. f 3.01 en gem. per Kg. f 0 53. Er bleek een batig saldo van f 75 39 te zijn. Besloten werd dit onder de leden te verdeelen. R K Liniburgschc Kiezersbond Heden Zaterdagnamiddag om 2 uur zal te Roermond de Bondsver gadering gehouden worden van den R.K. Limburgschen Kiezersbond voor aanwijzing van eventueel geadviseer de candidaten voor de a.s. verkiezing voor de Tweede Kamer. Van de brug gesprongen en verdronken Maandagavond fe half 9 hoorden personen, die in de buurt van d; Maas brug tr Roe» mond ver toefden p'oiseling een zwaren plons in het water alsof iemand van de brug afgesprongen was. Ze zagen ook in het donker een gedaante spartelen in h?t water en hoorden gorgelen. Even later werd bet stil. Later vond meD op de brug een paar groenvilten damespantoffels staan met zwart geboord. Groot seminarie te Roermond. Te Roermond is het groote pand van de familie Beereubroek aan de Swalmerstraat aangekocht voor uit breiding van het Groot Seminarie. Vlugger gaat het al niet. Woensdagmorgen werd door den veldwachter in de kom van Linne een zwerver aangehouden, die woning voor woning bedelend afging. Het bleek te zijn de 55 jarige K. van K. geboortig uit Tiel, een van die arbeidschuwen, die een groot deel van hun leven in Veenhulzen plegen door te brengen. Nadat procesverbaal was opge maakt werd de man naar Roermond gebracht en daar voor den juist zitting hebbenden politierechter ge leid. Nog binnen 2 uur na de aan houding van van K. was hij reeds veroordeeld wegens landlooperij en werd hij reeds reisklaar gemaakt om voor den tijd van twee jaar en drie maanden te vertrekken naar Veenhuizen, een blijkbaar voor hem geliefd oord, waar hij reeds vele jaren heeft doorgebracht. Een teeken (les tg (Is. Naar we vernemen, is het kapitale pand van de Limburgsche Bankver- eeniging op de Markt te Sittard, het vroegere hotel Haenen, dat Maandag door notaris van Wessem geveild werd, nog niet defiuitlef verkocht. Het hoogste bod bedroeg f 11.5C0, terwijl het pand vroeger is aange kocht voor f 85,000. De nieuwe procurator-generaal. Als opvolger van pater Victorianus Kruitwagen z.g. werd door de hoog- eerw. pater Provinciaal benoemd tot algemeen procurator van de Missiën der Minderbroeders van de Neder landsche provincie pater Ludolphus Bosse. Pater Bosse werd geboren te Haarlem 2 November 1892, priester gewijd te Weert 30 Maart 1919 in April 1920 vertrok hij als missionaris naar China. Sinds twee jaren verblijft hij thans in het vaderland voor her stel van zijn gezondheid. Den laatsten tijd was hij werkzaam aan het gym nasium te Megen. Margarine in (le beek, Woensdagmorgen te ongeveer 3 uur hielden eenige marechausee's op den Kaldenkerkerweg te Venlo twee personen aan, die zich verdacht op hielden langs den kant van den weg. waar een beek loopt. Bij onderzoek bleek dat in de beek twee zakkeD met ieder 40 k.g. boter waren gede poneerd. De beide personen werden gearresteerd doch ontkenden ten sterk ste iets met de boter te maken te hebben. De beide marechaussees na men de boter in beslag. Het scheen dat er dien Woensdag nacht nog meer boter over de grens gesmokkeld en over de Maas te Ven lo gebra:ht zou worden, tenminste de Maasbrug was flink afgezet door Nederlandsche douane-beambten SWALMEN. Naar we vernemen is de vorige week de heer B. van hier bij het Nederlandsche douane kantoor aan de Duitscbe grens be trapt bij het