16* f f Spiervorming een gouden broche Paardenverzekering Gemengde Berichten Adverfentiën VERLOREN Quaker bestaat-voor 16°/o uit proteïne, onontbeerlijk voor de ontwikkeling der spieren en bindweefsels. Boven dien bevat het vetten en mineralen. Quaker is een „volkomen" voedsel en bovendien bijzonder smakelijk. VERLORENNieuwe bruine rortemonaie. {rond model), inhoud 8 gulden 30 centen. Tegen belooning terug te bezorgen aan het Bureéu van dit Blad. GEVONDEN Een rijwielplaatje. .Inlichtingen bij den Rijksveldwachter, Langstraat. Deze week werden door onze gemeentepolitie wederom een 8-tal rocessen-verbaal opgemaakt tegeD chauffeurs, wegens overtreding der maximum-snelheid. Verder werden een 2-tal landbou wers bekeurd wegens het te hoog iaden hunner karren met stroo. St. Antonius-feestwcek to Venray, De herdenking van het 7e eeuw feest van St. Antonius zalig afster ven, zal te Venray plaats hebben in tie week van 10 tot 17 April. Bij deze gelegenheid zal o.a. het St. Antonius-Oratorium voor de eerste maal in zijn geheel worden opgevoerd. In het najaar van 1931 zijn ge deelten ervan voor de Radio ten gehoore gebracht. De tekst is gemaakt door Pater Gilbertus Lohuis O.F.M., terwijl het op moderne wijze is gecompo neerd door den in de muziekwereld velbekenden Pater Dr. Eliseus L runing O.F.M. Dit „grootsch en heerlijk eeuw feestmonument voor den geliefden volksheilige," zooals Elbert Franssen net noemt, zal worden uitgevoerd vnder leiding van den componist net medewerking van een hondertal dames en heeren uit Venray. waarbij o.a. het kerkelijk zangkoor, het Ge mengd Koor Polyhymnia en de dameszangkoren der Derde Orde en c'er Congregatie. De solo's worden gezongen door ivlej. Mimi Frenken, sopraan uit Grefrath Mej. Maria Oudenhoven alt uit Venray den heer H. Ouden hoven bariton uit Venray en den lieer Jules Moes tenor uit Amster dam. De orkestbegeleiding is it handen van het Tegelsch orkest iignon, waarbij de beer Karl Hamm directeur van de Mij tot bevordering der Toonkunst te Venlo, zich bij zonder verdienstelijk heeft gemaakt. Verder zal in die dagen gespeeld •vorden het tnodern-religieuse stuk „Heilige Nicolaas Pieck" door J. )dijk. Het wordt opgevoerd door de in Venray en omstreken bekend faande tooneelverseniging St. Ser- •aas onder de kunstzinnige leiding an Br. Berachus van de Broeders van Liefde. Nadere bijzonderheden en program ma der feestweek zullen later worden bekend gemaakt. In den ouderdom van bijna 80 jaren overleed alhier de Heer Leonard Verbeek, een bekend en graag gezien Venrayenaar. De over ?denc was een der oprichters van de bloeiende ziekenfonds „St Ludo- icus" waarvan hij steeds een trouw bestuurslid was. Voor eenige jaren, bij gelegenheid van zijn 50-jarig ibileum als limmerman in het 'dooster „Jerusalem" alhier, werd hem door H. M. de Koningin de •zdaille van Oranje Nassau toege kend. Gisteren had onder groote belang stelling de begrafenis plaats. Hij ruste in vrede. Men verzoekt ons te willen melden, dat a.s. Donderdag het Consultatiebureau voor kinderen geen ..itting houdt. Leden van het Groene Kruis erinneren we er aan, dat morgen bondag om half zeven in het Patro- aat de grrote jaarvergadering plaats heeft, en dat aller opkomst door het Bestuur zeer op prijs