veegeueesmiddelen Paard 8D verzekering nette dienstbode twee nette meisjes H@erenhuis Gemengde Berichten mmzju mmmv Louis Aerts Margot Hoen Advertentiën Tandarts Kruyfzer Dankbetuiging. P. Fleurkens DE VALK I- L.V. C. I Lottum R.K. Voetbalver. St. Servatus. Groot Concert en T ooneeluit voering Het Gouden Recht Bevelanders Poot aardappelen mangelen en stekruben gevraagd flinke slagers leerling Te huur burgerwoning Te htjür roodbont, maalkalf tb koop Roode Star eetaardappelen Eet fijne Visck. Postdienst op Allerheiligen. Op Allerheiligendag zal het Post en Telegraafkantoor Venray voor den postdienst na half 1 gesloten zijn voor het publiek. De 2e en de 3e briefpostbestelling, alsmede de 2e pakketpostbestelling zullen op dien feestdag niet worden uitgevoerd. De eerste bestelling heeft plaats als op werkdagen. Van half zeven tot zeven uur des avonds bestaat er gelegenheid tot het afhalen van poststukken. De telegraaf- en telefoondienst wordt uitgevoerd als op werkdagen. ONDER DE EVENAAR. Do Miss ie film dor Paters van den H. Geest te Weert. Zooals we de vorige week reeds meldden, zal heden Zaterdagavond in de zaal van het Patronaat alhier de bekende en boeiende Aftikaaosche Missiefilm „Onder den Evenaar" ver toond worden. De voorstelling zal beginnen om 7 uur precies en gehouden worden door Pater G. Kemps. De toegangsprijs is 25 cent. Plaatsbespreken van 1112 en van 2—3 uur. GEVONDEN: Een rijwielplaatje Een bosje sleutels. Inlichtingen Marechausseekazerne. GEVONDEN een rijwielplaatje en kettingje met medaillon. Tuberculose-hestryding. Het Kring-Consultatiebureau te Venray, Paterstraat, is geopend op de eerste en derde Dinsdag der maand van half 10 tot half 11 v.m. Een kind van den heer J. alhier, dronk dezer dagen van eene flesch gevuld met benzine. Voor de kleine moest spoedig doktershulp ingeroepen worden. Morgen Bloempjesdag van S.A.N.T..O.S. Fruitveiling Venray. Sterappelen I 16.30 tot 19.40: II 10.10 tot 16,10; III 9.— tot 12.10. Valappelen I 7.90 tot 10.60; II 5.50 tot 8.70. Goudreinette prima 15. tot 18.10; I 11.10 toe 13.60; II 9— tot 11.30; III 6.70 tot 6 90. Valappelen I 4.80 tot 7.20; II 2.90 tot 4.30. Bellefleur I 7.70 tot 10.50; II 4. tot 6 30. Dubb. Bellefleur I 10.40 tot 12.20; II 6.90 tot 9.20. Bismarck I 7.80 tot 9.80; II 6.40 tot 6 70. Zure appelen I 5.60 tot 8.10; II 4.50 tot 5.10. Zoete appelen I 7.— tot 9.20; II 4.80. Kaoappelen 5.20 tot 5.50 Ossekoppen I 7 60; II 3.70. Lands berger reinette I 6.40 tot 7.Ra- bouwen I 6.30 tot 7.40; II 4.20 tot 5.10. Kastanjes 9.80 tot 10.90. Stoofperen 4.— tot 6.10; Nouveau Poiteau 9.20 tot 12.90. Legepont 17.20 tot i7.30. Middëiprijzeu gesorteerde appelen: Sterappelen I A 19.40; I B 15 60; I C 12.—; II A 15.50; II B 13— II C 11 Sterappelen licht gekl A 11.40; B 10.30; C 9.40. Val en miskleur 8—. Robut 7.20. Boscoop extra 18.—; I A 12.25; I B 11.20; I C 7.50; II A 11.10; II B 9.10; II C 6.80. Val en miskleur 4.90. Robut 2.90. Aanvoer 100.000 K.G. HOLTHEES. In den nacht van Dinsdag op Woensdag brandde door tot nog toe onbekende oorzaak, de windmolen van A. Weijenberg— Bonants alhier totaal af. Een groote partij granen en meel, alsmede een nieuwe benzine-motor werden door het vuur vernield. OVERLOON. Zondag na de Hoogmis werd door den Heer Fr. Kersten te Holthees. districts-secr. der C. V. C.. een duidelijke uiteen zetting gegeven over de Crisis-Var- kenswet en de vrije slachtingen. 