Waschmachines H. OUDENHOVEN li M. VENNEKENS Firma M. J. Mé® k Zones Mulders 'astr$ BoUuihen Fa. Stoot«Seelen N. Bekkers SliTSLS Fotografie Foto-artikelen. ELEKTRISCHE TIMMERFABRIEK AANNEMER - BOUWMATERIALEN Jos. Versleijen-Joosten, Oirlo bouwmaterialen F. H. VAN ENCKEVORT Laat IAS II helpee. Eeuwige Leute! Beb.o@nm.aak 6. W. MUSKENS P. van Opbergen Jz, Oor. Paaps Land-entuin- bouwzaden Erven Jan Bekkers alle soorten kunst meststoffen Bloemisterij en Tninlouwinrichtiug „SEMPER FLORENS" A. van Ham Zonen FORNUIZEN Varkens-Droogvoederbak ie nieuwste Bloemisterij en Zaadhandel Tuin-, Blo3m- en Landbouwzaden aannemers HolJandsche Hodelstailen, Assurantiën, H. Camps, Horlogerie alle soorten kolen, Jac. Verstegen, Sproeten komen vroeg in Sprutol. Bij alle Drogisten. Pot 90 ct., Tube 50 ct. Zeep 60 ct. Crisis steun Oliefabrieken N.V. Amsterdam. Vergrootingen en Olieverf-portretten Inlijsten van Portretten en Schilderijen. Speciaal in alle soorten Pot- en Snijbloemen. Je adres voor 't aanleggen of veran deren van Sier- en Vruchtentuinen. Bloem-, Tuin- en Landbouwzaden, Wit en zwart geëmailleerde Kachelkunstmoeders, Droogvoederbakken Drinkemmers en Fonteinen. Afrasteringpalen, Puntdraad, vier- en zeskant Vlechtwerk, Huish, Artikelen, Landbouwwerktuigen Gebr. JLucassenjLeunen. Eerste Venraysche Vraagt eerst onze prijzen alvorens elders te koopen De beste enkele en dubbele. Sterk, sierlijk en goed verstelbaar. Tevens DROOGVOEDERBAKKEN voor kippen Rijwielen en Onderdeelen SnelwasehmaeMae's gemonteerd met 1 half P.K. Heemaf motor f 70.onder garantie. Stationsweg Telef. 61 Venray te Oostrum-V enray Tel. 75 x Koop dan uwe benoodigde ONS ADRES HET ADRES VOOR U. GKRAS- en KLAVERZADEN JKeijzers ZERINOL vloeibare Boenwas, vlekt niet, kleeft niet, POLIS BALATUM de onovertroffen BLITTBR8WIJK. Specialiteit in het maken van Belastingzaken, Kadastrale Zaken, Koop- en Huur contracten, enz. Alléénjbij Markt Gedipl. Opticien Telefoon 71 Venray Afkappen en snoeien Tan hagen en struikgewas. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen in herinnering de navolgende bepalingen van het Pro vinciaal Wegenreglement van Lim burg In 1932 moeten vóór 1 Juli de niet jaarlijks "geschoren wordende hagen en struikgewassen, staande binnen den afstand van 1 Meter van de grens van alle wegen en voetpaden, geen Rijks-, Provinciale wegen of andere kunstwegen zijnde, worden afgekapt ter maximum hoogte van 1.50 Meter boven den grond, waarop ze geplant zijn. De jaarlijks geschoren wordende hagen en struik gewassen benevens die, welke dienen tot afsluiting van begraafplaatsen, mogen 2 Meter hoog blijven. Vorenstaande is niet van toepas sing op hagen sedert minder dan drie jaren geplant, noch ook op struikgewassen, tot een bosch be- hoorende. Voorts schrijft bedoeld Reglement nog voor, dat al de binnen den afstand van 1 Meter van de grens van wegen en voetpaden staande hagen (onverschillig dus of ze langs Rijks-, Provinciale- of gemeente wegen of voetpaden staan) telken jare aan de wegzijde tot een hoogte van minstens 1.50 Meter moeten worden opgeschoren in dier voege, dat op 1 Juli aan de wegzijde slechts hoogstens 0,30 Meter hout buiten den stam mag aanwezig zijn. Tevens moeten jaarlijks vóór 1 Juli insgelijks worden weggeruimd