gesteld wordt. In het Franciscaner-klooster ihier overleed Maandag de Eerw. rater Erastus Bruer, in den ouder- om van bijna 20 jaren. De over ledene werd geboren te Maastricht. Sluiting godsdienstig sociale Cursus. Donderdag j.l. werd deze cursus, z wekelijks door 'n 50 tal jonge 1 oeren en arbeiders werd bijgewoond, r ^sloten. Door den W. E. Heer I oncken, aalmoezenier van Sociale Werken in Venlo, werd in 'n 10-tal I- ssen besteed de bespreking van de 1 auselijke Encyclieken Rerum Nova- i :m en Quadragesimo Anno, terwijl i Weleerw. Heer Geurts behandelde h godsdienstig gedeelte van deze c -rsus. Met veel belangstelling werden de I isen gevolgd en 't groot aantal 'Leinemers, waarmee de cursus ge- oten weid, was wel een duidelijk i cwijs, hoe beide docenten de cur- sten wisten te boeien. Bij uitstedigheid van den Voorzit ter van jjet Schoolbestuur dankte 't Hoofd der School de beide leeraars voor hun toewijding en de nuttige, noodzakelijke kennis, die zij hadden weten bij te brengen over zoovele godsdienstige en sociale vraagstuk ken. 't -Was dan ook zeker aller wensch, die spreker uitte, als hij hoopte, dat deze lessen 't volgend jaar zouden worden voortgezet. Op de Maandag alhier ge houden veemarkt waren aangevoerd 421 stuks vee. Stierkalf 1 Dragend vee 91 Vet vee 31 Gust vee 71 Kalveren 4 Biggen 223. De handel was slap, ondanks de nog steeds lage prijzen. De biggen waren beter in prijs en brachten van 3 tot 8 gulden per stuk op. De geheele aanvoer werd bijna verkocht. Door Notaris Holtus te Horst werd Woensdag alhier geveild de hoeve „Erica" aan het Veulen. Eigenaar werd de Heer Hekkens uit Kerkrade voor t 29.000. Ruim él jaren kocht r TH. JANSSEN'S SCHOENWERK Nog nooit is de gelegenheid zoo mooi, en zijn de prijzen zoo laag geweest als heden. Profiteert hier van Aanbevelend TH. JANSSEN. LEUNEN. Alhier overleed den ouderdom van 83 jaren de Heer Johannes Loenen, die vele jaren lid was van den Gemeenteraad te Venray. SMAKT. Morgen Zondagmiddag om 2 uur loopt een extra autobus van Venray naar Smakt. Vertrek om 2 uur. OIRLO. Bij de gehouden aanbe steding voor het verbouwen van een huis, stalling en varkenshokken, voor rekening van Chr. Heiligers alhier, werd ingeschreven als volgt Ant. Tacken, Oostrum f 2896 M. Thijssen, Oirlo f 2620 J. Linskens, Oirlo f 1610 Het werk is aan den laagsten in schrijver gegund. MAASHEES. Onze dorpgenoot de Eerw. Heer J. Geurts. ontving Zaterdag te Roermond de H. Pries terwijding. Z. E. zal alhier op le Paaschdag zijne plechtige Eerste H, Mis opdragen. HORST. Alhier is tot standge- komen eene vereeniging, tot steun aan land- en tuinbouwers, die door den crisis noodlijdend zijn geworden. Eene som van f 12.000 is reeds beschikbaar, mits de Pro vin zie 30o/a hierin bijdraagt. Tot Voorzitter werd gekozen, de heer L. In 't Groenewolttot Se cretaris de heer Ch. Jacobs Z. H. Exc. Mgr. Verstraelen. f In het Missiehuis te Teteringen werd bericht ontvangen, dat in de Floris-Missie plotseling door een auto-ongeval is overleden Z. H. Exc. Mgr. Arnoldus Verstraelen. De overledene werd geboren te Sevenum en bereikte den leeftijd van 50 jareD, en had pas zijn zilveren Priesterfeest gevierd. Wie wisselt 100.000 Mark Een dezer dagen kwam een Duit- scher een der betere café's