Beelamt Huiduitslag Eeii kostbaar bezit Oflgevalleoverzeker. Kerstboom versieringen Vroolijk Kerstfeest CLEPHAS Bon Mart. Jacobs Ni Kerstbooms» Bakkerij Th. Winff Gemengde Berichten Districls-Arbeidsfeeurs Advertentiën DRANKEN I Hyp. Obligatie groot f 1000. A.E. Camps, Oostrum 4 ii f een prachtige brief» kalender ct stelling van een apart Ministerie van Landbouw over te gaan. Bouw vergunningen. Ingevolge de bouwverordening dezer gemeente werd vergunning verleend aan W. Hendriks alhier tot het bouwen van een woonhuis aan den Kruitweg aan J. H. Cremers tot het bouwen van een woonhuis op den hoek Langeweg—Kemp weg aan W. J. H. Boom tot het bouwen van een woonhuis en garage aan den Ouden Oostiumschen weg aan J. L. Wijnhoven (te Bergen) tot het bouwen van een woonhuis op de Smakt aan J. V. Fonck tot het opbouwen van een afgebrande stalling en schuur in de Spurkt. Mgr. P. Verrïet, Naar aanleiding van de benoeming van den Zeereerw. Pater P. Verriet O.P. tot bisschop van Curasao schrijft de Amigoe di Curasao in haar nummer van 11 November De Vox Populi was hier een Vox Dei. Wanneer ons Curagaosche volk een opvolger van Mgr. Vuylsteke z.g. had mogen kiezen, we zouden denzelfden bisschop gehad hebben als thans door den Paus benoemd is. In de laatste maanden zelfs liepen er herhaaldelijk geruchten van dien aard. Zeker is het dat ons Curagaosche volk in den persoon van Pater Verriet een herder gekregen heeft, die ons volk oprecht lief heeft, en die wederkeerig ook door het volk bemind wordt. Getuige voor dit laatste was het enthousiasme waar mede deze benoeming begroet werd. tfTTfvariT fMiMW Kerstkaarten in mooie sorteering Boekhandel van den Munckliof Groote Straat. Op de Woensdag alhier ge houden jaarmarkt was de aanvoer in totaal 426 stuks. Dragend vee 86 Gust vee 18 Vet vee 24 Kalveren 5 Biggen 293. Handel -slap. Morgen Zondag zal Venray's Fanfarecorps, met medewerking van den alom bekenden heldentenor Nic. van Eederen, een muziekavond geven in zaal Wilhelmina. Volgens het programma belooft dit een ware kunstavond te worden, te meer daar ons Fanfarecorps voor deze gelegen heid eenige nieuwe muzieknummers heeft ingestudeerd. (Zie achterstaande advertentie.) Naar wij vernemen heeft het eerste elftal van „Olympia" Boxmeer zich bereid verklaard, om op 2e Kerstdag nam. 2 uur een wedstrijd te komen spelen tegen rAlbatros. Gezien de prestaties van Olympia en het liefdadig doel van deze ont moeting wordt veel publiek verwacht. Morgen Zondag speelt Albatros tegen Montagnards Bergen, aange zien er voor Albatros veel aan ge legen is om te winnen, zal het er spannen op het sportterrein. 't Publiek wordt verzocht zich waardig en sportief te gedragen en geen hatelijkheden tegen scheids rechter of speleLS der tegenpartij te debiteeren. E£ESB^ I 11IIIM li Hi'l 111—l—HMM— Bestel voor Nieuwjaar Uwe benoodigheden voor de Boekhouding: by Kir ma van den Munckliof Groote Straat. Sehouwburgtroin naar Duisburg. Het ligt in de bedoeling op Zater dag 23 Januari 1932 een schouw- burgtrein te organiseeren van Arn hem-—Venlo—den Bosch— Boxtel Breda—Venlo naar Duisberg Hbf. ter gelegenheid eener opvoering van de prachtige opera met ballet „Faust" (Margaretha) van Gounod in