Venray's Fanfare Provinciaal Nieuws Gesterkt en gekalmeerd üemengde Berichten Advertentiën Dankbetuiging. Kinderen v. Bergen 85°|0 Hypotheek Hypotheek en Bouwcrediet Luther had deze week een mislukte revolveraanslag plaats, welke echter geen politieke beteekenis had. De daders waren verdwaasden in munt- theoriën, die mogelijk een demon stratie bedoelden. VENRAY. 16 April 1932 De Sint Antoniusfeesten te Ven ray. Venray viert thans de Sint Anto niusfeesten ter eere van het zevende eeuwfeest van het zalig afsterven van den Heilige. En Venray viert deze feesten op echte katholieke wijze, daarin kracht dadig voortgestuwd door de Orde- genooten van den Heilige. De feesten waren ingezet door eene conferencie, verlicht met zeer vele en mooie lichtbeelden, over den H. Antonius. diens leven en zijn voortleven in de beeldende kunst, welke conferencie wed gehouden door den bekenden Conferencier Dr. B. Knipping O.F.M. De Zeereerw. Zeergel. Pater Dr. Eliseus Bruning heeft een St. Anto- nius-oratorium gecomponeerd, waarbij de Zeereerw. Pater P. G. Lohuis den tekst schreef. Het Oratorium werd uitgevoerd door 90 Venraysche zangeressen en zangers, terwijl het instrumentale deel werd verzorgd door de Orkestver- eeniging „Mignon" uit Tegelen. Als solisten traden op Mej. Mimi Fren- ken, Grefrath. sopraan Jules Moes, Amsterdam, tenor; Henri Oudenhoven, Venray, bariton en Mej. Maria Oudenhoven, Venray, alt Dat de verwachting hoog gespan nen was, bleek duidelijk uit de tot in alle hoeken gevulde groote zaal van het Patronaat. Onder de aan wezigen merkten we op Z. E. Mgr. Verriet, de Hoogeerw. Pater Cami- nada, Provinciaal der Minderbroeders, Burgemeester v. d. Loo, de Heer Jan Poels, lid van Ged. Staten en vele andere notabelen uit Venray en omstreken, alsmede zeer vele Heeren Geestelijken. De gespannen aandacht, waarmede de uitvoering gevolgd werd en het applaus dat na ieder deel opklonk, vertolkte het beste het genot, dat de aanwezigen uit de met toewijding ten gehoore gebrachte muziek, genoten. Allen stemden dan ook in met de gelukwensch, die Dr. Sala als Voor in itter van het uitvoerend Comité tot den Componist, die zelf de leiding bij de uitvoering had, richtte en hem een prachtige krans aanbood. Het tooneelspel de Heilige Nico- laas Pieck, uitgevoerd door de Tooneelvereeniging St. Servaas, geen onbekende in Venray, en dat speelt onder leiding van den Eerw. Broeder Barachus, is boeiend van begin tot eind. Het geeft een prachtig spel en dwingt de toeschouwers tot een intens meeleven. Ook het Triduum in de Paterskerk gegeven door den Zeereerw. Pater N. Lohuis, den bekenden kansel redenaar doet velen ter kerke opgaan om den Volksheilige te hooren roe men als de Heilige met het geweldige en sterke karakter. Als dit nummer van onze krant verschijnt» behooren deze feesten weer tot het verleden, al zullen ze lang in het geheugen blijven. Gaarne willen we dan ook van onzen kant doen, wat we tot meerder s agen der feesten vermogen en wekken we daarom allen op om Zondagavond bij te wonen de uitvoering vaa ge meld tooneelwerk, zeker een pracht avond. De devotie tot den H. Antonius, die nu nader gekend wordt, zal zeker in Venray nog toenemen, in welk geval de feesten des te meer geslaagd mogen heeten. Treurspel ,,De Heilige Nicolaas Pieck." Naar men ons meldt, zal bij de uitvoering van morgenavond een toelichting worden gegeven tot beter begrip van het stuk. Na elk bedrijf één of meer „Levende Beelden" met Bengaalsch Vuur. N B. Zie de advertentie in dit