van de dagtaak Gemengde Berichten Advertentiën Jacobus Hendriks Regina Janssen Vergadering van alle melk- verkoopers wordt in den voormiddag verricht. Quaker bevat de natuurlijke voor de voeding onontbeerlijk^ bestanddeelen, het geeft gezondheid en levenskracht en is als voedsel vrijwel onovertroffen. de heer P. J. Arts, dankte namens de aanwezige ouders en bestuursle den den lesgever voor diens goede zorgen en het verheugde spreker, dat er zulke goede verstandhouding be stond tusschen leeraar en leerlingen. Hierna werd aan 19 deelnemers een diploma uitgereikt. De jonge heer Houben dankte namens de leerlingen den heer Vissers, en bood hem als blijk van erkentelijkheid na mens de jongens een klein aanden ken aan. Na eenige practische wenken door den beer Vissers aan de Jonge Boeren voor hunne verdere ontwik keling, in dezen tijd voor de land bouwers zoo noodzakelijk, werd de cursus gesloten. DU ANK'W KT. Burgemeester en Wethouders van Venray, brengen ter openbare ken nis, dat is ingekomen een verzoek van Gerard Joseph Nellen, koster, wonende te Venray Smakt B8, om vergunning voor den verkoop van sterken drank in het klein voor de benedenlokaliteit van hei huis, plaat selijk gemerkt Smakt B8. Binnen twee weken na de dag teekening dezer bekendmaking kan eenieder tegen het verleenen dezer vergunning schriftelijk bezwaren in dienen. Venray 8 April 1932. Burgemeester en Wethouders voorn. O. VAN DE LOO. De Secretaris. VAN HAAREN. De St. Antonius-feesten te Venray. Wij willen hopen, dat komende week het weer onze feesten zal be gunstigen en ook al zou het met stroomen regenen, toch vertrouwen wij, dat de heele Venraysche bevol king het plechtige Antonius-triduum in de Paterskerk zal meevieren, en dat een druk bezoek van Oratorium en Tooneelspel den ijver, de maan denlange voorbereiding en moeite van zangers en spelers zal beloonen. Voor prijzen, enz. zie men de advertentie in dit blad. GEVONDENDamestaschje. Inlichtingen Gemeentepolitie. In de vitrine van den heer Tillemans alhier staat ter bezichtiging „De Zaaier", uit metaal gedreven door J. Tillemans en bestemd voor het St. Angela-Gymnasium alhier. Ingevolge de bouwverordening dezer gemeente werd vergunning verleend aan P. Nooijen, tot het bouwen van een woon- en winkel huis te Oirlo, verder aan L J. Coen- ders, Paterslaan, tot het verbouwen van zijn woning aldaar. Euterpa. De Venraysche Jazzband en de zoogenaamde Mandolineclub van Goudpluvier, welke twee muziek gezelschappen verlies van leden had den te boeken (vooral ten gevolge van vertrek naar elders), hebben zich thans bijeengevoegd. De heer Mathieu Arts blijft het directeurschap waarnemen. Hec gezelschap draagt den naam van Venray's Strijkje „Euterpe", wel ke Daam in Venray een aangenamen klank heeft. De repetities worden gehouden op Maandagavond. Aan „Euterpe" 't beste succes Voor de Missie van Z. H. Exc. Mgr. Verriet Vorig bedrag f 256.78 Ter eere van den H. Gerardus Majella f 10.— Uit de spaarpotjes der kinderen f 2.50 f 269.28 Ofschoon we bij onze giften-in zameling nog geen woord van op wekking schreven, doen we het deze week, omdat de vertrekdag van Monseigneur met rasse schreden nadert, en.... we Monseigneur nog niet te veel kunnen ter hand stellen. Dat spijt ons, dat spijt ook U En daarom moesten we afspreken, deze week 'ns samen te sparen Laat ons afspreken In school zet iedere zuster, juffrouw of meneer 'n leeg krijt-kistje klaar, waar al onze kinderen hun centje, ook die van Vader en Moeder, mogen „offeren." Een opwekkend woord vermag hier zoo veel En thuis Als we al onze kaart- centen, die deze week worden ge wonnen. 