f Gemengde Berichten Algem. weekoverzicht AdverEentiën Elise Prin Dankbetuiging. Dankbeluiging. Sfierhouderij „Sl. Anlonius Dames- en Heeren Kapsalons W.SEUREN-Linssen Permanent- Wave De prefecten waren eenstemmig van oordeel, dat de mannen in groote getale zich zouden opgeven. In heel het land en ver daarbuiten zijn de passiespelen van Tegelen bekend geworden, als iets meer dan alledaagsch. De groote reisbureaux hebben zich'* daarvoor gaan interesseeren, de Nederlandsche Spoorwegen hebben zich in verbinding gesteld met het bestuur der passiespelen en in over leg zijn thans extratreinen uit Am sterdam en andere groote steden in- gelascht, om verwachte groote storm van bezoekers te kunnen vervoeren. Door een vergissing was als datum van het bezoek der H. Familie aan Tegelen, 17 Juli bekend gemaakt, dit moet zijn de tweede Zondag van Juli n.I. 10 Juli. liet vertrek der bussen op het Henscniusplein is vastgesteld op twaalf uur. Het passiespel begint te één uur en duurt tot vijf. Het bestuur raadt de mannen aan, om daarna het bekende museum, de pracht van tuinen met grotten en beelden van het Missiehuis (Steyl) te gaan bezichtigen. Tegen acht uur des avonds ver trekken de bussen weer naar Venray. In den loop van de aanstaande week bezoeken de prefecten de leden. De deelnemers moeten aan hen het bedrag van fl 1.70 (lijdensspel plus bus) betalen. Later zullen de kaarten voor passiespel en bus uit gereikt worden. Diploma Venraysche Handelsavondschool Het diploma als bewijs dat gedu rende twee jaar de Handelscursus met succes werd gevolgd, is uitge reikt aan Maria Hendrix, Josina Van Uden, Pierre Claessens, Gerard Ciaessens (Leunen), Peter Direks (Blakt), Piet Leossen, Engelbert Verstralen, Peter Johannes Verstegen (Oostrum) en Jos. Verstraaten (Wans- sum). Drie der genoemden onderwierpen zich Woensdag j.l. te Roermond aan het examen voor het z.g. Han- zediploma en zijn geslaagd, nl. Josina Van Uden, Gerard Claes sens en Peter Johannes Verstegen. TELEFOONDIENST Nieuwe aansluitingen te Venray: 73 Dr. H. F. de Vries, Stations weg 21; 125 Mevr. E. Hartmaan, Merse- losche weg 31. Te Maashees: 14 F. Bekkers en Zn. Vervallen aansluitingen te Venray: 116 J. M. Hulsman, Stroohulzen- fabriek; 125 A. P. Hulsman, Merselosche weg 31; 134 Firma Wüst en van de Velde, Schoolstraat. GEVONDEN: Een heerenhorloge. Inlichtingen bij de gemeentepolitie. BEKENDMAKING. Maken en hebben van bruggen en duikers over en in de Water lossingen. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter algemeene kennis, dat al de door Gedeputeerde Staten verleende vergunningen tot het maken en hebben van bruggen en duikers over en ia de Lollebeek, de Bodde- hroekersloop, de Oostrumsche beek en de Loobeek bij besluit van Ged. Staten van 30 Mei 1932, 4de afd. La. 5784;2 V zijn'opgezegd met in gang van het tijdstip, waarop die beken krachtens de gemeenschappe lijke regeling door de Commissie van Beneer ter plaatse worden verbeterd. Desgewenscht kunnen terstond nieuwe vergunningen aan heeren Gedeputeerde Staten worden aange vraagd. Er mag evenwel geen enkele nieuwe brug of duiker worden gelegd, al vorens daartoe een vergunning door Gedeputeerde Staten is verleend. Venray, 8 Juni 1932 Afrastering langs de beken. