Sckilderijen- Tenfoonstelling Gebr. VAN BERGEN ZIJN TROTS L TIÏ1LII, Marktstraat 5 P. Beerkeos A. Thiei @11® Marktstraat 5 Eldaii reclame 1. V. „EDAH Dames- en Kinderhoeden, Idison St, III Mutsen. fï. Gerardus Majella Dames- en ïieeren- M odeartikelen 10 pet. korting Steeds voorradig Voor St. Nicolaas Langstraat, VENRAY Groote T ooneelavond SCHUTTERIJ ST. ANNA Sergeant van Drillenstein. fönhmus houdt opruiming Kousen, handschoenen Bouw- en Weiland Openlijk dank beste slagkar Een Practisch St. Nicola as cadeau is steeds welkom Doet daa'om uwe iukoopen bij ons, wij hebben in alsook voor Uwe kinderen passende cadeaux, Daarenboven geven wij nog k contant gekocht tot 5 Dec a s. Alle soorten Glas Alle soorten Verfwaren t Borstelwerk en Poetsartlkelen Voor St. Nicoiaas Dekaverven Groote Nationale Serie-Loterij Bedrijfsautohouders in Noord-Limburg. in Restaurant Verheugen te Venray een vergadering Voor de kwaliteit staan wij U in! Bakkerij Tk. WINTELS Een passend Sl. Nicolaas- cadeau voor Heeren een mooie Hoed of Pet, een chique Das een Eng hemd, Slobkousen, eea Wollen /<st of Pullover, een paar Bretels, Handschoenen, enz, Bovendien 10 pCt. korting Deze Week samen voor 50 ct. samen voor 1 gulden. Opening Heerenkapsalon. Heerenkapsalon heefi geopend. A. J. ELBERS, Kapper Vanaf 17 November lof en mei 18 December zijn bij (onloonsQsldci G6vi wiooig collectie SCHILDERIJEN van verschillende be kende schilders. te geven door de op Zondag 27 November om 7 uur precies in het SI. Antoi.ius-Patronaat. Opgevoerd wordt het prachtige Tooneelspel in 4 bedrijven door Gerard Nieten. Komische voordracht door 2 personen ENTREE: te Rang 75 ct., '2e Rang 50 ct. Plaatsbespreking op den dag der uitvoering van 111 uur. H H. Donateurs met hun dame vrijen toegang. BUFFET: Wijn, Bier, Gebak enz. Pers. ben. 16 j. geen toegang n C Verleden jaar moesten verschillende personen wegens i .i. de enorme drukte teleurgesteld worden. Bespreekt uw plaats, dan bent U van een rustig zitje verzekerd. Beleefd uitnoodigend, 76 Het Bestuur der Schutteri] St. Anna van Nergens goedkooper Den laagsten prijs betaalt U voor onze zeer fijne kwaliteiten Hierop nog een extra korting van 10 pet. ten, I te VENRAY aan de Heide Notaris Holtus te HORST zal op Woensdag 30 November a.s nam. 3 uur in Café Sabastiaan Rut- ten te Venray aan de Heide, ten verzoeke van den heer P. P. Janssen publiek verkoopen 1. Welland in de Broekpas, he lend Droessen, van Veghel en Jan Janssen, groot 1.92.15 H.A* 2. Bouwland in het Lieseven, helend van Heijater en Jan Janssen, groot 35.30 A. 3. Bouwland de Horst, helend Droessen en Janssen, groot circa 70 A. 4 Bouwland naast koop 3, groot circa 54.50 A. 5. Weiland in Steegsbroek, he lend van Lin en Reinties, groot 205.10 H.A. Aanvaarding weiland l Januari as. en bouwland stoppelbloot 1933. aan den voor een verkregen gunst. TIE IKOOIF een zware kalikoe aan telling 11 Januari, met zwaar of lichter onderwerk ook afzonderlijk. L. spoor. Ant ClaassensBroers, Overioon. TB KOOP 2-rijig trekharmonica in goeden staat. Groote Straat 21. 280 Beleefd uitnoodigend, Tekka, Salubea, Vilt, Carton, Lancrusla en alle soorten Be hangselpapieren, Glaspapieren, Deurzink, Plaksel, vertinde Nagels, Linnen, Asphalt, Bea ver Board, glazen Deurplalen en Celluloid. enkel en dubbeldik, eenruiters voor kippenkooien, draadglas, calhedraalglas, gefigureerd glas matglas, glazen pannen, holle Muiden en Tuille du Nord. eigen aangemaakte Verven, sneldrogende Vloerlakken, Japanlakken, Blanc Fix water verf (Mouvine), Kalkblauw, Kalkgroen, Ripolinlskken, Rijwiellak, Meubellak, Vuurlak Huishoudvernis, alle kleuren Wasbeitsen, Creoline, Zoutzuur Amoniak, Spiritus, Terpentijn, Bronstinctuur, Goud-en Zilver brons, Carbolineum, Lijnolie, Siccatief, verschillende fijne Japanlakken en Vernissen en alles wat tol het schildersvak behoort. Witkwasten rond en vierkant, Witluiwagentjes, Teerkoppen, Radialorenkwaslen, verschil lende soorten Verfborslels, Verniskwasten, Spalters, Das kwasten, Schabloneer- en toep borstels, Lyonsche penseelen, Tuilen, Werk-, Schoen- en