Kluiikalk Huis met tuin Aanbesteding üanbesteding Knikkers-reclame Biljart met toebehoor roodbont ia best roodbm; Gemengde Berichten Districts-Arbeidsbeurs Adverientiën H. Antonius Aki Groene Kruis Landbouwbond Albatros- S.V.B. Blerick Th. Pouwels Veeverzekering Het bouwen van een dubbel woon huis met achter- bouw. aaaaaatfaao) Het bouwen van een Woonhuis te Tienray Th. Pouwels In lossing een schip prima P. A. JACOBS Fordbestlv Notaris Pltn Houtverba Notaris Phm Verpactii Notaris Plim timmermasw plaats te en Notaris Plim Verkoop frtbc Notaris Phmt Notaris Plimi Houtver>o| Notaris Pitmt Loop der bevolking over 1932 Gem. Venray Bevolking op 31 December 1931 Vermeerdering door geboorte Vermeerdering door vestiging Mannen 6356 157 458 Vrouwen 6265 185 483 Totaal 12621 341 941 Totale vermeerdering 615 667 1282 Vermindering door sterfte Vermindering door vertrek 87 444 108 412 195 856 Totale vermindering 531 520 1051 Bevolking op 31 December 1922 6440 6412 12852 Er werden 23 kinderen als levenloos aangegeven. Er werden 60 huwelijken voltrokken. GEVONDENEen beurs met geld, een rijwielplaatje en een krui wagen. Inlichtingen Gemeente-politie. In 1932 werden in deze ge meente ruim 40 vergunningen ver leend tot den bouw van woonhuizen, en 10 tal boerderijen en verder een 10-tal vergunningen tot verbouwing van woon- en winkelhuizen enz. Bij het vee van een landbou wer in Castenray werd een geval vau miltvuur geconstateerd. Het cadaver werd onder politie toezicht verbrand. Opcratrein naar Duisburg. Op Zaterdag 11 Februari zal een operatrein naar Duisburg loopen, alwaar in den inmiddels populair geworden schouwburg zal worden opgevoerd de aantrekkelijke opera Hoffmann's Erzahlungen van Offenbachzoowel muziek als han deling dezer opera staan op een hoog niveau en maakt het uitstapje naar Duisburg alleszins loonend. Gelegenheid tot aanmelding wordt gegeven tot uiterlijk Vrijdag 3 Febr. bi)Firma v. d. Munckhof Venray, alwaar prospect! gratis verkrijgbaar zijn. Nadere bijzonderheden volgen binnenkort ook per afzonderlijke advertentie in dit blad. Door de Rijksambtenaren wer den in deze gemeente wederom 1 winkeliers bekeurd wegens het niet aangeven van een hoeveelheid suiker in verband met de suikeraccijns. Verbot! tappen van sterken drank op Maandag 16 Januari a.s Allemansmarkt. De Burgemeester van Venray her innert aan het bepaalde in artikel 126 der Algemeene Politieverordening, waarbij hei verboden is op Maandag 16 Januari as. (Mlemansmarkt) na één uur des namiddags in localiteiten, waarvoor vergunning is verleend tot verkoop van sterken drank in het klein, sterken drank te koop aan te bieden, te verkoopen, te verruilen, of te leveren, ter beschikking te stellen, ten geschenke te geven, te gebruiken of toe te staan, dat aldaar sterke drank verbruikt wordt. Bij overtreding zal onmiddellijk proces verbaal worden opgemaakt. Venray, 11 Januari 1933. De Burgemeester van Venray, O. VAN DE LOO Uitvoeringen. Zondag werden in onze gemeente niet minder dan drie uitvoeringen gegeven, n.l. in het St. Antonius* patronaat door de Turnclub „St. Christoffel", te Leunen door de Handboogschutterij en te Ysselsteyn door de Voetbalvereeniging. Naar we vernamen was op alle plaatsen een druk bezoek. OOSTRUM. De Kath. Kies- vereeniging alhier stelde in een