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter kennis van oevereigenaren en belanghebbenden, dat volgens provinciaal reglement en de plaatselijke algemeene politie verordening de weilanden aan deze beken behoorlijk mozten zijn afge rasterd en dat deze afrastering min stens één meter van den oever der beek moet verwijderd zijn. Venray, 8 Juni 1932. Opheffing winkelsluiting Oostrum Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter openbare kennis, dat ter gelegenheid van het door de Harmonie Sub Matris Tutela te Oostrum ter viering van het 12i/*- jarig bestaan dier Harmonie te hou den muziekfeest in de weide, gelegen achter de boerderij van den heer Fr. Poels te Venray-Oostrum, op Zondag 12 Juni a.s. door hen is be paald ingevolge artikel 9, 5e lid der Winkelsluitingswet 1930 Stbl. 460, dat de bepalingen van artikel 2 sub a dier wet geen toepassing vindt ten aanzien van alle winkels van het gedeelte der gemeente behoorende tot Oostrum en op het feestterrein van twee uur namiddag tot tien uur namiddag. Jacht en visscherjj. De Burgemeester van Venray brengt ter algemeene kennis, dat ter Secretarie verkrijgbaar zijn formulie ren voor aanvraag van jacht- en vischakten. Venray 10 Juni 1932. „De Wraak der Kabouters." Een paar jaren geleden is dit vroolijke stuk op voortreffelijke wijze opgevoerd door leerlingen van Venray's jongensschool. A.s. Woensdag om vier uur zal dit stuk worden opgevoerd door een tooneelgezelschap uit den vreemde, dat er op verscheidene plaatsen groot succes mee heeft behaald. Dan kun nen de kinderen (zij moeten minstens negen jaar oud zijn om er iets aan te hebben) op onschuldige wijze veel genieten. Met het oog op de ongunstige tijdsomstandigheden wordt de entreeprijs laag gesteld, namelijk 15 centsgereserveerd 25 cents. Voor méér kinderen uit één gezin reductie. Moeders die de kinderen geleiden hebben vrij entree. Kaarten te verkrijgen aan het St. Antonius-Patronaat vanaf Zondag middag. Zijn er zooveel kaarten afgegeven als er ordentelijke plaat sen zijn, dan wordt de afgifte zonder mankeeren gestaakt. Anders wordt het, gelijk wel gebleken is, een rumoerige beweging. Vermelden we ten slotte nog. dat aan niet weinige kinderen gratis een kaart wordt verstrekt. Bij de vrouw van den aan nemer S. alhier, vervoegde zich een persoon met een partij touw, dat S. volgens zijn verklaring, van hem gekocht had en verzocht om betaling, waaraan werd voldaan. Later bleek, dat S. niets gekocht had, waarvan aangifte werd gedaan bij de politie. Deze touwhandelaar was in het bezit van een motor rijwiel. Zondag werd de slager V. alhier, op het dresseerterrein door zijn herdershond aangevallen. De heer M. wist het dier in be dwang te krijgen, doch liep hierbij ernstige beetwonden op aan schou der ea armen. Ook V. bekwam verwondingen. Het gevaarlijke dier werd ter plaatse afgemaakt. In de gisteren te Wanssum gehouden Raadsvergadering werd tot Gemeente Secretaris benoemd met 5 van de 7 stemmen, de heer H. Vissers, vroeger ambtenaar ter Secretarie alhier. Ten raadhuize weid gisteren aanbesteed het buitenverfwerk van het Post- en Telegraafkantoor alhier. F. Schaeffers f361.50 A. Kusters f 365,— H. Arts f368,— J. Martens f375, J. Theuws f 381,— J. Custers f385, P. Beerkens f 387,— LEUNEN. Te Nijmegen slaagde voor het candidaats-examen Ned. taal- en letterkunde, de heer W. A. F. Janssen. CASTEN RAY. Zaterdag trof de landbouwer K. alhier een ernstig ongeluk. Deze was met zijn zoon bezig om palen te plaatsen, voor een afrastering. K. hield de palen vast, terwijl de zoon deze met een zware houten hamer, er in klopte. Plotseling vloog het zware blok van den steel en trof vader K. op