den Stadsschouwburg te Duisburg. Aanmelding voor Venray voor 15 Januari a.s. OOSTRUM. Men zegt hier dat de leerlooierij na een rust van enkele jaren, met Nieuwjaar met goeden moed weer aan de leder- fabricatie beginnen zal dat de heer Maessen, hoofd der school en een paar jaar bestuurslid der Harmonie, voor dit laatste heeft bedankt dat de firma Jacobs een gedee te van zijn eierhandel heeft overgedaan aan den heer Janssen-Franssen uit Vierlingsbeek dat het kerkbestuur het schoolhuis, dat enkele jaren ledig heeft gestaan can bovengenoemden Janssen heeft verhuurd voor 2 gulden per week dat wegens de prijsdaling der boter de werklieden der stoomzuivelfabriek H. Maria een loonsverlaging van 15 procent zullen krijgende vaders van groote gezinnen zullen kinder- oeslag ontvangen dat 't kerkelijk zangkoor voortaan de repetities zal houden in het ledig staande schoollokaal, daartoe door 't kerkbestuur beschikbaar gesteld, OIRLO. Op de Internationale Bakkerij-tentoonstelling te Brussel, behaalde de heer P. Rongen, met zijn inzending Hollandsche beschuiten in de hoogste afdeeling de gouden medaille met diploma. Een mooi succes voor deze nog jeugdigen vakman. Voor Nieuwjaar Nieuwjaarskaarten, Brieven enz in groote sorteering. Boekhandel van den Munckhof Groote Straat. Attentie Wegens het Hoogfeest van Kerst mis zal het volgend nummer van dit Blad op DONDERDAG 24 Dec. a.s. verschijnen. Advertentiën voor dit nummer ge lieve men tijdig, uiterlijk Woensdag morgen 10 uur, in te zenden. LEUNEN. Tot Instructeur der Fanfare te Leunen is benoemd de heer J. Dietz te Eindhoven, en tot Directeur de heer G. de Mulder te Leunen. De Heer H. Janssen kan door omstandigheden het Directeur schap niet meer waarnemen. Hij blijft nog wel werkend lid der Fanfare en zal ook nog de adspirantleden de eerste opleiding geven. Wat de heer Janssen in bijna 12 jaren voor de Fanfare gedaan heeft, weten slechts degenen, die in al die jaren lid der vereeniging waren. Be halve wat hij de loden bijbracht op muzikaal gebied, wist hij de een drachtige samenwerking te bevorde ren. Voor aspirantlid hebben zich niet minder dan 16 personen aangemeld. Op 2e Kerstdag zal alhier door een Eetw. Pater der Afrikaan- sche Missiën een Afrika film vertoond worden en wel 's middags om half twee voor de kinderen, waarbij ook volwassenen worden toegelaten en s avonds om half zeven voor de volwassenen. Entree 's middags 10 ets. en 's avonds 25 ets. Opbrengst strekt ten bate der Afrikaansche Missiën. Evenals andere jaren zal ook dit jaar de Handboogschutterij St. Joris op 10 en 11 Jan. de jaarlijk- sche tooneeluitvoering geven. Opgevoerd wordt „Zija Trots", tooneelspel in 4 bedrijven van den bekenden schrijver G. Nielën. OVERLOON. De auto van den heer H. C uit Beugen raakte Dins dagavond omstreeks half 6 nabij café P. Beckers in brand. Alle po gingen werden in het werk gesteld om hem te blusschen, doch het mocht niet baten. De auto brandde geheel uit en was niet verzekerd. HOLTHEES. De nieuw te bouwen onderwijzerswoning alhier voor rekening van den heer Wijn hoven, is gegund aan Th. KersteD te Overloon. Woensdagavond 23 Decem ber zal alhier in de zaal van den heer Bonants een vergadering ge houden worden