drukbezochte vergadering candi- dalen voor de groslijst der Twee de Kamerverkiezingen omschr. zetels werknemers H. Hermans, land en luinbouw P. J. Rutten Niet-omschreven zeiels Dr. Droe- sfin, Ruys de Beerenbrouck, Bon gaerts, Maenen en Nivard. OOSTRUM. In den nacht van Vrijdag op Zaterdag is alhier de Lederfabriek tegenover het station door brand verwoest. Voor de motorspuit uit Venray water kon geven was de fabriek bijna totaal uitgebrand. De aanwezige machinerieën van den heer Gratz, die de fabriek in huur heeft zijn waardeloos geworden. Het gebouw en de inventaris zijn verzekerd. MER3ELO. Onder voorzitter schap van den heer W. Verstraaten vergaderde de Kath. Kiesvereeniging afd. Merselo. Aan de orde was het aanwijzen of stellen van candidaten voor de Tweede Kamer. Voor de kwaliteitszetels werden aangewezen de heeren Dr. Droessen en H. Her mans; voor de viije zetels Jhr. Ruys de Beerenbrouck, Bongaerts, Rutten en Truyen. Aan het slot der vergadering stelde zich de heer H. Eijssen gaarne be reid 2 Februari a s. eene lezing te houden over de huidige politiek in verband met de Tweede Kamer verkiezingen. Deze tijd staat wel in het teeken van vergaderen. Nadat de leden der Vee ver zekering Maandag bij M. Janssen bijeenkwa men, vergaderden den volgenden avond de leden van den L.L.T.B. weer in de zaal. Het oude Bestuur werd met bijna algemeene stemmen herkozen, evenzoo de Voorzitter P. Pubben. Wel een bewijs, dat alle Bestuursleden trouw de belangen hunner vereeniging behartigen. Dreigde de bijeenkomst wat saai te verloopen wegens de verschillende stemmingen, op het einde werd de vergadering zeer interessant, en wel door belangrijke mededeelingen door den Voorzitter en andere leden ge daan over brandassurantie, belastingen crisis-varkenswet, beekverbetering en waterschap enz. Het jaarverslag zal op eene vol gende vergadering worden uitgebracht De Boerinnenbond alhier hield Woensdagnamiddag inde oude school zijne eerste vergadering, waarop Mej. Hendrikx het woord voerde, welce vergadering zeer goed bezocht was. HOLTHEES. Maandag had alhier de aanbesteding plaats van het met selwerk zonder bijlevering van mate riaal voor het bouwen van een woonhuis, voor rekening van W. Coppis. Ingeschreven werd als volgt Th. Siebers, Venray f 920 Th. Knechten, Vierlingsbeek f 790 Martens, Leunen f 754 P. Coenen, Holthees f 690 P. Gommers, Maashees f 660 Het werk is gegund aan den laag sten inschrijver. Zondag vergaderde in café Fr. Bonants alhier de R.K. Kiesver eeniging voor de candidaatstelling der Tweede Kamer. De volgende heeren werden candidaat gesteld Dr. Deckers, Fleskens, J. A. de Zwart, Schaepman en Max van der Pol. OVERLOON. Maandag werd ten nadeele van A. Fr. alhier het rijwielplaatje ontvreemd. Hij had zijn rijwiel geplaatst achter de woning van V. te Maashees. Van den dader geen spoor. Venlo en Tegclen net als Venray zonder Bioscoop In de Woensdag te Amsterdam gehouden vergadering van het hoofd bestuur van den Nederlandschen Bioscoopbond is besloten aan de algemeene vergadering van dien bond, te houden op 13 Februari a.s. voor ie stellen de bioscopen in de ge meenten Venlo en Tegelen te sluiten. Dit besluit vindt zijn oorzaak in het feit, dat de raad der gemeente Venlo in zijn laatst gehouden ver gadering op voorstel van B. en W. heeft