'ns afdroegen aan „Peel en Maas" Zouden we de volgende keer mis schien zelfs 'n sbonné-Venrodse uit 'n andere plaats in ons lijstje aan treffen Laat ons samen 'ns veel kleintjes bij elkaar brengen, al zal Monseigneur natuurlijk ook 'n grootere gift niet versmaden. Laat ons Donderdag alles afdragen, en de deur van „Peel en Maas" niet stilstaan van 's morgens tot 's avonds. U zult zien veel Venraysche kaart en spaarcenten maken nog 'n mooie Hollandsche Gulden Grondbelasting. De Burgemeester van Venray brengt ter algemeene kennis, dat ter gemeente-secretarie vanaf Maandag 11 April a.s. gedurende 30 dagen ter inzage liggen zes staten No. 75 en een staat 17, be vattende de uitkomsten van me ting en x schatting als bedoeld bij artikel 15 der wetop de grond belasting van 26 Mei 1870, Stbl. No. 82. Venray, 7 April 1282. De Burgemeester van Venray, O. VAN DE LOO Uitslag aanbesteding voor het bouwen van een klaslokaal aan de school aan het Veulen. B. Gielen. Merselo f 3239 P. Spee, Venray f 3330 Everaerts en Vollenberg f 3393 A. Tacken, Oostrum f 3424 Th. Claessens, Venray f 3488 H. Vollenberg en Zn. f 3585 A. H. Maessen en Zn. f 3614 G. Verstraelen f 3738 Th. Maassen^en J. Siebers f 4179 OIRLO. Op Maandag 4 April werd alhier aanbesteed bet bouwen van een woon- en winkelhuis voor rekening van den Heer P. Nooijen. Ingeschreven werd als volgt M. Thijssen f 4527 Linskens—Pingen f 4400 J. Houwen (begrooting) f 4325 A. Dinghs f 3772 Het werk werd aan den laagsten inschrijver gegund. Proy. Staten. De eerste gewone zitting der Staten zal volgens besluit van Ged. Staten van Limburg plaats hebben op Dinsdag 14 Juni. OVERLOON. Dezer dagen had de dochter van H. S. het ongeluk zich met een bijl in de hand te hakken, terwijl zij bezig was met hout hakken. Zij moest zich onder geneeskundige behandeling stellen. Door Z. H. Exc. den Bisschop an 's-Hertogenbosch is tot kerk meester herbenoemd den heer M. Eibers alhier. Maandag werd hier in stillen eenvoud het gouden jubilé herdacht van de Congregatie van de dochters van Onze Lieve Vrouw van het H. Hart. Donderdag j.l. had alhier de aanbesteding plaats van het woon huis met werkplaats voor rekening van den Heer Jos. Dömges Crooy- mans. Het werk werd gegund aan de aannemers P. Borgs en Schreuder resp. te Overloon en Oploo. TÏOLTHEES. Morgen Zondag zal er in café Philipsen alhier een vergadering wordeh gehouden van de schutterij. Wegens vertrek van J. Grubben, Secretaris van genoemde schutterij, zal er een bestuurslid en tevens een secretaris worden gekozen. Door Z. H. Exc. den Bisschop van 's-Hertogenbosch is tot kerk meester herbenoemd den heer Th. v. d. Heuvel alhier. De weg Venlo-Nymegen. Voor het verbeteren van een bocht, het verbreeden en verbeteren van de rijbaan en het maken van rijwiel paden van betontegels op den Rijks weg no 54, Nijmegen—Venlo, onder de gemeenten Gennep, Ottersum en Mook en Middelaar, een en ander met bijkomende werken tusschen kmp. 114.690 en 124.683 was laagste inschrijver G. J. de Kok, Culemborg f 37.955. Salarieering Burgemeesters enz. in Limburg. Ged. Staten van Limburg hebben een schrijven gezonden aan de