van den Boerenbond Besproken wordt v-rbouwen van groenten op contract voor den heer Swanenberg's conservenfabrieken te Oss. Tevens zal een film vertoond worden van het Kali-Syndicaat. Door de tooneelclub van de Fanfare O. L. Vr. Gilde is in studie genomen het drama in 5 bedrijven „De Vendeërs te Parijs". Als datums van uitvoering zijn vastgesteld 1 en 2 Febr. a.s. ter gelegenheid van de Winterkermis. VENLO. Vanwege de Genie werd in het Geniegebouw aan den Horsterweg aanbesteed het éénjarig onderhoud van de Militaire gebou wen en werken te Venlo, waarvan de kosten waren geraamd op f 8350. De uitslag der aanbesteding luidde als volgt J. Verstraelen, Blerick f 7540 P. H. M. Clevis, Blerick f 7580 J. Thijssen, Venlo f 7950 G. Rongen en H. van Beek, Venlo f 8160 H. Massen en Zoon, Venlo f 8195 Het onderhoud is aan den laagsten inschrijver gegund. Alhier zullen binnenkort een tweetal vuilnis-auto's de oude vuil niskarren komen vervangen. Tot Voorzitter van den R.K. Middenstand werd hier gekozen de heer van Lokven, in de vacature Koops. Een man aangeschoten. In het smokkelgebied over de Duitsche grens bij Venlo, wordt ernstig geklaagd, dat de douanebe ambten zoo spoedig gebruik maken van hun vuurwapens, zoodra niet terstond aan het bevel om halt te houden wordt gevolg gegeven. Weer werd een 24-jarige Duit- scher uit Grefrath bij Kempen het slachtoffer. Hij passeerde de grens aan de Gr. Heide» achter de kogelvangers der militairen. De douanebeambten riepen hem aan om halt te houden, wijl zij ge loofden, dat hij smokkelwaar ver voerde. Het schijnt echter, dat hij dat niet gehoord heeft en vervolgde zijn weg. waarop hij een schot in de rechter heup ontving. Bij onderzoek bleek van smokke larij geen sprake. De douane en enkele toegescho ten personen verleenden de eerste hulp en vervoerden hem naar een ziekenhuis te Venlo, waar hij is overleden Onbevoegd uitoefenen der geneeskunde. De rechtbank te Roermond heeft het vonnis van den kantonrechter bevestigd, waarbij G. H. W. wonen de aldaar, zich noemende geneesheer, terzake het onbevoegd uitoefenen der geneeskunde werd veroordeeld tot 2 maanden hechtenis en een geldboete van f 200 of bij niet- betaling dezer geldboete te vervan gen door een hechtenis eveneens van twee maanden. Onderlinge Paardenverzekering. In hotel St. Joseph te Sittard werd Dinsdagmiddag de algemeene verga dering gehouden van de Onderlinge Paardenverzekering van den L L.T.B. Voorzitter de heer Galiart. Deze wees er in zijn openings woord op, dat 1930 sloot met een nadeelig slot van pl.m. f 2800. Er is hoegenaamd geen handel meer in paarden. In 1930 had men in de klasse landbouwpaarden 28 paarden boven 14 jaar, 23 boven 15, 29 boven 16, 13 boven 17, 12 boven 18, 7 boven 19, 4 boven 20, 3 boven 21, 3 boven 22 en 2 die nog ouder waren. De voorgestelde premieverhooging is bepaald op 80 cent per f 100 verzekerde waarde. Dat deze premie gewettigd is moge biijken uit het feit, dat over de laatste 5 jaar is uitbetaald f 22.822 en aan premie is geheven 16.203. De premieverhooging werd met algemeene stemmen aangenomen. De vergadering was matig bezocht. Mij nspoorweg Maurits- Emma Naar de Msb. verneemt, zal de mijnspoorweg staatsmijn Maurits- staatsmijn