het achterhoofd en hals. Bewusteloos werd hij naar huis gebracht en direct doktershulp ingeroepen. Zijn toestand was van dien aard, dat men voor zijn leven vreesde. Thans is er iets beterschap. Zondag hield de Handb. De Batavieren alhier, het jaarl. Koning- schieten. Koning werd de heer H. Emons met 105 punten. Festival te Oostrum. Morgen Zondag zal door de Har monie Sub Matris Tutela te Oostrum een groot festival georganiseerd worden in de lommerrijke feestweide van den heer Fr. Poels. Om drie uur heeft de bijeenkomst plaats, waarna de verschillende mu ziek en zangver. zullen optreden. Dit zijn Harmonie Oostrum, Fan fare de Echo Hout Blerick, Fanfare Moed en IJver te Blitterswijck, Zangver. Het Heidebloempje Heide, Fanfare St. Catharina Leunen, Fan fare St Oda Merselo, Fanfare Vrien denkring Overloon, Fanfare Ons Genoegen Oirlo, Tienray de Kerke lijke Fantare, Venray's Fanfarecorps, Harmonie de Vriendenkring Well en Fanfare Concordia Wanssum. Bij gunstig weer zullen muziek en zaügliefhebbers hier een mooien middag kunnen doorbrengen. Ingezonden. M. de R. Hoewel geen vriend zijnde van ingezonden stukken en liever eene zaak mondeling bespreek, meen ik thans een uitzondering te moeten maken. Schrijver of schrijvers van het ingezonden stukje van j.l. Zaterdag, onderteekend door Stu- cadoors, is wel het toppunt van brutaal Zijn ze er zich wel van bewust of bedoeld persoon iets met dat werk te maken heeft Schreeuwen al moord en brand, terwijl nog met het werk moet begonnen worden. Wanneer het stucadoorswerk werd opgedragen aan een lid van ónzen bond. een uitgetrokken, werklooze huisvader, dan is dat geen vreemde, al is zijn woonplaats even buiten onze gemeente. Wat zouden genoemde stucadoors er van zeggen, wanneer hunne werkzaamheden bleven beperkt tot onze gemeente Dankend voor plaatsing. Georganiseerd arbeider. BRAND TE WANSSUM. Woensdagmiddag is in de bakkerij van den heer A. Pijpers te Wans sum brand uitgebroken. De heele bakkerij met winkel en woonhuis, benevens den inboedel gingen verloren. Ook de aangrenzende boerderij van de Wed. van Dijck werd door het vuur aangetast en geheel vernield Het grootste deel van den boerderij inboedel alsook eenige varkens wer den een prooi der vlammen. Door krachtig optreden van de brandweer uit Venray werd verdere uitbreiding van het vuur voorkomen. De schade wordt door verzekering gedekt. HOLTHEES. Morgen Zondag zal te Ledeacker een groot schut- tersconcours gehouden worden door de twee schuttersbonden Land van Cuyk en Venray en omstreken. Hier zullen 2Ü schutters van eiken bond elkaar bekampen. Van den bond Venray en om streken zijn de volgende schutters aangewezen: Bergen 8, Holthees 8, Venray 2, Geijstereo 1 en Well 1. OVERLOON. Woensdag be sloot de B. V. Landstorm een groot schietconcours te organiseeren bij gelegenheid der opening van de nieuwe schietbaan. Zondag 19 Juni a.s. om 4 uur zal met de schietoefeningen begon nen worden. AMERICA. Zondag zal alhier het 1ste Bondsruiterfeest worden gehouden der vereenigingen Sevenum, Grubbenvorst, Castenray en America Behalve de bovengenoemden wordt ook nog door een tweetal andere vereenigingen deelgenomen. METERIK. Op 17 Juli a.s. zal te Meterik een muziekfeest worden gehouden bij gelegenheid van het 12i/t-jarig bestaan der fanfare Con cordia aldaar, en waaraan de muziek- en zanggezelschappen der federatie hunne medewerking zullen verleenen. 