2000 Gulden Extra Aanbieding PaardenverzekeriDff Gemengde Berichten Districts-Airtoeidsbeurs Kinderen Willems Rel. Ursu! inen. V.V.V. - B.V.V. „Albatros". Albatros-L.V.C. samen voor 85 cent. ginnen klokslag acht uur. De zaal wordt echter reeds geopend te zeven uur. De ingang is aan den kant van den winkel van Mej. Schaeffers. Men mag de fietsen laten staan vóór het patronaat, waar een groote lamp za! branden. Zij. die een kaart hebben voor een gereserveerde plaats, behoeven nie: door de geheele zaal te komen. Er zal iemand zijn, die hen den weg en de plaatsen aanwijst. Zij moeten er wel rekening mee houden, dat zij vijf minuten vóór acht aanwezig zijn in de zaal. Kaarten zijn er nog verkrijg baar bij de heeren H. Odenhoven, Overloonsche weg, Joh. van Gerven, .Vlerselosche weg en Ant. Millen, Patersstraat. Men wordt vriendelijk verzocht niet te rooken. VENRAY DEKENAAT. Met vreugde werd hier vernomen, ofschoon nog niet officieel bekend gemaakt, dat Z. H. Exc. Mgr. Dr. G. Lemmens. Bisschop van Roer mond. een Dekenaat Venray heeft ingesteld. Tot Deken is benoemd de ZeerEerw. Heer P. J. Thielen, pastoor alhier. Ook bestaat het voor nemen de Rectoraten van onze ge meente, binnen afzienbaren tijd, in parochie s om te zetten. Winkelsluiting Burgemeester en Wethouders van Venray doen te welen, dat door den Raad dier gemeente in zijne vergadering van 30 Augus tus 1932 is vastgesteld de volgen de verordening VERORDENING betreffende Winkelsluiting. Zijnde deze verordening bij ko ninklijk besluit van 12 October 1932 no. 27 goedgekeurd En is hiervan afkondiging ge schied, waar het behoort den 19 October 1932 Burgemeester en Wethouders voorn. O. VAN DE LOO. De Secretaris. VAN HAAREN. Winkelsluiting. Burgemeester en Wethouders van Venray doen te weten, dat door den Raad dier gemeente in zijne vergadering van 30 Augustus 1932 ingevolge bet 3e lid van artikel 9 der Winkelsluitingswet 1930, Stbl. 460, een later sluitingsuur, en wel tien uur namiddag, is bepaald voor de navolgende dagen 1 Januari, Maandag en Dinsdag van den vastenavond, Donderdag en Vrijdag vóór Pascben, Donderdag en Vrijdag vóór Pinksteren, Don- d ;rdag en Vrijdag vóór den eersten Zondag in Augustus en Vrijdag vóór den tweeden Zondag in Augustus. En is hiervan afkondiging geschied, waar het behoort den 19 October 1932. Burgemeester en Wethouders van Venray. O. VAN DE LOO. De Secretaris, VAN HAAREN. De Winkelsluiting. Blijkens bovenstaande bekendma king is deze week de verordening op de Winkelsluiting alhier afge kondigd. Vanaf morgen mogea dus Zondags alle winkels geopend zijn vanaf half negen voormiddags tot twaalf uur 's middags. De volledige verordening met toe lichting is vanaf a.s. Maandag ver krijgbaar aan het Bureau van dit Blad. GEVONDEN een rijwielbelas- fingplaaije, een oprolbaar duimstok, lang 2 meter. Inlichtingen gemeente-politie. GEVONDEN: Een bus rupsen- lijm. Iulichtiugen Marechaussee kazerne. Deze week herdacht de Zeer Eerw. Pater Casimirus Nijland het feit, waarop hij voor 12i/« jaar be noemd werd tot leeraar aan 't Gymnasium alhier. Operatrein naar Duisburg. Het Verkeersbureau der Nederl. Spoorwegen te Aken deelt ons mede: Op Zaterdag 12 Nov. a.s. zal een operatrein naar Duisburg loopen, alwaar zal worden opgevoerd de groote romantische opera „Loheogrin" van Rich. Wagner. Waar ook deze opera, de nestor