Lim- burgscbe gemeenten, waarin wordt voorgesteld de salarissen van de burgemeesters, secretarissen en ont vangers met ingang van 1 Juli 1932 dezelfde korting te doen ondergaan als op de jaarwedden der rijksambte naar wordt toegepast. Deze regeling zal gelden tot 1 Mei 1936. Nieuw klooster te Tegelen. De Eerw. Zusters van het St. Jozefklooster te Steijl zullen een nieuw klooster met school gaan bouwen in de wijk der nieuwe H. Hart-parochie te Tegelen. De H. Hartkeik te Tegelen die thans bijna geheel voltooid is, zal 24 April a.s. door den Zeereerw. Deken J. van Oppen van Venlo plechtig worden ingewijd. Kolonel Jans gaat heen. Aan kolonel J. R. L. Jans, com mandant der Ve Infanterie-Brigade, is op een daartoe door hem gedaan verzoek, ter zake van langdurigen dienst bij Koninklijk Besluit met in gang van 1 Mei a.s. een eervol ontslag uit den militairen dienst verleend. Kolonel H. G. Keppel Hessolink. Bij Koninklijk Besluit is de Lui tenant-Kolonel H. G, Keppel Hes- selink. Commandant van het 11e Regiment Infanterie te Nijmegen met ingang van 1 Mei a.s. benoemd en aangesteld tot Kolonel Comman dant van de Ve Infanterie Brigade en van het Garnizoen Venlo. Overeenstemming in klei-industrie bereikt. Maandagavond is na langdurige besprekingen van werkgevers en later in een algemeene vergadering met de werknemers en het bonds- bestuur tot tevredenheid van beide partijen overeenstemming bereikt be treffende het collectief arbeidscontract ia de Lim'ourgsche klei-industrie. Het drama te Echt-Putbroek. Naar men verneemt loopt het onderzoek tegen de gewezen jacht opzieners vader en zoon van den Elzen, verdachten van den drievou- digen moord op de jongens WehreDS en gebr. Kersten te Echt-Putbroek ten einde. Alhoewel het vooronder zoek nog niet is gesloten is het de bedoeling de zaak op Dinsdag 31 Mei a.s. voor de Rechtbank in openbare behandeling te nemen, Mede in verband met het groote aantal getuigen, dat zal worden ge dagvaard kan uit den aard der zaak nog niet worden gezegd of de be handeling al of niet In een dag zal afloopen. Brand. Te Reuver is Donderdagnacht de woning van den landbouwer J. G, afgebrand. Een paard liep zoodani ge brandwonden op, dat het moest worden afgemaakt. De inboedel ging verloren. Verzekering dekt de schade. Mynworker levensgevaarlijk gewond. De mijnwerker J.H. Boderie geraakte in de Domaniale mijn onder afvallend gesteente. B. be kwam een schedelfraetuur. Zijn toestand is zorgwekkend. Hij werd naar het ziekenhuis overgebracht. Onder een kolenwagen. Dinsdagavond is in de onder- grondsche werken van Staatsmijn Maurits de houwer Th. van S. on der een omslaanden kolenwagen ge raakt. De man was op slag dood, Hij was 22 jaar oud, ongehuwd en woonachtig te Echt. Mijnongeluk met do odelij b gevolg. Maandag geraakte in de onder- grondsche werken van de Staatsmijn Hendrik de mijnwerker J. S. bekneld onder de lift van een tusschenschacht Hij werd naar het ziekenhuis te Heerlen overgebracht waar hij Dinsdag aan de gevolgen is over leden. Hij was 20 jaar oud en woonach tig te Rumpen. De mijnen liggen stil. Woensdag is niet gewerkt op de „Oranje Nassaumijn IV", terwijl Zaterdag a.s. op geen der Oranje Nassau-mijnen zal worden gewerkt, Ook werd Woensdag niet gewerkt op de Willem Sophie-mijn die ook Zaterdag zal stilliggen. Eveneens zullen Zaterdag niet werken de Laura en Vereeniging, en de Domania'e