blad over prijsvermindering voor Groote Gezinnen. Wereldkaarten, Kostelooze weggeldkaarten voor Noord-Brabant zijn wederom ver krijgbaar in Hotel de Zwaan te Venray op 18, 20, 21 en 27 April e.k, des namiddags van 2 tot half 8. Op 18 en 20 April alléén voor het Dorp en op 21 en 27 April voor het dorp en de gehuchten. Ieder houder van een rijwiel, rij- of voertuig moet persoonlijk de kaart afhalen, alléén mag de vader of voogd voor zijn minderjarigen een kaart in ontvangst nemen, zoo deze houder van een rijwiel, rij- of voer tuig is. GEVONDEN1 Rijwielplaatje. Inlichtingen Gemeentepolitie. De Eerw. Zuster Elmira, de bekende wijkverpleegster van Venray- Dorp, hoopt a.s. Zondag 17 April, den dag te herdenken, waarop zij voor 25 jaren hare intrede deed in de Congregatie van de Zusters der Goddelijke Voorzienigheid. Brug ingestort. Op den weg Venray-Wanssum onder Oostcum stortte Woensdag, waarschijnlijk door den sterken stroom een gedeelte der brug in. zoodat het verkeer over en van Wanssum nu over Geysteien moest worden om gelegd. Maandag had in het Patronaat alhier de keuring voor de nationale militie plaats. Er werden er 24 ge schikt, 15 ongeschikt en 3 tijdelijk ongeschikt verklaard. Naar wij vernemen, zal op Zaterdag 30 April a.s. de A.N.W.B Toeristenbond voor Nederland, alhier een Bondsavond organiseeren, be staande in een expositie van kaarten, gidsen, "reisboeken, enz., voor auto-, motor-, rijwiel-, water-, wandel- en ruitertoeristen, een lezing over het werk van den Bond en de vertoo- ning van een mooie serie lantaarn plaatjes. De Bondsavond is. zoowel voor niet-leden als voor leden, kosteloos toegankelijk. De burgemeester heeft zich bereid verklaard dezen avond met een kort woord in te leiden. Wij verwachten, dat de velen, die niet dagelijks in de gelegenheid zijn met het geheele Bondswerk kennis te maken, maar toch den bekenden en zoo nuttigen „Bond van de weg wijzers" kennen, deze gelegenheid zullen aangrijpen de mooie kaarten en gidsen, andere boekwerken en nuttige voorwerpen voor weggebrui ker en toerist te bezichtigen en wat meer te vernemen van den voortref- felijken, baanbrekenden Bondsarbeid. Voor de Missie van Z. H. Exc. Mgr. Verriet Vorig bedrag f 269.28 R. K. Bijz. School „St. Antonius" Venray-Veulen f 11.58 Uit de Schoolstraat. Dat de kinderen braaf mogen blijven f 2.50 Van G. f 1.— N.N. Stationsweg f 3.— Ter eere v. d. H. Gerardus Majella f 2.50 N.N. f 1 Ter eere van St. Jozef f 3.— Uit de spaarpot der kleinen f 1 Uit Rotterdam f 1. N.N. Deurnesche weg f 4.— Uit de Hoenderstraat. Van een werkman f 1.— Uit een spaarpot f 1-— Uit Leunen f 2.50 Uit de spaarpot van onze 4 kinderen f 10 Van een oude betaalde rekening f 3.50 f 317,86 Hiep, hiep, hoera 1 We zijn uit den droom Ja, en 'n vreeselijke was 't 'k Droomde nl., dat Monseigneur erg verdriet had, omdat hij zoo'n kleine Venraysche gift mee kreeg. En om toch maar „veel" te hebben kocht hij voor zijn weinig geld veel Venraysche turven. Hiep. hiep. hoera, Monseigneur is uit den droom Hij hoeft geen turven mee te nemen Kom, de laatste week allen nog 'ns goed gespaard, ik weet zeker, dat Monseigneur zelf z'n tevredenheid over ons zal moeten erkennen 1 Afgesproken. OVERLOON. Op het te St. Anthonius gehouden examen van de 4-jarige wintercursus van de R. K. Landbouwwinterschool slaagde de volgende personenH. Cruysen, M. Gerrits. A. B. Jans, P. H. Jares. allen van alhier. Burgerlijke Stand Maashees-Overloon. GEBORENAnna Gertruda Josephina, d. v. J. H. Bouten-van