der beroemde Wagner-stukken, wordt opgevoerd, steeds trekt zij goed bezochte zalen. Vooral voor hen, die slechts af en toe gelegenheid hebben een dergelijke voorstelling bij te wonen, is de op voering van „Lohengrin" in den in middels vermaard geworden prach- tigen schouwburg te Duisburg een attractie, welke men zich ongaarne zal laten ontgaan. Er bestaat tot uiterlijk Vrijdag 4 Nov. gelegenheid zich voor deelname op te geven bij de Firma v. d. Munckhof, Groote Straat 28, Venray, alwaar prospeeti gratis verkrijgbaar zijn. Nadere ge gevens volgen ook per advertentie in dit blad. Nog zij vermeld, dat de prijzen aanmerkelijk zijn verlaagd. Fruitveiling Venray. APPELEN Sterappelen prima 19.50 tot 21.70: I 12— tot 19— II 10.20 tot 16 20; III 8.80 tot 12.60; Valappelen I 7 50 tot 11.90; II 6.10 tot 8.60; Robut 6 60 tot 7.50; Goud- reinette I 10.70 tot 18.20; II 5.70 tot 8 60; Valappelen 8.30 tot 9.10; Bismarck I 7.10 tot 8.70; II 5.20 tot 7.20; üssekoppen I 8.20 tot 8,70; I 6.80 tot 7.60; Dub. Bellefleur I 8.70 tot 12.60; II 7.20 tot 7.90; Rabouw 5.10 tot 7.10; Bellefleur val 4.30 tot 8.40; Landsberger Reinette 6.80 tot 8.10; Zoete appelen 6.70 tot 8.50; Zure appelen 3.50 tot 7.90. PEREN Liegepont 11.40; Beurre Clairgeau I 10,10 tot 13.50; II 6— tot 7.90; Duchesse Angelain 6.tot 8—; Maagdeperen I 11.40; II 7.60; Nouveau-Poiteau 9.80 tot 12.70. Noten 0 52 tot 1.30. Middelprijzen gesorteerde sterappelen A. I 18 50; B. I 16—; C. 1 1240; A. II 15 50; B. II 14-; C. II 11.— Licht gekleurd A 12—; B. 10.30; C 9.Val en miskleur 7.80; Robut 6.90. Aanvoer 100.000 K.G. Op den Oostrumschen weg werd het zoontje van J. alhier door een motorfiets aangereden. Genees kundige hulp moest worden inge roepen. LEUNEN. Door de offervaar digheid onzer inwoners zal onze Zeereerw. Heer Rector in de ge legenheid worden gesteld de kerk van electrisch licht te voorzien. OIRLO. Tijdens het onweer van Dinsdag- op Woensdagnacht is de bliksem ingeslagen io de woning van den Heer J. N. alhier Gelukkig ontstond er geen brand en werd slechts materieele schade aangericht. De kermis alhier is ondanks het slechte weder, druk bezocht. Vooral de twee danstenten hadden niet te klagen. Maandagmiddag werd door een motorrijder uit Bakel, die onze kermis wilde bezoeken, een wiel rijder aangereden. Beiden bekwamen er nogal gehavend af. De motor rijder zou de onkosten vergoeden, waarmee genoegen genomen werd. CASTENRAY. Morgen Zondag zal onze Rector afscheid nemen van zijne parochianen, bij welke gelegen heid Z. E. namens allen een cadeau zal worden aangeboden. HOLTHEES. Uitslag van Zon dag gehouden prijsschieten, uitge schreven door onze schutterij, was als volgtle A. Janssen, 2e Fr, Bonants, 3e A. Gerrits Overloon, 4e J. Janssen, 5e E. Beerkens Venray, 6e W. Loonen. Kampioen vrije hand le Fr. Bonants, 2e W. van Rhee, Bergen. Woensdag 26 Oct. 's avonds 7 uur zal er een vergadering worden gehouden van de Schutterij „O. L. Vr.