mijn te Kerkrade. Naar vernomen wordt moet het vrijwel als zeker geacht worden, dat door den crisistoestand de Oranje Nassaumijnen in den vervolge twee maal per week zullen moeten gaan stilliggen, m.a.w. „feiern". Wat de nieuwe Belgische bepa ling betreft, waardoor het contingent dat nog zal mogen worden ingevoerd gebracht zal worden op 55 pCt. van den invoer gedurende het eerste half jaar van 1931, vernam het Limb. Dagblad van zeer betrouw bare zijde, dat officieus de nieuwe bepalingen 1 April j.l. in werking zijn getreden. Officieel hebben hier omtrent de mijndirecties echter nog geen mededeelingen bereikt, doch geacht mag worden dat deze offici- euse mededeelingen juist zijn. Wegverbetering Venlo-Helinond Reeds langen tijd is geklaagd over de slechte verbinding Venlo Helmond die wilde men een behoorlijk berijd baar wegdek hebben over Venray loopt, hetgeen behalve de vele snel heidsverminderingen in de tusschen- liggende' plaatsen nog een omweg beteekent van ruim 10 K.M. In het Rijkswegplan van 1932 staat een nieuwe verbinding, waarvan echter geen uitvoering te wachten is in de eerste vijf jaren. Thans is door den B.B.N, aan den adjunctinspecteur van de Rijks werkverschaffing een voorstel gedaan om het initiatief te nemen tot verbe tering van den bestaanden weg Deurne-Horst, loopende over Hele- naveen en America, en voor het grootste gedeelte ten Zuiden en cenwijdig aan de spoorbaan naar Venlo. Deze verbetering zal voor toeris ten en vooral voor het snelvervoer van groote beteekenis zijn, terwijl het voor de aan genoemden weg gelegen ontginningen en turf bedrijven als ook voor het plaatselijk verkeer een lucratieve onderneming is. De werkzaamheden, aan deze wegverbetering verbonden, zullen een bij uitstek geschikt opject vormen voor productieve werkverschaffing, te meer daar niet-vakkundige werk- loozen uit omliggende gemeenten bij deze wegverbetering kunnen worden tewerk gesteld. De ontginningsmaatschappij Hele- naveen, aan wie de weg toebehoort en de Maatschappij Griendsveen zullen het belang van deze wegver betering Inzien, terwijl ook de pro vincie en de belanghebbende gemeen ten Helmond, Deurne en Horst niet zullen aarzelen om enkele finantieele offers te brengen te brengen om tot een spoedige verbetering te geraken. De verbeteringswerken zullen dan in werkverscüaffing kunnen worden uitgevoerd. Verdronken. Dinsdagmiddag omstreeks 5 uur is te Helmond de ongeveer 27-jarige A. in het kanaal de Zuid-Willems vaart gevallen en verdronken. De man was ongehuwd en leed aan toevallen. Lentetyd schoonmaaktijd. In de Tongelresche straat te Eind hoven vielen twee schoonmakende dames, de een van een trap, de ander van een stoel. De eerste mej. van D. brak een sleutelbeen, de ander, mej. H. brak een arm. Arnhem krygt zyn vaste brug. Eindelijk zal de vaste brug bij Arnhem er dan toch komen, nadat reeds 40 jaren geleden in den Raad daartoe de wensch werd uitgespro ken. De gemeenteraad heeft gisteren een beslissing genomen door mede te gaan met de voorstellen van B, en W. dienaangaande. Molenaurs by H. M. de Koningin. Een deputatie uit het Bestuur van den Nederlandschen Molenaarsbond is Woensdagmiddag ten paleize Noordeinde te 's Gravenhage door H. M. de Koningin ontvangen. De deputatie kwam de hooge tusschen- komst van H. M. inroepen om te voorzien in den nood der molenaars als gevolg van de uitvoering van de