4 November a.s. zal de Eerw. Broeder A. BloemeD zich wederom te Antwerpen inschepen om zich naar zijne Missie in den Belgischen Congo te begeven. Op 2 en 3 November a.s. zal er vanwege de B. V. L. voor hare leden prijsschieten plaats hebben in de zaal van J. Gerrits, aanvang 6 uur n.m. Er wordt geschoten met K.S.O. Prachtige prijzen zullen wor den beschikbaar gesteld. HORST. De gehouden collecte langs de huizen dezer gemeente, ten behoeve tot instandhouding van de R.K. Universiteit, bracht op de som van f551.30. Winkelweek te Horst. De te dfezer plaatse te houden winkelweek van 19 tot 27 November a.s. belooft een groot succes te wor den, gezien de spontane medewer king welke allerwege wordt onder vonden en niet het minst van alle winkeliers. Het aantal deelnemers is reeds gestegen tot 60 en neemt nog dagelijks toe. WANSSUM. Door den val van het water is het den arbeiders weer mogelijk, hun werk aan de haven te hervatten. Landgoed opengesteld. Bij beschikking van de Ministers van Economische Zaken en Arbeid en van Financiëa is het landgoed „Bakewell", gelegen ten Noordwes- n van Weert en toebehoorende .n Mevrouw M. de Nerée tot J iabberich Coenen te Roermond, (■■der de Natuurschoonwet 1928 gerangschikt. Het landgoed, dat doorsneden wordt door den weg van Weert naar Maarheeze, is ongeveer 60 H.A. groot. Het is voor wandelaars openge steld. De 10.000ste inwoner te Eclit. Woensdag is in Echt ten raad inge- huize den 10.000sten inwoner schreven. Vanaf het raadhuis wapperde de Nederlandsche driekleur. Mynwerkers spoorloos verdwenen. Naar wij vernemen zijn dezer dagen een zestal Nederlandsche mijn werkers, werkzaam op een der Heer- lensche mijnen, met de noorderzon vertrokken met achterlating zelfs van het loon. dat ze nog te goed hadden. Er zijn zeer sterke aanwijzingen, dat deze arbeiders onder schoone voorspiegelingen door geheime Sovjet agenten, die naar gebleken is ook bij onze Nederlandsche mijnen hun werk verrichten, voor Russische mijn- bouwkundige werken zijn aange worven. Nog meer mijnwerkers geronseld. In verband met een bericht, waarin we mee deelden, dat een zestal mijn werkers van een Heerlensche mijn plotseling verdwenen waren meldt men nog dat nadien nog 14 andere mijnwerkers, allen Slovenen op een Heerlensche mijn werkzaam, naar Rusland vertrokken zijn. MAASTICHT. Door de Ver- eenigde Autogebruikende Vakgroepen is aan den Raad een adres gericht, waarin vergunning wordt gevraagd tot he* oprichten van een Automarkt. Volgens adressanten zou een soort gelijke markt in den Bosch en Utrecht, met gunstig gevolg werken. Smokkelauto in beslag genomen. Dinsdag in de vroege ochtenduren werd ;n Horbach, bij het grenskan- toor Locht, een Hollandsche smok kelauto door de Duitsche beambten aangehouden. De bestuurder, een jonge man uit Spekhoizerheide Kerkrade werd in arrest gesteld. De auto werd in beslag genomen even als de smokkelwaar, bestaande uit 1600 pond koffie en 100 pond cacao. Minderjarig meisje vermist. Te Kerkrade wordt sedert Maan dag de 18-jarige N. Vinders vermist Het meisje ging des morgens als gewoonlijk naar haar werk. Sedert heeft men taal noch teeken meer vaD haar vernomen. Het merken van varkens gevaarlijk. Naar de L. K. verneemt zijn te Eijsden verschillende ziekte en sterf gevallen voorgekomen onder yarkens welke gemerkt zijn geworden. In Maarland zijn reeds verschil lende dezer varkens gestorven, terwijl nog een groot aantal dieren ernstig ziek is. Blijkens deskundige ver klaring zou de oorzaak infectie zijn. Er heerscht natuurlijk groote ver ontwaardiging bij de varkenshouders die door de wet gedwongen hun dieren moeten laten merken en het risico dragen groote schade te lijden. Er zijn dan ook reeds stappen ge daan ten einde nieuwe maatregelen te nemen en de geleden schade