Dommelen, Maashees Wilhelmus Theodorus Jacobus, z.v. J. J. Koenen Hermsen. Overloon. OVERLEDENTheodotus Smits oud 28 jaar, ongehuwd, Maashees Petronella van Kempen, oud 10 mnd Overloon; Alkgonda van Haaren, oud 71 jaar, echtg. van A. Janssen. Overloon Theodora Ingenerf. oud 83 jaar, wed. van Jac. Botden, Maashees. HORST. Gedurende de maand Maart werden ten postkantore alhier ingelegd op de Rijkspostspaarbank f 11223.40 en terugbetaald f 6547.05. Er werden zes nieuwe boekjes uitgegeven en een geheel afbetaald. Passiespelen te Tegelen. Door het Comité is thans de eerste opvoering der Passiespelen bepaald op Zondag 19 Juni. De opvoeringen hebben eiken Zondag daaropvolgend plaats tot en met de feestdag van O. L. Vrouw Hemelvaart, d.i. 15 Augustus, telkens te één uur (einde pl.m. 5 uur.) Doodelyk Mijnongeluk. De 24-jarige mijnwerker M. G. uit Bleijerheide is in de Domaniale mijn te Ktrkrade op de 380 meter-ver- dieping in de schacht Beerenbosch om het leven gekomen. Het vliegveld in Zuid-Limburg. Naar de Msb. verneemt zal het vliegveld, dat in Zuid-Limburg zal worden tot stand gebracht, worden aangelegd op het plateau van den Blomberg tusschen de gemeenten Beek en Ulestraten. Het vliegveld zal zich uitstrekken langs de linker zijde van den rijksweg Slttard— Maastricht. Een gelukkig land voor gehuwden. De gemeente Weert met ruim 14000 inwoners telt niet minder dan 20 echtparen, die 50 jaar en langer zijn gehuwd, waaronder zelfs twee van 56 jaar, een van 57 en een van 61 jaren. Dezen maand hopen weder vier echtparen hun gouden bruiloft te vie ren en wel op 10 April het echtpaar L. Vlemminx-Smeets, 13 April Ant, Vaessen-Leenen, 18 April J.M. Gie- len-Verheiden en 24 April Ant. Rut- ten-Geelen. Door een auto aangereden. Maandagmorgen reed de 18-jarige H. met zijn vader door de Tree beekstraat te Hoensbroeknaar Staats mijn Emma, toen uit de bocht een vrachtauto der Amstelbrouwerij ge reden kwam. De 18-jarige H werd door het voorspatbord gegrepen en tegen den grond geslingerd en liep een zoodanige hoofdwonde op, dat hij vrij spoedig overleed, Nederlandsche steenkool naar Duitschland. In de Engelsche bladen werden berichten gepubliceerd volgens welke in Engelsche mijnbouwkringen werd verklaard dat verscheidene Duitsche gasfabrieken ertoe zouden zij a over gegaan in plaats van tot dusver ko len uit Engeland te koopen deze uit Nederland te betrekken. Deze geruchten vinden hun oor zaak in het feit, dat Duitschland tracht den invoer van kolen zooveel mogelijk te beperken. Naar wij in verband hiermede van goed ingelichte zijde vernemen i» er geen sprake van een gcooteren koleninvoer uit Nederland. Ook de werkelijke invoer van Nederlandsche kolen naar Duitsch land is volgens de cijfers van de laatste maanden niet verhoogd, zoo dat alleen reeds op grond van deze cijfers bedoelde berichten onjuist moeten zijn. Bovendien hebben de Duitsche gasfabrieken niet het voor nemen tot het betrekken van Neder landsche steenkolen over te gaan. Wel hebben gedurende de laatste maanden uit Nederland leveranties voor experimenteele doeleinden plaats gehad, welke willicht aanlei ding zijn geweest voor de verkeerde meeDing in Engelsche mijnbouw kringen. worden Uw vermoeide en overprik kelde zenuwen door het gebruik van Mijnhardt*s Zenuwtabletten Glazen Buisje 75 ct. BijApoth.en Drog Een gargage uitgebrand. Maandagnacht is brand uitgebro ken in een gedeelte der voormalige welwitfabriek langs het Kanaal, te Helmond. Het gebouw deed thans dienst als garage voor de autobussen