doen van een te lage aangifte van een partij Duitschen wijn. Hij kwam uit het naburige Bracht met een wagentje bespannen met twee Shetlandponny's. In het wagentje had B, een partij van 125 flesschen wijn. Om geen argwaan te wekken stapte bij bij den ont vanger even af en gaf 25 flesschen aau, waarvoor hij de vereischte douanerechten betaalde. Bij een in spectie in het wagentje bleken er echter nog 100 stuks aanwezig, die niet aangegeven waren. De ontvan ger nam de paardjes en het wagen tje in beslag en B. liep een nummer op. Tegen betaling van een flinke som gelds kon B. zijn beestjes weer meenemen. De beer B.. die nog al overstag ging dreigde zich zelf te zullen neerschieten, wat hij echter wijselijk niet deed. Zooals bekend is de heer B. stal meester bij Graaf Wolff Metternich Het Volksblad, dat ook melding maakte van het geval brengt met de hem eigen logica en zucht naar sen satiemakerij dit geval weer in ver band met de vroeger beweerde wa pensmokkelarij. Het is echter eèn publiek bekend feit, dat de heer B. dat zaakje voor eigen rekening dreef en ook zelf voor de gevolgen heeft moeten opdraaien. VECHTPARTIJ. Maandagnacht had te Kerkrade een vechtpartij plaats tusschen B. en den broodventer K„ die zijn tegen stander met een mes 15 steken en sneden toebracht. Er waren sneden bij van 15 c.M. lengte. Dinsdag is de dader gearresteerd Cocaïnesmokkelaars gearresteerd Eenigen tijd geleden vertoefde in Heerlen een Hongaar Dargo genaamd die zich voor geneesheer uitgaf. Toen de politie in de gaten kreeg dac de man zich ophield met het verkoopen van cocaine vertrok hij naar Keulen, waar hij zijn intrek nam in een eerste rangs hotel. Toen het op afrekenen aankwam nam de ge neesheer andermaal de beenen. In verband hiermee stelde de Duitsche politie een uitgebreid onderzoek in. In samenwerking met de Heerlensche politie werd een inval gedaan in een woning te Aken, waarheen Dargo intusschen verhuisd was. Toen de politie binneokwam, was de'Hongaar juist bezig met onderhandelen over den verkoop van 500 gram cocaine. Verdacht van verschillende misdrijven is de man in de strafgevangenis te Aken ingesloten. Nieuwe parochie te Kerkrade. Binnenkort zal worden overgegaan tot de reeds eerder voorgenomen oprichting van een nieuwe parochie onder Spekho'zerheide, deels op Heerlensch grondgebied. Daardoor zal Kerkrade zijn negende parochie gaan tellen. Als eerste pastoor zal door den Bisschop worden aangewezen de WelEerw. Heer E. P. H. Prickaerts, thans kapelaan te Vaals. Zijn functie aldaar zal hij tot October a s. blijven waarnemen. De komende kamerverkiezingen Naar de Msb. verneemt, zal voor de candidaatstelling voor de a s. Tweede Kamerverkiezingen, welke op 15 Maart zal worden gehouden, nog de oude kiezerslijst moet worden gebruikt, terwijl de stemming op 26 April zal geschieden volgens de nieuwe kiezerslijst, welke op 1 April van kracht wordt. Invoer van varkens in Italië. De directie van den Landbouw deelt mede, dat H. M.'s gezant te Rome telegrafisch heeft bericht, dat van 1 Maart a.s. af de invoer in Italië van varkens uit Nederland wederom geoorloofd zal zijn op invoervergunning door de Italiaansche regeering op aanvraag verleend aan in Italië woonachtige importeurs. Pauselijke onderscheidingen. Aan de heeren J. H. M. Manssen en L. Vermin, resp. 45 en 36 jaar lid der St. Vincentius-conferentie van St. Mathias te