Emma via Nuth Maandag a.s. in gebruik worden genomen. De Raad van Kerkrede staakt. Woensdagavond vergaderde de raad van Kerkrade. Wethouder Ackens deed direct na de opening het voorstel om de motie-Vilain, die de voorzitter in de vorige vergade ring niet in stemming wenschte te brengen, alsnog in stemming te brengen. Hij waarschuwde tevens, dat, indien de voorzitter niet over de motie zou laten stemmen, een aantal raadsleden, ingevolge der beslissing, de vergadering zou verlaten. De voorzitter bleef weigeren, aan het verzoek te voldoen, waarvan 15 van de 25 raadsleden de vergadering verlieten, die wegens onvoltalligheid werd opgeheven. In de motie sprak de raad als zijn oordeel uit. dat de aanwijzing van den tweeden plaatsvervangenden burgemeester buiten het college om, niet de samenwerking in het college en in den raad bevordert dat de raad zich vereenigt met het daarom trent door de wethouders aan den Commissaris der Koningin en den minister gezonden schrijven, terwijl tevens door den raad aan B. en W. werd opgedragen het schrijven ter kennis te brengen van den Commis saris der Koningin en den minister van Binnenlandsche Zaken. Een drieling. In het gesticht CaWariënberg te Maastricht, werd een drieling geboren, drie meisjes. Het drietal maakt het zeer goed. Demoeder, mej. D. maakt het naar omstandigheden wel. Kind verbrand. Te Geleen, viel een vierjaiig zoontje der familie M. in een ketel kokend water. Het ventje is aan de bekomen verwondingen overleden. 7e Limb. Soc. Studieweek. Ter drukkerij van het Limburgsch Dagblad te Heerlen verscheen het verslag der 7e Limb. Sociale Studie week, van 9^11 Augustus j.l. te Rolduc gehouden. Wasch de aangedane plaatsen met warm water en Purolzeep, droog daarna voorzichtig af, doe er dan wat Purol op en strooi daar over heen nog wat Purolpoeder. Herhaal dit eiken dag, zoolaDg het noodig is. Kamer het verzoek gericht, te willen bevorderen, dat met het oog op den hoogst kritieken toestand van de veehouders en gemengde landbouw bedrijven het wetsontwerp houdende toekenning van de bevoegdheid tot het tijdelijk treffen van maatregelen ter beperking van den invoer van goederen zoo spoedig mogelijk door de vergadering van de Eerste Ka mer in openbare behandeling worde genomen. Vergadering Schuttersbond. Zondagmiddag vergaderden te Sam- beek de bestuursleden van de schuttersbondenLand van Cuyk en Limb. Schuttersbond Venray en Omstreken, in de zaal van den heer L. Stiphout te Sambeek. Besloten werd om in de komende zomer in het Land van Cuyk een onderling concours te organiseeren, waaraan ook corps- en personeele wedstrijden verbonden zijn. Tevens werd besloten om schutterijen die geen lid zijn van de resp. bonden te laten deelnemen. Er werd reeds eer regelingscommissie gekozen. Aan haar Volk. Naar wij vernemen heeft H. M. de Koningin het voornemen om een persoonlijken Kerstgroet tot Haar Volk te richten in deze moeilijke tijden. De Koningin zal dien Kerstgroet op Vrijdag 25 December des na middags te 4 ure voor de radio uit spreken voor den zender van Hui zen, op golflengte 1875. De doodslag (o Wanroy. Onder groote belangstelling werd Donderdag voor de rechtbank ie 's-Hertogenbosch de strafzaak be handeld tegen P. H. M. v. d, V., assistent op een zuivelfabriek, 22 jaar, Oosterhout (N.