25 jaar Statenlid. Den 13en Juni is de heer J. W, Janssen te Helden 25 jaar lid der Provinciale Staten van Limburg* 12de Limburg8che Bedevaart naar Lourdes. Donderdagmorgen vertrok de zoo genaamde rechtstreeksche trein naar Lourdes: Evenals Woensdag toen de eerste trein vertrok naar Lourdes heerschte op het Maastrichtsche stations emplacement en omgeving eene levendige drukte. Even na half drie vertrok de ziekentrein. Z.H.E. Mgr. dr. G. Lem- mens vertrok met dezen trein mede ter bedevaart. De rechtstreeksche trein staat onder leiding van kape laan Driessen te Gronsveld en den heer J. Schroder te Maastricht. Uitbreiding van los* en laad- gelegenheid te Venlo. Ingevolge een voorstel "an B. en W. en naar aanleiding van een rap port van de Havencommissie, besloot de raad tot uitbreiding van de los- en laadwal aan de Maas. Het laagste gedeelte der kade ligt ter lengte van ca 110 Meter op 11 M. boven N.A.P. Daar het gemid delde stuwpeil ca. 11M. boven N.A.P. bedraagt, staat dit laagst- gelegen gedeelte der kade het grootste deel van het jaar onder water en is dus niet te gebruiken. De uitbreiding der loskade wordt daarom ter hand genomen aan het hoogst gelegen ge deelte der kade waar dan steeds bij hoogeren waterstand eenige schepen kunnen liggen. De kosten van deze uitbreiding der los- en badgelegen heid bedragen f 43000 welk bedrag door den raad tot dat doel gevoteerd werd. Een voorstel van de commissie voor Strafverordeningen tot regeling van het verkeer op de Maasbrug, werd na langdurige discussie ver worpen, doch werd bij gedeelte aan vaard. De stadsuitbreidingsplannen werden aan de hand van meerdere platte- grondteekeningen druk besproken en tenslotte werd het voorstel van B. en W. behoudens enkele kleine wijzigingen aangenomen. Tunnelbouw te Roermond. Thans is de minister bereid te Roermond een tunnel te bouwen met aanleg van een breeden weg voor het doorgaand verkeer aan de over zijde der spoorlijn. Deze tunnel zal worden aangelegd op 225 M. afstand van den overweg op de Kapellerlaan in de richting van het station. De kosten zijn geraamd op een half millioen, waarvan 2 ton als bij drage der gemeente Roermond ge vraagd wordt. Susteren. Dhr. J. Eberson alhier, die Dins dagavond op den Rijksweg te Sus- teren met zijn motor werd aange reden door een auto en zwaar gewond naar het hospitaal te Sittard werd overgebracht, is aldaar Woens dagmorgen overleden. De overledene was 30 jaar oud Steun aan de varkenshouderij De Minister van Economische Zaken en Arbeid deelt naar aanleiding van een desbetreffende vraag mee dat het ontwerp van wet tot steun van de varkenshouderij bereids zijn Departement heeft verlaten. Bezuinigingsrapport-Wolter. De regeering heeft besloten het rapport van de bezuinigingscommissie Weiter openbaar te maken. Al is het rapport in de eerste plaats ter voorlichting van de regeering bestemd ook het publiek heeft er belang bij in kennis te worden gesteld van het onderzoek dezer staatscommissie. De publicatie van het rapport kan in den loop dezer maand worden tegemoet gezien. De beschouwingen en voornemens der regeering volgen later. Ex-koning Alfons naar ons land. Naar het persbureau Vaz Dias verneemt hebben de grensambtenaren te Eysden vanwege de regeering mededeeling ontvangen dat de vroege re koning van Spanje, onder den naam van Graaf van Toledo, de grens zal passeeren ten einde een bezoek aan Nederland te brengen. De moord op veldwachter Tap. Het Gerechtshof te Arnhem heeft Donderdag uitspraak gedaan in de