f f St. Jozef Smakt. van de dagtaak Gymnasium. Algem. Vergadering Jos. Gemengde Berichten Districts-Arbeidsbeurs Adverlentiën Maria Loonen ,,'t Molentje" Eiervereeniging Sf. Oda. Alg. Vergadering „Het Limb. Groene Kruis" Eet Visch. zeevisch Houtverkoop. wordt in den voormiddag verricht. Quaker bevat de natuurlijke voor de voeding onontbeerlijke bestanddeelen, het geeft gezondheid en levenskracht en is als voedsel vrijwel onovertroffen. Het lijk werd later door Dr. Bloemen naar Venray overgebracht. Een auto uit Venlo, die daar toe vallig passeerde, bracht Dr. Verbeek •n de beide andere dames naar S'. \nthonis. Voor de Missie van H. Exc. Mgr. Verriet f 123.28 orig bedrag \uiterclub Ons Genoegen f 10.— N.N. f 3. biljartclub „Alle drie" f 10. \'.N. f 5— \.N. Groote straat f 5.— N. Groote straat f 1. it de spaaarpot van de kinderen P. f 2.50 \'.N. Veltum f 2.- Van twee oudjes f Totaal i 163.78 DRANKWET. Burgemeester en Wethouders van Venray, brengen ter openbare ken" iis, dat is ingekomen een verzoek •an Josephus Hubertus van Boven, i garen fabrikant, wonende te Venray ïm vergunning voor den verkoop an sterken drank in het klein voor ie benedenvoorkamer van het huis, plaatselijk gemerkt Bleekstraat 3. Binnen twee weken na de dag rekening dezer bekendmaking, kan enieder tegen het verleenen dezer vergunning schriftelijk bezwaren in dienen. Venray 10 Maart 1932. Burgemester en Wethouders van Venray, O. VAN DE LOO. De Secretaris, VAN HAAREN. Op de Woensdag alhier ge- icuden paardenmarkt waren aange voerd 120 paarden, veulens en hitten. De handel was slap. Keuring dienstplicht. De keuring van" den dienstplicht voor de lichting 1933 zal alhier plaats hebben voor de gemeenten Venray, Wanssum, Maashees Overloon op 7 en 8 April a.s. in iet St. Antonius-Patronaat Paters- rraat en wel7 April 10 uur, 20 •geschrevenen Gemeente Venray April des Dam. 2 uur 14 inge- chrevenen Venray 8 April voorm: uur, overige ingeschrevenen Venray les nam. 2 uur de ingeschrevenen i »r gemeenten Wanssum en Maas- dees en Overloon. Vrijgestelden wegens broederdienst Ier lichting 1933 behoeven niet ge aard te worden, terwijl vrijwilligers •an den Landstorm wel ter keuring uoeten komen. Donderdag bracht Pater Nielen ns 'n aangename afwisseling in de uisdienstige sociale cursus, die vekelijks voor de jonge boeren en beiders in de Landbouwschool ge- ;ven wordt. De Zeereerw. Pater >e!d 'n lezing over de Goddelijke "omedie van den wereldberoemden lichter Dante. Aan de hand van de chitterende gravures van Albrecht Duren, aangevuld met citaten uit dit leweldig dichtwerk op populaire wijze nader door den Spreker toe dicht, kregen we achtereenvolgens e zien en te hooren, hoe de dichter ich 'n voorstelling had gemaakt van iel. Vagevuur en Hemel. Met spannende belangstelling volgde de vergadering de heldere uiteenzetting van den Spreker, die ons voortdurend wist te boeien. De Voorzitter drukte dan ook aller ver- angen uit toen bij de Zeereerw, 'ater den welverdienden dank over bracht en de hoop uitsprak, nog aker 't genoegen te mogen hebben Spreker hier te mogen hooren. Haven plannen te Wanssuin Dinsdag hebben de afdeelingen an den L.L.T.B. in den kling Horst e Venray met het bestuur der Coop, bkoopvereeniging Landbouwbelang en der Coop. Verkoopvereeniging St. Antonius", een vergadering ge houden, waarop de Wanssumsche liavenplannen werden besproken. In deze vergadering heeft de kring Iorst zich uitgesproken voor mede werking aan deze plannen. Naar aanleiding van een en ander erneemt de Msb. het volgende Er wachten op het oogenblik ver- chillende plannen op uitvoering, die net elkaar verband houden en voor deliger en practischer gelijktijdig tgevoerd kunnen worden onder één •iding dan elk op zich. Op de eerste aats het ontginningsplan