der firma's Spiering en Van Hout uit Helmond en Kupers uit Venray. Toen de brandweer ter plaatse kwam sloegen de vlammen reeds door het dak naar buiten. Het gebouw braodde geheel af. Drie autobussen werden een prooi van het vuur. Ook een afdeeling van de belendende fabriek der firma Everts en v. d. Weijden werd door het vuur aangetast. Een partij olie en vet, welke bij de fabricage van draadnagels gebruikt worden, ging verloren. De brandweer wist hier het vuur tot staan te brengen. De aan de andere zijde van de garage liggende stroohulzenfabriek kreeg uitsluitend waterschade, ofschoon eenigen tijd groot gevaar bestond, dat het vuur, met den wind mee, naar deze fabriek zou overslaan. De oorzaak is onbekend. Verzeke ring dekt gedeeltelijk de schade. Doove man onder de tram. Woensdagmorgen had te Mierlo- Hout een ernstig tramongeluk plaats, Een ongeveer 65-jarige man wilde op het moment, dat de tram pas seerde. de rails oversteken met bet noodlottig gevolg, dat hij door de tram werd gegrepen. Toen de tram tot stilstand was gekomen, bleek dat de oude man erustig gewond was. Men vreest voor zijn leven. Vermoedelijk is het ongeluk ver oorzaakt door het feit, dat de man hardhoorig is en daardoor de tram niet heeft bemerkt. Noodlottig ongeluk te Grave. Woensdagmiddag omstreeks vijf uur zijn te Grave twee timmerlieden, die in de haven werkzaamheden ver richtten, verdronken. De mannen, de 35-jarige J. K. te Grave en de 17-jarige H. v. d. H. uit het nabije Velp, moesten hun werk in een roei boot verrichten. Op een gegeven moment sloeg dit bootje om en beiden geraakten te water en ver dwenen in de diepte. Van der H. werd door toegeschoten helpers spoedig op het droge gebracht, waarna nog geruimen tijd werd ge tracht de levensgeesten op te wekken, helaas echter zonder resultaat. Tegen 7 uur werd ook het lijk van K. gevonden. Beide lijken zijn naar het St. Catharina-ziekenhuis te Grave overgebracht. Het slachtoffer K. was gehuwd. Twee mannen vermist. Sedert Woensdagavond worden te Nijmegen vermist de 21-jarige P. en de arbeider W. Beiden waren gaan varen in een kano en zijn sindsdien niet meer gezien Men ver moedt dat beide mannen verdronken zijn. Door een windvlaag te water geraakt. Te Erica [Dr.] heeft Zaterdagmid dag een droevig ongeluk plaats ge had. Twee tien-jarige meisjes, dochters van L. Vos en J. Schepers zijn nabij de woning van eerstgenoemde ten gevolge van een windvlaag in het Kanaal geraakt en beiden verdronken. Het lijkje van het kind van Sche pers werd spoedig opgehaald. Het lijk van het andere kind is eerst Zondagavond gevonden. De dood op den onbewaakten overweg. Vrceselyk ongeluk bü Meppol Dinsdagmiddag waren eenige kin deren, waaronder de zesjarige Mientje Lente en de achtjarige Mientje v. d. Haaf in de z g. Allee nabij Meppel aan het spelen, op en bij den onbe waakten spoorwegovergang van de lijn Meppel—Groningen. De kinderen hadden alle aandacht voor een in de richting Groningen rijdenden goederentrein en letten niet op den uit dé tegenovergestelde richting komenden sneltrein van 17.41 uur. De twee genoemde meisjes weiden door den sneltrein gegrepen en ver morzeld. De kinderen waren zoodanig vei minkt, dat de ouders deze aan de kleeren moesten herkennen. De lijkjes zijn per brancard naar het ziekenhuis te Meppel overge bracht, waar waarschijnlijk eerst sectie zal moeten worden verricht. De sneltrein stopte op de plaats des onheils en had eenige minuten vertraging. Oude bankbediende beroofd. Dinsdagavond te 12 uur