-Gilde" in Café M. Bonants. OVERLOON. Door de tooneel vereeniging met medewerking der Fanfare werd besloten om op 13 eD 14 November een concert- met tooneeluitvoering te geven, opge voerd zal worden het tooneelspel in 5 bedrijven „Bankroet". Morgen Zondag 23 October zal door onze dorpsgenoot den Eerw Br. A, Bloemen iu 't Patronaat een lichtbeeldenvoorstelling worden ge geven. Aanvang 2 uur nam. voor dames en 7 uur nam. voor heeren. HORST. J. P. aannemer te Horst werd in hooger beroep vrijgesproken van een overtreding der wet op de openbare middelen van vervoer, (personenvervoer per vrachtauto) Verd. Mr. A. Geurts te Venlo. BERGEN. Deze week werd ons piachtig nieuw kerkgebouw door Z. H. Exc. Mgr. Lemmens, Bisschop van Roermond plechtig ingewijd. VENLO. Oodanks het slechte herfstweder heeft de winkelweek veel publiek getrokken, wat dan ook het doel ervan is geweest, en waar door vanzelf de kooplust werd op gewekt. Alle winkeliers hebben hun best gedaan, om te laten zien, wat er in deze stad te koop is. De wapen smokkelarij. Door de politie te Venlo' zijn Donderdagavond 42 revolvers met de daarbij behoorende munitie in beslag genomen. Een zekere vrouw H.is gearresteerd Limburgsche Land- en Tuinbouw- bond. Tot directeur van den Limburg- schen Land- en Tuinbouwbond (vaca ture J. C. Ament) werd Donderdag benoemd de zeereerw. heer ir J. H H. Bemelmans, directeur van de R.K. Landbouwwinterschool te Roermond. Mr. P. W. H. Truyen. Mr. P. W. H. Truyen, hoofd inspecteur van het Lager Onderwijs, te Roermond, is benoemd verklaard tot lid der Tweede Kamer. Inbrekers bijtijds aangehouden. Donderdagavond omstreeks 9 uur ontdekte een surveilleerend agent in het villapark te Venlo twee behoor lijk gekleede vreemdelingen, die rond om de verschillende villa's heenliepen en aldus een vrij verdachte houding aannamen. De agent die de zaak niet vertrouwde hield de beide vreemde lingen aan, welke echter bij de komst van den politieman trachtten te vluchtten. Daar de agent dreigde van zijn vuurwapen gebruik te zullen maken bleven de aangehoudenen staan en gingen gewillig mee naar het politiebureau. Bij de daar op hen gehouden fouilleering werden om. gevonden twee maskers, een revolver, geladen met 5 patronen, vijlen, bijtels, loopers, 2 zaklantaarns en meerdere inbrekers werktuigen. De aangehoudenen bleken te zijn de 27-jarige K. S. en de 27 jarige J. Z. beiden afkomstig uit Düsseldorf. Bij het verhoor gaven de aangehou denen toe voornemens te zijn geweest in den afgeloopen nacht in een der villa's hun slag te slaan. Opheffing der Roermondsclie Rechtbank. Een door den gemeenteraad van Roermond benoemde commissie, aan welke werd opgedragen 's raads be zwaren tegen de voorgenomen op heffing der Roermondsche arrondis sementsrechtbank ter kennis van de Tweede Kamer te brengen, heeft zich thans met een request tot de Volksvertegenwoordiging gewend. De commissie acht het niet juist, dat overgegaan wordt tot opheffing van een instelling, die reeds sinds eeuwen in deze oude stad is gevestigd dat het belang der gemeente zelf en van verschillende groepen harer ingezete nen op zulk een scherpe wijze wordt getroffen, als inderdaad geschieden zal, wanneer tot opheffing der arron dissementsrechtbank zal worden overgegaan. Bovendien ontkent de commissie beslist, dat de opheffing der recht bank een bezuiniging van eenige beteekenis zal geven. Zij verzoekt de Kamer het daar heen te leiden, dat de Roermondsche Rechtbank niet wordt opgeheven. 