betreffende Je moerassen te Wanssum, op de 'rweede plaats verbreeding van den weg naar Well, op de derde plaats het normalisatieplan van de Groote 'olenbeek en ten slotte het kanaal- n havenplan. Mocht het havenplan de goedkeuring en medewerking der utoriteiten verkrijgen, dan zal aan verschillende eischen zeer zeker moe ten worden voldaan. Immers bij het project der gemeente moet zooveel mogelijk rekening worden gehouden met een eventueel in het Broek door het Rijk aan te leggen vluchthaven. Tot de uitvoering van de werken zal geen toestemming worden ge geven, tenzij door de provincie, de aangrenzende gemeenten en de be sturen der landbouworganisaties is verklaard, dat met den aanleg van een landbouwhaven inderdaad een streekbelang is gemoeid. Ook wordt van deze organisatie geëischt, dat zij de noodige garanties geven, dat de opbrengst van de haven een deel der aanlegkosten zal dekken. Welke voorwaarden Financiën zal stellen, wat betreft de overdracht van de gronden aan de gemeente, dit zal veel afhangen van de adviezen der deskundigen n.l. den inspecteur van de volksgezondheid en volkshuis vesting, rijkslandbouw- en veeteelt consulenten en het rijksbureau voor de ontwatering. Het wegeDplan als zoodanig is in principe goedgekeurd, verbetering van de beek beceden de brug was reeds door de commissie van beheer voor de normalisatie in overweging genomen, maar er zal nog even moe ten worden afgewacht, welke gevol gen de normalisatie der bovenbeek in de practijk zal hebben. OVERLOON. Bij genoegzame deelname zal alhier eenè Cursus worden gegeven in Voedingsleer voor Varkens, alleen voor vrouwen en meisjes, zich aan te melden bij den Secretaris der Verkoopvereeni ging. Bij onderhandsche aanbesteding voor het bouwen van een nieuwe boerderij voor rekening van den heer M. Deriet alhier, en het op bouwen van de door den brand verwoestte boerderij van Joh. v. Os is opgedragen aan de aannemers J. GerritsKlaassen en Lichteveld alhier. Morgen Zondag zullen een groot aantal kinderen, hun eerste plechtige H. Communie doen, om kwart voor 7 zullen deze kinderen door bruidjes en fanfare "aan het Patronaat worden afgehaald. Om 7 uur zal er een plechtige gezongen H. Mis worden opgedragen. Door het Nationaal Crisis- Comité werd te Overloon beschik baar gesteld 4800 Kg. zwavelzure ammoniak. Te Holthees werd 300 Kg. ammoniak beschikbaar gesteld voor den verminderden prijs van f 2.— per 100 Kg. De zoon van den landbouwer G. had dezer dagen het ongeluk een molensteen op zijn voet te krijgen, terwijl hij bezig was met de oprui ming van het door den brand ver woeste gebouw van J. v. Os. Hij moest zich onder geneeskundige be handeling stellen. slag althans met zware mishandeling terecht de 25 jarige expediteur en jager C. H. S. uit Bakel. Verdachte had op 10 November j 1. met U' enkele ^andere personen^ge- jaagd onder Deurne. Bij de vervol ging van een aangeschoten haas was men in den ijver den buit niet laten ontglippen op verboden terrein gekomen. De opzichter van Hoek, die juist ter plaatse toezicht uitoefende bij een ploeg arbeiders, kwam er bij te pas en dit scheen niet naar den zin van den jager en zijn begeleiders te zijn geweest. Bij die gelegenheid nu, zoude S. zooals de dagvaarding vermeldde opzichter van Hoek met doodslag of zware mishandeling heb ben bedreigd door onder het uiten der woorden „Je moest een schot hagel hebben" zijn schietgeweer dreigend op van Hoek te richten. De Officier van Justitie Mr. Rieter eischte wegens bedreiging eene geld boete van zestig gulden of twee maanden hechtenis, met bevel tot vernietiging van het inbeslaggenomen geweer. Uitspraak over 14 dagen. Doodelyk ongeluk. Woensdagmiddag is de arbeider J v. d. B. uit Heerlen in een der bluschtorens op de cokesfabriek