de over de wegen, voetpaden, slooten en greppels hangende boomen, struiken, hagen of takken. Wij vertrouwen, dat in het belang van de wegen en voetpaden, zoowel als in het belang van de belendende - gronden, dit jaar het afkappen en opscheren als bovenbedoeld tijdig en naar behoor en zal plaats hebben, opdat geen enkel proces-verbaal wegens niet-nakoming dezer voor schriften zal behoeven te worden opgemaakt. Venray, 2 Maart 1932. Burgemeester en Wethouders van Venray, O. VAN DE LOO. De Secretaris, VAN HAAREN. Jachtwet. De Burgemeester van Venray brengt ter kennis van belanghebben den, dat door den Minister van Staat, Minister van Binnenlandsche Zaken en Landbouw is bepaald dat in het geheele Rijk a. het zoeken, rapen en buiten openbare wegen en voetpaden ver voeren van eieren van kemphanen, wulpen, scholeksters, grutto's, ture luurs, meerkoeten en waterhoentjes is toegestaan vanaf heden tot en met 28 April 1932, b. het ten verkoop in voorraad hebben, te koop aanbieden, verkoo- pen, afleveren en langs openbare wegen en voetpaden vervoeren van eieren van het onder a genoemde waterwild is toegestaan vanaf heden tot en met 30 April 1932, c. het zoeken, rapen, ten verkoop in voorraad hebben, te koop aan bieden, verkoopen, afleveren of ver voeren van eieren van zwanen, ganzen, eenden (alle soorten) duikers, watersnippen en goudplevieren niet is toegestaan. Venray 10 Maart 1932. De Burgemeester van Venray O. VAN DE LOO Van uit HELMOND roep ik U toe Hoeren Aannemers en particulieren bewaar dit adres. Alvorens U besteld, verzuim dan niet prijs aan te vragen bij ondergetee. kende, hetgeen voor U voor deel beteekend. Kanaaldijk 21 HELMOND Telefoon 163 Ook voor eene soliede Mar quise is dit UW ADRES. Voor de levering van alle Mangelwortelen en ons bekende soort Stekruben „groote gele blauwkop" en „Batavo" de nieuwe soort Koolraap, alle soorten Gras- en Klaverzaden Tuin- en Bloemzaden, houden zich ook dit jaar weer aanbevolen 25 Schoolstraat 24 Vei.ray Inmoderne Pendules en Klokken vindt U bij ons een zeer fraaie collectie aan scherp concurreerende prijzen. HANDEL IN in kleine hoeveelheden op pakhuis te bekomen bij Overloonsche weg Desverlangd ook aan huis be zorgen. het voorjaar, koop tijdig een pot De nieuwste soorten toch de beste als: Teutonia verb. Barres, Moringia verb. Eckendorfer, Ovana verb. Groenkraag, Batavo verb. Koolraap. Ook de oudere soorten Mangels en Koolraap verkrijgbaar. Als vertegenwoordiger Jos. Claessens, Leunen, die ten zeerste bekend is met het samenstellen der soorten Gras en Klaver voor blijvend weiland, op de goedkoopste wijze. Alle soorten Mangelzaden worden ■door ons ontsmet. Beleefd aanbevelend, Groote Straat 34 aan boeren pluimveehouders Voorloopig tot Mei 1932. Om de pluimveeteelt in dezen crisistijd te steunen leveren wij. behalve onze bekende Kunst- korrel B en G voor pluimvee in besloten ruimte, Crisis pluimveevoeder voor losloopende kippen en eenden op de boerderij tot zelfkostende prijzen. Het ei van goede legkippen kost hiervan slechts l'/i cent aan voeder, waardoor de pluimveehouderij nog loonend blijft Bertels' Crisis Kunstkorrel No. 1 28°/0 eiwit en vet, volledig dagrantsoen ƒ4.25 Bertels' Crisis Kunstkorrel No. 2 34% eiwit en vet, Ochtendvoeder voor hen die nog graan wenschen bij te voeren ƒ4.50 wordt op verzoek ook in meelvorm geleverd. (Gemengd graan bevat slechts 12% eiwit en vet). Bertels' Crisis Opfokvoeder la volledig dagrantsoen voor kuikens van 1—30 dagen oud 5.90 Bertels' Crisis Opfokkorrel Ila 4—8 weken oud ƒ5.