12 koeien in beslag genomen Het smokkelen van koeien van Budel naar België neemt zeer toe. De Belgische douane is echter den laatsten tijd op haar post. Dit onder vond een persoon die niet minder dan 12 zware koeien de grens over liet wandelen. De koeien werden in beslag genomen. ECHT. Toen de mijnwerker P. V. te Koningsbosch Maandagmorgen ontwaakte en zijn vrouw aansprak om op te staan, kwam hij tot de ontdekking dat deze gedurende den nacht overleden was. NEDERWEERT. De jager A. Velter wist Dinsdagmorgen in de bosschen aan de Kievit alhier een mooi ree te schieten, hetgeen slechts zelden plaats vindt, al zijn er van deze dieren in die omgeving meerdere gezien. Het inillioenenljjntje. Behoudens onvoorziene omstandig heden mag worden aangenomen, dat het befaamde millioenenlijntje Schaes bergKerkrade Simpelveld met den winterdienst 1933 in gebruik zal worden genomen. In het a.s, voor jaar zal een begin worden gemaakt met het bouwen van de stations, haltes en goederenloodsen te Kerk rade en te Spekholzerheide. Loods omyergewaaid. De timmerman Chr. v. d. B. te Maastricht, die aan het viaduct te Limmel bezig was met bet afbieken van een loods, kreeg Dinsdag plot seling ongevraagde hulp. Een stevige rukwind sloeg een deel der loods tegen den gr end. De houten wanden en brokstukken vlogen B tegen het hoofd en met moeite moest hij onder de ruine vandaan gehaald worden. Door de G. G. D. werd B. die eene ernstige hoofdwonde en inwen dige kneuzingen had opgeloopen overgebracht naar het ziekenhuis Calvarienberg. Auto botst tegen vrachtwagen Op den Veldensche weg te Venlo had een aanrijding plaats tusschen een luxe-auto bestuurd door den koopman L. uit Maasniel en eeD vrachtauto van den heer B. uit Venlo. Laatstgenoemde week plotseling uit op den weg, juist toen L. dei vrachtwagen wilde passeeren. De luxe-auto werd geheel vernield De bestuurder alsmede zijn vrouw en twee kinderen liepen min of meer ernstige verwondingen op. Vrachtauto In het kanaal. Op den Lagen-Kanaaldijk te Maastricht had Dinsdagmiddag eene hevige botsing plaats tusschen twee vrachtauto's, bestuurd door J. M. en G. v. B. De vrachtauto van M. kantelde en sloeg in het Kanaal. De wagen van B. werd evenals die van M. ernstig beschadigd. Ue chauffeur M. ont snapte ter nauwernood aan den ver drinkingsdood. Met takels zal men den onder water gezonken wagen weer op het droge brengen. Steunt ouze mijnindustrie. Z.Exc. mr. E. Baton van Hövel tot Westerflier, Commissaris der Ko ningin in Limburg doet in een Bijla ge van de anti-revolutionaire „Rot terdammer" een oproep om steun aan onze Nederlandsche mijnindustrie; Zij mag dit vragen, omdat het Nederlandsche volk —zooals wij boven zagen een vergeldings plicht heeft tegenover deze indus trie, zij moet dit vragen, omdat be lemmeringen van allerlei aard (con- tingenteeringen, valutadepreciatie, deviezennoodverordeningen) den export naar het buitenland steeds meer bemoelijken, doch wat meer zegt zij is ten volle ge rechtigd dit te vragen, omdat zij in staat is in de Nederlandsche be hoefte geheel te voorzien. Over 1931 bedroeg de totaal-productie der Nederlandsche mijoen zelfs jets meer dan het totale verbruik in ons land. De productie omvat alle soor ten voor industrie en huisbrand geschikt, ierwijl prijzen en qualitei- 3§[ten de vergelijking met die der buitenlaodsche mijnproducten ge- hiel kunnen doorstaan. De exportbelemmeringen hebben het intusschen noodzakelijk ge maakt, dat een aantal mijnarbeiders moest worden ontslagen, een cri sis-loonsverlaging moest worden toegepast en z.g. verzuimdiensten moesten worden ingelegd. De ex port dreigt