Kachelborstels, Ivleer-en Boen- borstels, Ragebollen, Closet borstels, Auloborstels. Scheer- borslels, Tandenborstels, Nagel borstels, haren en cocos bezems, Straatbezems, Handvegers, Zeilvegers, Ceamoppen, Map- politoer, Tapijlschuiers, Fles- schenschuiers, Plumeau's, bier- glazenwasschers, Vaatkwasten, Wafeldoeken, Poetsdoeken, Dweilen, Luiwagens, Auto- sponsen, Autozeemen, versch soorten Zeemleer, verschillende soorten Boenwas, Schoenpoets, Zebra, Zebralin, Tante Blank, Schuurünnen, Schuurpapier, Brasso, Sidol, Adones, Persil, Imi, Ata, Sil, Henco, Rinso, Hollandsche Waschvrouw, Vim Lux, Due, Sunlightzeep, Toilet zeep, Siaalwol, Pansponsen. Panlappen, Boenders, Stoffen verven als Inge en Vossekop, Deka Textielverven. Schilderkisten en Doozen, Water- en Olie Tubenverf van Talens en Gimborn, Medium, Fixatief, Balikajsm, Schilderijenvernis Ecoline, Schilderlinnen, Lampekappen- papier, Schabloneerpapier, Teekenpapier, (Calqueerpapier, Schilderscartons, Waterverf doozen, Verfnapjes, Silkaverf, Brocaat-, Schabloneer- en Plakkaatverf, Olie- en Water verf Penseelen, Schilderpalets, Merkkrijt, Merkblikken, Letterzetters, Schetsboeken, Schoolpaslels, Transparante Glas verf, Tra n spar. Waterverf, O. I. Inkt. Relief-, Larur- en Echlverven, Pastels, Patronen, Schabionen, Drukblokjes, Stiften, Walsen, Leerplaten, Verdrijvers, Verf spuiten, alie soorten Bronsen, Strooimateriaal, Lóssing, Fixeerspuiten, Spuitzakjes. Etalagepapier en carton, Goud en Zilver Grèpepapier, Kastpapier, Kastrand, Punaises, Servetten, Damastpapier, enz. enz. 180 Alles aan uiterst lage prijzen. Aanbevelend, GROOTE STRAAT 21 TELEFOON 107 ten bate van den Ned. R. K. Bond voar Groote Gezinnen 18 Hoofdprijzen 2 Series. Trekking 5 December 1932. Lolen a 50 ct. per stuk verkrijgbaar bij den Afdeeling- Secretaris H. JACOBS, Stationsstraat 39. 32 Het Bestuur van het District Limburg-Noord van den Bond van Bedrijfsauto- houders in Nederland zal op Maandag 28 November a.s. te half 8 's avonds beleggen ter bespreking van de nooden en wenschen der bedrijfsautohouders. De toegang is vrij voor eiken bona-fide bedrijfsautohouder, d.w.z. ook voor hen, die een personenwagen in bedrijf of beroep gebruiken. Er worden zeer belangrijke zaken besproken. Daarom worden de bedrijfsautohouders opgewekt, deze vergadering niet te verzuimen. 60 Het Districtsbestuur voornoemd. Vruchten Borstplaat slechts 15 ct. per ons Fondant Borstplaat 10 ct. per ons Een fijne sorteering Marcepain- en Chocolade figuren en luxe doozen. Chocoladeletters vanaf 8c Banketletter 70 ct. per pond Gevulde Speculaas 60 ct. per pond Candij, harten en ronde Peperkoek in prijzen van 25 en 30 ct. tot f 1.50. Speculaas 25, 40 en 70 ct. per pond Taai Taai 20 ct., Koek Dinant 30 ct. p. pond Onder voorldurende aanbeve'ing, Telefoon 93 130 is steeds Dit vindt U in ruime keuze bij A contant tot 5 December a.s. 264 2 ons fijne Bonbons en een prachtig Japansch zilveren Bonbonschaaltje Bij aankoop van eik pond B der en een half pond verpakte Koffie of 1 ons Thee te samen een prachtige Japansche fluitketel cadeau. I pond fijne geurige Koffie en 1 prachtige Pop Goede kwaliteit Speculaas per blik van 3 pond 75 ct. Prima gekruide Speculaas per blik van 3 pond 90 ct. Extra fijne gekruid Speculaas per blik 3 pond f 1,10 Heerlijke Taai Taai per pond 22 ct. Suikerbeesljes half pond 19 cl. Chocoladebeestjes halfpd. 25 ct. Fijne Chocoladeletters diverse grootten per ons 14 ct. Fijne Fondant Borstplaat per half pond 20 en 25 ct. Fijne Fondant Borstplaat p. doos 2 pond 80 ct., doos 1 pd. 45 Ruime sorteering luxe doozen Bonbons en Borstplaat aan speciale prijzen. Heerlijke boter Banketstangen a 28 ct. per stuk circa 3 ons Luxe trommeltje inhoud 1 pond fijn Speculaas voor 50 ct. Zie Etalages Zie Etalages Wij vragen en bezorgen zonder prijsverhooging. TELEFOON 31 104 Ondergetekende bericht bij deze, dat hij zijn volgens de eischen des tijds ingerichte 35 Door prompte en vakkundige bediening hoopt hij de gunst van U te mogen verwerven. Aanbevelend, Eindstraat 21 Venray

Peel en Maas | 1932 | | pagina 4