-Br,) verdacht ter zakedat hij op 18 April 1931 te Wanroy opzettelijk L. v. d. V. van het leven heeft beroofd door hem daartoe opzettelijk met een hard voorwerp op het hoofd te slaan en vervolgens de kleeren, die hij aan had, opzettelijk in brand te steken, tengevolge waarvan L. v. d. V. zoodanig letsel bekwam, dat hij daarna na enkele dagen is overleden. Het O. M. was van meening, dat het aan verd. ten laste gelegde be wezen is. Hij oordeelde echter een nader onderzoek op 3 punten gewenscht: le omtrent het gevonden^ijzer, 2e omtrent het financieele tekort op den dag van het drama en 3e omtrent den geestestoestand van verd. In verband daarmee verzocht hij schorsing der behandeling, waarvoor de verdediger, mr. E. van Zinnicg Bergmann, geen reden aanwezig achtte, doch de rechtbank besloot, na in raadkamer te zijn geweest, de verdere behandeling voor onbepaal- den tijd te schorsen. Zij gelastte een onderzoek naar de geestvermogens van verdachte en bepaalde dat de stukken opnieuw in handen van den rechter-commis saris zullen worden gesteld. Spoed met de crisis-invoerwet De Chr. Boeren- en Tuindersbond in Nederland het Kon. Ned. Land bouw Comité en de Kath. Ned. Boeren- en Tuindersbond hebben tot den president van de Eerste is een doos of tube „Zij"-Crême. Zij beschermt Uw gelaat even afdoende tegen guur herfstweer of felle winter kou als een warme bontmantel of behagelijke pels het Uw lichaam doet. Zij werd naar het ziekenhuis te Goch gebracht. Twee doctoren spanden zich te vergeefs in om het meisje in het leven te houden eenige uren daarna overleed Zij. Uit nader onderzoek bleek, dat het 17-jarige meisje P. Sch. te wa ter gesprongen was, omdat zij haar weekloon verloren had. Toen zij het verlies bemerkt had was zij teruggeloopen naar de fa briek, toen zij het zuurverdiende niet meer vond, raakte zij zoo over stuur, dat zij in overspanning te water sprong en met het bovenver melde noodlottige gevolg. Door een trein doodgereden. Een doodelijk ongeval, dat een merkwaardige gelijkenis vertoont met het treinongeluk, dat jl. Woensdag den stationschef van Acht overkwam werd Zaterdagochtend ontdekt na bij de halte Woensel. Op de lijn trof men aan het lijk van den achttienjarigen fabrieksar beider J. H. die Vrijdagavond niet in de ouderlijke woning te Woensel was teruggekeerd en in relatie stond met den omgekomen stationschef. De 'politie heeft het lijk van den ongelukkige naar het hoofdbureau van politie overgebracht en stelt een nader onderzoek in Werkloozendemonstratio te Rotterdam. Te Rotterdam heeft Dinsdag een werkloozendemonstratie plaats gehad, welke zonder incidenten verliep. Des avonds had een vergadering plaats aan den Goudsche Singel. Toen na afloop der vergadering eenige honderden personen een op tocht wilden vormen, greep de po litie in. Een inspecteur van politie, de heer K. v. d. Wilt en een agent, beiden te paard, renden op de menigte in, om deze uiteen te drijven. Plotseling klonk een schot, waarna de inspecteur van zijn paard tuimel de. De agent blies daarop op zijn alarmfluit, waarop onmiddellijk een 4-tal ruiters en verschillende agenten te voet