verder te worden be perkt. Bacon-industrie te Boxmeer. Aan -de margarinefabriek i Boxmeer Bacon Co. is bijna het ge heele kantoorpersoneel ontslagen. Ook is weder fabriekspesoueel ont slag aangezegd. Een ongeluksboerdery Te Gemert is de boerderij „De Rooijhoef" ten deele afgebrand. Vier mestkal veren en twee varkens kwamen in de vlammen om. Deze boerderij is in tien jaar tijds al meermalen af gebrand, waarbij zij telkens door andere menschen bewoond werd. De doodslag te Wanroy. Tegen het vonnis der Arrond. Rechtbank te 's-Hertogenbosch, waarbij P. K. M. v. d. V. te Oosteind werd vrijgesproken van den ten laste gelegden doodslag subs, mishandeling den dood tengevolge hebbende op zijn oom, L. v. d. V., directeur eener zuivelfabriek te Wanroy, is door het O M. hooger beroep aangeteekend. De bieraccijns. De Ned. Bond vaa Hotel-, Café- en Restauranthouders in het verlof- bedrijf „Hocares" heeft een adres aan de Tweede Kamer gericht, waar in dringend wordt verzocht de voor gestelde verhooging van de.i bier accijns niet aan te nemen en er bij den minister van Financiën op aan te dringen den accijns op 't binnen- landsche bier belangrijk té verlagen en dien van het buitenlandsche sterk te verhoogen. De tariefsverlaging bij de spoorwegen. Naar het ..Leidsch Dagblad" ver neemt zal de verlaging van tarieven der algemeene Noorder-. Zuider- groep- en. traject-abonnementskaar ten, w.o. ook de scholierkaarten, reeds met Januari ingaan. De verla ging zal ongeveer 15 pet. bedragen. De verlaging der andere plaats bewijzen, w.o. ook de eendaagsche retourkaarten, zal ongeveer in Maart plaats hebben. 249 locomotiefbeambten over compleet door de malaise Thans zijn er bij de Nederland-, sche spoorwegen 1884 machinisten- 901 ondermachinisten, 1785 leerlingen machinist en 13 leerlingen-machinist voor lichten dienst in functie. Ingaande 1 November a.s. zullen, naar de „Utr. Cct." meldt, 30 machi nisten en 1 leerling machinist ontsla gen worden, waarna er, als gevolg van de malaise, nog 249 iocomotief- beambten overcompleet zullen zijn. Met den Winterdier!" zullen dit maal geen ondermachinisten tot machinist bevorderd worden terwijl niet doorgegaan zal worden met het afnemen van examen voor hen. die nog niet aan een examen hebben deelgenomen. Met de kleeren tusschen ceu motor. De 31-jarige werkman Arie V. te Zevenbergen geraakte bij het dor- schea met eene machine met zijn kleeren tusschen den motor. De on gelukkige werd eenige keeren mee rond geslingerd en in deerniswek- kenden toestand opgenomen en over leed spoedig. De crisispachtwet Men schrijft aan de Msb.: In Juli van dit jaar oordeelde een kantonrechter-p'.aatsvervanger, dat pachtcontracten betreffende tuinbouw- grond niet onder de crisispachtwet vallen. De Rechtbank te Haarlem ver nietigde deze beslissing en besliste, dat pacht-overeenkomsten betreffende tuinbouwgrond wel onder de crisis - pachtwet vallen. Een Haagsch kantonrechter oor deelde, nu in Augustus, dat huur overeenkomsten betreffende kassen (voor druiven en perziken enz.) niet onder bedoelde wet vallen. Op een door den rechtskundig adviseur van den R. K. Land- en Tuinbouwbond te Haarlem daartegen ingesteld hooger beroep, beeft de rechtbank te 's Gravenhage, bij von nis van 7 October beslist, dat de kantonrechter in het geheel niet heeft te onderzoeken, of de verzoeker te