zaak 'egen de drie gebroeders R. te Kerkdriel, die in hooger beroep waren gekomen tegen het vonnis der rechtbank te Tiel, waarbij zij wegens den moord op den rijksveldwachter Tap werden veroordeeld ieder tot 13 jaar gevangenisstraf. Het Hof bevestigde het vonnis der rechtbank en overwoog over de strafmaat dat het gepleegde feit hoogst ernstig is en de wijze waar op het gepleegd werd bijna niet meer menschelijk kan worden genoemd, maar dat er termen zijn om niet aan alle verdachten een zelfde straf op te leggen, daar de eerste verdachte zeker de meest schuldige is. G. R werd veroordeeld tot 13 jaar gevangenisstraf en de beide anderen J. R. en Jenna R. ieder tot 10 jaar gevangenisstraf. De Boskoopsche relletjes. Omtrent de ongeregeldheden, welke Woensdagmiddag te Boskoop hebben plaats gehad, verneemt men, dat des morgens burgemeester Colijn een deputatie ten gemeentehuize heeft ontvangen, bestaande uit vertegen woordigers der werkloozen der plaat selijke afd. der S.D.A.P. en het Comité van kleine kweekers. Tijdens het onderhoud heeft de burgemeester ernstig gewaarschuwd tegen voort zetting der demonstraties. Hij maande dan ook tot kalmte aan. Tijdens het gevecht, dat ongeveer een kwartier duurde, stortte plots de 26-jarige J. de J. uit Gouda ter aarde. Aanvankelijk wist men niet, dat hij doodelijk getroffen was men dacht dat de man tijdens het tumult was komen te vallen, doch toen hij roer loos bleef liggen en er bloed uit zijn borst vloeide, besefte men, dat hij ernstig getroffen moest zijn. Het bleek, dat hij een steek in de hart streek had gekregen. Hij overleed na eenige oogenblikken. Hoe de man door den klewang geraakt is, wordt thans onderzocht. Men vermoedt, dat hij bij het aanvallen van een der veldwachters in het staal geloopen is. Landbouwcrisis en vermogens belasting. In antwoord op de vragen van het Tweede Kamerlid den beet van Rappard betreffende het rekening houden met de verminderde gebruiks waarde van landerijen ten behoeve van de aanslagen in de vermogens belasting, zegt de Minister vaD Financiën dat het hem bekend is dat, hoewel vele onroerende en toerende zaken op het oogenblik een geringe geldelijke opbrengst geven en vermoedelijk ook in de naaste toekomst zullen geven, in de daling, welke in de prijzen van die zaken is ingetreden, de vermindering in opbrengst niet ten volle tot uit drukking komt. Het is hem echter niet bekend, dat, bij aankoop van landerijen door niet-landbouwers, prijzen worden besteed, welke hooger zijn dan die, waarvoor landbouwers of anderen dergelijke landerijen zouden willen afstaan. De Minister is van meening, dat bij het bepalen van de verkoop waarde van onroerend goed in bet algem en niet gelet moet worden op één enkele op zich zelf staande transactie. Voor zoover hem bekend is, wordt dit bij de schatting ook zooveel mogelijk vermeden. Een aanwijzing aan de inspecteurs der directe belastingen schijnt over bodig. in zoover met de sterk ver minderde gebruikswaarde reeds rekening wordt gehouden, en onraad zaam, in zoover bij grond even zeer als bij andere vermogensbestand- deelen naast de momenteele ge bruikswaarde ook andere elementen als de veiligheid van de belegging en de verwachtingen voor de toe komst, in de waardeschatting tot uitdrukking behooren te komen. Rot druma van Putbroek Wat de vorige week de volle aandacht van heel Nederland had, dat was het afschuwelijke drama van Putbroek, waar drie jonge menschen op onmenschelijke