is te Amsterdam een Utrechtsche 71-jarige bankbediende beroofd van eenJ.porte feuille met bankpapier en coupons ter waarde van f 6000. De bank bediende had het geld in den loop van den morgen bij verschillende kantoren te dezer stede geïnd. Hij zat reeds in den trein naar Utrecht op het Weesperpoortstation toen een man de coupé binnenstapte en hem vroeg of het de trein naar Utrecht was en die dan weer uit stapte. Nauwelijks was de man ver dwenen of de bankbediende ontdekte, dat de portefeuille met het geld uit zijn binnenzak was verdwenen. Onmiddellijk waarschuwde hij den stationschef. De man had intusschen reeds kans gezien zich uit de voeten te maken. Gelukkig zijn alle nummers van het bankpapier bekend. De gedupeerde bank, de firma Flaar en Co. is tegen diefstal ver zekerd. Auto op onbewaakten overweg verbrijzeld. Maandagmiddag hebben de onbe waakte overwegen wederom twee slachtoffers geeischt Bij het passeeren van den o vet weg bij de halte Zuidplaspolder aan de spoorlijn Gouda- den Haag werd de luxe-auto van den tuinier P. van Vuuren uit Capelle aan den Yssel door trein no. 167, die te 14.51 uur uit den Haag was vertrokken gegre pen. De auto, waarin behalve de veer tigjarige tuinder ook diens vijfjarig dochtertje was gezeten, werd een vijftigtal meters door de locomotief meegesleurd en daarna langs de spoorbaan geslingerd. Totaal ver splinterd bleef de wagen aan den berm liggen. De beiden inzittende, die vreeselijk verminkt waren, bleken op slag te zijn gedood. De lijken werden onder toezicht van de ge meentepolitie van Moordrecht, in welker gebied deze overweg gelegen is, naar het kerkhof aldaar vervoerd. De locomotief was door de bot sing aan de voorzijde beschadigd de lampen waren vernield. De trein kwam met ongeveer 20 minuten vertraging te Gouda aan. Op dezen onbewaakten overweg hebben reeds meermalen doodelijke ongelukken plaats gehad. Enkele maanden geleden nog werd er een vrachtauto uit Rotterdam door een trein gegrepen, waarbij de bestuurder eveneens werd gedood. Het uitzicht wordt ter plaatse belemmerd door eeD langs de spoorbaan staand huisje. Garantieuitkeering voor de pluimveehouders Naar de Msb. verneemt heeft het wetsontwerp tot regeling van een garantie uitkeering ten behoeve van de pluimveehouderij het Departement van Binnenlandsche Zaken en Land bouw verlaten. Jongen doodgeschoten. Maandagnacht is aan de grens te Aalten een 16-jarige Duitsche jongen uit het naburige Spork, die voor smokkelaars op wacht stond, door een Duitschen commies met een schot door het hart gedood. Fietser door een auto gegrepen. Donderdagmiddag wilde de 60-jari- ae Schut uit Bergen (N.H.) plotseling met zijn fiets bij den Brakerweg onder Castricum den rijkstraatweg oversteken, toen hij door een pas- seerende auto uit Zandvoort werd gegrepen. Het slachtoffer bekwam zulke ernstige verwondingen, dat de dood vrijwel onmiddelijk intrad. Van de gelegenheid gebruik gemaakt. Een Duitsche vrouw, die iü den winkel van F te Vaals inkoopen deed vertoefde eenige oogenblikken in de keuken om de smokkelwaar onder de kleeren te verbergen. Toen de vrouw reeds eenigen tijd vertrokken was werd een geldkistje met 500 mark vermist. De vrouw werd in Aken opgespoord, doch het geld is zoek. Boterexport naar Duitschland. In verband met de vermindering van den export naar Duitschland hebben de Nederlandsche boter ver koopvereenigingen besloten het door hen berekende gemiddelde invoer recht van 86 Mark per 100 K.G. met ingang "an 15 April te verla gen tot 