recht zich op de crisispachtwet be roept, doch indien hij partijen niet heeft kunnen vereeaigen, zich moet bepalen tot een verwijziging van partijen naar de Kamer voor crisis pachtzaken. De bedoeling van deze beslissing is dus dat de kantonrechter alleen een beslissing neemt over de vraag of de pachter terecht een beroep op de wet doet. De assistent-clief. Door de politie te Düsseldorf is aldaar gearresteerd een Nederlander die evenwel in Duitschland geboren is, als verdacht van oplichting ten nadeele van eenige expediteurs te Venlo, welke voor aanzienlijke be dragen door den jongeman opgelicht zijn. Wanneer de expediteurs in Düs seldorf hun vracht kaas aan de, klanten afgeleverd hadden, kwam bovengenoemd heerschap bij de klan ten, waar hij zich voorstelde als assistent chef der firma. Hij telde de geleverde kazen na en deelde de klanten mede, dat bij de vracht enkele vergissingen begaan waren Enkele kazen waren voor een anderen klant bestemd. De klanten hadden er niets op tegen, dat deze verkeerd bezorgde kazen teruggenomen werden, temeer daar de jongeman verzekerde, dat de ontbrekende kazen onmiddellijk met een anderen wagen nagestuurd waren. Hij teekende zelfs op het ontvangbewijs de teruggenomen ka zen af, doch liet verder niets meer van zich hooren. Nadat verschillende klachten inge diend waren, werd een onderzoek ingesteld. De politie wist den ge zochte spoedig te arresteeren, die naar de gevangenis te Düsseldorf werd gebracht. Eerstvolgende retraiten op Manresa te Yenlo 22—25 Oct. St. Franc. Liefdewerk 29 Oct. 1 Nov. Bladel. 47 Nov. Ooy, Millingen. 811 Kring St. Anlhonis. 12-15 Horn. 18 21 Swalmen, Beek U. 2225 Helden e. a. pl. 2629 Asten. 25 Dec. Neer, Bergeyk. 69 Dienstplichtigen. 912 Horst. 13—16 Panningen. 1720 Venray. 23—26 Tongelre, Nuenen. m&SRX,UKS STAÏD V2X&&Y van 14 tot 21 Oct. 1932. GEBOREN Maria F. C. van Els, Overloonsche- weg Theodora C. H. Voermans, Hoogrie- broev Huberta J. G. Peeters, Oirlo Hendrikus L. M. Geurts, Scheide Maria Th. Winnen, Ysselsteyn Theodorus C. G. Wismans, Oirlo Wilhelmus A. Peters, Oude Oostruir- scheweg. OVERLEDEN Wilhelmus H. van de Voort, echtgen. van M. H. B. Titulaer, oud 28 jaar, koopman, Oostrum Antonio G. Leal, oud 23 jaar, kloos terling, Leunscheweg 1 Patient v.h. St. Servatiusgesticht. KantoorSchoolstraat 18. Worden gevraagd: 1 leerlingbakker 1 boekhoudster 1 melkknecht voor Overloon 1 leerling-schoenmaker 1 boerendienstmeid voor Paschen 1 bekw. burgerdienstmeid v. dad. 1 hulshoudster voor Overloon 1 boerendienstmeisje voor Oirlo 1 boerenmeid tegen December 1 colporteur Bieden zich aan 1 marmerpolijster 6 burgerdienstboden 2 dagmeisjes 1 kleermaker 4 boerenknechten Metselaars, timmerlieden, opper lieden, stucadoors, losse arbeiders steenfabrieksarbeiders, enz. enz. mmurcis mmsTm Parochiekerk Morgen Zondag in alle H. Missen collecte Voortplanting des Geloofs, 2 uur groote Congregat e, collecte St. Petrus Liefdewerk, half 3 herhalings catechismus voor de jongens, 3 uur Lof en Rozenkrans Maandag half 8 best. Jaarg. voor Th. Verbeek. 