van de staatsmijn Emma te Heerlen met bet hoofd in aanraking gekomen met een ijzeren balk, waarbij hij een schedelbreuk opliep. De man was onmiddellijk dood. Hij was 49 jaar oud, gehuwd en vader van 5 kin deren. Geen voorjaarskermis te Venlo. Het door den Nederl. Bond van Koffiehuis en Restauranthouders in gediende request tot wederinvoering van de voorjaarskermis, vormde het punt van de agenda dat de meeste belangstelling had in de vergadering van den Venloschen raad. Ondanks de groote verwachtingen welke men aangaande deze kwestie koesterde, werd het request na am pele besprekingen, op voorslel van den voorzitter der R.K. raadsfractie voor kennisgeving aangenomen waarmede de zoozeer begeerde we derinvoering der voorjaarskermis weer voor een jaar van de baan ging. Op voorstel van B. en W, werd de opbrengst van eenige ver kochte woningen zijnde f 26.350 be stemd voor woningbouw aan den Hamburgersingel. Het uitbreidings plan der gemeente werd voorloopig door den raad goedgekeurd. Sportpark te Yenlo. De reeds sinds geruimen tijd ge voerde besprekingen tusschen de verschillende sportclubs in Venlo om te komen tot den bouw van een groot sportpark op de Kleine Heide te Venlo, heeft momenteel meer vasten vorm aangenomen. Op het groote daarvoor bestemde terrein op de Kleine Heide zullen o.m. worden aangelegd een tweetal voetbalvelden, een korfbalveld, eenige tennisbanen, eenige oefenvelden, een wielerbaan, een motorgrasbaan, een paardenrenbaan alsook eene athletiek- paan met de 100 meter sintelbaan. De kosten van dit goed geoutilleerd sportpark zullen ruim f 50.000 be dragen. Men voert thans besprekingen met het gemeentebestuur in verband met de hierdoor geboden werk- erschaffing, om eene spoedige uit voering der gemaakte plannen te kunnen verwezenlijken. Bedreiging van een jachtopziener. Voor de rechtbank te Roermond stond wegens bedreiging met dood- De verduisteringen by de Bossche Hanzebank. Donderdag behandelde de Recht bank te 's-Hertogenbo?ch de mal versatiën, gepleegd bij de in staat van faillissement verkeerende crediet- vereeniging „De Hanzebank", te 's-Hertogenbosch. Tegen de vroegere curator H. T. werd 3 jaren gevangenisstraf geëischt met aftrek van voorarrest. De verdediger van den tweeden verdachte, den chauffeur ter H., mr. Roodbol verzocht uitstel van de be handeling van de zaak tegen zijn cliënt tot na de uitspraak in de zaak tegen T. Er zijn hier tegengestelde belangen in het spel. Hij zou in zijn verdedi ging dingen moeten zeggen, welke invloed zouden kunnen hebben op het Vonnis. Daarom zag hij liever eerst het vonnis gewezen. De rechtbank ging in raadkamer, waarna het verzoek werd ingewilligd. De behandeling van de zaak tegen H. werd bepaald op 7 April. In de rechtzaal overleden. Donderdag, tijdens de behandeling van de zaak tegen den gewezen curator van de Bossche Hanzebank voor de Bossche rechtbank deed zich een tragisch incident voor. De 60-jarige banketbakker van der V. één der gedupeerden bij het faillisse ment, die op de gereserveerde tribune was gezeten, werd plotseling onwel en overleed kort daare p. Tolheffing op de bruggen De minister van Waterstaat deelt in de Memorie van Antwoord aan de Eerste Kamer op het Voorloopig Verslag betreffende de Waterstaats- begrooting mede, dat het denkbeeld om door tolheffing pp een gedeelte van de bruggen de kosten van den vervroegden bouw daarvan te dekken, bij de Regeering in overweging is. Dus toch weder nieuwe bruggelden. De ironie van het geval 1 Bioscoopconflict in Nymegen. Wij vernemen, dat de mogelijkheid bestaat, dat het binnenkort tot een sluiting der bioscopen in Nijmegen zal komen. Dit iu verband met een dezer dagen door B. en W. van Nijmegen aangekondigd belastingplan waarin ook is opgenomen een voor stel tot