te Venlo binnengewandeld, die den kellner te kennen gaf, dat hij wel wat wilde etenNadat de gast, die met veel égards behandeld werd, zich het diner goed had laten smaken, bood hij den kellner een biljet van... 100,000 Mark aan. Deze bekeek het betalingsmiddel, waarop inderdaad een 1 met vijf nullen voorkwam en z'n respect voor den rijken bezoeker Steeg aanzienlijk Maar niet iedere kellner kan zonder meer een bedrag van honderdduizend Mark wisselen dus ging hij ermee naar een boekwinkel, doch ook de bediende verklaarde financieel niet bij machte te zijn zoo'n groot bedrag in kleiner geld om te zetten. Daarop toog hij naar een bank, doch hier ls men beter met de waarde en den koers van het geld op de hoogte en aan gezien de kellner ernstig van plan was om den Duitscher inderdaad het hooge bedrag terug te geven, vond de bankbeambte bet beter de politie van het geval in kennis te stellen. Deze spoedde zich naar het café, van waaruit men na een korte onderhandeling den Duit scher mee naar het politiebureau nam om hem later de grens over te zetten. Ondertusschen was de kellner ge red, want had hij de beschikking over 'n honderdduizend mark gehad, dan zou hij deze zonder eenig be zwaar aan den Duitscher hebben gegevenHet biljet dat hij aanbood was, zooals men reeds vermoed zal hebben, in den inflatietijd in Duitsch- land gedrukt. Een z\jdef&briek in Posterholt. Tengevolge der contingenteering zal te Posterholt (L~.) een Duitsche firma een zijdefabriek oprichten waar in voorloopig 35 personen zullen te werk gesteld worden. üe kwestie der Tegclsche zieken barak, Dezer dagen maakte men melding over een geschilpunt dat zou zijn ontstaan tusschen de gemeentebe sturen van Venlo en Tegelen gaande het plaatsen van een zieken barak. Nader meldt men, dat de over deze kwestie gevoerde strijd gaat tusschen het gemeentebestuur van Tegelen eenerzijds en het bestuur van het R. K. Ziekenhuis St. Jozef te Venlo anderzijds. Tusschen meerdere gemeentebe sturen in Noord-Limburg was over leg gepleegd om te komen tot het plaatsen van een besmettelijke kenbarak ten dienste dezer gemeen ten en ingevolge de gevoerde be sprekingen zou de betreffende barak te Venlo komen. De gemeente Tegelen wilde hierop echter niet in gaan en wenschte een eigen zieken barak aan het Tegelsche Ziekenhuis te verbinden. Tegelen heeft echter geen toestemming gekregen tot het bouwen van deze barak en het gemeentebestuur van Tegelen ver klaart nu. dat het bestuur van het R. K. Gasthuis te Venlo hiervan dé schuld draagt. Slag tusschen woonwagen bewoners. Zekere V. uit het woonwagen kamp te Horst had met een 5-tal kameradeD een bezoek gebracht aan Venlo. Ze waren hier flink uitge weest en in den laten avond besloot men een bezoek te brengen aan het Blericksche woonwagenkamp. Tusschen V. en zekeren H. met zijn schoonschoon S. bestond reeds laog een oude veete, die tegelijker tijd uit den weg kon geruimd wor den. Na aankomst in het woonwa genkamp waren de partijen dan oök spoedig in een verbitterd gevecht gewikkeld. H. nam een riek stak V. daarmede een paar malen door den arm. Eindelijk nam hij een revolver en loste eenige schoten waardoor de Horster vechtersbazen ijlings op de vlucht sloegen met achterlating van hun fietsen. De marechaussee