Tarwewet. De fraude by do Bossche Hanzebank. Voor de rechtbank te Den Bosch werd Dinsdag voorgeleid ter ver antwoording: E. ter H. 38 jaar, chauffeur bij de Hanzebank, thans gedetineerd. Aan verdachte wordt ten laste gelegd: dat hij in het tijdvak van 1 Jan. 1927 tot Nov. 1931 te'sHer- togenbosch om zich wederrechtelijk te bevoordeelen de curatoren in het faillissement, althans een hun ner, in ieder geval den kassier Wijkmans herhaaldelijk heeft bewogen hem bedragen van f14560 af te geven, door daartoe opzet telijk listig en bedriegelijk in strijd met de waarheid met den door hem zelf gefingeerden naam Doo- merink valschelijk te onderteeke nen. De naam van den «leverancier" was door verdachte zelf gefanta seerd. Door oplichting en vaischheid in geschrifte heeft verdachte het klaargespeeld de crediteuren van de Bossche Hanzebank voor rond een ton te benadeelen. Hoe raar het er met de «controle toe ging blijkt mede uit het feit dat er volgens de opgaven meer olie.... dan benzine zou verbruikt zij n Men staat verbaasd dat een der gelijk ergerlijk bedrijf jaren kan voortduren zonder dat het gemerkt wordt of voor iemand den moed heeft er voor uit te komen. De knoeierijen zijn niet gering geweest gelijk spr. met een over zichtje aantoont. In dien tijd van 4 jaar waren noodig 137 buitenbanden, 169 binnenban den, 20 hoorns, 34 accu's, 20 rich tingaanwijzers, f 16.900 aan benzine en f25.890 aan olie. Aan consis- tentvct ging f 1408 heen, aan de accu's f 1680, f603 aan electrische lampen, f456 aan petroleum. Poets- Katoen en doeken vroegen f1611. Aan kleeding voor den chauffeur vindt men f 1479. De auto is wel eens in reparatie geweest, voor autohuur vindt men op het lijstje f 9389 Die bedragen grenzen volgens den accountant aan het waanzinnige. Er is ook geen ander woord voor. Het blijkt dat de auto alleen maar noodig was om T. van Gestel te halen en er heen te brengen. De chauffeur had een goed salaris trok ruime provisies en kreeg als de royale chauffeur van de Hanzebank een zekere bekendheid. Jarenlang is het ongestoord voort gezet. Geregeld werden iedere maand bedragen uitbetaald die een dwaas heid mogen heeten. En niemand zag het of zei er iets van. Controle achtte men niet noodig. Dat moge bij de strafbepaling overwogen worden. De verd. wist dat hij het zoo gek niet kon maken of er werd betaald. Voor dat gebrek aan controle vroeg spr. bij de strafbepaling de aandacht. Het O.M. eischte twee jaar en zes maanden gevangenisstraf. Ernstig motorongeluk. De heer E., notarisklerk uit Vier lingsbeek zijn motor op weg naar Eindhoven, is onder Neunen in een bocht over puin komen te vallen en bewusteloos bij een landbouwer bin nengedragen. Hij is, na medische verzorging naar Eindhoven vervoerd. Zijn toestand is ernstig. De werkloosheid te Eindhoven. De Gemeente Eindhoven heeft thans de publicatie van het werk- loozen-cijfer, welke maandenlang stopgezet was, weder hervat. Het getal als geheel werkloos ingeschre ven, bedraagt per 2 April 4938 tegen vorige week 5119. Sabotage aan de Waalbrugwerken Naar de Msb, van politie-zijde verneemt, zijn er Woensdagnacht eenige onderdeelen ontvreemd van een locomotief van een zandtrein, welke gebruikt wordt bij de werken aan de Nijmeegsche zijde voor den bouw van de Waalbrug Door dezen diefstal is in het werk ernstige be lemmering ontstaan. De podtie ver moedt, dat hier sabotage