verhooging der vermakelijk heidsbelasting met 25 pet. Het hoofd bestuur van den Ned. Bioscoopbond, dat van oordeel is, dat zulk een verhooging niet door de bioscoop ondernemers kan worden opgebracht, heeft zich Woensdag telegrafisch met verzoek om een onderhoud tot het gemeentebestuur van Nijmegen gewend. De moord op den rijksveldwachter te Kerkdriel. De officier '-'van justitie bij de rechtbank te Tiel heeft hooger be roep aangeteekend tegen het vonnis van die rechtbank, waarbij de gebrs. G.. Joh. en J. R. te Kerkdriel. wegens zware mishandeling, den dood ten gevolge hebben, van een ambtenaar in functie, ieder tot 13 jaar zijn ver oordeeld. Nekkramp. Bij een 9 jarig meisje te Doetiochem is een geval van besmettelijke nek kramp geconstateerd. Oplichter aangehouden. Als verdacht van oplichting is door de politie te Tilburg aange houden zekere P. T., aldaar. De man vervoegde zich bij caféhouders, voorgevende een spijskaart te gaan samenstellen, waarop de caféhouders aan de achterzijde advertenties kon den plaatsen. Het geld voor de advertentie werd geïncasseerd, doch de man vergat de spijskaarten te laten drukken. Woensdag is hij daarvoor ter beschikking van de Justitie gesteld. De nachtposttreinen. Hec vervoer, dat met de nieuwe nachtposttreinen en met de in aan sluiting daarop ingestelde autodien sten plaats vindt, is zeer omvangrijk, aldus de Memorie van Antwoord aan de Eerste «"Kamer in zake de Postbegrooting. Aan het einde der week worden op het drukste traject Utrecht— Zwolle per nacht 250 tot 300 zakken post vervoerd, terwijl in bedoeld gedeelte der week in totaal met de nieuwe nachtposttreinen ongeveer 1000 zakken worden overgebracht. Een groot aantal stukken, dat voorheen in de tweede of derde be stelling werd opgenomen, kan thans in de eerste bestelling worden uitge reikt. Bovendien moet het als een voordeel worden aangemerkt, dat in vele gevallen tot vervroeging van de eerste bestelling kon worden over gegaan. De kosten, aan de instelling van de nachtposttreinen verbonden, kon den worden verminderd doordat het mogelijk bleek, het postvervoer in de vroege morgenuren zonder be zwaar voor het publiek te beperken of te vereenvoudigen. Invoerrecht op boter en vleesch in België. De Belgische Kamer Heeft met 75 stemmen voor, 66 tegen en 6 blanco het wetsontwerp goedgekeurd be treffende de verbooging van de invoerrechten cp boter, oliën, vleesch enz. Slechts één wijziging is ih het ontwerp aangebrachtde invoer rechten op bevroren vleesch worden niet met 7, doch met 5 pet. verhoogd. Alle socialisten en vijf liberalen stemden tegen. Bieden zich aan Burgerdienstmeisjes voor dad. 36, 22, 20, 18 en 15 jaar. Boerendienstmeisjes, Paschen en dad, 20, 18, 16 jaar Dienstmeisje 14 jaar v. 1 April Boerenknechten 18 en 28 j. Dagmeisjes 16 en 20 jaar Werkvrouwen Smidsleerling en smidsknechten. Metselaars, timmerlieden, schilders, losse arbeiders, stucadoors, kleermakers. 3 dienstmeisjes voor Venlo IJzereter. Wij meldden reeds, dat de politie te Best een man had aangehouden die uit het psychopathenasyl te Lei den was ontvlucht. Nader meldt men in dit verband nog het volgen de Op 26 Februari werd er inge broken in het kantoortje der N. V. Philips bij het Wilhelminakanaal te Best. De dader werd dezer dagen gepakt en opgesloten in het arres- fantenlokaal. Hier heeft hij 's nachts kans gezien het ijzeren hengsel van den toilletemmer te breken en dat halverwege in zijn keel te wringen. De man werd onder hevige be nauwdheden in zijn cel aangetroffen. Dr. Burgering die ijlings ontboden werd, achtte overbrenging naar de kliniek te Leiden noodzakelijk. En hier bleek aldus, dat het een be ruchte inbreker J. van K was die reeds meermalen zulke grapjes uit haalde en ook al eetlepels heeft in geslikt in