Maastricht werd om hun vele verdiensten op charitatief gebied ter vergadering van genoemde conferentie het gouden eerekruis Pro Ecclesia et Pontifice uitgereikt, dat hun door Z. H. den Paus is toe gekend. Door stoomtram gegrepen. Donderdagmiddag is de 65-jsrige C. B. woonachtig te Zterikzee, toen hij op den weg fietste, aangereden door de stoomtram van de Rotter- damsche tramweg Maatschappij. Het slachtoffer was bijna onmid dellijk dood. Invoer herkauwers in Belgie. De invoer van herkauwers in Bel gië is vanaf Donderdag weer toege laten langs het tolkantoor Middel burg. Regenverlet by (le werkver schaffing. De Minister /an Binnenlandsche Zaken, heeft de inspecteurs bij de werkverschaffing verzocht den vol genden brief aan de gemeente-be sturen te richten Bij verzuim wegens regen mag de vergoeding niet worden toegekend over het eerste uur regenverlet op iederen dag afzonderlijk, zulks tot een maximum van drie uren per week. Heeft men bijv. in een werkweek de volgende uren regenverlet Maandag 4, Dinsdag 2, Woens dag 3, Donderdag 5, dan wordt aan regenvergoeding toegekend; Maan dag 3, Dinsdag 1, Woensdag 0 en Donderdag 5 uur, in totaal 9 uur. Duizend gulden in een boter hammenzakje. Toen Wceasdag een der autobus sen van een onderneming te Schagen werd schoongemaakt is een zakje gevonden, dat aanvankelijk als een boterhammenzakje van schoolkinderen werd aangezien. Bij nadere beschou wing bleek echter, dat de inhoud bestond uit bankbiljetten ter geza menlijke waarde van ongeveer f 1000 Tot nu toe heeft de rechthebben de zich niet aangemeld. Burgerlijke Stand Venray van 10 tot 17 Febr. 1933. GEBOREN Peter Am. M. Weys, Steeg Peter Joh. Janssen, Overloonsche weg Henrica M. M. Waayenburg, Hoenderstr Hendrica W L. Zanders, Oirlo Anna M. C. Tacken, Landweertweg Gerardus L. Wientjes, Stationsweg. OVERLEDEN Peter Joh. H. Janssen, echtgenoot van M. J. Janssen, oud 51 jaar Paters- straat. Gerard Antoon H. Roelofs, oud 81 j. Henseniusstraat. Petronella Peeters, wed. van P. J. Bistervelds, oud 86 jaar Merselo. Herman Jozef Hendriks, oud 16 mnd. Merselosche weg. 2 patiënten St. Annagesticht. 1 patient St. Servatiusgesticht. Kerkelijke Diensten Purochiokerk Morgen Zondag half 3 herhalings catechismus voor de jongens, geen Congregatie. Maandag half 8 besteld jaarg. voor Johannes Coopmans en ouders, 8 uur jaarg. voor Frans Janssen en echtge- noote, 9 uur de uitvaart voor Antoon Roelofs, kwart na 4 Lof. Dinsdag half 7 leesmis voor Antoon Roelofs, half 8 besteld jaarg voor Th Pouwels en echtgenoote, 8 uur leesmis Woensdag half 7 leesmis voor Jan Janssen, half 8 besteld jaarg. voor Catharina Bekkers, 8 uur jaarg. voor Geiard Litjens en Maria Wismans. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 besteld jaarg. voor de echlgen. van Gerard van Rijswijk en ouders, 8 uur besteld jaarg. voor Gerard Pijpers en ouders. Vrijdag half 8 leesmis, 8 uur jaarg. voor Johanna Roelofs. Zaterdag komen de jongens der 3e en 4e klas en de meisjes der 9e klas te biechten, half 8 jaarg. voor Johannes Rongen, ouders, broeders en huisvrouw kwart na 4 Lof. Paterskerk. Morgen Zondag 5, 6 en 7 uur H. Mis met onderrichting, 8 uur Hoogmis voor de leden van de Aartsbroederschap. Na de Hoogmis processie. Kwart over 9 H. Mis en vergadering voor de Jonge Derde Orde. Na de Hoogmis vergadering van het bestuur der 3de Orde. Kwart voor 5 gez. Vespers, half 