in het spel is in verband met toestanden op het werk, welke niet de algemeene goed keuring der arbeiders wegdragen, Men weet, dat de C. A. O. niet wordt toegepast op dit werk aan den Nijmeegschen kant. Invoer leestklaar schoenwerk beperkt. Bij K. B. is onder overweging dat het in verband met de gebleken noodzaak gewenscht is, tot tijdelijke beperking van den invoer van leest klaar schoenwerk over te gaan, be paald. Gedurende het tijdvak van 1 April j.l. tot 1 October a.s. is de invoer uit ieder land verboden van leestklaar schoenwerk voor zoover deze meer dan 100 ten honderd van de gemiddelde hoeveelheid welke van dat schoenwerk gedurende het overeenkomstige tijdvak der jaren 1930 en 1931 is ingevoerd. Als weer een oorlog losbreekt. Senator Frazier heeft aan het congres te Washington verzocht een geheime commissie aan te stellen, om een uitvinding te on derzoeken, welke van zekeren Barlow, te Stamford in Connecticut afkomstig is. Met deze uitvinding schijnt men zoo beweert ten minste de uitvin- heele steden, legers tot op een afstand van 1000 mijl, en de sterk ste panierschepen door ontploffin gen of branden te kunnen vernie len. De uitvinding kan door enkele mannen in werking worden ge steld. Barlow, die al verscheidene bombardementstoestellen heeft uitgevonden zou bereid zijn, zijn uitvinding aan Amerika af Ie staan. Niet verlegen. „Nu sta ik al een uur te kijken en je hebt nog niet gevangen. Ik kan mij niets dwazer voorstellen dan visschen. Visscher: Ik wel er naar kij ken. Geen profeet. Kaatje wordt uitgestuurd om bij de familie B. te vragen naar den heer des huizes, die, zooa'.s ze zeide op sterven ligt. Mocht deze reeds overleden zijn, dan moet zij vragen naar den dag der begrafenis. Na eenigen tijd komt het antwoord; „De complimenten van meneer B. en meneer maakt het een beetje beter, maar wanneer de begrafenis zal zijn, kan meneer nog niet zeggen". Inbraak. Woensdagnacht is te Nijmegen ingebroken in de fabriek der fa. Kroost aan den Hatertschen Veldweg. De dieven hebben slechts eenige kleinig heden kunnen medenemen en zijn er niet in geslaagd de brandkast te openen. XSBXSLZJO DI1XSTBI Parochiekerk Morgen Zondag 2 uur kleine Con gregatie, half 3 herhalingscatechismus voor de jongens, 3 uur Lof. Maandag half 8 leesmis, 8 uur Sol. jaarg. voor Gerard Verbunt en de familie Verbunt-Heeris' met brood- uitdeeling aan de armen, 9 uur be grafenis van Henri Trynes, 7 u Lof. Dinsdag half 8 leesmis, 8 uur uit vaart voor Henri Trynes. Woensdag half 8 en 8 uur leesmis. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 besteld jaarg. voor Mart. Relouw, 8 uur leesmis. Vrijdag half 8 leesmis, 8 uur Sol. jaarg. voor Hend. Caesar Kuipers en Anna Haegens. Zaterdag half 8 gezongen H. Mis voor de 25-jarige Echtvereeniging van Willem Jenneskens en Regma Rongen, dien dag komen de jongens der 7e en 8e klas en de meisjes der 3e klas te biechten, 7 uur Lof. Dinsdag half 7 leesmis voor Leonard Verbeek als lid der flambouwdragers De bedevaart der Congregatie naar de Smakt wordt een week uitgesteld en zal gehouden worden op Zondag 24 April. Ie Zondag in Mei zal de plechtige H. Communie plaats hebben voor de kinderen, die voor den le Mei den leeeftijd van 11 jaar hebben bereikt. Paterskerk. Morgen Zondag 5, 6 en 7 uur H. Missen met onderrichting, 8 uur Hoogmis met preek, kwart over 4 gez. Vespers, 5 uur Lof. Dinsdag 