wijze werden afgeslacht. Dat er belangstelling was voor de behandeling dezer zaak voor de rechtbank, kunnen we ons levendig indenken. Het publiek vroeg om voldoening van zijn rechtsgevoel. Maarde2e zaak is door vele bladen op een wat al te sensationeele wijze uitgebuit. Pagina's zijn er aan gewijd en we kregen de portretten te zien van allen, die in eenig verband tot het drama stonden. Dat is tegenwoordig zoo de ge woonte. Ala iemand een moord be gaat, staat heel gauw het portret van den boef in de krant. En als iemand zijn leven waagt op een oceaanvlucht, wordt hij of zij op grootsche wijze gehuldigd. De ellende van het jachtrecht. Maarkeeren we terug naar het drama van Putbroek. De N. Tilb. Crt. wijdt hieraan de volgende beschouwing, weke we gaarne onderschrijven Wanneer zij, die door de alge meene opinie en ook door den Ambtenaar van het Openbaar Mini sterie met veel overtuiging als de daders zijn aangewezen, in werkelijk heid de beklagenswaardige schuldigen zijn, dan staat men voor meer dan een gruwelijken drie-voudigen moord alleen. Het is de ellende, aan de jagerij verbonden. Het jachtrecht de strijd van de stroopers, die in het wild een,res nullius, eenniemands- zaak zien tegen de jachtheeren, die hun jachtrecht niet alleen betalen en dus op hun recht staan, maar die ook door de liefhebberij beheerscht worden en op het dooden van een enkel konijn jaloerscher zijn dan op een mand champagneen die aldus oppassers aanstellen en premies uit loven en de speur- en waakeigen- schappen van hun oppassers aaospit sen. Daaruit volgt weer de nooit rus tende strijd van stroopers en oppas sers, zenuwachtig en vinnig, dooi de onmiskenbare gevareD. En nu en ^dan, te vaak, een drama, soms een meer dan verschrikkelijk drama. Dikwijls de oppassers het slachtoffer van hun plicht, vaak de stroopers slachtoffer van hun in ieder geval verboden bedrijf. Noch de hazen en konijnen, noch het jachtvermaak, noch ook het jachtrecht, dat in onzen tijd anders wordt bezien dan vroeger, zijn echter zooveel verschrikkelijkswaard. Conflict in de S.D.A.P. Een merkwaardig conflict ontwik kelt zich in de S.D.A.P. Drie roode raadsleden van Amsterdam hebben gestemd vóór de loonkorting van het gemeente-personeel. Dat mocht niet volgens de Fede ratievergadering der S.D.A.P. En daarom is aan de voorstem mers de dienst in de S.D.A.P. opge zegd. Dat is een zeer ernstig besluit, dat zware gevolgen kan hebben. Want de leider der partij, de heer Albarda, heeft onlangs verklaard, dat het „aan mannen en vrouwen van karakter onmogelijk zal worden gemaakt een vertegenwoordigende functie te be- kleeden, als de neiging veld wint om hen een bepaalde houding te doen voorschrijven." Juist 1 De partij wil, dat de ver tegenwoordigers in de openbare functies het partijbelang op den voorgrond stellen. Het algemeen be lang komt dan natuurlijk in 't ge drang. En de roode functionnarissen heb ben de keus ofwel marionetten zijn van de partij en de vakvereeniging oiwel verdwijnen Goedkoop licht voor 't groote gezin. Er is, vooral de laatste jaren, heel wat gesproken en geschreven over de kroostrijke gezinnen. Aan daden tot tegemoetko ning aan de groote gezinnen hebben we ech'er nog een groot tekort. Nu lezen we een mooi voorbeeld van begunstiging van het groote gezin door reductie op de tarieven voor licht en kracht. De gemeente Reuver Beesel in Limburg geeft op de tarieven van haar bedrijf de volgende kortingen ten bate van kinderrijke