6 Lof. Feestdag van den H. Conrardus, volle aflaat o.g.v. Maandag om half 8 gelezen Requiem mis voor Br. Petrus Johannes Janssen als lid der 3de Orde De Tertiarissen worden verzocht deze H. Mis bij te wonen en voor den overledene de H. Communie op te dragen. Dinsdag 2de Dinsdag der novene ter eere van St Antonius, om 7 uur Hoog mis met toespraak en gebeden der novené, half 6 Lof. Woensdag feestdag van de H. Mar- garetha van Cortona, volle aflaat o.g.v. om half 7, 7 uur en half 8 H. Missen voor Petrus Frenken als lid van de Aartsbroederschap. Donderdag om half 7, 7 uur en half 8 H. Missen voor Peter Johannes Janssen als lid van de Aartsbroeder schap. Vrijdag om 7 uur Hoogmis, om half 6 oefening van den H. Kruisweg, om half 7, 7 uur en half 8 H. Missen voor Antonius Roelofs als lid van de Aarts broederschap. St. Antonius-Patronaat. Het kan gebeuren dat leden der Jonge Derde Orde die alreeds een H. Mis gehoord hebben, wat te laat komen. Ze worden verzocht om dan toch in het Priesterkoor plaats te nemen In de Vergadering zelf wordt mee gedeeld op welk tijdstip de H. Communie wordt uitgereikt. Aan de leden van Klein- en Mid denpatronaat wordt aangeraden om de bonnen mee te brengen. Maandagsche Gymnastiek om half zeven. Woensdagavond op het gewone uur Apologetische Praatavond. Hiermede vervullen wij den droevlgen plichl, kennis te geven van het overlijden van onzen geliefden Oom Gerardus Antonius Hubertus Roelofs, geboren te Venray 24 Juli 1851 en overleden te Venray, meermalen voorzien van de H. Sacramenten der Sterven den, 13 Februari 1933. Wij bevelon de ziel van den dierbaren overledene in Uwe godvruchtige gebeden aan. E. WIJNHOVEN-ROELOFS M. WIJNHOVEN en Kinderen Venray, 13 Februari 1933. Zij, die voornemens zijn deel te nemen aan den Stillen Om gang, welke in den nacht van 11 op 12 Maart zal worden ge houden, worden in verband met het aanvragen der spoorkaartjes beleefd verzocht zich liefst zoo spoedig mogelijk op te geven bij den heer H. Jacobs, Stations weg of bij Firma v d. Munckhof Groote Straat. De kosten, met inbegrip van programma enz. zullen circa f 5. bedragen. Het Bestuur te geven door de Fanfare Ons Genoegen op Zondag 19 Februari 's avonds 6 uur, in het Patronaat, Opgevoerd wordt28 De Universeele Erfgenaam blijspel in 3 bedrijven, door Herman Burger, en Klucht in 1 bedrijf, door Herman de Vries. VENRAY. Woensdag 22 Febr. om 7 uur, in de Landbouw school. AGENDA Jaarverslag, Sui«erbestelling, Bespreking reizen Eist. 18 Het Bestuur. Draagt allen voor Heeren Bakkers, Kappers, Kellners, Kruideniers, Slagers, Monteurs. Smeden, Schilders, Coiffeurs enz Voorradig in prima kwaliteiten, schitterende modellen en af werking Damesjassen en Huish-udschorlen Kantoor- en Stofjassen. VRAAG onze prima blauwe Overal's echt van kleur, in groote maat f 2 85 per stuk en lager. Manchester en Katoenen Werk mansbroeken, Heerenhemden enz. Schoolstraat 5-7 Wit, bruin, beige, groen en blauwe dril voor Vakkleeding. Hemdenflanellen, grijze Buxkins, grijs Jasstof, blauwe Keperlinnens, halflinnens en katoenen. Gele Kepers en Gele Drills voor schildersjassen. Mooie Katoenen Buxkins voor Zomerpakken, Manchesters, Wille Sloffen voor Damesjassen en Schorten. Corsets, Parapluies, Dameskousen. LAAGSTE PRIJZEN. Zie onze steeds geheel geprijsde etalages 1 Wij concurreoren, overtuigt U 1

Peel en Maas | 1933 | | pagina 2