besloten tot afwijzing van het verzoek van den Ned. Bioscoopbond om het bestaande verbod tot toelating van personen beneden 18 jaar in de bioscopen in te trekken. Naar het oordeel van het hoofdbestuur van den Ned. Bioscoopbond kan het bioscoopbedrijf in de gemeente Venlo en eveneens in de aangrenzende gemeente Tegelen, waar ook een jeugdverbod bestaat, onder zulk een belemmerende verbodsbepaling niet verder worden geëxploiteerd. VENLO. Maandagavond verga derde de Land- en Tuinbouwbond van Venlo en omstreken. De Voorzitter, de heer W. Dries- sen, gaf een kort overzicht over het land- en tuinbouwbedrijf in 1932, waarbij hij het afgeloopen jaar voor stelde als een tooneelspel. waarin de figuur „Teleurstelling" de hoofdrol had gespeeld, terwijl het komende jaar zich voordeed als een tooneel dat nog met de donkere gordijnen der onbekendheid is afgesloten. Ondanks de groote uitbreiding van de glascultuur was er in het afge loopen jaar nog een teruggang in omzet te constateeren van ongeveer 200.000 gulden. Sprak men in den aanvang van 1932 nog de hoop uit een spoedige verbetering in den toestand tegemoet te zien, nu 1932 achter den rug is kan men slechts van een gestagen achteruitgang spreken en ziet men de resultaten voor 1933 pessimistisch tegemoet. Tiydens een wandeling een been gebroken. Mr. M. A. M. Waszink, burge meester van Roermond, kwam gis terenavond, toen hij met zijn echtge- noote uitging voor een wandeling op korten afstand van zijn woning bij een misstap van het trottoir zoo ernstig te vallen, dat hij het linker bovenbeen brak. Hij werd naar het St. Laurentius Ziekenhuis over gebracht. Tegen het Waterschap Midden- Limburg. Door een twaalfbonderdtal grond eigenaren in Midden-Limburg is een request aan H, M. de Koningin gezonden, waarin bezwaren naar voren gebracht worden tegen het besluit van Prov. Staten van Limburg van 21 December j.l. waarbij tot op richting van een waterschap Midden- Limburg en tot vaststelling eenei verordening hiervoor werd besloten. Requestranten noemen in hun re quest een tiental motieven op, waar om zij de oprichting van dit water schap niet wenschen en verzoeken H. M. de Koningin, genoemd Staten besluit te willen opschorten, door de beslissing te verdagen en vervolgens niet goed te keuren, voordat absolute I zekerheid bestaat, dat de te ver wachten waterschapslasten alleen komen te drukken op gronden, die het directe voordeel der ontwatering genieten. WEERT. Door het gemeente bestuur te Weert, werdeQ in den loop van het jaar 1932 afgegeven 108 bouwvergunningen. Het jaar daarvoor bedroeg dit 111. Lyk opgehaald. Aan de Wilhelmina-brug te Maas tricht is Dinsdag het lijk opgehaald van een onbekend manspersoon. Het lijk, dat in verren staat van ontbinding verkeerde, werd overge bracht naar het Ziekenhuis Calva* riënberg. Zestig winkeliers voor den kantonrechter. Begin November werden alle prij zen, welke als reclame aan de Hel- mondsche winkelweek verbonden waren, door de politie in beslag genomen, daar men den opzet dezer toekenning van prijzen in strijd met de Loterij wet achtte. Donderdagmorgen stond het be stuur der Helmondsche Winkeliers vereniging, benevens de ruim zestig winkeliers, die aan de winkelweek deelnamen, voor den kantonrechter terecht. De ambtenaar van het O.M. eischte