7 uur Hoogmis, half 7 Lof. Woensdag beschermfeest v. d. H. Joseph, volle aflaat o.g.v., 's avonds om 6 uur pl. opening v. h. Triduum ter eete van het 7e eeuwfeest van St. Antonius, pl. Lof én feestpfedi- catie. Het Triduum zal geleid worden door den Weleerw. Pater Nicolaas Lohuis. Donderdag 's avonds om 6 uur Lof en preek. Na afloop 2de uitvoe ring van het Antonius Oratorium in het Patronaat. Vrijdag 7 uur Hoogmis, 's avonds 6 uur Lof en preek. Zaterdag verjaardag der Professie v.d. H. Vader Franciscus, volle afl. o.g.v., 8 uur Hoogmis waarna de vernieuwing der Professie. Sint Antonius-Patronaat In plaats van Congregatie bede vaart naar De Smakt. Dat wil zeggen voor de leden van „Sint Christoffel" en de gymnastieklessen, en de leden van onze Voetbalclubs. Vertrek van 't Patronaatsgebouw om precies acht uur, Mocht de weersgesteldheid al te ongunstig zijn, dan kan men de H. Mis van acht uur in de Paters kerk bijwonen. Om bekende redenen kan er des middags en des avonds geen Patro naat zijn. Deze week ook geen bij eenkomsten van de Groepen, om dezelfde redenen. De lessen in mandoline, viool enz. worden, wegens onvoldoende deel neming enz. afgeschaft. Zij die de noodige bekwaamheid hebben, kunnen zich aangeven voor Venray's Strijkje „Euterpe". Dinsdag geen Goudpluvier. Iagekoineo ea vertrokken personen vac 1 tot 8 April VERTROKKEN A. Jacobs, dienstbode, naar Maas heesOverloon A 4; J. Verbaken, tuinier, naar Beesel, Dorp No. 111 J. Tijssen, dienstkn. naar Meerlo A93; C Tijssen, dienstbode naar Horst B189; G. Schwachofer, dienstbode naar Venlo Bommelstr. 14; Th. Goumans, opperman, Maas- bree Blerick Baarloschew. 91; G. Beckers, landb., naar Maashees Overloon A181; L. Faessen, dienstkn., n. Sevenum; K. Praszh carosseriebouwer, naar Keulen; A. Pennings, dienstbode, naar Maashees Overloon; A. Bexkens, schilder, naar Tilburg Wilhelminapark 102; Ch. Schokl, carosseriebouwer, n. Vettweiss; Th. Janssen, z.b. n. Broekhuizen; J. Goumans, koperslager, n. Box meer Steenstr. 116; P. Bonants, dienstbode, naar Ant werpen; M. Jansen, dienstknecht, naar Meerlo; BUSQIBLIJO 87AXD VSÏBAY van tot 1—8 April 1932. GEBOREN Wilhelmina J. ^A. Stevens, Buitenweg Wilhelm M. H. Janssen, Langeweg Maria P. A. Loonen, Hoenderstr. Petrus J. F. Fleurkens, Veulen Maria P. T. Winkelmolen, Markt straat Herman J. G. Vollebergh, Bontekoestraat Wilhelmina P. Tijssen, Hiept Anna G. Vullings, Leunen GEHUWD Gerard M. Hagens, 26 jaar, landbouwer te Horst en Anna M. P. Reintjes, 28 jaar, le Venray. Antoon Pouwels, 53 jaar, land bouwer te Venray en Lambertina Willems, 61 jaar, te Bergen. Jan M. Kersten, 26 jaar, land bouwer te Sevenum en Joh. H. Gusters, oud 25 jaar, te Venray. Martinus J. Lommen, 31 jaar, landbouwer te Broekhuizen en Iluberta P. Oudenhoven, 29 jaar, te Venray. OVERLEDEN Gerardus Maessen, 70 jaar, echt genoot van W. Franssen, Vlak water. Johannes H. Janssen, 38 jaar, Kruisstraat. Johannes J. M. Sassen, 9 mnd. Henseniusstraat. 1 pa tien te St. Annageslicht. Zaterdag 23 April a.s. hopen onze geliefde Ouders en hunne 25-jarige Echtvereeniging te herdenken. Dat Ood hen nog lang moge sparen is de wensch van hunne dankbare kinderen FRANS, JOHAN, MARIA, DORA, NFLLY, TOKE, GERARD. Hedenavond om 7 uur in café „De Engel" Voorloopig Bestuur. ai en '"c ia Om:en kend 1 °l weg 18 perszrabi magaien' Beleel:aa 1

Peel en Maas | 1932 | | pagina 2