het arrestantenlo'caal. Nader bleek dat hij eenige weken geleden uit het psychopathenasyl te ..eiden gevlucht was. De 60.000 ste. Woensdagmorgen is ten raadhuize te Hilversum de 60.000ste ingezetene geboekt n.l. Trijntje van Gatderen. In tegenstelling met de komst der 50.000ste in Mei 1928 is de in- ichrijving zonder vertoon verloopen. De aanwas der bevolking met 10 000 zielen in 4 jaar is op zich zelf intusschen reeds een opmerke lijk feit. De kindermoord te Wateringen. Naar de Haagsche Crt, verneemt, is ingevolge beschikking der Raad kamer van de Rechtbank te 's-Gra- venhage de verdachte in de zaak van den kindermoord te Wateringen de moeder der jonge slachtoffers buiten vervolging gesteld en ij zij geplaatst in het Rijkskrankzinni gengesticht te Eindhoven voor den tijd van een jaar. Opnieuw 200 visschers op een ijsschots. Door een plotseling opkomenden storm is in de Finsche Golf Dinsdag een geweldige ijsschots, waarop zich 200 visschers met 30 paarden be vonden, los gescheurd en weg gedreven. Wegens de vreeselijke sneeuw jacht was het niet mogelijk, den visschers direct hulp te bieden, zoo dat zij den nacht drijvende op de schots hebben moeten doorbrengen. Ook Woensdag heeft men nog geen berichten betreffende hun lot ontvangen. Men hoopt evenwel dat de ijsschots door den storm op de kust is gedreven. Een zeldzaam communiefeest. Op Zondag a.s. Passie-Zondag zullen te Oud-Turnhout de kinderen hun plechtige H. Communie doen, Meldenswaard is het feit, dat daar tusschen vier kinderen zijn van één gezin. Want werkelijkin Januari 1920 werd in het gezin Sterskoe van Gastel een tweeling geboren en in December van hetzelfde jaar her haalde zich deze blijde gebeurtenis de vier kinderen, drie meisjes en een jongen zijn dus in het zelfde jaar geboren. De buren hebben besloten deze zeldzame gebeurtenis plechtig te vieren. Aan de vier eerste com muniekanten zal een geschenk over handigd worden. BÏÏRiiBRLXJKB STAH'B V1IRAY van 4 tot 11 Maart 1932. GEBOREN Martinus W. Rongen, Oirlo Rudina W. J. van Aarssen, Wil lemstraat. OVERLEDEN Maria v. d. Voort, echtgenoote van G. Arts, 66 jaar, Merselo Maria W. van Besouw, oud 61 jaar, wonende te Boxmeer Anna Maria Loonen, echtgenoote van W. Baltussen, oud 63 jaar, Leunen 2 Patiënten, St. Annagesticht 2 Patiënten, St. Servatiusgesticht. Kantoor 'geopend van 9 tot luur Worden gevraagd: Leerling-kleermaker 1 burgerdienstmeid voor Beugen 2 boerendienstmeiden 1 dienstmeisje voor dadelijk Dienstmeisje 20 j. dad. v. Oirlo Boerenmeisje 1516 j. v. Oirlo Jongen v. boerenwerk v. Oirlo Kleermaker, reeds gevorderd Jongen v. boerenwerk v. Oploo'. XSRSBLXJU mXSTRH Parochiekerk Morgen Zondag begint dePaaschtijd voor alle geloovigen, half 3 herhalings catechismus voor de meisjes, 5 uur Lof en 5e Lijdensmeditatie. Maandag half 8 Jaarg. voor Peter Camps en echtgenoote, 8 uur ziele- dienst voor P. J. Derks, kwart na 4 Lof. Dinsdag half 8 Jaarg. voor Arnold Baten, 8 uur Jaarg. voor Catharina Mölders. Woensdag half 8 besteld Jaarg. voor Engelbert Oudenhoven, 8 uur Jaarg. voor Arnoldina Bistervels. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 besteld Jaarg. voor Piet Schaef- fers, 8 uur Jaarg. voor Mathijs Creemers. Vrijdag half 8 besteld Jaarg. voorde echtgenoote van Herman Timmermann, 8 uur gezongen H. Mis tereerevande Zeven Smarten van Maria, waarna de Zeven Weeën op het kerkhof gebeden worden. Zaterdag half 8 gezongen H. Mis voor de St. Josephvereeniging Heide, kwart na 4 Lof. Dinsdag onder de H. Mis van half zullen de kinderen der 3 laagste klas sen hunnen Paschen houden en Woens dag onder de H. Mis van half 3 zullen de kinderen der hoogste klassen hunnen Paschen houden. Palm-Zond.ag gaat de H. Familie ter bedevaart naar St. Joseph op de Smakt. Te 6 uur en