te vergoeden. Dat een en ander in verband staat met het merken blijkt uit het feit, dat ,in Maarland in een varkensstal waar 13 zeugen zich be vinden de twaalf gemerkte zeugen ernstig ziek zijn. waarvan er reeds gestorven zijn en de eene niet ge merkte zeug een goede gezondheid geniet. Wij zien met belangstelling tegemoet welke maatregelen zullen genomen worden ter voorkoming /an dergelijke ongezonde toestanden bij het merken dec varkens. „Het vuile ei". Het Gerechtshof te Arnhem heeft Donderdag uitspraak gedaan in de zaak tegen G. G. F. A. S., uitgever te Helmond, die in eersten aanleg door den politierechter te Roermond, was veroordeeld wegens beleediging van den notaris D aldaar, to* zes weken gevangenisstraf en wegens beleediging van den heer B., bank directeur te Helmond, tot vier weken gevangenisstraf. Na appèl en cassatie verwees de Hooge Raad de zaak naar het Hof te Arnhem. Dit Hof heeft thans het vonnis van den politierechter te Roermond vernietigd en den ver dachte van alle rechtsvervolging ontslagen. Van een kar gevallen.. Op de boerderij „Hanshof" onder de gemeente Cuyk heeft een droevig ongeluk plaats gehad. Het 2-jarig zoontje van den landbouwer C. dat op een kar met den knecht meereed kwam ongelukkiger wijze te vallen met het gevolg dat het onder een rad geraakte. De kleine was op slag dood. Nederlandsche boycot van Duitsche producten. H.N. meldt uit Berlijn aan de Msb.: Naar de Duitsche Handelsdienst uit Essen verneemt, is de boycotbewe ging, welke in Nederland ten op zichte van Duitsche producten is ontstaan, niet zonder invloed op de stemming in West-Duitschland ge bleven en is een groot aantal firma's uit het Rijnsch-Westfaalsche industrie gebied er reeds toe overgegaan, transporten, die anders over Rotter dam zouden zijn gegaan, over Ant werpen of Duitsche havens te ver schepen. In dit verband verdient het de aandacht, dat de burgemeester van Gent een aantal vooraanstaande vertegenwoordigers van handel en industrie uit West-Duitschland uit- genoodigd heeft tot een bezoek en bezichtiging van de nieuwe haven werken van Gent. Ook de Langman- Verein overweegt de benoeming van een commissie, welke de vraag zal bestudeeren, of en in hoeverre zon der nadeel voor de belangen van de Duitsche binnenscheepvaart eventueel transporten langs anderen weg dan over Nederland kunnen worden ver voerd. Abonnementspriyzen verlaagd. Naar wij vernemen zou de directie van de Ned. Spoorwegen voornemens zijn aan den Spoorwegraad voor te stellen, den jaarprijs- van de abon nementen eerste klas terug te bren gen van f 800 tot f 640 tweede klasse van f600520 en derde klasse van f 400360. Wat de verlenging betreft zou het in de bedoeling liggen op een maand-abonnement een onbe perkte verlengingsduur voor te stel len, waarbij alleen de eerste maal een hooger bedrag betaald moet worden. (Stand.) Vervroegd pensioen by de Spoorwegen. Naar het Leidsch Dagblad ver neemt, zal binnenkort bij de Neder landsche Spoorwegen al het personeel dat den leeftijd van 60 jaar bereikt heeft, gepensionneerd worden. Tengevolge van dezen maatregel zal een groote afvloeiing van (ouder) personeel plaats hebben. Van de 600 hoofdgeleiders en arbeider-remmers, die overcompleet zijn, zullen 200 man bij den treindienst ingedeeld wordende andere 400 man zullen bij weg en werken te werk worden gesteld. Regenval in October. Woensdagmorgen 8 uur bedroeg volgens mededeeling van de Am sterdamsche filiaal-inrichting van het Met. Instituut de totale regenval voor October in den Hortus aldaar 205 aan de Filiaal Inrichting 180 m.m. hoeveelheden, die de tot nu toe