75 Mark per 100 K.G. Een gelukskind. Te Veghel werd het 9-jarig meisje de Man bij het plotseling overste ken der straat door een zwaren vrachtauto overreden. De kleine viel en kwam midden voor den wagen te liggen. De chauffeur remde krachtig, maar de auto schoof over het kind heen. Vol verbazing za gen de hevig verschrikte toeschou wers het meisje even later lachende onder de achterzijde van den vracht auto te voorschijn komen. Het kind was geheel ongedeerd en zelfs niet eens geschrokken. Vier slachtoffers by een vlieg-ongeluk. Een Dornier Marine-vliegboot, die voor het nouden van een nacht oefening van het marine-vliegkamp Motokrembangan was opgestegen, is bij een landings oefening verkeerd gedaald en met den neus schuin in zee terecht gekomen. Het toestel vloog in brand. Patrouilleerende sloepen snelden aanstonds ter assistentie, doch slaag den er slechts in een der inzittenden, den majoor-Konstabel G.W. Christi ans op te pikken. De ongelukkige was met levensgevaarlijke brandwon den overdekt, zoodat zijn overlijden ieder oogenblik kan worden verwacht. Geen der andere leden van de be manning is tot dusver teruggevonden. Het vliegtuig is inmiddels gezon ken. Het goede smokkelweer. De smokkelhandel heeft een goe de bescherming gekregen in het stormachtige voorjaarsweer. De diep donkere nachten begunstigen hun tochten zeer, zoodat het in de be wuste zones wemelt van werklooze Duitschers, die inkoopen komen doen. De beambten, die de beteekenis van deze natuurbescherming ook kennen, zijn met het oog op groo- tere buit in veel grootere getale op patrouille om hun tegenstanders den pas af te snijden. Met behulp van hun lichtkogels weten zij de smok keiaars te ontdekken. In de laatste dagen zijn hun vang sten in verhouding met de ongun stige omstandigheden, waarin zij moeten werken, nog groot te noe men. Achter Straelen hebben zij een bende verrast, doch het gelukte hen slechts één smokkelaar en en kele kilo's koffie, tabak en meel te bemachtigen Ook in andere streken gelukte het hun wel smokkelaars te ontdekken, maar dezen wisten bijna allen onder bescherming van de diepe duisternis te ontkomen. Ver scheidene honderden kilo's smokkel waar hebben de smokkelaars echter achtergelaten, daar deze pakken hun vlucht belemmeren. De honden van de douane helpen de beambten terdege bij hun werk. Reeds verscheidene smokkelaars zijn door deze honden tot staan gebracht, wanneer zij door een vlucht zich aan de handen van de beambten wilden onttrekken. BUBSSBLMSB 37ABB VEHEAY van 8—15 April 1932. GEBOREN Elisabeth Hoevenaars, Maasheezerw. Gerardus A. Seykens, Leunen Antonia Verstegen, Overloonscheweg Maria W. G. Arts, Heide Hendrina J. Wismans, Leunscheweg Antonius F. H. Dechnar, Draalstraat H. Klokgieter, Woonwagenkamp Franciscus J. Linders, Ysselsteyn GEHUWD: Martinus A. Janssen, 35 jaar, bedrijfsleider te Wieringen en Gerarda A. Keyzers, 27 jaar, te Venray. OVERLEDEN Anna Stoffelen, weduwe vanj. F. van Bergen, 71 jaar. Kruisstraat. Johannes Derksen, weduwnaar van M. H. van Helden, 80 jaar, Leeuw straat. 2 patiënten St. Servatiusgesticht. 