uit Venlo herstelden de rust. V. moest door den dokter verbonden worden. Het zaakje if in onderzoek. Nieuwe Maasbrug te Maastricht De plechtige openstelling van de nieuwe Maasbrug te Maastricht is bepaald op-Maandag 18 April Naar wij vernemen zal op uituoo- diging van den Minister van Water staat de officieele openstelling ge schieden door den oudcommissaris der Koningin in de provincie Limburg Minister van Staat Jhr. Mr. Ch. J. M. Ruys de Beerenbrouck, Minister van Binnenlandsche Zaken en Land bouw. Drieling geboren. De mijnwerkersfamilie Joh. Weij- enberg te Kerkrade werd verblijd met de geboorte van een drieling twee zoons en een dochter. te water ge- HU was ,,van de politie". Omtrent den vermelden roofover val te Heerlerheide meldt de „Limb. Koerier" nog het volgende Maandagavond omstreeks 9 uur klopte iemand aan de woning van de alleenwonende 85-jarige weduwe M. te Schrijversheide. Haar woning stast op den rand van de heide. De oude vrouw lag reeds te bed. Op haar vraag Wie klopt daar? werd geantwoord: „Ik ben van^de politie. Doe open Ze willen bij U inbreken". De vrouw, deed daarop de deur open, waarna de inbreker zeide „Geef me gauw uw geld, want ze willen het vannacht komen stelen" De vrouw, die 't geld onder het hoofdkussen had verborgen, begaf zich daarheen. De dief deed alsof er onmiddellijk gevaar dreigde trok een revolver. Hij zeidé, de dieven gezien te hebben. Ze lagen in de nabijheid van de woning te wachten. Hij zou ze evenwel doodschieten. Toen de man het geld van de vrouw, naar schatting f 25—. gekre gen had, verdween bij. De recherche stelde onder leiding van den hoofd inspecteur van den Dolder een uit gebreid onderzoek in. Men is den laffen dader op het spoor. Influenza en longontsteking. Influenza én ziekten van het adem halingsstelsel eischten de vorige week in de 46 gemeenten des lands welke meer dan 20.000 zielen tellen, in totaal weer 148 slachtoffers. Hiervan stierven er aan influenza 20 en aan longontsteking niet min der dan 93 terwijl er op rekening van bronchitis nog 15 kwamen. Vermist. Men meldt uit Oeffeit Sinds 3 Maart wordt te Oeffeit vermist de 66-jarige Petrus Houben. De heer Houben had dien middag de woning verlaten en is sindsdien daarin niet teruggekeerd. Na ruim twaalf dagen heeft men ondanks de ijverige nasporingen nog steeds geen enkel spoor van den vermiste kunnen ontdekken. Verdronken. Te Schijndel is het 3-jarig kindje van den heer M. S., raakt en verdronken. Dit is het tweede kind dezer milie, dat op deze wijze om 1 leven komt. Coinmunisiiseho propaganda, onder de boeren, In de parochiekerken van het Aartsbisdom, welke boeren of tuin ders als parochianen hebben Zondag van Jen kansel het volgend schrijven van Z. H. Exc. den Aarts bisschop voorgelezen „Wij meenen ernstig te moeten waarschuwen tegen de propaganda, die in den laatsten tijd op het plat teland gemaakt wordt onder de boeren en tuinders. Men tracht hen te winnen voor aansluiting bij organisaties, die hun redding uit den nood beloven, doch ofwelopenlijk of bedektelijk revolutionnair zijn, ofwel een zoo genaamde neutraliteit voorstaan en een gezamenlijk optreden van alle boeren van alle richtingen als het eenige redmiddel aanprijzen, Wij sporen alle katholieke boeren en