ter assistentie verschenen. Een gcoote groep demonstranten had zich echter reeds verspreid in alle richtingen. De inspecteur bleek getroffen te zijn in de linkerzij en is in niet-ern- stigen toestand naar een ziekenhuis overgebracht. Tot arrestaties is men niet over gegaan. Alle fabrieken in Brabant thans stilgelegd. Te Vlijmen is thans ook de laat ste manden fabriek, waar nog ge werkt werd, gesloten. Door deze stillegging zijn niet al leen de op de fabriek, werkzame ar beiders broodeloos geworden, doch ook de z.g. thuiswerkers uit de om liggende gemeenten zooals Ammer- zoden en Kerkdriel. De mandenindustrie in Brabant ligt thans geheel stil. De opslagplaatsen liggen welis waar vol, doch er komt geen enkele order binnen. Loonsverlaging gevraagd. Te Ambt-Vollenhove heeft het personeel der Coöp. Zuivelfabriek „Eendracht" besloten, zelf loonsver laging aan te vragen. Voor slechte spijs vertering en ver stopping zijn Fos ter's Maagpiilen een ideaal middel. Houdt een flacon in huis. 0.65 per flacon FOSTERS MAAGP/UEN Kantoor geopend van 9 tot 1 uur Worden gevraagd: Boerenknscht 15 Maa t a.s. voor Margraten. Boerendienstmeisje, 1 Mei voor Maashees Meisjes voor kunstzijdefabriek te Nijmegen. 1 boerenknecht 1 Mei Overloon 3 keukenmeisjes, 4 boerenmeiden voor Paschen 1 melkknecht voor dadelijk Naaimeisje bek. m. knippen, vaste betrekking, soil, schriftelijk. Echtpaar voor Tilburg Dienstmeisje voor Sevenum, dad. Huishoudster voor geestelijke. Bieden zich aan Metselaars, Timmerlieden, Opper lieden. Losse arbeiders, Grondwer kers, Smidsknechts, Boerenknechten, Jongens voor boerenwerk. BUSSSKLUKX 8TA3S YESRAY van 11 tot 18 Dec. GEBOREN Catharina G. J. Weys, O verbroek Wilhelmus G. Clephas, Veulen Petrus H. Janssen, Zwarte Klef OVERLEDEN 2 patiënten St. Annagesticht. SBBKBLIJK1 BXXI8TS* Parochiekerk Het Kerkbestuur heeft besloten aan al degenen, welke dat wenschen, de plaatsen, die ze nu hebben, gedurende de volgende 3 jaren aan denzelfden prijs te laten en deze niet te verpach ten. Alleen zij die hunne plaatsen niet tegen dienzelfde prijs willen houden, moeten zich vóór a.s. Zondag den 27 Dec. bij den Koster opgeven. Deze vrijkomende plaatsen zullen dan Dinsdag den 29 Dec. publiek verpacht worden. Dus zij die zich voor 27 Dec. niet heb ben aangemeld blijven aansprakelijk voor denzelfden prijs dien zij nu be talen. De besturen der vereenigingen, die willen deelnemen aan den stoet bijge legenheid van de Bisschopswijding van Z. H. Ex. Mgr. Verriet, moeten zich aanmelden bij den Weleerw. Heer Kapelaan Strijkers voor 27 Dec. Morgen Zondag 2 uur groote Con gregatie met collecte voor St. Petrus Liefdewerk, half 3 herhalingscatechis mus voor de jongens, 3 uur Lof, 4 uur H. Familie. Maandag half 8 best. Jaarg. voorde echtgenoote van Karei Thomassen, 8 uur Jaarg. voor G. Buggems en A, Janssen, kwart na vier Lof. Dinsdag half 8 leesmis, 8 uur Jaarg. voor H. v. Valkenburg, huisvr. van A. v. Drunen. Woensdag half 8 leesmis, 8 uur sol, Jaarg. voor Pastoor van Valkenburg. Donderdag vigilie voor ,'t Hoogfeest van Kerstmis, geboden vasten en ont houding van vleeschspijzen, 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 en 8 uur lees mis Paterskerk. Heden om 5, 