gezinnen bij 2 kinderen 5 pet. bij 4 kinderen 7 pet. bij 5 kinderen 10 pet. bij 6 kinderen 15 pet. bij 7 kinderen 20 pet. terug te betalen na afloop des jaars. Dat doet een gemeentelijk bedrijf. Zouden de semi-officieele electrici- teits-maatschappijen een dergelijken maatregel niet eens willen over wegen KERKELIJKS DI3ÏSTBH Parochiekerk Morgen Zondag 2 uur kleine Congregatie, half 3 herhalingscate chismus voor de meisjes, 3 uur Lof. Maandag half 7 speciale Mis voor de vruchten der aarde, half 8 besteld jaarg. voor Jacob Oudenhoven, 8 uur jaarg. voor Gerard Geurts, Johanna Buggems en ouders, 7 uur Lof. Dinsdag half 8 en 8 uur leesmis 9 uur gezongen Huwelijksmis voor Anselmus v. d. Voort en Alphonsa Vermeulen. Woensdag half 8 leesmis voor vrouw Franssen als lid v.d- Retraite penning, 8 uur zieledienst voor de echtgenoote van Henri Poels. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 en 8 uur leesmis. Vrijdag half 8 leesmis *oor vrouw Verschuren als lid der Retraitepen ning, 8 uur Sol. jaarg. voor Fhilip Esser en echtgenoote. Zaterdag komen de jongens der 5e en 6e klas en de meisjes der 5e klas te biechten. 7 uur Lof. Zaterdag half 7 leesmis voor vrouw Verschuren als lid van de vereeniging van O.L. Vr. van Goeden Raad. Paterskerk. Morgen Zondag 5, 6 en 7 uur H, Missen met onderrichting, 8 uur Hoogmis met pceekr kwart na vier Vespers, 5 uur Lof. Kwart over 9 H. Mis en vergad. voor de Jongens congregatie. Maandag feest v.d. H. Antonius van Padua, volle afi. o.g.v., half 8 pl. Hoogmis. Na de Hoogmis pro cessie, 7 uur Lof. Dinsdag half 8 Hoogmis ter eere v.d. H. Antonius. 7 uur Lof. Vrijdag half acht Hoogmis, 7 uur Kruisweg, waarna benedictie met het Allerheiligste. St. Antonius-Patronaat. Patronaat kan heden pas om half zes beginnen. Van vijf tot half zes geen toegang tot het Sportterrein. Onze jongens kunnen tegen tien cents een kaart krijgen voor de Uit voering van a.s. Woensdagmiddag. Dito voor broertjes boven de negen jaar. Onvermogenden voor minder of zelfs gratis. Maar in dit geval zullen we het op de kaart aanteekenen, ter controle voor de ouders; anderen behoeven het niet te zien. Heden overleed tot onze diepe droefheid, plotseling, onze innig geliefde Moeder, Behuwd- en Grootmoeder Mevrouw Weduwe van Henri Poels in den ouderdom van 55 jaar. Arth (Zwitserland) H. BURGI—POELS J. BURGI en kinderen Antwerpen G. POELS-POELS F. POELS en kinderen Burzaco G. POELS Burzaco (Argentinië) 6 Juni 1932. 35 Voor de vele blijken van deelneming, ondervonden bij het overlijden en de begrafenis van onzen dierbaren Vader, Behuwd- en Grootvader, betui gen wij oprechten dank. P. A. Tacken M. P. G. Tacken- Maes en kind. Venray, Juni 1932. 17 Voor de blijken van belang stelling, ondervonden bij gele genheid onzer 25-jarige echtvereeniging, betuigen wij hierbij onzen hartelijken dank. G. van Meijel-Gerriis Leunen, 10 Juni 1932. Algem. Vergadering Dinsdag 14 Juni nm. 8 uur bij H. Cremers, Halfweg. Vaststelling dekgeld. Het Bestuur. BÏÏR3BBLIJKB STA» VERRAT van 3 tot 10 Juni 1932. GEBOREN Franciscus A. G. M. van Encke- vort, Oostrum Martinus Th. Verhalle, O.Oostr.w. Johanna H. G. Peeters, Hoebertw. Jacobus A. M. Kemmelings, Oirlo OVERLEDEN: Anna Bietmann, 66 jaren, kloos terzuster, St. Josephsgesticht. 1 patiënte St. Annagesticht Maasheesche weg 4. nieuwste systeem Gallia Beste adres voor Wassdi en. Knippen, Onduleeren. Watergolven. 30 Minzaam aanbevelend.

Peel en Maas | 1932 | | pagina 2