be reikte regenval van deze maand overtroffen. De grootste October- val in den Hortus was 197 aan de Filiaal-Inrichting 142, beide in 1917. De waarnemingen in den Hortus vingen in 1909 aan, die aan de in richting in 1887. Dat de Filiaal- Inrichting steeds minder regen vangt dan de Hortus, vindt zijn oorzaak in de minder gunstige opstelling van den regenmeter. Vee smokkelen. Het persbureau Vaz Diaz meldt uit Antwerpen: Enkele weken geleden werd door de Belgische regeering de invoer van vee uit Nederland zoo goed als stop gezet of zwaar belast. De staats stallen, die vroeger over het alge meen druk bezet waren voor het keuren van het ingevoerde vee zijn hierdoor nu zoo goed als ledig. Tolrechten maken het invoeren van vee volstrekt niet meer loonead. Anders is het echter met het smokkelen van vee over de grenzen. De sluikhandel is de laatste weken zoo sterk toegenomen, dat de Bel gische douanebrigades niet meer bij machte zijn om al het smokkelen tegen te gaan. Aan de controle van St. Gillis Waas alleen reeds werden in enkele dagen dertig stuks zwaar vee in beslag genomen. Te Kieldrecht wisten de tolbeambten in een nacht de hand te leggen op tien stuks vee. Langs den weg van Kapellebrug over KemsekeSt. Pauliswaas naar St. Nicolaas bemerkten de grens agenten dat een zwaar beladen vrachtauto in volle vaart over de grens kwam rijden. Daar de chauffeur geen gehoor i aan het bevel: stoppen, werd er op den vrachtauto geschoten. Deze bleek echter gepantserd te zijn en slaagde er in te ontkomen. In België ziet men zich thans genoodzaakt overal de douaneposten te verdub belen. De smokkelaars zouden 1000 franken per stuk gesmokkeld vee verdienen. Moet dat blyven duren. Op den onbewaakten overweg aan den Schiedamschen weg te Kethel, is een 48-jarig man met zijn motor door den trein gegrepen, op slag gedood en afschuwelijk verminkt. De machinist van den trein had niets van het ongeluk gemerkt. Dit in korten tijd het tiende ongeluk met doodeiijken afloop op dezen on bewaakten overweg. Zuigeling door een rat gebeten. Donderdagmiddag is in het arbei dersgezin C. B. te Ouder-Amstel een zoontje van 3 maanden dat in de wieg lag, door een rat zoodanig in het gelaat gebeten dat voor het behoud van een der oogjes wordt gevreesd. Het ongure dier werd door den vader in het wiegje aangetroffen en gedood. Wat je ver haalt Een dezer nachten zijn nabij Het Aardhuis in de bosschen van de Kroondomeinen te Apeldoorn eenige stroopers gesnapt, die afkomstig bleken te zijn uit... Haarlem. Zij waren zeer wel toegerust en hadden reeds menig beestje weten te ver schalken. Loonen van landarbeiders. Tengevolge van de groote werk loosheid in de landbouwbedrijven zijn de loonen van de landarbeiders, welke reeds zeer laag waren, steeds lager geworden en op vele plaatsen geheel ontoereikend om zelfs op de meest sobere wijze een klein gezin te onderhouden. Verdere verlaging moet' een algeheele inzinking van ons platteland ten gevolge hebben en in elk geval in strijd geacht worden met het algemeen belang. Deze overweging geeft het Tweede Kamerlid Loerakker aanleiding tot de vraag aan Minister Verschuur of deze bereid is zoodanige maatregelen te nemen, dat de loonen van de landarbeiders, althans niet beneden bepaalde minima gewestelijk vast te stellen kunnen dalen. Verdronken. Onder Valburg is de 24-jarige schippersknecht B. J. O. uit Mid- wolda van het Rijnschip „Doggers- bank" in de Waal gevallen en ver dronken. 30SS2&LKK8 STA ID V5HSAY van 21 tot 28 Oct. 1932. GEBOREN Jozef M. Claessens, Ysselsteyn Hendrina P. Jeuken, Stationsweg Maria S. L. v.d. Bereken, Patersstr, OVERLEDEN Beatrix M. Janssen, echtg. van J. Philipsen oud 70 jaar, Oirlo. 