6 en 7 uur H. Mis met onderrichting, 8 uur pl. Hoogmis voor de leden der Aartsbroederschap, waar na processie. Na de Hoogmis bestuurs vergadering Derde Orde. Kwart over negen H. Mis en vergadering voor de Jonge Derde Orde. Kwart over vier gezongen Vespers, 5 uur Lof. Dinsdag 7 uur Hoogmis ter eere van den H. Antonius. St. Antonius-patronaat. De Tongelingen-vereeniging begint om half acht en eindigt om half tien, desgewenscht negen uur. Wie zich hieraan niet willen houden^ gelieven de Vereeniging te verlaten of zullen door ons als lid geschrapt worden. Woensdag op den gewonen tijd muziekclub, eerst harmonica's, daarna mandolines. Afdeeling Leunen, A.s. Maandag 21 December loonsopgave van het personeel, ten kantore vai. den Secretaris. 13 De Commissie. Valsch geld. Over de greDS is in de laatste weken weer valsch geld in omloop. Het zijn goed nagemaakte en daardoor moeilijk van echte te on derscheiden stukken van 5 Mark en 50 Pfg. Men zij gewaarschuwd. Waarom zy te water sprong. Donderdag sprong een meisje van de Margarinefabriek te Goch te water in het Stadspark te Goch. Zij dreef in de Niers af een moedig voorbijganger zag het gevaar en sprong het meisje na en wist haar aan den oever te brengen. Alle soorten Kertgroepen, losse Beeldjes enz Kerst- en Nieuwjaarskaarten en Brieven. Peter TTendrix Patersstraat 9 15 L*ic Venm 1. t Ien- er ing. Lizo dig mo,s. opgave, lo dienstbtid 1932. 2. JZ1 VERZo dierstjanc per dijde taald, t met e(sa Land (6 Men gjm Zondag Bij ons vertrek naar Nij megen, aan Bestuur en leden der Dierenbescherming Venray, en verder aan alle kennissen hartelijk vaarwel. Dat het U allen wel ga Wachtmeester den Brok en gezin Coehoomslr. 11, Nijmegen. Wilt gij genieten met de a.s. Feestdagen, neemt dan eens proef met onze 25 voor groot en klein Schilletjes bij uitnemendheid Boerenjongens Port Anisette Pepermunt Grenadine Frambozen Op bovengenoemde dranken tot 1 Jan. 10 pet. korting. limona&Jefabriek. Ter overname aangeboden rentende 5 pCt. ten laste der Vereeniging Zusters van Liefde te Venray. Brieven onder no. 50 Bureau van dit Blad. door de radio Dan moet U ons eens laten demonstreeren met de nieuwe Philips pro ducten 720 A, 730 A en 2607. Dan zult U erken nen met Philips is radio WERKELIJKHEID geworden. De Js er aan I' op 31 js. moei rei 217 51 De jfle verzocla boekl l a.s. in|ei Kanlfa uur. c 218 - |S He vi ie Kers e Kr Bij Kerstki Coi h Weg 3 verkocjor waren lende A.s-'J Wan 3 >t plein t op groote prijs 2 Gest De Iki Verkrijgbaar bij Maasheesche weg 10 alwaar steeds gedemonstreerd wordt voor eiken liefhebber. seuwjaars- Kaarten, Brieven, Boekjes, Telegrammen enz. aan zeer lage prijzen. Speelkaarten 5 en 10 ct. Mappen Schrijfpapier 10 cl Notitieboekjes 4 en 10 ct Schriften 5 en 9 ct Potlooden 3 en 5 ct Voor de Boekhouding Kantoor- Kas- en Winkelboeken, Orderboekjes, Agenda's, Inkt, Lak Gummi, Liniaals enz. 324 Goedkoope Winkel in verschillende grootten verkrijg baar bij 8 KI in Kin Kers Kdf Doozif K Onze gaat dijs koop v artikel oi de kaa ki le 2 di IQ I bij O. tv 100 m >u M. Wo; 40<J ll bij Hrta weg, M. f Zoolang de voorra: bij aankoop van 2 pakP' beschuit voor 25i Reuzen Ontbijtkoek- Aanbe

Peel en Maas | 1931 | | pagina 2