tuinders teD sterkste aan, zich te houden aan of zich aan te sluiten bij den A. B. T. B., bij wien niet alleen de godsdienstige en zedelijke belangen veilig zijn, doch die ook al zijn invloed aanwendt om den nood te lenigen en den ondergang van vele boeren en tuinders te voor komen." Boerderij te Helmoud afgebrand. Woensdagavond is brand uitge broken in de boerderij de „Kamenij sche hoef", toebehoorende aan de gemeente Helmond, en juist gelegen aan de grens der stadsuitbreiding. De brand heeft de stalling en schuur volkomen in de asch gelegd, waarbij jammer genoeg 10 stuks vee: 1 paaard, 3 koeien, 3 vaarzen, varkens en het geheele pluimvee bestaande uit pl.m. 50 kippen den dood in de vlammen vonden. Voor de Missie van Z. H. Exc. Mgr. Verriet Vorig bedrag f 163.78 N. N. St. Josephgesticht f 20.— Van een boertje f 10.— Bakkerij te Eindhoven totaal nitgebrand. Om half twee Woensdagmiddag brak brand uit in de groote bakkerij en lunchroom van de firma Verheu gen te Eindhoven. De brandweer was onmiddellijk ter plaatse en heeft het vuur kunnen beperken tot de bakkerij en den achterkant der gebouwen. De bakkerij en keuken en kleine bijgebouwen zijn echter geheel uitgebrand de lunch room bekwam slechts belangrijke waterschade. De geheele Demer was door de politie afgezet. Verzekering dekt de schade. Ter navolging. De heer N. Smits van Oyen te Eindhoven heeft aan al zijn pachters 25 pCt pachtverlaging toegestaan. Hooge dokters rekeningen. Naar men ons uit Eindhoven meldt, overwegen B. en W. van Eindhovenmaatregelen tegen de schrikbarend opgelocpen doktersre keningen bij het Armbestuur. Een der geneesheeren er bestaat vrije artsenkeuze declareerde f 11.000! Het totaal bedrag is f60.000. Onder een trein. Op het station Kleef is de ran geerder H. uit Groesbeek bij Nijme gen door een trein gegrepen er gedood. De noodtoestand in den landbouw. H. M. de Koningin heeft Donder dagmorgen in audiëntie ontvangen de heeren prof. Mr. P. A. Diepenhorst, voorzitter van den Christ. Boeren- Tuindersbond in Nederland, J, Verheggen, voorzitter van den Kath. Ned. Boeren- en Tuindersbond en J. L. Nysingh, voorzitter van het Kon. Ned. Landbouw-Comité. De heeren hebben de zorgen en de moeilijkheden van den landbouw uit voerig uiteengezet, H.M. verzocht in bet bijzonder haar aandacht te willen wijden aan de veehouderij en de ge mengde bedrijven en daarbij de hoop uitgesproken, dat kon het zijn spoedig van regeeringswege maatregelen zou den worden genomen, om in den daarin heerschenden nood tegemoet te komen. Weer 'n nieuwe Nederlandsclie Bisschop. Agentia Fides meldt uit Rome Bij besluit van de Congregatie de Propaganda Fide van 27 Februari 1932 is benoemd tot Apostolisch Prefect van Pilcomays in Bolivië de Zeereerw. Pater Walter Vervoort, van de Oblaten van Onze Lieve Vrouw Onbevlekt Ontvangen. Pater M. Lamers O.F.M. f Woensdag is na voorzien te zijn van de H. H. Saeramenten der Ster venden in den ouderdom van 49 jaar overleden de Weleerw, Pater Marius Lamers O.F.M., vicarius van het klooster Alverna te Wijchen. Pater Lamers werd in 1911 priester gewijd. Do gevolgen van een ruzie. Te Didam kregen zekere B. en J. oneenigheid met elkander. Eerstge noemde greep in woede naar een stuk hout en trof daarmede zijn te genstander