kwartier na 6 wordt er voor de mannen de H. Communie uit gereikt. Te half 8 vertrek naar de Smakt. Voortaan wordt biecht gehoord van 4 tot 6 uur. Van Zaterdag 2 tot Dinsdag 5 April wordt te Roermond een retraite gegeven voor meisjes uit deze parochie. Deze retraite wordt geleid door Rector Jenniskens uit Mook. De kosten be dragen f 7.50, en voor leden van den Retraite-penning f 2.50. Deelneemsters worden verzocht zich zoo spoedig mogelijk op te geven bij Kapelaan Strijkers. Paterskerk. Morgen Zondag om 5, 6 en 7 uur H. Missen met onderrichting, 8 uur Hoogmis met preek. Kwart over 9 H. Mis en vergadering voor de Jongelin gen-Congregatie. Kwart over 4 gez. Vespers, 5 uur Lof. Dinsdag 8ste Dinsdag der novene ter eere v.d. H. Antonius, 7 uur Hoogmis met toespraak en gebeden de novene. Deze H. Mis wordt opgedragen voor de leden der F.M.B., om half 8 H. Mis voor Anna Maria Baltussen-Loonen als lid der Derde Orde. Woensdag half 7 Lof ter eere v. d. H. Joseph. Vrijdag feest v.d. Zeven Smarten van Maria, Patrones onzer kerk, 8 uurv pl. Hoogmis, 6 uur pl. Lof en Lijdens meditatie. Zaterdag feest v.d. H. Joseph, Gen. Abs. -voor de Derde Orde, 8 uur pl. Hoogmis, kwart voor vijf gezongen Completen, half 7 Lof. Palmzondag in alle H. Missen collecte voor het H. Land, welke ten zeerste in uwe milddadigheid wordt aanbevolen. Heden overleed tot onze diepe droefheid, voorzien van de H.H. Sacramenten der Stervenden, onze goede Echt genoote, Moeder, Grootmoe der, Zuster en Tante Plechtige lijkdienst en be grafenis Zaterdag 12 Maart te Leunen, kerk St. Catha rina, te half 10 uur. Uit vaart Maandag a.s. te 9 uur Uit aller naam, W. BALTUSSEN- LOONEN Leunen, 9 Maart 1932. 32 Venray-Heyde L 53a Alleen Wit Leghorn Ook voor dit seizoen alle dieren op pullorum onderzocht met 0 procent positieve reactie. Broedeieren 10 en 8 ct. Heden overleed tot onze groote droefheid, na voorzien te zijn van de laatste H. Sa cramenten, in den gezegen- den ouderdom van bijna 89 jaren, onze beminde Moeder, Behuwdmoeder, Grootmoeder en Overgrootmoeder Mevrouw Elisabeth Johanna Petronella Niënhuis, Weduwe van den Heer Hermanus Hubertus Janssen. Wij bevelen de dierbare overledene in uwe god vruchtige gebeden Haan. Venray Dr. A. JANSSEN J. JANSSEN—ESSER en Kinderen Moergestel Pastoor J. JANSSEN Grave M. SCIIAEPP—JANSSEN Dr. R. SCHAEPP Kinderen en Kleinkinderen CATO JANSSEN Grave, 5 Maart 1932. 50 Heden Zaterdag 12 Maart 's avonds 7 uur in café „DE ENGEL". Trouwe opkomst verzoekt 17 Het Bestuur. De rekeningen der leerlingen worden verwacht Zaterdag 19 Miart. DE RECTOR R. K. Vereeniging Afdeeling VENRAY. in de bovenzaal van het Patronaat op Zondag 20 Maart om half 7 namiddag. AGENDA Opening. Notulen. Verkiezing Bestuursleden. (De heeren Sala en P. J. Arts sf- tredend, zijn herkiesbaar.) Elk 5tal heeft het recht een can- didaat te stellen. De namen moeten minstens 8 dagen voor de vergadering bij het Bestuur zijn ingekomen. Verslag Secretaris. Finantieel verslag Penningm. Begrooting. Benoeming Controlecommissie. Rondvraag. 37 HET BESTUUR. Visch is gezonden voedzaam. As. Donderdag van 3 tot 4 uur op het Hensemusplein leveren wij wederom alle soorten aan de laagste prijzen. Zuider zee Bakbokking 10 voor 25 ct. IJmuider Vischhandel PATROON van een ge lukkigen levens staat, van het Christelijk huisge zin en van een zaligen dood. De gemeente Venray zal publiek bij opbod onder de gewone beta lingsvoorwaarden op Maandag 14 Maart a.s. om twaalf uur 's middags precies aan het gemeenteterrein aan de Schoolstraat verkoopen: circa 30 slagen palen en afvalhout. Burgemeester en Wethouders voorn. O. VAN DE LOO. De Secretaris, VAN HAAREN. Dro« ela GRA boekje; gebrui eten voorko en ter eenvoujomei afwijki baar v veehou

Peel en Maas | 1932 | | pagina 2