1 patiënt St. Annagesticht. KSBSSUJES DIXÏS723 Parochiekerk Morgen Zondag om 10 uur zal Zijne Hoogw. Exc. een plechtige Pontificale Hoogmis celebreeren, onmiddellijk na de Hoogmis zal Mgr. een kort woord van dank en afscheid tot de parochianen richten. Mgr. zal afgehaald worden om half 10 door bruidjes, misdienaars, fanfare, en assisteerende priesters. In alle H. Missen zal er collecte gehouden worden voor de Missie van Curacao, 2 uur groote Congregatie en collecte voor de kaars van de Smakt, half 3 herhalingscatechismus voor de meisjes, 4 uur H. Familie. Maandag half 8 leesmis voor Jos. Jenneskens lid der Vincentiusvereeni- ging, 8 uur jaarg. voor Martin Camps en Maria Hermkens, 7 uur Lof. Dinsdag half 8 leesmis voor Anna Bakkus lid der Mariavereeniging, 8 uur jaarg. voor Hend. Verblakt en Petronella Verdellen. Woensdag half 7 leesmis voor Henri Trynes, half 8 leesmis, 8 uur jaarg. voor Jan Camps. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 leesmis, 8 uur leesmis. Vrijdag half 7 leesmis voor Jan Derksen, half 8 leesmis, 8 uur jaarg. voor Hend. Poels, Hermina Evers en kinderen. Zaterdag komen de jongens der 3e en 4e klas en de meisjes der 4e klas te biechten, 8 uur gezongen H. Mis voor de 25-jarige Echtvereeni- ging van Jacobus Hendriks en Re- gina Janssen, 7 uur Lof. A.s. Zondag gaat de Congregatie ter bedevaart naar de Smakt, vertrek vanuit de kerk om half 8. Paterskerk. Morgen Zondag 5, 6 en 7 uur H Missen met onderrichting, 8 uur pl. Hoogmis ter eere van St. Antonius, welke zal worden opgedragen door den HoogEerw. Pater Provinciaal, 5 uur pl. Lof met feestpreek en Te Deum tot sluiting van het St. Anto- niustriduum. Na de Hoogmis Bestuurs vergadering der Derde Orde. De pl. Hoogmis voor de leden der Aarts broederschap alsmede de processie zal gehouden worden Zondag 24 April. Maandag om half 8 H. Mis voor Anna Catharina v. Bergen-Stoffelen als lid der Derde Orde, om half 7, 7 uur en half 8 H. Missen voor Joh. Derksen als lid der Aartsbroederschap Dinsdag 7 uur Hoogmis ter eere van St. Antonius, half 8 H. Mis voor Johannes Derksen als lid der Derde Orde. Vrijdag 7 uur Hoogmis, half 7 Kruisweg, waarna benedictie met het Allerheiligste. Sint Antonius-Patronaat Om bekende redenen geen Jooge Derde Orde en geen Patronaat. Jongens die willen toe reden tot de weer op te richten Voetbalver- eeniging „De Zwaluw", kunnen zich bij ons aanmelden. Dinsdag Goudpluvier. Ondertrouwd: MIEN POELS en HENRI HUISMANS Wolvenhoek 4 Graafsche weg 29E 's-BOSCH, 14 April 1932. Huwelijksvoltrekking te Hint ham 12 Mei 1932, Kerk H. Anna. Toek. adres Graafsche weg 186. Hiermede betuigen wij onzen hartelijken dank aan allen, voor de hulp tn deelneming onder vonden bij het overlijden en de begrafenis van onzen onverge- telijken Echtgenoot, Vader, Broeder, Zwager en Oom, den Heer Jozef Jenneskens. Bijzonder dank aan heeren Geestelijke, Dokter, Buren, Vin- centiusvereeniging en leden van de Boerenleenbank en Boeren bond. Wed. Jos. Jenneskens- Beckers Maria Jenneskens Familie Jenneskens Familie Beckers Voor de talrijke blijken van deelneming, ondervonden tij dens de ziekte en bij het over lijden en de begrafenis van onze geliefde Moeder, betuigen wij aan allen, in het bijzonder de Eerw. Heeren Geestelijken en de leden der Derde Orde, onzen oprechten dank. Venray, 15 April '32. IQ Op 26 April a.s. hopen onze geliefde Ouders Wilhelm Swaghoven en 20 Antonetta Cremers hunne 25 jarige echtvereeniging te herdenken. Dat Ood hen nog lang moge sparen is de wensch van hunne dankbare kinderen HARRY, NELLY, TONY, JOHAN, CATO, RICA, PIET, THEO. Voortaan wordt op het Voetbalterrein van St. Servaas behalve het dienstdoende per soneel 10 geen vreemd publiek meer toegelaten. Zondag 17 April na de Hoog mis REPETITIE. DE DIRECTEUR" Wenscht U ook Uw eigen huis verstrekken wij op voord, voorw. Vraagt inlichtingen voor Stationsweg 43, Venray

Peel en Maas | 1932 | | pagina 2