veroordeeliog tot f 10 boete, doch na pleidooi van den verdediger, onmiddellijk uitspraak doende, ver oordeelde de kantonrechter hen tot f 1 boete en teruggave der in beslag genomen goederen. Vermist. Sedert Dinsdag 2 Januari wordt uit de ouderlijke woning, Poeiersche Dwarsstraat te Eindhoven vermist de 18-jarige M. van B. Ze heeft per fiets de woning verlaten. De ouder3 verzoeken hen omtrent de verblijf plaats van haar dochter in te lichten. Sinds Zondag j.l. wordt te Veghel vermist de 21-jarige Johanna de Bie, die Zondagmorgen de ouderlijke woning heeft verlaten en sindsdien niet is teruggekeerd. Yeesinokkelen. Gedurende eenigen tijd wordt er aan de Nederlandsch Belgische grens op groote schaal vee gesmokkeld. Zestig frauduleus ingevoerde var kens zijn in beslag genomen. Op een groepje kinderen ingereden. Dinsdagmiddag om half vijf heeft te Obdam een ernstig auto-ongeval plaats gehad. Een brandstofauto uit Amsterdam reed in de omgeving van het station, vermoedelijk door het springen van een band, op een groepje kinderen in. Het 10-jarig kind van den heer Konijn werd onmiddellijk gedood, terwijl drie kinderen, waarvan één ernstig, werden gewond. De moord op Marietje van Os. De rechtbank te Rotterdam heeft Donderdag bij vervroeging uitspraak gedaan in de zaak van den 23-jarigen koperslager H. J. H., die terecht heeft gestaan als verdacht de dader te zijn van den moord, gepleegd op de 10- jarige Marietje van Ós, op 9 October 1929 te Rotterdam. De rechtbank heeft verdachte, met vrijspraak van hetgeen hem meer is ten laste gelegd, veroordeeld wegens feitelijke aanranding der eerbaarheid, den dood tengevolge hebbende, tot 10 jaren gevangenisstraf, door te brengen in de strafgevangenis te Leeuwarden en daarna ter beschikking stelling der regeering. Door electrischen stroom getroffen Te Asten kwam de electrlcien J. v. Empel bij het maken van een aansluiting in aanraking met een electrischen draad. Hij bieef aan den draad hangen en viel even later met het hoofd op den grond. Na ter plaatse van de laatste H. Sacramenten te zijn voorzien, werd hij op advies van dr. Verhoeven naar het gasthuis te Helmond ge bracht. Men acht zijn toestand ge vaarlijk. Treurig einde van de vacantie. Dinsdagavond gebeurde er in de nabijheid van Mörs een treurig ongeluk. Een negenjarig meisje uit Krefeld kwam met een vrachtwagen terug uit N.-Limburg waar het de vacantie bij familie had doorgebracht In Mörs zou het de tram naar Krefeld nemen en zoo naar huis rijden. Het meisje, dat waarschijnlijk de tram reeds gezien had, sprong plot seling uit den nog rijdenden vracht wagen, viel echter en kwam onder de aanrijdende tram. Hevig verminkt en met zware verwondingen werd het meisje opgenomen en naar het ziekenhuis gebracht. Bij aankomst bleek het echter reeds te zijn over leden. Van de Nedcrlandsch-Duitsche grens. Men schrijft van de grens, dat het aantal werkloozen in het Neder- landsch-Duitsche grensgebied op ont stellende wijze toeneemt. In sommige Duitsche grensplaatsen loopt bijna een kwart der bevolking werkloos en wij vernamen zelfs uit Duuren, dat daar van de 20.000 valide ar beiders er 12.000 zonder werk loopen Vooral onder het jongere volk is de werkloosheid onheilspellend toe genomen; velen van hen gaan dan ook over in den smokkelhandel, welke de laatste