8 uur Jaarg. voor Joh. Niessen en echtgenoote. Dinsdag half 8 Jaarg. voor Thomas Michels en Anna G. Janssen, 8 uur Jaarg. voor Hendrina Verblackt, 9 uur pl. H. Mis voor de 40-jarige Echtver- eeniging van Piet Fleurkens en Jo hanna Vriens. Woensdag half 8 best. Jaarg. voor de vrouw van Jacobus Hendriks en overl. kinderen, 8 uur sol. Jaarg. voor Eerw. Heeren P. J. en J. G. Holthuizen. Donderdag 7 "uur te Veltum H Mis, half 8 leesmis, 8 uur sol. Jaarg. voor Z.E. Heer Pastoor Schmeitz en ouders. Vrijdag half 8 best. Jaarg voor Ph. Voermans, 8 uur leesmis. Zaterdag komen de jongens der 7e en 8e klas en de meisjes der 3de klas te biechten. A.s. Zondag feest van Christus Ko- ning, algem. H. Communie van de leden van het Apostolaat des Gebeds, na de Hoogmis en het Lof zal door allen het lied gezongen worden Aan U o Koning der Eeuwen. Paterskerk. Morgen Zondag, om 5, 6 en 7 uur H. Missen met onderrichting, 8 uur Hoogmis met pree*. Na de Hoogmis bestuursvergadering voor de Derde Orde. Kwart voor 5 gez Vespers, half 6 Lof met rozenhoedje. Dinsdag, om 7 uur Hoogmis ter eere v. d. H. Antonius. Woensdag, te verdienen volle afl. o. g. v. wegens het feest van den H. Bonaventura a Potentia, Belijder. Vrijdag, om 7 uur Hoogmis Deze week eiken avond om half 6 Lof en rozenhoedje. Sc. Antonius-Patronaat. Dank aan de ouders die uit eigen beweging de contributie met een paar centen verhoogd hebben en, bij voor baat, aan wie dit alsnog zullen doen. Alle beetjes helpen. Dinsdagavond vergadering „Goud pluvier" er moet het een en ander in het reglement worden gewijzigd. De leerlingen van de Handelsavond school gelieven a.s. week boekengelden en schoolgelden te betalenalthans gedeeltelijk. Voor de vele blijken van deelneming en bijstand, onder vonden tijdens de ziekte en bij het overlijden van onze geliefde Moeder, betuigen wij aan Hee ren Geestelijken, de Eerw. Zus ter van het Groene Kruis en verder aan allen, onzen harte lijken dank. Voor de zeer vele blijken van belangstelling, bij gelegenheid van mijn dertig-jarig ambts jubileum ondervonden, betuig ik langs dezen weg mijn harte ken dank. Opperwachtmeester J. DE GROOT. Bij gelegenheid van het Zilveren Prolessieleesf van Rév. Mère Prieure van ..Jerusalem zal de RECEPTIE plaats heb ben op Zondag 30 October van 11-12 u. 17 Morgen Zondag 8 Competitie wedstri j d Aanvang 2,30 u. Den Dril. R.K. Voetbalvereeniging Mcrgen Zondag om 2 uur op het Sportterrein Entrée 20 cent. Hel Bestuur. hypotheek gevraagd op een nieuw ie bouwen woon huis met ruime overwaarde. Adres Bureau dezer. Biedt zich aan flinke werkster voor eiken dag vrij Overloonsche weg 27. 1 pond fijne Koffie en een pracht zeiltje voor de kachei S taart de bons voor St. Nicolaas! Het is uw voordeel Til. Pouwels Hofstraat 19 WOL in alle soorten en uitgebreide kleurenkeuze, aan lagere prijzen dan elders, zooals bekend. Mooie sorteering Heeren- Dames en Kinder-PARAPLUIES in zwart en fantasie. Moderne sorteering aan coneurreerende prijzen. Schoolstraat 5-7 Voor Dames, Heeren en Kinderen een niet te overtreffen assortiment Wollen, Halfwollen, Zijden Katoenen, Geweven en Gebreide ONDERGOEDEREN Uiterst passende modellen. Naluurwollen Ondergoederen van Firma's Schol 1, Engberts en Scholten, Jansen en Tilanus. Vraag ook voor Heeren Ondergoederea de merken Mayo, Diana en Roben Hoed. 46 W' v. d. Landbouwbond. Premiebetaling: Zaterdag. 22 October, 's avonds van 6 tot 7 uur bij H. Creemers le Lull. Zondag 23 October, na de Hoog mis in het Bondslokaal te Oirlo. Zondag 30 October, na de Hoog mis bij M. Liljens te Leunen. De premie bedraagt 2 pCt. HET BESTUUR.

Peel en Maas | 1932 | | pagina 2