aan het hoofd. Het slachtoffer kreeg een bloeding in de hersenen en is aan de gevolgen overleden. B. is gearresteerd. Een 103-jarige. Den 29sten dezer maand zal de weduwe Postma te Groningen het zeldzame voorrecht ten deel vallen haar 103den verjaardag te mogen f 193.78 B7SQSSLIJSS STAM VEHBAY van 11 tot 18 Maart 1932. GEBOREN Martha P. Janssen, Veulen Theresia van Els, Maasheezerweg Jeanne P. v.d. Beuken, Schoolstraat Henricus G. Michels, Ysselsteyn Rosalia J. Groetelaars, Veulen Aldegonda Clephas, Overl.weg Johanna M. Reintjes, Steeg Petronella Claessens, Boschhuizen Wilhelmus Schwachöfer, Broekweg Jozef J. L. Ewals, Heide. OVERLEDEN Anthonetta Custers, echtgenoote van P. J. Moorrees, 41 jaar, Stations weg. Wilhelmina B. Leyssen, 2 weken, Schoor. Peter Linders, echtg. van A. M van Meyel, 75 jaar. Oostrum. Helena van Gerven, weduwe van J. v. Arsen, 81 jaar. Heuvelstraat. Johannes Loenen, echtg. van A. M. Pouels, 82 jaar. Leunen. Gerardus Leon. Verbeek, weduw naar van Sophie Bom, 79 jaar. Hoenderstraat. Jozef Hub. Breuer, 19 jaar, Pa ters klooster. 3 patiënten St. Servatiusgesticht. KSBOUJKS DZSISTlff Parochiekerk Morgen Zondag 6 uur en kwart i 6 wordt de H. Communie uitge reikt voor de mannen der H. Familie half 8 vei trek der H. Familie naar de Smakt. De mannen der H. Familie zingen samen de Mis, tijdens het lange Palmzondag-Evangelie worden liederen ter eere van St. Joseph ge zongen uit den vervolgbundel, eerst No. 27 daarna No. 191, H. Joseph patroon van een zaligen dood. Men denke eraan de medaille op te steken en zangboekjes mede brengen. Morgen Zondag in alle H. Missen collecte voor het H. Graf, half tien de wijdiDg der palmtakken waarna de Hoogmis, 5 uur Lof en 6e Lijdens meditatie. Maandag half 8 besteld jaarg. voor ohan Sassen, 8 uur jaarg. voor M. Vïinten en Sophia Buis, kwart na 4 Lof. Dinsdag half 8 besteld jaarg. voor Henricus Hendriks, Echtgenoote en dochter Gertrudis, 8 uur jaarg. voor Arnoldina Wijnhoven en Jan van Rijswijk. Woensdag half 7 zielmis voor Leonard Verbeek als lid der H. Fami lie. half 8 besteld jaarg, voor Hen ricus Arts. 8 uur jaarg, voor Jac, Verhaeg en ouders. Donderdag 8 uur Hoogmis, 's avonds 7 uur rozenhoedje en miserere waarna processie naar de sacristie. De Flambouwdragers wor den verzocht het Allerheiligste te vergezellen. Het Allerheiligste blijft den geheelen dag uitgesteld. Vrijdag 6 uur uitstelling van het Allerheiligste, 8 uur den dienst, 3 uur Kruisweg, 7 uur Lijdensmedita tie en zegen met het H. Kruis. Zaterdag 7 uur de wijding der doopvont en het vuur waarna de Hoogmis, kwart na Lof. Van 3 tot 6 en van half 7 tot half 9 wordt biecht gehoord. Op alle dagen in de Goede Week is het gebruik van vleesch toege staan behalve op Goeden Vrijdag en Zaterdag tot 12 uur. Gedurende den Paaschtijd wordt 's morgens biecht gehoord tot 8 uur. Paterskerk. Morgen Palmzondag 5. 