weken weder enorme afmetingen heeft genomen. De Duitsche douane heeft strenge orders gekregen om onverbiddelijk op te treden tegen iederen vorm van sluikhandel. De kommiezen staan gauw klaar met schieten en hebben in de afgeloopen week in het grens gebied lusschen Kaldenkirchen en Emmerich minstens vier smokkelaars ernstig aangeschoten. Dat schrikt de overigen echter niet af om nacht na nacht op avontuur te gaan en hun leven te wagen voor vaak enkele marken smokkelwaar. De Duitschers hebben zich den laatsten tijd vooral geworpen op den margarinesmokkel. Men kan gerust zeggen, dat iederen nacht duizenden op pad zijn, om hun gevaarlijk bedrijf uit te oefenen, De zcsdaagsche te Dortmund. Nadat de spits tot het laatste uur bijeen was gebleven, gelukte het na den derden spurt het koppel Schön Buschenhagen ondanks den hevigen tegenstand van GöbelPijnenburg en BroccardoGuimbretière een ronde winst te behalen. Pijnenburg trachtte iets later dezen achterstand in te halen, doch had daarbij geen succes, daar het heele veld op zijn hoede was en terstond aansloot. Schön—Buschenhagen letten er nauwkeurig op, dat hun voorsprong niet verloren ging. Zoo zijn Schön— Buschenhagen met 628 punten in den strijd overwinnaars geworden. Dan volgen op 1 ronde2 Göbel —Pijnenburg met 663 pnt.; 3 Broc cardo—Guimbretière 426 pnt.; op 2 ronden 4 Rausch—Hürtgen 428 p,; 5 Braspenninx—Wals 260 pnt.; 6 Vopel—Korsmeier 186 pntop 3 ronden 7 Kilian—Pützfeld 207 pnt.; 8 RiegerVroomen 185 pnt.; 9 Peden Stübecke 139 pnt.; op 5 ronden 10 TietzSchenk 116 pnt.; op 6 ronden: 11 Senge—Cieszinski 45 p. In het geheel zijn 3514.4 K M. af gelegd. Van de laatste sprints werden er 5 gewonnen door Rausch, 3 door Pijnenburg, telkens 2 door Schön en Braspenninx, voorts 1 door Buschen hagen, Peden, Vroomen, Pützfeld, Rieger, Stübecke en Göbel. logekomea ea vertrokken personen van tot 6 tot 13 Jan. VERTROKKEN M. v.d. Vorle, dienstknecht, naar Meerlo-Blitterswijk M. v.d. Lans, broeder, n. Megen A. de Vries, Pater, naar Leiden A. v.d. Eijken, slager, naar Vught Kerkstraat 1 M. Min, z.b., naar Melick A. van Riet, Pater, naar Duiven Burgerlijke Stand Venray van 6 tot 13 Jan. 1933. GEBOREN Petronella P. M. van Opbergen, Hofstraat Christina J. Derks, Hoenderstraat Maria R. Manders, Merselo Lodewijk G. H. Claessens, Leunen Martinus H. G. Reintjes, Over- broek Gertruda J. M. Kappel, Kruisstraat. GEHUWD Johannes F. van Horrik, oud 28 j., fabrieksarbeider, te Eindhoven en Anna Maria M. Volleberg oud 23 j., z.b., te Venray. OVERLEDEN Theodorus G. A. Beerkens, oud 11 maanden, Grootestraat 1 Patiente St. Annagesticht. Kerkelijke Diensten Parochiekerk Morgsn Zondag in alle H. Missen collecte voor de Missie van Afrika, 2 uur groote Congregatie, half 3 herhalingscatechismus voor dejongens 3 uur Lof. Maandag half 8 leesmis, 8 uur be steld jaarg. voor Conrad Esser en echtgen., half 9 bestelde zielendienst voor de overl. leden van den Boeren bond, kwart na 4 Lof. Dinsdag feest van St. Antonius Abt. Te Veltum 7 uur leesmis, 9 uur Hoogmis met preek, half 8 jaarg. voor Johannes Hoedemakers en overl. kinderen, 8 uur jaarg. voor Johanna Munsters. Woensdag half 8 besteld jaarg voor Martinus Roffers en echtgen. Hend. Verhallen en echtgen., 8 uur jaarg. 