1 patient St. Servatiusgesticht 1 patient St. Annagesticht. Parochiekerk Morgen Zondag 2 uur kleine Congre gatie, half 3 herhalingscatechismus voor de meisjes, 3 uur Lof en Rozenkrans, 4 uur H. Familie. Maandag Vigilie voor het hoogfeest van Allerheiligen. Geboden vasten en onthouding van vleeschspijzen. Half 8 leesmis, 8 uur Sol. Jaarg voor Albert Esser en Johanna v. d. Boogaart. Er wordt biecht gehoord van 3 tot 6 en van half 7 tot 8 uur Dinsdag hoogfeest van Allerheiligen. De diensten als op Zondag. Dinsdag vanaf 12 uur en Woensdag den geheelen dag kan verdient worden een volle aflaat, zoo dikwijls men na waardig gebiecht en gecommuniceerd te hebben de ker-r bezoekt en bij ieder bezoe* 6 x het Onze Vader, Weesgegroet en Eere zij de Vader bidt tot intentie van Z. H. den Paus. 3 uur de Vespers van Allerheiligen en daarna de Vespers van Allerzielen, 6 uur Lof, Rozenkrans en Allerzielenpreek. Woensdag Allerzielen, 6 uur 3 H. Missen, 8 uur 3 H. Missen, 10 uur de Hoogmis, voorafgegaan van 2 stille H. Missen voor de weldoeners der kerk, waarna processie over het kerkhof. Ge durende de Zielenoctaaf half 7 Zielmis en 6 uur Lof en Rozenkrans. Donderdag feest van St Hubertus, 7 uur te Veltum H. Mis, 9 uur Hoog mis met preek. Half 8 leesmis, 8 uur Jaarg. voor Anna Maria Kusters. Dezen f wordt biecht gehoord van 4 tot 6 uur. Vrijdag le der maand en vereering van het H. Hart van Jezus, half 7 be stelde Hoogmis, half 8 gestichte lees mis, 8 uur ieesmis, 6 uur Lof en eer herstel aan het H. Hart. Zaterdag komen de jongens der 3e en 4e klas en de meisjes der ie klas te biechten. A.s. Zondag 6 uur eerste H. Mis, 7 uur H. Mis en generale H. Communie voor de leden der H. Familie Paterskerk. Morgen Zondag feestdag van Chris tus' Koningschap. Volle afl. o.g.v. Om 5, 6 en 7 uur H. Mis met onderrichting. Om 8 uur plechtige Hoogmis, waarna toewijding aan Christus Koning. Kwart over 9 H Mis en vergadering der Derde Orde, afd. mannen Om half 3 voorde vrouwen. Kwart voor 5 gez. Vespers, half 6 pl. Lof met Rozenhoedje en acte van toewijding aan Jezus. Maandag Vigilie van Allerheiligen, geboden vasten en onthoudingsdag. Dinsdag hoogfeest van Allerheiligen. Gen. absolutie voor de Derde Orde. Te vieren als Zondag De H. Missen om 5, 6 en 7 uur en om 8 uur pl. Hoogmis, kwart voor 5 gez. Vespers, 5 uur Lof en Rozenhoedje. De aflaat van Allerzielendag kan vanaf Dinsdagmiddag 12 uur tot Woens dagavond 12 uur worden verdiend. Bij elk kerkbezoek moet men bidden 6 x Onze Vader, Weesgegroet en Eere zij etc. tot intentie van Z. H. den Paus. Woensdag Allerzielendag. Vanaf 5 uur de H. Missen. Om 8 uur plechtige Requiemmis. Om 2 uur oefening van den H. Kruisweg. Half 6 Lof en Rozen hoedje. Donderdag om 7 uur H. Mis voor Willem Weij§. Vrijdag le Vrijdag der maand, toe gewijd aan het H. Hart van Jezus. Om 7 uur pl. Hoogmis met Litanie van het H. Hart. Om half 6 Lof en acte van eereboete. Om 7 uur een H. Mis voor Peter Johannes Derks. A.s. Zondag in alle H. Missen preek en collecte voor een nieuwe kerk in de mijnstreek te Heerlerheide. St. Antonius-Patronaat. Dezen Zondag om ongeveer elf uur heropening van de Patronaats-lees- bibliotheek. Spaarbankboekjes inleveren. De leden van de Jongelingen-ver- eeniging behooren tot minstens zeven uur buiten het gebouw te blijven. Getrouwd en Lutterade, 27 October 1932. De Heer en Mevrouw AERTS- HOEN betuigen hun hartelijken dank, ook namens wederzijdsche familie, voor de vele blijken van belangstelling bij hun huwelijk ondervonden. Toekomstig adres Printhagen straat 5, Lutterade. 