6 en 7 uur H. Missen, half 8 Palmwijding en processie, waarna de Hoogmis. Onder alle H. Missen collecte voor het H. Land, welke bijzonder in uwe milddadigheid wordt aanbevolen. De Hoogmis wordt opgedragen voor de leden der Aartsbroederschap, na de Hoogmis geen processie. Na de Hoogmis Bestuursvergadering der Derde Orde kwart over 4 gezongen Vespers, 5 uur Lof. Deze week elke dag Gen. Abs. voor de leden der Derde Orde. Maandag om half 8 een H. Mis voor Leonardus Verbeek als lid der Derde Orde. Dinsdag laatste der 9 Dinsdagen ter eere v. d H. Antonius, 7 uur Hoogmis met toespraak en gebeden der novene, half 7, 7 uur en half 8 H. Missen voor Maria Baltussen— Loonen als lid der Aartsbroederschap Tevens om half 8 een H. Mis voor Johannes Loenen als lid der Derde Orde, half 7 Lof. Woensdag om half 7, 7 uur en half 8 H. Missen voor Leonardus Verbeek als lid der Aartsbroederschap Woensdag, Donderdag en Vrijdag kwart na vijf de Donkere Metten. Donderdag, Vrijdag en Zaterdag om uur de plechtigheden. Donderdag den geheelen dag aan bidding. 's Middags 12 uur plechtige Voetwassching, 7 uur Rozenhoedje bij het H. Graf. Vrijdag half 3 oefening v.d. H. Kruisweg. Zaterdag kwart na vijf plechtige Paaschmetten. Sint Antonius-Patronaat De bedevaart van heden, St. losephsdag, is alleen voor de leden van de Groepen, Voor de anderen later. Wegens omstandigheden wordt de vergadering van de Jonge Der de Orde uitgesteld. Sluiting van de Patrönaatsbi- bliotheek, alle boeken terugbren gen Heden Zondag is er alsnog ge legenheid om een offertje te geven voor de Missie van Curacao. De lessen van den Handelscur sus zijn geëindigd, d.w.z. voor de twee la3gste klassen. Het heeft den Almachtige be haagt tot Zich te roepen, na een langdurig en met geduld gedra gen lijden, onze innig geliefde Echtgenoot, Vader, Behuwd- en Grootvader, den WelEd. Heer Johannes Loenen Oud-Lid van den Raad der Gemeente Venray Echtgenoot van Anna Maria Pouwels in den ouderdom van 82 jaren Wij bevelen de ziel van den dierbaren overledene in Uwe god vruchtige gebeden aan WED. JOH. LOENEN— POUWELS BERNARD LOENEN WILHELMINA LOENEN- TACKEN en Kinderen JEAN LOENEN ADELEIDE LOENEN-POELS JOS. LOENEN WILHELMINA LOENEN— VERSCHUREN en Kinderen PIET PUBBEN MARIA PUBBEN-LOENEN en Kinderen PIET LOENEN MARIA LOENEN—THIELEN en Kinderen JAN VAN MEIJEL GERTR. VAN MEIJEL— LOENEN en Kinderen LEUNEN, 16 Maart 1932. Tot onze diepe droefheid overleed heden, voorzien van de PI. Sacramenten der Ster benden, onze lieve Vader, Behuwd- en Grootvader Gerardus Leonardus Verbeek Weduwnaar van Sophie Bom, in den ouderdom van bijna 80 jaren. Wij bevelen de ziel van den dierbaren overledene in Uwe 'godvruchtige gebeden aan. Venray, 15 Maart 1932. Venray P. VERBEEK B. VERBEEK-TI ELEN en Kinderen M. WINTELS-VERBEEK TH. WINTELS en Kinderen Noordwijkerhout TH. VERBEEK M. VERBEEK— SCHAEFFERS en Kinderen Venray: A SCHAEFFERS— VERBEEK FR. SCHAEFFERS en Kinderen A. VERBEEK M. VERBEEK-COENDERS L. POUWELS-VERBEEK P. POUWELS 5 en Kinderen met paarsen stsen. Tegen be looning terug te bezorgen Pa- tersstraat 20 (Singer) Venray. v.d. Landbouwbond. De jaarlijksche algemeene voorjaarsschatting der paarden zal gehouden wor den als volgt: Maandag 21 Maart vm. 9 uur te Mcrselo, Dinsdag 22 Maart vm. 8 uur in het Dorp, nm. 2 uur te Lull, nm uur te Oostrum, Woensdag 23 Maart vm. 8 uur te Leunen, t nm. 2 uur aan de Heide, Donderdag 2é Maart vm. 8 uur te Castenray, nm. 2 uur te Oirlo, Vrijdag 25 Maart vm. 9 uur aan het Overbroek, Zaterdag 26 Maart vm. 9 uur te Ysselsteyn. Alles op de gewone plaatsen. Boekjes medebrengen. 35 HET BESTUUR

Peel en Maas | 1932 | | pagina 2