2de klas voor Godfr. Smulders Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis half 8 leesmis, 8 uur Sol. jaarg. voor Theod. van den Boogaart. Vrijdag half 8 jaarg. voor Willem Hennen en Hendrina Bekkers, 8 uur jaarg. voor Gerard Martens en Helena Henckens. Zaterdag komen de jongens der 5e en 6e klas en de meisjes der 6e klas te biechten, half 8 besteld jaarg. voor Th. Creemers, H, Creemers en echtg., M. Vermeulen en echtg., Ant. Dijkmans en echtg. Paterskerk. Morgen Zondag 5, 6 en 7 uur H. Mis met onderrichting, om 8 uur pl. Hoogmis voor de leden van de Aartsbroederschap. Na de Hoogmis processie. Kwart over 9 H. Mis en vergadering voor de Jonge Derde Orde. Na de Hoogmis vergadering van het bestuur der Derde Orde. De bestuursleden worden verzocht de lijst van hun wijk te willen meebren gen. Kwart voor 5 gez. Vespers, half 6 Lof. Maandag feestdag van de H. H. Bernardus en gezellen, eerste marte laren van onze Orde. Volle afl. ogv 's avonds half 6 Lof. Dinsdag om 7 uur Hoogmis, half 6 Lof ter eere van den H. Antonius Vrijdag om kwart over zeven pl. lijkdienst voor de Weleerw. Pater Balthazar Brölmann, half 6 oefening van den H. Kruisweg. St. Antonius-Patronaat. Door omstandigheden kan de con tributie van verleden Zondag ver vallen. Enkelen houden de boeken van de Bibliotheek te laog terug brengen s.v.p. Woensdag op den gewonen tijd Apologetische Praatavond. KantoorSchoolstraat 18. Worden gevraagd: 1 huishoudster voor boerderij Agenten. 3 boerendienstmeiden v. Paschen 1 paardenknecht voor Paschen 1 boerenknecht voor 1 Maart bekend met melken 1 boerendienstmeid voor Horst 1 werkvrouw voor Vrijdags 1 keukenmeid voor Paschen 1 dienstmeisje voor dadelijk. 1 boerenknecht voor Oirlo Bieden zich aan Metselaars, timmerlieden, opper lieden, stucadoors, losse arbeiders steenfabrieksarbeiders, meubelmakers, werkvrouwen, burgerdienstboden, dagmeisjes, boerenknechten, schilders verstelnaaster, dienstbode 25 jaar, keukenmeid, smid-bankwerker, aank. auto-monteur enz. Plechtige viering van het FEEST van Jen in de kapel te VELTUM. DINSDAG 17 JANUARI om 7 uur H. Mis en om 9 uur Hoogmis met preek. 14 AU. VENRAY. Bij het ophalen van de con tributie zal de incasseerder ook die gezinnen bezoeken, welke tot heden nog geen lid der Ver eeniging zijn. Ook bestaat ge legenheid zich als lid op te geven bij den penningmeester, den heer E. Messemaeckers. HET BESTUUR. Venray-Dorp. Aanst. Zondag 15 Jan.voorm. van 9—10 en van 11—12 uur premiebetaling v. brand assurantie en contributie HET BESTUUR. Hij ol zij, die Zondagavond de Paterskerk na hel Lof een Parelmoer rozenkrans zilver gekettingd heeft meegenomen, wordt ver zocht deze bij den portier van het klooster terug te bezorgen. Morgen Zondag 15 Jan. op het Sportterrein Competitiewedstrijd Aanvang 2 uur. 12 Het Bestuur. Deze week extra koopjes in Porcelein-, Emaille- en Zinkwaren, Matten, enz. Hofstraat 8 10 Te koop Café-Kachel en Buffet moet weg, bij J. Eibers, Eind- straat 21 Leunen, Heide en Ysselsteyn. Premiebetaling op Zondag 15 Januari na de Hoogmis, in het Bondslokaal te Leunen en van 2 tot 3 uur bij H. Manders, Veulen. De premie bedraagt i/i pet. ZO Het Bestuur. Vrijdag 20 Januari a s. nam 6 uur, zal in Café Jan Huisman Langeweg, voor rekening van den Heer Math Laurensse a. d. Maasheezerweg, worder. Bestek en teekening zijn vanaf Maandag 16 januari f3.