— Na 8 weken uitsluitend Kunstkorrel No. 1. Kuikendroogvoederbak in iederen zak gratis; Bertels' sierlijke Oranje voederbak, toereikend voor 25 kippen, per stuk 1.50 Prijzen zijn per 50 K.G. af Amsterdam. Vracht bedraagt per boot/'wagon 15 a 20 ct. p. 50 K.G. Deze rationeele Kunstkorrelvoeding waarborgt krachtiger groei, grooter weerstandsvermogen, méér en grooter kwaliteitseieren, waarbij dieren le, 2e en 3e leg in betere conditie blijven en groote arbeids- en voederbesparing. Brochure pluimvee en eierlijsten gratis. Bestelt bij Uw leverancier in Uwe plaats. Bloemenmanden, Kransen, Bouquetten. Snoeien en besproeien van boomen. Levering van alle soorten Sierheesters, Vruchtboomen, Rozen enz. Voor 'I a.s. voorjaar een enorme voorraad Bloem- en Groentenplanten in door ons eigen geselecteerde beste soorten. Vakkundige bediening. Beleefd aanbevelend Stationstraat 6. Handel in grof en fijn Mandenwerk. de meest moderne modellen. Electro vanaf f 70.Handkracht vanaf f 28. aan uiterst concurreerende prijzen. Beleefd aanbevelend, TELEFOON 57 Steeds groote voorraad en extra lage prijzen in CementZakkalk, Gips, Vloer- en Wandtegel», Bakpannen, Asbett-golfploten enz. enz. KRUISSTRAAT VENRAY Bezoekt ons atelier Overal aan huis te ontbieden zonder prijsverhooging. Alles uit voorraad. tegen uiterst concurreerende prijzen. Beleefd aanbevelend, Aanbevelend, is ook uw parool bezuinigen in le kwaliteit aan den laagsten prijs en dan is: I Cement, Zakkalk, Gips Kluitkalk, Grèsbuizen en bakken, Drijfsteen, Betonsteen. Betontegels, Vloer- en Wandtegels, Betonringen voor duikers. Wel- en Regenputten, Dakpannen, Asbéstplaten, enz enz. Beleefd aanbevelend, Koken, bakken, braden, stoven Kan eenieder! Was :t maar waar! Want de vraag isDoet U 't smakelijk Doet U 't zuinig, is 't wel gaar? Ook is 't vervelend als de maaltijd Niet op tijd gereed kan zijn 't Goed humeur toch 'ijdt er onder leder moppert, groot en klein. Nu hiertegen is een middel, Dat nog nooit te falen bleek Een Gasfornuis dat is „Je Ware" Gas laat nooit 0 in den steek. Schoolstraat 2 Telefoon 110 Biedt aan in de beste soorten welke wij ook leveren in de beste en goedkoopste samen stelling voor kunst- en blijvend weiland, voor gazons, sport- en bleekvelden. Steeds groote sorteering pot- en Snijbloemen, Palmen, Varens, Cactussen en Vetplanten. Voor het a.s. voorjaar groote voorraad Bloemplanten voor perken en bakken. Tot ongeveer Mei bloeiende Tnipen, Narcissen, Hyacinthen, enz. Je adres voor alle soorten Bloem- en Bruids- bouquetten, Kransen, enz. VERIKRIMP ter verdelging van alle ongedierte op Kamerplan ten en bloemperken. Doelmatig en goedkoop Beleefd aanbevelend, wj-J te;nigt en geefl gianSj zeer zuinig i„ 't gebruik. goedkoope vloer bedekking, met garantie en gratis verzekering. Gordijngarnituren, Gordijn- en Traproeden, Ringen en Oogen, Cocostapijt en Looper. Vloer- en Gangmatten Beleefd aanbevelend, Vraagt prijzen. Vele tevredenheidsbetuigirgen

Peel en Maas | 1932 | | pagina 8