20 De alom bekende van DE DENNEBOOM verkrijgbaar bij alleen 9 iTh. Pouwels, Hofstr Zoi.dag na de Hoogmis Algem. Vergadering Ruitersclub in café De Engel. Trouwe opkomst verzoekt 10 Het Bestuur. Venray Maandag 31 October AFWEZIG. Door deze betuigen wij onzen hartelijken dank voor de vele blijken van belangstelling bij ons 40jarig Huwelijksfeest on dervonden. en Echtgenoote Heide, 29 Oct. 1932. A.s. Zondag Aanvang 2 uur. Terrein Leunsche weg. Morgen Zondag 2.30 uur Competitiewedstrijd Servatius I - Juliana I Mill Dames geen toegang. Entrée 25 ct. 18 te geven door de Zangvereen. f Heide bloempje Heide Zondag 6 en Maandag 7 Nov. 's avonds 6 uur in de zaal van P. Liijens. Als hoofdnummer zal worden op gevoerd Tooneelspel in 3 bedrijven, door Jan Grosveld. Het geheel wordt opgeluisterd door de bekende Jaszband „De Prins" onder leiding van den Heer Jac. Lamée, Boxmeer. Entrée 75 ct. Gereserv. 15 ct. extra Plaats bespreken op beide dagen van 12 uur in de zaal. Maandag uilsluitend voor Hon. Leden en hunne dames 35 VERKRIJGBAAR prima consumptie-aardappelen, mooi blank en fijn van smaak, 5 f 2.50 per 100 kg. aan huis be zorgd. Tevens prima Spekboonen 100 kg., in de peulen, 40 ct. per kg., soortechi gegarandeerd. UW ADRES voor prima West-Brabanlsche selectie van zware klei als Eerstelingen, Bintje, Industrie, Eigenheimer enz Klasse A en B in elke maat, cer tificaat N.A.K. Steeds scherpste prijzen. M. Baltussen, Oirlo E 79 27 TE KOOP a f 5.— per 1000 kilo L. Backus, Stationsstraat. v. d. Landbouwbond. Premiebetaling: Zondag 30 October, na de Hoog mis bij M. Litjens te Leunen. Zondag 6 November, voorm. van —10 en 11—12 uur ten huize van den Secretaris voor afd. Dorp en Heide. De premie bedraagt 2 pCt. HET BESTUUR. Biedt zich aan 20 jaar, voor direct, bekend met alle werk. 310 Adres Bureau dezer. Bieden, zich aan 18 en 16 jaar, voor burgerdienst, met alle werk op de hoogte. Adres Bureau dezer. 10 voor direct een Slagerij Chr. Goumans. 10 met flinken tuin, aan den Sta tionsweg, direct te aanvaarden Adres: G. Verschuren, Lull. een ruim, soiied en geriefelijk met tuin en achteruitgang, ge legen op gezellige drukke stand. Het huis is ook te koop en is geschikt voor alle doeleinden. Nadere inlichtiigen Groote Straat 2 15 TE KOOP 2- en 3-jarige Ligustr. haagplanten vanaf 50 ct. per 100 stuks. M Beerkens, Oude Oostr weg 37, alwaar ook te koop licht motorrijwiel zoo goed a!e nieuw, prijs f 25 i e koop bij Kind, van Dijk. Merselo. bij Jac. Koenen, Steegsbroek. Te Koop Bellefleur en Ster appelen 8—10 ct. per kilo A. van Ham, Stationstraat. 8 Huismoeders koopt geen visch aan de deur Wij houden elke week Donder- tgs van 3 tot 5 uur VISCH- MARKT te Venray en verkoopen daar alle soorten Zeevisch als Bot, Schclvisch, Zeezalm, alsook alle soorten Maasvisch, als Blei, Brasem, Snoek enz. Onze visch is steeds versch en wordt direct ge kocht en gekeurd in de Rijks- vischhal le Ymuiden. Koopt dus op de markt. IJmuider Vischhandel. bij 2 pak zelfrijzend Bakmeel, of bij 5 pakjes Pudding of bij een bon van onze Koffie of Boter een Jo-Jo cadeau. Onze Reclame 4 pak roodhout Lucifers 25 Doos Pudding 36 pakjes 60 Sacharine Falberg 10 doosjes 40 Vijgen per pond 10 Verpakte I£oek ruim 1 kg 25 Half pond extra strong Pepermunt 18 Fijne Caramels half pond 15 Hoestballen half pond 18 Fijne Koekjes half pofid 18 Cacao per half pond 20 Beschuit per pak 10 Candij per pond 28 enz. enz. Bij 1 flesch Wijn van f 1.10 een pot Boerenjongens CADEAU. (Flesschen niet inbegrepen). 40 Hofstraat 8.

Peel en Maas | 1932 | | pagina 2