—per stel verkrijgbaar bij P. WIJN HOVEN, Henseniusplein Ven ray. Op Maandag 23 lanuari a. s. zal voor den Heer P. A. Kessels worden te Tienray (L.) op een open terrein in de kom van 't dorp. Bestek met teekening zijn vanaf Maandag 16 Januari ver krijgbaar bij den architect ad f 7.50 per stel, waarvan tot 3 dagen na de besteding f 5. wordt gerestitueerd. J. VAN WEEGEN, Architect N.I.V.A. 34 Vierlingsbeek. Biedt zich aan tegen Paschen, meisje van 14 iaar tegen kost en inwoning. Moet netjes leeren werken. Adres Bureau dezer. Voor de kinderen deze week 8ij 1 bon van onze fijne Koffie van 50 ct. per pond 300 knikkers Bij 1 bon van onze fijne Boter an62ct. per pond 300 knikkers Bij 1/5 bon van 1 dubbel stuk Huishoudzeep a 10 ct. 60 knikk. Bij 1/5 bon van Pauw Zeep poeder van 13 ct. 60 knikkers Bij 1/5 bon van 1 pak Thee van 30 ct. 60 knikkers Bij 1/5 bon van 1 pak Pudding van 10 ct. 60 knikkers Verder 5 pond Ochtendvoer en 5 pond gemengd hard voer voor 38 ct. 2 pond Vermicelli fijndraad, middel of figuur voor 24 cl. 10 pond kuikenrijst (scharrelrijst) voor 45 ct. Steeds in alles de laagsle prijzen Hofstraat 38 voor direct te leveren. Nog te bestellen bij LEUNEN I e Koop wegens afschaffing van café bij W. Ballussen, Leunen. Zij, die op lijd 2-daags witte Leghorn Kuikens willen hebben moeten dit tijdig vooruit op geven aan genoemd adres. TE KOOP gelegen in de kom van het dorp Nog te koop eenige goed on derhouden Meubelen, waar onder een nieuw fornuis. M. van Es, Draalstraat. TE KOOP dragende koe keuze uit twee, 14—29 Jan. voldragen, en een vette koe J. Drabbets—van Meijel, Heide TE K>C kinderni wieg eijs wagn als nieuw, aan s:pr Adres Bureau ze TE PDC goede banden, nw Adres Bureau^»» TE A. Claessens, Peant TE KO bij W. Vervuurt,aa] Leunen. te Veu zal op Dinsdag Ja nam. 2 uur, ten toel heer Chr. Stappers Ve ter plaatse publiek voop 120 slagen zwadgni gelintstaken, weip v;0| staken in zijn boSOa^d heide, nabij de WtMi te VEIiY zal op Dinsdag Jai des nam. half vier he W. Swinkels a. 0\ weg voor den he^iet Molenhof, publiek veope circa 150 slagen are en gelintstaken, ele latten, boompaaltjien gelegen in zijn ba aa berg. te VEN.Y zal op Dinsdag Jai nam. 5 uur te Venjin Zwaan", ten verzot va Wed. Th. MaassM de Markt, voor 5^1 publiek vecate eene ruime en gc ing aan de Schoolstraat,ït m als vlakbank, boippa zaag enz. te VEN.Y zal op Woensdag Jan. 2 uur, in het café W Nachtegaal te Vem publiek veopei A. voor den HW. te Venray—Nachtal 60 slagen zwaivoc afgekapt dennenho ges kepers, balkhouteigeli. staken, liggende zijn weg VenrayDeu. B. voor den Hij. F Weverslo 70 slagen booiken, dubbele latten, sïp, brandhout. te VEAY zal op Woensdag!Jar nam. om 3 uur, icafé le Venray a d Nitegi publiek voope 600 beste app er boompjes. Verkoopg dwarslqjei te VERY zal op Donderdag Jan. 1 uur ten verzoe vac Ant. Jacobs te inen, huis publiek veopen 40 perceelen gav zoo nieuwe dwarsleggespooi geschikt voor brujkken stallen, afdakken ei Betaling 1 Mei 3. te VERY zal op Donderdag Jan. Mej. Wed. MarBeur Venray—Laagriebri, ter publiek veopen A. Nam. half 330 sl nenhout. in haanosch Overbroek achter fleersp B. Nam. half 430 sl< nenhout in haar kb te de Berg) nabij Sans, als staken, gelintpalen.rele e en, brandhout ei

Peel en Maas | 1933 | | pagina 2